akonadi_knut_resource - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: No data file selected.
lt: Neparinktas duomenų failas.

en: File '%1' loaded successfully.
lt: Failas „%1“ įkrautas pilnai.

en: Select Data File
lt: Parinkite duomenų failą

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
lt: Akonadi Knut duomenų failas

en: No item found for remoteid %1
lt: Nutolusiam id %1 elementas nerastas

en: Parent collection not found in DOM tree.
lt: DOM medyje viršutinė kolekcija nerasta.

en: Unable to write collection.
lt: Kolekcijos įrašyti negalima.

en: Modified collection not found in DOM tree.
lt: DOM medyje pakeista kolekcija nerasta.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
lt: DOM medyje pašalinta kolekcija nerasta.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
lt: DOM medyje viršutinė kolekcija „%1“ nerasta.

en: Unable to write item.
lt: Elemento įrašyti negalima.

en: Modified item not found in DOM tree.
lt: DOM medyje pakeistas elementas nerastas.

en: Deleted item not found in DOM tree.
lt: DOM medyje pašalintas elementas nerastas.
