aMule - en to bg translation catalogue (252 entries)

en: Add a Friend
bg: Добавяне на приятел

en: You have to enter a valid IP and port!
bg: Трябва да въведете валиден адрес и порт

en: Failed
bg: Грешка

en: Forum: http://forum.amule.org
bg: форум: http://forum.amule.org

en: Connecting
bg: Свързва

en: Cancel
bg: Отказ

en: Disconnect
bg: Разкачи

en: Connect
bg: Връзка

en: Up: %.1f(%.1f) | Down: %.1f(%.1f)
bg: Кач.: %.1f(%.1f) | Свал.: %.1f(%.1f)

en: Up: %.1f | Down: %.1f
bg: Кач.: %.1f | Свал.: %.1f

en: Exit confirmation
bg: Потвърждение за изход

en: - default -
bg: - по подразбиране -

en: Messages
bg: Съобщения

en: Statistics
bg: Статистика

en: Preferences
bg: Настройки

en: No network
bg: Няма мрежа

en: All
bg: всички

en: Unknown
bg: Неизвестен

en:  (Fake eMule)
bg:  (Fake съревновавам)

en: Requested unknown file
bg: Заявен е несъществуващ файл

en: Category
bg: Категория

en: Choose a folder for incoming files
bg: Изберете папка за входящи файлове

en: Chat
bg: Чат

en: Client Details
bg: Клиентските Детайли

en: Disabled
bg: изваден от строя

en: Connected
bg: Връзкате е установена

en: Disconnected
bg: Връзката е разпадната

en: File Comments
bg: Коментари за файла

en: Username
bg: Потребителско име

en: File Name
bg: Име на файл

en: Rating
bg: Оценка

en: Comment
bg: коментар

en: No comments
bg: Няма коментари

en: Auto [Lo]
bg: Автоматичен [Lo]

en: Auto [No]
bg: Автоматичен [No]

en: Auto [Hi]
bg: Автоматичен [Hi]

en: Low
bg: Ниско

en: Normal
bg: Нормален

en: High
bg: Високо

en: Asking
bg: Запитване

en: Connecting via server
bg: Свързване чрез сървър

en: Queue Full
bg: Опашката е пълна

en: On Queue
bg: На опашката

en: Downloading
bg: Изтегляне

en: Receiving hashset
bg: Получаване на hash сумите

en: Cannot connect LowID to LowID
bg: Не може LowID да се свърже към LowID

en: Too many connections
bg: Твърде много връзки

en: Completed
bg: Завършен

en: Size
bg: Размер

en: Transferred
bg: Пренесен

en: Speed
bg: Скорост

en: Progress
bg: Прогрес

en: Sources
bg: Източници

en: Priority
bg: Приоритет

en: Status
bg: Статус

en: Auto
bg: Автоматично

en: &Stop
bg: &Стоп

en: &Pause
bg: &Пауза

en: &Resume
bg: В&ъзобновява

en: Preview
bg: Преглед

en: Downloads (%i)
bg: Файлове за сваляне (%i)

en: No part files found
bg: Не са открити части от файлове

en: Downloading %s
bg: Сваляне %s

en: You are already trying to download the file %s
bg: Вие вече опитвате да свалите файла %s

en: 
    Available extensions:
bg: 
    Налични разширения:

en: Friends
bg: Приятели

en: Show &Details
bg: Показване на &детайли

en: Add a friend
bg: Добавяне на приятел

en: Remove Friend
bg: Изтриване на приятел

en: Send &Message
bg: Изпращане на &съобщение

en: View Files
bg: Преглед на файловете

en: Establish Friend Slot
bg: Създаване на приятелска връзка

en: Are you sure that you wish to delete the selected friend?
bg: Сигурни ли сте,че желаете да откажете свалянето и изтриете тези файлове ?

en: Asked for another file
bg: Поискан му е друг файл

en: None
bg: никой

en: No
bg: Не

en: Yes
bg: Да

en: Downloading...
bg: Изтеглям...

en: File name
bg: Име на файл

en: File size
bg: Размер на файла

en: Accepted
bg: признат

en: Unknown error %d
bg: неизвестна грешка %d

en: Complete
bg: Завършено

en: Paused
bg: Пауза

en: Close
bg: Затвори

en: Copy
bg: копие

en: Clear
bg: Изчисти

en: kB/s
bg: кБ/с

en: Unlimited
bg: неограничен

en: Exit
bg: Изход

en: Loading ...
bg: Зареждам...

en: Search
bg: Търсене

en: Name:
bg: Име:

en: Type
bg: Тип

en: Any
bg: Всеки

en: Archives
bg: Архиви

en: Audio
bg: Аудио

en: CD-Images
bg: CD-изображения

en: Pictures
bg: Картинки

en: Programs
bg: Програми

en: Videos
bg: Клипове

en: Extension
bg: Разширение

en: Min Size
bg: Минимален размер

en: Bytes
bg: Байта

en: Max Size
bg: Максимален размер

en: Start
bg: Старт

en: Download
bg: Изтегляне

en: General
bg: Общи

en: N/A
bg: Няма

en: Transfer
bg: Трансфер

en: Cleanup
bg: Изчистване

en: Apply
bg: Потвърди

en: Not rated
bg: Няма оценки

en: Invalid / Corrupt / Fake
bg: Грешен / Развален / Фалшив

en: Poor
bg: Лош

en: Fair
bg: Средно добър

en: Good
bg: Добър

en: Excellent
bg: Отличен

en: Refresh
bg: Опресняване

en: Add
bg: Добавяне

en: Current
bg: Текущ

en: Username:
bg: Име на потребител:

en: Scores
bg: Точки

en: Language:
bg: език:

en: seconds
bg: секунди

en: Browse
bg: Избери

en: Video Player
bg: Видео плеър

en: Upload
bg: Качване

en: List
bg: Списък

en: Graphs
bg: Диаграми

en: Colours:
bg: Цветове:

en: Background
bg: Фон

en: Grid
bg: Мрежа

en: Select
bg: Избор

en: !!! WARNING !!!
bg: !!! ВНИМАНИЕ !!!

en: Password
bg: парола

en: Title :
bg: Заглавие :

en: Comment :
bg: Коментар:

en: Reset
bg: Нулира

en: Everybody
bg: Всеки

en: Waiting...
bg: Изчакване

en: All files
bg: Всички файлове

en: Send
bg: Изпраща

en: byte | bytes
bg[0]: Байта
bg[1]: байта

en: secs
bg: сек.

en: mins
bg: мин.

en: hours
bg: часа

en: Days
bg: дни

en: all
bg: Всички

en: all others
bg: всички останали

en: Incomplete
bg: Незавършен

en: Stopped
bg: Спрян

en: Video
bg: Видео

en: Archive
bg: Архив

en: Text
bg: Текст

en: Active
bg: Активен

en: Albanian
bg: албанец

en: Arabic
bg: арабски

en: Asturian
bg: Астурия

en: Basque
bg: баска

en: Bulgarian
bg: български

en: Catalan
bg: Каталунски

en: Chinese (Simplified)
bg: Китайски (опростен)

en: Chinese (Traditional)
bg: Китайски (традиционен)

en: Croatian
bg: хърватски

en: Czech
bg: чешки

en: Danish
bg: датски

en: Dutch
bg: холандски

en: Estonian
bg: естонски

en: Finnish
bg: фински

en: French
bg: Френски

en: Galician
bg: галисийски

en: German
bg: Немски

en: Greek
bg: Гръцки

en: Hebrew
bg: иврит

en: Hungarian
bg: унгарски

en: Italian
bg: Италиански

en: Italian (Swiss)
bg: Италиански (швейцарски)

en: Japanese
bg: японски

en: Korean
bg: корейски

en: Lithuanian
bg: литовски

en: Norwegian (Nynorsk)
bg: норвежки (Съвременен)

en: Polish
bg: полски

en: Portuguese
bg: португалски

en: Portuguese (Brazilian)
bg: португалски (бразилски)

en: Romanian
bg: румънски

en: Russian
bg: Руски

en: Slovenian
bg: словенски

en: Swedish
bg: шведски

en: Turkish
bg: Турски

en: Ukrainian
bg: украински

en: Change Language
bg: Смени езика

en: Connection
bg: Връзка

en: Directories
bg: Директории

en: Servers
bg: Сървъри

en: Files
bg: Файлове

en: Remote Controls
bg: Дистанционни управления

en: Advanced
bg: напреднал

en: - Language changed.
bg: - Език променило.

en: Browse for videoplayer
bg: Търсене на видео плеър

en: Add here URL's to download server.met files.
    Only one url on each line.
bg: Тук добавете линкове за сваляне на .met файлове.
    Само по един URL на ред.

en: File
bg: Файл

en: Failed to connect to all servers listed. Making another pass.
bg: Грешка при свързване към всички сървъри в списъка - започвам отначало.

en: Connected to %s (%s:%i)
bg: Свързан към %s (%s:%i)

en: Connection established on: %s
bg: Връзката установена на: %s

en: Fatal Error while trying to connect. Internet connection might be down
bg: Фатална грешка при опит за свързване,вероятно не сте се включили към интернет

en: Lost connection to %s (%s:%i)
bg: Връзката към %s (%s:%i) бе прекъсната

en: %s (%s:%i) appears to be dead.
bg: %s (%s:%i) изглежда не отговаря

en: Connection lost
bg: Връзката е прекъсната

en: Failed to save server.met!
bg: Грешка при записа на server.met!

en: Invalid URL
bg: Грешен URL

en: Server Name
bg: Име на сървър

en: Address
bg: адрес

en: Port
bg: Порт

en: Description
bg: Описание

en: Users
bg: Потребители

en: Static
bg: Статичен

en: Version
bg: версия

en: (Unknown name)
bg: (Неизвестно име)

en: Servers (%i)
bg: Сървъри (%i)

en: Server
bg: Сървър

en: Remove server
bg: Премахване на сървър

en: Remove all servers
bg: Изтриване на всички сървъри

en: New clientid is %u
bg: Новият номер на клиента е %u

en: 	Most likely this is because you're behind a firewall or router.
bg: 	Най-вероятно това е така, защото вие сте зад защитна стена или маршрутизатор.

en: 	For more information, please refer to http://wiki.amule.org
bg: 	За повече информация, моля обърнете се към http://wiki.amule.org

en: Server rejected last command
bg: Сървърът отхвърли последната команда

en: Requests
bg: Заявки

en: Accepted Requests
bg: Приети заявки

en: Transferred Data
bg: Пренесени данни

en: Rename
bg: преименувам

en: You need a HighID to create a valid sourcelink
bg: Трябва да имате HighID, за да създадете валиден сорс линк

en: Shared Files (%i)
bg: Споделени файлове (%i)

en: Average upload time: %s
bg: Средно време за качване: %s

en: Reconnects: %i
bg: Повторни свързвания: %i

en: Time Since First Transfer: %s
bg: Изтекло време от пърия трансфер: %s

en: Connected To Server Since: %s
bg: Свързан към сървъра от : %s

en: Clients
bg: Клиенти

en: Total size of Shared Files: %s
bg: Общ размер на споределните файлове : %s

en: Operating System
bg: Операционна система

en: Active connections (1:%u)
bg: Активни връзки (1:%u)

en: Never
bg: никога

en: 
    Total sources:	%d
bg: 
    Общо източници:	%d

en: Are you sure you wish to cancel and delete all files in this category?
bg: Сигурни ли сте,че желаете да откажете и изтриете всички файлове в тази категория?

en: Confirmation Required
bg: Изисква потвърждение

en: Select view filter
bg: Избор на филтър

en: Add category
bg: Добавяне на категория

en: Edit category
bg: Промяна на категория

en: Remove category
bg: Премахване на категория

en: Welcome!
bg: Добре дошли!

en: Remove
bg: Премахване

en:  kB/s
bg:  кБ/с
