apt-listchanges 2.6 - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: %s: will be newly installed
fi: %s on uusi asennus

en: %s: Version %s has already been seen
fi: Paketin %s versio %s on nähty aiemmin

en: Changes for %s
fi: Muutokset pakettiin %s

en: Informational notes
fi: Tiedotukset

en: didn't find any valid .deb archives
fi: en löytänyt kelvollisia .deb-arkistoja

en: Wrong or missing VERSION from apt pipeline
    (is Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::Version set to 2?)
fi: Väärä tai puuttuva VERSION putkessa aptilta
    (onko Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::Version arvoltaan 2?)

en: Do you want to continue? [Y/n]?
fi: Haluatko jatkaa? [Kyllä=y/ei=n]?

en: Reading changelogs
fi: Luen muutoslokeja

en: Done
fi: Valmis
