apt-listchanges - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: database %s failed to load.
cs: databázi %s se nepodařilo nahrát.

en: Unknown frontend: %s
cs: Neznámé rozhraní: %s

en: %s: will be newly installed
cs: %s: bude nově instalován

en: %s: Version %s has already been seen
cs: %s: Verze %s již byla zobrazena

en: News for %s
cs: Novinky v %s

en: Changes for %s
cs: Změny v %s

en: Informational notes
cs: Informační poznámky

en: apt-listchanges: News
cs: apt-listchanges: Novinky

en: apt-listchanges: Changelogs
cs: apt-listchanges: Změny

en: Aborting
cs: Přerušuji

en: Confirmation failed, don't save seen state
cs: Potvrzení selhalo, zapomínám, co jsem viděl

en: apt-listchanges: changelogs for %s
cs: apt-listchanges: změny pro %s

en: apt-listchanges: news for %s
cs: apt-listchanges: novinky pro %s

en: didn't find any valid .deb archives
cs: nebyly nalezeny žádné platné .deb archivy

en: Usage: apt-listchanges [options] {--apt | filename.deb ...}
cs: Použití: apt-listchanges [volby] {--apt | soubor.deb ...}

en: Unknown option %s for --which.  Allowed are: %s.
cs: Neznámá volba %s pro parametr --which. Povolené jsou: %s.

en: Can't set locale; make sure $LC_* and $LANG are correct!
cs: Nelze nastavit locale; ujistěte se, že $LC_* a $LANG jsou nastavené správně!

en: Continue Installation?
cs: Pokračovat v instalaci?

en: You can abort the installation if you select 'no'.
cs: Zvolíte-li „ne“, instalace se přeruší.

en: Ignoring `%s' (seems to be a directory!)
cs: Ignoruji „%s“ (zdá se, že jde o adresář!)

en: Wrong or missing VERSION from apt pipeline
    (is Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::Version set to 2?)
cs: Chybná nebo chybějící verze z roury aptu
    (je Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::Version nastavena na 2?

en: Mailing %s: %s
cs: Zasílám %s: %s

en: The %s frontend is deprecated, using pager
cs: Rozhraní %s je již překonané, používám pager

en: The mail frontend needs a installed 'sendmail', using pager
cs: Poštovní rozhraní vyžaduje nainstalovaný „sendmail“, používám pager

en: The gtk frontend needs a working python-gtk2 and python-glade2.
    Those imports can not be found. Falling back to pager.
    The error is: %s
cs: GTK rozhraní vyžaduje funkční python-gtk2 a python-glade2.
    Tyto knihovny nebyly nalezeny. Přepínám na pager.
    Chyba: %s

en: Do you want to continue? [Y/n]
cs: Přejete si pokračovat? [Y/n]

en: Reading changelogs
cs: Načítám soubory se změnami

en: Done
cs: Hotovo
