apt-listchanges 2.84 - en to et translation catalogue (64 entries)

en: APT pipeline messages:
et: APT toru sõnum:

en: Packages list:
et: Pakkide nimekiri:

en: APT_HOOK_INFO_FD environment variable is not defined
    (is Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::InfoFD set to 20?)
et: Keskkonnamuutuja APT_HOOK_INFO_FD on defineerimata
    (Kas Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::InfoFD väärtus on 20?)

en: Invalid (non-numeric) value of APT_HOOK_INFO_FD environment variable
et: Keskkonnamuutujal APT_HOOK_INFO_FD on vigane (mittenumbriline) väärtus

en: Will read apt pipeline messages from file descriptor %d
et: Loen apt toru sõnumeid failideskriptorist %d

en: APT_HOOK_INFO_FD environment variable is incorrectly defined
    (Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::InfoFD should be greater than 2).
et: Keskkonnamuutuja APT_HOOK_INFO_FD on vigaselt defineeritud
    (Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::InfoFD peaks olemas suurem kui 2).

en: Cannot read from file descriptor %(fd)d: %(errmsg)s
et: Failideskriptorist %(fd)d pole võimalik lugeda: %(errmsg)s

en: Wrong or missing VERSION from apt pipeline
    (is Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::Version set to 2?)
et: Vale või puuduv VERSION apt torust
    (kas Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::Version on 2?)

en: Unknown configuration file option: %s
et: Konfiguratsioonifailis on tundmatu võti: %s

en: Usage: apt-listchanges [options] {--apt | filename.deb ...}
et: Kasutamine: apt-listchanges [võtmed] {--apt | failinimi.deb ...}

en: Unknown argument %(arg)s for option %(opt)s.  Allowed are: %(allowed)s.
et: Tundmatu argument %(arg)s võtme %(opt)s jaoks.  Võimalikud variandid: %(allowed)s.

en: %(deb)s does not have '.deb' extension
et: pakil %(deb)s puudub laiendus '.deb'

en: %(deb)s does not exist or is not a file
et: %(deb)s pole olemas või pole see fail

en: %(deb)s is not readable
et: %(deb)s pole loetav

en: --since=<version> and --show-all are mutually exclusive
et: --since=<version> ja --show-all on üksteist välistavad

en: --since=<version> expects a path to exactly one .deb archive
et: --since=<version> eeldab viidet ainult ühele .deb arhiivile

en: --latest=<N> and --show-all are mutually exclusive
et: --latest=<N> ja --show-all on üksteist välistavad

en: apt-listchanges warning: %(msg)s
et: apt-listchanges hoiatus: %(msg)s

en: Database %(db)s failed to load: %(errmsg)s
et: Tõrge andmebaasi %(db)s laadimisel: %(errmsg)s

en: apt-listchanges: Reading changelogs
et: apt-listchanges: Muutelugude lugemine

en: Reading changelogs. Please wait.
et: Muutelugude lugemine. Palun oota.

en: Continue Installation?
et: Kas jätkata paigaldusega?

en: Error processing '%(what)s': %(errmsg)s
et: Tõrge faili '%(what)s' töötlemisel: %(errmsg)s

en: Ignoring `%s' (seems to be a directory!)
et: `%s' eiramine (paistab, et see on kataloog!)

en: Extracting changes from %(debfile)s
et: Muutuste eraldamine pakist %(debfile)s

en: Extracting installed changes for %(package)s
et: Paigaldatud muutuste eraldamine pakile %(package)s

en: Calling %(cmd)s to retrieve changelog
et: Muuteloo lugemiseks kutsun välja %(cmd)s

en: Unable to retrieve changelog for package %(pkg)s; 'apt-get changelog' failed with: %(errmsg)s
et: Paki %(pkg)s muuteloo väljavõtmine pole võimalik; 'apt-get changelog' lõpetas veaga: %(errmsg)s

en: Unable to retrieve changelog for package %(pkg)s; could not run 'apt-get changelog': %(errmsg)s
et: Paki %(pkg)s muuteloo väljavõtmine pole võimalik; ei õnnestu käivitada käsku 'apt-get changelog'

en: Enabled debug output
et: Silumislogi on lubatud

en: Unknown frontend: %s
et: Tundmatu kliendiliides: %s

en: Cannot reopen /dev/tty for stdin: %s
et: stdin jaoks pole võimalik avada /dev/tty: %s

en: apt-listchanges: News
et: apt-listchanges: Uudised

en: apt-listchanges: Changelogs
et: apt-listchanges: Muutelugu

en: apt-listchanges: news for %s
et: apt-listchanges: hosti %s uudised

en: apt-listchanges: changelogs for %s
et: apt-listchanges: hosti %s muutelood

en: Received signal %d, exiting
et: Võeti vastu signaal %d, lõpetamine

en: News for %s
et: Paki %s uudised

en: Changes for %s
et: Paki %s muutused

en: Informational notes
et: Teavitavad märkused

en: %s: will be newly installed
et: %s: uue paki paigaldamine

en: Binary NMU of
et: Binaarne NMU

en: Aborting
et: Katkestamine

en: Confirmation failed: %s
et: Tõrge kinnituse küsimisel: %s

en: Mailing %(address)s: %(subject)s
et: Postitamine aadressile %(address)s: %(subject)s

en: Failed to send mail to %(address)s: %(errmsg)s
et: Tõrge e-kirja saatmisel aadressile %(address)s: %(errmsg)s

en: The mail frontend needs an installed 'sendmail', using %s
et: Kliendiliidese mail jaoks on vaja, et 'sendmail' oleks paigaldatud, lülitumine kliendiliidesele %s

en: The mail frontend needs an e-mail address to be configured, using %s
et: E-posti liidese (mail) jaoks peab olema seadistatud e-posti aadress. Kasutatakse liidest %s

en: Available apt-listchanges frontends:
et: Saadaolevad apt-listchanges kliendiliidesed:

en: Choose a frontend by entering its number:
et: Vali kliendiliides ja sisesta selle number:

en: Error: %s
et: Tõrge: %s

en: Using default frontend: %s
et: Vaikimisi kliendiliidese kasutamine: %s

en: $DISPLAY is not set, falling back to %(frontend)s
et: $DISPLAY on määramata, lülitumine kliendiliidesele %(frontend)s

en: The gtk frontend needs a working python3-gi,
    but it cannot be loaded. Falling back to %(frontend)s.
    The error is: %(errmsg)s
et: Gtk kliendiliides vajab töötamiseks python3-gi moodulit,
    kuid seda pole võimalik laadida. Lülitumine kliendiliidele %(frontend)s.
    Veateade: %(errmsg)s

en: Do you want to continue? [Y/n]
et: Kas soovid jätkata [J/e]

en: Reading changelogs
et: Muutelugude lugemine

en: Command %(cmd)s exited with status %(status)d
et: Käsk %(cmd)s lõpetas olekuga %(status)d

en: Done
et: Valmis

en: Found user: %(user)s, temporary directory: %(dir)s
et: Leiti kasutaja: %(user)s, ajutine kataloog %(dir)s

en: Error getting user from variable '%(envvar)s': %(errmsg)s
et: Viga kasutaja hankimisel muutujast '%(envvar)s': %(errmsg)s

en: Cannot find suitable user to drop root privileges
et: Ei leia sobivat kasutajat juurkasutaja õiguste hülgamiseks

en: None of the following directories is accessible by user %(user)s: %(dirs)s
et: Ükski järgmistest kataloogidest pole kasutaja %(user)s poolt ligipääsetav: %(dirs)s

en: List the changes
et: Muutuste nimekiri

en: The following changes are found in the packages you are about to install:
et: Paigaldatavatest pakkidest leiti järgmised muutused:
