devhelp - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Section
ml: വിഭാഗം

en: _File
ml: ശേഖരം

en: _Go
ml: പോകുക

en: _Help
ml: സഹായം

en: Contents
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Search
ml: തെരയുക
