devhelp 0 - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: WIDTHxHEIGHT+XOFF+YOFF
hr: ŠIRINAxVISINA+VODORAVNO+HORIZONTALNO

en: _Search:
hr: Traži :

en: Section
hr: Odsječak

en: _File
hr: _Datoteka

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Go
hr: _Idi

en: _Help
hr: _Pomoć

en: Contents
hr: Sadržaj

en: Search
hr: &Traži

en: The height of the main window.
hr: Visina glavnog prozora.

en: The width of the main window.
hr: Širina glavnog prozora.

en: <b>Fonts</b>
hr: <b>Fontovi</b>

en: Preferences
hr: Podešenja

en: _Back
hr: _Nazad

en: _Forward
hr: _Naprijed
