devhelp - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Search for a function
lv: Meklēt funkciju

en: Quit any running Devhelp
lv: Iziet no jebkura darbojamies Devhelp

en: Section
lv: Sekcija

en: _File
lv: _Fails

en: _Go
lv: _Iet

en: _Help
lv: P_alīdzība

en: Contents
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: A developer's help browser for GNOME 2
lv: Izstrādātāju palīdzības pārlūks GNOME 2 videi
