devhelp master - en to fa translation catalogue (98 entries)

en: Devhelp is an API documentation browser. It provides an easy way to navigate through libraries, search by function, struct, or macro. It provides a tabbed interface and allows to print results.
fa: برنامه Devhelp یک مرورگر مستندات API است. این برنامه راهی ساده برای حرکت بین کتابخانه‌ها، جستجو بر اساس تابع، struct یا ماکرو را فراهم می‌کند. از امکان ایجاد زبانه برخوردار است و اجازه چاپ نتایج را می‌دهد.

en: Devhelp integrates with other applications such as Glade, Anjuta, or Geany.
fa: برنامه Devhelp با سایر برنامه‌ها نظیر Glade، Anjuta و Geany یکپارچه می‌شود.

en: Developer's Help program
fa: برنامه‌ی راهنمای توسعه‌دهندگان

en: Documentation Browser
fa: مرورگر مستندات

en: documentation;information;manual;developer;api;
fa: مستندات;اطلاعات;راهنما;توسعه‌دهنده;api;

en: Main window maximized state
fa: وضعیت بیشینه‌ی پنجره اصلی

en: Whether the main window should start maximized.
fa: این‌که آیا پنجره اصلی در هنگام آغاز به کار بیشینه باشد یا خیر.

en: Width of the main window
fa: پهنای پنجره اصلی

en: The width of the main window.
fa: پهنای پنجره اصلی.

en: Height of main window
fa: ارتفاع پنجره‌ی اصلی

en: The height of the main window.
fa: ارتفاع پنجره‌ی اصلی.

en: X position of main window
fa: موقعیت X پنجره‌ی اصلی

en: The X position of the main window.
fa: موقعیت X پنجره‌ی اصلی.

en: Y position of main window
fa: موقعیت Y پنجره‌ی اصلی

en: The Y position of the main window.
fa: موقعیت Y پنجره‌ی اصلی

en: Width of the index and search pane
fa: پهنای قاب فهرست و جستجو

en: The width of the index and search pane.
fa: پهنای قاب نمایه و جستجو.

en: Selected tab: "content" or "search"
fa: زبانه انتخاب شده: «content» یا «search»

en: Which of the tabs is selected: "content" or "search".
fa: کدام یک از زبانه‌ها انتخاب شده است: «content» یا «search».

en: Books disabled
fa: کتابها غیرفعال شد

en: List of books disabled by the user.
fa: لیست کتابهایی که توسط کاربر غیرفعال شده است.

en: Group by language
fa: گروه‌بندی براساس زبان

en: Whether books should be grouped by language in the UI
fa: این‌که آیا کتابها بر اساس زبان در رابط کاربری گروه‌بندی بشوند یا خیر

en: Whether the assistant window should be maximized
fa: این‌که آیا پنجره کمکی بیشینه باشد یا خیر.

en: Whether the assistant window should be maximized.
fa: این‌که آیا پنجره کمکی بیشینه باشد یا خیر.

en: Width of the assistant window
fa: پهنای پنجره دستیار

en: The width of the assistant window.
fa: پهنای پنجره‌ی دستیار.

en: Height of assistant window
fa: ارتفاع پنجره‌ی دستیار

en: The height of the assistant window.
fa: ارتفاع پنجره‌ی دستیار.

en: X position of assistant window
fa: موقعیت X پنجره‌ی دستیار

en: The X position of the assistant window.
fa: موقعیت X پنجره‌ی دستیار.

en: Y position of assistant window
fa: موقعیت Y پنجره‌ی دستیار

en: The Y position of the assistant window.
fa: موقعیت Y پنجره‌ی دستیار.

en: Use system fonts
fa: استفاده از قلم‌های سیستم

en: Use the system default fonts.
fa: استفاده از قلم‌های پیش‌فرض سیستم.

en: Font for text
fa: قلم برای متن

en: Font for text with variable width.
fa: قلم برای متن با پهنای متغیر.

en: Font for fixed width text
fa: قلم برای متن‌هایی با پهنا ثابت

en: Font for text with fixed width, such as code examples.
fa: قلم برای متن با پهنای ثابت، مثل کدهای مثال.

en: Devhelp support
fa: پشتیبانی DevHelp

en: Makes F2 bring up Devhelp for the word at the cursor
fa: کاری می‌کند تا F2 باعث بالا آمدن DevHelp برای کلمه مشخص شده توسط مکان‌نما شود

en: Show API Documentation
fa: نمایش مستندات API

note: ex:ts=4:et:
en: New _Window
fa: _پنجره جدید

en: _Preferences
fa: _ترجیحات

en: _About
fa: _درباره

en: _Quit
fa: _خروج

en: A developers' help browser for GNOME
fa: یک مرورگر راهنما برای توسعه‌دهنده‌گان گنوم

en: Devhelp Website
fa: پایگاه وب Devhelp

en: Opens a new Devhelp window
fa: یک پنجره جدید Devhelp باز می‌کند

en: Search for a keyword
fa: کلیدواژه برای جستجو

en: Search and display any hit in the assistant window
fa: جستجو و نمایش هر نوع نتیجه در پنجره دستیار

en: Display the version and exit
fa: نمایش نسخه و خروج

en: Quit any running Devhelp
fa: خروج از هر DevHelp درحال اجر

note: Please don't translate "Devhelp"
en: Devhelp — Assistant
fa: Devhelp — دستیار

en: Book:
fa: کتاب:

en: Language: %s
fa: زبان: %s

en: Language: Undefined
fa: زبان: تعریف نشده

note: i18n: a documentation book
en: Book
fa: کتاب

note: i18n: a "page" in a documentation book
en: Page
fa: صفحه

note: i18n: a search hit in the documentation, could be a * function, macro, struct, etc
en: Keyword
fa: کلیدواژه

en: Expected '%s', got '%s' at line %d, column %d
fa: یک «%s» مورد انتظار بود که به جای آن «%s»در خط %Id، ستون %Id دریافت شده

en: Invalid namespace '%s' at line %d, column %d
fa: فضای‌نام نامعتبر «%s» در خط %Id، ستون %Id

en: "title", "name" and "link" elements are required at line %d, column %d
fa: عناصر «title»، «name» و «link» در خط %Id، ستون %Id لازم است

en: "name" and "link" elements are required inside <sub> on line %d, column %d
fa: عناصر «name» و «link» درون <sub> در خط %Id، ستون %Id لازم است

en: "name" and "link" elements are required inside '%s' on line %d, column %d
fa: عناصر «name» و «link» درون «%s» در خط %Id، ستون %Id لازم است

en: "type" element is required inside <keyword> on line %d, column %d
fa: عنصر «type» درون <keyword> در خط %Id، ستون %Id لازم است

en: Cannot uncompress book '%s': %s
fa: عدم امکان در نافشرده کتاب «%s»: %s

en: Preferences
fa: ترجیح‌ها

en: _Group by language
fa: _گروه‌بندی بر اساس زبان

en: Enabled
fa: فعال شد

en: Title
fa: عنوان

en: Book Shelf
fa: قفسه‌ی کتاب

en: _Use system fonts
fa: _استفاده از قلم‌های سیستم

en: _Variable width:
fa: _پهنای متغیر:

en: _Fixed width:
fa: _پهنای ثابت:

en: Fonts
fa: قلم‌ها

en: 50%
fa: ۵۰٪

en: 75%
fa: ۷۵٪

en: 100%
fa: ۱۰۰٪

en: 125%
fa: ۱۲۵٪

en: 150%
fa: ۱۵۰٪

en: 175%
fa: ۱۷۵٪

en: 200%
fa: ۲۰۰٪

en: 300%
fa: ۳۰۰٪

en: 400%
fa: ۴۰۰٪

en: Error opening the requested link.
fa: خطا در هنگام بازکردن لینک درخواست شده.

en: _Close
fa: _خروج

en: Empty Page
fa: صفحه‌ی خالی

en: New _Tab
fa: _زبانه‌ی جدید

en: _Print
fa: _چاپ

en: _Find
fa: _پیدا کردن

en: _Larger Text
fa: _متن بزرگتر

en: S_maller Text
fa: م_تن کوچکتر

en: _Normal Size
fa: اندازه‌ی _عادی

en: _Side pane
fa: _نوار کناری

en: _About Devhelp
fa: درباره‌ی Devhelp

en: Back
fa: عقب

en: Forward
fa: جلو
