devhelp master - en to kk translation catalogue (99 entries)

en: A developer tool for browsing and searching API documentation
kk: API құжаттарын қарауға және іздеуге арналған әзірлеуші ​​құралы

en: Devhelp is a developer tool for browsing and searching API documentation. It provides an easy way to navigate through libraries and to search by function, struct, or macro.
kk: Devhelp - бұл API құжаттарын қарауға және іздеуге арналған әзірлеуші ​​құралы. Ол кітапханаларды шолу және функция, құрылым немесе макро бойынша іздеудің қарапайым жолын ұсынады.

en: The documentation must be installed locally, so an internet connection is not needed to use Devhelp.
kk: Құжаттама жергілікті түрде орнатылуы керек, сондықтан Devhelp бағдарламасын пайдалану үшін Интернет байланысы қажет емес.

en: Devhelp works natively with GTK-Doc, so the GTK and GNOME libraries are well supported. But other development platforms can be supported as well, as long as the API documentation is available in HTML and a *.devhelp2 index file is generated.
kk: Devhelp GTK-Doc бағдарламасымен бірге жұмыс істейді, сондықтан GTK және GNOME кітапханаларына жақсы қолдау көрсетіледі. Бірақ HTML-де API құжаттамасы бар және * .devhelp2 индекс файлы жасалған болса, басқа да әзірлеу платформаларына қолдау көрсетіледі.

en: Devhelp integrates with other applications such as Glade, Builder or Anjuta, and plugins are available for different text editors (gedit, Vim, Emacs, Geany, …).
kk: Devhelp Glade, Builder немесе Anjuta сияқты басқа қосымшалармен біріктірілген және плагиндер әртүрлі мәтіндік редакторларға қол жетімді (gedit, Vim, Emacs, Geany…).

en: Devhelp's main window
kk: Devhelp қолданбасының басты терезесі

en: Devhelp's main window with an open book
kk: Devhelp қолданбасының ашық кітапты көрсететін басты терезесі.

en: Devhelp supports opening multiple books
kk: Devhelp бірнеше кітап ашуды қолдайды

en: Devhelp supports HTML documentation formats
kk: Devhelp HTML құжаттама пішімдерін қолдайды

en: API Documentation Browser
kk: API құжаттамасын шолушысы

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: documentation;information;manual;developer;api;
kk: documentation;information;manual;developer;api;құжаттама;ақпарат;нұсқаулық;өндіруші;

en: Main window maximized state
kk: Басты терезенің максималды күйі

en: Whether the main window should start maximized.
kk: Басты терезе жазық түрінде ашылуы тиіс пе.

en: Width of the main window
kk: Басты терезенің ені

en: The width of the main window.
kk: Басты терезенің ені.

en: Height of main window
kk: Басты терезенің биіктігі

en: The height of the main window.
kk: Басты терезенің биіктігі.

en: Width of the index and search pane
kk: Индекс пен іздеу панелінің ені

en: The width of the index and search pane.
kk: Индекс пен іздеу панелінің ені.

en: Width of the assistant window
kk: Көмекші терезенің ені

en: The width of the assistant window.
kk: Көмекші терезенің ені.

en: Height of assistant window
kk: Көмекші терезенің биіктігі

en: The height of the assistant window.
kk: Көмекші терезенің биіктігі.

en: Books disabled
kk: Сөндірілген кітаптар

en: List of books disabled by the user.
kk: Пайдаланушы сөндірген кітаптар тізімі.

en: Group books by language
kk: Кітаптарды тіл бойынша топтау

en: Whether books should be grouped by programming language in the user interface.
kk: Кітаптарды пайдаланушы интерфейсінде бағдарламалау тілі бойынша топтастыру керек пе.

en: Use system fonts
kk: Жүйелік қаріптерді қолдану

en: Use the system default fonts.
kk: Жүйелік негізгі қаріптерді қолдану.

en: Font for text
kk: Мәтін үшін қаріп

en: Font for text with variable width.
kk: Ені ауыспалы болатын мәтін үшін қаріп.

en: Font for fixed width text
kk: Ені тұрақты болатын мәтін үшін қаріп

en: Font for text with fixed width, such as code examples.
kk: Ені тұрақты болатын, код үлгілері сияқты, мәтін үшін қаріп.

en: Book:
kk: Кітап:

en: Language: %s
kk: Тілі: %s

en: Language: Undefined
kk: Тілі: анықталмаған

en: _Collapse All
kk: Барл_ығын жинау

note: i18n: a documentation book
en: Book
kk: Кітап

note: i18n: a "page" in a documentation book
en: Page
kk: Парақ

note: i18n: a search hit in the documentation, could be a * function, macro, struct, etc
en: Keyword
kk: Кілт сөз

note: i18n: in the programming language context, if you don't * have an ESTABLISHED term for it, leave it * untranslated.
en: Function
kk: Функция

note: i18n: in the programming language context, if you don't * have an ESTABLISHED term for it, leave it * untranslated.
en: Struct
kk: Структура

note: i18n: in the programming language context, if you don't * have an ESTABLISHED term for it, leave it * untranslated.
en: Macro
kk: Макрос

note: i18n: in the programming language context, if you don't * have an ESTABLISHED term for it, leave it * untranslated.
en: Enum
kk: Нөмірлегін

note: i18n: in the programming language context, if you don't * have an ESTABLISHED term for it, leave it * untranslated.
en: Type
kk: Түрі

note: i18n: in the programming language context, if you don't * have an ESTABLISHED term for it, leave it * untranslated.
en: Property
kk: Қасиеті

note: i18n: in the programming language context, if you don't * have an ESTABLISHED term for it, leave it * untranslated.
en: Signal
kk: Сигнал

en: Empty Page
kk: Бос парақ

en: Devhelp support
kk: Devhelp қолдауы

en: Show API Documentation
kk: API құжаттамасын көрсету

en: Devhelp (development build)
kk: Devhelp (әзірлеу жинағы)

en: Devhelp Website
kk: Devhelp вебсайты

en: Opens a new Devhelp window
kk: Жаңа Devhelp терезесін ашады

en: Search for a keyword
kk: Кілтсөзді іздеу

en: KEYWORD
kk: КІЛТСӨЗ

en: Search and display any hit in the assistant window
kk: Көмекші терезесінде іздеу және кез келген сәйкестікті көрсету

en: Display the version and exit
kk: Нұсқасын шығару және шығу

en: Quit any running Devhelp
kk: Орындалып тұрған Devhelp нұсқаларының жұмысын аяқтау

note: Please don't translate "Devhelp"
en: Devhelp — Assistant
kk: Devhelp — Көмекші

en: Enabled
kk: Іске қосулы

en: Title
kk: Атауы

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: _Group by language
kk: Топ бойынша то_птау

en: Book Shelf
kk: Кітап сөресі

en: _Use system fonts
kk: Жүйелік қаріптерді қ_олдану

en: _Variable width:
kk: А_йнымалы ені:

en: _Fixed width:
kk: Бе_кітілген ені:

en: Fonts
kk: Қаріптер

en: New _Window
kk: Жаңа _терезе

en: _Print
kk: Бас_паға шығару

en: _Find
kk: _Табу

en: _Larger Text
kk: Ү_лкенірек мәтін

en: S_maller Text
kk: Кі_шірек мәтін

en: _Normal Size
kk: Қалы_пты өлшемі

en: _Preferences
kk: _Баптаулар

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _About Devhelp
kk: Devhelp тур_алы

en: Back
kk: Кері

en: Forward
kk: Алға

en: Toggle Side Panel
kk: Бүйір панелін көрсету/жасыру

en: New Tab
kk: Жаңа бет

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Focus global search
kk: Глобалды іздеу өрісіне фокусты орнату

[ctx: shortcut window]
en: Find in current page
kk: Ағымдағы парақтан табу

[ctx: shortcut window]
en: Find the next match
kk: Келесі сәйкестікті табу

[ctx: shortcut window]
en: Find the previous match
kk: Алдыңғы сәйкестікті табу

[ctx: shortcut window]
en: Open a new window
kk: Жаңа терезені ашу

[ctx: shortcut window]
en: Open a new tab
kk: Жаңа бетті ашу

[ctx: shortcut window]
en: Toggle side panel visibility
kk: Бүйір панелін көрсету/жасыру

[ctx: shortcut window]
en: Go back
kk: Артқа өту

[ctx: shortcut window]
en: Go forward
kk: Алға өту

[ctx: shortcut window]
en: Print
kk: Баспаға шығару

[ctx: shortcut window]
en: Close the current window
kk: Ағымдағы терезені жабу

[ctx: shortcut window]
en: Close all windows
kk: Барлық терезелерді жабу

[ctx: shortcut window]
en: Zoom
kk: Масштаб

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
kk: Үлкейту

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
kk: Кішірейту

[ctx: shortcut window]
en: Reset Zoom
kk: Масштабты тастау
