Double Commander 0.5.5 alpha - en to uk translation catalogue (1985 entries)

en: Comparing... %d%% (ESC to cancel)
uk: Порівняння... %d%% (ESC щоб скасувати)

en: Right: Delete %d file(s)
uk: Справа: Видалити %d файл(и)

en: Files found: %d  (Identical: %d, Different: %d, Unique left: %d, Unique right: %d)
uk: Знайдено файлів: %d  (Однакових: %d, Різних: %d, Унікальних зліва: %d, Унікальних справа: %d)

en: Left to Right: Copy %d files, total size: %d bytes
uk: Справа на ліво: Копіювати %d файлів, загальним розміром: %d байт

en: Right to Left: Copy %d files, total size: %d bytes
uk: Зліва на право: Копіювати %d файлів, загальним розміром: %d байт

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.BTNALLBACK.CAPTION]
en: All
uk: Всім

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.BTNALLBACK2.CAPTION]
en: All
uk: Всім

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.BTNALLCURCOL.CAPTION]
en: All
uk: Всім

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.BTNALLCURTEXT.CAPTION]
en: All
uk: Всім

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.BTNALLFONT.CAPTION]
en: All
uk: Всім

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.BTNALLMARC.CAPTION]
en: All
uk: Всім

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.BTNALLTEXT.CAPTION]
en: All
uk: Всім

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.BTNCANCEL.CAPTION]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
uk: &Гаразд

en: Configure custom columns view
uk: Налаштування набору колонок

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.CBACKGRNDLABEL.CAPTION]
en: BackGround:
uk: Фон:

[ctx: tfcolumnssetconf.cbcursorborder.caption]
en: Cursor border
uk: Межі курсору

[ctx: tfcolumnssetconf.cbovercolor.caption]
en: Allow Overcolor
uk: Дозволити виділення кольором

en: Use custom font and color
uk: Власні налаштування шрифтів і кольорів

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.CTEXTLABEL.CAPTION]
en: Text Color:
uk: Колір тексту:

[ctx: tfcolumnssetconf.label3.caption]
en: Font:
uk: Шрифт:

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.LABEL4.CAPTION]
en: Size:
uk: Розмір:

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.LBLBACKGROUND2.CAPTION]
en: Background 2:
uk: Фон 2:

en: Configure view nr:
uk: Налаштування набору номер:

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.LBLCURSORCOLOR.CAPTION]
en: Cursor Color:
uk: Колір курсора

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.LBLCURSORTEXT.CAPTION]
en: Cursor Text:
uk: Текст &під курсором

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.LBLMARKCOLOR.CAPTION]
en: Mark Color:
uk: Виділення

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.LBLNAME.CAPTION]
en: Name:
uk: Ім'я:

[ctx: tfcolumnssetconf.miaddcolumn.caption]
en: Add column
uk: Додати колонку

en: Customize column:
uk: Налаштувати колонку:

[ctx: TFCOLUMNSSETCONF.PNLPREVIEWHEAD.CAPTION]
en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Choose template...
uk: Вибрати шаблон...

en: C&heck free space
uk: Перевірити вільне міс&це

en: Cop&y attributes
uk: Копі&ювати атрибути

en: Copy o&wnership
uk: Копіювати &власника

en: Copy &permissions
uk: Копіювати &права

en: Copy d&ate/time
uk: Копіювати &дату/час

en: Correct lin&ks
uk: Правил&ьні посилання

[ctx: TFILESYSTEMCOPYMOVEOPERATIONOPTIONSUI.CBDROPREADONLYFLAG.CAPTION]
en: Drop readonly fla&g
uk: Скинути позначку "Л&ише читання"

en: E&xclude empty directories
uk: Викл&ючити порожні каталоги

en: Fo&llow links
uk: Перейти за поси&ланнями

en: &Reserve space
uk: Зарезервувати &місце

en: What to do when cannot set file time, attributes, etc.
uk: Що робити, якщо неможливо встановити час файла, атрибути, тощо.

en: Use file template
uk: Використати файл шаблону

en: When dir&ectory exists
uk: Якщо &каталог існує

[ctx: TFILESYSTEMCOPYMOVEOPERATIONOPTIONSUI.LBLFILEEXISTS.CAPTION]
en: When &file exists
uk: Якщо &файл існує

en: When ca&nnot set property
uk: Коли не можливо встановити в&ластивості

[ctx: TFRMABOUT.BTNCLOSE.CAPTION]
en: &Close
uk: &Закрити

en: Copy to clipboard
uk: Копіювати в буфер

[ctx: TFRMABOUT.CAPTION]
en: About
uk: Про програму...

[ctx: tfrmabout.lblbuild.caption]
en: Build
uk: Збірка

en: Home Page:
uk: Домашня сторінка:

[ctx: TFRMABOUT.LBLREVISION.CAPTION]
en: Revision
uk: Ревізія:

[ctx: tfrmabout.lblversion.caption]
en: Version
uk: Версія

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
uk: &Гаразд

en: &Reset
uk: &Скинути

en: Choose attributes
uk: Вибрати атрибути

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.CBARCHIVE.CAPTION]
en: &Archive
uk: &Архівний

en: Co&mpressed
uk: Стиснути&й

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.CBDIRECTORY.CAPTION]
en: &Directory
uk: &Каталог

en: &Encrypted
uk: За&шифрований

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.CBHIDDEN.CAPTION]
en: &Hidden
uk: При&хований

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.CBREADONLY.CAPTION]
en: Read o&nly
uk: Лише &читання

en: S&parse
uk: Розрід&жений

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.CBSTICKY.CAPTION]
en: Sticky
uk: Закріплювальний біт

en: &Symlink
uk: &Симв. посилання

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.CBSYSTEM.CAPTION]
en: S&ystem
uk: &Системний

en: &Temporary
uk: &Тимчасовий

en: NTFS attributes
uk: Атрибути NTFS

en: General attributes
uk: Основні атрибути

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.LBLATTRBITSSTR.CAPTION]
en: Bits:
uk: Біти:

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.LBLATTRGROUPSTR.CAPTION]
en: Group
uk: Група

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.LBLATTROTHERSTR.CAPTION]
en: Other
uk: Інші

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.LBLATTROWNERSTR.CAPTION]
en: Owner
uk: Власник

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.LBLEXEC.CAPTION]
en: Execute
uk: Виконання

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.LBLREAD.CAPTION]
en: Read
uk: Читання

en: As te&xt:
uk: Як те&кст:

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.LBLWRITE.CAPTION]
en: Write
uk: Запис

[ctx: tfrmchecksumcalc.caption]
en: Calculate checksum...
uk: Розрахувати контрольну суму...

en: Open checksum file after job is completed
uk: Відкрити файл контрольної суми після розрахунку

en: C&reate separate checksum file for each file
uk: Для кожного файлу ство&рити свій контрольний файл

en: &Save checksum file(s) to:
uk: Зберегти файл(и) контрольних сум &як:

[ctx: TFRMCHECKSUMVERIFY.BTNCLOSE.CAPTION]
en: &Close
uk: &Закрити

[ctx: TFRMCONNECTIONMANAGER.BTNADD.CAPTION]
en: A&dd
uk: &Додати

[ctx: TFRMCONNECTIONMANAGER.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: C&onnect
uk: З'&єднати

[ctx: TFRMCONNECTIONMANAGER.BTNDELETE.CAPTION]
en: &Delete
uk: Ви&далити

[ctx: TFRMCONNECTIONMANAGER.BTNEDIT.CAPTION]
en: &Edit
uk: &Редагувати

en: Connection manager
uk: Диспетчер з'єднань

en: Connect to:
uk: З'єднатися з:

en: A&dd To Queue
uk: Додати в &чергу

[ctx: TFRMCOPYDLG.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: O&ptions
uk: Налашт&увати

en: Sa&ve these options as default
uk: Зберегти ці налаштування як &типові

[ctx: TFRMCOPYDLG.CAPTION]
en: Copy file(s)
uk: Копіювати файл(и)

[ctx: tfrmcopydlg.mnunewqueue.caption]
en: New queue
uk: Нова черга

[ctx: tfrmcopydlg.mnuqueue1.caption]
en: Queue 1
uk: Черга 1

[ctx: tfrmcopydlg.mnuqueue2.caption]
en: Queue 2
uk: Черга 2

[ctx: tfrmcopydlg.mnuqueue3.caption]
en: Queue 3
uk: Черга 3

[ctx: tfrmcopydlg.mnuqueue4.caption]
en: Queue 4
uk: Черга 4

[ctx: tfrmcopydlg.mnuqueue5.caption]
en: Queue 5
uk: Черга 5

en: Save Description
uk: Зберегти опис

[ctx: TFRMDESCREDIT.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: TFRMDESCREDIT.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
uk: &Гаразд

en: File/folder comment
uk: Коментар файлу/теки

en: E&dit comment for:
uk: Ре&дагувати коментар для:

[ctx: TFRMDESCREDIT.LBLENCODING.CAPTION]
en: &Encoding:
uk: &Кодування:

[ctx: TFRMDIFFER.ACTABOUT.CAPTION]
en: About
uk: Про програму...

en: Auto Compare
uk: Авто порівняння

en: Binary Mode
uk: Двійковий режим

[ctx: TFRMDIFFER.ACTCANCELCOMPARE.CAPTION]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: TFRMDIFFER.ACTCANCELCOMPARE.HINT]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: TFRMDIFFER.ACTCOPYLEFTTORIGHT.CAPTION]
en: Copy Block Right
uk: Копіювати блок вправо

[ctx: TFRMDIFFER.ACTCOPYLEFTTORIGHT.HINT]
en: Copy Block Right
uk: Копіювати блок вправо

[ctx: TFRMDIFFER.ACTCOPYRIGHTTOLEFT.CAPTION]
en: Copy Block Left
uk: Копіювати блок вліво

[ctx: TFRMDIFFER.ACTCOPYRIGHTTOLEFT.HINT]
en: Copy Block Left
uk: Копіювати блок вліво

[ctx: TFRMDIFFER.ACTEDITCOPY.CAPTION]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: TFRMDIFFER.ACTEDITCUT.CAPTION]
en: Cut
uk: Вирізати

[ctx: TFRMDIFFER.ACTEDITDELETE.CAPTION]
en: Delete
uk: Видалити

[ctx: TFRMDIFFER.ACTEDITPASTE.CAPTION]
en: Paste
uk: Вставити

[ctx: TFRMDIFFER.ACTEDITREDO.CAPTION]
en: Redo
uk: Повторити

en: Select &All
uk: Виділити в&се

[ctx: TFRMDIFFER.ACTEDITUNDO.CAPTION]
en: Undo
uk: Вернути

[ctx: tfrmdiffer.actexit.caption]
en: E&xit
uk: Ви&хід

[ctx: tfrmdiffer.actfirstdifference.caption]
en: First Difference
uk: Перша відмінність

[ctx: tfrmdiffer.actfirstdifference.hint]
en: First Difference
uk: Перша відмінність

en: Ignore Case
uk: Ігнорувати регістр

en: Ignore Blanks
uk: Ігнорувати пробіли

en: Keep Scrolling
uk: Одночасне прокручування

[ctx: tfrmdiffer.actlastdifference.caption]
en: Last Difference
uk: Остання відмінність

[ctx: tfrmdiffer.actlastdifference.hint]
en: Last Difference
uk: Остання відмінність

en: Line Differences
uk: Відмінності в рядку

[ctx: tfrmdiffer.actnextdifference.caption]
en: Next Difference
uk: Наступна відмінність

[ctx: tfrmdiffer.actnextdifference.hint]
en: Next Difference
uk: Наступна відмінність

en: Open Left...
uk: Відкрити зліва...

en: Open Right...
uk: Відкрити справа...

en: Paint Background
uk: Зафарбовувати фон

[ctx: tfrmdiffer.actprevdifference.caption]
en: Previous Difference
uk: Попередня відмінність

[ctx: tfrmdiffer.actprevdifference.hint]
en: Previous Difference
uk: Попередня відмінність

[ctx: TFRMDIFFER.ACTRELOAD.CAPTION]
en: &Reload
uk: Пере&завантажити

[ctx: TFRMDIFFER.ACTRELOAD.HINT]
en: Reload
uk: Перезавантажити

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVE.CAPTION]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVE.HINT]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVEAS.CAPTION]
en: Save as...
uk: Зберегти як...

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVEAS.HINT]
en: Save as...
uk: Зберегти як...

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVELEFT.CAPTION]
en: Save Left
uk: Зберегти лівий

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVELEFT.HINT]
en: Save Left
uk: Зберегти лівий

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVELEFTAS.CAPTION]
en: Save Left As...
uk: Зберегти лівий як...

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVELEFTAS.HINT]
en: Save Left As...
uk: Зберегти лівий як...

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVERIGHT.CAPTION]
en: Save Right
uk: Зберегти правий

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVERIGHT.HINT]
en: Save Right
uk: Зберегти правий

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVERIGHTAS.CAPTION]
en: Save Right As...
uk: Зберегти правий як...

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVERIGHTAS.HINT]
en: Save Right As...
uk: Зберегти правий як...

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSTARTCOMPARE.CAPTION]
en: Compare
uk: Порівняти

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSTARTCOMPARE.HINT]
en: Compare
uk: Порівняти

[ctx: TFRMDIFFER.BTNLEFTENCODING.HINT]
en: Encoding
uk: Кодування

[ctx: TFRMDIFFER.BTNRIGHTENCODING.HINT]
en: Encoding
uk: Кодування

[ctx: TFRMDIFFER.CAPTION]
en: Compare files
uk: Порівняти файли

en: &Left
uk: З&ліва

en: &Right
uk: Сп&рава

en: &Actions
uk: &Дії

[ctx: TFRMDIFFER.MNUEDIT.CAPTION]
en: &Edit
uk: Р&едагувати

[ctx: TFRMDIFFER.MNUENCODING.CAPTION]
en: En&coding
uk: &Кодування

[ctx: TFRMDIFFER.MNUFILE.CAPTION]
en: &File
uk: &Файл

[ctx: TFRMDIFFER.MNUOPTIONS.CAPTION]
en: &Options
uk: &Налаштування

en: Add new shortcut to sequence
uk: Додати новий ярлик в послідовність

[ctx: TFRMEDITHOTKEY.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: TFRMEDITHOTKEY.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
uk: &Гаразд

en: Remove last shortcut from sequence
uk: Видалити останній ярлик з послідовності

[ctx: tfrmedithotkey.cghkcontrols.caption]
en: Only for these controls
uk: Тільки для цих елементів керування

en: &Parameters (each in a separate line):
uk: &Параметри (кожен в окремому рядку):

en: Shortcuts:
uk: Ярлики:

[ctx: TFRMEDITOR.ACTABOUT.CAPTION]
en: About
uk: Про програму...

[ctx: tfrmeditor.actabout.hint]
en: About
uk: Про програму...

en: &Configuration
uk: &Налаштування

[ctx: tfrmeditor.actconfhigh.hint]
en: Configuration
uk: Конфігурація

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITCOPY.CAPTION]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: tfrmeditor.acteditcopy.hint]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITCUT.CAPTION]
en: Cut
uk: Вирізати

[ctx: tfrmeditor.acteditcut.hint]
en: Cut
uk: Вирізати

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITDELETE.CAPTION]
en: Delete
uk: Видалити

[ctx: tfrmeditor.acteditdelete.hint]
en: Delete
uk: Видалити

[ctx: tfrmeditor.acteditfind.hint]
en: Find
uk: Знайти

[ctx: tfrmeditor.acteditfindnext.caption]
en: Find next
uk: Знайти наступний

[ctx: tfrmeditor.acteditfindnext.hint]
en: Find next
uk: Знайти наступний

[ctx: tfrmeditor.acteditgotoline.caption]
en: Goto Line...
uk: Перехід до рядка

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITPASTE.CAPTION]
en: Paste
uk: Вставити

[ctx: tfrmeditor.acteditpaste.hint]
en: Paste
uk: Вставити

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITREDO.CAPTION]
en: Redo
uk: Повторити

[ctx: tfrmeditor.acteditredo.hint]
en: Redo
uk: Повторити

en: &Replace
uk: &Замінити

[ctx: tfrmeditor.acteditrplc.hint]
en: Replace
uk: Замінити

en: Select&All
uk: Виділити &все

[ctx: tfrmeditor.acteditselectall.hint]
en: Select All
uk: Виділити &усе

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITUNDO.CAPTION]
en: Undo
uk: Вернути

[ctx: tfrmeditor.acteditundo.hint]
en: Undo
uk: Вернути

[ctx: TFRMEDITOR.ACTFILECLOSE.CAPTION]
en: &Close
uk: &Закрити

[ctx: tfrmeditor.actfileclose.hint]
en: Close
uk: Закрити

[ctx: TFRMEDITOR.ACTFILEEXIT.CAPTION]
en: E&xit
uk: Ви&хід

[ctx: tfrmeditor.actfileexit.hint]
en: Exit
uk: Вихід

[ctx: TFRMEDITOR.ACTFILENEW.CAPTION]
en: &New
uk: &Створити

[ctx: tfrmeditor.actfilenew.hint]
en: New
uk: Створити

en: &Open
uk: &Відкрити

[ctx: tfrmeditor.actfileopen.hint]
en: Open
uk: Відкрити

[ctx: TFRMEDITOR.ACTFILESAVE.CAPTION]
en: &Save
uk: Збере&гти

[ctx: tfrmeditor.actfilesave.hint]
en: Save
uk: Зберегти

en: Save &As..
uk: Зберегти &як..

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Sa&ve All
uk: &Зберегти все

en: Save All
uk: Зберегти все

[ctx: tfrmeditor.caption]
en: Editor
uk: Редактор

[ctx: TFRMEDITOR.HELP1.CAPTION]
en: &Help
uk: Довід&ка

[ctx: TFRMEDITOR.MIEDIT.CAPTION]
en: &Edit
uk: &Редагувати

[ctx: TFRMEDITOR.MIENCODING.CAPTION]
en: En&coding
uk: &Кодування

en: Open as
uk: Відкрити як

[ctx: tfrmeditor.miencodingout.caption]
en: Save as
uk: Зберегти як

[ctx: TFRMEDITOR.MIFILE.CAPTION]
en: &File
uk: &Файл

en: Syntax highlight
uk: &Підсвітка синтаксису

en: End Of Line
uk: Кінець рядка

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
uk: &Гаразд

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.CBSEARCHCASESENSITIVE.CAPTION]
en: C&ase sensitivity
uk: &Чутливість до регістру

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.CBSEARCHFROMCURSOR.CAPTION]
en: S&earch from caret
uk: Шукати від &курсора

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.CBSEARCHREGEXP.CAPTION]
en: &Regular expressions
uk: &Регулярні вирази

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.CBSEARCHSELECTEDONLY.CAPTION]
en: Selected &text only
uk: Лише виділений &текст

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.CBSEARCHWHOLEWORDS.CAPTION]
en: &Whole words only
uk: Лише слова &повністю

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.GBSEARCHOPTIONS.CAPTION]
en: Option
uk: Опції

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.LBLREPLACEWITH.CAPTION]
en: &Replace with:
uk: &Замінити на:

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.LBLSEARCHFOR.CAPTION]
en: &Search for:
uk: З&найти:

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.RGSEARCHDIRECTION.CAPTION]
en: Direction
uk: Напрямок

[ctx: TFRMEXTRACTDLG.CAPTION]
en: Unpack files
uk: Розпакувати файли

en: &Unpack path names if stored with files
uk: Роз&пакувати шляхи якщо такі є з файлами

en: Unpack each archive to a &separate subdir (name of the archive)
uk: Розпакувати кожен архів в &окремий каталог (з іменем архіву)

en: O&verwrite existing files
uk: &Замінювати існуючі файли

en: To the &directory:
uk: В катало&г:

en: &Extract files matching file mask:
uk: Розпакувати файли по мас&ці:

en: &Password for encrypted files:
uk: Пароль для за&шифрованих файлів:

[ctx: TFRMFILEASSOC.BTNADDACT.CAPTION]
en: Add
uk: Додати

[ctx: TFRMFILEASSOC.BTNADDEXT.CAPTION]
en: &Add
uk: &Додати

[ctx: TFRMFILEASSOC.BTNADDNEWTYPE.CAPTION]
en: A&dd
uk: &Додати

[ctx: TFRMFILEASSOC.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: TFRMFILEASSOC.BTNDOWNACT.CAPTION]
en: &Down
uk: В&низ

[ctx: TFRMFILEASSOC.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
uk: &Гаразд

[ctx: TFRMFILEASSOC.BTNREMOVEACT.CAPTION]
en: Remo&ve
uk: &Видалити

[ctx: TFRMFILEASSOC.BTNREMOVEEXT.CAPTION]
en: Re&move
uk: В&идалити

[ctx: TFRMFILEASSOC.BTNREMOVETYPE.CAPTION]
en: &Remove
uk: Вид&алити

[ctx: TFRMFILEASSOC.BTNRENAMETYPE.CAPTION]
en: R&ename
uk: Пере&йменувати

[ctx: TFRMFILEASSOC.BTNUPACT.CAPTION]
en: &Up
uk: Вгор&у

[ctx: tfrmfileassoc.caption]
en: File associations
uk: Асоціації з файлами

[ctx: TFRMFILEASSOC.GBACTIONS.CAPTION]
en: Actions
uk: Дії

[ctx: tfrmfileassoc.gbexts.caption]
en: Extensions
uk: Розширення

[ctx: TFRMFILEASSOC.GBFILETYPES.CAPTION]
en: File types
uk: Типи файлів

[ctx: tfrmfileassoc.gbicon.caption]
en: Icon
uk: Іконка

[ctx: tfrmfileassoc.lblaction.caption]
en: Action:
uk: Дія:

[ctx: TFRMFILEASSOC.LBLCOMMAND.CAPTION]
en: &Command:
uk: &Команда:

[ctx: TFRMFILEASSOC.MIEDIT.CAPTION]
en: Edit
uk: Редагувати

[ctx: tfrmfileassoc.mieditor.caption]
en: Open in Editor
uk: Відкрити у редакторі

[ctx: TFRMFILEASSOC.MIFILENAME.CAPTION]
en: File name
uk: Ім'я файлу

[ctx: tfrmfileassoc.mifilepath.caption]
en: File path
uk: Шлях до файлу

[ctx: tfrmfileassoc.mifullpath.caption]
en: Full path
uk: Повний шлях

[ctx: tfrmfileassoc.migetoutputfromcommand.caption]
en: Get output from command
uk: Отримати вивід команди

[ctx: TFRMFILEASSOC.MIOPEN.CAPTION]
en: Open
uk: Відкрити

[ctx: tfrmfileassoc.mishell.caption]
en: Run in terminal
uk: Запустити у терміналі

[ctx: tfrmfileassoc.mivfs.caption]
en: Open in VFS
uk: Відкрити з VFS

[ctx: TFRMFILEASSOC.MIVIEW.CAPTION]
en: View
uk: Перегляд

[ctx: tfrmfileassoc.miviewer.caption]
en: Open in Viewer
uk: Відкрити у переглядачі

[ctx: TFRMFILEEXECUTEYOURSELF.BTNCLOSE.CAPTION]
en: &Close
uk: &Закрити

[ctx: TFRMFILEEXECUTEYOURSELF.CAPTION]
en: Wait...
uk: Почекайте...

en: File name:
uk: Ім'я файлу:

[ctx: TFRMFILEEXECUTEYOURSELF.LBLFROMPATH.CAPTION]
en: From:
uk: З

en: Click on Close when the temporary file can be deleted!
uk: Натисніть "Закрити", коли тимчасовий файл може бути видалений!

[ctx: TFRMFILEOP.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: &To panel
uk: &На панель

en: &View all
uk: Переглянути &все

en: Current operation:
uk: Поточна операція:

[ctx: TFRMFILEOP.LBLFROM.CAPTION]
en: From:
uk: З

en: To:
uk: В

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.BTNCLOSE.CAPTION]
en: &Close
uk: &Закрити

en: &Set properties
uk: В&становити властивості

en: Set to &all selected files
uk: Встановити для &всіх вибраних файлів

en: Ski&p this file
uk: &Пропустити цей файл

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.CAPTION]
en: Properties
uk: Властивості

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.CBSTICKY.CAPTION]
en: Sticky
uk: Закріплювальний біт

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.GBOWNER.CAPTION]
en: Owner
uk: Власник

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLATTRBITSSTR.CAPTION]
en: Bits:
uk: Біти:

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLATTRGROUPSTR.CAPTION]
en: Group
uk: Група

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLATTROTHERSTR.CAPTION]
en: Other
uk: Інші

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLATTROWNERSTR.CAPTION]
en: Owner
uk: Власник

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLATTRTEXTSTR.CAPTION]
en: Text:
uk: У вигляді тексту:

en: Contains:
uk: Містить:

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLEXEC.CAPTION]
en: Execute
uk: Виконати

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLFILE.CAPTION]
en: File name
uk: Ім'я файлу

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLFILENAMESTR.CAPTION]
en: Name:
uk: Ім'я:

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLFILESTR.CAPTION]
en: File name
uk: Ім'я файлу

[ctx: tfrmfileproperties.lblfolderstr.caption]
en: Path:
uk: Шлях:

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLGROUPSTR.CAPTION]
en: &Group
uk: Гру&па

en: Last access:
uk: Останній доступ:

en: Last modification:
uk: Остання зміна:

en: Last status change:
uk: Остання зміна статусу:

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLOCTAL.CAPTION]
en: Octal:
uk: Вісімковий

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLOWNERSTR.CAPTION]
en: O&wner
uk: Власни&к

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLREAD.CAPTION]
en: Read
uk: Читання

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLSIZESTR.CAPTION]
en: Size:
uk: Розмір:

en: Symlink to:
uk: Симв. посилання для:

en: Type:
uk: Тип:

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLWRITE.CAPTION]
en: Write
uk: Запис

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.TSATTRIBUTES.CAPTION]
en: Attributes
uk: Атрибути

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.TSPROPERTIES.CAPTION]
en: Properties
uk: Властивості

[ctx: tfrmfinddlg.btnaddattribute.caption]
en: &Add
uk: &Додати

[ctx: TFRMFINDDLG.BTNATTRSHELP.CAPTION]
en: &Help
uk: Довід&ка

[ctx: TFRMFINDDLG.BTNCLOSE.CAPTION]
en: &Close
uk: &Закрити

[ctx: tfrmfinddlg.btnedit.caption]
en: &Edit
uk: Р&едагувати

en: &Go to file
uk: Пере&йти до файлу

[ctx: tfrmfinddlg.btnlastsearch.caption]
en: &Last search
uk: Останній пошу&к

en: &New search
uk: Н&овий пошук

[ctx: TFRMFINDDLG.BTNSAVETEMPLATE.CAPTION]
en: &Save
uk: Збере&гти

[ctx: TFRMFINDDLG.BTNSEARCHDELETE.CAPTION]
en: &Delete
uk: Ви&далити

en: L&oad
uk: Заван&тажити

en: S&ave
uk: Збере&гти

en: Sa&ve with "Start in directory"
uk: З&берегти з "Починати з каталога"

en: If saved then "Start in directory" will be restored when loading template. Use it if you want to fix searching to a certain directory
uk: Якщо шлях запуску збережено, то його буде відновлено при завантаженні шаблону. Використовуйте його, якщо ви хочете виправити пошук в певному каталозі.

[ctx: tfrmfinddlg.btnstart.caption]
en: &Start
uk: &Старт

[ctx: TFRMFINDDLG.BTNSTOP.CAPTION]
en: C&ancel
uk: Ск&асувати

en: Use template
uk: Використати шаблон

[ctx: TFRMFINDDLG.BTNVIEW.CAPTION]
en: &View
uk: &Перегляд

en: Feed to &listbox
uk: Фай&ли на панель

[ctx: tfrmfinddlg.caption]
en: Find files
uk: Пошук файлів

en: Case sens&itive
uk: З врахуванням регістру

en: &Date from:
uk: Дата в&ід:

en: Dat&e to:
uk: Дата д&о:

en: S&ize from:
uk: Розмір &від:

en: Si&ze to:
uk: Розмір &до:

[ctx: TFRMFINDDLG.CBFINDTEXT.CAPTION]
en: Find &text in file
uk: &Шукати текст у файлі

[ctx: tfrmfinddlg.cbfollowsymlinks.caption]
en: Follow s&ymlinks
uk: Пере&йти за посиланнями

[ctx: TFRMFINDDLG.CBNOTCONTAININGTEXT.CAPTION]
en: Find files N&OT containing the text
uk: Шукати файли, що &НЕ містять текст

en: N&ot older than:
uk: Н&е старші ніж:

en: Searc&h for part of file name
uk: Шукати по &частині імені файла

[ctx: TFRMFINDDLG.CBREGEXP.CAPTION]
en: &Regular expression
uk: &Регулярні вирази

en: Re&place by
uk: За&мінити на

en: Selected directories and &files
uk: Вибрані &файли і каталоги

en: Regular &expression
uk: Р&егулярний вираз

en: &Time from:
uk: &Час від:

en: Ti&me to:
uk: Ча&с до:

en: &Use search plugin:
uk: Використовувати пошуковий п&лагін

en: Enter directories names that should be excluded from search separated with ";"
uk: Введіть імена каталогів, які повинні бути виключені з пошуку, через ";"

en: Enter files names that should be excluded from search separated with ";"
uk: Введіть імена файлів, які повинні бути виключені з пошуку, через ";"

en: Enter files names separated with ";"
uk: Введіть імена файлів, через ";"

[ctx: tfrmfinddlg.gbdirectories.caption]
en: Directories
uk: Каталоги

[ctx: tfrmfinddlg.gbfiles.caption]
en: Files
uk: Файли

en: Find Data
uk: Пошук даних з текстом

en: Attri&butes
uk: Атри&бути

[ctx: TFRMFINDDLG.LBLENCODING.CAPTION]
en: Encodin&g:
uk: Кодуванн&я:

en: E&xclude subdirectories
uk: Пр&опустити підкаталоги

en: &Exclude files
uk: Проп&устити файли

en: &File mask
uk: По &масці файлу

en: Start in &directory
uk: Шукати в &каталозі:

en: Search su&bdirectories:
uk: Шукати в під&каталогах:

en: &Previous searches:
uk: &Попередні пошуки:

en: Remove from list
uk: Видалити зі списку

en: Show all found items
uk: Показати все знайдене

en: Show In Viewer
uk: Перегляд

en: Advanced
uk: Розширені

en: Load/Save
uk: Завантажити/Зберегти

[ctx: tfrmfinddlg.tsplugins.caption]
en: Plugins
uk: Плагіни

en: Results
uk: Результати

en: Standard
uk: Стандартні

[ctx: TFRMFINDVIEW.BTNCLOSE.CAPTION]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: TFRMFINDVIEW.BTNFIND.CAPTION]
en: &Find
uk: &Знайти

[ctx: TFRMFINDVIEW.CAPTION]
en: Find
uk: Знайти

en: C&ase sensitive
uk: З урахуванням рег&істру

[ctx: TFRMHARDLINK.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: TFRMHARDLINK.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
uk: &Гаразд

en: Create hard link
uk: Створити жорстке посилання

[ctx: TFRMHARDLINK.LBLEXISTINGFILE.CAPTION]
en: &Destination that the link will point to
uk: О&б’єкт на який вказуватиме посилання

[ctx: TFRMHARDLINK.LBLLINKTOCREATE.CAPTION]
en: &Link name
uk: Ім'я п&осилання

[ctx: tfrmhotdirexportimport.btnselectall.caption]
en: Import all!
uk: Імпортувати все!

[ctx: tfrmhotdirexportimport.btnselectiondone.caption]
en: Import selected
uk: Імпортувати виділене

[ctx: tfrmhotdirexportimport.caption]
en: Select the entries your want to import
uk: Виділіть елементи для імпотру

[ctx: tfrmhotdirexportimport.lbhint.caption]
en: When clicking a sub-menu, it will select the whole menu
uk: При клацанні на підменю, буде обрано все меню

en: Hold CTRL and click entries to select multiple ones
uk: При утриманні CTRL можна вибирати кілька елементів

[ctx: TFRMLINKER.CAPTION]
en: Linker
uk: Компонувальник

en: Save to...
uk: Зберегти до...

en: Item
uk: Елемент

[ctx: TFRMLINKER.LBLFILENAME.CAPTION]
en: &File name
uk: Ім'&я файлу

[ctx: TFRMLINKER.SPBTNDOWN.CAPTION]
en: Do&wn
uk: В&низ

[ctx: TFRMLINKER.SPBTNDOWN.HINT]
en: Down
uk: Вниз

[ctx: TFRMLINKER.SPBTNUP.CAPTION]
en: &Up
uk: Вгор&у

[ctx: TFRMLINKER.SPBTNUP.HINT]
en: Up
uk: Вгору

[ctx: TFRMMAIN.ACTABOUT.CAPTION]
en: &About
uk: Пр&о програму

en: Add file name to command line
uk: Додати ім'я файлу в командний рядок

en: Add path and file name to command line
uk: Додати шлях і ім'я файлу в командний рядок

en: Copy path to command line
uk: Копіювати шлях в командний рядок

en: Brief View
uk: Cтислий вигляд

en: Calculate &Occupied Space
uk: Розрахувати зайнятий об'&єм

en: Change directory
uk: Змінити каталог

en: Change directory to home
uk: Перейти в домашній каталог

en: Change Directory To Parent
uk: Перейти в батьківський каталог

en: Change directory to root
uk: Перейти в кореневий каталог

[ctx: TFRMMAIN.ACTCHECKSUMCALC.CAPTION]
en: Calculate Check&sum...
uk: &Розрахувати контрольну суму...

[ctx: TFRMMAIN.ACTCHECKSUMVERIFY.CAPTION]
en: &Verify Checksum...
uk: Перевірити контрол&ьну суму...

en: Clear log file
uk: Очистити файл звіту

en: Clear log window
uk: Очистити вікно звіту

[ctx: tfrmmain.actclosealltabs.caption]
en: Close &All Tabs
uk: За&акрити всі вкладки

[ctx: tfrmmain.actclosetab.caption]
en: &Close Tab
uk: &Закрити вкладку

en: Next Command Line
uk: Наступний командний рядок

en: Set command line to next command in history
uk: Встановіть командному рядку наступну команду з історії

en: Previous Command Line
uk: Попередній командний рядок

en: Set command line to previous command in history
uk: Встановіть командному рядку попередню команду з історії

en: Full
uk: Повний

en: Columns View
uk: Набір колонок

en: Compare by &Contents
uk: Порівняти за &вмістом

[ctx: TFRMMAIN.ACTCOMPAREDIRECTORIES.CAPTION]
en: Compare Directories
uk: Порівняти файли у каталогах

[ctx: TFRMMAIN.ACTCOMPAREDIRECTORIES.HINT]
en: Compare Directories
uk: Порівняти файли у каталогах

en: Show context menu
uk: Показати контекстне меню

[ctx: tfrmmain.actcopy.caption]
en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy all shown &columns
uk: Копіювати в&сі показані колонки

en: Copy Filename(s) with Full &Path
uk: Копіювати ім'я файла(ів) разом з повним шля&хом

en: Copy &Filename(s) to Clipboard
uk: Копіювати ім'я файла(ів) в &буфер

en: Copy files without asking for confirmation
uk: Копіювати файли без запиту підтвердження

en: Copy to same panel
uk: Копіювати в ту ж панель

en: &Copy
uk: &Копіювати

en: Sho&w Occupied Space
uk: &Показати зайнятий простір

en: Cu&t
uk: Ви&різати

[ctx: TFRMMAIN.ACTDELETE.CAPTION]
en: Delete
uk: Видалити

[ctx: TFRMMAIN.ACTDIRHISTORY.CAPTION]
en: Directory history
uk: Історія каталогів

en: Directory &Hotlist
uk: Особистий спис&ок каталогів

[ctx: tfrmmain.actedit.caption]
en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Co&mment...
uk: Редагувати &коментар...

en: Edit new file
uk: Редагувати новий файл

en: Edit path field above file list
uk: Редагувати шлях в заголовку списку

en: Swap &Panels
uk: Поміняти панелі місцями

[ctx: TFRMMAIN.ACTEXIT.CAPTION]
en: E&xit
uk: Ви&хід

en: &Extract Files...
uk: Розпак&увати файли...

en: Com&bine Files...
uk: Ск&леїти файли...

en: Show &File Properties
uk: Властивост&і файлу

[ctx: TFRMMAIN.ACTFILESPLITER.CAPTION]
en: Spl&it File...
uk: Ро&зрізати файл...

en: &Flat view
uk: Плоский вигл&яд

en: Focus command line
uk: Перейти в командний рядок

en: Place cursor on first file in list
uk: Помістити курсор на перший у списку файл

en: Place cursor on last file in list
uk: Помістити курсор на останній у списку файл

[ctx: TFRMMAIN.ACTHARDLINK.CAPTION]
en: Create &Hard Link...
uk: Створити &жорстке посилання...

en: &Contents
uk: &Довідка

en: &Horizontal Panels Mode
uk: &Горизонтальне розміщення панелей

en: &Keyboard
uk: Гарячі &клавіші

en: Left &= Right
uk: Ліва &= Права

en: Open left drive list
uk: Відкрити список дисків зліва

en: Load Selection from Clip&board
uk: Завантажити виділенння з б&уферу

en: &Load Selection from File...
uk: Завантажити виділенння з ф&айлу...

en: &Load Tabs from File
uk: Завантажити вкладки &з файлу

en: Create &Directory
uk: Створити ката&лог

en: Select All with the Same E&xtension
uk: Виділити всі з такими ж роз&ширеннями

en: &Invert Selection
uk: &Інверсія виділення

en: &Select All
uk: &Виділити все

en: Unselect a Gro&up...
uk: Зняти виділення з г&рупи...

en: Select a &Group...
uk: Виділити &групу...

en: &Unselect All
uk: Зняти виділення з у&сіх

en: Minimize window
uk: Згорнути

en: Multi &Rename Tool
uk: &Мультиперейменування

en: Network &Connect...
uk: З'&єднання з мережею...

en: Network &Disconnect
uk: Розірвати з'є&днання

en: Network &Quick Connect...
uk: Н&ове з'єднання...

en: &New Tab
uk: Н&ова вкладка

en: Switch to Nex&t Tab
uk: Перейти до нас&тупної вкладки

[ctx: TFRMMAIN.ACTOPEN.CAPTION]
en: Open
uk: Відкрити

en: Try open archive
uk: Спробувати відкрити архів

en: Open bar file
uk: Відкрити bar файл

en: Open &Folder in a New Tab
uk: Відкрити теку у новій вклад&ці

[ctx: TFRMMAIN.ACTOPENVIRTUALFILESYSTEMLIST.CAPTION]
en: Open &VFS List
uk: Відкрити сп&исок VFS

en: Operations &Viewer
uk: Показати операції з &файлами

en: &Options...
uk: &Основні...

en: &Pack Files...
uk: У&пакувати файли...

en: Set splitter position
uk: Встановити позицію роздільника

en: &Paste
uk: &Вставити

en: Switch to &Previous Tab
uk: Перейти до &попередньої вкладки

en: Quick filter
uk: Швидкий фільтр

[ctx: TFRMMAIN.ACTQUICKSEARCH.CAPTION]
en: Quick search
uk: Швидкий пошук

en: &Quick View Panel
uk: &Панель швидкого перегляду

en: &Refresh
uk: &Оновити

[ctx: tfrmmain.actrename.caption]
en: Move
uk: Перемістити

en: Move/Rename files without asking for confirmation
uk: Перемістити/Перейменувати файли без запиту підтвердження

[ctx: TFRMMAIN.ACTRENAMEONLY.CAPTION]
en: Rename
uk: Перейменувати

en: &Rename Tab
uk: Перей&менувати вкладку

en: &Restore Selection
uk: Ві&дновити виділення

en: Re&verse Order
uk: О&бернений порядок

en: Right &= Left
uk: Права &= Ліва

en: Open right drive list
uk: Відкрити список дисків справа

en: Run &Terminal
uk: Запуск &терміналу

en: Sa&ve Selection
uk: &Зберегти виділенння

en: Save S&election to File...
uk: Зберегти виділення у фай&л...

en: &Save Tabs to File
uk: Зберегти вкладки &до файлу

en: &Search...
uk: По&шук...

[ctx: TFRMMAIN.ACTSETFILEPROPERTIES.CAPTION]
en: Change &Attributes...
uk: Змінити &атрибути...

en: Locked with Directories Opened in New &Tabs
uk: Забло&кувати і відкривати каталоги у нових вкладках

en: &Normal
uk: Звичай&но

en: &Locked
uk: Заб&локувати

[ctx: TFRMMAIN.ACTSETTABOPTIONPATHRESETS.CAPTION]
en: Locked with &Directory Changes Allowed
uk: Заблоку&вати, але дозволити зміну каталогу

[ctx: tfrmmain.actshellexecute.caption]
en: Open
uk: Відкрити

en: Open using system associations
uk: Відкрийте за допомогою системи асоціацій

en: Show button menu
uk: Показати меню кнопки

en: Show command line history
uk: Історія командного рядка

[ctx: TFRMMAIN.ACTSHOWMAINMENU.CAPTION]
en: Menu
uk: Меню

[ctx: TFRMMAIN.ACTSHOWSYSFILES.CAPTION]
en: Show &Hidden/System Files
uk: Показувати при&ховані/системні файли

en: Sort by &Attributes
uk: Сортувати за &атрибутами

en: Sort by &Date
uk: Сортувати за &датою

en: Sort by &Extension
uk: Сортувати за роз&ширенням

en: Sort by &Name
uk: Сортувати за &ім’ям

en: Sort by &Size
uk: Сортувати за роз&міром

en: Enable/disable ignore list file to not show file names
uk: Включити/виключити чорний список файлів, щоб не показувати імена файлів

[ctx: TFRMMAIN.ACTSYMLINK.CAPTION]
en: Create Symbolic &Link...
uk: Створити &символічне посилання...

en: Synchronize dirs...
uk: Синхронізація тек...

en: Target &= Source
uk: Ціль &= Джерелу

en: &Test Archive(s)
uk: Перевіри&ти архів(и)

[ctx: tfrmmain.actthumbnailsview.caption]
en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Thumbnails View
uk: Перегляд мініатюр

en: Toggle fullscreen mode console
uk: Перейти до повноекранного режиму консолі

en: Transfer dir under cursor to left window
uk: Відкрити каталог під курсором на лівій панелі

en: Transfer dir under cursor to right window
uk: Відкрити каталог під курсором на правій панелі

en: Unselect All with the Same Ex&tension
uk: Зняти виділення з усіх з таким &же розширенням

[ctx: tfrmmain.actview.caption]
en: View
uk: Перегляд

en: Show history of visited paths for active view
uk: Показати історію відвіданих шляхів для активної панелі

en: Go to next entry in history
uk: Перейти до наступного запису в історії

en: Go to previous entry in history
uk: Перейти до попереднього запису в історії

en: &Visit Double Commander Website
uk: Відвідати домашн&ю сторінку Double Commander

en: Wipe
uk: Очистити

[ctx: tfrmmain.btnf10.caption]
en: Exit
uk: Вихід

[ctx: tfrmmain.btnf7.caption]
en: Directory
uk: Каталог

[ctx: TFRMMAIN.BTNF8.CAPTION]
en: Delete
uk: Видалити

[ctx: tfrmmain.btnf9.caption]
en: Terminal
uk: Термінал

en: Show current directory of the right panel in the left panel
uk: Показати поточний каталог правої панелі в лівій панелі

[ctx: TFRMMAIN.BTNLEFTHOME.HINT]
en: Go to home directory
uk: Перейти в домашній каталог

[ctx: TFRMMAIN.BTNLEFTROOT.HINT]
en: Go to root directory
uk: Перейти в кореневий каталог

[ctx: TFRMMAIN.BTNLEFTUP.HINT]
en: Go to parent directory
uk: Перейти у каталог вище

en: Show current directory of the left panel in the right panel
uk: Показати поточний каталог лівої панелі в правій панелі

[ctx: TFRMMAIN.LBLCOMMANDPATH.CAPTION]
en: Path
uk: Шлях

[ctx: TFRMMAIN.MICANCEL.CAPTION]
en: Cancel
uk: Скасувати

en: Copy...
uk: Копіювати...

[ctx: TFRMMAIN.MIHARDLINK.CAPTION]
en: Create link...
uk: Створити посилання...

en: Clear
uk: Очистити

[ctx: TFRMMAIN.MILOGCOPY.CAPTION]
en: Copy
uk: Копіювати

en: Hide
uk: Сховати

[ctx: TFRMMAIN.MILOGSELECTALL.CAPTION]
en: Select All
uk: Виділити все

en: Move...
uk: Перемістити...

[ctx: TFRMMAIN.MISYMLINK.CAPTION]
en: Create symlink...
uk: Створити символічне посилання...

en: Tab options
uk: Налаштування вкладки

[ctx: TFRMMAIN.MITRAYICONEXIT.CAPTION]
en: E&xit
uk: Ви&хід

en: Restore
uk: Відновити

[ctx: tfrmmain.mnualloperstart.caption]
en: Start
uk: Старт

[ctx: tfrmmain.mnualloperstop.caption]
en: Cancel
uk: Скасувати

en: &Commands
uk: &Команди

en: C&onfiguration
uk: &Налаштування

en: &Files
uk: &Файли

[ctx: TFRMMAIN.MNUHELP.CAPTION]
en: &Help
uk: Дов&ідка

en: &Mark
uk: &Виділення

[ctx: TFRMMAIN.MNUNETWORK.CAPTION]
en: Network
uk: Мережа

en: &Show
uk: Ви&гляд

en: &Tabs
uk: Вкладк&и

[ctx: TFRMMAIN.TBCOPY.CAPTION]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: TFRMMAIN.TBCUT.CAPTION]
en: Cut
uk: Вирізати

[ctx: TFRMMAIN.TBDELETE.CAPTION]
en: Delete
uk: Видалити

[ctx: TFRMMAIN.TBEDIT.CAPTION]
en: Edit
uk: Редагувати

[ctx: TFRMMAIN.TBPASTE.CAPTION]
en: Paste
uk: Вставити

[ctx: TFRMMASKINPUTDLG.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: &Define...
uk: Ви&значити...

[ctx: TFRMMASKINPUTDLG.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
uk: &Гаразд

en: O&r select predefined selection type:
uk: Або вибе&ріть тип виділення за шаблоном:

[ctx: TFRMMKDIR.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: TFRMMKDIR.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
uk: &Гаразд

en: Create new directory
uk: Створити новий каталог

en: &Input new directory name:
uk: Введіть &ім'я каталогу:

[ctx: TFRMMODVIEW.CAPTION]
en: New Size
uk: Новий розмір

en: Height :
uk: Висота :

en: Quality of compress to Jpg
uk: Якість стиснення в Jpg

en: Width :
uk: Ширина :

en: Height
uk: Висота

[ctx: TFRMMODVIEW.TEWIDTH.TEXT]
en: Width
uk: Ширина

[ctx: TFRMMULTIRENAME.BTNCLOSE.CAPTION]
en: &Close
uk: &Закрити

[ctx: TFRMMULTIRENAME.BTNDELETEPRESET.CAPTION]
en: &Delete
uk: Ви&далити

en: &Load
uk: &Завантажити

[ctx: tfrmmultirename.btnrename.caption]
en: &Rename
uk: &Перейменувати

en: Reset &all
uk: Відн&овити все

[ctx: TFRMMULTIRENAME.BTNSAVEPRESET.CAPTION]
en: &Save
uk: З&берегти

[ctx: tfrmmultirename.caption]
en: MultiRename
uk: Групове перейменування

[ctx: TFRMMULTIRENAME.CBLOG.CAPTION]
en: Ena&ble
uk: Ввімкн&ено

[ctx: TFRMMULTIRENAME.CBREGEXP.CAPTION]
en: Regular e&xpressions
uk: Регулярні вира&зи

en: &Use substitution
uk: Використов&увати заміну

en: [E] Extension
uk: [E] Розширення

en: Counter
uk: Лічильник

en: Find && Replace
uk: Знайти &та замінити

en: Log Result
uk: Результат у звіт

en: Mask
uk: Маска

en: Presets
uk: Шаблони

en: &Extension
uk: Розшир&ення

en: &Find...
uk: Зна&йти...

en: &Interval
uk: &Інтервал

en: File &Name
uk: І&м'я файлу

en: Re&place...
uk: Заміни&ти...

en: S&tart Number
uk: Поча&ткове значення

[ctx: TFRMMULTIRENAME.LBWIDTH.CAPTION]
en: &Width
uk: &Ширина

en: [C] Counter
uk: [C] Лічильник

en: [D] Day
uk: [D] День

en: [DD] Day (2 digits)
uk: [DD] День (2 цифри)

en: [DDD] Day of the week (short, e.g., "mon")
uk: [DDD] День тижня (коротко, "mon")

en: [DDDD] Day of the week (long, e.g., "monday")
uk: [DDDD] День тижня (довге, "monday")

en: [Ex] Character at position x
uk: [Ex] Символ на позиції x

en: [Ex:y] Characters from position x to y
uk: [Ex:y] Символи між позиціями x і y

en: [h] Hour
uk: [h] Година

en: [hh] Hour (2 digits)
uk: [hh] Години (2 цифри)

en: [n] Minute
uk: [n] Хвилина

en: [nn] Minute (2 digits)
uk: [nn] Хвилини (2 цифри)

en: [M] Month
uk: [M] Місяць

en: [MM] Month (2 digits)
uk: [MM] Місяць (2 цифри)

en: [MMM] Month name (short, e.g., "jan")
uk: [MMM] Назва місяця (коротко, "jan")

en: [MMMM] Month name (long, e.g., "january")
uk: [MMMM] Назва місяця (довга, "грудень")

en: [N] Name
uk: [N] Ім’я

en: [Nx] Character at position x
uk: [Nx] Символ на позиції x

en: [Nx:y] Characters from position x to y
uk: [Nx:y] Символи між позиціями x і y

en: Time...
uk: Час...

en: Extension...
uk: Розширення...

en: Name...
uk: Ім’я...

[ctx: TFRMMULTIRENAME.MIPLUGIN.CAPTION]
en: Plugin
uk: Плагін

en: [s] Second
uk: [s] Секунда

en: [ss] Second (2 digits)
uk: [ss] Секунди (2 цифри)

en: [Y] Year (2 digits)
uk: [Y] Рік (2 цифри)

en: [YYYY] Year (4 digits)
uk: [YYYY] Рік (4 цифри)

[ctx: tfrmmultirename.stringgrid.columns[0].title.caption]
en: Old File Name
uk: Старе ім’я файла

[ctx: tfrmmultirename.stringgrid.columns[1].title.caption]
en: New File Name
uk: Нове ім’я файла

[ctx: tfrmmultirename.stringgrid.columns[2].title.caption]
en: File Path
uk: Шлях до файла

en: Choose an application
uk: Вибір програми

en: Custom command
uk: Власна команда

en: Save association
uk: Зберегти асоціації

en: Set selected application as default action
uk: Встановити обрану програму як типову дію

en: File type to be opened: %s
uk: Відкривати тип файлу: %s

[ctx: TFRMOPTIONS.BTNAPPLY.CAPTION]
en: &Apply
uk: &Застосувати

[ctx: TFRMOPTIONS.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
uk: С&касувати

[ctx: TFRMOPTIONS.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
uk: &Гаразд

[ctx: tfrmoptions.caption]
en: Options
uk: Налаштування

en: Please select one of the subpages, this page does not contain any settings.
uk: Будь ласка, виберіть підсторінку, ця сторінка не містить налаштувань.

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.BTNAUTOCONFIG.CAPTION]
en: A&uto Configure
uk: Автоналашт&ування

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.BTNMULTIARCADD.CAPTION]
en: A&dd
uk: До&дати

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.BTNMULTIARCAPPLY.CAPTION]
en: A&pply
uk: &Застосувати

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.BTNMULTIARCDELETE.CAPTION]
en: D&elete
uk: Ви&далити

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.BTNMULTIARCRENAME.CAPTION]
en: &Rename
uk: Пе&рейменувати

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.CHKMULTIARCDEBUG.CAPTION]
en: De&bug mode
uk: Ре&жим налагодження

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.CHKMULTIARCENABLED.CAPTION]
en: E&nabled
uk: Ввімкне&но

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.CHKMULTIARCOUTPUT.CAPTION]
en: S&how console output
uk: Показати вивід на консол&ь

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.GBARCHIVEROPTIONS.CAPTION]
en: Options
uk: Налаштування

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.LBLARCHIVEADD.CAPTION]
en: Add&ing:
uk: Додат&и:

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.LBLARCHIVEEXTENSION.CAPTION]
en: E&xtension:
uk: Роз&ширення:

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.LBLARCHIVEEXTRACT.CAPTION]
en: Ex&tract:
uk: Розпакува&ти:

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.LBLARCHIVELIST.CAPTION]
en: &List:
uk: Спис&ок:

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.LBLARCHIVELISTEND.CAPTION]
en: Listing &finish (optional):
uk: Кіне&ць списку (за бажанням)

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.LBLARCHIVELISTFORMAT.CAPTION]
en: Listing for&mat:
uk: Форма&т списку:

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.LBLARCHIVELISTSTART.CAPTION]
en: Listin&g start (optional):
uk: По&чаток списку (за бажанням)

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.LBLARCHIVER.CAPTION]
en: Arc&hiver:
uk: Ар&хіватор:

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.LBLDESCRIPTION.CAPTION]
en: De&scription:
uk: Опи&с:

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.TBARCHIVERADDITIONAL.CAPTION]
en: Additional
uk: Додатково

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.TBARCHIVERGENERAL.CAPTION]
en: General
uk: Основні

[ctx: TFRMOPTIONSAUTOREFRESH.CBWATCHATTRIBUTESCHANGE.CAPTION]
en: When &size, date or attributes change
uk: &Також оновлювати при зміні розміру, дати чи атрибутів

[ctx: TFRMOPTIONSAUTOREFRESH.CBWATCHEXCLUDEDIRS.CAPTION]
en: For the following &paths and their subdirectories:
uk: Для наступних шляхів і їх підкаталогів:

[ctx: TFRMOPTIONSAUTOREFRESH.CBWATCHFILENAMECHANGE.CAPTION]
en: When &files are created, deleted or renamed
uk: &Оновлювати при створенні, копіюванні чи видаленні файлів

[ctx: TFRMOPTIONSAUTOREFRESH.CBWATCHONLYFOREGROUND.CAPTION]
en: When application is in the &background
uk: Не реагувати на зміни якщо вікно у &фоні

[ctx: TFRMOPTIONSAUTOREFRESH.GBAUTOREFRESHDISABLE.CAPTION]
en: Disable auto-refresh
uk: Відключити автооновлення

[ctx: TFRMOPTIONSAUTOREFRESH.GBAUTOREFRESHENABLE.CAPTION]
en: Refresh file list
uk: Оновлення списку файлів

[ctx: TFRMOPTIONSBEHAVIOR.CBALWAYSSHOWTRAYICON.CAPTION]
en: Al&ways show tray icon
uk: Завжди показувати іконку в тре&ї

en: Automatically &hide unmounted devices
uk: Автоматично при&ховувати відмонтовані пристрої

[ctx: TFRMOPTIONSBEHAVIOR.CBMINIMIZETOTRAY.CAPTION]
en: Mo&ve icon to system tray when minimized
uk: Перемістити іконку в системний трей при згортанні

[ctx: TFRMOPTIONSBEHAVIOR.CBONLYONCE.CAPTION]
en: A&llow only one copy of DC at a time
uk: Н&е запускати більше однієї копії DC

en: Here you can enter one or more drives or mount points, separated by ";".
uk: Тут ви можете ввести один або декілька дисків, розділених ";".

en: Drives &blacklist
uk: Чорний список дискі&в

en: Columns size
uk: Розмір колонок

en: Show file extensions
uk: Показувати розширення файлів

en: ali&gned (with Tab)
uk: вирівнян&о (по Tab)

en: di&rectly after filename
uk: одразу після &імені файлу

en: Auto
uk: Автоматично

en: Fixed columns count
uk: Стала кількість колонок

en: Fixed columns width
uk: Стала ширниа колонок

[ctx: TFRMOPTIONSCOLUMNSVIEW.CBCUTTEXTTOCOLWIDTH.CAPTION]
en: Cut &text to column width
uk: Обр&ізати текст до ширини колонки

[ctx: TFRMOPTIONSCOLUMNSVIEW.CBGRIDHORZLINE.CAPTION]
en: &Horizontal lines
uk: &Горизонтальні лінії

[ctx: TFRMOPTIONSCOLUMNSVIEW.CBGRIDVERTLINE.CAPTION]
en: &Vertical lines
uk: &Вертикальні лінії

[ctx: TFRMOPTIONSCOLUMNSVIEW.CHKAUTOFILLCOLUMNS.CAPTION]
en: A&uto fill columns
uk: Розтягуват&и колонки на ширину панелі

en: Show grid
uk: Показати сітку

en: Auto-size columns
uk: Автоматична зміна розмірів колонок

[ctx: TFRMOPTIONSCOLUMNSVIEW.LBLAUTOSIZECOLUMN.CAPTION]
en: Auto si&ze column:
uk: Пристосовув&ати розмір:

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.BTNCONFIGAPPLY.CAPTION]
en: A&pply
uk: &Застосувати

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.BTNCONFIGEDIT.CAPTION]
en: &Edit
uk: Редаг&увати

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.CBCMDLINEHISTORY.CAPTION]
en: Co&mmand line history
uk: І&сторія командного рядка

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.CBDIRHISTORY.CAPTION]
en: &Directory history
uk: Історія катало&гів

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.CBFILEMASKHISTORY.CAPTION]
en: &File mask history
uk: Історія масок &файлів

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.CHKSAVECONFIGURATION.CAPTION]
en: Sa&ve configuration
uk: З&берегти налаштування

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.CHKSEARCHREPLACEHISTORY.CAPTION]
en: Searc&h/Replace history
uk: Іст&орія пошуку/заміни

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.GBLOCCONFIGFILES.CAPTION]
en: Location of configuration files
uk: Розміщення файлів конфігурації

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.GBSAVEONEXIT.CAPTION]
en: Save on exit
uk: Зберігати при виході

en: Sort order of configuration order in left tree
uk: Сортіування конфігурації в лівому дереві

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.LBLCMDLINECONFIGDIR.CAPTION]
en: Set on command line
uk: Встановити в командному рядку

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.RBPROGRAMDIR.CAPTION]
en: P&rogram directory (portable version)
uk: Каталог п&рограми (для переносної версії)

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.RBUSERHOMEDIR.CAPTION]
en: &User home directory
uk: Домашній каталог корист&увача

en: Position of frame panel after the comparison:
uk: Позиція панелі після порівняння:

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnadd.caption]
en: Add...
uk: Додати...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnbackup.caption]
en: Backup...
uk: Резервн копіювання...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btndelete.caption]
en: Delete...
uk: Видалити...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnexport.caption]
en: Export...
uk: Експортувати...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnhelp.caption]
en: Help
uk: Довідка

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnimport.caption]
en: Import...
uk: Імпорт...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btninsert.caption]
en: Insert...
uk: Вставити...

en: Miscellaneous...
uk: Різне...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnrelativepath.hint]
en: Some functions to select appropriate path
uk: Кілька функцій для вибору відповідного шляху

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnrelativetarget.hint]
en: Some functions to select appropriate target
uk: Кілька функцій для вибору відповідного місця призначення

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnsort.caption]
en: Sort...
uk: Сортувати...

en: When adding directory, add also target
uk: Додаючи каталог, додавати каталог призначення

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.cbfullexpandtree.caption]
en: Always expand tree
uk: Завжди розгортати дерево

en: Show only valid environment variables
uk: Показувати лише дійсні змінні оточення

en: In popup, show [path also]
uk: У спливаючому вікні показувати шлях

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.cbsorthotdirpath.text]
en: Name, a-z
uk: Ім’я, a-z

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.cbsorthotdirtarget.text]
en: Name, a-z
uk: Ім’я, a-z

en: Directory Hotlist (reorder by drag && drop)
uk: Вибрані теки (можна сортувати перетягуванням)

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.gbhotlistotheroptions.caption]
en: Other options
uk: Інші налаштування

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.lbledithotdirname.editlabel.caption]
en: Name:
uk: Ім'я:

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.lbledithotdirpath.editlabel.caption]
en: Path:
uk: Шлях:

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.lbledithotdirtarget.editlabel.caption]
en: Target:
uk: Призначення:

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.miactiveframedirectory.caption]
en: directory of the active frame
uk: теку активної панелі

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.miactiveinactiveframedirectory.caption]
en: directories of the active && inactive frames
uk: теки активної &і неактивної панелей

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.miaddcommand.caption]
en: a command
uk: команду

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.miaddcommand2.caption]
en: Add a command
uk: Додати команду

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.miaddcopyofselected.caption]
en: a copy of the selected entry
uk: копія виділеного елемента

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.miaddcopyofselected2.caption]
en: Add a copy of the selected entry
uk: Додати копію виділеного елемента

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.miaddseparator.caption]
en: a separator
uk: роздільник

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.miaddseparator2.caption]
en: Add a separator
uk: Додати роздільник

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.miaddsubmenu.caption]
en: sub-menu
uk: підменю

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.miaddsubmenu2.caption]
en: Add sub-menu
uk: Додати підменю

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.mibrowsetodirectory.caption]
en: directory I will browse to
uk: теку до якої я перейду

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.micollapseall.caption]
en: Collapse all
uk: Згорнути все

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.micurrentlevelofitemonly.caption]
en: ...current level of item(s) selected only
uk: ...поточний рівень виділених елементів

en: current selected or active directories of active frame
uk: ...поточні виділені чи активні теки в поточній панелі

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.micutselection.caption]
en: Cut
uk: Вирізати

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.mideleteallhotdirs.caption]
en: delete all!
uk: видалити все!

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.mideletecompletesubmenu.caption]
en: sub-menu and all its elements
uk: підменю і всі його елементи

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.mideletejustsubmenu.caption]
en: just sub-menu but keep elements
uk: тільки підменю без елементів

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.mideleteselectedentry.caption]
en: selected item
uk: виділений елемент

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.mideleteselectedentry2.caption]
en: Delete selected item
uk: Видалити виділений елемент

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.midetectifpathexist.caption]
en: Scan all hotdir's path to validate the ones that actually exist
uk: Перевірити чи дійсні шляхи в обраних теках

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.midetectifpathtargetexist.caption]
en: Scan all hotdir's path && target to validate the ones that actually exist
uk: Перевірити чи існують шляхи в обраних каталогах і призначеннях

en: to a Directory Hotlist file (.hotlist)
uk: у файл Обрані теки ((.hotlist)

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.miexporttototalcommanderk.caption]
en: to a "wincmd.ini" of TC (keep existing)
uk: у файл "wincmd.ini" від TC (лишити існуючий)

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.miexporttototalcommandernk.caption]
en: to a "wincmd.ini" of TC (erase existing)
uk: у файл "wincmd.ini" від TC (видалити існуючий)

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.migotoconfiguretcinfo1.caption]
en: Go to configure TC related info
uk: Перейти до налаштувань данних пов’язаних з ТС

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.migotoconfiguretcinfo2.caption]
en: Go to configure TC related info
uk: Перейти до налаштувань данних пов’язаних з ТС

en: from a Directory Hotlist file (.hotlist)
uk: з файлу Обрані теки (.hotlist)

en: from "wincmd.ini" of TC
uk: з файла "wincmd.ini" від TC

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.miopenallbranches.caption]
en: Open all branches
uk: Відкрити всі гілки

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.mipasteselection.caption]
en: Paste
uk: Вставити

en: Restore a backup of Directory Hotlist
uk: Відновити з резервної копії Обрані теки

en: Save a backup of current Directory Hotlist
uk: Зберегти резевну копію Обраних тек

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.misearchandreplace.caption]
en: Search and replace...
uk: Пошук і заміна...

en: in path...
uk: на шляху...

en: in target path...
uk: на шляху призначення...

en: in path and target path...
uk: на шляху і шляху призначення...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.misorteverything.caption]
en: ...everything, from A to Z!
uk: ...все, від А до Я!

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.misortsinglegroup.caption]
en: ...single group of item(s) only
uk: ...тільки одну групу елементів

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.misortsinglegroup2.caption]
en: Sort single group of item(s) only
uk: Сортувати тількиодну групу елементів

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.misortsinglesubmenu.caption]
en: ...content of submenu(s) selected, no sublevel
uk: ...вміст підменю виділено, без підрівнів

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.misortsubmenuandsublevel.caption]
en: ...content of submenu(s) selected and all sublevels
uk: ...вміст підменю виділено разом з підрівнями

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.mitestresultinghotlistmenu.caption]
en: Test resulting menu
uk: Перевірити меню

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.mitypethedirectory.caption]
en: directory I will type
uk: теку, яку я введу

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.mitypethedirectory2.caption]
en: Add directory I will type
uk: Додати теку яку я введу

en: Insert directory I will type
uk: Вставити теку яку я введу

en: Addition from main panel:
uk: Додавання з головної панелі:

en: From all the supported formats, ask which one to use every time
uk: З усіх підтримуваних форматів, запитати, який з них щоразу використовувати

en: When saving Unicode text, save it in UTF8 format (will be UTF16 otherwise)
uk: При збереженні тексту Unicode, збережіть його у форматі UTF8 (інакше буде UTF16)

en: When dropping text, generate filename automatically (otherwise will prompt the user)
uk: При перетягуванні тексті, давати ім’я автоматично (інакше питати користувача)

en: &Show confirmation dialog after drop
uk: &Показувати діалог підтвердження при перетягуванні

en: When drag && dropping text into panels:
uk: При перетя&гуванні текста в панелі:

en: Place the most desired format on top of list (use dag && drop):
uk: Помістіть найбільш бажаний формат на початку списку (використовуйте перетя&гування):

en: (if the most desired is not present, we'll take second one and so on)
uk: (якщо найбільш бажаного немає, брати другий і так далі)

en: (will not work with some source application, so try to uncheck if problem)
uk: (якщо з деякими додатками не працює, зніміть галочку)

en: Show &file system
uk: Показувати &файлову систему

en: Show fr&ee space
uk: Показувати вільн&е місце

en: Show &label
uk: Показувати &мітки

en: Drives list
uk: Список дисків

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.backgroundlabel.caption]
en: Bac&kground
uk: &Фон

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.backgroundusedefaultcheckbox.caption]
en: Bac&kground
uk: &Фон

en: Reset
uk: Скинути

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.btnsavemask.hint]
en: Save
uk: Зберегти

en: Element Attributes
uk: Атрибути елементу

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.foregroundlabel.caption]
en: Fo&reground
uk: &Передній план

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.foregroundusedefaultcheckbox.caption]
en: Fo&reground
uk: &Передній план

en: &Text-mark
uk: &Текстова мітка

en: Use (and edit) &global scheme settings
uk: Використати (і редагувати) глобальні налаштування схеми

en: Use &local scheme settings
uk: Використати локальні параметри схеми

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textboldradioinvert.caption]
en: In&vert
uk: І&нвертувати

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textboldradiooff.caption]
en: O&ff
uk: &Вимк

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textboldradioon.caption]
en: O&n
uk: &Увімк.

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textitalicradioinvert.caption]
en: In&vert
uk: І&нвертувати

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textitalicradiooff.caption]
en: O&ff
uk: &Вимк

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textitalicradioon.caption]
en: O&n
uk: &Увімк.

en: &Strike Out
uk: &Закреслений

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textstrikeoutradioinvert.caption]
en: In&vert
uk: І&нвертувати

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textstrikeoutradiooff.caption]
en: O&ff
uk: &Вимк

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textstrikeoutradioon.caption]
en: O&n
uk: &Увімк.

en: &Underline
uk: &Підкреслений

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textunderlineradioinvert.caption]
en: In&vert
uk: І&нвертувати

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textunderlineradiooff.caption]
en: O&ff
uk: &Вимк

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textunderlineradioon.caption]
en: O&n
uk: &Увімк.

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnaddact.caption]
en: Add
uk: Додати

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnaddext.caption]
en: &Add
uk: &Додати

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnaddnewtype.caption]
en: A&dd
uk: До&дати

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btndownact.caption]
en: &Down
uk: В&низ

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnremoveact.caption]
en: Remo&ve
uk: &Видалити

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnremoveext.caption]
en: Re&move
uk: В&идалити

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnremovetype.caption]
en: &Remove
uk: Вид&алити

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnrenametype.caption]
en: R&ename
uk: Пере&йменувати

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnupact.caption]
en: &Up
uk: Вгор&у

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.gbactions.caption]
en: Actions
uk: Дії

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.gbexts.caption]
en: Extensions
uk: Розширення

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.gbfiletypes.caption]
en: File types
uk: Типи файлів

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.gbicon.caption]
en: Icon
uk: Іконка

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.lblcommand.caption]
en: &Command:
uk: &Команда:

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.miedit.caption]
en: Edit
uk: Редагувати

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.mieditor.caption]
en: Open in Editor
uk: Відкрити у редакторі

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.migetoutputfromcommand.caption]
en: Get output from command
uk: Отримати вивід команди

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.miopen.caption]
en: Open
uk: Відкрити

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.mishell.caption]
en: Run in terminal
uk: Запустити у терміналі

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.miview.caption]
en: View
uk: Перегляд

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.miviewer.caption]
en: Open in Viewer
uk: Відкрити у переглядачі

[ctx: tfrmoptionsfileoperations.bvlconfirmations.caption]
en: Show confirmation window for:
uk: Показувати вікно підтвердження для:

en: Cop&y operation
uk: Операції &копіювання

en: &Delete operation
uk: Операції &видалення

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.CBDELETETOTRASH.CAPTION]
en: Dele&te to recycle bin (Shift key reverses this setting)
uk: F8/Del - видалення в Кошик (з Shift - на&завжди)

en: D&elete to trash operation
uk: Операції видалення до к&ошика

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.CBDROPREADONLYFLAG.CAPTION]
en: D&rop readonly flag
uk: С&кинути прапорець "Лише читання"

en: &Move operation
uk: Операції &переміщення

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.CBPARTIALNAMESEARCH.CAPTION]
en: &Search for part of file name
uk: &Шукати по частині імені файла

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.CBPROCESSCOMMENTS.CAPTION]
en: &Process comments with files/folders
uk: О&працьовувати коментарі з файлами/каталогами

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.CBRENAMESELONLYNAME.CAPTION]
en: Select &file name without extension when renaming
uk: П&ри перейменуванні виділяти лише ім'я файлу (без розширення)

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.CBSHOWCOPYTABSELECTPANEL.CAPTION]
en: Sho&w tab select panel in copy/move dialog
uk: Показу&вати панель вибору вкладок при перейменування/переміщенні

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.CBSKIPFILEOPERROR.CAPTION]
en: S&kip file operations errors and write them to log window
uk: Пропус&кати помилки при файлових операціях і заносити їх у звіт

en: Text search in files
uk: Пошук тексту у файлах

en: Executing operations
uk: Виконання операцій

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.GBFILESEARCH.CAPTION]
en: File search
uk: Пошук файлів

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: &Buffer size for file operations (in KB):
uk: Розмір &буфера для операцій з файлами (в КB):

en: Show operations progress &initially in
uk: Показати прогрес &операцій спочатку в

en: Default search template:
uk: Типовий шаблон для пошуку:

[ctx: tfrmoptionsfileoperations.lbltypeofduplicatedrename.caption]
en: Duplicated name auto-rename style:
uk: Стиль автопереіменування співпадаючих імен:

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.LBLWIPEPASSNUMBER.CAPTION]
en: &Number of wipe passes:
uk: Кіл-&ть проходів стирання:

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.RBUSEMMAPINSEARCH.CAPTION]
en: Use memory mapping for search te&xt in files
uk: Використати відображенн&я в пам'ять при пошуку тексту у файлах

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.RBUSESTREAMINSEARCH.CAPTION]
en: &Use stream for search text in files
uk: Використати п&отік при пошуку тексту в файлах

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.CBBUSEFRAMECURSOR.CAPTION]
en: Use &Frame Cursor
uk: Використовувати курсор-&рамку

en: Use &Gradient Indicator
uk: Використовувати &градієнтну заливку індикатора

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.CBBUSEINVERTEDSELECTION.CAPTION]
en: U&se Inverted Selection
uk: В&икористовувати інверсне виділення

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.DBFREESPACEINDICATOR.CAPTION]
en: Drive Free Space Indicator
uk: Керування індикатором вільного місця

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.LBLBACKGROUNDCOLOR.CAPTION]
en: Bac&kground:
uk: &Фон:

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.LBLBACKGROUNDCOLOR2.CAPTION]
en: Backg&round 2:
uk: Фон &2:

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.LBLCURSORCOLOR.CAPTION]
en: C&ursor Color:
uk: Колір к&урсора

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.LBLCURSORTEXT.CAPTION]
en: Cursor Te&xt:
uk: Текст під курсоро&м

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.LBLINACTIVEPANELBRIGHTNESS.CAPTION]
en: &Brightness level of inactive panel
uk: Рівень &яскравості неактивної панелі

en: In&dicator Back Color:
uk: Колір віл&ьного місця:

en: &Indicator Fore Color:
uk: Колір заповненн&я:

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.LBLMARKCOLOR.CAPTION]
en: &Mark Color:
uk: Ко&лір виділення:

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.LBLTEXTCOLOR.CAPTION]
en: T&ext Color:
uk: Колір &тексту:

en: Do&n't load file list until a tab is activated
uk: Не зава&нтажувати список файлів доки вкладка не активна

[ctx: TFRMOPTIONSFILESVIEWS.CBDIRBRACKETS.CAPTION]
en: S&how square brackets around directories
uk: Показувати квадратні ду&жки навколо каталогів

en: Hi&ghlight new and updated files
uk: Виділяти но&ві та оновлені файли

en: Enable inplace &renaming when clicking twice on a name
uk: Увімкнути &оперативне переіменування при подвійному клацанні на імені

[ctx: TFRMOPTIONSFILESVIEWS.CBLISTFILESINTHREAD.CAPTION]
en: Load &file list in separate thread
uk: Завантажувати список &файлів в окремому потоці

[ctx: TFRMOPTIONSFILESVIEWS.CBLOADICONSSEPARATELY.CAPTION]
en: Load icons af&ter file list
uk: Завантажувати іконки після сп&иску

[ctx: TFRMOPTIONSFILESVIEWS.CBSHOWSYSTEMFILES.CAPTION]
en: Show s&ystem and hidden files
uk: Показувати системні та п&риховані файли

[ctx: TFRMOPTIONSFILESVIEWS.CBSPACEMOVESDOWN.CAPTION]
en: &When selecting files with <SPACEBAR>, move down to next file (as with <INSERT>)
uk: При виділенні файлів пр&обілом переміщувати курсор на наступний файл (як в <INSERT>)

en: Formatting
uk: Форматування

[ctx: TFRMOPTIONSFILESVIEWS.GBSORTING.CAPTION]
en: Sorting
uk: Сортування

en: Case s&ensitivity:
uk: &Чутливість до регістру:

[ctx: TFRMOPTIONSFILESVIEWS.lblDateTimeExample.CAPTION]
en: Incorrect format
uk: Неправильний формат

[ctx: TFRMOPTIONSFILESVIEWS.LBLDATETIMEFORMAT.CAPTION]
en: &Date and time format:
uk: Формат &дати і часу:

en: File si&ze format:
uk: &Формат розміру файла:

en: &Insert new files
uk: Вставити нов&і файли

en: So&rting directories:
uk: Со&ртування каталогів:

[ctx: TFRMOPTIONSFILESVIEWS.LBLSORTMETHOD.CAPTION]
en: &Sort method:
uk: &Метод сортування:

en: &Move updated files
uk: Перемістити оновлені фай&ли

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.BTNADDCATEGORY.CAPTION]
en: A&dd
uk: До&дати

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.BTNAPPLYCATEGORY.CAPTION]
en: A&pply
uk: &Застосувати

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.BTNDELETECATEGORY.CAPTION]
en: D&elete
uk: &Видалити

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.BTNSEARCHTEMPLATE.HINT]
en: Template...
uk: Шаблон...

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.GBFILETYPESCOLORS.CAPTION]
en: File types colors (sort by drag&&drop)
uk: Кольори за &типом файлу (сортувати перетягуванням)

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.LBLCATEGORYATTR.CAPTION]
en: Category a&ttributes:
uk: &Атрибути категорії:

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.LBLCATEGORYCOLOR.CAPTION]
en: Category co&lor:
uk: &Колір категорії:

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.LBLCATEGORYMASK.CAPTION]
en: Category &mask:
uk: &Маска категорії:

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.LBLCATEGORYNAME.CAPTION]
en: Category &name:
uk: &Назва категорії:

en: &Console font
uk: Шрифт &консолі

[ctx: TFRMOPTIONSFONTS.LBLEDITORFONT.CAPTION]
en: &Editor font
uk: Шрифт &редактора

[ctx: TFRMOPTIONSFONTS.LBLLOGFONT.CAPTION]
en: &Log font
uk: Шрифт &логу

[ctx: TFRMOPTIONSFONTS.LBLMAINFONT.CAPTION]
en: Main &font
uk: Основний &шрифт

[ctx: TFRMOPTIONSFONTS.LBLVIEWERBOOKFONT.CAPTION]
en: Viewer&Book Font
uk: Шрифт переглядача &книг

[ctx: TFRMOPTIONSFONTS.LBLVIEWERFONT.CAPTION]
en: &Viewer font
uk: Шрифт &переглядача

en: Add &hotkey
uk: Додати &гар.кл.

en: &Delete hotkey
uk: &Видалити гар.кл.

[ctx: tfrmoptionshotkeys.btnedithotkey.caption]
en: &Edit hotkey
uk: &Редагувати гар.кл.

[ctx: TFRMOPTIONSHOTKEYS.LBFILTER.CAPTION]
en: &Filter
uk: &Фільтр

[ctx: tfrmoptionshotkeys.lblcategories.caption]
en: C&ategories:
uk: К&атегорії:

[ctx: tfrmoptionshotkeys.lblcommands.caption]
en: Co&mmands:
uk: Ко&манди:

[ctx: TFRMOPTIONSHOTKEYS.LBLSCFILES.CAPTION]
en: &Shortcut files:
uk: &Ярлики:

[ctx: TFRMOPTIONSHOTKEYS.STGHOTKEYS.COLUMNS[0].TITLE.CAPTION]
en: Hotkey
uk: Гаряча клавіша

[ctx: TFRMOPTIONSHOTKEYS.STGHOTKEYS.COLUMNS[1].TITLE.CAPTION]
en: Parameters
uk: Параметри

[ctx: TFRMOPTIONSHOTKEYS.STGHOTKEYS.COLUMNS[2].TITLE.CAPTION]
en: Controls
uk: Елементи керування

[ctx: TFRMOPTIONSICONS.CBICONSEXCLUDE.CAPTION]
en: For the following &paths and their subdirectories:
uk: Для наступних шляхів і їх підкаталогів:

en: Show icons for actions in &menus
uk: Показувати іконки для дій в &меню

[ctx: TFRMOPTIONSICONS.CBICONSSHOWOVERLAY.CAPTION]
en: Show o&verlay icons, e.g. for links
uk: Показувати оверле&йні &іконки (наприклад для ярликів)

en: Disable special icons
uk: Вимкнути спеціальні іконки

en: Icons in menus
uk: Іконки в меню

[ctx: TFRMOPTIONSICONS.GBICONSSIZE.CAPTION]
en:  Icon size
uk: Розмір іконок

[ctx: TFRMOPTIONSICONS.GBSHOWICONSMODE.CAPTION]
en:  Show icons to the left of the filename
uk:  Показ іконок зв’язаних з типом файлу

[ctx: TFRMOPTIONSICONS.RBICONSSHOWALL.CAPTION]
en: A&ll
uk: &Усі

[ctx: TFRMOPTIONSICONS.RBICONSSHOWALLANDEXE.CAPTION]
en: All associated + &EXE/LNK (slow)
uk: Усі асоційовані + &EXE/LNK (повільно)

[ctx: TFRMOPTIONSICONS.RBICONSSHOWNONE.CAPTION]
en: &No icons
uk: &Без іконок

[ctx: TFRMOPTIONSICONS.RBICONSSHOWSTANDARD.CAPTION]
en: Only &standard icons
uk: Лише &стандартні іконки

[ctx: TFRMOPTIONSIGNORELIST.BTNADDSEL.CAPTION]
en: A&dd selected names
uk: До&дати виділені імена

[ctx: TFRMOPTIONSIGNORELIST.BTNADDSELWITHPATH.CAPTION]
en: Add selected names with &full path
uk: Додати виділені імена з &повними шляхами

[ctx: TFRMOPTIONSIGNORELIST.CHKIGNOREENABLE.CAPTION]
en: &Ignore (don't show) the following files and folders:
uk: &Ігнорувати (не показувати) такі файли і папки:

[ctx: TFRMOPTIONSIGNORELIST.LBLSAVEIN.CAPTION]
en: &Save in:
uk: &Зберегти в:

en: Le&ft, Right arrows change directory (Lynx-like movement)
uk: Зміна каталогу с&трілками Вліво, Вправо (Навігація в стилі Lynx)

[ctx: TFRMOPTIONSKEYBOARD.LBLALT.CAPTION]
en: Alt+L&etters
uk: Alt+Літ&ери

[ctx: TFRMOPTIONSKEYBOARD.LBLCTRLALT.CAPTION]
en: Ctrl+Alt+Le&tters
uk: Ctrl+Alt+Лі&тери

[ctx: TFRMOPTIONSKEYBOARD.LBLNOMODIFIER.CAPTION]
en: &Letters
uk: &Літери

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBFLATDISKPANEL.CAPTION]
en: &Flat buttons
uk: Пло&скі кнопки

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBFLATINTERFACE.CAPTION]
en: Flat i&nterface
uk: Плоский і&нтерфейс

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBFLATTOOLBAR.CAPTION]
en: Flat b&uttons
uk: Пл&оскі кнопки

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBFREESPACEIND.CAPTION]
en: Show fr&ee space indicator on drive label
uk: Показувати індикатор вільного місця на пан&елі дисків

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBLOGWINDOW.CAPTION]
en: Show lo&g window
uk: Показувати &вікно звіту

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBPANELOFOPERATIONS.CAPTION]
en: Show panel of operation in background
uk: Показувати панель операцій у фоні

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBPROGINMENUBAR.CAPTION]
en: Show common progress in menu bar
uk: Показувати загальний прогрес в рядку меню

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWCMDLINE.CAPTION]
en: Show command l&ine
uk: Показувати &командний рядок

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWCURDIR.CAPTION]
en: Show current director&y
uk: Показувати по&точний каталог

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWDISKPANEL.CAPTION]
en: Show &drive buttons
uk: Показувати кнопки &дисків

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWDRIVEFREESPACE.CAPTION]
en: Show free s&pace label
uk: Показувати індикатор вільного міс&ця

en: Show drives list bu&tton
uk: Показувати кнопки мен&ю дисків

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWKEYSPANEL.CAPTION]
en: Show function &key buttons
uk: Показувати кнопки &функціональних клавіш

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWMAINMENU.CAPTION]
en: Show &main menu
uk: Показувати &головне меню

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWMAINTOOLBAR.CAPTION]
en: Show &button bar
uk: Показувати &панель кнопок

en: Show short free space &label
uk: Короткий індикатор ві&льного місця

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWSTATUSBAR.CAPTION]
en: Show &status bar
uk: Показувати рядок стану

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWTABHEADER.CAPTION]
en: S&how tabstop header
uk: Показувати &заголовки табуляторів

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWTABS.CAPTION]
en: Sho&w folder tabs
uk: Показувати вкл&адки

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBTERMWINDOW.CAPTION]
en: Show te&rminal window
uk: Показувати вікно терм&іналу

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBTWODISKPANELS.CAPTION]
en: Show two drive button bars (fi&xed width, above file windows)
uk: Показувати д&ві панелі кнопок дисків (фіксована довжина, над файловими панелями)

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.GBSCREENLAYOUT.CAPTION]
en:  Screen layout
uk:  Компоненти основного вікна

[ctx: tfrmoptionslog.btnrelativelogfile.hint]
en: Some functions to select appropriate path
uk: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях

[ctx: tfrmoptionslog.btnviewlogfile.hint]
en: View log file content
uk: Переглянути вміст звіту

en: Include date in log filename
uk: Додавати дату до імені звіту

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGARCOP.CAPTION]
en: &Pack/Unpack
uk: Запак&увати/Розпакувати

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGCPMVLN.CAPTION]
en: Cop&y/Move/Create link/symlink
uk: Копі&ювання/Переміщення/Створення посилань

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGDELETE.CAPTION]
en: &Delete
uk: Ви&далити

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGDIROP.CAPTION]
en: Crea&te/Delete directories
uk: Створення/Видалення ка&талогів

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGERRORS.CAPTION]
en: Log &errors
uk: Звіт &помилок

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGFILE.CAPTION]
en: C&reate a log file:
uk: &Створити файл звіту:

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGINFO.CAPTION]
en: Log &information messages
uk: Звіт &інформаційних повідомлень

en: Start/shutdown
uk: Пуск/Завершення роботи

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGSUCCESS.CAPTION]
en: Log &successful operations
uk: Звіт про ус&пішні операції

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGVFS.CAPTION]
en: &File system plugins
uk: Плагіни &файлової системи

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.GBLOGFILE.CAPTION]
en: File operation log file
uk: Звіт про операції з файлами

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.GBLOGFILEOP.CAPTION]
en: Log operations
uk: Підзвітні дії

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.GBLOGFILESTATUS.CAPTION]
en: Operation status
uk: Статус операції

[ctx: tfrmoptionsmisc.btnrelativeoutputpathfortoolbar.hint]
en: Some functions to select appropriate path
uk: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях

[ctx: tfrmoptionsmisc.btnrelativetcconfigfile.hint]
en: Some functions to select appropriate path
uk: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях

[ctx: tfrmoptionsmisc.btnrelativetcexecutablefile.hint]
en: Some functions to select appropriate path
uk: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях

en: &Remove thumbnails for no longer existing files
uk: Видалити мініат&юри для не існуючих файлів

[ctx: tfrmoptionsmisc.btnviewconfigfile.hint]
en: View log file content
uk: Переглянути вміст звіту

en: Always &go to the root of a drive when changing drives
uk: Завжди переходити в &корінь диску при зміні дисків

[ctx: tfrmoptionsmisc.chkshowwarningmessages.caption]
en: Show &warning messages ("OK" button only)
uk: Показу&вати попередження (лише кнопка "OK")

[ctx: tfrmoptionsmisc.chkthumbsave.caption]
en: &Save thumbnails in cache
uk: Зберігати мініат&юри в кеші

[ctx: tfrmoptionsmisc.dblthumbnails.caption]
en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Regarding TC export/import:
uk: Стосовно імпорту/експорту ТС:

en: Configuration file:
uk: Файл налаштувань:

en: TC executable:
uk: Виконуваний файл ТС:

en: Toolbar output path:
uk: Шлях до теки з панелями інструментів:

en: pixels
uk: пікселів

en: &Thumbnail size:
uk: Розмір мініа&тюр:

en: &Selection by mouse
uk: Виділе&ння мишкою

en: Scrolling
uk: Прокрутка

en: Selection
uk: Виділення

en: &Mode:
uk: Ре&жим:

en: &Line by line
uk: Через ряд&ків

en: Line by line &with cursor movement
uk: Р&ядок за рядком з рухом курсора

en: &Page by page
uk: &Посторінково

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.BTNADDPLUGIN.CAPTION]
en: A&dd
uk: До&дати

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.BTNCONFIGPLUGIN.CAPTION]
en: Con&figure
uk: Налашту&вати

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.BTNENABLEPLUGIN.CAPTION]
en: E&nable
uk: &Увімкнути

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.BTNREMOVEPLUGIN.CAPTION]
en: &Remove
uk: &Видалити

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.BTNTWEAKPLUGIN.CAPTION]
en: &Tweak
uk: Пара&метри

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.LBLDSXDESCRIPTION.CAPTION]
en: Searc&h plugins allow one to use alternative search algorithms or external tools (like "locate", etc.)
uk: По&шукові плагіни дозволяють використовувати альтернативні алгоритми пошуку або зовнішні засоби (такі як "locate", та інші)

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.LBLWCXDESCRIPTION.CAPTION]
en: Pack&er plugins are used to work with archives
uk: Ар&хіваторні плагіни дозволяють працювати з архівами

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.LBLWDXDESCRIPTION.CAPTION]
en: Content plu&gins allow one to display extended file details like mp3 tags or image attributes in file lists, or use them in search and multi-rename tool
uk: &Інформаційні плагіни дозволяють відображати розширені відомості про файли, такі як mp3 теги або атрибути зображення, або використовувати їх для пошуку або у інструменті масового перейменування.

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.LBLWFXDESCRIPTION.CAPTION]
en: Fi&le system plugins allow access to disks inaccessible by operating system or to external devices like Palm/PocketPC.
uk: Плагіни &файлових систем дозволяють звертатися до дисків, недоступних з ОС або до зовнішніх пристроїв, напр. Palm/PocketPC, тощо.

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.LBLWLXDESCRIPTION.CAPTION]
en: Vie&wer plugins allow one to display file formats like images, spreadsheets, databases etc. in Viewer (F3, Ctrl+Q)
uk: &Плагіни перегляду дозволяють відобразити різні формати файлів, такі як: зображення, бази даних, таблиці та інші у Переглядачі (F3, Ctrl+Q)

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.STGPLUGINS.COLUMNS[0].TITLE.CAPTION]
en: Active
uk: Активний

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.STGPLUGINS.COLUMNS[1].TITLE.CAPTION]
en: Plugin
uk: Плагін

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.STGPLUGINS.COLUMNS[2].TITLE.CAPTION]
en: Registered for
uk: Асоціації з

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.STGPLUGINS.COLUMNS[3].TITLE.CAPTION]
en: File name
uk: Ім'я файлу

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.TSDSX.CAPTION]
en: &Search plugins (.DSX)
uk: По&шукові плагіни (.DSX)

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.TSWCX.CAPTION]
en: Pac&ker plugins (.WCX)
uk: &Архіваторні плагіни (.WCX)

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.TSWDX.CAPTION]
en: Content pl&ugins (.WDX)
uk: &Контентні плагіни (.WDX)

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.TSWFX.CAPTION]
en: F&ile system plugins (.WFX)
uk: Плагіни &файлової системи (.WFX)

[ctx: TFRMOPTIONSPLUGINS.TSWLX.CAPTION]
en: &Viewer plugins (.WLX)
uk: Плагіни &перегляду (.WLX)

[ctx: TFRMOPTIONSQUICKSEARCHFILTER.CBEXACTBEGINNING.CAPTION]
en: &Beginning (name must start with first typed character)
uk: По&чаток (ім'я має починатись з набраних символів)

[ctx: TFRMOPTIONSQUICKSEARCHFILTER.CBEXACTENDING.CAPTION]
en: En&ding (last character before a typed dot . must match)
uk: Кі&нець (останні символи до набраної крапки '.' повинні співпадати)

[ctx: TFRMOPTIONSQUICKSEARCHFILTER.CGPOPTIONS.CAPTION]
en: Options
uk: Налаштування

[ctx: TFRMOPTIONSQUICKSEARCHFILTER.GBEXACTNAMEMATCH.CAPTION]
en: Exact name match
uk: Точне співпадіння імені

en: Search case
uk: Регістр при пошуку

en: Search for these items
uk: Критерії пошуку

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSACTIVATEONCLICK.CAPTION]
en: Activate target &panel when clicking on one of its Tabs
uk: Робити &панель активною при клацанні по одній з її вкладок

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSALWAYSVISIBLE.CAPTION]
en: &Show tab header also when there is only one tab
uk: Показувати заголовок вкладки, нав&іть якщо вона одна

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSCONFIRMCLOSEALL.CAPTION]
en: Con&firm close all tabs
uk: Підтверд&жувати закриття всіх вкладок

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSLIMITOPTION.CAPTION]
en: &Limit tab title length to
uk: &Обмежити розмір заголовка вкладки до

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSLOCKEDASTERISK.CAPTION]
en: Show locked tabs &with an asterisk *
uk: Показувати заблоковані вкладки зі знаком зірочки *

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSMULTILINES.CAPTION]
en: &Tabs on multiple lines
uk: Розміщати вкладки в декі&лька рядів

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSOPENFOREGROUND.CAPTION]
en: Ctrl+&Up opens new tab in foreground
uk: Ctrl+&Up відкриває нову вкладку на передньому плані

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSOPENNEARCURRENT.CAPTION]
en: Open &new tabs near current tab
uk: Відкривати &нову вкладку поряд з поточною

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSSHOWCLOSEBUTTON.CAPTION]
en: Show ta&b close button
uk: Показувати кнопку закриття &вкладки

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.GBTABS.CAPTION]
en: Folder tabs headers
uk: Заголовки вкладок

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.LBLCHAR.CAPTION]
en: characters
uk: символів

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.LBLTABSPOSITION.CAPTION]
en: Ta&bs position
uk: Поло&ження вкладок

[ctx: tfrmoptionsterminal.ledtrunintermstayopencmd.editlabel.caption]
en: Command:
uk: Команди:

[ctx: tfrmoptionstoolbar.btnclonebutton.caption]
en: C&lone button
uk: К&лонувати кнопку

[ctx: tfrmoptionstoolbar.btndeletebutton.caption]
en: &Delete
uk: Ви&далити кнопку

[ctx: tfrmoptionstoolbar.btnedithotkey.caption]
en: Edit hot&key
uk: Реда&гувати

[ctx: tfrmoptionstoolbar.btninsertbutton.caption]
en: &Insert new button
uk: В&ставити нову кнопку

[ctx: tfrmoptionstoolbar.btnother.caption]
en: Other...
uk: Інше...

[ctx: tfrmoptionstoolbar.btnremovehotkey.caption]
en: Remove hotke&y
uk: Видалит&и гар.кл.

en: Suggest
uk: Пропозиції

en: Have DC suggest the tooltip based on button type, command and parameters
uk: DC буде пропонувати підказки на основі типу кнопки, команди і параметрів

[ctx: tfrmoptionstoolbar.cbflatbuttons.caption]
en: &Flat buttons
uk: П&ласкі кнопки

en: Report errors with commands
uk: Звітувати про помилки з командами

en: Enter command parameters, each in a separate line. Press F1 to see help on parameters.
uk: Введіть параметри команди, кожен в окремому рядку. Натисніть F1, щоб отримати довідку по параметрах.

[ctx: tfrmoptionstoolbar.gbgroupbox.caption]
en: Appearance
uk: Вигляд кнопок

[ctx: tfrmoptionstoolbar.lblbarsize.caption]
en: &Bar size:
uk: Розмір п&анелі:

[ctx: tfrmoptionstoolbar.lblexternalcommand.caption]
en: Comman&d:
uk: Коман&да:

[ctx: tfrmoptionstoolbar.lblexternalparameters.caption]
en: Parameter&s:
uk: Параметр&и:

[ctx: tfrmoptionstoolbar.lblhelponinternalcommand.caption]
en: Help
uk: Довідка

en: Hot key:
uk: Гаряча клавіша:

[ctx: tfrmoptionstoolbar.lbliconfile.caption]
en: Ico&n:
uk: Іко&нка:

[ctx: tfrmoptionstoolbar.lbliconsize.caption]
en: Icon si&ze:
uk: Р&озмір іконки:

[ctx: tfrmoptionstoolbar.lblinternalcommand.caption]
en: Co&mmand:
uk: Коман&да:

[ctx: tfrmoptionstoolbar.lblinternalparameters.caption]
en: &Parameters:
uk: &Параметри:

[ctx: tfrmoptionstoolbar.lblstartpath.caption]
en: Start pat&h:
uk: Шля&х запуску:

[ctx: tfrmoptionstoolbar.lbltooltip.caption]
en: &Tooltip:
uk: Під&казка:

en: Add toolbar with ALL DC commands
uk: Додати панель інструментів зі всіма командами DC

en: for an external command
uk: для зовнішньої команди

en: for an internal command
uk: для внутрішньої команди

en: for a separator
uk: для роздільника

en: for a sub-tool bar
uk: для підпанелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbar.mibackup.caption]
en: Backup...
uk: Резервне копіювання...

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miexport.caption]
en: Export...
uk: Експортувати...

en: Current toolbar...
uk: Поточна панель інстументів...

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miexportcurrenttodcbar.caption]
en: to a Toolbar File (.toolbar)
uk: у файл Панелі інструментів  (.toolbar)

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miexportcurrenttotcbarkeep.caption]
en: to a TC .BAR file (keep existing)
uk: у файл TC .BAR (лишити існуючий)

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miexportcurrenttotcbarnokeep.caption]
en: to a TC .BAR file (erase existing)
uk: у файл TC .BAR (видалити існуючий)

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miexportcurrenttotcinikeep.caption]
en: to a "wincmd.ini" of TC (keep existing)
uk: у файл  "wincmd.ini" від ТС (лишити існуючий)

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miexportcurrenttotcininokeep.caption]
en: to a "wincmd.ini" of TC (erase existing)
uk: у файл  "wincmd.ini" від ТС (видалити існуючий)

en: Top toolbar...
uk: Головна панель інструментів...

en: Save a backup of Toolbar
uk: Зберегти резервну копію Панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miexporttoptodcbar.caption]
en: to a Toolbar File (.toolbar)
uk: у файл Панелі інструментів  (.toolbar)

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miexporttoptotcbarkeep.caption]
en: to a TC .BAR file (keep existing)
uk: у файл TC .BAR (лишити існуючий)

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miexporttoptotcbarnokeep.caption]
en: to a TC .BAR file (erase existing)
uk: у файл TC .BAR (видалити існуючий)

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miexporttoptotcinikeep.caption]
en: to a "wincmd.ini" of TC (keep existing)
uk: у файл  "wincmd.ini" від ТС (лишити існуючий)

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miexporttoptotcininokeep.caption]
en: to a "wincmd.ini" of TC (erase existing)
uk: у файл  "wincmd.ini" від ТС (видалити існуючий)

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miexternalcommandaftercurrent.caption]
en: just after current selection
uk: одразу після обраного

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miexternalcommandfirstelement.caption]
en: as first element
uk: як перший елемент

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miexternalcommandlastelement.caption]
en: as last element
uk: як останній елемент

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miexternalcommandpriorcurrent.caption]
en: just prior current selection
uk: одразу перед обраним

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimport.caption]
en: Import...
uk: Імпортувати...

en: Restore a backup of Toolbar
uk: Відновити з резервної копії Панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimportbackupaddcurrent.caption]
en: to add to current toolbar
uk: додати до поточної панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimportbackupaddmenutop.caption]
en: to add to a new toolbar to top toolbar
uk: додати до нової панелі на головній панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimportbackupaddtop.caption]
en: to add to top toolbar
uk: додати до головної панелі

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimportbackupreplacetop.caption]
en: to replace top toolbar
uk: замінити головну панель інструментів

en: from a Toolbar File (.toolbar)
uk: з файлу Панель інструментів (.toolbar)

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimportdcbaraddcurrent.caption]
en: to add to current toolbar
uk: додати до поточної панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimportdcbaraddmenucurrent.caption]
en: to add to a new toolbar to current toolbar
uk: додати до нової панелі на поточній панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimportdcbaraddmenutop.caption]
en: to add to a new toolbar to top toolbar
uk: додати до нової панелі на головній панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimportdcbaraddtop.caption]
en: to add to top toolbar
uk: додати до головної панелі

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimportdcbarreplacetop.caption]
en: to replace top toolbar
uk: замінити головну панель інструментів

en: from a single TC .BAR file
uk: з одного файлу ТС .BAR

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimporttcbaraddcurrent.caption]
en: to add to current toolbar
uk: додати до поточної панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimporttcbaraddmenutop.caption]
en: to add to a new toolbar to top toolbar
uk: додати до нової панелі на головній панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimporttcbaraddtop.caption]
en: to add to top toolbar
uk: додати до головної панелі

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimporttcbarreplacetop.caption]
en: to replace top toolbar
uk: замінити головну панель інструментів

en: from "wincmd.ini" of TC...
uk: з файлу "wincmd.ini"  від ТС...

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimporttciniaddcurrent.caption]
en: to add to current toolbar
uk: додати до поточної панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimporttciniaddmenutop.caption]
en: to add to a new toolbar to top toolbar
uk: додати до нової панелі на головній панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimporttciniaddtop.caption]
en: to add to top toolbar
uk: додати до головної панелі

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miimporttcinireplacetop.caption]
en: to replace top toolbar
uk: замінити головну панель інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miinternalcommandaftercurrent.caption]
en: just after current selection
uk: одразу після обраного

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miinternalcommandlastelement.caption]
en: as last element
uk: як останній елемент

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miinternalcommandpriorcurrent.caption]
en: just prior current selection
uk: одразу перед обраним

[ctx: tfrmoptionstoolbar.misearchandreplace.caption]
en: Search and replace...
uk: Знайти і замінити...

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miseparatoraftercurrent.caption]
en: just after current selection
uk: одразу після обраного

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miseparatorfirstitem.caption]
en: as first element
uk: як перший елемент

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miseparatorlastelement.caption]
en: as last element
uk: як останній елемент

[ctx: tfrmoptionstoolbar.miseparatorpriorcurrent.caption]
en: just prior current selection
uk: одразу перед обраним

en: in all of all the above...
uk: в усіх усіх вищезгаданих...

en: in all commands...
uk: у всіх командах...

en: in all icon names...
uk: у всіх іменах іконок...

en: in all parameters...
uk: у всіх параметрах...

en: in all start path...
uk: у всіх шляхах запуску...

[ctx: tfrmoptionstoolbar.misubtoolbaraftercurrent.caption]
en: just after current selection
uk: одразу після обраного

[ctx: tfrmoptionstoolbar.misubtoolbarlastelement.caption]
en: as last element
uk: як останній елемент

[ctx: tfrmoptionstoolbar.misubtoolbarpriorcurrent.caption]
en: just prior current selection
uk: одразу перед обраним

en: Button type
uk: Тип кнопки

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLBASE.CBTOOLSKEEPTERMINALOPEN.CAPTION]
en: &Keep terminal window open after executing program
uk: Тримати ві&кно терміналу відкритим після виконання програми

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLBASE.CBTOOLSRUNINTERMINAL.CAPTION]
en: &Execute in terminal
uk: Виконати у т&ерміналі

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLBASE.CBTOOLSUSEEXTERNALPROGRAM.CAPTION]
en: &Use external program
uk: Використовувати &зовнішню програму

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLBASE.LBLTOOLSPARAMETERS.CAPTION]
en: A&dditional parameters
uk: Додатков&і параметри

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLBASE.LBLTOOLSPATH.CAPTION]
en: &Path to program to execute
uk: &Шлях до зовнішньої програми

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLTIPS.BTNADDFIELDS.CAPTION]
en: A&dd
uk: До&дати

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLTIPS.BTNAPPLYFIELDS.CAPTION]
en: A&pply
uk: &Застосувати

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLTIPS.BTNDELETEFIELDS.CAPTION]
en: D&elete
uk: &Видалити

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLTIPS.BTNFIELDSSEARCHTEMPLATE.HINT]
en: Template...
uk: Шаблон...

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLTIPS.GBCUSTOMFIELDS.CAPTION]
en: Custom fields by file type
uk: Додаткові поля за типами файлів

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLTIPS.LBLFIELDSLIST.CAPTION]
en: Category &hint:
uk: &Підказка категорії:

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLTIPS.LBLFIELDSMASK.CAPTION]
en: Category &mask:
uk: &Маска категорії:

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLTIPS.LBLFIELDSNAME.CAPTION]
en: Category &name:
uk: &Назва категорії:

[ctx: TFRMOPTIONSVIEWER.GBVIEWERBOOKMODE.CAPTION]
en: Viewer Book Mode
uk: Режим перегляду книг

[ctx: TFRMOPTIONSVIEWER.GBVIEWEREXAMPLE.CAPTION]
en: Example
uk: Приклад

[ctx: TFRMOPTIONSVIEWER.LBLBACKGROUNDCOLORVIEWERBOOK.CAPTION]
en: &Background color in book viewer
uk: Колір ф&ону в переглядачі книг

[ctx: TFRMOPTIONSVIEWER.LBLFONTCOLORVIEWERBOOK.CAPTION]
en: &Font color in book viewer
uk: Колір шри&фту в переглядачі книг

[ctx: TFRMOPTIONSVIEWER.LBLNUMBERCOLUMNSVIEWER.CAPTION]
en: &Number of columns in book viewer
uk: К-сть колонок у переглядачі к&ниг

[ctx: TFRMPACKDLG.BTNCONFIG.CAPTION]
en: Con&figure
uk: &Налаштувати

[ctx: TFRMPACKDLG.CAPTION]
en: Pack files
uk: Упакування файлів

en: C&reate separate archives, one per selected file/dir
uk: Окремі архіви для кожн&ого вибраного файлу/каталогу

en: Create self e&xtracting archive
uk: Створити само&розпаковуваний архів

en: Encr&ypt
uk: &Шифрувати

en: Mo&ve to archive
uk: Перем&істити в архів

en: &Multiple disk archive
uk: Багатото&мний архів

en: P&ut in the TAR archive first
uk: Сперш&у помістити в TAR архів

en: Also &pack path names (only recursed)
uk: Зберігати шляхи

en: Pack file(s) to the file:
uk: Ім'я архіву:

en: Packer
uk: Пакувальник

[ctx: TFRMPACKINFODLG.BTNCLOSE.CAPTION]
en: &Close
uk: &Закрити

en: Unpack &all and execute
uk: Розпакувати все і виконати

en: &Unpack and execute
uk: Розпакувати і виконати

[ctx: TFRMPACKINFODLG.CAPTION]
en: Properties of packed file
uk: Властивості стисненого файлу

en: Attributes:
uk: Атрибути:

en: Compression ratio:
uk: Коефіцієнт стиснення:

en: Date:
uk: Дата:

en: Method:
uk: Метод:

en: Original size:
uk: Оригінальний розмір:

en: File:
uk: Файл:

en: Packed size:
uk: Розмір стисненого:

en: Packer:
uk: Пакувальник:

en: Time:
uk: Час:

en: Close filter panel
uk: Закрити панель фільтрів

en: Enter text to search for or filter by
uk: Введіть текст для пошуку чи фільтрації

en: Case Sensitive
uk: Чутливість до регістру

[ctx: tfrmquicksearch.sbdirectories.hint]
en: Directories
uk: Каталоги

[ctx: tfrmquicksearch.sbfiles.hint]
en: Files
uk: Файли

en: Match Beginning
uk: Початок співпадіння

en: Match Ending
uk: Кінець співпадіння

[ctx: tfrmquicksearch.tglfilter.caption]
en: Filter
uk: Фільтр

en: Toggle between search or filter
uk: Перемикання між режимами пошуку або фільтра

en: &More rules
uk: Д&одати правила

en: L&ess rules
uk: П&рибрати правила

en: Use &content plugins, combine with:
uk: Використати контент-плагіни, комбінуючи з:

[ctx: tfrmsearchplugin.headercontrol.sections[0].text]
en: Plugin
uk: Плагін

en: Field
uk: Поле

en: Operator
uk: Оператор

[ctx: tfrmsearchplugin.headercontrol.sections[3].text]
en: Value
uk: Значення

en: &AND (all match)
uk: &AND (всі правила)

en: &OR (any match)
uk: &OR (будь-яке правило)

[ctx: TFRMSELECTTEXTRANGE.BTPPANEL.CANCELBUTTON.CAPTION]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: TFRMSELECTTEXTRANGE.BTPPANEL.CLOSEBUTTON.CAPTION]
en: &Close
uk: &Закрити

[ctx: TFRMSELECTTEXTRANGE.BTPPANEL.HELPBUTTON.CAPTION]
en: &Help
uk: До&відка

[ctx: tfrmselecttextrange.btppanel.okbutton.caption]
en: &OK
uk: &Гаразд

en: &Select the characters to insert:
uk: Виберіть &символи для вставки:

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
uk: &Гаразд

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.CAPTION]
en: Change attributes
uk: Змінити атрибути

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.CBSTICKY.CAPTION]
en: Sticky
uk: Закріплювальний біт

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.CHKARCHIVE.CAPTION]
en: Archive
uk: Архівний

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.CHKCREATIONTIME.CAPTION]
en: Created:
uk: Створений:

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.CHKHIDDEN.CAPTION]
en: Hidden
uk: Прихований

en: Accessed:
uk: Доступний:

en: Modified:
uk: Змінений:

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.CHKREADONLY.CAPTION]
en: Read only
uk: Лише читання

en: Including subfolders
uk: Рекурсивно

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.CHKSYSTEM.CAPTION]
en: System
uk: Системний

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.GBUNIXATTRIBUTES.CAPTION]
en: Attributes
uk: Атрибути

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.GBWINATTRIBUTES.CAPTION]
en: Attributes
uk: Атрибути

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLATTRBITSSTR.CAPTION]
en: Bits:
uk: Біти:

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLATTRGROUPSTR.CAPTION]
en: Group
uk: Група

[ctx: tfrmsetfileproperties.lblattrinfo.caption]
en: (gray field means unchanged value)
uk: (сірі поля змінити неможливо)

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLATTROTHERSTR.CAPTION]
en: Other
uk: Інші

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLATTROWNERSTR.CAPTION]
en: Owner
uk: Власник

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLATTRTEXTSTR.CAPTION]
en: Text:
uk: Текст:

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLEXEC.CAPTION]
en: Execute
uk: Виконання

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLOCTAL.CAPTION]
en: Octal:
uk: Вісімковий

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLREAD.CAPTION]
en: Read
uk: Читання

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLWRITE.CAPTION]
en: Write
uk: Запис

[ctx: TFRMSPLITTER.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: TFRMSPLITTER.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
uk: &Гаразд

[ctx: tfrmsplitter.btnrelativeftchoice.hint]
en: Some functions to select appropriate path
uk: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях

[ctx: TFRMSPLITTER.CAPTION]
en: Splitter
uk: Розбивка

en: Require a CRC32 verification file
uk: Створити файл контрольної суми

[ctx: TFRMSPLITTER.GRBXFILE.CAPTION]
en: File name
uk: Ім'я файлу

en: Size and number of parts
uk: Розмір і кількість частин

en: Directory &target
uk: Катал&ог призначення

en: File &source
uk: Вхідний фай&л

en: &Number of parts
uk: Кількіст&ь частин

en: &Bytes
uk: &Байт

[ctx: TFRMSPLITTER.RBTNGIGAB.CAPTION]
en: &Gigabytes
uk: &Гігабайти

[ctx: TFRMSPLITTER.RBTNKILOB.CAPTION]
en: &Kilobytes
uk: &Кілобайти

[ctx: TFRMSPLITTER.RBTNMEGAB.CAPTION]
en: &Megabytes
uk: &Мегабайти

[ctx: tfrmstartingsplash.lblbuild.caption]
en: Build
uk: Збірка

en: Operating System
uk: Операційна система

en: Platform
uk: Платформа

[ctx: tfrmstartingsplash.lblrevision.caption]
en: Revision
uk: Ревізія:

[ctx: tfrmstartingsplash.lblversion.caption]
en: Version
uk: Версія

en: WidgetsetVer
uk: Версія додатків

[ctx: TFRMSYMLINK.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: TFRMSYMLINK.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
uk: &Гаразд

en: Create symbolic link
uk: Створити симв. посилання

[ctx: TFRMSYMLINK.LBLEXISTINGFILE.CAPTION]
en: &Destination that the link will point to
uk: &Місце, на яке вказуватиме посилання

[ctx: TFRMSYMLINK.LBLLINKTOCREATE.CAPTION]
en: &Link name
uk: Ім'я поси&лання

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.btnclose.caption]
en: Close
uk: Закрити

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.btncompare.caption]
en: Compare
uk: Порівняти

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.btnsynchronize.caption]
en: Synchronize
uk: Синхронізація

en: Synchronize directories
uk: Синхронізувати теки

en: asymmetric
uk: асиметрично

en: by content
uk: за змістом

en: ignore date
uk: ігнорувати дату

en: only selected
uk: лише виділене

en: Subdirs
uk: Підтеки

en: Show:
uk: Показати:

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.headerdg.columns[0].title.caption]
en: Name
uk: Ім'я

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.headerdg.columns[1].title.caption]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.headerdg.columns[2].title.caption]
en: Date
uk: Дата

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.headerdg.columns[4].title.caption]
en: Date
uk: Дата

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.headerdg.columns[5].title.caption]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.headerdg.columns[6].title.caption]
en: Name
uk: Ім'я

en: (in main window)
uk: (в основному вікні)

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.menuitemcompare.caption]
en: Compare
uk: Порівняти

en: View left
uk: Вид зліва

en: View right
uk: Вид справа

en: duplicates
uk: дублікати

en: =
uk: <=>

en: singles
uk: унікальні

en: Please press "Compare" to start
uk: Для запуску натисніть  "Порівняти"

[ctx: tfrmsyncdirsperformdlg.caption]
en: Synchronize
uk: Синхронізація

en: Confirm overwrites
uk: Підтвердження перезапису

en: A&dd new
uk: Д&одати новий

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: C&hange
uk: З&мінити

en: De&fault
uk: &Типовий

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
uk: &Гаразд

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.BTNREMOVE.CAPTION]
en: &Remove
uk: Вида&лити

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.CAPTION]
en: Tweak plugin
uk: Параметри плагіну

en: De&tect archive type by content
uk: Визнача&ти тип архіву за вмістом

en: Can de&lete files
uk: Може вида&ляти файли

en: Supports e&ncryption
uk: Підтримує &шифрування

en: Sho&w as normal files (hide packer icon)
uk: Показувати як нормальні фа&йли (сховати іконку архіву)

en: Supports pac&king in memory
uk: Підтриму&є стиснення в пам'яті

en: Can &modify existing archives
uk: Може з&мінювати існуючі архіви

en: &Archive can contain multiple files
uk: &Архів може містити декілька файлів

en: Can create new archi&ves
uk: Може створювати нові архі&ви

en: S&upports the options dialogbox
uk: Підтримує діалогове вікно з налашт&уваннями

en: Allow searchin&g for text in archives
uk: Дозволити шукати текст у архі&вах

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.LBLDESCRIPTION.CAPTION]
en: &Description:
uk: Оп&ис:

en: D&etect string:
uk: Визна&чення рядка:

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.LBLEXTENSION.CAPTION]
en: &Extension:
uk: &Розширення:

en: Flags:
uk: Позначки:

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.LBLNAME.CAPTION]
en: &Name:
uk: І&м'я

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.LBLPLUGIN.CAPTION]
en: &Plugin:
uk: &Плагін:

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.LBLPLUGIN1.CAPTION]
en: &Plugin:
uk: &Плагін:

[ctx: TFRMVIEWER.ACTABOUT.CAPTION]
en: About Viewer...
uk: Про переглядач...

en: Displays the About message
uk: Відображає інформаційне повідомлення

[ctx: TFRMVIEWER.ACTCOPYFILE.CAPTION]
en: Copy File
uk: Копіювати файл

[ctx: TFRMVIEWER.ACTCOPYFILE.HINT]
en: Copy File
uk: Копіювати файл

[ctx: TFRMVIEWER.ACTDELETEFILE.CAPTION]
en: Delete File
uk: Видалити файл

[ctx: TFRMVIEWER.ACTDELETEFILE.HINT]
en: Delete File
uk: Видалити файл

[ctx: TFRMVIEWER.ACTLOADNEXTFILE.CAPTION]
en: &Next
uk: На&ступний

en: Load Next File
uk: Завантажити наступний

[ctx: TFRMVIEWER.ACTLOADPREVFILE.CAPTION]
en: &Previous
uk: &Попередній

en: Load Previous File
uk: Завантажити попередній

[ctx: TFRMVIEWER.ACTMIRROR.CAPTION]
en: Mirror
uk: Дзеркально

[ctx: TFRMVIEWER.ACTMIRROR.HINT]
en: Mirror
uk: Дзеркально

[ctx: TFRMVIEWER.ACTMOVEFILE.CAPTION]
en: Move File
uk: Перемістити файл

[ctx: TFRMVIEWER.ACTMOVEFILE.HINT]
en: Move File
uk: Перемістити файл

[ctx: TFRMVIEWER.ACTRELOAD.CAPTION]
en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Reload current file
uk: Перезавантажити поточний файл

[ctx: TFRMVIEWER.ACTROTATE180.CAPTION]
en: Rotate 180
uk: Повернути на 180

[ctx: TFRMVIEWER.ACTROTATE180.HINT]
en: Rotate 180
uk: Повернути на 180

[ctx: TFRMVIEWER.ACTROTATE270.CAPTION]
en: Rotate 270
uk: Повернути на 270

[ctx: TFRMVIEWER.ACTROTATE270.HINT]
en: Rotate 270
uk: Повернути на 270

[ctx: TFRMVIEWER.ACTROTATE90.CAPTION]
en: Rotate 90
uk: Повернути на 90

[ctx: TFRMVIEWER.ACTROTATE90.HINT]
en: Rotate 90
uk: Повернути на 90

[ctx: TFRMVIEWER.ACTSAVEAS.CAPTION]
en: Save As...
uk: Зберегти як...

en: Save File As...
uk: Зберегти як...

[ctx: TFRMVIEWER.ACTSTRETCHIMAGE.CAPTION]
en: Stretch
uk: Розтягнути

en: Stretch Image
uk: Розтягнути зображення

[ctx: TFRMVIEWER.BTN270.HINT]
en: - 90
uk: на 90° ліворуч

[ctx: TFRMVIEWER.BTN90.HINT]
en: + 90
uk: на 90° праворуч

[ctx: TFRMVIEWER.BTNCOPYFILE.HINT]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: TFRMVIEWER.BTNCOPYFILE1.HINT]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: TFRMVIEWER.BTNCUTTUIMAGE.HINT]
en: Crop
uk: Обрізати

[ctx: TFRMVIEWER.BTNDELETEFILE.HINT]
en: Delete
uk: Видалити

[ctx: TFRMVIEWER.BTNDELETEFILE1.HINT]
en: Delete
uk: Видалити

[ctx: TFRMVIEWER.BTNFULLSCREEN.HINT]
en: Full Screen
uk: На весь екран

[ctx: TFRMVIEWER.BTNHIGHTLIGHT.HINT]
en: Highlight
uk: Підсвітити

[ctx: TFRMVIEWER.BTNMIRROR.HINT]
en: Mirror
uk: Дзеркально

[ctx: TFRMVIEWER.BTNMOVEFILE.HINT]
en: Move
uk: Перемістити

[ctx: TFRMVIEWER.BTNMOVEFILE1.HINT]
en: Move
uk: Перемістити

[ctx: TFRMVIEWER.BTNPAINT.HINT]
en: Paint
uk: Малювати

en: Red Eyes
uk: Червоні очі

[ctx: TFRMVIEWER.BTNRESIZE.HINT]
en: Resize
uk: Змінити розмір

[ctx: TFRMVIEWER.BTNUNDO.HINT]
en: Undo
uk: Вернути

[ctx: TFRMVIEWER.BTNZOOMIN.HINT]
en: Zoom In
uk: Збільшити

[ctx: TFRMVIEWER.BTNZOOMOUT.HINT]
en: Zoom Out
uk: Зменшити

[ctx: tfrmviewer.caption]
en: Viewer
uk: Переглядач

[ctx: TFRMVIEWER.CBSLIDESHOW.CAPTION]
en: Slide Show
uk: Слайд-шоу

en: Pen
uk: Ручка

[ctx: TFRMVIEWER.GBOXHIGHTLIGHT.CAPTION]
en: Highlight
uk: Підсвітити

[ctx: TFRMVIEWER.GBOXPAINT.CAPTION]
en: Paint
uk: Малювати

[ctx: TFRMVIEWER.GBOXSLIDESHOW.CAPTION]
en: Slide Show
uk: Слайд-шоу

[ctx: TFRMVIEWER.GBOXVIEW.CAPTION]
en: View
uk: Перегляд

en: + 180
uk: на 180° праворуч

[ctx: TFRMVIEWER.MI270.CAPTION]
en: - 90
uk: на 90° ліворуч

[ctx: TFRMVIEWER.MI90.CAPTION]
en: + 90
uk: на 90° праворуч

[ctx: TFRMVIEWER.MIABOUT.CAPTION]
en: About
uk: Про програму...

en: Show as &Bin
uk: Показати як &двійковий

[ctx: TFRMVIEWER.MICOPYTOCLIPBOARD.CAPTION]
en: Copy To Clipboard
uk: Копіювати в буфер

[ctx: TFRMVIEWER.MIEDIT.CAPTION]
en: &Edit
uk: &Редагування

[ctx: TFRMVIEWER.MIENCODING.CAPTION]
en: En&coding
uk: Код&ування

[ctx: TFRMVIEWER.MIEXIT.CAPTION]
en: E&xit
uk: Ви&хід

[ctx: TFRMVIEWER.MIFILE.CAPTION]
en: &File
uk: &Файл

[ctx: TFRMVIEWER.MIFULLSCREEN.CAPTION]
en: Full Screen
uk: На весь екран

en: Graphics
uk: Графіка

en: Show as &Hex
uk: Показати як &шістнадцятковий

en: &Image
uk: &Малюнок

en: Show as B&ook
uk: Показати як &книгу

[ctx: TFRMVIEWER.MIMIRROR.CAPTION]
en: Mirror
uk: Дзеркально

[ctx: TFRMVIEWER.MIPLUGINS.CAPTION]
en: Plugins
uk: Плагіни

[ctx: TFRMVIEWER.MIPREVIEW.CAPTION]
en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Print...
uk: Друк...

[ctx: TFRMVIEWER.MIROTATE.CAPTION]
en: Rotate
uk: Обертати

[ctx: TFRMVIEWER.MISAVE.CAPTION]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: TFRMVIEWER.MISAVEAS.CAPTION]
en: Save As...
uk: Зберегти як...

[ctx: TFRMVIEWER.MISCREENSHOT.CAPTION]
en: Screenshot
uk: Скріншот

[ctx: TFRMVIEWER.MISEARCH.CAPTION]
en: Search
uk: Пошук

en: Search next
uk: Знайти далі

en: Search prev
uk: Знайти раніше

[ctx: TFRMVIEWER.MISELECTALL.CAPTION]
en: Select All
uk: Виділити &усе

[ctx: TFRMVIEWER.MISTRETCH.CAPTION]
en: Stretch
uk: Розтягнути

en: Show as &Text
uk: Показати як &текст

[ctx: TFRMVIEWER.MIVIEW.CAPTION]
en: &View
uk: &Перегляд

en: Show as &Wrap text
uk: Показати як текст з &розривами рядків

[ctx: TFRMVIEWER.MIZOOMIN.CAPTION]
en: Zoom In
uk: Збільшити

[ctx: TFRMVIEWER.MIZOOMOUT.CAPTION]
en: Zoom Out
uk: Зменшити

[ctx: TFRMVIEWER.PMICOPY.CAPTION]
en: Copy To Clipboard
uk: &Копіювати в буфер

[ctx: TFRMVIEWER.PMISELECTALL.CAPTION]
en: Select All
uk: Виділити &все

[ctx: tfrmviewoperations.btnstartpause.caption]
en: &Start
uk: С&тарт

en: S&top
uk: Зупини&ти

[ctx: TFRMVIEWOPERATIONS.CAPTION]
en: File operations
uk: Операції з файлами

en: Always on top
uk: Завжди поверх інших вікон

en: Use "drag && drop" to move operations between queues
uk: Використовуйте "drag && drop", щоб переміщувати операції між чергами

[ctx: tfrmviewoperations.mnucanceloperation.caption]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: tfrmviewoperations.mnucancelqueue.caption]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: tfrmviewoperations.mnunewqueue.caption]
en: New queue
uk: Нова черга

[ctx: tfrmviewoperations.mnuoperationshowdetached.caption]
en: Show in detached window
uk: Показати в окремому вікні

en: Put first in queue
uk: На початок черги

en: Put last in queue
uk: В кінець черги

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue.caption]
en: Queue
uk: Черга

en: Out of queue
uk: З черги

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue1.caption]
en: Queue 1
uk: Черга 1

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue2.caption]
en: Queue 2
uk: Черга 2

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue3.caption]
en: Queue 3
uk: Черга 3

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue4.caption]
en: Queue 4
uk: Черга 4

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue5.caption]
en: Queue 5
uk: Черга 5

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueueshowdetached.caption]
en: Show in detached window
uk: Показати в окремому вікні

en: &Pause all
uk: &Призупинити все

[ctx: tmultiarchivecopyoperationoptionsui.lblfileexists.caption]
en: When file exists
uk: Якщо файл існує

[ctx: twcxarchivecopyoperationoptionsui.lblfileexists.caption]
en: When file exists
uk: Якщо файл існує

en: Work in background (separate connection)
uk: Працювати у фоні (окреме з’єднання)

[ctx: TWFXPLUGINCOPYMOVEOPERATIONOPTIONSUI.LBLFILEEXISTS.CAPTION]
en: When file exists
uk: Якщо файл існує

en: Cancel Quick Filter
uk: Скасувати швидкий фільтр

en: Cancel Current Operation
uk: Скасувати поточну операцію

en: Enter filename, with extension, for dropped text
uk: Введіть ім’я файла з розширенням для перетягнутого тексту

en: Text format to import
uk: Формат тексту до імпорту

en: Broken:
uk: Пошкоджені:

en: General:
uk: Загальні:

en: Missing:
uk: Відсутні:

en: Read error:
uk: Помилок читання:

en: Success:
uk: Успішно:

en: Enter checksum and select algorithm:
uk: Введіть контрольну суму і виберіть алгоритм:

en: Verify checksum
uk: Перевірити контрольну суму

en: Total:
uk: Всього:

en: Clipboard doesn't contain any valid toolbar data.
uk: Буфер обміну не містить допустимих даних панелі інструментів.

en: All;Active Panel;Left Panel;Right Panel;File Operations;Configuration;Network;Miscellaneous;Parallel Port;Print;Mark;Security;Clipboard;FTP;Navigation;Help;Window;Command Line;Tools;View;User;Tabs;Sorting;Log
uk: Все;Активна панель;Ліва панель;Права панель;Файлові операції;Конфігурація;Мережа;Різне;Паралельний порт;Принтер;Відмітки;Безпека;Буфер обміну;FTP;Навігація;Довідка;Вікно;Командний рядок;Інструменти;Вигляд;Користувач;Вкладки;Сортування;Звіт

en: Legacy sorted;A-Z sorted
uk: Класичне сортування;А-Я сортування

en: Attr
uk: Атриб

[ctx: ulng.rscoldate]
en: Date
uk: Дата

en: Ext
uk: Розш

[ctx: ulng.rscolname]
en: Name
uk: Ім'я

[ctx: ulng.rscolsize]
en: Size
uk: Розмір

en: Align
uk: Вирівн

en: Caption
uk: Заголовок

en: Config
uk: Налаштувати

[ctx: ulng.rsconfcoldelete]
en: Delete
uk: Видалити

en: Field contents
uk: Вміст поля даних

[ctx: ulng.rsconfcolmove]
en: Move
uk: Перемістити

[ctx: ulng.rsconfcolwidth]
en: Width
uk: Ширина

en: Customize column
uk: Налаштування колонки

en: Configure file association
uk: Налаштування асоціацій з файлами

en: Confirming command line and parameters
uk: Підтвердження командного рядка і параметрів

en: Copy (%d) %s
uk: Копіювати (%d) %s

en: Imported DC toolbar
uk: Імпортована панель інструментів DC

en: Imported TC toolbar
uk: Імпортована панель інструментів ТC

en:  Adds:
uk: Додано:

en:  Deletes:
uk: Видалено:

en: The two files are identical!
uk: Ці два файли ідентичні!

en:  Matches:
uk: Співпадінь:

en:  Modifies:
uk: Змінено:

en: All operations completed
uk: Всі операції завершено

en: Progress of all operations %d %%
uk: Прогрес всіх операцій %d %%

en: Ab&ort
uk: П&ерервати

[ctx: ulng.rsdlgbuttonall]
en: A&ll
uk: В&се

en: A&ppend
uk: &Додати

en: A&uto-rename source files
uk: Авто-перейменування вихідних файлів

[ctx: ulng.rsdlgbuttoncancel]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: &Continue
uk: Продов&жити

en: E&xit program
uk: В&ихід з програми

en: I&gnore All
uk: Пропуст&ити все

en: &No
uk: &Ні

en: Non&e
uk: &Жодного

[ctx: ulng.rsdlgbuttonok]
en: &OK
uk: &ОК

en: Ot&her
uk: Ін&ший

en: &Overwrite
uk: &Перезаписати

en: Overwrite &All
uk: Пере&записати все

en: Overwrite All &Larger
uk: Перезаписати всі &великі

en: Overwrite All Ol&der
uk: Замінити всі ста&рі

en: Overwrite All S&maller
uk: Перезаписати всі &маленькі

[ctx: ulng.rsdlgbuttonrename]
en: R&ename
uk: Пере&йменувати

en: &Resume
uk: &Підсумок

en: Re&try
uk: Повтор&ити

en: &Skip
uk: Пр&опустити

en: S&kip All
uk: Проп&устити все

en: &Yes
uk: &Так

en: Calculate files and folders
uk: Підрахувати файли і теки

[ctx: ulng.rsdlgchecksumcalc]
en: Calculate checksum...
uk: Розрахувати контрольну суму...

[ctx: ulng.rsdlgchecksumverify]
en: Verify checksum...
uk: Перевірити контрольну суму...

[ctx: ulng.rsdlgcp]
en: Copy file(s)
uk: Копіювання файлу(ів)

en: Delete file(s)
uk: Видалити файл(и)

[ctx: ulng.rsdlgmv]
en: Move file(s)
uk: Переміщення файлу(ів)

[ctx: ulng.rsdlgoppause]
en: Pau&se
uk: Пау&за

[ctx: ulng.rsdlgopstart]
en: &Start
uk: &Старт

[ctx: ulng.rsdlgqueue]
en: Queue
uk: Черга

en: Speed %s/s
uk: Швидкість %s/s

en: Speed %s/s, time remaining %s
uk: Швидкість %s/с, залишилось часу %s

[ctx: ulng.rsdlgsplit]
en: Split
uk: Розрізати

en: Wipe file(s)
uk: Стерти файл(и)

en: Internal Editor of Double Commander.
uk: Внутрішній редактор Double Commander.

en: Goto line:
uk: Перейти до рядка:

[ctx: ulng.rseditgotolinetitle]
en: Goto Line
uk: Перехід до рядка

en: new.txt
uk: Новий.txt

en: Filename:
uk: Ім'я файлу:

en: Open file
uk: Відкрити файл

en: &Backward
uk: &Назад

[ctx: ulng.rseditsearchcaption]
en: Search
uk: Пошук

en: &Forward
uk: &Вперед

[ctx: ulng.rseditsearchreplace]
en: Replace
uk: Замінити

en: with external editor
uk: із зовнішнім редактором

en: with internal editor
uk: з внутрішнім редактором

[ctx: ulng.rsexecuteviashell]
en: Execute via shell
uk: Виконати через оболонку

[ctx: ulng.rsexecuteviaterminalclose]
en: Execute via terminal and close
uk: Виконати через термінал і закрити

[ctx: ulng.rsexecuteviaterminalstayopen]
en: Execute via terminal and stay open
uk: Виконати через термінал і лишити відкритим

en: Exported_from_DC
uk: Експортувати_з_DC

en: Ask;Overwrite;Overwrite Older;Skip
uk: Запитати;Замінити;Замінити старі;Пропустити

[ctx: ulng.rsfileopsetpropertyerroroptions]
en: Ask;Don't set anymore;Ignore errors
uk: Запитати;Не встановлювати більше;Ігнорувати помилки

en: FILTER
uk: Фільтр

en: Define template
uk: Визначення шаблону

en: %s level(s)
uk: %s рівень(і)

en: all (unlimited depth)
uk: Всюди (необмежена глибина)

en: current dir only
uk: Тільки поточному каталогозі

en: Directory %s does not exist!
uk: Каталог %s не існує!

[ctx: ulng.rsfindfound]
en: Found: %d
uk: Знайдено: %d

en: Save search template
uk: Зберегти шаблон пошуку

en: Template name:
uk: Ім'я шаблону

[ctx: ulng.rsfindscanned]
en: Scanned: %d
uk: Проглянуто: %d

en: Scanning
uk: Сканування

[ctx: ulng.rsfindsearchfiles]
en: Find files
uk: Пошук файлів

en: Begin at
uk: Починати з

en: Free %s from %s bytes
uk: Вільно %s з %s байт

en: %s bytes free
uk: %s байт вільно

en: Access date/time
uk: Дата/Час доступу

[ctx: ulng.rsfuncattr]
en: Attributes
uk: Атрибути

[ctx: ulng.rsfunccomment]
en: Comment
uk: Коментар

en: Compressed size
uk: Стиснутий розмір

en: Creation date/time
uk: Дата/Час створення

en: Extension
uk: Розширення

[ctx: ulng.rsfuncgroup]
en: Group
uk: Група

en: Link to
uk: Посилання на

en: Modification date/time
uk: Дата/Час зміни

[ctx: ulng.rsfuncname]
en: Name
uk: Ім'я

en: Name without extension
uk: Ім’я без розширення

[ctx: ulng.rsfuncowner]
en: Owner
uk: Власник

[ctx: ulng.rsfuncpath]
en: Path
uk: Шлях

[ctx: ulng.rsfuncsize]
en: Size
uk: Розмір

en: Type
uk: Тип

en: Error creating hardlink.
uk: Помилка створення жорсткого посилання.

en: Sorry, nothing detected to import!
uk: Вибачте, нічого імпортувати!

en: Copy/Move Dialog
uk: Вікно Копіювання/Переміщення

[ctx: ulng.rshotkeycategorydiffer]
en: Differ
uk: Порівнювач

en: Edit Comment Dialog
uk: Діалог редагування коментаря

en: Main
uk: Основний

[ctx: ulng.rshotkeycategoryviewer]
en: Viewer
uk: Переглядач

en: Cannot find reference to default bar file
uk: Не вдається знати файл типової панелі інструментів

en: Linker complete
uk: Компонування завершено

en: Unselect mask
uk: Маска зняття вибору

en: Select mask
uk: Маска вибору

en: Input mask:
uk: Вкажіть маску (роздільник - ';'):

en: A columns view with that name already exists.
uk: Набір колонок з таким іменем вже існує.

en: Configure custom columns
uk: Налаштувати набір колонок

en: Enter new custom columns name
uk: Введіть нове ім’я набору колонок

en: Configure this custom columns view
uk: Налаштувати поточний набір колонок

[ctx: ulng.rsmnuactions]
en: Actions
uk: Команди

[ctx: ulng.rsmnuedit]
en: Edit
uk: Редагувати

en: Eject
uk: Витягнути

en: Mount
uk: Монтувати

[ctx: ulng.rsmnunew]
en: New
uk: Створити

en: No media available
uk: Немає доступних носіїв

[ctx: ulng.rsmnuopen]
en: Open
uk: Відкрити

en: Open with
uk: Відкрити з допомогою...

[ctx: ulng.rsmnuopenwithother]
en: Other...
uk: Інше...

en: Sort by
uk: Сортувати за

en: Unmount
uk: Розмонтувати

[ctx: ulng.rsmnuview]
en: View
uk: Перегляд

en: Account:
uk: Обліковий запис:

en: Additional parameters for archiver command-line:
uk: Додаткові параметри для командного рядка архіватора:

en: You can not copy/move a file "%s" to itself!
uk: Ви не можете скопіювати/перемістити файл "%s" в самого себе!

en: Cannot delete directory %s
uk: Не вдається видалити каталог %s

en: ChDir to [%s] failed!
uk: Перехід в каталог [%s] не вдався!

en: Remove all inactive tabs?
uk: Видалити всі неактивні вкладки?

en: This tab (%s) is locked! Close anyway?
uk: Закладка (%s) заблокована. Закрити?

en: Are you sure you want to quit?
uk: Ви впевнені, що хочете вийти?

en: Could not copy backward - do you want to keep the changed file?
uk: Не вдалося скопіювати назад - бажаєте зберегти змінений файл?

en: Copy %d selected files/directories?
uk: Копіювати %d обраних файлів/каталогів?

en: Copy selected "%s"?
uk: Копіювати виділене "%s"?

en: < Create a new file type "%s files" >
uk: < Створення нового типу файла "%s files" >

en: Enter location and filename where to save a DC Toolbar file
uk: Введіть розташування і ім'я файлу, куди зберегти файл панелі інструментів

en: Custom action
uk: Дії користувача

en: Delete the partially copied file ?
uk: Видалити частково скопійований файл?

en: Delete %d selected files/directories?
uk: Видалити %d обраних файлів/каталогів?

en: Delete %d selected files/directories into trash can?
uk: Видалити %d обраних файлів/каталогів у смітник?

en: Delete selected "%s"?
uk: Видалити вибрані "%s"?

en: Delete selected "%s" into trash can?
uk: Видалити вибрані "%s" в смітник

en: Can not delete "%s" to trash! Delete directly?
uk: Неможливо видалити "%s" у смітник! Видалити назавжди?

en: Disk is not available
uk: Диск не доступний

en: Options regarding mouse drag && drop have been modified. Do you want to save before to exit?
uk: Опції відноски перетягування мишею були змінені. Зберегти зміни перед виходом?

en: Enter custom action name:
uk: Введіть ім’я дії користувача:

en: Enter file extension:
uk: Введіть розширення файла:

en: Enter name:
uk: Введіть ім'я:

en: Enter name of new file type to create for extension "%s"
uk: Введіть ім'я нового типу файла, щоб створити  розширення для "%s"

en: CRC error in archive data
uk: Контрольна сума не співпадає, архів пошкоджено.

en: Data is bad
uk: Дані пошкоджено

en: Can not connect to server: "%s"
uk: Неможливо з'єднатися з серевером: "%s"

en: Cannot copy file %s to %s
uk: Помилка при копіюванні файлу %s в %s

en: There already exists a directory named "%s".
uk: Там вже існує каталог з ім'ям "%s".

en: Date %s is not supported
uk: Дата %s не підтримується

en: Directory %s exists!
uk: Каталог %s існує!

en: Function aborted by user
uk: Припинено користувачем

en: Error closing file
uk: Не можу закрити файл

en: Cannot create file
uk: Не можу створити файл

en: No more files in archive
uk: В архіві немає більше файлів

en: Cannot open existing file
uk: Не можу відкрити існуючий файл

en: Error reading from file
uk: Помилка читання з файлу

en: Error writing to file
uk: Помилка запису в файл

en: Can not create directory %s!
uk: Не можу створити каталог %s!

en: Invalid link
uk: Некоректне посилання

en: No files found
uk: Файли не знайдено

en: Not enough memory
uk: Недостатньо пам'яті

en: Function not supported!
uk: Функція не підтримується!

en: Error in context menu command
uk: Помилка в команді контекстного меню

en: Error when loading configuration
uk: Помилка при завантаженні конфігурації

en: Syntax error in regular expression!
uk: Синтаксична помилка в регулярному виразі!

en: Cannot rename file %s to %s
uk: Неможливо перейменувати файл з %s в %s

en: Can not save association!
uk: Не вдається зберегти асоціацію!

en: Cannot save file
uk: Неможливо зберегти файл

en: Can not set attributes for "%s"
uk: Неможливо встановити атрибути для "%s"

en: Can not set date/time for "%s"
uk: Неможливо встановити дату/час для "%s"

en: Can not set owner/group for "%s"
uk: Не вдається встановити права/групу для "%s"

en: Can not set permissions for "%s"
uk: Не вдається встановити права для "%s"

en: Buffer too small
uk: Буфер переповнено

en: Too many files to pack
uk: Надто багато файлів для запакування

en: Archive format unknown
uk: Архів пошкоджено або має невідомий формат

en: File %s changed, save?
uk: Файл %s змінено, зберегти?

en: %s bytes, %s
uk: %s байт, %s

en: Overwrite:
uk: Перезаписати:

en: File %s exists, overwrite?
uk: Файл %s існує, перезаписати?

en: With file:
uk: З файлу:

en: File "%s" not found.
uk: Не знайдено файл  "%s".

en: File operations active
uk: Активні операції з файлами

en: Some file operations have not yet finished. Closing Double Commander may result in data loss.
uk: Деякі операції з файлами ще не завершені. Закриття Double Commander може призвести до втрати даних.

en: Options regarding file operations have been modified. Do you want to save before to exit?
uk: Опції операцій з файлами було змінено. Збеергти зміни перед виходом?

en: The file size of "%s" is too big for destination file system!
uk: Розмір файлу "%s" є занадто великим для цільової файлової системи!

en: Follow symlink "%s"?
uk: Прямувати за посиланням "%s"?

en: Select the text format to import
uk: Виберіть текстовий формат для імпорту

en: Add %d selected dirs
uk: Додати %d виділених тек

en: Add selected dir:
uk: Додати виділений каталог:

en: Add current dir:
uk: Додати поточний каталог:

en: Do command
uk: Виконати каманду

[ctx: ulng.rsmsghotdirconfighotlist]
en: Configuration of Directory Hotlist
uk: Налаштування обраних каталогів

en: Are you sure you want to remove all entries of your Directory Hotlist? (There is no "undo" to this action!)
uk: Ви впевнені, що хочете видалити всі записи зі списку Обраних каталогів? (Шляху назад не буде!)

en: This will execute the following command:
uk: Це виконає наступну команду:

en: This is hot dir named
uk: Це Вибраний каталог по імені

en: This will change active frame to the following path:
uk: Це змінить активну панель на наступний шлях:

en: And inactive frame would change to the following path:
uk: І змінить неактивну панель на наступний шлях:

en: Error backuping entries...
uk: Помилка резервного копіювання...

en: Error exporting entries...
uk: Помилка експорту об’єктів...

en: Export all!
uk: Експортувати все!

en: Export Directory Hotlist - Select the entries you want to export
uk: Експорт обраних каталогів - Виділіть об’єкти для експорту

en: Export selected
uk: Експотрувати виділене

[ctx: ulng.rsmsghotdirimportall]
en: Import all!
uk: Імпортувати все!

en: Import Directory Hotlist - Select the entries you want to import
uk: Імпорт обраних каталогів - Виділіть об’єкти для експорту

[ctx: ulng.rsmsghotdirimportsel]
en: Import selected
uk: Імпортувати виділене

[ctx: ulng.rsmsghotdirjustpath]
en: Path
uk: Шлях

en: Locate ".hotlist" file to import
uk: Знайдіть файл  ".hotlist"  для імпорту

en: Directory Hotlist has been modified. Do you want to save before to exit?
uk: Список обраних каталогів було змінено, зберегти перш ніж вийти?

en: Hotdir name
uk: Ім’я обраних каталогів

en: Number of new entries: %d
uk: Кількість нових елементів: %d

en: Nothing selected to export!
uk: Нічого не вибрано для експорта!

en: Hotdir path
uk: Шлях до Обраних каталогів

en: Re-Add selected dir:
uk: Передодати обраний каталог:

en: Re-Add current dir:
uk: Передодати поточний каталог:

en: Enter location and filename of Directory Hotlist to restore
uk: Введіть розташування і ім'я файлу Обраних каталогів для відновлення

[ctx: ulng.rsmsghotdirsimplecommand]
en: Command:
uk: Команди:

[ctx: ulng.rsmsghotdirsimpleendofmenu]
en: (end of sub menu)
uk: (кінець підменю)

[ctx: ulng.rsmsghotdirsimplemenu]
en: Menu name:
uk: Назва меню:

[ctx: ulng.rsmsghotdirsimplename]
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: ulng.rsmsghotdirsimpleseparator]
en: (separator)
uk: (роздільник)

[ctx: ulng.rsmsghotdirsubmenuname]
en: Submenu name
uk: Назва підменю

en: Hotdir target
uk: Обрані каталоги у призначенні

en: Determine if you want the active frame to be sorted in a specified order after changing directory
uk: Визначте, як має бути відсортована активна панель після зміни каталога

en: Determine if you want the not active frame to be sorted in a specified order after changing directory
uk: Визначте, як має бути відсортована НЕактивна панель після зміни каталога

en: Some functions to select appropriate path relative, absolute, windows special folders, etc.
uk: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях - відносний, абсолютний, спеціальні папки Windows, тощо.

en: Total entries exported:
uk: Всього записів експортовано:

en: Enter location and filename where to save a Directory Hotlist file
uk: Введіть розташування і ім’я файла, куди зберегти файл Обраних каталогів

en: Incorrect resulting filelength for file : "%s"
uk: Невірна довжина файла : "%s"

en: Error in command line
uk: Помилка в командному рядку

en: Invalid filename
uk: Некоректне ім’я файла

en: Invalid format of configuration file
uk: Неправильний формат файла конфігурації

en: Invalid path
uk: Некоректний шлях

en: Path %s contains forbidden characters.
uk: Шлях %s містить недопустимі символи.

en: This is not a valid plugin!
uk: Цей плагін недопустимий!

en: This plugin is built for Double Commander for %s.%sIt can not work with Double Commander for %s!
uk: Цей плагін створений для Double Commander %s. %s не може працювати з Double Commander %s!

en: Invalid quoting
uk: Недопустиме значення в лапках

en: Invalid selection.
uk: Некоректне виділення.

en: Loading file list...
uk: Завантаження списку файлів...

en: Locate TC configuration file (wincmd.ini)
uk: Знайдіть файл конфігурації TC (wincmd.ini)

en: Locate TC executable file (totalcmd.exe or totalcmd64.exe)
uk: Знадіть виконуваний файл ТС (totalcmd.exe or totalcmd64.exe)

en: Copy file %s
uk: Копіювання файлу %s

en: Delete file %s
uk: Видалення файлу %s

en: Error:
uk: Помилка:

en: Launch external
uk: Зовнішній запуск

en: Result external
uk: Зовнішній результат

en: Extract file %s
uk: Розпакування файлу %s

en: Info:
uk: Інформація:

en: Create link %s
uk: Створення посилання %s

en: Create directory %s
uk: Створення каталогу %s

en: Move file %s
uk: Переміщення файлу %s

en: Pack to file %s
uk: Упакування в файл %s

en: Remove directory %s
uk: Видалення каталогу %s

en: Done:
uk: Виконано:

en: Create symlink %s
uk: Створення символьного посилання %s

en: Test file integrity %s
uk: Перевірка цілістності файлу %s

en: Wipe file %s
uk: Знищення файлу %s

en: Wipe directory %s
uk: Знищення каталогу %s

en: Master Password
uk: Суперпароль

en: Please enter the master password:
uk: Будь ласка, введіть суперпароль:

en: Miscellaneous options have been modified. Do you want to save before to exit?
uk: Налаштування "Різне" змінено. Бажаєте зберегти налаштуваня перед виходом?

en: New file
uk: Новий файл

en: Next volume will be unpacked
uk: Наступний том буде розпаковано

en: No files
uk: Файли відсутні

en: No files selected.
uk: Немає виділених файлів.

en: No enough free space on target drive, Continue?
uk: Недостатньо місця на отримувачі. Продовжити?

en: No enough free space on target drive, Retry?
uk: Недостатньо місця на отримувачі. Повторити?

en: Can not delete file %s
uk: Не можу стерти файл %s

en: Not implemented.
uk: Не реалізовано

[ctx: ulng.rsmsgpanelpreview]
en: Below is a preview. You may move cursor and select files to get immediately an actual look and feel of the various settings.
uk: Нижче попередній перегляд. Ви можете переміщати курсор і вибрати файли, щоб отримати фактичний вигляд різних налаштувань.

en: Password:
uk: Пароль:

en: Passwords are different!
uk: Паролі відрізняються!

en: Please enter the password:
uk: Будь ласка, введіть пароль:

en: Password (Firewall):
uk: Пароль (Фаєрвол):

en: Please re-enter the password for verification:
uk: Будь ласка, ще раз введіть пароль для перевірки:

en: &Add %s
uk: &Додати %s

[ctx: ulng.rsmsgpopuphotcnf]
en: &Configure
uk: &Налаштувати

en: &Delete %s
uk: Видалити %s

en: Preset "%s" already exists. Overwrite?
uk: Шаблон "%s" вже існує. Перезаписати?

en: Problem executing command (%s)
uk: Проблема виконання команди (%s)

en: Filename for dropped text:
uk: Ім’я файла для перетягнутого тексту:

en: Please, make this file available. Retry?
uk: Будь ласка, переконайтеся у доступності файла. Спробувати ще раз?

en: Rename/move %d selected files/directories?
uk: Перейменувати/перемістити %d вибраних файлів/каталогів?

en: Rename/move selected "%s"?
uk: Перейменувати/перемістити вибраний "%s"?

en: Please, restart Double Commander in order to apply changes
uk: Будь ласка, перезапустіть Double Commander для того щоб зміни вступили в дію

en: Select to which file type to add extension "%s"
uk: Виберіть тип файлу до якого треба додати розширення "%s"

en: Selected: %s of %s, files: %d of %d, folders: %d of %d
uk: Виділено: %s з %s, файлів: %d з %d, папок: %d з %d

en: Select executable file for
uk: Виберіть виконуваний файл

en: Please select only checksum files!
uk: Виберіть лише файли контрольних сум!

en: Please select location of next volume
uk: Вкажіть шлях до наступного тому

en: Set volume label
uk: Встановити мітку диску

en: Special Dirs
uk: Спеціальні теки

en: Add path from active frame
uk: Додати шлях від активного фрейма

en: Add path from inactive frame
uk: Додати шлях від неактивного фрейма

en: Browse and use selected path
uk: Перейти і використати обраний шлях

en: Use environment variable...
uk: Використовуйте змінну оточення...

en: Go to Double Commander special path...
uk: Перейти до спеціальної теки DC...

en: Go to environment variable...
uk: Перейти в змінну оточення...

en: Go to other Windows special folder...
uk: пеерйти у інші спеціальні папки Windows...

en: Go to Windows special folder (TC)...
uk: Перейти у спеціальні теки Windows (ТС)...

en: Make path absolute
uk: Зробити шлях відносним

en: Make relative to Double Commander special path...
uk: Зробити відносний шлях до спеціальної папки DC...

en: Make relative to environment variable...
uk: Зробити відносний шлях до змінної оточення...

en: Make relative to Windows special folder (TC)...
uk: Зробити відносний шлях до спеціальної теки (ТС)...

en: Make relative to other Windows special folder...
uk: Зробити відносний шлях до спеціальної теки Windows...

en: Use Double Commander special path...
uk: Використовувати спеціальні шляхи DC...

en: Use other Windows special folder...
uk: Використовувати іншу спеціальну папку Windows...

en: Use Windows special folder (TC)...
uk: Використовувати спеціальну теку Windows (ТС)...

en: Rename tab
uk: Перейменування вкладки

en: New tab name:
uk: Нове ім’я вкладки

en: Target path:
uk: Шлях призначення:

en: Enter location and filename where to save a TC Toolbar file
uk: Введіть розташування і ім'я файлу, куди зберегти файл панелі інструментів ТС

en: "%s" is now in the clipboard
uk: "%s" тепер в буфері обміну

en: Extension of selected file is not in any recognized file types
uk: Розширення вибраного файлу немає у визнаних типах файлів

en: Error! Problem saving toolbar!
uk: Помилка! Проблеми збереження панелі інструментів!

en: Locate ".toolbar" file to import
uk: Знайдіть файл ".toolbar" для імпорту

en: Locate ".BAR" file to import
uk: Знайдіть файл ".BAR" для імпорту

en: Toolbar has been modified. Do you want to save before to exit?
uk: Панель інструментів було змінено. Зберегти перед виходом?

en: Enter location and filename of Toolbar to restore
uk: Введіть розташування і ім'я файла Панелі інструментів для відновлення

en: Too many files selected.
uk: Виділено надто багато файлів.

en: Undetermined
uk: Невизначений

en: <NO NAME>
uk: <NO EXT>

en: User name:
uk: Ім'я користувача:

en: User name (Firewall):
uk: Ім'я користувача (Фаєрвол):

en: Volume label:
uk: Мітка диску:

en: Please enter the volume size:
uk: Будь ласка, введіть розмір тому:

en: Wipe %d selected files/directories?
uk: Стерти %d обраних файлів/каталогів?

en: Wipe selected "%s"?
uk: Стерти обраний "%s"?

en: with
uk: з

en: No change;UPPERCASE;lowercase;First char uppercase;First Char Of Every Word Uppercase;
uk: Без змін;ПРОПИСНІ;рядкові;З Прописної;Кожне Слово З Прописної;

en: Aborted
uk: Перервано

en: Calculating checksum
uk: Розрахунок контрольної суми

en: Calculating checksum in "%s"
uk: Розрахунок контрольної суми в "%s"

en: Calculating checksum of "%s"
uk: Розрахунок контрольної суми  "%s"

[ctx: ulng.rsopercalculatingstatictics]
en: Calculating
uk: Підрахунок

en: Calculating "%s"
uk: Розрахунок  "%s"

en: Joining
uk: З’єднання

en: Joining files in "%s" to "%s"
uk: Додавання файлів in "%s" to "%s"

en: Copying
uk: Копіювання

en: Copying from "%s" to "%s"
uk: Копіювання з  "%s" до  "%s"

en: Copying "%s" to "%s"
uk: Копіювання  "%s" до  "%s"

en: Creating directory
uk: Створення каталогу

en: Creating directory "%s"
uk: Створення каталогу  "%s"

[ctx: ulng.rsoperdeleting]
en: Deleting
uk: Видалення

en: Deleting in "%s"
uk: Видалення в "%s"

en: Deleting "%s"
uk: Видалення "%s"

en: Executing
uk: Розпакування

en: Executing "%s"
uk: Виконання "%s"

en: Extracting
uk: Розпакування

en: Extracting from "%s" to "%s"
uk: Видобування з "%s" до "%s"

en: Finished
uk: Завершено

en: Listing
uk: Створення списку

en: Moving
uk: Переміщення

en: Moving from "%s" to "%s"
uk: Переміщення з "%s" до "%s"

en: Moving "%s" to "%s"
uk: Переміщення "%s" до "%s"

en: Not started
uk: Не запущено

en: Packing
uk: Упакування

en: Packing from "%s" to "%s"
uk: Упакування з "%s" до "%s"

en: Packing "%s" to "%s"
uk: Упакування "%s" до "%s"

en: Paused
uk: Призупинено

en: Pausing
uk: Призупинення

[ctx: ulng.rsoperqueued]
en: Queued
uk: У черзі

en: Running
uk: Виконується

en: Setting property
uk: Встановлення властивостей

en: Setting property in "%s"
uk: Встановлення властивостей в "%s"

en: Setting property of "%s"
uk: Встановлення властивостей на "%s"

en: Splitting
uk: Розрізання

en: Splitting "%s" to "%s"
uk: Розрізання "%s" до "%s"

en: Starting
uk: Запускається

en: Stopped
uk: Зупинено

en: Stopping
uk: Зупиняється

en: Testing
uk: Тестування

en: Testing in "%s"
uk: Тестування в "%s"

en: Testing "%s"
uk: Тестування "%s"

en: Verifying checksum
uk: Перевірка контрольної суми

en: Verifying checksum in "%s"
uk: Перевірка контрольної суми в "%s"

en: Verifying checksum of "%s"
uk: Перевірка контрольної суми "%s"

en: Waiting for access to file source
uk: Очікування доступу до джерела

en: Waiting for user response
uk: Очікування відповіді від користувача

en: Wiping
uk: Стирання

en: Wiping in "%s"
uk: Стирання в "%s"

en: Wiping "%s"
uk: Стирання "%s"

en: Working
uk: Опрацювання

en: Add at beginning;Add at the end;Smart add
uk: Додати на початку;Додати в кінці;Розумне додавання

[ctx: ulng.rsoptarchivedelete]
en: Delete:
uk: Видалити:

en: Extract without path:
uk: Розпакувати без шляхів:

en: Format parsing mode:
uk: Синтаксичний аналіз:

[ctx: ulng.rsoptarchiveidpos]
en: ID Position:
uk: Позиція ID:

[ctx: ulng.rsoptarchiveidseekrange]
en: ID Seek Range:
uk: Діапазон пошуку ID:

en: Parameter
uk: Параметр

en: Password query string:
uk: Рядок запиту пароля:

[ctx: ulng.rsoptarchiveselfextract]
en: Create self extracting archive:
uk: Створити саморозпаковуваний архів:

[ctx: ulng.rsoptarchivetest]
en: Test:
uk: Перевірити:

en: Archive type name:
uk: Тип архіву:

[ctx: ulng.rsoptarchivevalue]
en: Value
uk: Значення

en: Associate plugin "%s" with:
uk: Асоціювати плагін "%s" з:

en: First;Last;
uk: Першої колонки;Останньої колонки;

en: Classic, legacy order;Alphabetic order (but language still first)
uk: Класичне типове сортування;У алфавітному порядку (мова в першу чергу)

en: Active frame panel on left, inactive on right (legacy);Left frame panel on left, right on right
uk: Активна панель зліва, неактивна панель зправа (класично);Ліва панель - зліва, права зправа

en: Disable
uk: Вимкнути

[ctx: ulng.rsoptenable]
en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enter extension
uk: Введіть розширення

en: separate window;minimized separate window;operations panel
uk: в окремому вікні; мінімізувати в окремому вікні; панель операції

en: float;B;K;M;G
uk: Плаваючий;Б;KБ;MБ;ГБ

en: Shortcut %s for cm_Delete will be registered, so it can be used to reverse this setting.
uk: Буде зареєстровано гар.клавішу %s  для cm_Delete , таким чином вона буде використана для реверсінгу налаштування.

en: Add hotkey for %s
uk: Додати гар.кл. для %s

en: Add shortcut
uk: Додати гар.клавішу

en: Cannot set shortcut
uk: Не можливо встановити ярлик

en: Change shortcut
uk: Змінити ярлик

[ctx: ulng.rsopthotkeyscommand]
en: Command
uk: Команди

[ctx: ulng.rsopthotkeysdescription]
en: Description
uk: Опис

en: Edit hotkey for %s
uk: Змінити гар.клавішу для %s

en: Fix parameter
uk: Зафіксувати параметр

[ctx: ulng.rsopthotkeyshotkey]
en: Hotkey
uk: Гаряча клавіша

[ctx: ulng.rsopthotkeyshotkeys]
en: Hotkeys
uk: Гарячі клавіші

[ctx: ulng.rsopthotkeysparameters]
en: Parameters
uk: Параметри

en: Set shortcut to delete file
uk: Встановити ярлик для видалення файлу

en: Shortcut in use
uk: Гаряча клавіша вже використовується

en: Change it to %s?
uk: Змінити на %s?

en: used for %s in %s
uk: використовується для %s в %s

[ctx: ulng.rsoptionseditorarchivers]
en: Archivers
uk: Архіватори

[ctx: ulng.rsoptionseditorautorefresh]
en: Auto refresh
uk: Автооновлення

[ctx: ulng.rsoptionseditorbehavior]
en: Behaviors
uk: Поведінка

[ctx: ulng.rsoptionseditorbriefview]
en: Brief
uk: Короткий

[ctx: ulng.rsoptionseditorcolors]
en: Colors
uk: Кольори

[ctx: ulng.rsoptionseditorcolumnsview]
en: Columns
uk: Колонки

[ctx: ulng.rsoptionseditorconfiguration]
en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Custom columns
uk: Набір колонок

[ctx: ulng.rsoptionseditordirectoryhotlist]
en: Directory Hotlist
uk: Вибрані каталоги

en: Drag & drop
uk: Перетягування

en: Drives list button
uk: Кнопки дисків

en: File associations extra
uk: Додаткові асоціації файлу

[ctx: ulng.rsoptionseditorfileassoc]
en: File associations
uk: Асоціації з файлами

[ctx: ulng.rsoptionseditorfileoperations]
en: File operations
uk: Операції з файлами

[ctx: ulng.rsoptionseditorfilepanels]
en: File panels
uk: Файлові панелі

en: Files views
uk: Перегляд файлів

[ctx: ulng.rsoptionseditorfiletypes]
en: File types
uk: Типи файлів

[ctx: ulng.rsoptionseditorfoldertabs]
en: Folder tabs
uk: Вкладки тек

[ctx: ulng.rsoptionseditorfonts]
en: Fonts
uk: Шрифти

en: Highlighters
uk: Підсвітка

[ctx: ulng.rsoptionseditorhotkeys]
en: Hot keys
uk: Гарячі клавіші

[ctx: ulng.rsoptionseditoricons]
en: Icons
uk: Іконки

[ctx: ulng.rsoptionseditorignorelist]
en: Ignore list
uk: Чорний список

en: Keys
uk: Клавіатура

[ctx: ulng.rsoptionseditorlanguage]
en: Language
uk: Мова

[ctx: ulng.rsoptionseditorlayout]
en: Layout
uk: Вигляд вікна

[ctx: ulng.rsoptionseditorlog]
en: Log
uk: Звіт

[ctx: ulng.rsoptionseditormiscellaneous]
en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Mouse
uk: Миша

[ctx: ulng.rsoptionseditorplugins]
en: Plugins
uk: Плагіни

[ctx: ulng.rsoptionseditorquicksearch]
en: Quick search/filter
uk: Швидкий пошук/фільтр

[ctx: ulng.rsoptionseditorterminal]
en: Terminal
uk: Термінал

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Complements
uk: Доповнення

[ctx: ulng.rsoptionseditortools]
en: Tools
uk: Інструменти

[ctx: ulng.rsoptionseditortooltips]
en: Tooltips
uk: Підказки

en: None;Command Line;Quick Search;Quick Filter
uk: Немає;Командний рядок;Швидкий пошук;Швидкий фільтр

en: Left button;Right button;
uk: Ліва кнопка;Права кнопка;

en: at the top of the file list;after directories (if directories are sorted before files);at sorted position;at the bottom of the file list
uk: з початку списку файлів; після каталогів (якщо каталоги сортуються перед файлами); за сортуванням; в кінці списку файлів

en: Plugin %s is already assigned for the following extensions:
uk: Плагін %s вже призначено для наступних розширень:

[ctx: ulng.rsoptpluginsactive]
en: Active
uk: Активний

[ctx: ulng.rsoptpluginsfilename]
en: File name
uk: Ім'я файлу

[ctx: ulng.rsoptpluginsname]
en: Name
uk: Ім'я

[ctx: ulng.rsoptpluginsregisteredfor]
en: Registered for
uk: Асоціації з

en: &Sensitive;&Insensitive
uk: &Чутливий;&Не чутливий

en: &Files;Di&rectories;Files a&nd Directories
uk: &Файли;&Каталоги;Файли &і каталоги

en: &Hide filter panel when not focused;Keep saving setting modifications for next session
uk: &Приховати панель фільтру якщо не у фокусі; Зберігайте налаштування модифікацій до наступної сесії

en: not case sensitive;according to locale settings (aAbBcC);first upper then lower case (ABCabc)
uk: не чутливі до регістру; залежно від налаштувань локалі (aAbBcC); спочатку верхній а потім нижній регістр (ABCabc)

en: sort by name and show first;sort like files and show first;sort like files
uk: сортувати по імені і показувати першими; сортувати як файли і показувати першими; сортувати як файли

en: Alphabetical, considering accents;Natural sorting: alphabetical and numbers
uk: За абеткою, з урахуванням наголосів; Природне сортування: по алфавіту і цифрах

en: Top;Bottom;
uk: Зверху;Знизу

en: S&eparator;Inte&rnal command;E&xternal command;Men&u
uk: &Роздільник;&Внутрішні команди;&Зовнішні команди;&Меню

en: DC legacy - Copy (x) filename.ext;Windows - filename (x).ext;Other - filename(x).ext
uk: Класичний DC - Copy (x) filename.ext;Windows - filename (x).ext;Інший - filename(x).ext

en: don't change position;use the same setting as for new files;to sorted position
uk: не змінювати положення; використовувати ті ж налаштування, як для нових файлів; сортувати по позиції

en: Files: %d, folders: %d
uk: Файлів: %d, папок: %d

en: Can not change access rights for "%s"
uk: Не можу змінити права доступу для "%s"

en: Can not change owner for "%s"
uk: Не можу змінити власника для "%s"

[ctx: ulng.rspropsfile]
en: File
uk: Файл

[ctx: ulng.rspropsfolder]
en: Directory
uk: Каталог

en: Named pipe
uk: Іменований канал

[ctx: ulng.rspropsno]
en: No
uk: Ні

en: Socket
uk: Сокет

en: Special block device
uk: Особливий блочний пристрій

en: Special character device
uk: Особливий символьний пристрій

en: Symbolic link
uk: Символьне посилання

en: Unknown type
uk: Невідомий тип

en: Yes (%s)
uk: Так (%s)

en: Search result
uk: Результати пошуку

en: SEARCH
uk: Пошук

en: <unnamed template>
uk: <безіменний шаблон>

en: Select a directory
uk: Виберіть каталог

en: &Show help for %s
uk: Пока&зати довідку для %s

[ctx: ulng.rssimplewordall]
en: All
uk: Всім

[ctx: ulng.rssimplewordcategory]
en: Category
uk: Категорії

en: Column
uk: Колонка

[ctx: ulng.rssimplewordcommand]
en: Command
uk: Команди

en: Filename
uk: Ім’я

en: files
uk: файли

en: Param
uk: Параметр

[ctx: ulng.rssimplewordpreview]
en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Result
uk: Результат

en: WorkDir
uk: РобТека

en: Bytes
uk: Байти

[ctx: ulng.rssizeunitgbytes]
en: Gigabytes
uk: Гігабайти

[ctx: ulng.rssizeunitkbytes]
en: Kilobytes
uk: Кілобайти

[ctx: ulng.rssizeunitmbytes]
en: Megabytes
uk: Мегабайти

en: Terabytes
uk: Терабайти

en: Files: %d, Dirs: %d, Size: %s (%s bytes)
uk: Файлів: %d, Каталогів: %d, Розмір: %s (%s байт)

en: Unable to create target directory!
uk: Не можу створити каталог призначення!

en: Incorrect file size format!
uk: Невірний формат розміру файла!

en: Unable to split the file!
uk: Не можу розрізати файл!

en: The number of parts is more than 100! Continue?
uk: Кількість частин більше 100! Продовжити?

en: Select directory:
uk: Виберіть каталог:

en: Error creating symlink.
uk: Помилка створення симв. посилання.

[ctx: ulng.rssyndefaulttext]
en: Default text
uk: Типовий текст

[ctx: ulng.rssynlangplaintext]
en: Plain text
uk: Простий текст

[ctx: ulng.rstimeunitday]
en: Day(s)
uk: Днів

en: Hour(s)
uk: Годин(а)

en: Minute(s)
uk: Хвилин(а)

en: Month(s)
uk: Місяців

en: Second(s)
uk: Секунд(а)

en: Week(s)
uk: Тижнів

en: Year(s)
uk: Років

[ctx: ulng.rstooldiffer]
en: Differ
uk: Порівнювач

[ctx: ulng.rstooleditor]
en: Editor
uk: Редактор

en: Error opening differ
uk: Помилка відкриття порівнювача

en: Error opening editor
uk: Помилка відкриття редактора

en: Error opening terminal
uk: Помилка відкриття терміналу

en: Error opening viewer
uk: Помилка відкриття переглядача

[ctx: ulng.rstoolterminal]
en: Terminal
uk: Термінал

[ctx: ulng.rstoolviewer]
en: Viewer
uk: Переглядач

en: Please report this error to the bug tracker with a description of what you were doing and the following file:%sPress %s to continue or %s to abort the program.
uk: При помилці зверніться до розробників. У листі опишіть помилку, вкажіть при яких діях вона виникла і вкладіть цей файл:%s. Натисніть %s щоб продовжити чи %s щоб перервати роботу.

en: Both panels, from active to inactive
uk: Обидві панелі, з активної в неактивну

en: Both panels, from left to right
uk: Обидві панелі, з лівої в праву

en: Path of panel
uk: Шлях до панелі

en: Enclose each name in brackets or what you want
uk: Заключіть кожне ім’я у дужки чи у щось інше

en: Just filename, no extension
uk: Тільки ім’я, без розширення

en: Complete filename (path+filename)
uk: Повне ім'я файлу (шлях + ім'я файлу)

en: Help with "%" variables
uk: Допомога зі змінними "%"

en: Left panel
uk: Ліва панель

en: Temporary filename of list of filenames
uk: Тимчасове ім'я списку імен файлів

en: Temporary filename of list of complete filenames (path+filename)
uk: Тимчасове ім'я списку повних імен файлів (шлях + ім'я файлу)

en: Temporary filename of list of filenames with relative path
uk: Тимчасове ім'я списку імен файлів з відносними шляхами

en: Only file extension
uk: Тільки розширення файлу

en: Only filename
uk: Тільки ім’я файлу

en: Other example of what's possible
uk: Інший приклад можливостей

en: Path, with ending delimiter
uk: Шлях з  роздільником в кінці

en: Return the percent sign
uk: Повернути знак відсотків

en: %[Prompt user for param;Default value proposed]
uk: %[Запитувати користувача;Пропонувати типове значення]

en: Filename with relative path
uk: Ім’я файлу з відносним шляхом

en: Right panel
uk: Права панель

en: Full path of second selected file in right panel
uk: Повний шлях другого вибраного файлу в правій панелі

en: Show command prior execute
uk: Показати команду до виконання

en: %[Simple message]
uk: %[Просте повідомлення]

en: Will show a simple message
uk: Покаже просте повідомлення

en: Active panel (source)
uk: Активна панель (джерело)

en: Inactive panel (target)
uk: Неактивна панель (ціль)

en: Filenames will be quoted from here (default)
uk: Імена файлів будуть братися у лапки тут (типово)

en: Command will be done in terminal, remaining opened at the end
uk: Команда буде виконана в терміналі, залишаючись відкритою в кінці

en: Paths will have ending delimiter
uk: Шлях буде завершуватися роздільником

en: Filenames will not be quoted from here
uk: Імена файлів не будуть братися тут у лапки

en: Command will be done in terminal, closed at the end
uk: Команда буде виконана в терміналі, закритому в кінці

en: Paths will not have ending delimiter (default)
uk: Шлях не буде завершуватися роздільником (типово)

[ctx: ulng.rsvfsnetwork]
en: Network
uk: Мережа

en: Internal Viewer of Double Commander.
uk: Внутрішній переглядач Double Commander.

[ctx: ulng.rsviewencoding]
en: Encoding
uk: Кодування

en: %s not found!
uk: %s не знайдено!

en: with external viewer
uk: у зовнішньому переглядачі

en: with internal viewer
uk: у внутрішньому переглядачі

en: Number of replacement: %d
uk: Кількість замін: %d

en: No replacement took place.
uk: Заміна не відбулася.
