evolution-data-server - en to cs translation catalogue (1708 entries)

en: Anniversary
cs: Výročí

en: Given URL “%s” doesn’t reference CardDAV address book
cs: Zadaná adresa URL „%s“ neodkazuje na adresář WebDAV

en: Server didn’t return object’s href
cs: Server nevrátil odkaz objektu

en: Server didn’t return object’s ETag
cs: Server nevrátil ETag objektu

en: Received object is not a valid vCard
cs: Přijatý objekt není platná vCard

en: Missing information about component URL, local cache is possibly incomplete or broken. You can try to remove it and restart background evolution-data-server processes. Cache file: %s
cs: Schází informace o adrese URL ke komponentě, místní mezipaměť může být nekompletní nebo rozbitá. Můžete ji zkusit odstranit nebo restartovat procesy evolution-data-server běžící na pozadí. Soubor s mezipamětí: %s

en: Object to save is not a valid vCard
cs: Objekt, který se má uložit, není platná vCard

en: Failed to remove file “%s”: %s
cs: Selhalo odstranění soubor „%s“: %s

en: Failed to make directory %s: %s
cs: Selhalo vytvoření adresáře %s: %s

en: Failed to create hardlink for resource “%s”: %s
cs: Selhalo vytvoření pevného odkazu pro zdroj „%s“: %s

en: No UID in the contact
cs: Žádné UID v tomto kontaktu

en: Conflicting UIDs found in added contacts
cs: V přidaných kontaktech nalezeno několik UID ve vzájemném konfliktu

en: Loading...
cs: Načítá se…

en: Searching...
cs: Vyhledává se…

en: Tried to modify contact “%s” with out of sync revision
cs: Pokus změnit kontakt „%s“ s revizí mimo synchronizaci

en: Contact “%s” not found
cs: Kontakt „%s“ nebyl nalezen

en: Query “%s” not supported
cs: Dotaz „%s“ není podporován

en: Invalid Query “%s”
cs: Neplatný dotaz „%s“

en: Requested to delete an unrelated cursor
cs: Požadováno smazání nesouvisejícího kurzoru

en: Failed to rename old database from “%s” to “%s”: %s
cs: Nelze přejmenovat starou databázi z „%s“ na „%s“: %s

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

note: Translators: An error message shown to a user when trying to do an * operation on the LDAP address book which is not connected to the server
en: Not connected
cs: Nepřipojeno.

en: Failed to bind using either v3 or v2 binds
cs: Selhalo svázání za použití vazeb v3 nebo v2

en: Reconnecting to LDAP server...
cs: Opětovně se připojuje k serveru LDAP…

en: Invalid DN syntax
cs: Neplatná syntaxe DN

en: LDAP error 0x%x (%s)
cs: Chyba LDAP 0x%x (%s)

en: %s: NULL returned from ldap_first_entry
cs: %s: NULL vráceno z ldap_first_entry

en: %s: Unhandled result type %d returned
cs: %s: neobsloužený typ výsledku %d vrácený

en: %s: Unhandled search result type %d returned
cs: %s: neobsloužený typ výsledku hledání %d vrácený

en: LDAP contact lists cannot be empty.
cs: Seznam kontaktů LDAP nemůže být prázdný.

en: Contact lists in LDAP address books require each member to be from the same LDAP address book, but one member could not be recognized. | Contact lists in LDAP address books require each member to be from the same LDAP address book, but %d members could not be recognized.
cs[0]: Seznamy kontaktů v adresářích LDAP vyžadují, aby byli všichni členové ze stejného adresáře LDAP, ale jeden člen nebyl rozpoznán.
cs[1]: Seznamy kontaktů v adresářích LDAP vyžadují, aby byli všichni členové ze stejného adresáře LDAP, ale %d členové nebyli rozpoznáni.
cs[2]: Seznamy kontaktů v adresářích LDAP vyžadují, aby byli všichni členové ze stejného adresáře LDAP, ale %d členů nebylo rozpoznáno.

en: Receiving LDAP search results...
cs: Přijímají se výsledky hledání LDAP…

en: Error performing search
cs: Chyba při hledání

en: Downloading contacts (%d)...
cs: Stahují se kontakty (%d)…

en: Refreshing…
cs: Obnovuje se…

en: The backend does not support bulk additions
cs: Obslužná vrstva nepodporuje hromadné přidávání

en: Adding contact to LDAP server...
cs: Přidává se kontakt na server LDAP…

en: The backend does not support bulk modifications
cs: Obslužná vrstva nepodporuje hromadné změny

en: Modifying contact from LDAP server...
cs: Mění se kontaktu na serveru LDAP…

en: Removing contact from LDAP server...
cs: Odstraňuje se kontakt ze serveru LDAP…

en: Failed to get the DN for user “%s”
cs: Selhalo získání DN pro uživatele „%s“

en: No such book
cs: Žádný takový adresář neexistuje

en: Contact not found
cs: Kontakt nebyl nalezen

en: Contact ID already exists
cs: ID kontaktu již existuje

en: No such source
cs: Žádný takový zdroj neexistuje

en: No space
cs: Není místo

note: Dummy row as EContactField starts from 1
en: Unique ID
cs: Jedinečné ID

note: FILE_AS is not really a structured field - we use a getter/setter * so we can generate its value if necessary in the getter Translators: This is an EContact field description, in this case it's a * preferred user's description (or display name) of the contact. Note 'File' is a verb here.
en: File Under
cs: Uložit jako

note: URI of the book to which the contact belongs to
en: Book UID
cs: UID adresáře

note: Name fields FN isn't really a structured field - we use a getter/setter * so we can set the N property (since evo 1.4 works fine with * vcards that don't even have a N attribute.  *sigh*)
en: Full Name
cs: Celé jméno

en: Given Name
cs: Křestní jméno

en: Family Name
cs: Příjmení

en: Nickname
cs: Přezdívka

note: Email fields
en: Email 1
cs: 1. e-mail

en: Email 2
cs: 2. e-mail

en: Email 3
cs: 3. e-mail

en: Email 4
cs: 4. e-mail

en: Mailer
cs: Program pro elektronickou poštu

note: Address Labels
en: Home Address Label
cs: Adresní štítek domů

en: Work Address Label
cs: Adresní štítek práce

en: Other Address Label
cs: Adresní štítek další

note: Phone fields
en: Assistant Phone
cs: Telefon asistenta

en: Business Phone
cs: Telefon do práce

en: Business Phone 2
cs: 2. telefon do práce

en: Business Fax
cs: Fax do práce

en: Callback Phone
cs: Telefon pro zpětný dotaz

en: Car Phone
cs: Telefon do auta

en: Company Phone
cs: Firemní telefon

en: Home Phone
cs: Telefon domů

en: Home Phone 2
cs: 2. telefon domů

en: Home Fax
cs: Fax domů

en: Mobile Phone
cs: Mobilní telefon

en: Other Phone
cs: Další telefon

en: Other Fax
cs: Další fax

en: Primary Phone
cs: Hlavní telefon

en: Radio
cs: Rádio

note: Organizational fields
en: Organization
cs: Organizace

en: Organizational Unit
cs: Organizační jednotka

en: Office
cs: Kancelář

en: Title
cs: Titul

en: Role
cs: Funkce

en: Manager
cs: Vedoucí

en: Assistant
cs: Asistent

note: Web fields
en: Homepage URL
cs: Adresa URL domovské stránky

en: Weblog URL
cs: Adresa URL weblogu

note: Contact categories
en: Categories
cs: Kategorie

note: Collaboration fields
en: Calendar URI
cs: Adresa URI kalendáře

en: Free/Busy URL
cs: Adresa URL volnách/obsazených termínů

en: ICS Calendar
cs: Kalendář ICS

en: Video Conferencing URL
cs: Adresa URL pro videokonference

note: Misc fields
en: Spouse’s Name
cs: Jméno partnera/ky

en: Note
cs: Poznámka

note: Instant messaging fields
en: AIM Home Screen Name 1
cs: Přezdívka AIM doma 1

en: AIM Home Screen Name 2
cs: Přezdívka AIM doma 2

en: AIM Home Screen Name 3
cs: Přezdívka AIM doma 3

en: AIM Work Screen Name 1
cs: Přezdívka AIM v práci 1

en: AIM Work Screen Name 2
cs: Přezdívka AIM v práci 2

en: AIM Work Screen Name 3
cs: Přezdívka AIM v práci 3

en: GroupWise Home Screen Name 1
cs: Přezdívka GroupWise doma 1

en: GroupWise Home Screen Name 2
cs: Přezdívka GroupWise doma 2

en: GroupWise Home Screen Name 3
cs: Přezdívka GroupWise doma 3

en: GroupWise Work Screen Name 1
cs: Přezdívka GroupWise v práci 1

en: GroupWise Work Screen Name 2
cs: Přezdívka GroupWise v práci 2

en: GroupWise Work Screen Name 3
cs: Přezdívka GroupWise v práci 3

en: Jabber Home ID 1
cs: ID Jabberu doma 1

en: Jabber Home ID 2
cs: ID Jabberu doma 2

en: Jabber Home ID 3
cs: ID Jabberu doma 3

en: Jabber Work ID 1
cs: ID Jabberu v práci 1

en: Jabber Work ID 2
cs: ID Jabberu v práci 2

en: Jabber Work ID 3
cs: ID Jabberu v práci 3

en: Yahoo! Home Screen Name 1
cs: Přezdívka Yahoo! doma 1

en: Yahoo! Home Screen Name 2
cs: Přezdívka Yahoo! doma 2

en: Yahoo! Home Screen Name 3
cs: Přezdívka Yahoo! doma 3

en: Yahoo! Work Screen Name 1
cs: Přezdívka Yahoo! v práci 1

en: Yahoo! Work Screen Name 2
cs: Přezdívka Yahoo! v práci 2

en: Yahoo! Work Screen Name 3
cs: Přezdívka Yahoo! v práci 3

en: MSN Home Screen Name 1
cs: Přezdívka MSN doma 1

en: MSN Home Screen Name 2
cs: Přezdívka MSN doma 2

en: MSN Home Screen Name 3
cs: Přezdívka MSN doma 3

en: MSN Work Screen Name 1
cs: Přezdívka MSN v práci 1

en: MSN Work Screen Name 2
cs: Přezdívka MSN v práci 2

en: MSN Work Screen Name 3
cs: Přezdívka MSN v práci 3

en: ICQ Home ID 1
cs: ID ICQ doma 1

en: ICQ Home ID 2
cs: ID ICQ doma 2

en: ICQ Home ID 3
cs: ID ICQ doma 3

en: ICQ Work ID 1
cs: ID ICQ v práci 1

en: ICQ Work ID 2
cs: ID ICQ v práci 2

en: ICQ Work ID 3
cs: ID ICQ v práci 3

note: Last modified time
en: Last Revision
cs: Poslední revize

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a * virtual field, which returns either name of the contact or the organization * name, recognized by multiple other fields, where the first filled is used.
en: Name or Org
cs: Jméno nebo organizace

note: Address fields
en: Address List
cs: Seznam adres

en: Home Address
cs: Adresa domů

en: Work Address
cs: Adresa do práce

en: Other Address
cs: Další adresa

note: Contact categories
en: Category List
cs: Seznam kategorií

note: Photo/Logo
en: Photo
cs: Fotografie

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a name * of the contact, as specified in http://tools.ietf.org/html/rfc6350#section-6.2.2
en: Name
cs: Jméno

en: Email List
cs: Seznam e-mailů

note: Instant messaging fields
en: AIM Screen Name List
cs: Seznam přezdívek AIM

en: GroupWise ID List
cs: Seznam ID GroupWise

en: Jabber ID List
cs: Seznam ID Jabberu

en: Yahoo! Screen Name List
cs: Seznam přezdívek Yahoo!

en: MSN Screen Name List
cs: Seznam přezdívek MSN

en: ICQ ID List
cs: Seznam ID ICQ

en: Wants HTML Mail
cs: Žádá si poštu v HTML

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a * field describing whether it's a Contact list (list of email addresses) or a * regular contact for one person/organization/...
en: List
cs: Seznam

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a flag * used to determine whether when sending to Contact lists the addresses should be * shown or not to other recipients - basically whether to use BCC field or CC * message header when sending messages to this Contact list.
en: List Shows Addresses
cs: Seznam zobrazuje adresy

en: Birth Date
cs: Narozeniny

note: Security fields
en: X.509 Certificate
cs: Certifikát X.509

en: PGP Certificate
cs: Certifikát PGP

en: Gadu-Gadu Home ID 1
cs: ID Gadu-Gadu doma 1

en: Gadu-Gadu Home ID 2
cs: ID Gadu-Gadu doma 2

en: Gadu-Gadu Home ID 3
cs: ID Gadu-Gadu doma 3

en: Gadu-Gadu Work ID 1
cs: ID Gadu-Gadu v práci 1

en: Gadu-Gadu Work ID 2
cs: ID Gadu-Gadu v práci 2

en: Gadu-Gadu Work ID 3
cs: ID Gadu-Gadu v práci 3

en: Gadu-Gadu ID List
cs: Seznam ID Gadu-Gadu

note: Geo information
en: Geographic Information
cs: Geografické informace

en: Telephone
cs: Telefon

en: Skype Home Name 1
cs: Přezdívka Skype doma 1

en: Skype Home Name 2
cs: Přezdívka Skype doma 2

en: Skype Home Name 3
cs: Přezdívka Skype doma 3

en: Skype Work Name 1
cs: Přezdívka Skype v práci 1

en: Skype Work Name 2
cs: Přezdívka Skype v práci 2

en: Skype Work Name 3
cs: Přezdívka Skype v práci 3

en: Skype Name List
cs: Seznam přezdívek Skype

en: SIP address
cs: Adresa SIP

en: Google Talk Home Name 1
cs: Jméno Google Talk doma 1

en: Google Talk Home Name 2
cs: Jméno Google Talk doma 2

en: Google Talk Home Name 3
cs: Jméno Google Talk doma 3

en: Google Talk Work Name 1
cs: Jméno Google Talk v práci 1

en: Google Talk Work Name 2
cs: Jméno Google Talk v práci 2

en: Google Talk Work Name 3
cs: Jméno Google Talk v práci 3

en: Google Talk Name List
cs: Seznam jmen Google Talk

en: Twitter Name List
cs: Seznam přezdívek Twitter

en: Matrix Home ID 1
cs: ID Matrixu doma 1

en: Matrix Home ID 2
cs: ID Matrixu doma 2

en: Matrix Home ID 3
cs: ID Matrixu doma 3

en: Matrix Work ID 1
cs: ID Matrixu v práci 1

en: Matrix Work ID 2
cs: ID Matrixu v práci 2

en: Matrix Work ID 3
cs: ID Matrixu v práci 3

en: Matrix ID List
cs: Seznam ID Matrixu

en: Unnamed List
cs: Nepojmenovaný seznam

en: The library was built without phone number support.
cs: Knihovna byla vytvořena bez podpory telefonního čísla.

en: The phone number parser reported a yet unknown error code.
cs: Zpracování telefonních čísel ohlásilo kód neznámé chyby.

en: Not a phone number
cs: Nejedná se o telefonní číslo

en: Invalid country calling code
cs: Neplatná předvolba země

en: Remaining text after the country calling code is too short for a phone number
cs: Zbývající text za předvolbou země je na telefonní číslo příliš krátký

en: Text is too short for a phone number
cs: Text je na telefonní číslo příliš krátký

en: Text is too long for a phone number
cs: Text je na telefonní číslo příliš dlouhý

en: Unknown book property “%s”
cs: Neznámá vlastnost „%s“ adresáře

en: Cannot change value of book property “%s”
cs: Nelze změnit hodnotu vlastnosti „%s“ adresáře

en: Unable to connect to “%s”:
cs: Nelze se připojit k „%s“:

en: Client disappeared
cs: Klient zmizel

en: Addressbook backend does not support cursors
cs: Obslužná vrstva adresáře nepodporuje kurzory

en: Error introspecting unknown summary field “%s”
cs: Chyba při introspekci neznámého pole „%s“ v souhrnu

en: Error parsing regular expression
cs: Chyba při zpracování regulárního výrazu

en: Insufficient memory
cs: Nedostatek paměti

en: Invalid contact field “%d” specified in summary
cs: Neplatné pole „%d“ kontaktu zadané v souhrnu

en: Contact field “%s” of type “%s” specified in summary, but only boolean, string and string list field types are supported
cs: V souhrnu je pole kontaktu „%s“ typu „%s“, ale podporované typy polí jsou pouze pravdivostní, řetězec a seznam řetězců.

en: Full search_contacts are not stored in cache. vcards cannot be returned.
cs: Úplné search_contacts nejsou uloženy v mezipaměti. vcards nemohou být vráceny.

en: Query contained unsupported elements
cs: Dotaz obsahuje nepodporované prvky

en: Invalid Query
cs: Neplatný dotaz

en: Full search_contacts are not stored in cache. Hence only summary query is supported.
cs: Úplné search_contacts nejsou uloženy v mezipaměti. Tudíž je podporován pouze souhrnný dotaz.

en: Invalid query
cs: Neplatný dotaz

en: Full vcards are not stored in cache. Hence only summary query is supported.
cs: V mezipaměti nejsou uložené úplné záznamy vcard, tudíž je podporován pouze souhrnný dotaz.

en: Unable to remove the db file: errno %d
cs: Nelze odstranit soubor s databází: číslo chyby %d

en: Only summary queries are supported by EbSdbCursor
cs: Kurzorem EbSdbCursor jsou podporovány jen souhrnné dotazy.

en: At least one sort field must be specified to use an EbSdbCursor
cs: Aby šel použít EbSdbCursor, musí být určeno nejméně jedno pole, podle kterého se bude řadit

en: Cannot sort by a field that is not in the summary
cs: Nelze řadit podle pole, které není v souhrnném dotazu

en: Cannot sort by a field which may have multiple values
cs: Nelze řadit podle pole, které má více hodnot

en: Tried to step a cursor in reverse, but cursor is already at the beginning of the contact list
cs: Proběhla snaha o krokování kurzorem směrem zpět, ale kurzor je již na začátku seznamu kontaktů

en: Tried to step a cursor forwards, but cursor is already at the end of the contact list
cs: Proběhla snaha o krokování kurzorem směrem vpřed, ale kurzor je již na konci seznamu kontaktů

en: Unsupported contact field “%d” specified in summary
cs: Nepodporované pole „%d“ kontaktu zadané v souhrnu

en: Invalid query: %s
cs: Neplatný dotaz: %s

en: Invalid query for a book cursor
cs: Neplatný dotaz na kurzor adresáře

en: Can’t open database %s: %s
cs: Nelze otevřít otevřít databázi %s: %s:

en: Object “%s” not found
cs: Objekt „%s“ nebyl nalezen

en: Object with extra “%s” not found
cs: Objekt s dodatečným údajem „%s“ nebyl nalezen

en: Search by email not supported
cs: Vyhledávání podle e-mailu není podporováno

en: No email address provided
cs: Nebyla zadána žádná e-mailová adresa

en: At least one sort field must be specified to use a cursor
cs: Aby šel použít kurzor, musí být určeno nejméně jedno pole, podle kterého se bude řadit

en: Cannot sort by a field that is not a string type
cs: Nelze řadit podle pole, které není textového typu

en: Contact field “%s” not in summary
cs: Pole kontaktu „%s“ není v souhrnu

en: Preloaded object for UID “%s” is invalid
cs: Přednačtený objekt pro UID „%s“ je neplatný

en: Received object for UID “%s” is invalid
cs: Přijatý objekt pro UID „%s“ je neplatný

en: Refresh skipped due to enabled Power Saver mode. Disable Power Saver mode and repeat the action.
cs: Aktualizace přeskočena kvůli režimu Šetření energií. Vypněte režim Šetření energií a akci opakujte.

en: Refresh skipped due to being disabled on metered network.
cs: Aktualizace přeskočena, protože na měřeném připojení je zakázaná.

en: Failed to create cache “%s”:
cs: Nezdařilo se vytvořit mezipaměť „%s“

en: Cannot upgrade contacts database from a legacy database with more than one addressbook. Delete one of the entries in the “folders” table first.
cs: Nelze povýšit databázi kontaktů ze zastaralé verze databáze s více než jedním adresářem. Neprve vymažte jednu z položek v tabulce „folders“.

en: Invalid query for EbSqlCursor
cs: Neplatný dotaz na EbSqlCursor

en: At least one sort field must be specified to use an EbSqlCursor
cs: Aby šel použít EbSqlCursor, musí být určeno nejméně jedno pole, podle kterého se bude řadit

en: Invalid query:
cs: Neplatný dotaz:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot open book:
cs: Nelze otevřít adresář:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot refresh address book:
cs: Kalendář nelze obnovit:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot get contact:
cs: Nelze získat kontakt:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot get contact list:
cs: Nelze získat seznam kontaktů:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot get contact list uids:
cs: Nelze získat uid seznamů kontaktů:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot add contact:
cs: Nelze přidat kontakt:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot modify contacts:
cs: Nelze upravit kontakty:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot remove contacts:
cs: Nelze odstranit kontakty:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot find email address:
cs: Nezdařilo se najít e-mailovou adresu:

en: Cursor does not support setting the search expression
cs: Kurzor nepodporuje nastavení vyhledávacího výrazu

en: Cursor does not support step
cs: Kurzor nepodporuje krokování

en: Cursor does not support alphabetic indexes
cs: Kurzor nepodporuje abecední indexy

en: Unrecognized cursor origin
cs: Nerozpoznán původ kurzoru

en: Out of sync revision while moving cursor
cs: Rozpadla se synchronizace revize během posouvání kurzoru

en: Alphabetic index was set for incorrect locale
cs: Abecední index byl nastaven pro nesprávné národní prostředí

en: Given URL “%s” doesn’t reference CalDAV calendar
cs: Zadaná adresa URL „%s“ neodkazuje na kalendář CalDAV

en: Failed to parse response data
cs: Selhalo zpracování dat odpovědi

en: Birthday
cs: Narozeniny

en: Birthday: %s
cs: Narozeniny: %s

en: Anniversary: %s
cs: Výročí: %s

en: Cannot get URI
cs: Nelze získat URI

en: Cannot save calendar data: Malformed URI.
cs: Nelze uložit data kalendáře: Chybné adresa URI.

en: Cannot save calendar data
cs: Nelze uložit data kalendáře

en: Cannot parse ISC file “%s”
cs: Nelze analyzovat soubor ISC „%s“

en: File “%s” is not a VCALENDAR component
cs: Soubor „%s“ není komponentou VCALENDAR

note: FIXME This should be doable once all the recurid stuff is done
en: Unsupported method
cs: Nepodporovaná metoda

en: URI not set
cs: Adresa URI není nastavena

en: Malformed URI “%s”: %s
cs: Poškozená adresa URI „%s“: %s

en: Bad file format.
cs: Špatný formát souboru.

en: Not a calendar.
cs: Není to kalendář.

en: Could not retrieve weather data
cs: Nelze získat data o počasí

en: Weather: Fog
cs: Počasí: Mlha

en: Weather: Cloudy Night
cs: Počasí: Zatažená noc

en: Weather: Cloudy
cs: Počasí: Zamračeno

en: Weather: Overcast
cs: Počasí: Zataženo

en: Weather: Showers
cs: Počasí: Přeháňky

en: Weather: Snow
cs: Počasí: Sníh

en: Weather: Clear Night
cs: Počasí: Jasná noc

en: Weather: Sunny
cs: Počasí: Slunečno

en: Weather: Thunderstorms
cs: Počasí: Bouřky

en: Forecast
cs: Předpověď počasí

en: Could not create cache file
cs: Nelze vytvořit soubor pro mezipaměť

en: Could not create cache file:
cs: Nelze vytvořit soubor pro mezipaměť:

en: New note
cs: Nová poznámka

en: No such calendar
cs: Takový kalendář neexistuje

en: Object not found
cs: Objekt nebyl nalezen

en: Invalid object
cs: Neplatný objekt

en: Unknown user
cs: Neznámý uživatel

en: Object ID already exists
cs: ID objektu již existuje

en: Invalid range
cs: Neplatný rozsah

en: Unknown calendar property “%s”
cs: Neznámá vlastnost „%s“ kalendáře

en: Cannot change value of calendar property “%s”
cs: Nelze změnit hodnotu vlastnosti „%s“ kalendáře

en: Untitled appointment
cs: Nepojmenovaná událost

en: 1st
cs: 1.

en: 2nd
cs: 2.

en: 3rd
cs: 3.

en: 4th
cs: 4.

en: 5th
cs: 5.

en: 6th
cs: 6.

en: 7th
cs: 7.

en: 8th
cs: 8.

en: 9th
cs: 9.

en: 10th
cs: 10.

en: 11th
cs: 11.

en: 12th
cs: 12.

en: 13th
cs: 13.

en: 14th
cs: 14.

en: 15th
cs: 15.

en: 16th
cs: 16.

en: 17th
cs: 17.

en: 18th
cs: 18.

en: 19th
cs: 19.

en: 20th
cs: 20.

en: 21st
cs: 21.

en: 22nd
cs: 22.

en: 23rd
cs: 23.

en: 24th
cs: 24.

en: 25th
cs: 25.

en: 26th
cs: 26.

en: 27th
cs: 27.

en: 28th
cs: 28.

en: 29th
cs: 29.

en: 30th
cs: 30.

en: 31st
cs: 31.

en: every day forever | every %d days forever
cs[0]: každý den navždy
cs[1]: každé %d dny navždy
cs[2]: každých %d dní navždy

en: Every day forever | Every %d days forever
cs[0]: Každý den navždy
cs[1]: Každé %d dny navždy
cs[2]: Každých %d dní navždy

en: every day | every %d days
cs[0]: každý den
cs[1]: každé %d dny
cs[2]: každých %d dní

en: Every day | Every %d days
cs[0]: Každý den
cs[1]: Každé %d dny
cs[2]: Každých %d dní

en: every week | every %d weeks
cs[0]: každý týden
cs[1]: každé %d týdny
cs[2]: každých %d týdnů

en: Every week | Every %d weeks
cs[0]: Každý týden
cs[1]: Každé %d týdny
cs[2]: Každých %d týdnů

[ctx: recur-description]
en: on Sunday
cs: v neděli

[ctx: recur-description]
en: , Sunday
cs: , neděli

[ctx: recur-description]
en:  and Sunday
cs:  a neděli

[ctx: recur-description]
en: on Monday
cs: v pondělí

[ctx: recur-description]
en: , Monday
cs: , pondělí

[ctx: recur-description]
en:  and Monday
cs:  a pondělí

[ctx: recur-description]
en: on Tuesday
cs: v úterý

[ctx: recur-description]
en: , Tuesday
cs: , úterý

[ctx: recur-description]
en:  and Tuesday
cs:  a úterý

[ctx: recur-description]
en: on Wednesday
cs: ve středu

[ctx: recur-description]
en: , Wednesday
cs: , středu

[ctx: recur-description]
en:  and Wednesday
cs:  a středu

[ctx: recur-description]
en: on Thursday
cs: ve čtvrtek

[ctx: recur-description]
en: , Thursday
cs: , čtvrtek

[ctx: recur-description]
en:  and Thursday
cs:  a čtvrtek

[ctx: recur-description]
en: on Friday
cs: v pátek

[ctx: recur-description]
en: , Friday
cs: , pátek

[ctx: recur-description]
en:  and Friday
cs:  a pátek

[ctx: recur-description]
en: on Saturday
cs: v sobotu

[ctx: recur-description]
en: , Saturday
cs: , sobotu

[ctx: recur-description]
en:  and Saturday
cs:  a sobotu

en: every month | every %d months
cs[0]: každý měsíc
cs[1]: každé %d měsíce
cs[2]: každých %d měsíců

en: Every month | Every %d months
cs[0]: Každý měsíc
cs[1]: Každé %d měsíce
cs[2]: Každých %d měsíců

[ctx: recur-description]
en: on the last Sunday
cs: poslední neděli

[ctx: recur-description]
en: on the last Monday
cs: poslední pondělí

[ctx: recur-description]
en: on the last Tuesday
cs: poslední úterý

[ctx: recur-description]
en: on the last Wednesday
cs: poslední středu

[ctx: recur-description]
en: on the last Thursday
cs: poslední čtvrtek

[ctx: recur-description]
en: on the last Friday
cs: poslední pátek

[ctx: recur-description]
en: on the last Saturday
cs: poslední sobotu

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 1st day
cs: 1. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 2nd day
cs: 2. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 3rd day
cs: 3. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 4th day
cs: 4. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 5th day
cs: 5. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 6th day
cs: 6. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 7th day
cs: 7. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 8th day
cs: 8. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 9th day
cs: 9. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 10th day
cs: 10. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 11th day
cs: 11. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 12th day
cs: 12. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 13th day
cs: 13. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 14th day
cs: 14. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 15th day
cs: 15. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 16th day
cs: 16. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 17th day
cs: 17. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 18th day
cs: 18. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 19th day
cs: 19. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 20th day
cs: 20. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 21st day
cs: 21. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 22nd day
cs: 22. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 23rd day
cs: 23. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 24th day
cs: 24. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 25th day
cs: 25. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 26th day
cs: 26. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 27th day
cs: 27. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 28th day
cs: 28. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 29th day
cs: 29. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 30th day
cs: 30. den

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 31st day
cs: 31. den

[ctx: recur-description]
en: on the first Monday
cs: první pondělí

[ctx: recur-description]
en: on the second Monday
cs: druhé pondělí

[ctx: recur-description]
en: on the third Monday
cs: třetí pondělí

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Monday
cs: čtvrté pondělí

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Monday
cs: páté pondělí

[ctx: recur-description]
en: on the first Tuesday
cs: první úterý

[ctx: recur-description]
en: on the second Tuesday
cs: druhé úterý

[ctx: recur-description]
en: on the third Tuesday
cs: třetí úterý

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Tuesday
cs: čtvrté úterý

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Tuesday
cs: páté úterý

[ctx: recur-description]
en: on the first Wednesday
cs: první středu

[ctx: recur-description]
en: on the second Wednesday
cs: druhou středu

[ctx: recur-description]
en: on the third Wednesday
cs: třetí středu

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Wednesday
cs: čtvrtou středu

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Wednesday
cs: pátou středu

[ctx: recur-description]
en: on the first Thursday
cs: první čtvtek

[ctx: recur-description]
en: on the second Thursday
cs: druhý čtvrtek

[ctx: recur-description]
en: on the third Thursday
cs: třetí čtvrtek

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Thursday
cs: čtvrtý čtvrtek

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Thursday
cs: pátý čtvrtek

[ctx: recur-description]
en: on the first Friday
cs: první pátek

[ctx: recur-description]
en: on the second Friday
cs: druhý pátek

[ctx: recur-description]
en: on the third Friday
cs: třetí pátek

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Friday
cs: čtvtý pátek

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Friday
cs: pátý pátek

[ctx: recur-description]
en: on the first Saturday
cs: první sobotu

[ctx: recur-description]
en: on the second Saturday
cs: druhou sobotu

[ctx: recur-description]
en: on the third Saturday
cs: třetí sobotu

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Saturday
cs: čtvrtou sobotu

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Saturday
cs: pátou sobotu

[ctx: recur-description]
en: on the first Sunday
cs: první neděli

[ctx: recur-description]
en: on the second Sunday
cs: druhou neděli

[ctx: recur-description]
en: on the third Sunday
cs: třetí neděli

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Sunday
cs: čtvrtou neděli

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Sunday
cs: pátou neděli

en: every year forever | every %d years forever
cs[0]: každý rok navždy
cs[1]: každé %d roky navždy
cs[2]: každých %d roků navždy

en: Every year forever | Every %d years forever
cs[0]: Každý rok navždy
cs[1]: Každé %d roky navždy
cs[2]: Každých %d roků navždy

en: every year | every %d years
cs[0]: každý rok
cs[1]: každé %d roky
cs[2]: každých %d let

en: Every year | Every %d years
cs[0]: Každý rok
cs[1]: Každé %d roky
cs[2]: Každých %d let

note: Translators: This is one of the last possible parts of a recurrence description. The text is appended at the end of the complete recurrence description, making it for example: "Every 3 days for 10 occurrences"
en: for one occurrence | for %d occurrences
cs[0]: pro jeden výskyt
cs[1]: pro %d výskyty
cs[2]: pro %d výskytů

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is one of the last possible parts of a recurrence description. The '%s' is replaced with actual date, thus it can create something like "until Mon 15.1.2018". The text is appended at the end of the complete recurrence description, making it for example: "Every 3 days until Mon 15.1
en: until %s
cs: do %s

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is one of the last possible parts of a recurrence description. The text is appended at the end of the complete recurrence description, making it for example: "Every 2 months on Tuesday, Thursday and Friday forever"
en: forever
cs: navždy

note: Translators: This text is appended at the end of complete recur description using "%s%s" in context "recur-description"
en: , with one exception | , with %d exceptions
cs[0]: , s jednou výjimkou
cs[1]: , se %d výjimkami
cs[2]: , s %d výjimkami

[ctx: recur-description]
en: The meeting recurs
cs: Schůzka se opakuje

[ctx: recur-description]
en: The appointment recurs
cs: Událost se opakuje

[ctx: recur-description]
en: The task recurs
cs: Úkol se opakuje

[ctx: recur-description]
note: if (i_cal_component_isa (comp) == I_CAL_VJOURNAL_COMPONENT)
en: The memo recurs
cs: Poznámka se opakuje

[ctx: Priority]
en: High
cs: Vysoká

[ctx: Priority]
en: Normal
cs: Normální

[ctx: Priority]
en: Low
cs: Nízká

[ctx: Priority]
note: An empty string is the same as 'None'.
en: Undefined
cs: Nedefinovaná

en: %d week | %d weeks
cs[0]: %d týden
cs[1]: %d týdny
cs[2]: %d týdnů

en: %d day | %d days
cs[0]: %d den
cs[1]: %d dny
cs[2]: %d dnů

en: %d hour | %d hours
cs[0]: %d hodina
cs[1]: %d hodiny
cs[2]: %d hodin

en: %d minute | %d minutes
cs[0]: % minuta
cs[1]: %d minuty
cs[2]: %d minut

note: Translators: here, "second" is the time division (like "minute"), not the ordinal number (like "third")
en: %d second | %d seconds
cs[0]: %d sekunda
cs[1]: %d sekundy
cs[2]: %d sekund

en: No Summary
cs: Žádný souhrn

en: “%s” expects one argument
cs: „%s“ očekává jeden parametr

en: “%s” expects the first argument to be a string
cs: „%s“ očekává jako první parametr řetězec

en: “%s” expects two or three arguments
cs: „%s“ očekává dva nebo tři parametry

en: “%s” expects the first argument to be a time_t
cs: „%s“ očekává jako první parametr time_t

en: “%s” expects the second argument to be a time_t
cs: „%s“ očekává jako druhý parametr time_t

en: “%s” expects the third argument to be a string
cs: „%s“ očekává jako třetí parametr řetězec

en: “%s” expects none or two arguments
cs: „%s“ očekává žádný nebo dva argumenty

en: “%s” expects two arguments
cs: „%s“ očekává dva parametry

en: “%s” expects no arguments
cs: „%s“ neočekává žádné parametry

en: “%s” expects the second argument to be a string
cs: „%s“ očekává jako druhý parametr řetězec

en: “%s” expects the first argument to be either “any”, “summary”, or “description”, or “location”, or “attendee”, or “organizer”, or “classification”
cs: „%s“ očekává jako první parametr jedno z „any“, „summary“, „description“, „location“, „attendee“, „organizer“ nebo „classification“

en: “%s” expects at least one argument
cs: „%s“ očekává alespoň jeden parametr

en: “%s” expects all arguments to be strings or one and only one argument to be a boolean false (#f)
cs: „%s“ očekává jako všechny parametry řetězce nebo právě jeden parametr pravdivostní hodnotu nepravda (#f)

en: “%s” expects the first argument to be an ISO 8601 date/time string
cs: „%s“ očekává jako první parametr řetězec s datem/časem podle ISO 8601

en: “%s” expects the second argument to be an integer
cs: „%s“ očekává jako druhý parametr celé číslo

en: Failed to create SQLite function, error code “%d”: %s
cs: Selhalo vytvoření funkce SQLite, chybový kód je „%d“: %s

en: Object “%s”, “%s” not found
cs: Objekt „%s“, „%s“ nebyl nalezen

en: Cannot add timezone without tzid
cs: Nelze přidat časové pásmo bez tzid

en: Cannot add timezone without component
cs: Nelze přidat časové pásmo bez komponenty

en: Cannot add timezone with invalid component
cs: Nelze přidat časové pásmo s neplatnou komponentou

en: Received object for UID “%s” doesn’t contain any expected component
cs: Přijatý objekt pro UID „%s“ neobsahuje žádnou očekávanou komponentu

en: Cannot modify all instances from a detached instance. Modify a series instance instead.
cs: Nelze upravit všechny instance z oddělené instance. Místo toho upravte instanci série.

en: attachment.dat
cs: příloha.dat

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot open calendar:
cs: Kalendář nelze otevřít:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot refresh calendar:
cs: Kalendář nelze obnovit:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar object path:
cs: Nelze získat cestu k objektu kalendáře:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar object list:
cs: Nelze získat seznam objektů kalendáře:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar free/busy list:
cs: Nelze získat seznam volných/obsazených termínů z kalendáře:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot create calendar object:
cs: Nelze vytvořit objekt kalendáře:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot modify calendar object:
cs: Nelze změnit objekt kalendáře:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot remove calendar object:
cs: Nelze odstranit objekt kalendáře:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot receive calendar objects:
cs: Nelze získat objekty kalendáře:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot send calendar objects:
cs: Nelze odeslat objekty kalendáře:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Could not retrieve attachment uris:
cs: Nelze získat uri příloh:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Could not discard reminder:
cs: Nelze zrušit připomínku:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Could not retrieve calendar time zone:
cs: Nelze získat časové pásmo kalendáře:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Could not add calendar time zone:
cs: Nelze přidat časové pásmo kalendáře:

en: Signing is not supported by this cipher
cs: Digitální podpis není touto šifrou podporován

en: Verifying is not supported by this cipher
cs: Ověřování podpisu není touto šifrou podporováno

en: Encryption is not supported by this cipher
cs: Šifrovaní není touto šifrou podporováno

en: Decryption is not supported by this cipher
cs: Dešifrovaní není touto šifrou podporováno

en: Signing message
cs: Podepisování zprávy

en: Encrypting message
cs: Šifrování zprávy

en: Decrypting message
cs: Dešifrování zprávy

en: Unable to create cache path
cs: Nelze vytvořit cestu mezipaměti

en: Empty cache file
cs: Prázdný soubor mezipaměti

en: Could not remove cache entry: %s: %s
cs: Nelze odstranit položku mezipaměti: %s: %s

en: Could not rename “%s” to %s: %s
cs: Nelze přejmenovat „%s“ na „%s“: %s

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Transferring filtered messages in “%s : %s”
cs: Probíhá přesun filtrovaných zpráv v „%s : %s“

en: Failed to create child process “%s”: %s
cs: Nelze vytvořit proces potomka „%s“: %s

en: Invalid message stream received from %s: %s
cs: Přijat neplatný datový proud se zprávou od %s: %s

en: Syncing folders
cs: Synchronizace složky

en: Error parsing filter: %s: %s
cs: Chyba při zpracování filtru: %s: %s

en: Error executing filter: %s: %s
cs: Chyba při spuštění filtru: %s: %s

en: Unable to open spool folder
cs: Nelze otevřít složku fronty

en: Unable to process spool folder
cs: Nelze zpracovat složku fronty

en: Getting message %d (%d%%)
cs: Získává se zpráva %d (%d%%)

en: Failed on message %d
cs: Selhalo na zprávě %d

en: Failed to transfer messages: %s
cs: Selhal přesun zpráv: %s

en: Syncing folder
cs: Synchronizace složky

en: Complete
cs: Dokončeno

en: Getting message %d of %d
cs: Získává se zpráva %d z %d

en: Failed at message %d of %d
cs: Selhalo u zprávy %d z %d

en: Execution of filter “%s” failed:
cs: Spuštění filtru „%s“ selhalo:

en: Error parsing filter “%s”: %s: %s
cs: Chyba při zpracování filtru „%s“: %s: %s

en: Error executing filter “%s”: %s: %s
cs: Chyba při spouštění filtru „%s“: %s: %s

en: Failed to retrieve message
cs: Nelze stáhnout zprávu

en: Invalid arguments to (system-flag)
cs: Neplatné parametry pro (system-flag)

en: Invalid arguments to (user-tag)
cs: Neplatné parametry pro (user-tag)

en: Invalid arguments to (message-location)
cs: Neplatné parametry pro (message-location)

en: Error executing filter search: %s: %s
cs: Chyba při spuštění vyhledávání filtru: %s: %s

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Storing changes in folder “%s : %s”
cs: Ukládají se změny ve složce „%s : %s“

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Learning new spam message in “%s : %s” | Learning new spam messages in “%s : %s”
cs[0]: Učí se na nové nevyžádaná zprávě v „%s : %s“
cs[1]: Učí se na nových nevyžádaných zprávách v „%s : %s“
cs[2]: Učí se na nových nevyžádaných zprávách v „%s : %s“

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Learning new ham message in “%s : %s” | Learning new ham messages in “%s : %s”
cs[0]: Učí se na nové korektní zprávě v „%s : %s“
cs[1]: Učí se na nové korektních zprávách v „%s : %s“
cs[2]: Učí se na nové korektních zprávách v „%s : %s“

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Filtering new message in “%s : %s” | Filtering new messages in “%s : %s”
cs[0]: Filtruje se nová zpráva v „%s : %s“
cs[1]: Filtrují se nové zprávy v „%s : %s“
cs[2]: Filtrují se nové zprávy v „%s : %s“

en: Moving messages
cs: Přesouvají se zprávy

en: Copying messages
cs: Kopírují se zprávy

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Quota information not supported for folder “%s : %s”
cs: Informace o kvótě nejsou podporovány pro složku „%s : %s“

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Filtering folder “%s : %s”
cs: Filtruje se složka „%s : %s“

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Expunging folder “%s : %s”
cs: Čistí se složka „%s : %s“

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Retrieving message “%s” in “%s : %s”
cs: Získává se zpráva „%s“ v „%s : %s“

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Retrieving quota information for “%s : %s”
cs: Stahují se informace o kvótě pro „%s : %s“

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Refreshing folder “%s : %s”
cs: Aktualizuje se složka „%s : %s“

note: Translators: The '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) requires a single bool result
cs: (%s) vyžaduje jeden výsledek pravdivostního typu

note: Translators: Each '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) not allowed inside %s
cs: (%s) není povoleno uvnitř %s

note: Translators: The '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) requires a match type string
cs: (%s) vyžaduje řetězec s typem porovnávání

note: Translators: The '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) expects an array result
cs: (%s) očekává jako výsledek pole

note: Translators: The '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) requires the folder set
cs: (%s) vyžaduje nastavenou složku

en: Cannot parse search expression: %s:
    %s
cs: Nelze zpracovat vyhledávací výraz: %s:
    %s

en: Error executing search expression: %s:
    %s
cs: Chyba při provádění vyhledávacího výrazu: %s:
    %s

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Release unused memory for folder “%s : %s”
cs: Uvolňuje se nepoužitá paměť pro složku „%s : %s“

note: Translators: The '%s' is replaced with the actual path and filename of the used gpg, like '/usr/bin/gpg2'
en: Output from %s:
cs: Výstup z %s:

en: Failed to execute gpg: %s
cs: Nelze spustit gpg: %s

en: Unknown
cs: Neznámá

en: Unexpected GnuPG status message encountered:
    
    %s
cs: Obdržena neočekávaná zpráva o stavu GnuPG:
    
    %s

en: Failed to parse gpg userid hint.
cs: Nelze zpracovat nápovědy gpg userid.

en: Failed to parse gpg passphrase request.
cs: Nelze zpracovat požadavek hesla gpg.

en: You need a PIN to unlock the key for your
    SmartCard: “%s”
cs: K odemknutí klíče své čipové karty
    potřebujete PIN: „%s“

en: You need a passphrase to unlock the key for
    user: “%s”
cs: K odemknutí klíče uživatele potřebujete
    heslo: „%s“

en: Unexpected request from GnuPG for “%s”
cs: Neočekávaný požadavek od GnuPG pro „%s“

en: Note the encrypted content doesn’t contain information about a recipient, thus there will be a password prompt for each of stored private key.
cs: Upozorňujeme, že šifrovaný obsah neobsahuje informace o příjemci, proto se objeví výzva pro zadání hesla u každého uloženého soukromého klíče.

en: Cancelled
cs: Zrušeno

en: Failed to unlock secret key: 3 bad passphrases given.
cs: Nelze odemknout tajný klíč. Byla zadána tři chybná hesla.

en: Unexpected response from GnuPG: %s
cs: Neočekávaná odpověď od GnuPG: %s

en: Failed to encrypt: No valid recipients specified.
cs: Nelze zašifrovat zprávu: Nejsou určeni platní příjemci.

note: Translators: The first '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'; the second '%s' is replaced with the actual path and filename of the used gpg, like '/usr/bin/gpg2'
en: Failed to encrypt: Invalid recipient %s specified. A common issue is that the %s doesn’t have imported public key for this recipient.
cs: Selhalo zašifrování: Byl zadán neplatný příjemce %s. Běžným problémem bývá, že %s nemá pro tohoto příjemce naimportovaný veřejný klíč.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The public key for recipient %s was not found.
cs: Nelze zašifrovat: veřejný klíč příjemce %s nebyl nalezen.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is revoked.
cs: Nelze zašifrovat: klíč příjemce %s je odvolaný.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is expired.
cs: Nelze zašifrovat: klíči příjemce %s vypršela platnost.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is not trusted.
cs: Nelze zašifrovat: klíč příjemce %s není důvěryhodný.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is disabled.
cs: Nelze zašifrovat: klíč příjemce %s je zakázaný.

note: Translators: The first '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'; the second '%s' is replaced with the actual path and filename of the used gpg, like '/usr/bin/gpg2'
en: Failed to encrypt: Invalid recipient %s specified (code %d). A common issue is that the %s doesn’t have imported public key for this recipient.
cs: Nelze zašifrovat: Byl zadán neplatný příjemce %s (kód %d). Častým problémem bývá, že %s nemá importovaný veřejný klíč tohoto příjemce.

en: Failed to pass command to GPG: %s
cs: Nepodařilo se předat příkaz GPG: %s

en: Could not generate signing data:
cs: Nelze vygenerovat data podpisu:

en: Failed to execute gpg.
cs: Nelze spustit gpg.

en: Cannot verify message signature: Incorrect message format
cs: Nelze ověřit podpis zprávy: nesprávný formát zprávy

en: Cannot verify message signature:
cs: Nelze ověřit podpis zprávy:

en: Could not generate encrypting data:
cs: Nelze vygenerovat data šifrování:

en: This is a digitally encrypted message part
cs: Toto je digitálně šifrovaná část zprávy

en: Cannot decrypt message: Incorrect message format
cs: Nelze dešifrovat zprávu: Nesprávný formát zprávy

en: Failed to decrypt MIME part: protocol error
cs: Nelze dešifrovat část MIME: chyba protokolu

en: Failed to decrypt MIME part: Secret key not found
cs: Nelze dešifrovat část MIME: tajný klíč nebyl nalezen

en: Failed to decrypt MIME part: %s
cs: Nelze dešifrovat část MIME: %s

en: Encrypted content
cs: Šifrovaný obsah

en: Public key “%s” was not found
cs: Veřejný klíč „%s“ nebyl nalezen

en: No public key was found in the provided data
cs: V poskytnutých datech nebyl nalezen žádný veřejný klíč

en: Key information was not found in the provided data
cs: V poskytnutých datech nebyly nalezeny informace o klíči

en: Synchronizing junk database
cs: Synchronizuje se databáze nevyžádané pošty

en: Could not create lock file for %s: %s
cs: Nelze vytvořit soubor zámku pro %s: %s

en: Timed out trying to get lock file on %s.  Try again later.
cs: Vypršel čas při pokusu získat zámek na %s. Zkuste to později.

en: Failed to get lock using fcntl(2): %s
cs: Nelze získat zámek pomocí fcntl(2): %s

en: Failed to get lock using flock(2): %s
cs: Nelze získat zámek pomocí flock(2): %s

en: Cannot build locking helper pipe: %s
cs: Nelze vytvořit pomocnou rouru pro zamykání: %s

en: Cannot fork locking helper: %s
cs: Nelze rozvětvit pomocný program pro zamykání: %s

en: Could not lock “%s”: protocol error with lock-helper
cs: Nelze zamknout „%s“: chyba protokolu s lock-helper

en: Could not lock “%s”
cs: Nelze zamknout „%s“

en: Could not open mail file %s: %s
cs: Nelze otevřít soubor s poštou %s: %s

en: Could not check mail file %s: %s
cs: Nelze zkontrolovat soubor s poštou %s: %s

en: Could not open temporary mail file %s: %s
cs: Nelze otevřít dočasný soubor s poštou %s: %s

en: Failed to store mail in temp file %s: %s
cs: Nelze uložit poštu do dočasném souboru %s: %s

en: Could not create pipe: %s
cs: Nelze vytvořit rouru: %s

en: Could not fork: %s
cs: Nelze rozvětvit: %s

en: Movemail program failed: %s
cs: Program movemail selhal: %s

en: (Unknown error)
cs: (Neznámá chyba)

en: Error reading mail file: %s
cs: Chyba při čtení souboru s poštou: %s

en: Error writing mail temp file: %s
cs: Chyba při zápisu pošty do dočasného souboru: %s

en: Error copying mail temp file: %s
cs: Chyba při kopírovaní dočasného souboru pošty: %s

en: No content available
cs: Žádný obsah není k dispozici

en: No signature available
cs: Žádný podpis není k dispozici

en: parse error
cs: chyba ve zpracování

en: Resolving: %s
cs: Probíhá řešení: %s

en: Host lookup failed
cs: Nelze najít počítač

en: Host lookup “%s” failed. Check your host name for spelling errors.
cs: Vyhledání hostitele „%s“ selhalo. Zkontrolujte, zda nemáte v názvu počítače chybu.

en: Host lookup “%s” failed: %s
cs: Vyhledání hostitele „%s“ selhalo: %s

en: Checking reachability of account “%s”
cs: Zjišťuje se dostupnost účtu „%s“

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Downloading new messages for offline mode in “%s : %s”
cs: Stahují se nové zprávy pro režim odpojení v „%s : %s“

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Checking download of new messages for offline in “%s : %s”
cs: Kontroluje se stažení nových zpráv pro režim odpojení v „%s : %s“

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Syncing messages in folder “%s : %s” to disk
cs: Synchronizují se na disk zprávy ve složce „%s : %s“

note: Translators: The first “%d” is the sequence number of the message, the second “%d” is the total number of messages to synchronize. The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is m
en: Syncing message %d of %d in folder “%s : %s” to disk
cs: Synchronizuje se na disk zpráva %d z %d ve složce „%s : %s“

en: Copy folder content locally for _offline operation
cs: Zkopírovat obsah složky lokálně pro práci při _odpojení

en: Syncing messages in account “%s” to disk
cs: Synchronizují se na disk zprávy z účtu „%s“

en: Virtual folder email provider
cs: Poskytovatel pošty pro virtuální složky

en: For reading mail as a query of another set of folders
cs: Pro čtení pošty jako dotazu na jinou množinu složek

en: Could not load %s: Module loading not supported on this system.
cs: Nelze načíst %s: Načítání modulů není v tomto systému podporováno.

en: Could not load %s: %s
cs: Nelze načíst %s: %s

en: Could not load %s: No initialization code in module.
cs: Nelze načíst %s: V modulu není inicializační kód.

en: No provider available for protocol “%s”
cs: Pro protokol „%s“ není k dispozici poskytovatel

en: Anonymous
cs: Anonymní

en: This option will connect to the server using an anonymous login.
cs: Tato volba vás připojí k serveru pomocí anonymního přihlášení.

en: Authentication failed.
cs: Ověření totožnosti selhalo.

note: Translators: the 'trace information' term comes from https://tools.ietf.org/html/rfc4505 In this case the user set to use an email address as the trace information, but the provided value is not a valid email address.
en: Invalid email address trace information:
    %s
cs: Neplatná informace sledování e-mailové adresy:
    %s

note: Translators: the 'trace information' term comes from https://tools.ietf.org/html/rfc4505 In this case the user set to use an opaque trace information, but the provided value looks like an email address.
en: Invalid opaque trace information:
    %s
cs: Neplatná informace skrytého sledování:
    %s

en: Invalid argument
cs: Neplatný argument

en: This option will connect to the server using a secure CRAM-MD5 password, if the server supports it.
cs: Tato volba vás připojí k serveru pomocí bezpečného hesla CRAM-MD5, pokud ho server podporuje.

en: This option will connect to the server using a secure DIGEST-MD5 password, if the server supports it.
cs: Tato volba vás připojí k serveru pomocí bezpečného hesla DIGEST-MD5, pokud ho server podporuje.

en: Server challenge too long (>2048 octets)
cs: Výzva serveru je příliš dlouhá (>2048 bajtů)

en: Server challenge invalid
cs: Výzva pro server neplatná

en: Server challenge contained invalid “Quality of Protection” token
cs: Výzva serveru obsahovala neplatný token „Kvalita ochrany“

en: Server response did not contain authorization data
cs: Odpověď serveru neobsahovala data o autorizaci

en: Server response contained incomplete authorization data
cs: Odpověď serveru obsahovala neúplná data o autorizaci

en: Server response does not match
cs: Odpověď serveru se neshoduje

en: This option will connect to the server using Kerberos 5 authentication.
cs: Tato volba vás připojí k serveru pomocí ověření totožnosti Kerberos 5.

en: (Unknown GSSAPI mechanism code: %x)
cs: (neznámý kód mechanizmu GSSAPI: %x)

en: The specified mechanism is not supported by the provided credential, or is unrecognized by the implementation.
cs: Zadaný mechanismus není podporován poskytnutým pověřením nebo není rozpoznán implementací.

en: The provided target_name parameter was ill-formed.
cs: Zadaný parametr target_name má chybný tvar.

en: The provided target_name parameter contained an invalid or unsupported type of name.
cs: Zadaný parametr target_name obsahoval neplatný nebo nepodporovaný typ jména.

en: The input_token contains different channel bindings to those specified via the input_chan_bindings parameter.
cs: Input_token obsahuje spojení s kanálem odlišné od spojení zadané parametrem input_chan_bindings.

en: The input_token contains an invalid signature, or a signature that could not be verified.
cs: Input_token obsahuje neplatný podpis nebo nebylo možné podpis ověřit.

en: The supplied credentials were not valid for context initiation, or the credential handle did not reference any credentials.
cs: Zadané pověření nebylo pro zavedení kontextu platné, nebo identifikátor pověření neodkazoval na žádné údaje.

en: The supplied context handle did not refer to a valid context.
cs: Dodaný odkaz na kontext neodkazoval na platný kontext.

en: The consistency checks performed on the input_token failed.
cs: Kontrola konzistence provedená na input_token selhala.

en: The consistency checks performed on the credential failed.
cs: Kontrola konzistence provedená u pověření selhala.

en: The referenced credentials have expired.
cs: Odkazované pověření vypršelo.

en: Bad authentication response from server.
cs: Neplatná odpověď ověřování totožnosti od serveru.

en: Could not get session bus:
cs: Nezdařilo se získat sběrnici sezení:

en: Cannot ask for Kerberos ticket. Obtain the ticket manually, like on command line with “kinit” or open “Online Accounts” in “Settings” and add the Kerberos account there. Reported error was: %s
cs: Nezdařilo se požádat o tiket Kerberos. Získejte tiket ručně, např. z příkazové řádky pomocí „kinit“ nebo otevřením „Účtů on-line“ v „Nastaveních“ a následným přidáním účtu Kerberos. Ohlášená chyba byla: %s

en: Unsupported security layer.
cs: Nepodporovaná bezpečnostní vrstva.

en: Login
cs: Přihlášení do systému

en: This option will connect to the server using a simple password.
cs: Tato volba vás připojí k serveru pomocí jednoduchého hesla.

en: Unknown authentication state.
cs: Neznámý stav ověřování totožnosti.

en: This option will connect to a Windows-based server using NTLM / Secure Password Authentication.
cs: Tato volba vás připojí k serveru založenému na Windows pomocí ověření NTLM / Secure Password Authentication.

en: POP before SMTP
cs: POP před SMTP

en: This option will authorise a POP connection before attempting SMTP
cs: Tato volba bude autorizovat spojení POP před pokusem o spojení SMTP

en: POP Source UID
cs: Zdrojové UID pro POP

en: POP Before SMTP authentication using an unknown transport
cs: POP před ověřením totožnosti SMTP pomocí neznámého transportu

en: POP Before SMTP authentication attempted with a %s service
cs: Byl vyzkoušen protokol POP před oveřením totožnosti SMTP se službou %s

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the server
cs: Pří této volbě se bude používat pro připojení k serveru přístupový tiket OAutho 2.0

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Google server
cs: Pří této volbě se bude používat pro připojení k serveru Google přístupový tiket OAutho 2.0

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Outlook.com server
cs: Pří této volbě se bude používat pro připojení k serveru Outlook.com přístupový tiket OAutho 2.0

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Yahoo! server
cs: Pří této volbě se bude používat pro připojení k serveru Yahoo! přístupový tiket OAutho 2.0

en: Regular expression compilation failed: %s: %s
cs: Překlad regulárního výrazu selhal: %s: %s

en: Invalid GType registered for protocol “%s”
cs: Neplatný GType registrovaný pro protokol „%s“

en: No support for %s authentication
cs: Typ ověřování totožnosti %s není podporován

en: %s authentication failed
cs: Ověření totožnosti %s selhalo

en: Forwarding messages is not supported
cs: Přeposílání zpráv není podporováno

en: An I/O error occurred during security authorization.
cs: Během bezpečnostní autorizace došlo k chybě I/O

en: security library failure.
cs: selhání bezpečnostní knihovny.

en: security library: received bad data.
cs: bezpečnostní knihovna: přijata špatná data.

en: security library: output length error.
cs: bezpečnostní knihovna: chyba délky výstupu.

en: security library has experienced an input length error.
cs: v bezpečnostní knihovně došlo k chybě délky vstupu.

en: security library: invalid arguments.
cs: bezpečnostní knihovna: neplatné argumenty.

en: security library: invalid algorithm.
cs: bezpečnostní knihovna: neplatný algoritmus.

en: security library: invalid AVA.
cs: bezpečnostní knihovna: neplatné AVA.

en: Improperly formatted time string.
cs: Nesprávně naformátovaný časový řetězec.

en: security library: improperly formatted DER-encoded message.
cs: bezpečnostní knihovna: nesprávně naformátovaná zpráva kódovaná DER.

en: Peer's certificate has an invalid signature.
cs: Certifikát partnera má neplatný podpis.

en: Peer's Certificate has expired.
cs: Certifikát partnera vypršel.

en: Peer's Certificate has been revoked.
cs: Certifikát partnera byl odvolán.

en: Peer's Certificate issuer is not recognized.
cs: Vydavatel certifikátu partnera nebyl rozpoznán.

en: Peer's public key is invalid.
cs: Veřejný klíč partnera je neplatný.

en: The security password entered is incorrect.
cs: Vložené bezpečnostní heslo není správné.

en: New password entered incorrectly.  Please try again.
cs: Nové heslo vloženo nesprávně.  Zkuste to prosím znovu.

en: security library: no nodelock.
cs: bezpečnostní knihovna: žádný nodelock.

en: security library: bad database.
cs: bezpečnostní knihovna: špatná databáze.

en: security library: memory allocation failure.
cs: bezpečnostní knihovna: chyba alokace paměti.

en: Peer's certificate issuer has been marked as not trusted by the user.
cs: Vydavatel certifikátu partnera byl uživatelem označen jako nedůvěryhodný.

en: Peer's certificate has been marked as not trusted by the user.
cs: Certifikát partnera byl uživatelem označen jako nedůvěryhodný.

en: Certificate already exists in your database.
cs: Certifikát už ve vaší databázi existuje.

en: Downloaded certificate's name duplicates one already in your database.
cs: Název staženého certifikátu už ve vaší databázi existuje.

en: Error adding certificate to database.
cs: Chyba při přidávání certifikátu do databáze.

en: Error refiling the key for this certificate.
cs: Chyba při opětovném vyplňování klíče pro tento certifikát.

en: The private key for this certificate cannot be found in key database
cs: Soukromý klíč pro tento certifikát nelze najít v databázi klíčů

en: This certificate is valid.
cs: Tento certifikát je platný.

en: This certificate is not valid.
cs: Tento certifikát není platný.

en: Cert Library: No Response
cs: Certifikační knihovna: žádná odpověď

en: The certificate issuer's certificate has expired.  Check your system date and time.
cs: Certifikát vydavatele certifikátu vypršel.  Zkontrolujte systémové datum a čas.

en: The CRL for the certificate's issuer has expired.  Update it or check your system date and time.
cs: CRL pro vydavatele certifikátu vypršelo.  Aktualizujte jej nebo zkontrolujte systémové datum a čas.

en: The CRL for the certificate's issuer has an invalid signature.
cs: CRL pro vydavatele certifikátu nemá platný podpis.

en: New CRL has an invalid format.
cs: Nové CRL má neplatný formát.

en: Certificate extension value is invalid.
cs: Hodnota rozšíření certifikátu je neplatná.

en: Certificate extension not found.
cs: Rozšíření certifikátu nenalezeno.

en: Issuer certificate is invalid.
cs: Certifikát vydavatele je neplatný.

en: Certificate path length constraint is invalid.
cs: Omezení délky cesty k certifikátu je neplatné.

en: Certificate usages field is invalid.
cs: Pole použití certifikátu je neplatné.

en: **Internal ONLY module**
cs: **Interní modul POUZE**

en: The key does not support the requested operation.
cs: Klíč nepodporuje požadovanou operaci.

en: Certificate contains unknown critical extension.
cs: Certifikát obsahuje neznámé kritické rozšíření.

en: New CRL is not later than the current one.
cs: Nové CRL není později než to současné.

en: Not encrypted or signed: you do not yet have an email certificate.
cs: Nešifrováno nebo podepsáno: ještě nemáte e-mailový certifikát.

en: Not encrypted: you do not have certificates for each of the recipients.
cs: Nešifrováno: nemáte certifikáty pro každého příjemce.

en: Cannot decrypt: you are not a recipient, or matching certificate and private key not found.
cs: Nelze dešifrovat: nejste příjemcem nebo nebyl nalezen odpovídající certifikát a soukromý klíč.

en: Cannot decrypt: key encryption algorithm does not match your certificate.
cs: Nelze dešifrovat: algoritmus šifrování klíče neodpovídá vašemu certifikátu.

en: Signature verification failed: no signer found, too many signers found, or improper or corrupted data.
cs: Ověření podpisu selhalo: nebyl nalezen žádný podepisující, bylo nalezeno příliš mnoho podepisujících, nebo byla nalezena nesprávná či poškozená data.

en: Unsupported or unknown key algorithm.
cs: Nepodporovaný nebo neznámý algoritmus klíče.

en: Cannot decrypt: encrypted using a disallowed algorithm or key size.
cs: Nelze dešifrovat: zašifrováno pomocí nepovoleného algoritmu nebo velikosti klíče.

en: Fortezza card has not been properly initialized.  Please remove it and return it to your issuer.
cs: Karta Fortezza nebyla správně inicializována. Prosím vytáhněte ji a vraťte ji vydavateli.

en: No Fortezza cards Found
cs: Nenalezeny žádné karty Fortezza

en: No Fortezza card selected
cs: Nevybrána žádná karta Fortezza

en: Please select a personality to get more info on
cs: Vyberte si prosím osobnost, o které chcete získat více informací.

en: Personality not found
cs: Osobnost nenalezena

en: No more information on that Personality
cs: Žádné další informace o této osobnosti

en: Invalid Pin
cs: Neplatný PIN

en: Couldn't initialize Fortezza personalities.
cs: Nelze inicializovat osobnosti Fortezza.

en: No KRL for this site's certificate has been found.
cs: Žádné KRL pro certifikát této stránky nenalezeno.

en: The KRL for this site's certificate has expired.
cs: KRL pro certifikát této stránky vypršel.

en: The KRL for this site's certificate has an invalid signature.
cs: KRL pro certifikát této stránky má neplatný podpis.

en: The key for this site's certificate has been revoked.
cs: Klíč pro certifikát této stránky byl odvolaný.

en: New KRL has an invalid format.
cs: Nové KRL má neplatný formát.

en: security library: need random data.
cs: bezpečnostní knihovna: potřebuje náhodná data

en: security library: no security module can perform the requested operation.
cs: bezpečnostní knihovna: žádný bezpečnostní modul nemůže provést požadovanou operaci.

en: The security card or token does not exist, needs to be initialized, or has been removed.
cs: Bezpečnostní karta nebo token neexistují, potřebuje být inicializována, nebo byla odstraněna.

en: security library: read-only database.
cs: bezpečnostní knihovna: databáze pouze ke čtení.

en: No slot or token was selected.
cs: Nebyl vybrán žádný slot nebo token.

en: A certificate with the same nickname already exists.
cs: Certifikát se stejnou přezdívkou už existuje.

en: A key with the same nickname already exists.
cs: Klíč se stejnou přezdívkou už existuje.

en: error while creating safe object
cs: chyba při vytváření bezpečného objektu

en: error while creating baggage object
cs: chyba při vytváření objektu zařízení

en: Couldn't remove the principal
cs: Tohoto představitele nelze odstranit

en: Couldn't delete the privilege
cs: Toto oprávnění nelze smazat

en: This principal doesn't have a certificate
cs: Tento představitel nemá certifikát

en: Required algorithm is not allowed.
cs: Požadovaný algoritmus není povolený.

en: Error attempting to export certificates.
cs: Chyba při pokusu o exportování certifikátu.

en: Error attempting to import certificates.
cs: Chyba při pokusu o importování certifikátu.

en: Unable to import.  Decoding error.  File not valid.
cs: Není možné importovat. Chyba dešifrování. Soubor není platný.

en: Unable to import.  Invalid MAC.  Incorrect password or corrupt file.
cs: Není možné importovat. Neplatný MAC. Nesprávné heslo nebo poškozený soubor.

en: Unable to import.  MAC algorithm not supported.
cs: Není možné importovat.  Algoritmus MAC není podporován.

en: Unable to import.  Only password integrity and privacy modes supported.
cs: Není možné importovat. Podporovány jsou pouze režimy integrity hesla a soukromí.

en: Unable to import.  File structure is corrupt.
cs: Není možné importovat. Struktura souboru je poškozena.

en: Unable to import.  Encryption algorithm not supported.
cs: Není možné importovat.  Šifrovací algoritmus není podporován.

en: Unable to import.  File version not supported.
cs: Není možné importovat. Verze souboru není podporována.

en: Unable to import.  Incorrect privacy password.
cs: Není možné importovat. Nesprávné soukromé heslo.

en: Unable to import.  Same nickname already exists in database.
cs: Není možné importovat. Stejná přezdívka už v databázi existuje.

en: The user pressed cancel.
cs: Zrušeno na žádost uživatele.

en: Not imported, already in database.
cs: Neimportováno, již je v databázi.

en: Message not sent.
cs: Zpráva neodeslána.

en: Certificate key usage inadequate for attempted operation.
cs: Klíč certifikátu není dostatečný pro požadovanou operaci.

en: Certificate type not approved for application.
cs: Typ certifikátu nebyl schválen pro aplikace.

en: Address in signing certificate does not match address in message headers.
cs: Adresa v podpisujícím certifikátu nesouhlasí s adresou v hlavičce zprávy.

en: Unable to import.  Error attempting to import private key.
cs: Není možné importovat. Chyba při pokusu o import soukromého klíče.

en: Unable to import.  Error attempting to import certificate chain.
cs: Není možné importovat. Chyba při pokusu o import řetězce certifikátů.

en: Unable to export.  Unable to locate certificate or key by nickname.
cs: Není možné exportovat. Nepodařilo se podle přezdívky nalézt certifikát nebo klíč.

en: Unable to export.  Private Key could not be located and exported.
cs: Není možné exportovat. Nepodařilo se nalézt a exportovat soukromý klíč.

en: Unable to export.  Unable to write the export file.
cs: Není možné exportovat.  Nepodařilo se zapsat do exportního souboru.

en: Unable to import.  Unable to read the import file.
cs: Není možné importovat.  Nepodařilo se číst z importního souboru.

en: Unable to export.  Key database corrupt or deleted.
cs: Není možné exportovat.  Databáze klíčů je poškozena nebo smazána.

en: Unable to generate public/private key pair.
cs: Nepodařilo se vygenerovat dvojici soukromý/veřejný klíč.

en: Password entered is invalid.  Please pick a different one.
cs: Zadané heslo není správné.  Prosím vyberte jiné.

en: Old password entered incorrectly.  Please try again.
cs: Zadané původní heslo není platné.  Zkuste to prosím znovu.

en: Certificate nickname already in use.
cs: Přezdívka certifikátu už je používána.

en: Peer FORTEZZA chain has a non-FORTEZZA Certificate.
cs: Partnerův řetězec typu FORTEZZA nemá certifikát typu FORTEZZA.

en: A sensitive key cannot be moved to the slot where it is needed.
cs: Citlivý klíč není možné přesunout do pozice, kde je požadován.

en: Invalid module name.
cs: Neplatný název modulu.

en: Invalid module path/filename
cs: Neplatná cesta/název souboru modulu

en: Unable to add module
cs: Modul nelze přidat

en: Unable to delete module
cs: Modul nelze odstranit

en: New KRL is not later than the current one.
cs: Nový KRL není novější než současný.

en: New CKL has different issuer than current CKL.  Delete current CKL.
cs: Nový CKL má jiného vydavatele než současný CKL.  Odstraňte současný CKL.

en: The Certifying Authority for this certificate is not permitted to issue a certificate with this name.
cs: Certifikační autorita pro tento certifikát nemá povoleno vydat certifikát s tímto jménem.

en: The key revocation list for this certificate is not yet valid.
cs: Seznam zneplatněných klíčů pro tento certifikát není ještě platný.

en: The certificate revocation list for this certificate is not yet valid.
cs: Seznam zneplatněných certifikátů pro tento certifikát není ještě platný.

en: The requested certificate could not be found.
cs: Požadovaný certifikát nelze najít.

en: The signer's certificate could not be found.
cs: Nepodařilo se nalézt certifikát podpisovatele.

en: The location for the certificate status server has invalid format.
cs: Adresa serveru pro ověření stavu certifikátů má nesprávný formát.

en: The OCSP response cannot be fully decoded; it is of an unknown type.
cs: Nepodařilo se plně dešifrovat odpověď OCSP. Je neznámého typu.

en: The OCSP server returned unexpected/invalid HTTP data.
cs: Server OCSP vrátil neočekávaná/neplatná data HTTP.

en: The OCSP server found the request to be corrupted or improperly formed.
cs: Server OCSP označil požadavek za porušený nebo nesprávně formátovaný.

en: The OCSP server experienced an internal error.
cs: Server OCSP oznámil interní chybu.

en: The OCSP server suggests trying again later.
cs: Server OCSP doporučil zkusit to znovu později.

en: The OCSP server requires a signature on this request.
cs: Server OCSP požaduje podepsaný požadavek.

en: The OCSP server has refused this request as unauthorized.
cs: Server OCSP odmítl požadavek jako neautorizovaný.

en: The OCSP server returned an unrecognizable status.
cs: Server OCSP vrátil nerozpoznatelný kód stavu.

en: The OCSP server has no status for the certificate.
cs: Server OCSP nemá pro certifikát žádný kód stavu.

en: You must enable OCSP before performing this operation.
cs: Před provedením této akce musíte nejdříve povolit OCSP.

en: You must set the OCSP default responder before performing this operation.
cs: Před provedením této akce musíte nejdříve nastavit výchozího respondenta OCSP.

en: The response from the OCSP server was corrupted or improperly formed.
cs: Odpověď od serveru OCSP byla porušená nebo nesprávně formátovaná.

en: The signer of the OCSP response is not authorized to give status for this certificate.
cs: Podpisovatel odpovědi OCSP není autorizovaný vracet kód stavu pro tento certifikát.

en: The OCSP response is not yet valid (contains a date in the future).
cs: Odpověď od serveru OCSP není ještě platná, protože obsahuje datum v budoucnu.

en: The OCSP response contains out-of-date information.
cs: Odpověď od serveru OCSP obsahuje zastaralé informace.

en: The CMS or PKCS #7 Digest was not found in signed message.
cs: V podepsané odpovědi nebylo nalezeno shrnutí typu CMS nebo PKCS #7.

en: The CMS or PKCS #7 Message type is unsupported.
cs: Zpráva typu CMS nebo PKCS #7 není podporována.

en: PKCS #11 module could not be removed because it is still in use.
cs: Modul PKCS #11 se nepodařilo odstranit, protože je stále používán.

en: Could not decode ASN.1 data. Specified template was invalid.
cs: Nepodařilo se dešifrovat data ASN.1. Specifikovaná šablona byla neplatná.

en: No matching CRL was found.
cs: Nebyl nalezen žádný seznam CRL.

en: You are attempting to import a cert with the same issuer/serial as an existing cert, but that is not the same cert.
cs: Pokoušíte se importovat certifikát se stejným vydavatelem/sériovým číslem jako má už stávající certifikát, který ale není stejný.

en: NSS could not shutdown. Objects are still in use.
cs: Nepodařilo se ukončit NSS. Objekty se stále používají.

en: DER-encoded message contained extra unused data.
cs: Zpráva zašifrovaná metodou DER obsahuje nepoužitá extra data.

en: Unsupported elliptic curve.
cs: Nepodporovaná eliptická křivka.

en: Unsupported elliptic curve point form.
cs: Nepodporovaná forma bodu eliptické křivky.

en: Unrecognized Object Identifier.
cs: Nerozpoznaný identifikátor objektu.

en: Invalid OCSP signing certificate in OCSP response.
cs: Neplatný podpisující certifikát OCSP v odpovědi OCSP.

en: Certificate is revoked in issuer's certificate revocation list.
cs: Certifikát je zneplatněn v seznamu zneplatněných certifikátů vydavatele.

en: Issuer's OCSP responder reports certificate is revoked.
cs: Respondenta OCSP vydavatele nahlásil certifikát jako zneplatněný.

en: Issuer's Certificate Revocation List has an unknown version number.
cs: Seznam zneplatněných certifikátů vydavatele má neznámé číslo verze.

en: Issuer's V1 Certificate Revocation List has a critical extension.
cs: Seznam zneplatněných certifikátů vydavatele typu V1 má kritické rozšíření.

en: Issuer's V2 Certificate Revocation List has an unknown critical extension.
cs: Seznam zneplatněných certifikátů vydavatele typu V1 má neznámé kritické rozšíření.

en: Unknown object type specified.
cs: Specifikován neznámý typ objektu.

en: PKCS #11 driver violates the spec in an incompatible way.
cs: Ovladač PKCS #11 porušuje specifikaci neslučitelným způsobem.

en: No new slot event is available at this time.
cs: Momentálně není dostupný žádný slot pro události.

en: CRL already exists.
cs: CRL už existuje.

en: NSS is not initialized.
cs: NSS není inicializováno.

en: The operation failed because the PKCS#11 token is not logged in.
cs: Operace skončila s chybou, protože token PKCS#11 není přihlášen.

en: Configured OCSP responder's certificate is invalid.
cs: Nastavený server OCSP má neplatný certifikát.

en: OCSP response has an invalid signature.
cs: Odpověď OCSP má neplatný podpis.

en: Cert validation search is out of search limits
cs: Zjišťování ověření platnosti certifikátu je mimo limity hledání

en: Policy mapping contains anypolicy
cs: Mapování zásad neobsahuje žádné zásady

en: Cert chain fails policy validation
cs: Řetěz certifikátů neodpovídá zásadám ověření platnosti

en: Unknown location type in cert AIA extension
cs: Neznámý typ umístění v rozšíření AIA certifikátu

en: Server returned bad HTTP response
cs: Server vrátil chybnou odpověď HTTP

en: Server returned bad LDAP response
cs: Server vrátil chybnou odpověď LDAP

en: Failed to encode data with ASN1 encoder
cs: Kódování dat pomocí ASN1 kodéru se nezdařilo

en: Bad information access location in cert extension
cs: Chybné umístění přístupu k informaci v rozšíření certifikátu

en: Libpkix internal error occurred during cert validation.
cs: Při ověření platnosti certifikátu nastala interní chyba libpkix.

en: A PKCS #11 module returned CKR_GENERAL_ERROR, indicating that an unrecoverable error has occurred.
cs: Modul PKCS #11 vrátil chybu CKR_GENERAL_ERROR. Nastala neopravitelná chyba.

en: A PKCS #11 module returned CKR_FUNCTION_FAILED, indicating that the requested function could not be performed.  Trying the same operation again might succeed.
cs: Modul PKCS #11 vrátil chybu CKR_FUNCTION_FAILED. Požadovaná funkce nemohla být provedena. Opakování stejné operace znovu může uspět.

en: A PKCS #11 module returned CKR_DEVICE_ERROR, indicating that a problem has occurred with the token or slot.
cs: Modul PKCS #11 vrátil chybu CKR_DEVICE_ERROR. Nastal problém s tokenem nebo slotem.

en: Expired password
cs: Prošlé heslo

en: Locked password
cs: Uzamčené heslo

en: Unknown PKCS11 error
cs: Neznámá chyba PKCS11

en: Certificate signature algorithm disabled
cs: Algoritmus podpisu certifikátu je zakázán

en: Legacy database
cs: Zastaralá databáze

en: Signature algorithm disabled
cs: Algoritmus podpisu zakázán

en: Algorithm mismatch
cs: Neshoda algoritmů

en: Unknown error.
cs: Neznámá chyba.

en: Cannot find certificate for “%s”
cs: Nelze najít certifikát pro „%s“

en: Cannot create CMS message
cs: Nelze vytvořit zprávu CMS

en: Cannot create CMS signed data
cs: Nelze vytvořit podepsaná data CMS

en: Cannot attach CMS signed data
cs: Nelze přiložit podepsaná data CMS

en: Cannot attach CMS data
cs: Nelze přiložit data CMS

en: Cannot create CMS Signer information
cs: Nelze vytvořit informace o podepisující osobě CMS

en: Cannot find certificate chain
cs: Nelze najít řetězec certifikátů

en: Cannot add CMS Signing time
cs: Nelze přidat čas podpisu CMS

en: Encryption certificate for “%s” does not exist
cs: Šifrovací certifikát pro „%s“ neexistuje

en: Cannot add SMIMEEncKeyPrefs attribute
cs: Nelze přidat atribut SMIMEEncKeyPrefs

en: Cannot add MS SMIMEEncKeyPrefs attribute
cs: Nelze přidat atribut MS SMIMEEncKeyPrefs

en: Cannot add encryption certificate
cs: Nelze přidat šifrovací certifikát

en: Cannot add CMS Signer information
cs: Nelze přidat informace o podepisující osobě CMS

note: Translators: A fallback message when couldn't verify an SMIME signature
en: Unverified
cs: Neověřeno

en: Good signature
cs: Dobrý podpis

en: Bad signature
cs: Špatný podpis

en: Content tampered with or altered in transit
cs: Obsah byl při přenosu poškozen nebo změněn

en: Signing certificate not found
cs: Podpisový certifikát nebyl nalezen

en: Signing certificate not trusted
cs: Nedůvěryhodný podpisový certifikát

en: Signature algorithm unknown
cs: Neznámý algoritmus podpisu

en: Signature algorithm unsupported
cs: Algoritmus podpisu není podporován

en: Malformed signature
cs: Nesprávně vytvořený podpis

en: Processing error
cs: Chyba při zpracování

en: No signed data in signature
cs: V podpisu nejsou podepsaná data

en: Digests missing from enveloped data
cs: V obálce dat schází heš

en: Cannot calculate digests
cs: Nelze spočítat heš

en: Cannot set message digests
cs: Nelze nastavit heš zprávy

en: Certificate import failed
cs: Import certifikátu selhal

en: Certificate is the only message, cannot verify certificates
cs: Certifikát je jediná zpráva, nelze ověřit certifikáty

en: Certificate is the only message, certificates imported and verified
cs: Certifikát je jediná zpráva, certifikáty importovány a ověřeny

en: Cannot find signature digests
cs: Nelze najít heše podpisu

en: Signer: %s <%s>: %s
cs: Podepisující: %s <%s>: %s

en: Cannot create encoder context
cs: Nelze vytvořit kontext kodéru

en: Failed to add data to CMS encoder
cs: Nelze přidat data ke kodéru CMS

en: Failed to encode data
cs: Nelze zakódovat data

en: Decoder failed
cs: Dekodér selhal

en: No valid or appropriate certificate for “%s” was found
cs: Nenalezen žádný platný nebo odpovídající certifikát pro „%s“

en: Cannot find common bulk encryption algorithm
cs: Nelze najít společný algoritmus pro šifrování

en: Cannot allocate slot for encryption bulk key
cs: Nelze alokovat slot pro šifrovací klíč

en: Cannot create CMS Message
cs: Nelze vytvořit zprávu CMS

en: Cannot create CMS Enveloped data
cs: Nelze vytvořit zabalená data CMS

en: Cannot attach CMS Enveloped data
cs: Nelze připojit zabalená data CMS

en: Cannot attach CMS data object
cs: Nelze připojit objekt dat CMS

en: Cannot create CMS Recipient information
cs: Nelze vytvořit informace o příjemci CMS

en: Cannot add CMS Recipient information
cs: Nelze přidat informace o příjemci CMS

en: Failed to add data to encoder
cs: Nelze přidat data ke kodéru

en: S/MIME Decrypt: No encrypted content found
cs: Dešifrování S/MIME: Nenalezen šifrovaný obsah

en: Opening folder “%s”
cs: Otevírání složky „%s“

en: Scanning folders in “%s”
cs: Prohledávání složek v „%s“

en: Trash
cs: Koš

en: Junk
cs: Nevyžádané

en: Cannot create folder: %s: folder exists
cs: Nelze vytvořit složku: %s: složka existuje

en: Creating folder “%s”
cs: Vytváření složky „%s“

en: Cannot delete folder: %s: Invalid operation
cs: Nelze odstranit složku: %s: Neplatná operace

en: Cannot rename folder: %s: Invalid operation
cs: Nelze přejmenovat složku: %s: Neplatná operace

en: Cannot write with no base stream
cs: Nelze zapisovat bez základního datového proudu

en: Stream type “%s” is not seekable
cs: V datovém proudu typu „%s“ není možné přeskakování

en: Only reset to beginning is supported with CamelStreamFilter
cs: Pouze nastavení na začátek je podporováno s CamelStreamFilter

en: Only reset to beginning is supported with CamelHttpStream
cs: Pouze nastavení na začátek je podporováno s CamelHttpStream

en: Connection cancelled
cs: Spojení zrušeno

en: Could not connect with command “%s”: %s
cs: Nelze se připojit příkazem „%s“: %s

en: Subscribing to folder “%s”
cs: Přihlašování ke složce „%s“

en: Unsubscribing from folder “%s”
cs: Odhlašování od složky „%s“

en: Could not parse URL “%s”
cs: Nelze zpracovat adresu URL „%s“

en: Updating folder “%s”
cs: Aktualizuje se složka „%s“

en: Cannot copy or move messages into a Virtual Folder
cs: Nelze kopírovat nebo přesunout zprávy do Virtuální složky

note: Translators: The first “%s” is replaced with a message UID, the second “%s” is replaced with an account name and the third “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: No such message %s in “%s : %s”
cs: Taková zpráva %s v „%s : %s“ neexistuje

en: Error storing “%s”:
cs: Chyba při ukládání „%s“:

en: Updating search folder “%s”
cs: Aktualizuje se vyhledávací složka „%s“

en: Automatically _update on change in source folders
cs: Automaticky _aktualizovat po každé změně ve zdrojových složkách

note: Translators: 'Unmatched' is a folder name under Search folders where are shown * all messages not belonging into any other configured search folder
en: Unmatched
cs: Nepřiřazené

en: Cannot delete folder: %s: No such folder
cs: Nelze odstranit složku: %s: Složka neexistuje

en: Cannot rename folder: %s: No such folder
cs: Nelze přejmenovat složku: %s: Složka neexistuje

en: Enable _Unmatched folder
cs: Povolit složku _Nepřiřazené

en: Updating Unmatched search folder
cs: Aktualizuje se vyhledávací složka _Nepřiřazené

en: Cannot copy messages to the Trash folder
cs: Nelze kopírovat zprávy do složky Koš

en: Cannot copy messages to the Junk folder
cs: Nelze kopírovat zprávy do složky Nevyžádané

en: You must be working online to complete this operation (%s)
cs: Pro dokončení této operace musíte pracovat připojeni (%s)

en: You must be working online to complete this operation
cs: Pro dokončení této operace musíte pracovat připojeni

en: No destination folder specified
cs: Není určena žádná cílová složka

en: Unable to move junk messages
cs: Nelze přesunout nevyžádané zprávy

en: Unable to move deleted messages
cs: Nelze přesunout odstraněné zprávy

en: Unable to move Not-Junk messages
cs: Nelze přesunout vyžádané zprávy

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: No quota information available for folder “%s : %s”
cs: Informace o kvótě nejsou dostupné pro složku „%s : %s“

note: transfer ownership to 'rcf' Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Removing stale cache files in folder “%s : %s”
cs: Odstraňují se zastaralé souborů mezipaměti ve složce „%s : %s“

en: Apply message _filters to this folder
cs: Použít _filtry zpráv v této složce

en: Always check for _new mail in this folder
cs: Vždy kontrolovat nové zprávy v této složce

en: Could not create folder summary for %s
cs: Nelze vytvořit shrnutí složky pro %s

en: Could not create cache for %s:
cs: Nelze vytvořit mezipaměť pro %s:

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: No IMAP mailbox available for folder “%s : %s”
cs: Pro složku „%s : %s“ není k dispozici žádná poštovní schránka IMAP

en: Source stream returned no data
cs: Zdrojový datový proud nevrátil žádná data

en: Checking for New Mail
cs: Kontrola nové pošty

en: C_heck for new messages in all folders
cs: _Hledat novou poštu ve všech složkách

en: Ch_eck for new messages in subscribed folders
cs: _Hledat nové zprávy v přihlášených složkách

en: Use _Quick Resync if the server supports it
cs: Používat _rychlou synchronizaci, pokud ji server podporuje

en: _Listen for server change notifications
cs: _Sledovat oznámení změn na serveru

en: Folders
cs: Složky

en: _Show only subscribed folders
cs: _Zobrazovat pouze přihlášené složky

en: Options
cs: Volby

en: Apply _filters to new messages in all folders
cs: Použít _filtry na nové zprávy ve všech složkách

en: _Apply filters to new messages in Inbox on this server
cs: _Použít filtry na nové zprávy ve složce Přijatá na tomto serveru

en: Check new messages for _Junk contents
cs: Hledat n_evyžádanou poštu v nových zprávách

en: Only check for Junk messages in the In_box folder
cs: Hledat nevyžádané zprávy jen ve složce _Přijatá

en: Synchroni_ze remote mail locally in all folders
cs: Synchroni_zovat vzdálenou poštu s místní ve všech složkách

en: Numbe_r of concurrent connections to use
cs: Poč_et použitých souběžných připojení

en: Enable full folder update on _metered network
cs: Povolit plnou aktualizaci složky na měřeném připojení

en: Send client I_D to the server
cs: Posílat na server I_D klienta

en: O_verride server-supplied folder namespace
cs: _Předefinovat jmenný prostor složek ze serveru

en: Namespace:
cs: Jmenný prostor:

en: Ignore other users namespace
cs: Ignorovat jmenný prostor ostatních uživatelů

en: Ignore shared folders namespace
cs: Ignorovat jmenný prostor sdílených složek

en: Use shell command for connecting to the server
cs: Pro připojení k serveru použít příkaz pro shell

en: Command:
cs: Příkaz:

en: Download large messages in chunks
cs: Stahovat velké zprávy v blocích

note: Translators: This constructs either "Fetch new messages in ascending order" or "Fetch new messages in descending order"
en: Fetch new messages in
cs: Stahovat nové zprávy v

note: Translators: This constructs "Fetch new messages in ascending order"
en: ascending order
cs: vzestupném pořadí

note: Translators: This constructs "Fetch new messages in descending order"
en: descending order
cs: sestupném pořadí

note: Translators: The '%s' is replaced with a spin button with the actual value
en: Store folder changes after %s second(s)
cs: Ukládat změny ve složkách po %s vteřině/vteřinách.

en: Single client mode
cs: Režim jednoho klientu

en: Default IMAP port
cs: Výchozí port pro IMAP

en: IMAP over TLS
cs: IMAP přes TLS

en: For reading and storing mail on IMAP servers.
cs: Pro čtení a ukládání pošty na serverech IMAP.

en: Error writing to cache stream
cs: Chyba při zápisu do datového proudu mezipaměti

en: Failed to get capabilities
cs: Selhalo zjištění schopností

en: Failed to connect to IMAP server %s in secure mode: %s
cs: Nelze se připojit k serveru IMAP %s v zabezpečeném režimu: %s

en: STARTTLS not supported
cs: STARTTLS není podporováno

en: Failed to issue STARTTLS
cs: Selhalo odbavení příkazu STARTTLS

en: Failed to connect to IMAP server %s in secure mode:
cs: Nelze se připojit k serveru IMAP %s v zabezpečeném režimu:

en: IMAP server %s does not support %s authentication
cs: Server IMAP %s nepodporuje ověřování totožnosti %s

en: Plaintext authentication disallowed on insecure connections. Change encryption to STARTTLS or TLS for account “%s”.
cs: U nezabezpečeného připojení není dovolené ověřování přes otevřený text. Změňte u účtu „%s“ šifrování na STARTTLS nebo TLS.

en: Cannot authenticate without a username
cs: Nelze ověřit totožnost bez uživatelského jména

en: Authentication password not available
cs: Heslo pro ověření totožnosti není k dispozici

en: Failed to authenticate
cs: Selhalo ověření

en: Failed to issue ID
cs: Selhalo odbavení příkazu ID

en: Failed to issue ENABLE UTF8=ACCEPT
cs: Selhalo odbavení příkazu ENABLE UTF8=ACCEPT

en: Failed to issue NAMESPACE
cs: Selhalo odbavení příkazu NAMESPACE

en: Failed to enable QResync
cs: Selhalo povolení QResync

en: Failed to issue NOTIFY
cs: Selhalo odbavení příkazu NOTIFY

en: Failed to select mailbox
cs: Selhal výběr poštovní schránky

en: Cannot issue command, no stream available
cs: Nelze odbavit příkaz, není k dispozici žádný datový proud

en: Cannot get message with message ID %s: %s
cs: Nelze získat zprávu s ID %s: %s

en: No such message available.
cs: Žádná taková zpráva není k dispozici.

en: Error fetching message
cs: Chyba při získávání zprávy

en: Error performing NOOP
cs: Chyba při vykonávání příkazu NOOP

en: Failed to close the tmp stream
cs: Selhalo zavření dočasného datového proudu

en: Failed to copy the tmp file
cs: Selhalo kopírování dočasného souboru

en: Error moving messages
cs: Chyba při přesouvání zpráv

en: Error copying messages
cs: Chyba při kopírování zpráv

en: Cannot create spool file:
cs: Nelze vytvořit soubor fronty:

en: Error appending message
cs: Chyba při přidávání zprávy

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Scanning for changed messages in “%s : %s”
cs: Hledají se změněné zprávy v „%s : %s“

en: Error scanning changes
cs: Chyba při zjišťování změn

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Fetching summary information for new messages in “%s : %s”
cs: Stahují se souhrnné informace o nových zprávách v „%s : %s“

en: Error fetching message info
cs: Chyba při získávání informací o zprávě

en: Error running STATUS
cs: Chyba při vykonávání příkazu STATUS

en: Error syncing changes
cs: Chyba při synchronizaci změn

en: Error expunging message
cs: Chyba při trvalém odstranění zprávy

en: Error fetching folders
cs: Chyba při získávání složek

en: Error fetching subscribed folders
cs: Chyba při získávání přihlášených složek

en: Error creating folder
cs: Chyba při vytváření složky

en: Error deleting folder
cs: Chyba při odstraňování složky

en: Error renaming folder
cs: Chyba při přejmenovávání složky

en: Error subscribing to folder
cs: Chyba při přihlašování ke složce

en: Error unsubscribing from folder
cs: Chyba při odhlašování od složky

en: IMAP server does not support quotas
cs: Server IMAP nepodporuje kvóty

en: Error retrieving quota information
cs: Chyba při získávání informací o kvótě

en: Search failed
cs: Hledání selhalo

note: Blocks, until the DONE is issued or on inactivity timeout, error, ...
en: Error running IDLE
cs: Chyba při vykonávání příkazu IDLE

note: create a dummy "." parent inbox, use to scan, then put back at the top level
en: Inbox
cs: Přijatá

en: IMAP server %s
cs: Server IMAP %s

en: IMAP service for %s on %s
cs: Služba IMAP pro %s na %s

en: No IMAPx connection object provided
cs: Není poskytován žádný objekt připojení IMAPx

en: Password
cs: Heslo

en: This option will connect to the IMAP server using a plaintext password.
cs: Tato volba vás připojí server IMAP pomocí hesel přenášených v prostém textu.

en: No such folder %s
cs: Složka %s neexistuje

en: No IMAP namespace for folder path “%s”
cs: Pro cestu ke složce „%s“ není žádný jmenný prostor IMAP

en: Retrieving folder list for “%s”
cs: Získává se seznam složek pro „%s“

en: The account does not support folder hierarchy. Create the folder on the account level instead.
cs: Tento účet nepodporuje hierarchii složek. Vytvořte místo toho složku na úrovni účtu.

en: The folder name “%s” is invalid because it contains the character “%c”
cs: Název složky „%s“ je neplatný, protože obsahuje znak „%c“

[ctx: IMAPDefaults]
note: Translators: The strings in "IMAPDefaults" context are folder names as can be presented by the server; There's checked for the localized version of it and for the non-localized version as well. It's always the folder name (eventually path) as provided by the server, when returned in given localizati
en: [Gmail]/Drafts
cs: [Gmail]/Koncepty

[ctx: IMAPDefaults]
en: Drafts
cs: Koncepty

[ctx: IMAPDefaults]
en: Draft
cs: Koncept

[ctx: IMAPDefaults]
en: Templates
cs: Šablony

[ctx: IMAPDefaults]
en: Archive
cs: Archiv

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Sent Mail
cs: [Gmail]/Odeslaná pošta

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent
cs: Odeslané

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent Items
cs: Odeslané položky

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent Messages
cs: Odeslané zprávy

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk
cs: Nevyžádané

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk E-mail
cs: Nevyžádané e-maily

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk Email
cs: Nevyžádaná pošta

[ctx: IMAPDefaults]
en: Spam
cs: Nechtěná

[ctx: IMAPDefaults]
en: Bulk Mail
cs: Nechtěná pošta

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Trash
cs: [Gmail]/Koš

[ctx: IMAPDefaults]
en: Trash
cs: Koš

[ctx: IMAPDefaults]
en: Deleted Items
cs: Smazané položky

[ctx: IMAPDefaults]
en: Deleted Messages
cs: Smazané zprávy

note: Translators: This is used for a folder description, for * folders being under /var/spool/mail.  The first %s is * replaced with a relative path under /var/spool/mail, * the second %s is replaced with a protocol name, like * mbox/maldir/... * folders being under /var/mail.  The first %s is replaced *
en: mailbox: %s (%s)
cs: poštovní schránka: %s (%s)

en: _Index message body data
cs: _Indexovat data v tělech zpráv

note: Translators: The first %s is replaced with a message ID, * the second %s is replaced with the folder path, * the third %s is replaced with a detailed error string
en: Cannot get message %s from folder %s
    %s
cs: Nelze získat zprávu: %s ze složky %s
    %s

en: _Use the “.folders” folder summary file (exmh)
cs: P_oužívat soubor „.folders“ se souhrnnými informacemi (exmh)

en: MH-format mail directories
cs: Poštovní složky ve formátu MH

en: For storing local mail in MH-like mail directories.
cs: Pro ukládání místní pošty v poštovních složkách typu MH.

en: Apply _filters to new messages
cs: Používat _filtry na nové zprávy v Přijaté

en: Local delivery
cs: Místní doručení

en: For retrieving (moving) local mail from standard mbox-formatted spools into folders managed by Evolution.
cs: Pro získávání (přesun) místní pošty ze standardních schránek ve formátu mbox do složek spravovaných Evolution.

en: _Apply filters to new messages in Inbox
cs: _Použít filtry na nové zprávy v Přijaté

en: Maildir-format mail directories
cs: Poštovní složky ve formátu maildir

en: For storing local mail in maildir directories.
cs: Pro ukládání místní pošty ve složkách ve formátu maildir.

en: _Listen for change notifications
cs: _Sledovat oznamování změn

en: _Store status headers in Elm/Pine/Mutt format
cs: _Ukládat hlavičky stavu ve formátu Elm/Pine/Mutt

en: Standard Unix mbox spool file
cs: Standardní Unixový sdílený soubor mbox

en: For reading and storing local mail in external standard mbox spool files.
    May also be used to read a tree of Elm, Pine, or Mutt style folders.
cs: Pro čtení a ukládání místní pošty v externích souborech ve standardním formátu
    mbox. Lze též použít pro čtení složek strom ve stylu Elm, Pine nebo Mutt.

en: Standard Unix mbox spool directory
cs: Standardní unixová složka fronty mbox

en: Could not rename folder %s to %s: %s
cs: Nelze přejmenovat složku %s na %s: %s

en: Local mail file %s
cs: Místní poštovní soubor %s

en: Store root %s is not an absolute path
cs: Kořen %s pro ukládání není absolutní cesta

en: Store root %s is not a regular directory
cs: Kořen %s pro ukládání není běžná složka

en: Cannot get folder: %s: %s
cs: Nelze získat složku: %s: %s

en: Local stores do not have an inbox
cs: Lokální ukládání nemá složku pro přijatou poštu

en: Could not delete folder index file “%s”: %s
cs: Nelze odstranit soubor s indexem složky „%s“: %s

en: Could not delete folder meta file “%s”: %s
cs: Nelze odstranit soubor s metadaty složky „%s“: %s

en: Could not rename “%s”: %s
cs: Nelze přejmenovat „%s“: %s

en: No such message
cs: Taková zpráva neexistuje

en: Cannot append message to maildir folder: %s:
cs: Nelze přidat zprávu do složky maildir: %s:

en: Cannot get message %s from folder %s:
cs: Nelze získat zprávu %s ze složky %s:

en: Cannot transfer message to destination folder: %s
cs: Nelze přesunout zprávu do cílové složky: %s

en: Cannot create folder containing “%s”
cs: Nelze vytvořit složku obsahující „%s“

en: Folder %s already exists
cs: Složka %s již existuje

en: Cannot create folder “%s”: %s
cs: Nelze vytvořit složku „%s“: %s

en: Cannot get folder “%s”: %s
cs: Nelze získat složku „%s“: %s

en: Cannot get folder “%s”: folder does not exist.
cs: Nelze získat složku „%s“: složka neexistuje.

en: Cannot get folder “%s”: not a maildir directory.
cs: Nelze získat složku „%s“: není to složka maildir.

en: Could not delete folder “%s”: %s
cs: Nelze odstranit složku „%s“: %s

en: not a maildir directory
cs: není složka maildir

en: Could not scan folder “%s”: %s
cs: Nelze prohledat složku „%s“: %s

en: Cannot open maildir directory path: %s: %s
cs: Nelze otevřít cestu poštovní schránky: %s: %s

en: Checking folder consistency
cs: Probíhá kontrola konzistence složky

en: Checking for new messages
cs: Hledání nových zpráv

en: Storing folder
cs: Ukládání složky

en: Cannot open mailbox: %s:
cs: Nelze otevřít poštovní schránku: %s:

en: Cannot append message to mbox file: %s:
cs: Nelze přidat zprávu do souboru mbox: %s:

en: The folder appears to be irrecoverably corrupted.
cs: Složka je zřejmě nenapravitelně poškozená.

en: Cannot create folder lock on %s: %s
cs: Nelze získat zámek složky %s: %s

en: Cannot create a folder by this name.
cs: Nelze vytvořit složku s tímto názvem.

en: Cannot get folder “%s”: not a regular file.
cs: Nelze získat složku „%s“: není to běžný soubor.

en: Cannot create directory “%s”: %s.
cs: Nelze vytvořit složku „%s“: %s.

en: Cannot create folder: %s: %s
cs: Nelze vytvořit složku: %s: %s

en: Folder already exists
cs: Složka již existuje

en: Could not delete folder “%s”:
    %s
cs: Nelze odstranit složku „%s“:
    %s

en: “%s” is not a regular file.
cs: „%s“ není běžný soubor.

en: Folder “%s” is not empty. Not deleted.
cs: Složka „%s“ není prázdná. Nebyla odstraněna.

en: Could not delete folder summary file “%s”: %s
cs: Nelze odstranit soubor se souhrnem složky „%s“: %s

en: The new folder name is illegal.
cs: Nový název složky není platný.

en: Could not rename “%s”: “%s”: %s
cs: Nelze přejmenovat „%s“: „%s“: %s

en: Could not open folder: %s: %s
cs: Nelze otevřít složku: %s: %s

en: Cannot check folder: %s: %s
cs: Nelze zkontrolovat složku: %s: %s

en: Could not open file: %s: %s
cs: Nelze otevřít soubor: %s: %s

en: Cannot open temporary mailbox: %s
cs: Nelze otevřít dočasnou poštovní schránku: %s

en: Could not close source folder %s: %s
cs: Nelze zavřít zdrojovou složku: %s: %s

en: Could not close temporary folder: %s
cs: Nelze zavřít dočasnou složku: %s

en: Could not rename folder: %s
cs: Nelze přejmenovat složku: %s

en: Could not store folder: %s
cs: Nelze uložit složku: %s

en: MBOX file is corrupted, please fix it. (Expected a From line, but didn’t get it.)
cs: Soubor poštovní schránky je poškozený, opravte jej prosím. (Očekáván řádek „From“, ale nebyl obdržen.)

en: Summary and folder mismatch, even after a sync
cs: Neshoda shrnutí a složky, dokonce i po synchronizaci

en: Unknown error: %s
cs: Neznámá chyba: %s

en: Writing to temporary mailbox failed: %s
cs: Zápis do dočasné schránky selhal: %s

en: Writing to temporary mailbox failed: %s: %s
cs: Zápis do dočasné schránky selhal: %s: %s

en: Cannot append message to mh folder: %s:
cs: Nelze přidat zprávu do složky MH: %s:

en: Could not create folder “%s”: %s
cs: Nelze vytvořit složku „%s“: %s

en: Cannot get folder “%s”: not a directory.
cs: Nelze získat složku „%s“: není to složka.

en: Cannot open MH directory path: %s: %s
cs: Nelze otevřít cestu složky MH: %s: %s

en: Spool “%s” cannot be opened: %s
cs: Schránku „%s“ nelze otevřít: %s

en: Spool “%s” is not a regular file or directory
cs: Schránka „%s“ není běžný soubor nebo složka

en: Spool mail file %s
cs: Soubor poštovní schránky %s

en: Spool folder tree %s
cs: Strom složek schránky %s

en: Invalid spool
cs: Neplatná schránka

en: Folder “%s/%s” does not exist.
cs: Složka „%s/%s“ neexistuje.

en: Could not open folder “%s”:
    %s
cs: Nelze otevřít složku „%s“:
    %s

en: Folder “%s” does not exist.
cs: Složka „%s“ neexistuje.

en: Could not create folder “%s”:
    %s
cs: Nelze vytvořit složku „%s“:
    %s

en: “%s” is not a mailbox file.
cs: „%s“ není soubor schránky.

en: Store does not support an INBOX
cs: Úložiště nepodporuje schránku INBOX pro přijatou poštu

en: Spool folders cannot be deleted
cs: Složky fronty nelze odstranit

en: Spool folders cannot be renamed
cs: Složky schránky nelze přejmenovat

en: Refreshing spool folder
cs: Aktualizuje se složka fronty

en: Could not synchronize temporary folder %s: %s
cs: Nelze synchronizovat dočasnou složku %s: %s

en: Could not synchronize spool folder %s: %s
cs: Nelze synchronizovat složku fronty %s: %s

en: Could not synchronize spool folder %s: %s
    Folder may be corrupt, copy saved in “%s”
cs: Nelze synchronizovat složku fronty %s: %s
    Složka je možná poškozena, kopie uložena v „%s“

en: Internal error: UID in invalid format: %s
cs: Interní chyba: UID v neplatném formátu: %s

en: Cannot get message %s: %s
cs: Nelze získat zprávu %s: %s

en: Cannot get message %s:
cs: Nelze získat zprávu %s:

en: Posting failed: %s
cs: Posílání selhalo: %s

en: Posting failed:
cs: Posílání selhalo:

en: This message is not currently available
cs: Tato zpráva není v tuto chvíli dostupná

en: You cannot copy messages from a NNTP folder
cs: Nemůžete kopírovat zprávy ze složky NNTP

en: _Show folders in short notation (e.g. c.o.linux rather than comp.os.linux)
cs: _Zobrazovat složky krátkým zápisem (např. c.o.linux místo comp.os.linux)

en: In the subscription _dialog, show relative folder names
cs: V _dialogu přihlašování zobrazovat relativní názvy složek

note: Translators: The '%s' is replaced with a spin button with the actual value to use
en: Download only up to %s latest messages
cs: Stahovat nanejvýše posledních %s zpráv

en: Default NNTP port
cs: Výchozí port pro NNTP

en: NNTP over TLS
cs: NNTP přes TLS

en: USENET news
cs: Diskusní skupiny USENET

en: This is a provider for reading from and posting to USENET newsgroups.
cs: Toto je poskytovatel čtení a posílaní do diskusních skupin USENET.

en: This option will connect to the NNTP server anonymously, without authentication.
cs: Tato volba vás připojí k serveru NNTP anonymně bez ověření totožnosti.

en: This option will authenticate with the NNTP server using a plaintext password.
cs: Tato volba nastaví ověřování totožnosti k serveru NNTP pomocí hesla v prostém textu.

en: Could not read greeting from %s:
cs: Nelze číst pozdrav od %s:

en: NNTP server %s returned error code %d: %s
cs: Server NNTP %s vrátil chybový kód %d: %s

en: Failed to issue STARTTLS for NNTP server %s:
cs: Selhalo vydání STARTTLS pro server NNTP %s:

en: NNTP server %s doesn’t support STARTTLS: %s
cs: Server NNTP %s nepodporuje STARTTLS: %s

en: Failed to connect to NNTP server %s in secure mode:
cs: Nelze se připojit k serveru NTTP %s v zabezpečeném režimu:

en: USENET News via %s
cs: Diskusní skupiny USENET pomocí %s

en: Error retrieving newsgroups:
    
    %s
cs: Chyba při získávání diskusních skupin:
    
    %s

en: You cannot create a folder in a News store: subscribe instead.
cs: Nemůžete vytvořit složku v úložišti News (diskuzní skupiny): místo toho se přihlaste.

en: You cannot rename a folder in a News store.
cs: Nemůžete přejmenovat složku v úložišti News (diskuzní skupiny).

en: You cannot remove a folder in a News store: unsubscribe instead.
cs: Nemůžete odstranit složku z úložiště News (diskuzní skupiny): místo toho se odhlaste.

en: You cannot subscribe to this newsgroup:
    
    No such newsgroup. The selected item is a probably a parent folder.
cs: Nemůžete se přihlásit do této diskusní skupiny:
    
    Taková diskusní skupina neexistuje. Vybraná položka je pravděpodobně rodičovská složka.

en: You cannot unsubscribe to this newsgroup:
    
    newsgroup does not exist!
cs: Nemůžete se odhlásit z této diskusní skupiny:
    
    Diskusní skupina neexistuje!

en: NNTP Command failed:
cs: Příkaz NNTP selhal:

en: Not connected.
cs: Nepřipojen.

en: No such folder: %s
cs: Taková složka neexistuje: %s

en: %s: Scanning new messages
cs: %s: Hledání nové zprávy

en: Unexpected server response from xover: %s
cs: Neočekávaná odpověď serveru od xover: %s

en: Unexpected server response from head: %s
cs: Neočekávaná odpověď serveru od head: %s

en: Operation failed: %s
cs: Operace selhala: %s

en: %s: Scanning existing messages
cs: %s: Hledání stávající zprávy

en: Unexpected server response from listgroup: %s
cs: Neočekávaná odpověď od seznamu skupin: %s

en: No message with UID %s
cs: Žádná zpráva s UID %s

en: Retrieving POP message %d
cs: Načítání zprávy POP %d

en: Unknown reason
cs: Neznámý důvod

en: Retrieving POP summary
cs: Načítání shrnutí POP

en: Cannot get POP summary:
cs: Nelze získat shrnutí POP:

en: Expunging old messages
cs: Odstraňování staré zprávy

en: Expunging deleted messages
cs: Odstraňování smazané zprávy

en: Message Storage
cs: Úložiště zpráv

en: _Leave messages on server
cs: _Zanechat zprávy na serveru

note: Translators: '%s' is replaced with a widget, where user can * select how many days can be message left on the server.
en: _Delete after %s day(s)
cs: _Odstranit po %s dnech

en: Hint: Use 0 days to keep messages on the server indefinitely.
cs: Rada: Použijte 0 dní, pokud chcete zprávy uchovat na serveru napořád.

en: Delete _expunged from local Inbox
cs: Odstranit _vymazané zprávy z místní složky Přijatá

en: Disable _support for all POP3 extensions
cs: Zakázat _podporu pro všechna rozšíření POP3

en: Enable _UTF-8 extension, when the server supports it
cs: Povolit rozšíření pro _UTF-8, pokud to server podporuje

en: Default POP3 port
cs: Výchozí port pro POP3

en: POP3 over TLS
cs: POP3 přes TLS

en: For connecting to and downloading mail from POP servers.
cs: Pro připojení a stažení pošty ze serverů POP.

en: This option will connect to the POP server using a plaintext password. This is the only option supported by many POP servers.
cs: Tato volba vás spojí se serverem POP pomocí hesla přenášeného v prostém textu. To je často jediná možnost, kterou POP servery podporují.

en: This option will connect to the POP server using an encrypted password via the APOP protocol. This may not work for all users even on servers that claim to support it.
cs: Tato volba vás spojí s serverem POP pomocí šifrovaného hesla protokolem APOP. Nemusí to fungovat pro všechny uživatele i u serverů, které tvrdí, že tento protokol podporují.

en: Failed to read a valid greeting from POP server %s
cs: Nelze přečíst platný pozdrav od POP serveru %s

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode: %s
cs: Nelze se připojit k serveru POP %s v zabezpečeném režimu: %s

en: STLS not supported by server
cs: STLS není serverem podporováno

note: Translators: Last %s is an optional * explanation beginning with ": " separator.
en: Failed to connect to POP server %s in secure mode%s
cs: Nelze se připojit k serveru POP %s v zabezpečeném režimu%s

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode:
cs: Nelze se připojit k serveru POP %s v zabezpečeném režimu:

en: Cannot login to POP server %s: SASL Protocol error
cs: Nelze se přihlásit k serveru POP %s: Chyba protokolu SASL

en: Failed to authenticate on POP server %s:
cs: Nelze ověřit totožnost k serveru POP %s:

en: POP3 server %s
cs: Server POP3 %s

en: POP3 server for %s on %s
cs: Služba PO3 služba pro %s na %s

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error enabling UTF-8 mode:
cs: Nelze se připojit k serveru POP %s.
    Chyba při povolování režimu UTF-8:

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending password:
cs: Nelze se připojit k serveru POP %s.
    Chyba při posílání hesla:

note: Translators: Do not translate APOP.
en: Unable to connect to POP server %s:	Invalid APOP ID received. Impersonation attack suspected. Please contact your admin.
cs: Nelze se připojit k serveru POP %s:	Obdrženo neplatné ID APOP. Zdá se, že se jedná o útok na identitu uživatele. Kontaktujte prosím správce systému.

note: Translators: Last %s is an optional explanation * beginning with ": " separator.
en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending username%s
cs: Nelze se připojit k serveru POP %s.
    Chyba při posílání uživatelského jména%s

en: No such folder “%s”.
cs: Složka „%s“ neexistuje

en: POP3 stores have no folder hierarchy
cs: Úložiště POP3 nemá hierarchii složek

en: For delivering mail by passing it to the “sendmail” program on the local system.
cs: Pro doručení pošty programem „sendmail“ na tomto počítači.

en: Mail delivery via the sendmail program
cs: Přenos pošty pomocí programu sendmail

en: Failed to read From address
cs: Selhalo čtení adresy „Od“

en: Message send in offline mode is disabled
cs: Odesílání zpráv v režimu off-line je zakázáno

en: Could not parse recipient list
cs: Nelze zpracovat seznam příjemců

en: Could not parse arguments
cs: Nelze zpracovat argumenty

en: Could not create pipe to “%s”: %s: mail not sent
cs: Nelze vytvořit rouru do programu „%s“: %s: zpráva neodeslána

en: Could not fork “%s”: %s: mail not sent
cs: Nelze rozvětvit program „%s“: %s: zpráva neodeslána

en: Could not send message:
cs: Nelze poslat zprávu:

en: “%s” exited with signal %s: mail not sent.
cs: Program „%s“ skončil se signálem %s: zpráva neodeslána.

en: Could not execute “%s”: mail not sent.
cs: Nelze spustit „%s“: zpráva neodeslána.

en: “%s” exited with status %d: mail not sent.
cs: Program „%s“ skončil se stavovým kódem %d: zpráva neodeslána.

en: Send Options
cs: Volby odesílání

en: _Re-encode message before send
cs: Před odesláním zp_rávu překódovat

en: Default SMTP port
cs: Výchozí port pro SMTP

en: SMTP over TLS
cs: SMTP přes TLS

en: Message submission port
cs: Port pro odeslání zprávy

en: For delivering mail by connecting to a remote mailhub using SMTP.
cs: Pro doručování pošty spojením se vzdáleným serverem pomocí SMTP.

en: Welcome response error:
cs: Chyba odpovědi na přivítání:

en: Failed to connect to SMTP server %s in secure mode: %s
cs: Nelze se připojit k serveru SMTP %s v zabezpečeném režimu: %s

en: STARTTLS command failed:
cs: Příkaz STARTTLS selhal:

en: Failed to connect to SMTP server %s in secure mode:
cs: Nelze se připojit k serveru SMTP %s v zabezpečeném režimu:

en: SMTP server %s
cs: Server SMTP %s

en: SMTP mail delivery via %s
cs: Doručení pošty SMTP pomocí %s

en: SMTP server %s does not support %s authentication
cs: Server SMTP %s nepodporuje ověřování totožnosti %s

en: No SASL mechanism was specified
cs: Nebyl specifikovaný žádný mechanismus SASL

en: AUTH command failed: Not connected.
cs: Příkaz AUTH selhal: Není přípojeno.

en: AUTH command failed:
cs: Příkaz AUTH selhal:

en: Cannot send message: service not connected.
cs: Nelze odeslat zprávu: služba není připojena.

en: Cannot send message: sender address not valid.
cs: Nelze odeslat zprávu: adresa odesílatele není platná.

en: Sending message
cs: Posílání zprávy

en: Cannot send message: no recipients defined.
cs: Nelze odeslat zprávu: nebyli určeni příjemci.

en: Cannot send message: one or more invalid recipients
cs: Nelze odeslat zprávu: jeden nebo více neplatných příjemců

en: Syntax error, command unrecognized
cs: Syntaktická chyba, příkaz neznámý

en: Syntax error in parameters or arguments
cs: Syntaktická chyba v parametrech nebo argumentech

en: Command not implemented
cs: Příkaz není implementován

en: Command parameter not implemented
cs: Parametr příkazu není implementován

en: System status, or system help reply
cs: Stav systému nebo odpověď na pomoc

en: Help message
cs: Nápověda

en: Service ready
cs: Služba připravena

en: Service closing transmission channel
cs: Služba zavírá přenosový kanál

en: Service not available, closing transmission channel
cs: Služba není k dispozici, zavírá se přenosový kanál

en: Requested mail action okay, completed
cs: Požadovaná poštovní akce v pořádku, dokončena

en: User not local; will forward to <forward-path>
cs: Uživatel není místní; bude předáno na <forward-path>

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
cs: Požadovaná poštovní akce nebyla vykonána, poštovní schránka není k dispozici

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
cs: Požadovaná akce nebyla vykonána, poštovní schránka není k dispozici

en: Requested action aborted: error in processing
cs: Požadovaná činnost se nezdařila: chyba při zpracování

en: User not local; please try <forward-path>
cs: Uživatel není místní; zkuste prosím <forward-path>

en: Requested action not taken: insufficient system storage
cs: Požadovaná akce nebyla vykonána: nedostatek místa v systému

en: Requested mail action aborted: exceeded storage allocation
cs: Požadovaná poštovní akce přerušena: překročena alokace úložiště

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
cs: Požadovaná akce nebyla vykonána: název poštovní schránky nepovolen

en: Start mail input; end with <CRLF>.<CRLF>
cs: Spustit vstup pošty, končí <CRLF>.<CRLF>

en: Transaction failed
cs: Transakce selhala

en: A password transition is needed
cs: Vyžadován přenos hesla

en: Authentication mechanism is too weak
cs: Mechanismus ověřování totožnosti je příliš slabý

en: Encryption required for requested authentication mechanism
cs: Pro požadovaný způsob ověřování totožnosti je vyžadováno šifrovaní

en: Temporary authentication failure
cs: Dočasné selhání ověřování totožnosti

en: Authentication required
cs: Je vyžadováno ověření totožnosti

en: SMTP Greeting
cs: Pozdrav SMTP

en: HELO command failed:
cs: Příkaz HELO selhal:

en: MAIL FROM command failed:
cs: Příkaz MAIL FROM selhal:

en: RCPT TO command failed:
cs: Příkaz RCPT TO selhal:

en: RCPT TO <%s> failed:
cs: Příkaz RCPT TO <%s> selhal:

en: DATA command failed:
cs: Příkaz DATA selhal:

en: RSET command failed:
cs: Příkaz RSET selhal:

en: QUIT command failed:
cs: Příkaz QUIT selhal:

en: Contact UID of a user
cs: ID kontaktu uživatele

en: Birthday and anniversary reminder
cs: Připomínka narozenin a výročí

en: Whether to set a reminder for birthdays and anniversaries
cs: Jestli nastavovat připomínku narozenin a výročí

en: Birthday and anniversary reminder value
cs: Hodnota připomínky narozenin a výročí

en: Number of units for determining a birthday or anniversary reminder
cs: Počet jednotek pro určení připomínky narozenin nebo výročí

en: Birthday and anniversary reminder units
cs: Jednotky připomínky narozenin a výročí

en: Units for a birthday or anniversary reminder, “minutes”, “hours” or “days”
cs: Jednotky pro připomínku narozenin a výročí, „minutes“ (minuty), „hours“ (hodiny) nebo „days“ (dny)

en: Default reminder for all events in chosen calendars
cs: Výchozí připomínka pro všechny události ve vybraných kalendářích

en: Whether to show a specified reminder for all events in chosen calendars
cs: Zda zobrazit danou připomínku pro všechny události ve vybraných kalendářích

en: Interval of the default reminder for all events in chosen calendars
cs: Interval výchozí připomínky pro všechny události ve vybraných kalendářích

en: Number of units for determining the reminder
cs: Počet jednotek pro určení připomínky

en: Units of the default reminder for all events in chosen calendars
cs: Jednotky výchozí připomínky pro všechny události ve vybraných kalendářích

en: Units for the default reminder for all events in chosen calendars, “minutes”, “hours” or “days”
cs: Jednotky pro výchozí připomínku pro všechny události ve vybraných kalendářích, „minutes“ (minuty), „hours“ (hodiny) nebo „days“ (dny)

en: Past reminders for EReminderWatcher
cs: Minulé připomínky pro EReminderWatcher

en: Snoozed reminders for EReminderWatcher
cs: Odložené připomínky pro EReminderWatcher

en: How many days the reminders-past can hold back. Reminders older than these days are automatically removed from the list of the past reminders. Use '0' to not remove old reminders.
cs: Jak dlouho se mají udržovat minulé připomínky. Připomínky starší než tyto dny jsou automaticky odebrány ze seznamu minulých připomínek. Použijte „0“, pokud nechcete staré připomínky odstraňovat.

en: Reminder programs
cs: Programy pro připomínky

en: Programs that are allowed to be run by reminders
cs: Programy, které můžou být připomínkami spuštěné

en: Enable desktop notifications
cs: Povolit desktopová upozornění

en: When set to true, the desktop/system notifications are shown
cs: Pokud je povoleno, budou se zobrazovat desktopová/systémová upozornění

en: Enable audio notifications
cs: Povolit zvuková upozornění

en: When set to true, the audio reminders will be played, otherwise audio reminders will be silently ignored
cs: Pokud je povoleno, přehrají se zvukové připomínky, v opačném případě budou zvukové připomínky tiše ignorovány

en: Show reminders in notification tray only
cs: Zobrazovat připomínky pouze v oznamovací oblasti

en: When set to true, the reminders are shown only in the notification tray, otherwise the reminders dialog is shown immediately
cs: Pokud je povoleno, připomínky se budou zobrazovat pouze v oznamovací oblasti, v opačném případě se okno připomínek zobrazí okamžitě

en: Show reminder notification dialog always on top
cs: Zobrazit okno s připomenutím vždy nahoře

en: Whether or not to show reminder notification dialog always on top. Note this works only as a hint for the window manager, which may or may not obey it.
cs: Zda zobrazovat nebo nezobrazovat okno s upozorněním na připomínku vždy nahoře. Berte v potaz, že to funguje pouze jako pokyn pro správce oken, který se jím může, ale nemusí řídit.

en: X position of the reminder notification dialog
cs: Pozice X okna s upozorněním na připomínku

en: Y position of the reminder notification dialog
cs: Pozice Y okna s upozorněním na připomínku

en: Width of the reminder notification dialog
cs: Šířka okna s upozorněním na připomínku

en: Height of the reminder notification dialog
cs: Výška okna s upozorněním na připomínku

en: Size in pixels of the event list in the reminder notification dialog
cs: Velikost v pixelech seznamu událostí v okně s upozorněním na připomínku

en: Show reminder notification for completed tasks
cs: Zobrazovat upozornění na připomínku pro dokončené úkoly

en: Show reminder notification for past events
cs: Zobrazovat upozornění na připomínku pro minulé události

en: The last used snooze time, in minutes
cs: Poslední čas odložení, v minutách

en: User-defined snooze times, in minutes
cs: Časy odložení definované uživatelem, v minutách

en: Delete meeting from calendar on Decline
cs: Smazat schůzku z kalendáře při odmítnutí

en: Whether the migration of old setting was already done
cs: Zda migrace starých nastavení již proběhla

en: An absolute path where the gpg (or gpg2) binary is
cs: Absolutní cesta k binárce gpg (nebo gpg2) je

en: An example is “/usr/bin/gpg”; when it is left empty, or an incorrect value is set, then it will be searched for. Change requires restart of the application.
cs: Například „/usr/bin/gpg“; pokud je ponecháno prázdné nebo je nastavená špatná hodnota, bude se hledat. Změna vyžaduje restartování aplikace.

en: Whether to load photos of signers/encrypters
cs: Zda načítat fotky podepisujících/šifrujících

en: When set to “true”, tries to load also photo of the signers/encrypters, if available in the key/certificate.
cs: Je-li povoleno, pokusí se načíst také fotky podepisujících/šifrujících, pokud jsou v klíči/certifikátu dostupné.

en: Override SMTP HELO/EHLO argument
cs: Přepsat argument SMTP HELO/EHLO

en: When not empty, it's used as the SMTP HELO/EHLO argument, instead of the local host name/IP.
cs: Pokud není prázdné, použije se jako argument SMTP HELO/EHLO místo lokálního názvu hostitele/IP adresy.

en: Array of user header names
cs: Pole uživatelských názvů hlaviček

en: These headers can be stored in the folder summary, possibly being visible in the GUI. The value can contain a pipe character ('|'), which delimits the display name from the header name. Example: 'Spam Score|X-Spam-Score'
cs: Tyto hlavičky mohou být uchovány v souhrnu složek, případně být viditelné v uživatelském rozhraní. Hodnota může obsahovat znak roura („|“), který odděluje zobrazovaný název od názvu hlavičky. Příklad: „Span Score|X-Spam-Score“.

en: GIO name of the GNetworkMonitor to use for an ENetworkMonitor instance
cs: Název GIO pro GNetworkMonitor, který se má použít pro instanci ENetworkMonitor

en: When set to an unknown value, then the default GNetworkMonitor is used in the background. A special value “always-online” is used for no network monitoring.
cs: Pokud je nastaveno na neznámou hodnotu, výchozí GNetworkMonitor je používán na pozadí. Speciální hodnota „always-online“ se používá, pokud nechcete žádné sledování sítě.

en: A full path to a directory where .source files with preconfigured options can be stored
cs: Celá cesta ke složce, ve které jsou uložené soubory .source s přednastavenými volbami

en: This directory, if filled with an existing path, is checked additionally to XDG configure directories.
cs: Pokud selže stávající cesta, zkontroluje se, navíc ke složkám s nastavením XDG, i tato složka.

en: A list of variables which can be part of the autoconfig .source files
cs: Seznam proměnných, které mohou být součástí souborů .source s automatickým nastavením

en: Each item of the array is expected to be of the form: name=value. These variables are checked before environment variables, but after the predefined USER, REALNAME and HOST variables.
cs: Každá z položek pole je očekávaná ve formě: název=hodnota. Tyto proměnné se kontrolují ještě před proměnnými prostředí, ale až po předdefinovaných proměnných USER, REALNAME a HOST.

en: A list of hints for OAuth2 services
cs: Seznam rad pro služby OAuth2

en: Users can extend the list of supported protocols and hostnames for defined OAuth2 services, in addition to those hard-coded. Each line can be of the form: servicename[-protocol]:hostname1,hostname2,... where “servicename” is the actual service name; the “-protocol” is optional, and if written, then the service can be used only if both “protocol” and “hostnameX” match; the “hostnameX” is the actual host name to compare with, case insensitively. Each line can contain multiple values, separated by comma. There can be provided multiple lines for one OAuth2 service. Note that the actual URL where the token is requested and refreshed cannot be changed here, the hostname is to allow other servers, where the OAuth2 service can be used. Examples: Company:mail.company.com — enables “Company” OAuth2 authentication for “mail.company.com” host Company-CalDAV:caldav.company.com — enables “Company” OAuth2 authentication for any “CalDAV” source, which reads data from “caldav.company.com” host
cs: Uživatel může pevně zakódovaný seznam protokolů a názvů hostitelů pro definované služby OAuth2 rozšířit o další položky. Každý řádek by měl být ve formě: nazev_sluzby[-protokol]:hostitel1,hostitel2,… kde „nazev_sluzby“ je aktuální název služby; „-protokol“ je volitelný a pokud je uveden, pak je možné službu používat, jen když si „protokol“ a „hostitelX“ odpovídají; „hostitelX“ je skutečný název hostitele, vůči kterému se porovnává, bez ohledu na velikost písmen. Každý řádek může obsahovat více hodnot oddělených čárkou. Může být poskytnuto více řádků pro jednu službu OAuth2. Pamatujte, že skutečnou adresu URL, na které se žádá o tiket a jeho obnovení, není možné změnit zde, hostitel je tu jen kvůli umožnění dalších serverů, na kterých se může OAuth2 použít. Například: Company:mail.company.com povolí ověření OAuth2 „Company“ pro hostitele „mail.company.com“; Company-CalDAV:caldav.company.com povolí ověření OAuth2 „Company“ pro nějaký zdroj „CalDAV“, který čte data z hostitele „caldav.company.com“

en: An OAuth2 client ID to use to connect to Google servers, instead of the one provided during build time
cs: ID klienta OAuth2 pro připojení k serverům Google, které nahradí to poskytnuté při sestavování

en: User-specified OAuth2 client ID for Google servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
cs: Uživatelem určené ID klienta OAuth2 pro servery Google. Prázdný řetězec znamená, že se použije ID poskytnuté při sestavovaní. Změna údaje vyžaduje restart.

en: An OAuth2 client secret to use to connect to Google servers, instead of the one provided during build time
cs: Tajemství klienta OAuth2 pro připojení k serverům Google, které nahradí to poskytnuté při sestavování

en: User-specified OAuth2 client secret for Google servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
cs: Uživatelem určené tajemství klienta OAuth2 pro servery Google. Prázdný řetězec znamená, že se použije tajemství poskytnuté při sestavovaní. Změna údaje vyžaduje restart.

en: An OAuth2 client ID to use to connect to Outlook servers, instead of the one provided during build time
cs: ID klienta OAuth2 pro připojení k serverům Outlook, které nahradí to poskytnuté při sestavování

en: User-specified OAuth2 client ID for Outlook servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
cs: Uživatelem určené ID klienta OAuth2 pro servery Outlook. Prázdný řetězec znamená, že se použije ID poskytnuté při sestavovaní. Změna údaje vyžaduje restart.

en: An OAuth2 client secret to use to connect to Outlook servers, instead of the one provided during build time
cs: Tajemství klienta OAuth2 pro připojení k serverům Outlook, které nahradí to poskytnuté při sestavování

en: User-specified OAuth2 client secret for Outlook servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
cs: Uživatelem určené tajemství klienta OAuth2 pro servery Outlook. Prázdný řetězec znamená, že se použije tajemství poskytnuté při sestavovaní. Změna údaje vyžaduje restart.

en: An OAuth2 client ID to use to connect to Yahoo! servers, instead of the one provided during build time
cs: ID klienta OAuth2 pro připojení k serverům Yahoo!, které nahradí to poskytnuté při sestavování

en: User-specified OAuth2 client ID for Yahoo! servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
cs: Uživatelem určené ID klienta OAuth2 pro servery Yahoo!. Prázdný řetězec znamená, že se použije ID poskytnuté při sestavovaní. Změna údaje vyžaduje restart.

en: An OAuth2 client secret to use to connect to Yahoo! servers, instead of the one provided during build time
cs: Tajemství klienta OAuth2 pro připojení k serverům Yahoo!, které nahradí to poskytnuté při sestavování

en: User-specified OAuth2 client secret for Yahoo! servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
cs: Uživatelem určené tajemství klienta OAuth2 pro servery Yahoo!. Prázdný řetězec znamená, že se použije tajemství poskytnuté při sestavovaní. Změna údaje vyžaduje restart.

en: Whether to limit operations in Power Saver mode
cs: Zda omezovat operace v režimu Šetření energií

en: When set to “true”, possibly expensive operations required to refresh books/calendars/mail accounts/... are skipped when the machine is in the Power Saver mode.
cs: Když je povoleno, potenciálně náročné operace, které jsou vyžadované k aktualizaci adresářů/kalendářů/poštovních účtů/..., jsou přeskočeny, pokud je počítač v režimu Šetření energií.

en: (Deprecated) Proxy type to use
cs: (zavrženo) Typ proxy, který se má použít

en: This key was deprecated in version 3.12 and should no longer be used. Proxy settings are now integrated into Evolution-Data-Server’s account system. See the ESourceProxy API documentation for details.
cs: Tento klíč byl zavržen ve verzi 3.12 a nadále by se neměl používat. Nastavení proxy je nyní integrováno do systému účtů Evolution-Data-Server. Podrobnosti viz dokumentace API ESourceProxy.

en: (Deprecated) Whether to use http-proxy
cs: (zastaralé) Zda použít http-proxy

en: (Deprecated) Whether proxy server requires authentication
cs: (zastaralé) Zda proxy server vyžaduje ověření

en: (Deprecated) Host name for HTTP requests
cs: (zastaralé) Název zařízení pro požadavky HTTP

en: (Deprecated) Port number for HTTP requests
cs: (zastaralé) Číslo portu pro požadavky HTTP

en: (Deprecated) Proxy authentication user name
cs: (zastaralé) uživatelské jméno pro ověření proxy

en: (Deprecated) Proxy authentication password
cs: (zastaralé) Heslo pro ověření proxy

en: (Deprecated) List of hosts to connect to without proxy
cs: (zastaralé) Seznam hostitelů, ke kterým se připojit bez proxy

en: (Deprecated) Host name for HTTPS requests
cs: (zastaralé) Název zařízení pro požadavky HTTPS

en: (Deprecated) Port number for HTTPS requests
cs: (zastaralé) Číslo portu pro požadavky HTTPS

en: (Deprecated) Host name for SOCKS requests
cs: (zastaralé) Název zařízení pro požadavky SOCKS

en: (Deprecated) Port number for SOCKS requests
cs: (zastaralé) Číslo portu pro požadavky SOCKS

en: (Deprecated) Automatic proxy configuration URL
cs: (zastaralé) URL pro automatické nastavení proxy

en: Events and Tasks Reminders
cs: Připomínky událostí a úkolů

en: Event and task notifications
cs: Upozornění na události a úkoly

en: Evolution Data Server OAuth2 Handler
cs: Obslužný nástroj OAuth2 Evolution Data Server

en: Handles OAuth2 responses and passes them to the OAuth2 prompter implementation
cs: Zpracovává odpovědi OAuth2 a předává je implementaci prompteru OAuth2

en: Out of memory
cs: Nedostatek paměti

en: Can not make parent directory: %s
cs: Nezdařilo se vytvořit rodičovskou složku: %s

en: %s does not support creating remote resources
cs: %s nepodporuje vytváření vzdálených zdrojů

en: %s does not support deleting remote resources
cs: %s nepodporuje mazání vzdálených zdrojů

en: No such source for UID “%s”
cs: Žádný takový zdroj pro UID „%s“ neexistuje

en: Backend factory for source “%s” and extension “%s” cannot be found.
cs: Nezdařilo se najít obslužnou vrstvu pro zdroj „%s“ a rozšíření „%s“.

en: Data source is missing a [%s] group
cs: Zdroji dat chybí skupina [%s]

en: Failed to lookup credentials:
cs: Selhalo vyhledání pověření:

en: Data source “%s” does not support creating remote resources
cs: Zdroj dat „%s“ nepodporuje vytváření vzdálených zdrojů

en: Data source “%s” has no collection backend to create the remote resource
cs: Zdroj dat „%s“ nemá žádnou sběrnou obslužnou vrstvu pro vytváření vzdálených zdrojů

en: Data source “%s” does not support deleting remote resources
cs: Zdroj dat „%s“ nepodporuje mazání vzdálených zdrojů

en: Data source “%s” has no collection backend to delete the remote resource
cs: Zdroj dat „%s“ nemá žádnou sběrnou obslužnou vrstvu pro mazání vzdálených zdrojů

en: Data source “%s” does not support OAuth 2.0 authentication
cs: Zdroj dat „%s“ nepodporuje ověřování totožnosti OAuth 2.0

en: File must have a “.source” extension
cs: Soubor musí mít koncovku „.source“

en: UID “%s” is already in use
cs: UID „%s“ se již používá

en: Cannot find corresponding collection backend for source “%s”
cs: Nelze najít odpovídající podpůrnou vrstvu kolekce pro zdroj „%s“

en: Source “%s” is not a collection source
cs: Zdroj „%s“ není zdrojem kolekce

en: Cannot find source “%s”
cs: Nelze najít zdroj „%s“

en: Module “%s” for source UID “%s” cannot be loaded
cs: Modul „%s“ pro zdrojové UID „%s“ nelze načíst

en: Failed to create backend of type “%s” for source UID “%s”
cs: Selhalo vytvoření podpůrné vrstvy typu „%s“ pro zdrojové UID „%s“

en: Extension dialog “%s” not found.
cs: Dialogové okno rozšíření „%s“ nebylo nalezeno.

[ctx: CategoryName]
en: Anniversary
cs: Výročí

[ctx: CategoryName]
en: Birthday
cs: Narozeniny

[ctx: CategoryName]
en: Business
cs: Práce

[ctx: CategoryName]
en: Competition
cs: Konkurence

[ctx: CategoryName]
en: Favorites
cs: Oblíbené

[ctx: CategoryName]
en: Gifts
cs: Dárky

[ctx: CategoryName]
en: Goals/Objectives
cs: Cíle

[ctx: CategoryName]
en: Holiday
cs: Dovolená

[ctx: CategoryName]
en: Holiday Cards
cs: Přání

[ctx: CategoryName]
note: important people (e.g. new business partners)
en: Hot Contacts
cs: Důležité kontakty

[ctx: CategoryName]
en: Ideas
cs: Nápady

[ctx: CategoryName]
en: International
cs: Mezinárodní

[ctx: CategoryName]
en: Key Customer
cs: Klíčový zákazník

[ctx: CategoryName]
en: Miscellaneous
cs: Různé

[ctx: CategoryName]
en: Personal
cs: Osobní

[ctx: CategoryName]
en: Phone Calls
cs: Telefonní hovory

[ctx: CategoryName]
note: Translators: "Status" is a category name; it can mean anything user wants to
en: Status
cs: Stav

[ctx: CategoryName]
en: Strategies
cs: Strategie

[ctx: CategoryName]
en: Suppliers
cs: Dodavatelé

[ctx: CategoryName]
en: Time & Expenses
cs: Čas a výdaje

[ctx: CategoryName]
en: Waiting
cs: Čeká

en: Backend is busy
cs: Obslužná vrstva je zaneprázdněná

en: Source not loaded
cs: Zdroj není načtený

en: Source already loaded
cs: Zdroj je již načtený

en: Authentication failed
cs: Ověření totožnosti selhalo

en: Repository offline
cs: Repozitář je odpojen

note: Translators: This means that the EClient does not * support offline mode, or it's not set to by a user, * thus it is unavailable while user is not connected.
en: Offline unavailable
cs: Nedostupné off-line

en: Permission denied
cs: Přístup odepřen

en: Could not cancel
cs: Nelze zrušit

en: Not supported
cs: Nepodporováno

en: Unsupported authentication method
cs: Nepodporovaná metoda ověřování totožnosti

en: TLS not available
cs: TLS není k dispozici

en: Search size limit exceeded
cs: Překročen limit velikosti hledání

en: Search time limit exceeded
cs: Překročen časový limit hledání

en: Query refused
cs: Dotaz odmítnut

en: D-Bus error
cs: Chyba D-Bus

en: Other error
cs: Jiná chyba

en: Backend is not opened yet
cs: Serverová část ještě není otevřena

en: Object is out of sync
cs: Objekt je mimo synchronizaci

en: Timeout was reached
cs: Dosažen časový limit

en: Google server is busy, waiting to retry (%d:%02d minute) | Google server is busy, waiting to retry (%d:%02d minutes)
cs[0]: Server Google je zaneprázdněný, čekání na další pokus (%d:%02d minuta)
cs[1]: Server Google je zaneprázdněný, čekání na další pokus (%d:%02d minuty)
cs[2]: Server Google je zaneprázdněný, čekání na další pokus (%d:%02d minut)

en: Google server is busy, waiting to retry (%d second) | Google server is busy, waiting to retry (%d seconds)
cs[0]: Server Google je zaneprázdněný, čekání na další pokus (%d vteřina)
cs[1]: Server Google je zaneprázdněný, čekání na další pokus (%d vteřiny)
cs[2]: Server Google je zaneprázdněný, čekání na další pokus (%d vteřin)

en: No JSON object returned by the server
cs: Serverem nebyl vrácen žádný objekt JSON

en: Failed to call %s:
cs: Selhalo zavolání %s:

en: Failed to create broker proxy:
cs: Selhalo vytvoření proxy zprostředkovatele:

en: Failed to call getAccounts:
cs: Selhalo zavolání getAccounts:

en: Failed to parse getAccounts response:
cs: Selhalo zpracování odpovědi getAccounts:

en: Failed to parse getAccounts response: root is not an object
cs: Selhalo zpracování odpovědi getAccounts: kořen není objekt

en: Failed to acquire PRT SSO cookie:
cs: Selhalo získání cookie PRT SSO:

en: Failed to parse acquirePrtSsoCookie response:
cs: Selhalo zpracování odpovědi acquirePrtSsoCookie:

en: Failed to parse acquirePrtSsoCookie response: root is not an object
cs: Selhalo zpracování odpovědi acquirePrtSsoCookie: kořen není objekt

en: Malformed, no message body set
cs: Poškozeno, není nastaveno žádné tělo zprávy

note: Translators: The first %s is a display name of the source, the second is its UID and the third is the name of the OAuth service.
en: Source “%s” (%s) is not valid for “%s” OAuth2 service
cs: Zdroj „%s“ (%s) není platný pro službu OAuth2 „%s“

en: OAuth2 secret not found
cs: Tajemství OAuth2 nebylo nalezeno

en: Received incorrect response from server “%s”.
cs: Přijata nesprávná odpověď od serveru „%s“.

en: Failed to refresh access token. Sign to the server again, please.
    
    Detailed error: %s
cs: Selhala aktualizace přístupového tiketu. Přihlaste se prosím k serveru znovu.
    
    Podrobná chyba: %s

en: Failed to refresh access token. Sign to the server again, please.
cs: Selhala aktualizace přístupového tiketu. Přihlaste se prosím k serveru znovu.

note: Translators: The first %s is a display name of the source, the second is its UID.
en: Source “%s” (%s) is not a valid OAuth2 source
cs: Zdroj „%s“ (%s) není platný zdroj OAuth2

en: The access token is expired and it failed to refresh it. Sign to the server again, please.
cs: Přístupovému tiketu vypršela platnost a jeho obnovení selhalo. Přihlaste se prosím k serveru znovu.

en: No URI set
cs: Nenastaveno žádné URI

en: Invalid URI “%s”
cs: Neplatné URI „%s“

en: Failed with HTTP error %d: %s
cs: Selhalo s chybou HTTP %d: %s

en: Failed to setup authentication
cs: Selhalo ověření nastavení

en: Server is busy, waiting to retry (%d:%02d minute) | Server is busy, waiting to retry (%d:%02d minutes)
cs[0]: Server je zaneprázdněný, čekání na další pokus (%d:%02d minuta)
cs[1]: Server je zaneprázdněný, čekání na další pokus (%d:%02d minuty)
cs[2]: Server je zaneprázdněný, čekání na další pokus (%d:%02d minut)

en: Server is busy, waiting to retry (%d second) | Server is busy, waiting to retry (%d seconds)
cs[0]: Server je zaneprázdněný, čekání na další pokus (%d vteřina)
cs[1]: Server je zaneprázdněný, čekání na další pokus (%d vteřiny)
cs[2]: Server je zaneprázdněný, čekání na další pokus (%d vteřin)

en: Too many redirects
cs: Příliš mnoho přesměrování

en: Source file is missing a [%s] group
cs: Zdrojovému souboru chybí skupina [%s]

en: Data source “%s” is not removable
cs: Zdroj dat „%s“ není odstranitelný

en: Data source “%s” is not writable
cs: Zdroj dat „%s“ není zapisovatelný

en: Unnamed
cs: Nepojmenovaný

en: Credentials lookup is not supported
cs: Vyhledávání pověření není podporováno

en: Credentials store is not supported
cs: Úložiště pověření není podporováno

en: Credentials delete is not supported
cs: Mazání pověření není podporováno

en: Password not found
cs: Heslo nebylo nalezeno

en: Signature script must be a local file
cs: Skript podpisu musí být místní soubor

en: Source “%s” does not support proxy lookups
cs: Zdroj dat „%s“ nepodporuje prohledávání proxy

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 12-hour format. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 12-hour format.
en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
cs: %A %d.%m.%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 24-hour format. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 24-hour format.
en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
cs: %A %d.%m.%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 12-hour format, without seconds. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 12-hour format, without seconds.
en: %a %m/%d/%Y %I:%M %p
cs: %A %d.%m.%Y %H:%M

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 24-hour format, without seconds. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 24-hour format, without seconds.
en: %a %m/%d/%Y %H:%M
cs: %A %d.%m.%Y %H:%M

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 12-hour format, without minutes or seconds.
en: %a %m/%d/%Y %I %p
cs: %A %d.%m.%Y %H

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 24-hour format, without minutes or seconds.
en: %a %m/%d/%Y %H
cs: %A %d.%m.%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date. strftime format of a weekday and a date.
en: %a %m/%d/%Y
cs: %A %d.%m.%Y

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format.
en: %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
cs: %d.%m.%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format.
en: %m/%d/%Y %H:%M:%S
cs: %d.%m.%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format, * without seconds.
en: %m/%d/%Y %I:%M %p
cs: %d.%m.%Y %H:%M

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format, * without seconds.
en: %m/%d/%Y %H:%M
cs: %d.%m.%Y %H:%M

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format, * without minutes or seconds.
en: %m/%d/%Y %I %p
cs: %d.%m.%Y %H

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format, * without minutes or seconds.
en: %m/%d/%Y %H
cs: %d.%m.%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date. This is the preferred date format for the locale.
en: %m/%d/%Y
cs: %d.%m.%Y

note: strptime format for a time of day, in 12-hour format. strftime format of a time in 12-hour format.
en: %I:%M:%S %p
cs: %H:%M:%S

note: strptime format for time of day, without seconds, * in 12-hour format. strftime format of a time in 12-hour format, * without seconds.
en: %I:%M %p
cs: %H:%M

note: strptime format for hour and AM/PM, 12-hour format.
en: %I %p
cs: %H

en: Notes
cs: Poznámky

en: Cannot determine destination URL without WebDAV extension
cs: Nelze určit cílovou adresu URL bez rozšíření WebDAV

en: The server responded with an HTML page, which can mean there’s an error on the server or with the client request. The used URI was: %s
cs: Server odpověděl v podobě stránky HTML, což může znamenat chybu na serveru nebo v klientském požadavku. Použitá adresa URI byla: %s

en: The server responded with an HTML page, which can mean there’s an error on the server or with the client request.
cs: Server odpověděl v podobě stránky HTML, což může znamenat chybu na serveru nebo v klientském požadavku.

note: Translators: The first '%s' is replaced with error prefix, as provided by the caller, which can be in a form: "Failed with something". The '%d' is replaced with actual HTTP status code. The second '%s' is replaced with a reason phrase of the error (user readable text). The last '%s' is replaced with
en: %s: HTTP error code %d (%s): %s
cs: %s: Chybový kód HTTP %d (%s): %s

note: Translators: The '%d' is replaced with actual HTTP status code. The '%s' is replaced with a reason phrase of the error (user readable text). The last '%s' is replaced with detailed error text, as returned by the server.
en: Failed with HTTP error code %d (%s): %s
cs: Selhalo s chybovým kódem HTTP %d (%s): %s

note: Translators: The first '%s' is replaced with error prefix, as provided by the caller, which can be in a form: "Failed with something". The '%d' is replaced with actual HTTP status code. The second '%s' is replaced with a reason phrase of the error (user readable text).
en: %s: HTTP error code %d (%s)
cs: %s: chybový kód HTTP %d (%s)

note: Translators: The '%d' is replaced with actual HTTP status code. The '%s' is replaced with a reason phrase of the error (user readable text).
en: Failed with HTTP error code %d (%s)
cs: Selhalo s chybovým kódem HTTP %d (%s)

en: Failed to post data
cs: Selhalo odeslání dat

en: Failed to get input XML content
cs: Selhala získání obsahu vstupu v XML

en: Failed to get properties
cs: Selhalo získání vlastností

en: Failed to update properties
cs: Selhala aktualizace vlastností

en: Failed to issue REPORT
cs: Nezdařilo se vydat REPORT

en: Failed to create collection
cs: Selhala vytvoření seskupení

en: Failed to get XML request content
cs: Selhalo získání obsahu požadavku v XML

en: Failed to create address book
cs: Selhalo vytvoření adresáře

en: Failed to create calendar
cs: Selhalo vytvoření kalendáře

en: Failed to read resource
cs: Selhalo čtení prostředku

en: Failed to put data
cs: Selhalo vložení dat

en: Failed to put data to server, error code %d (%s)
cs: Selhalo vložení dat na server, chybový kód %d (%s)

en: Failed to delete resource
cs: Selhalo smazání prostředku

en: Failed to copy resource
cs: Selhalo kopírování prostředku

en: Failed to move resource
cs: Selhal přesun prostředku

en: Failed to lock resource
cs: Selhalo zamknutí prostředku

en: Expected application/xml response, but none returned
cs: Očekávána odpověď application/xml, ale nebyla žádná vrácena

en: Expected application/xml response, but %s returned
cs: Očekávána odpověď application/xml, ale vrácena byla %s

en: Failed to parse XML data
cs: Selhalo zpracování dat XML

en: Failed to refresh lock
cs: Selhala aktualizace zámku

en: Failed to unlock
cs: Selhalo odemčení

en: Expected multistatus response, but %d returned (%s)
cs: Očekávána vícestavová odpověď, ale bylo vráceno %d (%s)

en: XML data does not have root node
cs: Data XML nemají kořenový uzel

en: XML data doesn't have required structure (%s)
cs: Data XML nemají požadovanou strukturu (%s)

en: Failed to get access control list
cs: Selhalo získání seznamu řízení přístupu

en: Cannot store protected nor inherited Access Control Entry.
cs: Nelze ukládat chráněné ani děděné záznamy řízení přístupu.

en: Provided invalid principal kind for Access Control Entry.
cs: Byl poskytnut neplatný hlavní druh pro záznam řízení přístupu.

en: Cannot store property-based Access Control Entry.
cs: Nelze uložit záznam řízení přístupu založený na vlastnostech.

en: Access Control Entry can be only to Grant or Deny, but not None.
cs: Záznam řízení přístupu může být buď Grant (povoleno) nebo Deny (zamítnuto), ale ne None (nic).

en: Access Control Entry can be only to Grant or Deny, but not both.
cs: Záznam řízení přístupu může být buď Grant (povoleno) nebo Deny (zamítnuto), ale ne obojí naráz.

en: Access Control Entry privilege cannot be NULL.
cs: Oprávnění v záznamu řízení přístupu nemůže být neuvedené.

en: Could not open the link.
cs: Nelze otevřít odkaz.

en: Copy _Link Location
cs: Zkopírovat o_dkaz na umístění

en: O_pen Link in Browser
cs: _Otevřít odkaz v prohlížeči

note: To Translators: The text is concatenated to a form: "Ctrl-click to open a link http://www.example.com"
en: Ctrl-click to open a link
cs: Pomocí Ctrl+klik otevřete odkaz

note: x509 certificate usage types
en: Digital Signature
cs: Digitální podpis

en: Key Encipherment
cs: Šifrování klíče

en: Data Encipherment
cs: Šifrování dat

en: Non Repudiation
cs: Neodmítnutí

en: Key Agreement
cs: Dohoda o klíči

en: Key Certificate Sign
cs: Podpis certifikátu klíče

en: CRL Sign
cs: Podpis CRL

en: Encipher Only
cs: Pouze šifrování

en: Certificate
cs: Certifikát

en: Identity
cs: Identita

en: Issuer
cs: Vystavitel

en: Expires on
cs: Expiruje

en: Subject
cs: Předmět

en: Common Name
cs: Běžný název

en: Email
cs: E-mail

en: Organization Unit
cs: Organizační jednotka

en: Country
cs: Země

en: State
cs: Stát

en: Locality
cs: Lokalita

en: Domain Component Name
cs: Název komponenty domény

en: Alternative Emails
cs: Alternativní e-maily

en: SHA-256 Fingerprint
cs: Otisk SHA-256

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Not Before
cs: Ne před

en: Not After
cs: Ne po

en: Usage
cs: Využití

en: Version
cs: Verze

en: Serial Number
cs: Sériové číslo

en: Key ID
cs: ID klíče

en: Signature Algorithm
cs: Algoritmus podpisu

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Algorithm
cs: Algoritmus

en: Credentials prompt was cancelled
cs: Výzva k zadání pověření byla zrušena

en: Source “%s” doesn’t support prompt for credentials
cs: Zdroj dat „%s“ nepodporuje výzvy k zadání pověření

en: Failed to obtain access token from address “%s”: %s
cs: Selhalo získání přístupového tiketu z adresy „%s“: %s

en: Checking returned code
cs: Probíhá kontrola vráceného kódu

en: Requesting access token, please wait…
cs: Žádá se o přístupový tiket, čekejte prosím…

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Address Book authentication request".
en: %s Address Book authentication request
cs: Požadavek na ověření totožnosti od adresáře %s

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Calendar authentication request".
en: %s Calendar authentication request
cs: Požadavek na ověření totožnosti od kalendáře %s

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Memo List authentication request".
en: %s Memo List authentication request
cs: Požadavek na ověření totožnosti od seznamu poznámek %s

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Task List authentication request".
en: %s Task List authentication request
cs: Požadavek na ověření totožnosti od seznamu úkolů %s

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Mail authentication request".
en: %s Mail authentication request
cs: Požadavek na ověření totožnosti od pošty %s

note: generic account prompt Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google account authentication request".
en: %s account authentication request
cs: Požadavek na ověření totožnosti od účtu %s

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your address book “%s”.
cs: Přihlaste se ke svému účtu %s a přijměte podmínky, abyste měli přístup ke svému adresáři „%s“.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your calendar “%s”.
cs: Přihlaste se ke svému účtu %s a přijměte podmínky, abyste měli přístup ke svému kalendáři „%s“.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your mail account “%s”.
cs: Přihlaste se ke svému účtu %s a přijměte podmínky, abyste měli přístup ke svému poštovnímu účtu „%s“.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your mail transport “%s”.
cs: Přihlaste se ke svému účtu %s a přijměte podmínky, abyste měli přístup ke svému přenosu pošty „%s“.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your memo list “%s”.
cs: Přihlaste se ke svému účtu %s a přijměte podmínky, abyste měli přístup ke svému seznamu poznámek „%s“.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your task list “%s”.
cs: Přihlaste se ke svému účtu %s a přijměte podmínky, abyste měli přístup ke svému seznamu úkolů „%s“.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your account “%s”.
cs: Přihlaste se ke svému účtu %s a přijměte podmínky, abyste měli přístup ke svému účtu „%s“.

en: Failed to open browser: %s
cs: Nelze otevřít prohlížeč: %s

en: _Copy URL
cs: _Kopírovat adresu URL

en: Open in _Browser
cs: _Otevřít v prohlížeči

en: Open with “%s”
cs: Otevřít pomocí „%s“

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: URL:
cs: Adresa URL:

en: Open the above URL in a browser and go through the OAuth2 wizard there. Copy the resulting authorization code, or the URL the OAuth2 wizard finished with, below to continue the authentication process.
cs: Otevřete URL výše v prohlížeči a pokračujte v průvodci OAuth2. Zkopírujte níže výsledný ověřovací kód, nebo URL, na které průvodce OAuth2 skončil, abyste mohli pokračovat v procesu ověření.

en: _Authorization code:
cs: _Ověřovací kód:

en: C_ontinue
cs: _Pokračovat

en: Preparing request, please wait…
cs: Připravuje se žádost, čekejte prosím…

en: Address book authentication request
cs: Požadavek na ověření totožnosti od adresáře

en: Calendar authentication request
cs: Požadavek na ověření totožnosti od kalendáře

en: Mail authentication request
cs: Požadavek na ověření totožnosti od pošty

note: generic account prompt
en: Authentication request
cs: Požadavek na ověření totožnosti

en: Please enter the password for address book “%s”.
cs: Zadejte prosím heslo pro adresář „%s“.

en: Please enter the password for calendar “%s”.
cs: Zadejte prosím heslo pro kalendář „%s“.

en: Please enter the password for mail account “%s”.
cs: Zadejte prosím heslo pro poštovní účet „%s“.

en: Please enter the password for mail transport “%s”.
cs: Zadejte prosím heslo pro poštovní přenos „%s“.

en: Please enter the password for memo list “%s”.
cs: Zadejte prosím heslo pro seznam poznámek „%s“.

en: Please enter the password for task list “%s”.
cs: Zadejte prosím heslo pro seznam úkolů „%s“.

en: Please enter the password for account “%s”.
cs: Zadejte prosím heslo pro účet „%s“.

note: Translators: This is part of a credential prompt, constructing for example: "Please enter the password for account “%s”.\n(host: hostname)"
en: 
    (host: %s)
cs: 
    (hostitel: %s)

en: _OK
cs: _Budiž

en: _User Name:
cs: _Uživatelské jméno:

en: _Password:
cs: _Heslo:

note: Remember password check
en: _Add this password to your keyring
cs: Přid_at toto heslo do klíčenky

note: Translators: meaning as "Snooze, until event start time"
en: until start time
cs: až do začátku

en: Add custom time…
cs: Přidat vlastní čas…

en: Clear custom times
cs: Vymazat vlastní časy

[ctx: overdue]
en: now
cs: nyní

en: %d year | %d years
cs[0]: %d rok
cs[1]: %d roky
cs[2]: %d roků

[ctx: overdue]
en: overdue
cs: zpožděno

en: Failed to launch URI “%s”:
cs: Selhalo spuštění URI „%s“:

en: No reminder is selected.
cs: Není vybráno žádné připomenutí.

en: No details are available.
cs: Žádné podrobnosti nejsou k dispozici.

en: Multiple reminders are selected.
cs: Je vybráno více připomenutí.

en: Failed to dismiss reminder:
cs: Selhalo zahození připomínky:

en: Failed to dismiss all:
cs: Selhalo zahození všech připomínek:

en: Set a custom snooze time for
cs: Nastavit vlastní čas odložení pro

[ctx: reminders-snooze]
note: Translators: this is part of: "Set a custom snooze time for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: da_ys
cs: d_ny

[ctx: reminders-snooze]
note: Translators: this is part of: "Set a custom snooze time for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: _hours
cs: h_odiny

[ctx: reminders-snooze]
note: Translators: this is part of: "Set a custom snooze time for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: _minutes
cs: _minuty

en: _Add Snooze time
cs: Přid_at čas odložení

en: _Dismiss
cs: _Zahodit

en: Dismiss _All
cs: Zahodit _vše

en: _Snooze
cs: _Odložit

en: Certificate trust...
cs: Důvěryhodnost certifikátu…

en: _Reject
cs: _Odmítnout

en: Accept _Temporarily
cs: Přijmout _dočasně

en: _Accept Permanently
cs: Přijmout _trvale

en: Temporarily reject the certificate
cs: Dočasně odmítnout certifikát

en: Permanently reject the certificate
cs: Trvale odmítnout certifikát

en: Temporarily accept the certificate
cs: Dočasně přijmout certifikát

en: Permanently accept the certificate
cs: Trvale přijmout certifikát

en: SSL/TLS certificate for “%s” is not trusted. Do you wish to accept it?
cs: SSL/TLS certifikát pro „%s“ není důvěryhodný. Chcete jej i přesto přijmout?

en: Reason:
cs: Důvod:

en: Detailed error:
cs: Podrobnosti o chybě:

en: The signing certificate authority is not known.
cs: Autorita podpisového certifikátu není známa.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
cs: Certifikát neodpovídá očekávané identitě serveru, odkud byl získán.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
cs: Čas aktivace certifikátu je prozatím v budoucnosti.

en: The certificate has expired.
cs: Certifikát vypršel.

en: The certificate has been revoked according to the connection’s certificate revocation list.
cs: Certifikát byl podle seznamu odvolaných certifikátů daného spojení odvolán.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
cs: Algoritmus certifikátu není považovaný za bezpečný.

en: Supports
cs: Podporuje

en: _User mail:
cs: _Uživatelův e-mail:

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Contacts
cs: Kontakty

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Events
cs: Události

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Memos
cs: Poznámky

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Tasks
cs: Úkoly

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Server-side scheduling
cs: Plánování na straně serveru

en: Invalid URL
cs: Neplatná adresa URL

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Searching server sources...
cs: Vyhledávají se zdroje na serveru…

en: Cannot find a corresponding account in the org.gnome.OnlineAccounts service from which to obtain a password for “%s”
cs: Nelze nalézt odpovídající účet ve službě org.gnome.OnlineAccounts, ze které se získává heslo pro „%s“

en: Failed to get password from GOA:
cs: Selhalo získání hesla od GOA:

note: TODO: more specific
en: Code: %u — Unexpected response from server
cs: Kód: %u — neočekávaná odpověď ze serveru

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
cs: Selhalo zpracování XML odpovědi autodiscover

note: TODO: more specific
en: Failed to find Autodiscover element
cs: Nelze najít prvek Autodiscover

note: TODO: more specific
en: Failed to find Response element
cs: Nelze najít prvek Odpověď

note: TODO: more specific
en: Failed to find Account element
cs: Nelze najít prvek Účet

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
cs: Nelze najít odpovědi autodiscover ASUrl a OABUrl

en: Cannot find a corresponding account in the org.gnome.OnlineAccounts service from which to obtain an access token for “%s”
cs: Nelze nalézt odpovídající účet ve službě org.gnome.OnlineAccounts, ze které se získává přístupový tiket pro „%s“

en: Failed to obtain an access token for “%s”:
cs: Selhalo získání přístupového tiketu pro „%s“:

en: Keep running after the last client is closed
cs: Běžet i poté, co je zavřený poslední klient

en: Wait running until at least one client is connected
cs: Počkat se spuštěním, dokud není připojený alespoň jeden klient

en: Overrides compile-time backend per process option; use 1 to enable, 0 to disable, any other value is to use compile-time option
cs: Přepíše volbu obslužné vrstvy pro proces určenou v době kompilace. Použijte 1 pro povolení, 0 pro zakázání a jakoukoliv jinou hodnotu pro volbu z doby kompilace.

en: Reminders
cs: Připomenutí

en: Warning
cs: Varování

en: _No
cs: _Ne

en: _Yes
cs: _Ano

en: A calendar reminder is about to trigger. This reminder is configured to run the following program:
    
            %s
    
    Are you sure you want to run this program?
cs: Připomenutí z kalendáře se chystá spustit program a to konkrétně následující:
    
            %s
    
    Opravdu chcete tento program spustit?

en: Do not ask me about this program again
cs: Na tento program se mě již znovu neptat

en: Display Reminders window with _notifications
cs: Zobrazovat okno připomenutí s _upozorněními

en: Keep reminder notification window always on _top
cs: Nechat okno s připomenutím vždy n_ahoře.

en: Enable _desktop notifications
cs: Povolit _desktopová upozornění

en: Enable _audio notifications
cs: Povolit zvuk_ová upozornění

en: Display reminders for _completed tasks
cs: Zobrazovat připomenutí pro _dokončené úkoly

en: Display reminders for _past events
cs: Zobrazovat připomenutí pro u_plynulé události

en: Reminders Options:
cs: Volby připomenutí:

en: You have %d reminder | You have %d reminders
cs[0]: Máte %d připomenutí
cs[1]: Máte %d připomenutí
cs[2]: Máte %d připomenutí

en: Don’t migrate user data from previous versions of Evolution
cs: Nepřevádět uživatelská data z předchozích verzí Evolution

en: Can not open file
cs: Soubor nelze otevřít

en: Failed to open client “%s”: %s
cs: Selhalo otevření klienta „%s“: %s

en: Unhandled error
cs: Neošetřená chyba

en: Specify the output file instead of standard output
cs: Určit výstupní soubor, který nahradí standardní výstup

en: OUTPUTFILE
cs: VÝSTUPNÍ_SOUBOR

en: List available address books
cs: Zobrazit seznam dostupných adresářů

en: List available address books and show how many contacts they have
cs: Vypsat dostupné adresáře a zobrazit počet kontaktů, které mají

en: Show cards as vcard or csv file
cs: Zobrazit karty jako soubory vcard nebo csv

en: Cannot use --list and --list-with-count together.
cs: Nelze použít --list a --list-with-count dohromady.

en: Command line arguments error, please use --help option to see the usage.
cs: Chyba argumentů pro příkazovou řádku, použijte prosím volbu --help, abyste zjistili, jak se používají.

en: Only supports csv or vcard format.
cs: Podporuje pouze formáty csv nebo vcard.

en: Show only enabled sources
cs: Zobrazovat pouze povolené zdroje

en: Show source’s UID
cs: Zobrazovat UID zdroje

en: Show source’s authentication information
cs: Zobrazovat ověřovací údaje zdroje

en: Write in machine readable format (one source per line, without localized property names and tab as separator)
cs: Zapisovat ve strojově čitelném formátu (co zdroj, to řádek, bez lokalizovaných názvů vlastností a s tabulátory, jako oddělovači)

en: Limit only to sources with given extension name
cs: Omezit jen na zdroje s daným názvem rozšíření

en: yes
cs: ano

en: no
cs: ne

en: Collection
cs: Seskupení

en: Collection/GNOME Online Accounts
cs: Seskupení/Účty on-line GNOME

en: Collection/Ubuntu Online Accounts
cs: Seskupení/Účty on-line Ubuntu

en: Address Book
cs: Adresář

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Memo List
cs: Seznam poznámek

en: Task List
cs: Seznam úkolů

en: Mail Account
cs: Poštovní účet

en: Mail Transport
cs: Přenos pošty

en: Mail Identity
cs: Poštovní identita

en: Mail Submission
cs: Odesílání pošty

en: Mail Signature
cs: Podpis pro poštu

en: Parent UID: %s
cs: Rodičovské UID: %s

en: Enabled: %s
cs: Povoleno: %s

en: Backend: %s
cs: Obslužná vrstva: %s

en: Calendar enabled: %s
cs: Kalendář povolen: %s

en: Contacts enabled: %s
cs: Kontakty povoleny: %s

en: Mail enabled: %s
cs: Pošta povolena: %s

en: MIME Type: %s
cs: Typ MIME: %s

en: Auth Host: %s:%d
cs: Ověřovací server: %s:%d

en: Auth Host: %s
cs: Ověřovací server: %s

en: Auth User: %s
cs: Ověřovaný uživatel: %s

en: Auth Method: %s
cs: Ověřovací metoda: %s

en: Auth Proxy UID: %s
cs: UID ověřovací proxy: %s

en: Failed to parse arguments: Unknown error
cs: Selhalo zpracování argumentů: neznámá chyba

en: Failed to connect to source registry: %s
cs: Selhalo připojení k registru zdroje: %s

en: No sources had been found
cs: Nebyly nalezeny žádné zdroje

en: Birthdays & Anniversaries
cs: Narozeniny a výročí

en: Contacts
cs: Kontakty

en: On LDAP Servers
cs: Na serverech LDAP

en: On This Computer
cs: Na tomto počítači

en: Personal
cs: Osobní

en: Default Proxy Settings
cs: Výchozí nastavení proxy

en: Search Folders
cs: Složky hledání

en: Weather
cs: Počasí

en: On The Web
cs: Na webu

en: WebDAV Notes
cs: Poznámky WebDAV
