evolution-data-server - en to uk translation catalogue (1708 entries)

en: Anniversary
uk: Річниця

en: Given URL “%s” doesn’t reference CardDAV address book
uk: Вказана адреса, «%s» не є адресою адресної книги CardDAV

en: Server didn’t return object’s href
uk: Сервер не повернув посилання об'єкта

en: Server didn’t return object’s ETag
uk: Сервер не повернув ETag об'єкта

en: Received object is not a valid vCard
uk: Отриманий об'єкт не є коректною vCard

en: Missing information about component URL, local cache is possibly incomplete or broken. You can try to remove it and restart background evolution-data-server processes. Cache file: %s
uk: Немає даних щодо адреси компонента. Локальний кеш, можливо, неповний або пошкоджений. Ви можете спробувати вилучити його і перезапустити фонові процеси evolution-data-server. Файл кешу: %s

en: Object to save is not a valid vCard
uk: Об'єкт для збереження не є коректною візитною карткою vCard

en: Failed to remove file “%s”: %s
uk: Не вдалося вилучити файл «%s»: %s

en: Failed to make directory %s: %s
uk: Не вдалося створити каталог %s: %s

en: Failed to create hardlink for resource “%s”: %s
uk: Не вдалося створити жорстке посилання для ресурсу «%s»: %s

en: No UID in the contact
uk: Немає UID у контакті

en: Conflicting UIDs found in added contacts
uk: У доданих контактах виявлено конфлікт UID

en: Loading...
uk: Завантаження…

en: Searching...
uk: Пошук…

en: Tried to modify contact “%s” with out of sync revision
uk: Спроба змінити контакт «%s» із несинхронізованою версією

en: Contact “%s” not found
uk: Контакт «%s» не знайдено

en: Query “%s” not supported
uk: Підтримки запитів «%s» не передбачено

en: Invalid Query “%s”
uk: Некоректний запит «%s»

en: Requested to delete an unrelated cursor
uk: Запитано видалення незв'язаного курсору

en: Failed to rename old database from “%s” to “%s”: %s
uk: Не вдалося перейменувати стару базу даних «%s» на «%s»: %s

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

note: Translators: An error message shown to a user when trying to do an * operation on the LDAP address book which is not connected to the server
en: Not connected
uk: Не з'єднано

en: Failed to bind using either v3 or v2 binds
uk: Збій зв'язування при використанні модуля версії 2 або 3

en: Reconnecting to LDAP server...
uk: Повторне з'єднання із сервером LDAP…

en: Invalid DN syntax
uk: Неправильний синтаксис DN

en: LDAP error 0x%x (%s)
uk: Помилка в LDAP 0x%x (%s)

en: %s: NULL returned from ldap_first_entry
uk: %s: ldap_first_entry повернуто значення NULL

en: %s: Unhandled result type %d returned
uk: %s: повернуто необроблений тип результату %d

en: %s: Unhandled search result type %d returned
uk: %s: повернуто необроблений тип результату пошуку %d

en: LDAP contact lists cannot be empty.
uk: Список контактів LDAP не може бути порожнім.

en: Contact lists in LDAP address books require each member to be from the same LDAP address book, but one member could not be recognized. | Contact lists in LDAP address books require each member to be from the same LDAP address book, but %d members could not be recognized.
uk[0]: Списки контактів у адресних книгах LDAP вимагають, щоб кожен учасник був з тієї ж адресної книги LDAP, але %d учасника не вдалося розпізнати.
uk[1]: Списки контактів у адресних книгах LDAP вимагають, щоб кожен член був з тієї ж адресної книги LDAP, але %d учасники не вдалося розпізнати.
uk[2]: Списки контактів у адресних книгах LDAP вимагають, щоб кожен член був з тієї ж адресної книги LDAP, але %d учасників не вдалося розпізнати.
uk[3]: Списки контактів у адресних книгах LDAP вимагають, щоб кожен член був з тієї ж адресної книги LDAP, але одного учасника не вдалося розпізнати.

en: Receiving LDAP search results...
uk: Отримання результатів пошуку з сервера LDAP…

en: Error performing search
uk: Помилка виконання пошуку

en: Downloading contacts (%d)...
uk: Завантаження контактів (%d)…

en: Refreshing…
uk: Оновлення…

en: The backend does not support bulk additions
uk: Драйвер не підтримує масові додавання

en: Adding contact to LDAP server...
uk: Додавання контакту до сервера LDAP…

en: The backend does not support bulk modifications
uk: Драйвер не підтримує масові зміни

en: Modifying contact from LDAP server...
uk: Зміна контакту на сервері LDAP…

en: Removing contact from LDAP server...
uk: Вилучення контакту із сервера LDAP…

en: Failed to get the DN for user “%s”
uk: Не вдалося отримати DN для користувача «%s»

en: No such book
uk: Немає такої книги

en: Contact not found
uk: Контакт не знайдено

en: Contact ID already exists
uk: Ідентифікатор контакту вже існує

en: No such source
uk: Немає такого джерела

en: No space
uk: Недостатньо місця

note: Dummy row as EContactField starts from 1
en: Unique ID
uk: Унікальний ідентифікатор

note: FILE_AS is not really a structured field - we use a getter/setter * so we can generate its value if necessary in the getter Translators: This is an EContact field description, in this case it's a * preferred user's description (or display name) of the contact. Note 'File' is a verb here.
en: File Under
uk: Зберегти у

note: URI of the book to which the contact belongs to
en: Book UID
uk: UID книги

note: Name fields FN isn't really a structured field - we use a getter/setter * so we can set the N property (since evo 1.4 works fine with * vcards that don't even have a N attribute.  *sigh*)
en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: Given Name
uk: Назва поля

en: Family Name
uk: Прізвище

en: Nickname
uk: Прізвисько

note: Email fields
en: Email 1
uk: Ел.пошта 1

en: Email 2
uk: Ел.пошта 2

en: Email 3
uk: Ел.пошта 3

en: Email 4
uk: Ел.пошта 4

en: Mailer
uk: Поштова програма

note: Address Labels
en: Home Address Label
uk: Мітка домашньої адреси

en: Work Address Label
uk: Мітка робочої адреси

en: Other Address Label
uk: Мітка іншої адреси

note: Phone fields
en: Assistant Phone
uk: Телефон помічника

en: Business Phone
uk: Робочий телефон

en: Business Phone 2
uk: Робочий телефон 2

en: Business Fax
uk: Робочий факс

en: Callback Phone
uk: Телефон для зворотного дзвінка

en: Car Phone
uk: Автомобільний телефон

en: Company Phone
uk: Телефон компанії

en: Home Phone
uk: Домашній телефон

en: Home Phone 2
uk: Домашній телефон 2

en: Home Fax
uk: Домашній факс

en: Mobile Phone
uk: Мобільний телефон

en: Other Phone
uk: Інший телефон

en: Other Fax
uk: Інший факс

en: Pager
uk: Пейджер

en: Primary Phone
uk: Основний телефон

en: Radio
uk: Радіо

en: Telex
uk: Телекс

note: Organizational fields
en: Organization
uk: Організація

en: Organizational Unit
uk: Відділ організації

en: Office
uk: Офіс

en: Title
uk: Титул

en: Role
uk: Роль

en: Manager
uk: Керівник

en: Assistant
uk: Помічник

note: Web fields
en: Homepage URL
uk: URL домашньої сторінки

en: Weblog URL
uk: URL веблогу

note: Contact categories
en: Categories
uk: Категорії

note: Collaboration fields
en: Calendar URI
uk: URI календаря

en: Free/Busy URL
uk: Посилання (URL) "вільний/зайнятий"

en: ICS Calendar
uk: Календар формату ICS

en: Video Conferencing URL
uk: URL відеоконференцій

note: Misc fields
en: Spouse’s Name
uk: Ім'я чоловіка/дружини

en: Note
uk: Примітка

note: Instant messaging fields
en: AIM Home Screen Name 1
uk: Домашня екранна назва AIM 1

en: AIM Home Screen Name 2
uk: Домашня екранна назва AIM 2

en: AIM Home Screen Name 3
uk: Домашня екранна назва AIM 3

en: AIM Work Screen Name 1
uk: Робоча екранна назва AIM 1

en: AIM Work Screen Name 2
uk: Робоча екранна назва AIM 2

en: AIM Work Screen Name 3
uk: Робоча екранна назва AIM 3

en: GroupWise Home Screen Name 1
uk: GroupWise домашня екранна назва 1

en: GroupWise Home Screen Name 2
uk: GroupWise домашня екранна назва 2

en: GroupWise Home Screen Name 3
uk: GroupWise домашня екранна назва 3

en: GroupWise Work Screen Name 1
uk: GroupWise робоча екранна назва 1

en: GroupWise Work Screen Name 2
uk: GroupWise робоча екранна назва 2

en: GroupWise Work Screen Name 3
uk: GroupWise робоча екранна назва 3

en: Jabber Home ID 1
uk: Домашній ідентифікатор Jabber 1

en: Jabber Home ID 2
uk: Домашній ідентифікатор Jabber 2

en: Jabber Home ID 3
uk: Домашній ідентифікатор Jabber 3

en: Jabber Work ID 1
uk: Робочий ідентифікатор Jabber 1

en: Jabber Work ID 2
uk: Робочий ідентифікатор Jabber 1

en: Jabber Work ID 3
uk: Робочий ідентифікатор Jabber 1

en: Yahoo! Home Screen Name 1
uk: Yahoo! Домашня екранна назва 1

en: Yahoo! Home Screen Name 2
uk: Yahoo! Домашня екранна назва 2

en: Yahoo! Home Screen Name 3
uk: Yahoo! Домашня екранна назва 3

en: Yahoo! Work Screen Name 1
uk: Yahoo! Робоча екранна назва 1

en: Yahoo! Work Screen Name 2
uk: Yahoo! Робоча екранна назва 2

en: Yahoo! Work Screen Name 3
uk: Yahoo! Робоча екранна назва 3

en: MSN Home Screen Name 1
uk: Домашня екранна назва MSN 1

en: MSN Home Screen Name 2
uk: Домашня екранна назва MSN 2

en: MSN Home Screen Name 3
uk: Домашня екранна назва MSN 3

en: MSN Work Screen Name 1
uk: Робоча екранна назва MSN 1

en: MSN Work Screen Name 2
uk: Робоча екранна назва MSN 2

en: MSN Work Screen Name 3
uk: Робоча екранна назва MSN 3

en: ICQ Home ID 1
uk: Домашній ідентифікатор ICQ 1

en: ICQ Home ID 2
uk: Домашній ідентифікатор ICQ 2

en: ICQ Home ID 3
uk: Домашній ідентифікатор ICQ 3

en: ICQ Work ID 1
uk: Робочий ідентифікатор ICQ 1

en: ICQ Work ID 2
uk: Робочий ідентифікатор ICQ 2

en: ICQ Work ID 3
uk: Робочий ідентифікатор ICQ 3

note: Last modified time
en: Last Revision
uk: Остання версія

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a * virtual field, which returns either name of the contact or the organization * name, recognized by multiple other fields, where the first filled is used.
en: Name or Org
uk: Назва або організація

note: Address fields
en: Address List
uk: Список Адреса

en: Home Address
uk: Домашня адреса

en: Work Address
uk: Робоча адреса

en: Other Address
uk: Інша адреса

note: Contact categories
en: Category List
uk: Список категорій

note: Photo/Logo
en: Photo
uk: Фотографія

en: Logo
uk: Емблема

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a name * of the contact, as specified in http://tools.ietf.org/html/rfc6350#section-6.2.2
en: Name
uk: Ім'я

en: Email List
uk: Список адрес ел.пошти

note: Instant messaging fields
en: AIM Screen Name List
uk: Список екранних назв AIM

en: GroupWise ID List
uk: Список ідентифікаторів GroupWise

en: Jabber ID List
uk: Список ідентифікаторів Jabber

en: Yahoo! Screen Name List
uk: Список екранних назв Yahoo!

en: MSN Screen Name List
uk: Список екранних назв MSN

en: ICQ ID List
uk: Список ідентифікаторів ICQ

en: Wants HTML Mail
uk: Сприймає пошту у HTML

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a * field describing whether it's a Contact list (list of email addresses) or a * regular contact for one person/organization/...
en: List
uk: Список

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a flag * used to determine whether when sending to Contact lists the addresses should be * shown or not to other recipients - basically whether to use BCC field or CC * message header when sending messages to this Contact list.
en: List Shows Addresses
uk: Список показує адреси

en: Birth Date
uk: Дата народження

note: Security fields
en: X.509 Certificate
uk: Сертифікат X.509

en: PGP Certificate
uk: Сертифікат PGP

en: Gadu-Gadu Home ID 1
uk: Домашній ідентифікатор Gadu-Gadu 1

en: Gadu-Gadu Home ID 2
uk: Домашній ідентифікатор Gadu-Gadu 2

en: Gadu-Gadu Home ID 3
uk: Домашній ідентифікатор Gadu-Gadu 3

en: Gadu-Gadu Work ID 1
uk: Робочий ідентифікатор Gadu-Gadu 1

en: Gadu-Gadu Work ID 2
uk: Робочий ідентифікатор Gadu-Gadu 2

en: Gadu-Gadu Work ID 3
uk: Робочий ідентифікатор Gadu-Gadu 3

en: Gadu-Gadu ID List
uk: Список ідентифікаторів Gadu-Gadu

note: Geo information
en: Geographic Information
uk: Географічна інформація

en: Telephone
uk: Телефон

en: Skype Home Name 1
uk: Домашній ідентифікатор Skype 1

en: Skype Home Name 2
uk: Домашній ідентифікатор Skype 2

en: Skype Home Name 3
uk: Домашній ідентифікатор Skype 3

en: Skype Work Name 1
uk: Робочий ідентифікатор Skype 1

en: Skype Work Name 2
uk: Робочий ідентифікатор Skype 2

en: Skype Work Name 3
uk: Робочий ідентифікатор Skype 3

en: Skype Name List
uk: Список ідентифікаторів Skype

en: SIP address
uk: Адреса SIP

en: Google Talk Home Name 1
uk: Домашній ідентифікатор Google Talk 1

en: Google Talk Home Name 2
uk: Домашній ідентифікатор Google Talk 2

en: Google Talk Home Name 3
uk: Домашній ідентифікатор Google Talk 3

en: Google Talk Work Name 1
uk: Робочий ідентифікатор Google Talk 1

en: Google Talk Work Name 2
uk: Робочий ідентифікатор Google Talk 2

en: Google Talk Work Name 3
uk: Робочий ідентифікатор Google Talk 3

en: Google Talk Name List
uk: Список ідентифікаторів Google Talk

en: Twitter Name List
uk: Список назв Twitter

en: Matrix Home ID 1
uk: Домашній ідентифікатор Matrix 1

en: Matrix Home ID 2
uk: Домашній ідентифікатор Matrix 2

en: Matrix Home ID 3
uk: Домашній ідентифікатор Matrix 3

en: Matrix Work ID 1
uk: Робочий ідентифікатор Matrix 1

en: Matrix Work ID 2
uk: Робочий ідентифікатор Matrix 1

en: Matrix Work ID 3
uk: Робочий ідентифікатор Matrix 1

en: Matrix ID List
uk: Список ідентифікаторів Matrix

en: Unnamed List
uk: Неназваний список

en: The library was built without phone number support.
uk: Бібліотека зібрана без підтримки телефонних номерів.

en: The phone number parser reported a yet unknown error code.
uk: Аналізатор телефонних номерів видав невідомий код помилки.

en: Not a phone number
uk: Нетелефонний номер

en: Invalid country calling code
uk: Неправильний телефонний код країни

en: Remaining text after the country calling code is too short for a phone number
uk: Текст після коду країни занадто короткий для телефонного номера

en: Text is too short for a phone number
uk: Текст дуже короткий для телефонного номера

en: Text is too long for a phone number
uk: Текст надто довгий для телефонного номера

en: Unknown book property “%s”
uk: Невідома властивість книжки «%s»

en: Cannot change value of book property “%s”
uk: Не вдалося змінити властивість книжки «%s»

en: Unable to connect to “%s”:
uk: Не вдалося з'єднатись з  «%s»

en: Client disappeared
uk: Клієнт зникнув

en: Addressbook backend does not support cursors
uk: У модулі обробки адресних книг не передбачено підтримки курсорів

en: Error introspecting unknown summary field “%s”
uk: Помилка при самоаналізі невідомого поля зведення «%s»

en: Error parsing regular expression
uk: Помилка аналізу регулярного виразу

en: Insufficient memory
uk: Недостатньо пам'яті

en: Invalid contact field “%d” specified in summary
uk: У звіті вказано невірне поле контакту «%d»

en: Contact field “%s” of type “%s” specified in summary, but only boolean, string and string list field types are supported
uk: У звіті зазначено поле контакту «%s», що має тип даних «%s», але підтримується тільки логічний тип, рядковий тип або список рядків.

en: Full search_contacts are not stored in cache. vcards cannot be returned.
uk: Повні дані search_contact не зберігаються в кеші. Неможливо повернути дані vcards.

en: Query contained unsupported elements
uk: Запит містить непідтримувані елементи

en: Invalid Query
uk: Некоректний запит

en: Full search_contacts are not stored in cache. Hence only summary query is supported.
uk: Повні дані search_contact не зберігаються в кеші. Тому підтримується тільки запит для зведення.

en: Invalid query
uk: Некоректний запит

en: Full vcards are not stored in cache. Hence only summary query is supported.
uk: Повні дані vcard не зберігаються в кеші. Тому підтримується тільки запит для зведення.

en: Unable to remove the db file: errno %d
uk: Не вдалося вилучити файл бази даних: код помилки %d

en: Only summary queries are supported by EbSdbCursor
uk: EbSdbCursor підтримує тільки запити за зведеннями

en: At least one sort field must be specified to use an EbSdbCursor
uk: Для використання EbSdbCursor повинно бути вказано принаймні одне поле сортування

en: Cannot sort by a field that is not in the summary
uk: Неможливо відсортувати по полю, яке не є зведенням

en: Cannot sort by a field which may have multiple values
uk: Неможливо відсортувати по полю, яке має декілька значень

en: Tried to step a cursor in reverse, but cursor is already at the beginning of the contact list
uk: Спроба перевести курсор на крок назад, але курсор вже знаходиться в початку списку контактів

en: Tried to step a cursor forwards, but cursor is already at the end of the contact list
uk: Спроба перевести курсор на крок вперед, але курсор вже знаходиться в кінці списку контактів

en: Unsupported contact field “%d” specified in summary
uk: У звіті зазначено непідтримуване поле контакту «%d»

en: Invalid query: %s
uk: Некоректний запит: %s

en: Invalid query for a book cursor
uk: Некоректний запит щодо курсора книги

en: Can’t open database %s: %s
uk: Не вдалося відкрити базу даних %s: %s

en: Object “%s” not found
uk: Об'єкта «%s» не існує

en: Object with extra “%s” not found
uk: Не знайдено об'єкта із додатковим «%s»

en: Search by email not supported
uk: Підтримки пошуку за адресою електронної пошти не передбачено

en: No email address provided
uk: Не надано поштової адреси

en: At least one sort field must be specified to use a cursor
uk: Для використання курсора має бути вказано принаймні одне поле сортування

en: Cannot sort by a field that is not a string type
uk: Неможливо відсортувати по полю, яке має нерядковий тип

en: Contact field “%s” not in summary
uk: Поле контакту «%s» не перебуває у резюме

en: Preloaded object for UID “%s” is invalid
uk: Попередньо завантажений об'єкт для UID «%s» недійсний

en: Received object for UID “%s” is invalid
uk: Отриманий об'єкт для UID «%s» недійсний

en: Refresh skipped due to enabled Power Saver mode. Disable Power Saver mode and repeat the action.
uk: Освіження пропущено через вмикання режиму енергозаощадження. Вимкніть режим енергозаощадження і повторіть дію.

en: Refresh skipped due to being disabled on metered network.
uk: Оновлення пропущено, оскільки його вимкнено у мережах з обліком даних.

en: Failed to create cache “%s”:
uk: Не вдалося створити кеш «%s»:

en: Cannot upgrade contacts database from a legacy database with more than one addressbook. Delete one of the entries in the “folders” table first.
uk: Неможливо оновити базу даних контактів з наявної бази, в якій більше однієї адресної книги. Спочатку видаліть один із записів у таблиці «теки».

en: Invalid query for EbSqlCursor
uk: Некоректний запит за EbSqlCursor

en: At least one sort field must be specified to use an EbSqlCursor
uk: Для використання EbSqlCursor повинно бути вказано принаймні одне поле сортування

en: Invalid query:
uk: Некоректний запит:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot open book:
uk: Неможливо відкрити книгу:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot refresh address book:
uk: Не вдалося оновити адресну книгу:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot get contact:
uk: Не вдалося отримати контакт:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot get contact list:
uk: Не вдалося отримати список контактів:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot get contact list uids:
uk: Не вдалося отримати ідентифікатори списку контактів:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot add contact:
uk: Не вдалося додати контакт:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot modify contacts:
uk: Не вдалося змінити контакти:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot remove contacts:
uk: Не вдалося вилучити контакти:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot find email address:
uk: Не вдалося знайти адресу ел. пошти:

en: Cursor does not support setting the search expression
uk: Курсор не підтримує установку пошукового виразу

en: Cursor does not support step
uk: Курсор не підтримує крок

en: Cursor does not support alphabetic indexes
uk: Курсор не підтримує алфавітні індекси

en: Unrecognized cursor origin
uk: Нерозпізнаний оригінал курсору

en: Out of sync revision while moving cursor
uk: Версія розсинхронізувалася під час переміщення курсору

en: Alphabetic index was set for incorrect locale
uk: Алфавітний індекс був встановлений для нечинної локалі

en: Given URL “%s” doesn’t reference CalDAV calendar
uk: Наданий URL «%s» не посилається на календар CalDAV

en: Failed to parse response data
uk: Не вдалося проаналізувати дані відповіді

en: Birthday
uk: День народження

en: Birthday: %s
uk: День народження: %s

en: Anniversary: %s
uk: Річниця: %s

en: Cannot get URI
uk: Не вдалося отримати адресу

en: Cannot save calendar data: Malformed URI.
uk: Не вдалося зберегти дані календаря: неправильний URI.

en: Cannot save calendar data
uk: Не вдалося зберегти дані календаря

en: Cannot parse ISC file “%s”
uk: Не вдалося обробити файл ISC «%s»

en: File “%s” is not a VCALENDAR component
uk: Файл «%s» не є компонентом VCALENDAR

note: FIXME This should be doable once all the recurid stuff is done
en: Unsupported method
uk: Непідтримуваний метод

en: URI not set
uk: Адресу не встановлено

en: Malformed URI “%s”: %s
uk: Помилкове форматування адреси «%s»: %s

en: Bad file format.
uk: Неправильний формат файлу.

en: Not a calendar.
uk: Не є календарем.

en: Could not retrieve weather data
uk: Не вдалося отримати дані про погоду

en: Weather: Fog
uk: Погода: Туман

en: Weather: Cloudy Night
uk: Погода: Хмарна ніч

en: Weather: Cloudy
uk: Погода: Хмарно

en: Weather: Overcast
uk: Погода: суттєва хмарність

en: Weather: Showers
uk: Погода: Зливи

en: Weather: Snow
uk: Погода: Сніг

en: Weather: Clear Night
uk: Погода: Погожа ніч

en: Weather: Sunny
uk: Погода: Сонячно

en: Weather: Thunderstorms
uk: Погода: Грози

en: Forecast
uk: Прогноз погоди

en: Could not create cache file
uk: Не вдалося створити файл кешу

en: Could not create cache file:
uk: Не вдалося створити файл кешу:

en: New note
uk: Нова нотатка

en: No such calendar
uk: Немає такого календаря

en: Object not found
uk: Об'єкт не існує

en: Invalid object
uk: Неправильний об'єкт

en: Unknown user
uk: Невідомий користувач

en: Object ID already exists
uk: Ідентифікатор об'єкту вже існує

en: Invalid range
uk: Неправильний діапазон

en: Unknown calendar property “%s”
uk: Невідома властивість календаря «%s»

en: Cannot change value of calendar property “%s”
uk: Не вдалося змінити значення властивості календаря «%s»

en: Untitled appointment
uk: Неназвана зустріч

en: 1st
uk: 1-е

en: 2nd
uk: 2-е

en: 3rd
uk: 3-е

en: 4th
uk: 4-е

en: 5th
uk: 5-е

en: 6th
uk: 6-е

en: 7th
uk: 7-е

en: 8th
uk: 8-е

en: 9th
uk: 9-е

en: 10th
uk: 10-е

en: 11th
uk: 11-е

en: 12th
uk: 12-е

en: 13th
uk: 13-е

en: 14th
uk: 14-е

en: 15th
uk: 15-е

en: 16th
uk: 16-е

en: 17th
uk: 17-е

en: 18th
uk: 18-е

en: 19th
uk: 19-е

en: 20th
uk: 20-е

en: 21st
uk: 21-е

en: 22nd
uk: 22-е

en: 23rd
uk: 23-е

en: 24th
uk: 24-е

en: 25th
uk: 25-е

en: 26th
uk: 26-е

en: 27th
uk: 27-е

en: 28th
uk: 28-е

en: 29th
uk: 29-е

en: 30th
uk: 30-е

en: 31st
uk: 31-е

en: every day forever | every %d days forever
uk[0]: кожен %d день
uk[1]: кожні %d дні назавжди
uk[2]: кожні %d днів назавжди
uk[3]: щодня назавжди

en: Every day forever | Every %d days forever
uk[0]: Кожен %d день назавжди
uk[1]: Кожні %d дні назавжди
uk[2]: Кожні %d днів назавжди
uk[3]: Щодня назавжди

en: every day | every %d days
uk[0]: кожен %d день
uk[1]: кожні %d дні
uk[2]: кожні %d днів
uk[3]: щодня

en: Every day | Every %d days
uk[0]: Кожен %d день
uk[1]: Кожні %d дні
uk[2]: Кожні %d днів
uk[3]: Щодня

en: every week | every %d weeks
uk[0]: кожен %d тиждень
uk[1]: кожні %d тижні
uk[2]: кожні %d тижнів
uk[3]: щотижня

en: Every week | Every %d weeks
uk[0]: Кожен %d тиждень
uk[1]: Кожні %d тижні
uk[2]: Кожних %d тижнів
uk[3]: Щотижня

[ctx: recur-description]
en: on Sunday
uk: у неділю

[ctx: recur-description]
en: , Sunday
uk: , неділю

[ctx: recur-description]
en:  and Sunday
uk:  і неділю

[ctx: recur-description]
en: on Monday
uk: у понеділок

[ctx: recur-description]
en: , Monday
uk: , понеділок

[ctx: recur-description]
en:  and Monday
uk:  і понеділок

[ctx: recur-description]
en: on Tuesday
uk: у вівторок

[ctx: recur-description]
en: , Tuesday
uk: , вівторок

[ctx: recur-description]
en:  and Tuesday
uk:  і вівторок

[ctx: recur-description]
en: on Wednesday
uk: у середу

[ctx: recur-description]
en: , Wednesday
uk: , середу

[ctx: recur-description]
en:  and Wednesday
uk:  і середу

[ctx: recur-description]
en: on Thursday
uk: у четвер

[ctx: recur-description]
en: , Thursday
uk: , четвер

[ctx: recur-description]
en:  and Thursday
uk:  і четвер

[ctx: recur-description]
en: on Friday
uk: у п'ятницю

[ctx: recur-description]
en: , Friday
uk: , п'ятницю

[ctx: recur-description]
en:  and Friday
uk:  і п'ятницю

[ctx: recur-description]
en: on Saturday
uk: у суботу

[ctx: recur-description]
en: , Saturday
uk: , суботу

[ctx: recur-description]
en:  and Saturday
uk:  і суботу

en: every month | every %d months
uk[0]: кожен %d місяць
uk[1]: кожні %d місяці
uk[2]: кожні %d місяців
uk[3]: щомісяця

en: Every month | Every %d months
uk[0]: Кожен %d місяць
uk[1]: Кожні %d місяці
uk[2]: Кожних %d місяців
uk[3]: Щомісяця

[ctx: recur-description]
en: on the last Sunday
uk: у останню неділю

[ctx: recur-description]
en: on the last Monday
uk: у останній понеділок

[ctx: recur-description]
en: on the last Tuesday
uk: у останній вівторок

[ctx: recur-description]
en: on the last Wednesday
uk: у останню середу

[ctx: recur-description]
en: on the last Thursday
uk: у останній четвер

[ctx: recur-description]
en: on the last Friday
uk: у останню п'ятницю

[ctx: recur-description]
en: on the last Saturday
uk: у останню суботу

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 1st day
uk: у перший день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 2nd day
uk: у другий день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 3rd day
uk: у третій день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 4th day
uk: у 4-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 5th day
uk: у 5-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 6th day
uk: у 6-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 7th day
uk: у 7-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 8th day
uk: у 8-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 9th day
uk: у 9-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 10th day
uk: у 10-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 11th day
uk: у 11-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 12th day
uk: у 12-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 13th day
uk: у 13-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 14th day
uk: у 14-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 15th day
uk: у 15-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 16th day
uk: у 16-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 17th day
uk: у 17-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 18th day
uk: у 18-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 19th day
uk: у 19-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 20th day
uk: у 20-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 21st day
uk: у 21-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 22nd day
uk: у 22-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 23rd day
uk: у 23-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 24th day
uk: у 24-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 25th day
uk: у 25-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 26th day
uk: у 26-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 27th day
uk: у 27-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 28th day
uk: у 28-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 29th day
uk: у 29-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 30th day
uk: у 30-й день

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 31st day
uk: у 31-й день

[ctx: recur-description]
en: on the first Monday
uk: у перший понеділок

[ctx: recur-description]
en: on the second Monday
uk: у другий понеділок

[ctx: recur-description]
en: on the third Monday
uk: у третій понеділок

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Monday
uk: у четвертий понеділок

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Monday
uk: у п'ятий понеділок

[ctx: recur-description]
en: on the first Tuesday
uk: у перший вівторок

[ctx: recur-description]
en: on the second Tuesday
uk: у другий вівторок

[ctx: recur-description]
en: on the third Tuesday
uk: у третій вівторок

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Tuesday
uk: у четвертий вівторок

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Tuesday
uk: у п'ятий вівторок

[ctx: recur-description]
en: on the first Wednesday
uk: у першу середу

[ctx: recur-description]
en: on the second Wednesday
uk: у другу середу

[ctx: recur-description]
en: on the third Wednesday
uk: у третю середу

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Wednesday
uk: у четверту середу

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Wednesday
uk: у п'яту середу

[ctx: recur-description]
en: on the first Thursday
uk: у перший четвер

[ctx: recur-description]
en: on the second Thursday
uk: у другий четвер

[ctx: recur-description]
en: on the third Thursday
uk: у третій четвер

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Thursday
uk: у четвертий четвер

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Thursday
uk: у п'ятий четвер

[ctx: recur-description]
en: on the first Friday
uk: у першу п'ятницю

[ctx: recur-description]
en: on the second Friday
uk: у другу п'ятницю

[ctx: recur-description]
en: on the third Friday
uk: у третю п'ятницю

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Friday
uk: у четверту п'ятницю

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Friday
uk: у п'яту п'ятницю

[ctx: recur-description]
en: on the first Saturday
uk: у першу суботу

[ctx: recur-description]
en: on the second Saturday
uk: у другу суботу

[ctx: recur-description]
en: on the third Saturday
uk: у третю суботу

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Saturday
uk: у четверту суботу

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Saturday
uk: у п'яту суботу

[ctx: recur-description]
en: on the first Sunday
uk: у першу неділю

[ctx: recur-description]
en: on the second Sunday
uk: у другу неділю

[ctx: recur-description]
en: on the third Sunday
uk: у третю неділю

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Sunday
uk: у четверту неділю

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Sunday
uk: у п'яту неділю

en: every year forever | every %d years forever
uk[0]: кожен %d рік назавжди
uk[1]: кожні %d роки назавжди
uk[2]: кожні %d років назавжди
uk[3]: щороку назавжди

en: Every year forever | Every %d years forever
uk[0]: Кожен %d рік назавжди
uk[1]: Кожні %d роки назавжди
uk[2]: Кожні %d років назавжди
uk[3]: Щороку назавжди

en: every year | every %d years
uk[0]: кожен %d рік
uk[1]: кожні %d роки
uk[2]: кожні %d років
uk[3]: щороку

en: Every year | Every %d years
uk[0]: Кожен %d рік
uk[1]: Кожні %d роки
uk[2]: Кожні %d років
uk[3]: Щороку

note: Translators: This is one of the last possible parts of a recurrence description. The text is appended at the end of the complete recurrence description, making it for example: "Every 3 days for 10 occurrences"
en: for one occurrence | for %d occurrences
uk[0]: %d раз
uk[1]: %d рази
uk[2]: %d разів
uk[3]: один раз

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is one of the last possible parts of a recurrence description. The '%s' is replaced with actual date, thus it can create something like "until Mon 15.1.2018". The text is appended at the end of the complete recurrence description, making it for example: "Every 3 days until Mon 15.1
en: until %s
uk: до %s

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is one of the last possible parts of a recurrence description. The text is appended at the end of the complete recurrence description, making it for example: "Every 2 months on Tuesday, Thursday and Friday forever"
en: forever
uk: завжди

note: Translators: This text is appended at the end of complete recur description using "%s%s" in context "recur-description"
en: , with one exception | , with %d exceptions
uk[0]: , за %d винятком
uk[1]: , за %d винятками
uk[2]: , за %d винятками
uk[3]: , за одним винятками

[ctx: recur-description]
en: The meeting recurs
uk: Зустріч повторюється

[ctx: recur-description]
en: The appointment recurs
uk: Зустріч повторюється

[ctx: recur-description]
en: The task recurs
uk: Завдання повторюється

[ctx: recur-description]
note: if (i_cal_component_isa (comp) == I_CAL_VJOURNAL_COMPONENT)
en: The memo recurs
uk: Примітка повторюється

[ctx: Priority]
en: High
uk: Високий

[ctx: Priority]
en: Normal
uk: Звичайний

[ctx: Priority]
en: Low
uk: Низький

[ctx: Priority]
note: An empty string is the same as 'None'.
en: Undefined
uk: Невизначено

en: %d week | %d weeks
uk[0]: %d тиждень
uk[1]: %d тижні
uk[2]: %d тижнів
uk[3]: %d тижнів

en: %d day | %d days
uk[0]: %d день
uk[1]: %d дні
uk[2]: %d днів
uk[3]: %d день

en: %d hour | %d hours
uk[0]: %d година
uk[1]: %d години
uk[2]: %d годин
uk[3]: %d година

en: %d minute | %d minutes
uk[0]: %d хвилина
uk[1]: %d хвилини
uk[2]: %d хвилин
uk[3]: %d хвилина

note: Translators: here, "second" is the time division (like "minute"), not the ordinal number (like "third")
en: %d second | %d seconds
uk[0]: %d секунда
uk[1]: %d секунди
uk[2]: %d секунд
uk[3]: %d секунда

en: No Summary
uk: Немає резюме

en: “%s” expects one argument
uk: «%s» очікує один аргумент

en: “%s” expects the first argument to be a string
uk: «%s» очікує, що перший аргумент буде символьного типу

en: “%s” expects two or three arguments
uk: «%s» очікує два або три аргументи

en: “%s” expects the first argument to be a time_t
uk: «%s» очікує, що перший аргумент буде типу time_t

en: “%s” expects the second argument to be a time_t
uk: «%s» очікує, що другий аргумент буде типу time_t

en: “%s” expects the third argument to be a string
uk: «%s» очікує, що третій аргумент буде символьного типу

en: “%s” expects none or two arguments
uk: «%s» очікує два аргументи або жодного

en: “%s” expects two arguments
uk: «%s» очікує два аргументи

en: “%s” expects no arguments
uk: «%s» повинен викликатись без аргументів

en: “%s” expects the second argument to be a string
uk: «%s» очікує, що другий аргумент буде символьного типу

en: “%s” expects the first argument to be either “any”, “summary”, or “description”, or “location”, or “attendee”, or “organizer”, or “classification”
uk: «%s» очікує, що перший аргумент буде одним з «any», «summary», «description», «location», «attendee», «organizer» або «classification»

en: “%s” expects at least one argument
uk: «%s» очікує принаймні один аргумент

en: “%s” expects all arguments to be strings or one and only one argument to be a boolean false (#f)
uk: «%s» очікує, що усі аргументи будуть символьного типу, або єдиний аргумент логічного типу - хибність (#f)

en: “%s” expects the first argument to be an ISO 8601 date/time string
uk: перший аргумент «%s» повинен бути датою у форматі ISO 8601

en: “%s” expects the second argument to be an integer
uk: «%s» очікує, що другий аргумент буде цілим числом

en: Failed to create SQLite function, error code “%d”: %s
uk: Не вдалося створити функцію SQLite. Код помилки «%d»: %s

en: Object “%s”, “%s” not found
uk: Об'єкт «%s», не знайдено «%s»

en: Cannot add timezone without tzid
uk: Неможливо додати часовий пояс без tzid

en: Cannot add timezone without component
uk: Неможливо додати часовий пояс без компонента

en: Cannot add timezone with invalid component
uk: Неможливо додати часовий пояс з недійсним компонентом

en: Received object for UID “%s” doesn’t contain any expected component
uk: Отриманий об'єкт для UID «%s» не містить жодного очікуваного компонента

en: Cannot modify all instances from a detached instance. Modify a series instance instead.
uk: Неможливо змінювати усі екземпляри з від'єднаного екземпляра. Замість цього, слід вносити зміни до екземпляра послідовності.

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot open calendar:
uk: Не вдалося відкрити календар:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot refresh calendar:
uk: Не вдалося оновити календар:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar object path:
uk: Не вдалося отримати шлях до об'єкта календаря:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar object list:
uk: Не вдалося отримати список об'єктів календаря:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar free/busy list:
uk: Не вдалося отримати список зайнятості з календаря:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot create calendar object:
uk: Не вдалося створити об'єкт календаря:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot modify calendar object:
uk: Не вдалося змінити об'єкт календаря:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot remove calendar object:
uk: Не вдалося перемістити об'єкт календаря:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot receive calendar objects:
uk: Не вдалося отримати об'єкти календаря:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot send calendar objects:
uk: Не вдалося надіслати об'єкт календаря:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Could not retrieve attachment uris:
uk: Не вдалося отримати список долучень:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Could not discard reminder:
uk: Не вдалося відхилити нагадування:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Could not retrieve calendar time zone:
uk: Не вдалося отримати часовий пояс календаря:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Could not add calendar time zone:
uk: Не вдалося додати часовий пояс календаря:

en: Signing is not supported by this cipher
uk: Підписування не підтримується цим шифром

en: Verifying is not supported by this cipher
uk: Перевірка не підтримується цим шифром

en: Encryption is not supported by this cipher
uk: Шифрування не підтримується цим шифром

en: Decryption is not supported by this cipher
uk: Розшифрування не підтримується цим шифром

en: Signing message
uk: Повідомлення підписується

en: Encrypting message
uk: Повідомлення шифрується

en: Decrypting message
uk: Повідомлення розшифровується

en: Unable to create cache path
uk: Не вдалося створити шлях до кеша

en: Empty cache file
uk: Порожній файл кешу

en: Could not remove cache entry: %s: %s
uk: Не вдалося вилучити кешований елемент: %s: %s

en: Could not rename “%s” to %s: %s
uk: Не вдалося перейменувати «%s»: у %s: %s

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Transferring filtered messages in “%s : %s”
uk: Передавання відфільтрованих повідомлень у «%s : %s»

en: Failed to create child process “%s”: %s
uk: Не вдалося створити дочірній процес «%s»: %s

en: Invalid message stream received from %s: %s
uk: Отримано неправильний потік повідомлень з %s: %s

en: Syncing folders
uk: Синхронізація тек

en: Error parsing filter: %s: %s
uk: Помилка аналізу фільтра: %s: %s

en: Error executing filter: %s: %s
uk: Помилка виконання фільтра: %s: %s

en: Unable to open spool folder
uk: Не вдалося відкрити буферну теку

en: Unable to process spool folder
uk: Не вдалося обробити буферну теку

en: Getting message %d (%d%%)
uk: Отримання повідомлення %d (%d%%)

en: Failed on message %d
uk: Помилка на повідомленні %d

en: Failed to transfer messages: %s
uk: Не вдалося перенести повідомлення: %s

en: Syncing folder
uk: Синхронізація теки

en: Complete
uk: Виконано

en: Getting message %d of %d
uk: Отримання повідомлення %d з %d

en: Failed at message %d of %d
uk: Помилка на повідомленні %d з %d

en: Execution of filter “%s” failed:
uk: Помилка виконання фільтра «%s»:

en: Error parsing filter “%s”: %s: %s
uk: Помилка аналізу фільтра «%s»: %s: %s

en: Error executing filter “%s”: %s: %s
uk: Помилка виконання фільтра «%s»: %s: %s

en: Failed to retrieve message
uk: Не вдалося знайти повідомлення

en: Invalid arguments to (system-flag)
uk: Неправильні аргументи до (system-flag)

en: Invalid arguments to (user-tag)
uk: Неправильні аргументи до (user-tag)

en: Invalid arguments to (message-location)
uk: Неправильні аргументи до (message-location)

en: Error executing filter search: %s: %s
uk: Помилка виконання фільтрованого пошуку: %s: %s

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Storing changes in folder “%s : %s”
uk: Збереження змін у теці «%s : %s»

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Learning new spam message in “%s : %s” | Learning new spam messages in “%s : %s”
uk[0]: Вивчення нових повідомлень спаму у «%s : %s»
uk[1]: Вивчення нових повідомлень спаму у «%s : %s»
uk[2]: Вивчення нових повідомлень спаму у «%s : %s»
uk[3]: Вивчення нового повідомлення спаму у «%s : %s»

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Learning new ham message in “%s : %s” | Learning new ham messages in “%s : %s”
uk[0]: Вивчення нових змінених повідомлень у «%s : %s»
uk[1]: Вивчення нових змінених повідомлень у «%s : %s»
uk[2]: Вивчення нових змінених повідомлень у «%s : %s»
uk[3]: Вивчення нового зміненого повідомлення у «%s : %s»

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Filtering new message in “%s : %s” | Filtering new messages in “%s : %s”
uk[0]: Фільтруємо нові повідомлення у «%s : %s»
uk[1]: Фільтруємо нові повідомлення у «%s : %s»
uk[2]: Фільтруємо нові повідомлення у «%s : %s»
uk[3]: Фільтруємо нове повідомлення у «%s : %s»

en: Moving messages
uk: Переміщення повідомлень

en: Copying messages
uk: Копіювання повідомлень

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Quota information not supported for folder “%s : %s”
uk: Для теки «%s : %s» не передбачено підтримки даних щодо квоти

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Filtering folder “%s : %s”
uk: Фільтруємо теку «%s : %s»

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Expunging folder “%s : %s”
uk: Знищення теки «%s : %s»

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Retrieving message “%s” in “%s : %s”
uk: Отримання повідомлення «%s» у «%s : %s»

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Retrieving quota information for “%s : %s”
uk: Отримання відомостей про квоту для «%s : %s»

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Refreshing folder “%s : %s”
uk: Оновлюємо теку «%s : %s»

note: Translators: The '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) requires a single bool result
uk: (%s) потребує єдиного логічного результату

note: Translators: Each '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) not allowed inside %s
uk: (%s) не дозволяється у середині %s

note: Translators: The '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) requires a match type string
uk: (%s) вимагає рядок відповідності

note: Translators: The '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) expects an array result
uk: (%s) очікує результат у вигляді масиву

note: Translators: The '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) requires the folder set
uk: (%s) потребує встановлення теки

en: Cannot parse search expression: %s:
    %s
uk: Не вдалося проаналізувати пошуковий вираз: %s:
    %s

en: Error executing search expression: %s:
    %s
uk: Помилка виконання пошукового виразу: %s:
    %s

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Release unused memory for folder “%s : %s”
uk: Звільнення невикористаної пам'яті для теки «%s : %s»

note: Translators: The '%s' is replaced with the actual path and filename of the used gpg, like '/usr/bin/gpg2'
en: Output from %s:
uk: Виведене %s:

en: Failed to execute gpg: %s
uk: Не вдалося виконати gpg: %s

en: Unknown
uk: Невідоме

en: Unexpected GnuPG status message encountered:
    
    %s
uk: Отримано неочікуване повідомлення про стан GnuPG:
    
    %s

en: Failed to parse gpg userid hint.
uk: Не вдалося проаналізувати підказку gpg userid.

en: Failed to parse gpg passphrase request.
uk: Не вдалося проаналізувати запит паролю gpg.

en: You need a PIN to unlock the key for your
    SmartCard: “%s”
uk: Введіть PIN, щоб розблокувати
    вашу SmartCard: «%s»

en: You need a passphrase to unlock the key for
    user: “%s”
uk: Введіть ключову фразу, щоб розблокувати
    ключ користувача: «%s»

en: Unexpected request from GnuPG for “%s”
uk: Неочікувана запит від GnuPG для «%s»

en: Note the encrypted content doesn’t contain information about a recipient, thus there will be a password prompt for each of stored private key.
uk: Зашифровані дані не містять відомостей про одержувача. Для кожного закритого ключа буде запропоновано ввести пароль.

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Failed to unlock secret key: 3 bad passphrases given.
uk: Не вдалося відкрити секретний ключ: отримано 3 неправильних пароля.

en: Unexpected response from GnuPG: %s
uk: Неочікувана відповідь від GnuPG: %s

en: Failed to encrypt: No valid recipients specified.
uk: Не вдалося зашифрувати: не визначені коректні отримувачі.

note: Translators: The first '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'; the second '%s' is replaced with the actual path and filename of the used gpg, like '/usr/bin/gpg2'
en: Failed to encrypt: Invalid recipient %s specified. A common issue is that the %s doesn’t have imported public key for this recipient.
uk: Не вдалося зашифрувати: вказано некоректного отримувача %s. Зазвичай, проблема полягає в тому, що %s не має імпортованого відкритого ключа для цього отримувача.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The public key for recipient %s was not found.
uk: Не вдалося зашифрувати: не знайдено відкритий ключ для отримувача %s.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is revoked.
uk: Не вдалося зашифрувати: ключ для отримувача %s відкликано.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is expired.
uk: Не вдалося зашифрувати: строк дії ключа для отримувача %s вичерпано.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is not trusted.
uk: Не вдалося зашифрувати: ключ для отримувача %s не є довіреним.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is disabled.
uk: Не вдалося зашифрувати: ключ для отримувача %s вимкнено.

note: Translators: The first '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'; the second '%s' is replaced with the actual path and filename of the used gpg, like '/usr/bin/gpg2'
en: Failed to encrypt: Invalid recipient %s specified (code %d). A common issue is that the %s doesn’t have imported public key for this recipient.
uk: Не вдалося зашифрувати: вказано некоректного отримувача %s (код %d). Зазвичай, проблема полягає в тому, що %s не має імпортованого відкритого ключа для цього отримувача.

en: Failed to pass command to GPG: %s
uk: Не вдалося передати GPG команду: %s

en: Could not generate signing data:
uk: Не вдалося створити підписані дані:

en: Failed to execute gpg.
uk: Не вдалося виконати gpg.

en: Cannot verify message signature: Incorrect message format
uk: Не вдалося перевірити підпис повідомлення: неправильний формат повідомлення

en: Cannot verify message signature:
uk: Не вдалося перевірити підпис повідомлення:

en: Could not generate encrypting data:
uk: Не вдалося створити шифровані дані:

en: This is a digitally encrypted message part
uk: Ця частина повідомлення зашифрована

en: Cannot decrypt message: Incorrect message format
uk: Не вдалося розшифрувати повідомлення: неправильний формат повідомлення

en: Failed to decrypt MIME part: protocol error
uk: Не вдалося декодувати секцію MIME: помилка протоколу

en: Failed to decrypt MIME part: Secret key not found
uk: Не вдалося декодувати секцію MIME: не знайдено секретний ключ

en: Failed to decrypt MIME part: %s
uk: Не вдалося декодувати секцію MIME: %s

en: Encrypted content
uk: Зашифрований вміст

en: Public key “%s” was not found
uk: Відкритий ключ «%s» не було знайдено

en: No public key was found in the provided data
uk: У наданих даних не було знайдено жодного відкритого ключа

en: Key information was not found in the provided data
uk: У наданих даних не було знайдено даних щодо ключів

en: Synchronizing junk database
uk: Синхронізація бази даних спаму

en: Could not create lock file for %s: %s
uk: Не вдалося створити файл блокування для %s: %s

en: Timed out trying to get lock file on %s.  Try again later.
uk: Вийшов час при спробі блокування файлу на %s. Спробуйте ще раз пізніше.

en: Failed to get lock using fcntl(2): %s
uk: Не вдалося зробити блокування за допомогою fcntl(2): %s

en: Failed to get lock using flock(2): %s
uk: Не вдалося зробити блокування за допомогою flock(2): %s

en: Cannot build locking helper pipe: %s
uk: Не вдалося створити канал до блокувальника: %s

en: Cannot fork locking helper: %s
uk: Не вдалося запустити блокувальник: %s

en: Could not lock “%s”: protocol error with lock-helper
uk: Не вдалося заблокувати «%s»: помилка протоколу з блокувальником

en: Could not lock “%s”
uk: Не вдалося заблокувати %s

en: Could not open mail file %s: %s
uk: Не вдалося відкрити поштовий файл %s: %s

en: Could not check mail file %s: %s
uk: Не вдалося перевірити поштовий файл %s: %s

en: Could not open temporary mail file %s: %s
uk: Не вдалося відкрити тимчасовий поштовий файл %s: %s

en: Failed to store mail in temp file %s: %s
uk: Не вдалося зберегти пошту в тимчасовому файлі %s: %s

en: Could not create pipe: %s
uk: Не вдалося створити канал: %s

en: Could not fork: %s
uk: Не вдалося створити процес: %s

en: Movemail program failed: %s
uk: Помилка у програмі переміщення пошти: %s

en: (Unknown error)
uk: (Невідома помилка)

en: Error reading mail file: %s
uk: Помилка при зчитуванні файлу пошти: %s

en: Error writing mail temp file: %s
uk: Помилка при записуванні тимчасового поштового файлу: %s

en: Error copying mail temp file: %s
uk: Помилка копіювання тимчасового поштового файлу: %s

en: No content available
uk: Опис недоступний

en: No signature available
uk: Підпис недоступний

en: parse error
uk: помилка обробки

en: Resolving: %s
uk: Пошук вузла: %s

en: Host lookup failed
uk: Помилка пошуку вузла

en: Host lookup “%s” failed. Check your host name for spelling errors.
uk: Вузол «%s» не знайдено. Перевірте правильність назви вузла.

en: Host lookup “%s” failed: %s
uk: Помилка пошуку вузла «%s»: %s

en: Checking reachability of account “%s”
uk: Перевірка доступності облікового запису «%s»

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Downloading new messages for offline mode in “%s : %s”
uk: Отримуємо нові повідомлення для автономної роботи з «%s : %s»

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Checking download of new messages for offline in “%s : %s”
uk: Перевірка завантаження нових повідомлень для автономного режиму в «%s : %s»

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Syncing messages in folder “%s : %s” to disk
uk: Синхронізація повідомлень у теці «%s : %s» на диск

note: Translators: The first “%d” is the sequence number of the message, the second “%d” is the total number of messages to synchronize. The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is m
en: Syncing message %d of %d in folder “%s : %s” to disk
uk: Синхронізація повідомлення %d з %d у теці «%s : %s» на диск

en: Copy folder content locally for _offline operation
uk: Скопіювати вміст теки на локальну машину для _автономної роботи

en: Syncing messages in account “%s” to disk
uk: Синхронізація повідомлень в обліковому записі «%s» на диск

en: Virtual folder email provider
uk: Постачальник віртуальних тек ел.пошти

en: For reading mail as a query of another set of folders
uk: Для читання пошти як запиту до іншого набору тек

en: Could not load %s: Module loading not supported on this system.
uk: Не вдалося завантажити %s: Завантаження модулів не підтримується.

en: Could not load %s: %s
uk: Не вдалося завантажити %s: %s

en: Could not load %s: No initialization code in module.
uk: Не вдалося завантажити %s: в модулі немає коду ініціалізації.

en: No provider available for protocol “%s”
uk: Постачальник протоколу «%s» недоступний

en: Anonymous
uk: Анонімний

en: This option will connect to the server using an anonymous login.
uk: З'єднуватись з сервером анонімно (anonymous).

en: Authentication failed.
uk: Збій автентифікації.

note: Translators: the 'trace information' term comes from https://tools.ietf.org/html/rfc4505 In this case the user set to use an email address as the trace information, but the provided value is not a valid email address.
en: Invalid email address trace information:
    %s
uk: Неправильна інформація трасування ел.адреси:
    %s

note: Translators: the 'trace information' term comes from https://tools.ietf.org/html/rfc4505 In this case the user set to use an opaque trace information, but the provided value looks like an email address.
en: Invalid opaque trace information:
    %s
uk: Неправильна прихована інформація трасування:
    %s

en: Invalid argument
uk: Неправильний аргумент

en: This option will connect to the server using a secure CRAM-MD5 password, if the server supports it.
uk: З'єднуватись з сервером використовуючи протокол ідентифікації CRAM-MD5, якщо сервер його підтримує.

en: This option will connect to the server using a secure DIGEST-MD5 password, if the server supports it.
uk: З'єднуватись з сервером використовуючи зашифрованого пароля DIGEST-MD5, якщо сервер його підтримує.

en: Server challenge too long (>2048 octets)
uk: Відповідь сервера надто довга (>2048 байт)

en: Server challenge invalid
uk: Неправильна відповідь сервера

en: Server challenge contained invalid “Quality of Protection” token
uk: Відповідь сервера містить некоректний ключ «Якість захисту»

en: Server response did not contain authorization data
uk: Відповідь сервера не містить інформації про авторизацію

en: Server response contained incomplete authorization data
uk: Відповідь сервера містить неповну інформацію про авторизацію

en: Server response does not match
uk: Неправильна відповідь сервера

en: This option will connect to the server using Kerberos 5 authentication.
uk: З'єднуватись з сервером використовуючи Kerberos 5.

en: (Unknown GSSAPI mechanism code: %x)
uk: (невідомий код механізму GSSAPI: %x)

en: The specified mechanism is not supported by the provided credential, or is unrecognized by the implementation.
uk: Вказаний механізм не підтримується встановленими мандатом або має невідому реалізацію.

en: The provided target_name parameter was ill-formed.
uk: Вказаний параметр target_name сформовано неправильно.

en: The provided target_name parameter contained an invalid or unsupported type of name.
uk: Зазначений параметр target_name містив неправильний або непідтримуваний тип імені.

en: The input_token contains different channel bindings to those specified via the input_chan_bindings parameter.
uk: Прив'язка до каналу маркера input_token відрізняється від вказаного у input_chan_bindings значення.

en: The input_token contains an invalid signature, or a signature that could not be verified.
uk: Вхідний маркер input_token містить неправильний підпис або підпис який не може бути перевірено.

en: The supplied credentials were not valid for context initiation, or the credential handle did not reference any credentials.
uk: Надані мандати не є правильними для контексту ініціалізації, або дескриптор мандату не посилається на мандати.

en: The supplied context handle did not refer to a valid context.
uk: Наданий дескриптор контексту не посилається на коректний контекст.

en: The consistency checks performed on the input_token failed.
uk: Помилка при перевірці цілісності для input_token.

en: The consistency checks performed on the credential failed.
uk: Помилка при перевірці мандату на відповідність.

en: The referenced credentials have expired.
uk: Термін дії вказаних мандатів закінчився.

en: Bad authentication response from server.
uk: Неправильна автентифікація від сервера.

en: Could not get session bus:
uk: Не вдалося отримати канал сеансу:

en: Cannot ask for Kerberos ticket. Obtain the ticket manually, like on command line with “kinit” or open “Online Accounts” in “Settings” and add the Kerberos account there. Reported error was: %s
uk: Не вдалося створити запит щодо квитка Kerberos. Отримайте квиток вручну, у командному рядку за допомогою «kinit» або відкрийте «Облікові записи» у «Налаштуваннях» і додайте обліковий запис Kerberos. Повідомлена помилка: %s

en: Unsupported security layer.
uk: Не підтримуваний тип захисту.

en: This option will connect to the server using a simple password.
uk: З'єднуватись с сервером використовуючи нешифрований пароль.

en: Unknown authentication state.
uk: Невідомий стан автентифікації.

en: This option will connect to a Windows-based server using NTLM / Secure Password Authentication.
uk: З'єднуватись з сервером, основаному на Windows, використовуючи NTLM / Secure Password Authentication.

en: POP before SMTP
uk: POP перед SMTP

en: This option will authorise a POP connection before attempting SMTP
uk: Буде виконуватись авторизація POP до спроби надсилання пошти через SMTP

en: POP Source UID
uk: UID джерела POP

en: POP Before SMTP authentication using an unknown transport
uk: Розпізнавання POP до SMTP використовує невідомий транспорт

en: POP Before SMTP authentication attempted with a %s service
uk: Аутентифікація POP до SMTP за допомогою служби %s

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the server
uk: Цей параметр використовуватиме ключ доступу OAuth 2.0, щоб під'єднатись до сервера

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Google server
uk: Цей параметр використовуватиме ключ доступу OAuth 2.0, щоб під'єднатись до сервера Google

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Outlook.com server
uk: Цей параметр використовуватиме ключ доступу OAuth 2.0, щоб під'єднатись до сервера Outlook.com

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Yahoo! server
uk: Цей параметр використовуватиме ключ доступу OAuth 2.0, щоб з'єднатися із сервером Yahoo!

en: Regular expression compilation failed: %s: %s
uk: Помилка при компіляції регулярного виразу: %s: %s

en: Invalid GType registered for protocol “%s”
uk: Неправильний зареєстрований GType для протоколу «%s»

en: No support for %s authentication
uk: Розпізнавання %s не підтримується

en: %s authentication failed
uk: Збій перевірки автентичності %s

en: Forwarding messages is not supported
uk: Перенаправлення повідомлень не підтримується

en: An I/O error occurred during security authorization.
uk: Під час захисного уповноваження сталася помилка введення-виведення.

en: security library failure.
uk: помилка захисної бібліотеки.

en: security library: received bad data.
uk: захисна бібліотека: отримано помилкові дані.

en: security library: output length error.
uk: захисна бібліотека: помилка довжини виведених даних.

en: security library has experienced an input length error.
uk: у захисній бібліотеці зареєстровано помилкову довжину вхідних даних.

en: security library: invalid arguments.
uk: захисна бібліотека: некоректні аргументи.

en: security library: invalid algorithm.
uk: захисна бібліотека: некоректний алгоритм.

en: security library: invalid AVA.
uk: захисна бібліотека: некоректний AVA.

en: Improperly formatted time string.
uk: Неналежне форматування рядка часу.

en: security library: improperly formatted DER-encoded message.
uk: захисна бібліотека: неналежне форматування повідомлення у кодуванні DER.

en: Peer's certificate has an invalid signature.
uk: Сертифікат однорівневого вузла має некоректний підпис.

en: Peer's Certificate has expired.
uk: Строк дії сертифіката однорівневого вузла вичерпано.

en: Peer's Certificate has been revoked.
uk: Сертифікат однорангового вузла було відкликано.

en: Peer's Certificate issuer is not recognized.
uk: Не вдалося розпізнати видавця сертифіката однорангового вузла.

en: Peer's public key is invalid.
uk: Відкритий ключ однорангового вузла є некоректним.

en: The security password entered is incorrect.
uk: Введений пароль захисту є помилковим.

en: New password entered incorrectly.  Please try again.
uk: Новий пароль введено з помилками. Будь ласка, повторіть спробу.

en: security library: no nodelock.
uk: захисна бібліотека: немає nodelock.

en: security library: bad database.
uk: захисна бібліотека: помилкова база даних.

en: security library: memory allocation failure.
uk: захисна бібліотека: помилка під час розподілу пам'яті.

en: Peer's certificate issuer has been marked as not trusted by the user.
uk: Видавця сертифіката однорангового вузла позначено як ненадійного користувачем.

en: Peer's certificate has been marked as not trusted by the user.
uk: Сертифікат однорангового вузла позначено як ненадійного користувачем.

en: Certificate already exists in your database.
uk: Сертифікат вже зберігається у вашій базі даних.

en: Downloaded certificate's name duplicates one already in your database.
uk: Назва отриманого сертифіката збігається з назвою сертифіката у вашій базі даних.

en: Error adding certificate to database.
uk: Помилка під час спроби додати сертифікат до бази даних.

en: Error refiling the key for this certificate.
uk: Помилка під час спроби замінити файл ключа для цього сертифіката.

en: The private key for this certificate cannot be found in key database
uk: Не вдалося знайти закритий ключ для цього сертифіката у базі даних ключів

en: This certificate is valid.
uk: Цей сертифікат є чинним.

en: This certificate is not valid.
uk: Цей сертифікат є нечинним.

en: Cert Library: No Response
uk: Бібліотека сертифікатів: немає відповіді

en: The certificate issuer's certificate has expired.  Check your system date and time.
uk: Строк дії сертифікат видавця сертифікатів вичерпано. Перевірте, чи правильно вказано дату і час у вашій системі.

en: The CRL for the certificate's issuer has expired.  Update it or check your system date and time.
uk: Строк дії CRL для видавця сертифіката вичерпано. Оновіть його або скоригуйте дату і час у вашій системі.

en: The CRL for the certificate's issuer has an invalid signature.
uk: CRL для видавця сертифіката має некоректний підпис.

en: New CRL has an invalid format.
uk: Новий CRL має некоректний формат.

en: Certificate extension value is invalid.
uk: Значення розширення сертифіката є некоректним.

en: Certificate extension not found.
uk: На знайдено розширення сертифіката.

en: Issuer certificate is invalid.
uk: Сертифікат видавця є некоректним.

en: Certificate path length constraint is invalid.
uk: Обмеження довжини шляху сертифіката є некоректним.

en: Certificate usages field is invalid.
uk: Поле використання сертифіката є некоректним.

en: **Internal ONLY module**
uk: **ЛИШЕ внутрішній модуль**

en: The key does not support the requested operation.
uk: Для ключа не передбачено підтримки потрібної вам дії.

en: Certificate contains unknown critical extension.
uk: Сертифікат містить невідоме критичне розширення.

en: New CRL is not later than the current one.
uk: Новий CRL не є пізнішим за поточний.

en: Not encrypted or signed: you do not yet have an email certificate.
uk: Не зашифровано або не підписано: у вас ще немає сертифіката електронної пошти.

en: Not encrypted: you do not have certificates for each of the recipients.
uk: Не зашифровано: у вас немає сертифікатів для кожного з отримувачів.

en: Cannot decrypt: you are not a recipient, or matching certificate and private key not found.
uk: Не вдалося розшифрувати: ви не є отримувачем або не знайдено відповідного сертифіката і закритого ключа.

en: Cannot decrypt: key encryption algorithm does not match your certificate.
uk: Не вдалося розшифрувати: алгоритм шифрування ключа не відповідає вашому сертифікату.

en: Signature verification failed: no signer found, too many signers found, or improper or corrupted data.
uk: Не вдалося перевірити підпис: не знайдено підписувача, знайдено занадто багато підписувачів або неналежні чи пошкоджені дані.

en: Unsupported or unknown key algorithm.
uk: Непідтримуваний або невідомий алгоритм ключів.

en: Cannot decrypt: encrypted using a disallowed algorithm or key size.
uk: Не вдалося розшифрувати: зашифровано за допомогою забороненого алгоритму або розміру ключа.

en: Fortezza card has not been properly initialized.  Please remove it and return it to your issuer.
uk: Картку Fortezza не було належним чином ініціалізовано. Будь ласка, вилучіть її і поверніть її до вашого видавця.

en: No Fortezza cards Found
uk: Не знайдено карток Fortezza

en: No Fortezza card selected
uk: Не вибрано картки Fortezza

en: Please select a personality to get more info on
uk: Будь ласка, виберіть особу для отримання додаткових відомостей щодо неї

en: Personality not found
uk: Особу не знайдено

en: No more information on that Personality
uk: Немає додаткових відомостей щодо цієї особи

en: Invalid Pin
uk: Некоректний пін-код

en: Couldn't initialize Fortezza personalities.
uk: Не вдалося ініціалізувати особи Fortezza.

en: No KRL for this site's certificate has been found.
uk: Не знайдено KRL для сертифіката цього сайта.

en: The KRL for this site's certificate has expired.
uk: Строк дії KRL для цього сертифіката сайта вичерпано.

en: The KRL for this site's certificate has an invalid signature.
uk: KRL для сертифіката цього сайта має некоректний підпис.

en: The key for this site's certificate has been revoked.
uk: Ключ для цього сертифіката сайта було відкликано.

en: New KRL has an invalid format.
uk: Новий KRL має некоректний формат.

en: security library: need random data.
uk: захисна бібліотека: потрібні випадкові дані.

en: security library: no security module can perform the requested operation.
uk: захисна бібліотека: жодне з модулів захисту не може виконати потрібної дії.

en: The security card or token does not exist, needs to be initialized, or has been removed.
uk: Картки або жетона захисту не існує, їх потрібно ініціалізувати або їх було вилучено.

en: security library: read-only database.
uk: захисна бібліотека: базу даних призначено лише для читання.

en: No slot or token was selected.
uk: Не вибрано слота або жетона.

en: A certificate with the same nickname already exists.
uk: Сертифікат із тим самим псевдонімом вже існує.

en: A key with the same nickname already exists.
uk: Ключ із таким самим псевдонімом вже існує.

en: error while creating safe object
uk: помилка під час створення безпечного об'єкта

en: error while creating baggage object
uk: помилка під час створення багажного об'єкта

en: Couldn't remove the principal
uk: Не вдалося вилучити реєстраційний запис

en: Couldn't delete the privilege
uk: Не вдалося вилучити ці привілеї

en: This principal doesn't have a certificate
uk: Для цього реєстраційного запису немає сертифіката

en: Required algorithm is not allowed.
uk: Потрібний вам алгоритм заборонено.

en: Error attempting to export certificates.
uk: Помилка під час спроби експортувати сертифікати.

en: Error attempting to import certificates.
uk: Помилка під час спроби імпортувати сертифікати.

en: Unable to import.  Decoding error.  File not valid.
uk: Не вдалося імпортувати. Помилка декодування. Файл є некоректним.

en: Unable to import.  Invalid MAC.  Incorrect password or corrupt file.
uk: Не вдалося імпортувати. Некоректна MAC. Помилковий пароль або пошкоджений файл.

en: Unable to import.  MAC algorithm not supported.
uk: Не вдалося імпортувати. Не передбачено підтримки MAC-алгоритму.

en: Unable to import.  Only password integrity and privacy modes supported.
uk: Не вдалося імпортувати. Передбачено підтримку лише режиму цілісності пароля та закритого режиму.

en: Unable to import.  File structure is corrupt.
uk: Не вдалося імпортувати. Структуру файла пошкоджено.

en: Unable to import.  Encryption algorithm not supported.
uk: Не вдалося імпортувати. Не передбачено підтримки алгоритму шифрування.

en: Unable to import.  File version not supported.
uk: Не вдалося імпортувати. Підтримки версії файла не передбачено.

en: Unable to import.  Incorrect privacy password.
uk: Не вдалося імпортувати. Помилковий пароль конфіденційності.

en: Unable to import.  Same nickname already exists in database.
uk: Не вдалося імпортувати. У базі даних вже є такий самий псевдонім.

en: The user pressed cancel.
uk: Користувач натиснув кнопку скасування.

en: Not imported, already in database.
uk: Не імпортовано, вже є у базі даних.

en: Message not sent.
uk: Повідомлення не надіслано.

en: Certificate key usage inadequate for attempted operation.
uk: Використання ключа сертифікації є неадекватним до дії, яку ви намагаєтеся виконати.

en: Certificate type not approved for application.
uk: Тип сертифіката не затверджено для застосування.

en: Address in signing certificate does not match address in message headers.
uk: Адреса у сертифікаті підписування не збігається з адресою у заголовках повідомлення.

en: Unable to import.  Error attempting to import private key.
uk: Не вдалося імпортувати. Помилка під час спроби імпортувати закритий ключ.

en: Unable to import.  Error attempting to import certificate chain.
uk: Не вдалося імпортувати. Помилка під час спроби імпортувати ланцюжок сертифікатів.

en: Unable to export.  Unable to locate certificate or key by nickname.
uk: Не вдалося експортувати. Не вдалося знайти сертифікат або ключ за псевдонімом.

en: Unable to export.  Private Key could not be located and exported.
uk: Не вдалося експортувати. Не вдалося знайти та експортувати закритий ключ.

en: Unable to export.  Unable to write the export file.
uk: Не вдалося експортувати. Не вдалося записати дані до експортованого файла.

en: Unable to import.  Unable to read the import file.
uk: Не вдалося імпортувати. Не вдалося прочитати дані з імпортованого файла.

en: Unable to export.  Key database corrupt or deleted.
uk: Не вдалося експортувати. Базу даних ключів пошкоджено або вилучено.

en: Unable to generate public/private key pair.
uk: Не вдалося створити пару відкритий/закритий ключ.

en: Password entered is invalid.  Please pick a different one.
uk: Введений пароль є некоректним. Будь ласка, виберіть інший.

en: Old password entered incorrectly.  Please try again.
uk: Старий пароль введено з помилками. Будь ласка, повторіть спробу.

en: Certificate nickname already in use.
uk: Псевдонім сертифіката вже використано.

en: Peer FORTEZZA chain has a non-FORTEZZA Certificate.
uk: У ланцюжку вузла FORTEZZA є сертифікат поза FORTEZZA.

en: A sensitive key cannot be moved to the slot where it is needed.
uk: Чутливий ключ не може бути пересунуто до слоту, де він потрібен.

en: Invalid module name.
uk: Некоректна назва модуля.

en: Invalid module path/filename
uk: Некоректний шлях/назва файла модуля

en: Unable to add module
uk: Не вдалося додати модуль

en: Unable to delete module
uk: Не вдалося вилучити модуль

en: New KRL is not later than the current one.
uk: Новий KRL не є пізнішим за поточний.

en: New CKL has different issuer than current CKL.  Delete current CKL.
uk: Новий CKL має іншого видавця, не такого, як поточний CKL. Вилучіть поточний CKL.

en: The Certifying Authority for this certificate is not permitted to issue a certificate with this name.
uk: Служба сертифікації для цього сертифікати не уповноважена на видання сертифіката з цією назвою.

en: The key revocation list for this certificate is not yet valid.
uk: Список відкликання ключів для цього сертифікат ще не набув чинності.

en: The certificate revocation list for this certificate is not yet valid.
uk: Список відкликання сертифікатів для цього сертифікат ще не набув чинності.

en: The requested certificate could not be found.
uk: Не вдалося знайти потрібний вам сертифікат.

en: The signer's certificate could not be found.
uk: Не вдалося знайти сертифікат підписувача.

en: The location for the certificate status server has invalid format.
uk: Місце для сервера стану сертифіката має некоректний формат.

en: The OCSP response cannot be fully decoded; it is of an unknown type.
uk: Відповідь OCSP не може бути повністю декодовано; вона належить до невідомого типу.

en: The OCSP server returned unexpected/invalid HTTP data.
uk: Сервером OCSP повернуто неочікувані/некоректні дані HTTP.

en: The OCSP server found the request to be corrupted or improperly formed.
uk: Сервером OCSP визначено, що запит пошкоджено або сформовано неналежним чином.

en: The OCSP server experienced an internal error.
uk: На сервері OCSP сталася внутрішня помилка.

en: The OCSP server suggests trying again later.
uk: Сервером OCSP запропоновано повторення спроби пізніше.

en: The OCSP server requires a signature on this request.
uk: Сервер OCSP потребує підпису на цьому запиті.

en: The OCSP server has refused this request as unauthorized.
uk: Сервером OCSP відмовлено у цьому запиті як у неуповноваженому.

en: The OCSP server returned an unrecognizable status.
uk: Сервером OCSP повернуто нерозпізнаний стан.

en: The OCSP server has no status for the certificate.
uk: У сервера OCSP немає стану для сертифіката.

en: You must enable OCSP before performing this operation.
uk: Перед виконанням цієї дії слід увімкнути OCSP.

en: You must set the OCSP default responder before performing this operation.
uk: Вам слід встановити OCSP як типовий відповідач до виконання цієї дії.

en: The response from the OCSP server was corrupted or improperly formed.
uk: Відповідь від сервера OCSP було пошкоджено або сформовано не належним чином.

en: The signer of the OCSP response is not authorized to give status for this certificate.
uk: Підписувача відповіді OCSP не уповноважено на надання стану для цього сертифіката.

en: The OCSP response is not yet valid (contains a date in the future).
uk: Відповідь OCSP ще не є чинною (містить дату у майбутньому).

en: The OCSP response contains out-of-date information.
uk: Відповідь OCSP містить застарілі відомості.

en: The CMS or PKCS #7 Digest was not found in signed message.
uk: CMS або контрольної суми PKCS #7 не було знайдено у підписаному повідомленні.

en: The CMS or PKCS #7 Message type is unsupported.
uk: Підтримки типу повідомлення CMS або PKCS #7 не передбачено.

en: PKCS #11 module could not be removed because it is still in use.
uk: Не вдалося вилучити модуль PKCS #11, оскільки він ще перебуває у користуванні.

en: Could not decode ASN.1 data. Specified template was invalid.
uk: Не вдалося декодувати дані ASN.1. Вказаний шаблон був некоректним.

en: No matching CRL was found.
uk: Не знайдено відповідного CRL.

en: You are attempting to import a cert with the same issuer/serial as an existing cert, but that is not the same cert.
uk: Ви намагаєтеся імпортувати сертифікат із тим самим видавцем або серійним номером, що і наявний сертифікат, але це не той самий сертифікат.

en: NSS could not shutdown. Objects are still in use.
uk: Не вдалося завершити роботу NSS. Об'єкти усе ще перебувають у користуванні.

en: DER-encoded message contained extra unused data.
uk: Закодоване DER повідомлення містить зайві невикористані дані.

en: Unsupported elliptic curve.
uk: Непідтримувана еліптична крива.

en: Unsupported elliptic curve point form.
uk: Непідтримувана точкова форма еліптичної кривої.

en: Unrecognized Object Identifier.
uk: Нерозпізнаний ідентифікатор об'єкта.

en: Invalid OCSP signing certificate in OCSP response.
uk: Некоректний сертифікат підписування OCSP у відповіді OCSP.

en: Certificate is revoked in issuer's certificate revocation list.
uk: Сертифікат відкликано у списку відкликання видавця сертифікатів.

en: Issuer's OCSP responder reports certificate is revoked.
uk: Відповідач OCSP видавця повідомляє, що сертифікат відкликано.

en: Issuer's Certificate Revocation List has an unknown version number.
uk: Невідомий номер версії списку відкликання сертифікатів видавця.

en: Issuer's V1 Certificate Revocation List has a critical extension.
uk: Критичне розширення списку відкликання сертифікатів V1 видавця.

en: Issuer's V2 Certificate Revocation List has an unknown critical extension.
uk: Невідоме критичне розширення списку відкликання сертифікатів V2 видавця.

en: Unknown object type specified.
uk: Вказано невідомий тип об'єкта.

en: PKCS #11 driver violates the spec in an incompatible way.
uk: Драйвер PKCS #11 є несумісним із специфікацією.

en: No new slot event is available at this time.
uk: На цей момент немає жодної нової події слоту.

en: CRL already exists.
uk: CRL вже існує.

en: NSS is not initialized.
uk: NSS не ініціалізовано.

en: The operation failed because the PKCS#11 token is not logged in.
uk: Спроба виконати дію зазнала невдачі, оскільки не було здійснено вхід до жетона PKCS#11.

en: Configured OCSP responder's certificate is invalid.
uk: Налаштований сертифікат відповідача OCSP є некоректним.

en: OCSP response has an invalid signature.
uk: Відповідь OCSP має некоректний підпис.

en: Cert validation search is out of search limits
uk: Перевищено межі пошуку при пошуку чинності сертифіката

en: Policy mapping contains anypolicy
uk: Прив'язка правил містить anypolicy

en: Cert chain fails policy validation
uk: Ланцюжок сертифікації не пройшов перевірки правилами

en: Unknown location type in cert AIA extension
uk: Невідомий тип розташування у розширенні AIA сертифіката

en: Server returned bad HTTP response
uk: Сервером повернуто відповідь щодо помилкового HTTP

en: Server returned bad LDAP response
uk: Сервером повернуто відповідь щодо помилкового LDAP

en: Failed to encode data with ASN1 encoder
uk: Не вдалося закодувати дані за допомогою кодувальника ASN1

en: Bad information access location in cert extension
uk: Помилкове місце доступу до відомостей у розширенні сертифіката

en: Libpkix internal error occurred during cert validation.
uk: Сталася внутрішня помилка libpkix під час перевірки чинності сертифіката.

en: A PKCS #11 module returned CKR_GENERAL_ERROR, indicating that an unrecoverable error has occurred.
uk: Модулем PKCS #11 повернуто CKR_GENERAL_ERROR, що вказує на те, що сталася критична помилка.

en: A PKCS #11 module returned CKR_FUNCTION_FAILED, indicating that the requested function could not be performed.  Trying the same operation again might succeed.
uk: Модулем PKCS #11 повернуто CKR_FUNCTION_FAILED, що вказує на те, що потрібну дію не вдалося виконати. Повторення спроби виконати ту саму дію може призвести до успіху.

en: A PKCS #11 module returned CKR_DEVICE_ERROR, indicating that a problem has occurred with the token or slot.
uk: Модулем PKCS #11 повернуто CKR_DEVICE_ERROR, що вказує на те, що виникли проблеми з жетоном або слотом.

en: Expired password
uk: Строк дії пароля вичерпано

en: Locked password
uk: Заблокований пароль

en: Unknown PKCS11 error
uk: Невідома помилка PKCS11

en: Certificate signature algorithm disabled
uk: Алгоритм підписування сертифікатом вимкнено

en: Legacy database
uk: Застаріла база даних

en: Signature algorithm disabled
uk: Алгоритм підписування вимкнено

en: Algorithm mismatch
uk: Невідповідність алгоритмів

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

en: Cannot find certificate for “%s”
uk: Не вдалося знайти сертифікат для «%s»

en: Cannot create CMS message
uk: Не вдалося створити CMS повідомлення

en: Cannot create CMS signed data
uk: Не вдалося створити підписані дані CMS

en: Cannot attach CMS signed data
uk: Не вдалося вкласти підписані дані CMS

en: Cannot attach CMS data
uk: Не вдалося вкласти CMS дані

en: Cannot create CMS Signer information
uk: Не вдалося створити CMS SignerInfo

en: Cannot find certificate chain
uk: Не вдалося знайти ланцюг сертифікатів

en: Cannot add CMS Signing time
uk: Не вдалося додати час підпису CMS

en: Encryption certificate for “%s” does not exist
uk: Сертифікат шифрування для «%s» не існує

en: Cannot add SMIMEEncKeyPrefs attribute
uk: Не вдалося додати атрибут SMIMEEncKeyPrefs

en: Cannot add MS SMIMEEncKeyPrefs attribute
uk: Не вдалося додати атрибут MS SMIMEEncKeyPrefs

en: Cannot add encryption certificate
uk: Не вдалося додати сертифікат шифрування

en: Cannot add CMS Signer information
uk: Не вдалося додати CMS SignerInfo

note: Translators: A fallback message when couldn't verify an SMIME signature
en: Unverified
uk: Неперевірений

en: Good signature
uk: Правильний підпис

en: Bad signature
uk: Неправильний підпис

en: Content tampered with or altered in transit
uk: Вміст підроблений або змінений при передачі

en: Signing certificate not found
uk: Сертифікат підпису не існує

en: Signing certificate not trusted
uk: Сертифікат підпису недостовірний

en: Signature algorithm unknown
uk: Невідомий алгоритм підпису

en: Signature algorithm unsupported
uk: Непідтримуваний алгоритм підпису

en: Malformed signature
uk: Неправильно сформований підпис

en: Processing error
uk: Обробка помилки

en: No signed data in signature
uk: У підписі відсутні дані підпису

en: Digests missing from enveloped data
uk: У даних конверту відсутня хеш-сума

en: Cannot calculate digests
uk: Не вдалося обчислити хеш-суму

en: Cannot set message digests
uk: Не вдалося встановити хеш-суму

en: Certificate import failed
uk: Помилка при імпортуванні сертифікату

en: Certificate is the only message, cannot verify certificates
uk: У повідомленні лише сертифікати, не вдалось перевірити сертифікат

en: Certificate is the only message, certificates imported and verified
uk: У повідомленні лише сертифікати, сертифікати імпортовані та перевірені

en: Cannot find signature digests
uk: Не вдалося знайти хеш-суму підпису

en: Signer: %s <%s>: %s
uk: Підписано: %s <%s>: %s

en: Cannot create encoder context
uk: Не вдалося створити контекст шифрування

en: Failed to add data to CMS encoder
uk: Не вдалося додати дані до CMS шифратора

en: Failed to encode data
uk: Не вдалося закодувати дані

en: Decoder failed
uk: Помилка дешифратора

en: No valid or appropriate certificate for “%s” was found
uk: Не знайдено дійсного або відповідного сертифіката для «%s»

en: Cannot find common bulk encryption algorithm
uk: Не вдалося знайти алгоритм загального пакетного шифрування

en: Cannot allocate slot for encryption bulk key
uk: Не вдалося розподілити слот для ключа пакетного шифрування

en: Cannot create CMS Message
uk: Не вдалося створити CMS повідомлення

en: Cannot create CMS Enveloped data
uk: Не вдалося створити EnvelopedData

en: Cannot attach CMS Enveloped data
uk: Не вдалося вкласти CMS EnvelopedData

en: Cannot attach CMS data object
uk: Не вдалося вкласти об'єкт CMS даних

en: Cannot create CMS Recipient information
uk: Не вдалося створити CMS RecipientInfo

en: Cannot add CMS Recipient information
uk: Не вдалося створити CMS RecipientInfo

en: Failed to add data to encoder
uk: Не вдалося додати дані у шифратор

en: S/MIME Decrypt: No encrypted content found
uk: S/MIME дешифрування: не знайдено контекст шифрування

en: Opening folder “%s”
uk: Відкриття теки «%s»

en: Scanning folders in “%s”
uk: Сканування тек у %s

en: Trash
uk: Смітник

en: Junk
uk: Спам

en: Cannot create folder: %s: folder exists
uk: Не вдалося створити теку: %s тека вже існує

en: Creating folder “%s”
uk: Створення теки «%s»

en: Cannot delete folder: %s: Invalid operation
uk: Не вдалося вилучити теку: %s: недопустима операція

en: Cannot rename folder: %s: Invalid operation
uk: Не вдалося перейменувати теку: %s: неправильна операція

en: Cannot write with no base stream
uk: Без базового потоку запис неможливий

en: Stream type “%s” is not seekable
uk: У типі потоків «%s» не передбачено підтримки позиціювання

en: Only reset to beginning is supported with CamelStreamFilter
uk: Для CamelStreamFilter підтримується тільки перехід до початку

en: Only reset to beginning is supported with CamelHttpStream
uk: Для CamelHttpStream підтримується тільки перехід до початку

en: Connection cancelled
uk: З'єднання скасовано

en: Could not connect with command “%s”: %s
uk: Не вдалося з'єднатись командою «%s»: %s

en: Subscribing to folder “%s”
uk: Підписка на теку «%s»

en: Unsubscribing from folder “%s”
uk: Відписка від теки «%s»

en: Could not parse URL “%s”
uk: Не вдалося обробити адресу «%s»

en: Updating folder “%s”
uk: Оновлення теки «%s»

en: Cannot copy or move messages into a Virtual Folder
uk: Не вдалося скопіювати або перемістити повідомлення до віртуальної теки

note: Translators: The first “%s” is replaced with a message UID, the second “%s” is replaced with an account name and the third “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: No such message %s in “%s : %s”
uk: Немає повідомлення %s у «%s : %s»

en: Error storing “%s”:
uk: Помилка при збереженні «%s»:

en: Updating search folder “%s”
uk: Оновлення теки пошуку «%s»

en: Automatically _update on change in source folders
uk: Автоматично _оновлювати при зміні тек-джерел

note: Translators: 'Unmatched' is a folder name under Search folders where are shown * all messages not belonging into any other configured search folder
en: Unmatched
uk: Інше

en: Cannot delete folder: %s: No such folder
uk: Не вдалося вилучити теку: %s: немає такої теки

en: Cannot rename folder: %s: No such folder
uk: Не вдалося перейменувати теку: %s: немає такої теки

en: Enable _Unmatched folder
uk: Додати теку _Інше

en: Updating Unmatched search folder
uk: Оновлення теки пошуку «Інше»

en: Cannot copy messages to the Trash folder
uk: Не вдалося скопіювати повідомлення у теку "Смітник"

en: Cannot copy messages to the Junk folder
uk: Не вдалося скопіювати повідомлення у теку "Спам"

en: You must be working online to complete this operation (%s)
uk: Для завершення цієї операції необхідне підключення до мережі (%s)

en: You must be working online to complete this operation
uk: Для завершення цієї операції необхідне підключення до мережі

en: No destination folder specified
uk: Не вказана цільова тека

en: Unable to move junk messages
uk: Не вдалося перемістити повідомлення спаму

en: Unable to move deleted messages
uk: Не вдалося перемістити вилучені повідомлення

en: Unable to move Not-Junk messages
uk: Не вдалося перемістити повідомлення неспаму

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: No quota information available for folder “%s : %s”
uk: Для теки «%s : %s» немає даних щодо квоти

note: transfer ownership to 'rcf' Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Removing stale cache files in folder “%s : %s”
uk: Вилучення застарілих файлів кешу у теці «%s : %s»

en: Apply message _filters to this folder
uk: Застосувати _фільтри повідомлень до цієї теки

en: Always check for _new mail in this folder
uk: Завжди перевіряти _нову пошту у цій теці

en: Could not create folder summary for %s
uk: Не вдалося створити теку зведення для %s

en: Could not create cache for %s:
uk: Не вдалося створити кеш для %s:

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: No IMAP mailbox available for folder “%s : %s”
uk: Для теки «%s : %s» немає доступної поштової скриньки IMAP

en: Source stream returned no data
uk: Потік не повернув дані

en: Checking for New Mail
uk: Перевірка нової пошти

en: C_heck for new messages in all folders
uk: П_еревіряти нову пошту в усіх теках

en: Ch_eck for new messages in subscribed folders
uk: П_еревіряти нову пошту у виписаних теках

en: Use _Quick Resync if the server supports it
uk: Використовувати _швидку синхронізацію, коли сервер підтримує цю можливість

en: _Listen for server change notifications
uk: _Стежити за повідомленнями про зміни сервера

en: Folders
uk: Теки

en: _Show only subscribed folders
uk: _Показувати лише підписані теки

en: Options
uk: Параметри

en: Apply _filters to new messages in all folders
uk: _Застосовувати фільтри до нових повідомлень у всіх теках

en: _Apply filters to new messages in Inbox on this server
uk: _Застосувати фільтри до нових повідомлень у теці "Вхідні" на цьому сервері

en: Check new messages for _Junk contents
uk: Перевіряти, чи є нові повідомлення _спамом

en: Only check for Junk messages in the In_box folder
uk: Перевіряти, чи є нові повідомлення спамом _лише у теці "Вхідні"

en: Synchroni_ze remote mail locally in all folders
uk: Син_хронізувати віддалену пошту локально у всіх теках

en: Numbe_r of concurrent connections to use
uk: _Кількість одночасних з'єднань для використання

en: Enable full folder update on _metered network
uk: Увімкнути повне оновлення тек у _дозованій мережі

en: Send client I_D to the server
uk: Надіслати _ідентифікатор клієнта на сервер

en: O_verride server-supplied folder namespace
uk: За_мінити запропонований сервером простір назв тек

en: Namespace:
uk: Простір назв:

en: Ignore other users namespace
uk: Ігнорувати простір назв інших користувачів

en: Ignore shared folders namespace
uk: Ігнорувати простір назв спільних тек

en: Use shell command for connecting to the server
uk: Використовувати команду оболонки для з'єднання з сервером

en: Command:
uk: Команда:

en: Download large messages in chunks
uk: Отримувати великі повідомлення фрагментами

note: Translators: This constructs either "Fetch new messages in ascending order" or "Fetch new messages in descending order"
en: Fetch new messages in
uk: Отримувати нові повідомлення до

note: Translators: This constructs "Fetch new messages in ascending order"
en: ascending order
uk: за зростанням

note: Translators: This constructs "Fetch new messages in descending order"
en: descending order
uk: за спаданням

note: Translators: The '%s' is replaced with a spin button with the actual value
en: Store folder changes after %s second(s)
uk: Зберігати зміни у теках за %s секунд

en: Single client mode
uk: Режим одного клієнта

en: Default IMAP port
uk: Типовий порт IMAP

en: IMAP over TLS
uk: IMAP над TLS

en: For reading and storing mail on IMAP servers.
uk: Зчитування та збереження пошти на серверах IMAP.

en: Error writing to cache stream
uk: Помилка при записуванні у потік кешу

en: Failed to get capabilities
uk: Не вдалося отримати список можливостей

en: Failed to connect to IMAP server %s in secure mode: %s
uk: Не вдалося під'єднатись до IMAP серверу %s в безпечному режимі: %s

en: STARTTLS not supported
uk: STARTTLS не підтримується

en: Failed to issue STARTTLS
uk: Не вдалося оформити STARTTLS

en: Failed to connect to IMAP server %s in secure mode:
uk: Не вдалося під'єднатись до IMAP серверу %s в безпечному режимі:

en: IMAP server %s does not support %s authentication
uk: Сервер IMAP %s не підтримує автентифікацію %s

en: Plaintext authentication disallowed on insecure connections. Change encryption to STARTTLS or TLS for account “%s”.
uk: На незахищених з'єднаннях заборонено текстове розпізнавання. Змініть шифрування на STARTTLS або TLS для облікового запису «%s».

en: Cannot authenticate without a username
uk: Не вдалося пройти розпізнавання без імені користувача

en: Authentication password not available
uk: Пароль автентифікації недоступний

en: Failed to authenticate
uk: Не вдалося пройти розпізнавання

en: Failed to issue ID
uk: Не вдалося видати ідентифікатор

en: Failed to issue ENABLE UTF8=ACCEPT
uk: Не вдалося видати ENABLE UTF8=ACCEPT

en: Failed to issue NAMESPACE
uk: Не вдалося видати NAMESPACE

en: Failed to enable QResync
uk: Не вдалося увімкнути QResync

en: Failed to issue NOTIFY
uk: Не вдалося видати NOTIFY

en: Failed to select mailbox
uk: Не вдалося вибрати поштову скриньку

en: Cannot issue command, no stream available
uk: Не вдалося видати команду, немає доступного потоку

en: Cannot get message with message ID %s: %s
uk: Не вдалося отримати повідомлення з ідентифікатором %s: %s

en: No such message available.
uk: Немає такого повідомлення.

en: Error fetching message
uk: Помилка отримання повідомлення

en: Error performing NOOP
uk: Помилка виконання NOOP

en: Failed to close the tmp stream
uk: Не вдалося закрити тимчасовий потік

en: Failed to copy the tmp file
uk: Не вдалося скопіювати тимчасовий файл

en: Error moving messages
uk: Помилка переміщення повідомлень

en: Error copying messages
uk: Помилка копіювання повідомлень

en: Cannot create spool file:
uk: Не вдалося створити буферний файл:

en: Error appending message
uk: Помилка додавання повідомлення

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Scanning for changed messages in “%s : %s”
uk: Пошук змінених повідомлень у «%s : %s»

en: Error scanning changes
uk: Помилка при скануванні змін

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Fetching summary information for new messages in “%s : %s”
uk: Отримання відомостей про нові повідомлення у «%s : %s»

en: Error fetching message info
uk: Помилка при отриманні інформації повідомлення

en: Error running STATUS
uk: Помилка виконання STATUS

en: Error syncing changes
uk: Помилка при синхронізації змін

en: Error expunging message
uk: Помилка очищення повідомлення

en: Error fetching folders
uk: Помилка отримання тек

en: Error fetching subscribed folders
uk: Помилка при отриманні підписних тек

en: Error creating folder
uk: Помилка створення теки

en: Error deleting folder
uk: Помилка при вилученні теки

en: Error renaming folder
uk: Помилка при перейменуванні теки

en: Error subscribing to folder
uk: Помилка підписування на теку

en: Error unsubscribing from folder
uk: Помилка відписування від теки

en: IMAP server does not support quotas
uk: Сервер IMAP %s не підтримує квоти

en: Error retrieving quota information
uk: Помилка при отриманні даних про квоту

en: Search failed
uk: Помилка пошуку

note: Blocks, until the DONE is issued or on inactivity timeout, error, ...
en: Error running IDLE
uk: Помилка виконання IDLE

note: create a dummy "." parent inbox, use to scan, then put back at the top level
en: Inbox
uk: Вхідні

en: IMAP server %s
uk: Сервер IMAP %s

en: IMAP service for %s on %s
uk: Служба IMAP для %s на %s

en: No IMAPx connection object provided
uk: Немає наданих об'єктів з'єднання IMAPx

en: Password
uk: Пароль

en: This option will connect to the IMAP server using a plaintext password.
uk: З'єднуватись з IMAP сервером використовуючи нешифрований пароль.

en: No such folder %s
uk: Немає такої теки «%s»

en: No IMAP namespace for folder path “%s”
uk: Немає простору імен IMAP для теки зі шляхом «%s»

en: Retrieving folder list for “%s”
uk: Отримання списку тек для «%s»

en: The account does not support folder hierarchy. Create the folder on the account level instead.
uk: Для облікового запису не передбачено підтримки ієрархії тек. Натомість, створіть теку на рівні облікового запису.

en: The folder name “%s” is invalid because it contains the character “%c”
uk: Назва теки «%s» некоректна, оскільки містить символ «%c»

[ctx: IMAPDefaults]
note: Translators: The strings in "IMAPDefaults" context are folder names as can be presented by the server; There's checked for the localized version of it and for the non-localized version as well. It's always the folder name (eventually path) as provided by the server, when returned in given localizati
en: [Gmail]/Drafts
uk: [Gmail]/Чернетки

[ctx: IMAPDefaults]
en: Drafts
uk: Чернетки

[ctx: IMAPDefaults]
en: Draft
uk: Чернетка

[ctx: IMAPDefaults]
en: Templates
uk: Шаблони

[ctx: IMAPDefaults]
en: Archive
uk: Архів

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Sent Mail
uk: [Gmail]/Надіслана пошта

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent
uk: Надіслані

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent Items
uk: Надіслані записи

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent Messages
uk: Надіслані повідомлення

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Spam
uk: [Gmail]/Спам

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk
uk: Спам

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk E-mail
uk: Небажана пошта

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk Email
uk: Спам

[ctx: IMAPDefaults]
en: Spam
uk: Спам

[ctx: IMAPDefaults]
en: Bulk Mail
uk: Пакетне розсилання пошти

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Trash
uk: [Gmail]/Смітник

[ctx: IMAPDefaults]
en: Trash
uk: Смітник

[ctx: IMAPDefaults]
en: Deleted Items
uk: Вилучені записи

[ctx: IMAPDefaults]
en: Deleted Messages
uk: Вилучені повідомлення

note: Translators: This is used for a folder description, for * folders being under /var/spool/mail.  The first %s is * replaced with a relative path under /var/spool/mail, * the second %s is replaced with a protocol name, like * mbox/maldir/... * folders being under /var/mail.  The first %s is replaced *
en: mailbox: %s (%s)
uk: поштова скринька: %s (%s)

en: _Index message body data
uk: _Індексувати дані вмісту повідомлення

note: Translators: The first %s is replaced with a message ID, * the second %s is replaced with the folder path, * the third %s is replaced with a detailed error string
en: Cannot get message %s from folder %s
    %s
uk: Не вдалося отримати повідомлення «%s» з теки «%s»
      %s

en: _Use the “.folders” folder summary file (exmh)
uk: _Використовувати спільний файл індексу «.folders» (exmh)

en: MH-format mail directories
uk: Поштові каталоги формату UNIX MH

en: For storing local mail in MH-like mail directories.
uk: Збереження локальної пошти у форматі поштових каталогів MH

en: Apply _filters to new messages
uk: Застосувати _фільтри для нових повідомлень

en: Local delivery
uk: Локальна доставка

en: For retrieving (moving) local mail from standard mbox-formatted spools into folders managed by Evolution.
uk: Отримання (перенесення) локальної пошти зі стандартних файлів формату mbox у теки, які використовує Evolution.

en: _Apply filters to new messages in Inbox
uk: _Застосовувати фільтри до нових повідомлень у теці "Вхідні"

en: Maildir-format mail directories
uk: Поштові каталоги формату maildir

en: For storing local mail in maildir directories.
uk: Збереження локальної пошти у форматі поштових каталогів maildir.

en: _Listen for change notifications
uk: _Стежити за повідомленнями про зміни

en: _Store status headers in Elm/Pine/Mutt format
uk: З_берігати заголовки статусу в форматі Elm/Pine/Mutt

en: Standard Unix mbox spool file
uk: Стандартна для Unix скринька mbox

en: For reading and storing local mail in external standard mbox spool files.
    May also be used to read a tree of Elm, Pine, or Mutt style folders.
uk: Зчитування та збереження локальної пошти у стандартних файлах mbox.
    Також може використовуватись для читання дерева тек в стилі  Elm, Pine або Mutt.

en: Standard Unix mbox spool directory
uk: Стандартний для Unix каталог пошти

en: Could not rename folder %s to %s: %s
uk: Не вдалося перейменувати теку «%s» на «%s»: %s

en: Local mail file %s
uk: Файл локальної пошти %s

en: Store root %s is not an absolute path
uk: Корінь сховища %s не є абсолютним шляхом

en: Store root %s is not a regular directory
uk: Сховище %s не є каталогом

en: Cannot get folder: %s: %s
uk: Не вдалося отримати теку: %s: %s

en: Local stores do not have an inbox
uk: Локальне сховище не містить теку "Вхідні"

en: Could not delete folder index file “%s”: %s
uk: Не вдалося вилучити файл покажчика теки «%s»: %s

en: Could not delete folder meta file “%s”: %s
uk: Не вдалося вилучити метафайл теки «%s»: %s

en: Could not rename “%s”: %s
uk: Не вдалося перейменувати теку «%s»: %s

en: No such message
uk: Немає такого повідомлення

en: Cannot append message to maildir folder: %s:
uk: Не вдалося додати повідомлення у теку maildir: %s:

en: Cannot get message %s from folder %s:
uk: Не вдалося отримати повідомлення «%s» з теки «%s»:

en: Cannot transfer message to destination folder: %s
uk: Не вдалося перемістити повідомлення у цільову теку: %s

en: Cannot create folder containing “%s”
uk: Не вдалося створити теку, яка містить «%s»

en: Folder %s already exists
uk: Тека %s вже існує

en: Cannot create folder “%s”: %s
uk: Не вдалося створити теку «%s»: %s

en: Cannot get folder “%s”: %s
uk: Не вдалося отримати теку «%s»: %s

en: Cannot get folder “%s”: folder does not exist.
uk: Не вдалося отримати теку «%s»: тека не існує.

en: Cannot get folder “%s”: not a maildir directory.
uk: Не вдалося отримати теку «%s»: не є каталогом Maildir.

en: Could not delete folder “%s”: %s
uk: Не вдалося вилучити теку «%s»: %s

en: not a maildir directory
uk: не є каталогом Maildir

en: Could not scan folder “%s”: %s
uk: Не вдалося просканувати теку «%s»: %s

en: Cannot open maildir directory path: %s: %s
uk: Не вдалося відкрити шлях до теки поштового каталогу: %s: %s

en: Checking folder consistency
uk: Перевірити узгодженість тек

en: Checking for new messages
uk: Перевірка нових повідомлень

en: Storing folder
uk: Збереження теки

en: Cannot open mailbox: %s:
uk: Не вдалося відкрити поштову скриньку: %s:

en: Cannot append message to mbox file: %s:
uk: Не вдалося додати повідомлення у файл mbox: %s:

en: The folder appears to be irrecoverably corrupted.
uk: Схоже тека невиправно зіпсована.

en: Cannot create folder lock on %s: %s
uk: Не вдалося заблокувати теку на %s: %s

en: Cannot create a folder by this name.
uk: Не вдалося створити теку з цією назвою.

en: Cannot get folder “%s”: not a regular file.
uk: Не вдалося отримати теку «%s»: не є звичайним файлом

en: Cannot create directory “%s”: %s.
uk: Не вдалося створити каталог «%s»: %s

en: Cannot create folder: %s: %s
uk: Не вдалося створити теку: %s: %s

en: Folder already exists
uk: Тека вже існує

en: Could not delete folder “%s”:
    %s
uk: Не вдалося вилучити теку «%s»:
    %s

en: “%s” is not a regular file.
uk: «%s» не є звичайним файлом.

en: Folder “%s” is not empty. Not deleted.
uk: Тека «%s» не порожня. Не вилучено.

en: Could not delete folder summary file “%s”: %s
uk: Не вдалося вилучити файл резюме теки «%s»: %s

en: The new folder name is illegal.
uk: Нова назва теки є некоректною.

en: Could not rename “%s”: “%s”: %s
uk: Не вдалося перейменувати «%s»: «%s»: %s

en: Could not open folder: %s: %s
uk: Не вдалося відкрити теку %s: %s

en: Cannot check folder: %s: %s
uk: Не вдалося перевірити теку: %s: %s

en: Could not open file: %s: %s
uk: Не вдалося відкрити файл %s: %s

en: Cannot open temporary mailbox: %s
uk: Не вдалося відкрити тимчасову поштову скриньку: %s

en: Could not close source folder %s: %s
uk: Не вдалося закрити вихідну теку %s: %s

en: Could not close temporary folder: %s
uk: Не вдалося закрити тимчасову теку: %s

en: Could not rename folder: %s
uk: Не вдалося перейменувати теку: %s

en: Could not store folder: %s
uk: Не вдалося зберегти теку: %s

en: MBOX file is corrupted, please fix it. (Expected a From line, but didn’t get it.)
uk: Файл поштової скриньки пошкоджений, виправте його. (Очікувався рядок «Від», але він не був отриманий.)

en: Summary and folder mismatch, even after a sync
uk: Зведення та тека відрізняються навіть після синхронізації

en: Unknown error: %s
uk: Невідома помилка: %s

en: Writing to temporary mailbox failed: %s
uk: Помилка запису в тимчасову поштову скриньку: %s

en: Writing to temporary mailbox failed: %s: %s
uk: Помилка запису в тимчасову поштову скриньку: %s: %s

en: Cannot append message to mh folder: %s:
uk: Не вдалося додати повідомлення у теку mh: %s:

en: Could not create folder “%s”: %s
uk: Не вдалося створити теку «%s»:%s

en: Cannot get folder “%s”: not a directory.
uk: Не вдалося отримати теку «%s»: не є каталогом.

en: Cannot open MH directory path: %s: %s
uk: Не вдалося відкрити каталог MH: %s: %s

en: Spool “%s” cannot be opened: %s
uk: Не вдалося відкрити сховище «%s»: %s

en: Spool “%s” is not a regular file or directory
uk: Сховище «%s» не є звичайним файлом або каталогом

en: Spool mail file %s
uk: Накопичувальний файл пошти %s

en: Spool folder tree %s
uk: Дерево тек накопичувача %s

en: Invalid spool
uk: Неправильний буфер

en: Folder “%s/%s” does not exist.
uk: Теки «%s/%s» не існує.

en: Could not open folder “%s”:
    %s
uk: Не вдалося відкрити теку «%s»:
    %s

en: Folder “%s” does not exist.
uk: Тека «%s» не існує.

en: Could not create folder “%s”:
    %s
uk: Не вдалося створити теку «%s»:
    %s

en: “%s” is not a mailbox file.
uk: «%s» не є файлом поштової скриньки.

en: Store does not support an INBOX
uk: Сховище не підтримує INBOX

en: Spool folders cannot be deleted
uk: Накопичувальні теки не можна вилучати

en: Spool folders cannot be renamed
uk: Накопичувальні теки не можна перейменовувати

en: Refreshing spool folder
uk: Освіження буферної теки

en: Could not synchronize temporary folder %s: %s
uk: Не вдалося синхронізувати тимчасову теку %s: %s

en: Could not synchronize spool folder %s: %s
uk: Не вдалося синхронізувати накопичувальну теку %s: %s

en: Could not synchronize spool folder %s: %s
    Folder may be corrupt, copy saved in “%s”
uk: Не вдалося синхронізувати буферну теку %s: %s
    Можливо тека пошкоджена, копію збережено у «%s»

en: Internal error: UID in invalid format: %s
uk: Внутрішня помилка: UID у неправильному форматі: %s

en: Cannot get message %s: %s
uk: Не вдалося отримати повідомлення %s: %s

en: Cannot get message %s:
uk: Не вдалося отримати повідомлення %s:

en: Posting failed: %s
uk: Помилка при надсиланні: %s

en: Posting failed:
uk: Помилка при надсиланні:

en: This message is not currently available
uk: Цього повідомлення наразі недоступне

en: You cannot copy messages from a NNTP folder
uk: Ви не можете копіювати повідомлення з теки NNTP

en: _Show folders in short notation (e.g. c.o.linux rather than comp.os.linux)
uk: _Показувати теки у скороченому вигляді (наприклад c.o.linux замість comp.os.linux)

en: In the subscription _dialog, show relative folder names
uk: Показувати відносні імена тек у д_іалозі підписки

note: Translators: The '%s' is replaced with a spin button with the actual value to use
en: Download only up to %s latest messages
uk: Отримати лише до %s останніх повідомлень

en: Default NNTP port
uk: Типовий порт NNTP

en: NNTP over TLS
uk: NNTP над TLS

en: USENET news
uk: Новини USENET

en: This is a provider for reading from and posting to USENET newsgroups.
uk: Це постачальник для читання та надсилання у групи новин USENET.

en: This option will connect to the NNTP server anonymously, without authentication.
uk: Цей параметр використовується для анонімного підключення до сервера NNTP.

en: This option will authenticate with the NNTP server using a plaintext password.
uk: З'єднання з NNTP сервером буде виконуватись використовуючи нешифрований пароль.

en: Could not read greeting from %s:
uk: Не вдалося прочитати вітання від %s:

en: NNTP server %s returned error code %d: %s
uk: NNTP сервер %s повернув код помилки %d: %s

en: Failed to issue STARTTLS for NNTP server %s:
uk: Не вдалося запустити STARTTLS для NNTP-сервера %s:

en: NNTP server %s doesn’t support STARTTLS: %s
uk: На NNTP-сервері %s не передбачено підтримки STARTTLS: %s

en: Failed to connect to NNTP server %s in secure mode:
uk: Не вдалося під'єднатись до NNTP сервера %s у безпечному режимі:

en: USENET News via %s
uk: Новини USENET через %s

en: Error retrieving newsgroups:
    
    %s
uk: Помилка при отриманні груп новин:
    
    %s

en: You cannot create a folder in a News store: subscribe instead.
uk: Не можна створювати теку у групах новин: натомість слід підписатись.

en: You cannot rename a folder in a News store.
uk: Не можна перейменовувати теку у групах новин.

en: You cannot remove a folder in a News store: unsubscribe instead.
uk: Не можна переміщувати теку у групах новин: натомість слід відписатись.

en: You cannot subscribe to this newsgroup:
    
    No such newsgroup. The selected item is a probably a parent folder.
uk: Ви не можете підписатись на цю групу новин:
    
    Такої групи новин немає. Вибраний пункт можливо є батьківською текою.

en: You cannot unsubscribe to this newsgroup:
    
    newsgroup does not exist!
uk: Ви не можете відписатись від цієї групи новин:
    
    група новин не існує!

en: NNTP Command failed:
uk: Збій команди NNTP:

en: Not connected.
uk: Немає з'єднання.

en: No such folder: %s
uk: Немає такої теки: %s

en: %s: Scanning new messages
uk: %s: пошук нових повідомлень

en: Unexpected server response from xover: %s
uk: Неочікувана відповідь сервера від xover: %s

en: Unexpected server response from head: %s
uk: Неочікувана відповідь сервера від head: %s

en: Operation failed: %s
uk: Збій операції: %s

en: %s: Scanning existing messages
uk: %s: сканування наявних повідомлень

en: Unexpected server response from listgroup: %s
uk: Неочікувана відповідь сервера зі списку груп: %s

en: No message with UID %s
uk: Немає повідомлення з UID %s

en: Retrieving POP message %d
uk: Отримання повідомлення POP %d

en: Unknown reason
uk: Невідома причина

en: Retrieving POP summary
uk: Отримання POP-зведення

en: Cannot get POP summary:
uk: Не вдалося отримати зведення POP:

en: Expunging old messages
uk: Очищення старих повідомлень

en: Expunging deleted messages
uk: Очищення вилучених повідомлень

en: Message Storage
uk: Сховище повідомлень

en: _Leave messages on server
uk: За_лишати повідомлення на сервері

note: Translators: '%s' is replaced with a widget, where user can * select how many days can be message left on the server.
en: _Delete after %s day(s)
uk: В_илучати через %s днів

en: Hint: Use 0 days to keep messages on the server indefinitely.
uk: Підказка: використовуйте 0 днів, щоб зберігати повідомлення на сервері на невизначений час.

en: Delete _expunged from local Inbox
uk: В_идалити повідомлення, видалені з локальної теки «Вхідні»

en: Disable _support for all POP3 extensions
uk: Вимкнути під_тримку усіх розширень POP3

en: Enable _UTF-8 extension, when the server supports it
uk: Увімкнути _UTF-8 розширення, якщо сервер його підтримує

en: Default POP3 port
uk: Типовий порт POP3

en: POP3 over TLS
uk: POP3 над TLS

en: For connecting to and downloading mail from POP servers.
uk: З'єднання та завантаження пошти з серверів POP.

en: This option will connect to the POP server using a plaintext password. This is the only option supported by many POP servers.
uk: З'єднання з POP сервером буде виконуватись з використанням незашифрованого паролю. Більшість POP серверів підтримує лише цей варіант.

en: This option will connect to the POP server using an encrypted password via the APOP protocol. This may not work for all users even on servers that claim to support it.
uk: З'єднання з POP сервером буде виконуватись з використанням паролю зашифрованого згідно протоколу APOP. Це може спрацьовувати не для всіх користувачів, навіть якщо сервер нібито його підтримує.

en: Failed to read a valid greeting from POP server %s
uk: Не вдалося отримати привітання від POP сервера %s

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode: %s
uk: Не вдалося під'єднатися до POP серверу %s у захищеному режимі: %s

en: STLS not supported by server
uk: STLS не підтримується сервером

note: Translators: Last %s is an optional * explanation beginning with ": " separator.
en: Failed to connect to POP server %s in secure mode%s
uk: Не вдалося під'єднатися до POP сервера %s у захищеному режимі %s

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode:
uk: Не вдалося під'єднатися до POP серверу %s у захищеному режимі:

en: Cannot login to POP server %s: SASL Protocol error
uk: Не вдалося під'єднатись до POP серверу %s: помилка протоколу SASL

en: Failed to authenticate on POP server %s:
uk: Не вдалося пройти реєстрацію на POP сервері %s:

en: POP3 server %s
uk: Сервер POP3 %s

en: POP3 server for %s on %s
uk: Служба POP3  для %s на %s

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error enabling UTF-8 mode:
uk: Не вдалося з'єднатися із POP-сервером %s.
    Помилка ввімкнення режиму UTF-8:

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending password:
uk: Не вдалося з'єднатись з сервером POP %s.
    Помилка відсилання пароля:

note: Translators: Do not translate APOP.
en: Unable to connect to POP server %s:	Invalid APOP ID received. Impersonation attack suspected. Please contact your admin.
uk: Не вдалося з'єднатися з сервером POP %s:	Отримано неправильний APOP ID. Схоже на атаку з виданням себе за іншого. Зв'яжіться з вашим адміністратором.

note: Translators: Last %s is an optional explanation * beginning with ": " separator.
en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending username%s
uk: Не вдалося з'єднатись з сервером POP %s.
    Помилка надсилання назви облікового запису%s

en: No such folder “%s”.
uk: Немає такої теки «%s»

en: POP3 stores have no folder hierarchy
uk: У сховищах POP3 відсутня ієрархія тек

en: For delivering mail by passing it to the “sendmail” program on the local system.
uk: Доставка пошти програмою "sendmail" локальної системи.

en: Mail delivery via the sendmail program
uk: Відправлення пошти через програму sendmail

en: Failed to read From address
uk: Не вдалося прочитати адресу відправника

en: Message send in offline mode is disabled
uk: Вимкнено надсилання повідомлень у автономному режимі

en: Could not parse recipient list
uk: Не вдалося проаналізувати список отримувачів

en: Could not parse arguments
uk: Не вдалося проаналізувати аргументи

en: Could not create pipe to “%s”: %s: mail not sent
uk: Не вдалося створити канал до «%s»: %s пошту не відіслано

en: Could not fork “%s”: %s: mail not sent
uk: Не вдалося відгалузити «%s»: %s пошту не надіслано

en: Could not send message:
uk: Не вдалося відіслати повідомлення:

en: “%s” exited with signal %s: mail not sent.
uk: «%s» завершив роботу %s. Пошту не відіслано.

en: Could not execute “%s”: mail not sent.
uk: Не вдалося виконати %s: пошту не відіслано.

en: “%s” exited with status %d: mail not sent.
uk: «%s» завершив роботу з кодом %d. Пошту не відіслано.

en: Send Options
uk: Параметри надсилання

en: _Re-encode message before send
uk: П_ерекодовувати повідомлення перед надсиланням

en: Default SMTP port
uk: Типовий порт SMTP

en: SMTP over TLS
uk: SMTP над TLS

en: Message submission port
uk: Порт відсилання повідомлень

en: For delivering mail by connecting to a remote mailhub using SMTP.
uk: Доставка пошти шляхом з'єднання з віддаленим поштовим сервером SMTP.

en: Welcome response error:
uk: Помилка відповіді на запрошення:

en: Failed to connect to SMTP server %s in secure mode: %s
uk: Не вдалося під'єднатись до POP серверу %s в безпечному режимі: %s

en: STARTTLS command failed:
uk: Помилка команди STARTTLS:

en: Failed to connect to SMTP server %s in secure mode:
uk: Не вдалося під'єднатись до SMTP сервера %s у безпечному режимі:

en: SMTP server %s
uk: Сервер SMTP %s

en: SMTP mail delivery via %s
uk: Постачання пошти SMTP через %s

en: SMTP server %s does not support %s authentication
uk: SMTP сервер %s не підтримує автентифікацію %s.

en: No SASL mechanism was specified
uk: Не зазначений механізм SASL

en: AUTH command failed: Not connected.
uk: Помилка команди AUTH: не з'єднано.

en: AUTH command failed:
uk: Помилка команди AUTH:

en: Cannot send message: service not connected.
uk: Не вдалося відіслати повідомлення: немає зв'язку з службою.

en: Cannot send message: sender address not valid.
uk: Не вдалося відіслати повідомлення: неправильна адреса відправника.

en: Sending message
uk: Відсилання повідомлення

en: Cannot send message: no recipients defined.
uk: Не вдалося відіслати повідомлення: не визначені отримувачі.

en: Cannot send message: one or more invalid recipients
uk: Не вдалося відіслати повідомлення: один або більше неправильних отримувачів

en: Syntax error, command unrecognized
uk: Синтаксична помилка, команду не розпізнано

en: Syntax error in parameters or arguments
uk: Синтаксична помилка у параметрах чи аргументах

en: Command not implemented
uk: Команди не реалізовано

en: Command parameter not implemented
uk: Параметр команди не реалізовано

en: System status, or system help reply
uk: Стан системи або відповідь довідки системи

en: Help message
uk: Довідкове повідомлення

en: Service ready
uk: Служба готова

en: Service closing transmission channel
uk: Служба закриває канал передачі

en: Service not available, closing transmission channel
uk: Служба не доступна, канал передачі закривається

en: Requested mail action okay, completed
uk: Запитана поштова дія успішно виконана

en: User not local; will forward to <forward-path>
uk: Користувач не локальний; буде відправлено на <шлях-перенаправлення>

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
uk: Запитана дія з поштою не виконана: поштова скринька недоступна

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
uk: Запитана дія не виконана: поштова скринька недоступна

en: Requested action aborted: error in processing
uk: Запитану дію перервано: помилка при обробці

en: User not local; please try <forward-path>
uk: Користувач не локальний; встановіть <шлях-перенаправлення>

en: Requested action not taken: insufficient system storage
uk: Запитану дію не виконано: недостатньо місця у системному сховищі

en: Requested mail action aborted: exceeded storage allocation
uk: Запитану дію не виконано: скінчився вільний простір у сховищі

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
uk: Запитану дію не виконано: неприпустиме ім'я поштової скриньки

en: Start mail input; end with <CRLF>.<CRLF>
uk: Починається введення пошти; закінчення після  <CRLF>.<CRLF>

en: Transaction failed
uk: Збій транзакції

en: A password transition is needed
uk: Потрібно передати пароль

en: Authentication mechanism is too weak
uk: Механізм автентифікації надто слабкий

en: Encryption required for requested authentication mechanism
uk: Запитаний механізм автентифікації потребує шифрування

en: Temporary authentication failure
uk: Тимчасовий збій автентифікації

en: Authentication required
uk: Вимагається автентифікація

en: SMTP Greeting
uk: Привітання SMTP

en: HELO command failed:
uk: Помилка команди HELO:

en: MAIL FROM command failed:
uk: Помилка команди MAIL FROM:

en: RCPT TO command failed:
uk: Помилка команди RCPT TO:

en: RCPT TO <%s> failed:
uk: Помилка команди RCPT TO <%s>:

en: DATA command failed:
uk: Помилка команди DATA:

en: RSET command failed:
uk: Помилка команди RSET:

en: QUIT command failed:
uk: Помилка команди QUIT:

en: Contact UID of a user
uk: UID контакту користувача

en: Birthday and anniversary reminder
uk: Нагадування про дні народження і річниці

en: Whether to set a reminder for birthdays and anniversaries
uk: Встановлювати нагадування про дні народження і річниці

en: Birthday and anniversary reminder value
uk: Значення нагадування про дні народження і річниці

en: Number of units for determining a birthday or anniversary reminder
uk: Кількість одиниць для визначення нагадування про дні народження і річниці

en: Birthday and anniversary reminder units
uk: Одиниці для нагадування про дні народження і річниці

en: Units for a birthday or anniversary reminder, “minutes”, “hours” or “days”
uk: Одиниці для нагадування про дні народження і річниці: «minutes», «hours» або «days»

en: Default reminder for all events in chosen calendars
uk: Типове нагадування для усіх подій у вибраних календарях

en: Whether to show a specified reminder for all events in chosen calendars
uk: Визначає, чи слід показувати вказане нагадування для усіх подій у вибраних коментарях

en: Interval of the default reminder for all events in chosen calendars
uk: Інтервал для типового нагадування для усіх подій у вибраних календарях

en: Number of units for determining the reminder
uk: Кількість одиниць для визначення нагадування

en: Units of the default reminder for all events in chosen calendars
uk: Одиниці вимірювання для типового нагадування для усіх подій у вибраних календарях

en: Units for the default reminder for all events in chosen calendars, “minutes”, “hours” or “days”
uk: Одиниці вимірювання для типового нагадування для усіх подій у вибраних календарях, «minutes» (хвилини), «hours» (години) або «days» (дні)

en: Past reminders for EReminderWatcher
uk: Минулі нагадування для EReminderWatcher

en: Snoozed reminders for EReminderWatcher
uk: Відкладені нагадування для EReminderWatcher

en: How many days the reminders-past can hold back. Reminders older than these days are automatically removed from the list of the past reminders. Use '0' to not remove old reminders.
uk: Кількість днів, протягом яких можна затримувати нагадування. Нагадування, які є старішими за цю кількість днів, буде автоматично вилучено зі списку пропущених нагадувань. Скористайтеся значенням «0», якщо застарілі нагадування не слід вилучати.

en: Reminder programs
uk: Програми нагадування

en: Programs that are allowed to be run by reminders
uk: Програми, які дозволено запускати через нагадування

en: Enable desktop notifications
uk: Увімкнути стільничні сповіщення

en: When set to true, the desktop/system notifications are shown
uk: Якщо встановлено значення «true», буде показано стільничні/загальносистемні сповіщення

en: Enable audio notifications
uk: Увімкнути звукові сповіщення

en: When set to true, the audio reminders will be played, otherwise audio reminders will be silently ignored
uk: Якщо встановлено значення «true», буде відтворено звукові нагадування. Якщо встановлено інше значення, звукові нагадування буде без повідомлень проігноровано.

en: Show reminders in notification tray only
uk: Показувати нагадування лише у лотку сповіщень

en: When set to true, the reminders are shown only in the notification tray, otherwise the reminders dialog is shown immediately
uk: Якщо встановлено значення «true», нагадування буде показано лише у лотку сповіщень. Якщо встановлено значення «false», вікно нагадувань буде показано негайно.

en: Show reminder notification dialog always on top
uk: Показувати вікно сповіщення про нагадування завжди над іншими

en: Whether or not to show reminder notification dialog always on top. Note this works only as a hint for the window manager, which may or may not obey it.
uk: Чи відображати вікно сповіщення про нагадування завжди над іншими вікнами. Зверніть увагу, що це працює лише як рекомендація для програми для керування вікнами, яка може підкоритися цьому, а може і не підкоритися.

en: X position of the reminder notification dialog
uk: Позиція за X діалогового вікна сповіщення нагадування

en: Y position of the reminder notification dialog
uk: Позиція за Y діалогового вікна сповіщення нагадування

en: Width of the reminder notification dialog
uk: Ширина діалогового вікна нагадування

en: Height of the reminder notification dialog
uk: Висота діалогового вікна нагадування

en: Size in pixels of the event list in the reminder notification dialog
uk: Розмір у пікселях списку подій у діалоговому вікні сповіщення нагадування

en: Show reminder notification for completed tasks
uk: Показати нагадування про виконані завдання

en: Show reminder notification for past events
uk: Показувати нагадування про минулі події

en: The last used snooze time, in minutes
uk: Останній використаний час затримки, у хвилинах

en: User-defined snooze times, in minutes
uk: Визначений користувачем час затримки у хвилинах

en: Delete meeting from calendar on Decline
uk: Вилучити зустріч з календаря при відхиленні

en: Whether the migration of old setting was already done
uk: Чи виконано перенесення старих параметрів

en: An absolute path where the gpg (or gpg2) binary is
uk: Абсолютний шлях до двійкового файла gpg (або gpg2)

en: An example is “/usr/bin/gpg”; when it is left empty, or an incorrect value is set, then it will be searched for. Change requires restart of the application.
uk: Прикладом є «/usr/bin/gpg». Якщо вказано порожнє або некоректне значення, буде виконано пошук. Для набуття чинності зміненим параметром програму слід перезапустити.

en: Whether to load photos of signers/encrypters
uk: Чи завантажувати фотографії підписувачів/шифрувальників

en: When set to “true”, tries to load also photo of the signers/encrypters, if available in the key/certificate.
uk: Коли встановлено значення «true», буде здійснено спробу отримати фотографії підписувачів/шифрувальників, якщо вони доступні у ключі або  сертифікаті.

en: Override SMTP HELO/EHLO argument
uk: Перевизначати аргумент HELO/EHLO SMTP

en: When not empty, it's used as the SMTP HELO/EHLO argument, instead of the local host name/IP.
uk: Якщо є непорожнім, використовується як аргумент HELO/EHLO SMTP, замість назви або IP-адреси локального вузла.

en: Array of user header names
uk: Масив назв заголовків користувача

en: These headers can be stored in the folder summary, possibly being visible in the GUI. The value can contain a pipe character ('|'), which delimits the display name from the header name. Example: 'Spam Score|X-Spam-Score'
uk: Ці заголовки може бути збережено у резюме теки і, можливо, показано у графічному інтерфейсі. Значення може містити символ каналу («|»), яке відділяє показану назву від назви заголовка. Приклад: «Spam Score|X-Spam-Score»

en: GIO name of the GNetworkMonitor to use for an ENetworkMonitor instance
uk: GIO-назва для GNetworkMonitor для використання екземпляра ENetworkMonitor

en: When set to an unknown value, then the default GNetworkMonitor is used in the background. A special value “always-online” is used for no network monitoring.
uk: Якщо встановлено невідоме значення, то буде використано типовий GNetworkMonitor у фоновому режимі. Спеціальне значення «always-online» використовується, якщо немає спостереження за мережею.

en: A full path to a directory where .source files with preconfigured options can be stored
uk: Повний шлях до каталогу, де можна зберігати файли .source з попередньо налаштованими параметрами

en: This directory, if filled with an existing path, is checked additionally to XDG configure directories.
uk: У цьому каталозі, якщо вказано наявний шлях, буде здійснено додатковий до каталогів XDG пошук налаштувань.

en: A list of variables which can be part of the autoconfig .source files
uk: Список змінних, які можуть бути частиною .source-файлів автоналаштувань

en: Each item of the array is expected to be of the form: name=value. These variables are checked before environment variables, but after the predefined USER, REALNAME and HOST variables.
uk: Кожен запис масиву повинен мати формат «назва = значення». Ці змінні буде враховано до змінних середовища, але після попередньо визначених змінних USER, REALNAME та HOST.

en: A list of hints for OAuth2 services
uk: Список підказок для служб OAuth2

en: Users can extend the list of supported protocols and hostnames for defined OAuth2 services, in addition to those hard-coded. Each line can be of the form: servicename[-protocol]:hostname1,hostname2,... where “servicename” is the actual service name; the “-protocol” is optional, and if written, then the service can be used only if both “protocol” and “hostnameX” match; the “hostnameX” is the actual host name to compare with, case insensitively. Each line can contain multiple values, separated by comma. There can be provided multiple lines for one OAuth2 service. Note that the actual URL where the token is requested and refreshed cannot be changed here, the hostname is to allow other servers, where the OAuth2 service can be used. Examples: Company:mail.company.com — enables “Company” OAuth2 authentication for “mail.company.com” host Company-CalDAV:caldav.company.com — enables “Company” OAuth2 authentication for any “CalDAV” source, which reads data from “caldav.company.com” host
uk: Користувачі можуть розширювати список підтримуваних протоколів і назв вузлів для визначених служб OAuth2, додаючи записи до вбудованих. Кожен рядок доданого запису має бути записано у такій формі: назва_служби[-протокол]:назва_вузла1,назва_вузла2,… де «назва_служби» — назва служби; запис «-протокол» є необов'язковим. Якщо цей запис додано, службу можна буде використовувати, лише якщо «протокол» відповідає запису «назва_вузлаX». «Назва_вузлаX» — назва вузла для порівняння без врахування регістру символів. Кожен рядок може містити декілька записів, які має бути відокремлено комами. Для однієї служби OAuth2 можна вказати декілька рядків. Зауважте, що тут не можна змінювати і оновлювати саму адресу для запиту ключа. Назви вузлів призначено для надання дозволів іншими серверам, де може бути використано OAuth2. Приклади: Company:mail.company.com — вмикає розпізнавання OAuth2 «Company» для вузла «mail.company.com»; Company-CalDAV:caldav.company.com — вмикає розпізнавання OAuth2 «Company» для будь-якого джерела «CalDAV», яке читає дані з вузла «caldav.company.com»

en: An OAuth2 client ID to use to connect to Google servers, instead of the one provided during build time
uk: Ідентифікатор клієнта OAuth2, який використовується для з'єднання із серверами Google, не той, який надається під час збирання

en: User-specified OAuth2 client ID for Google servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
uk: Ідентифікатор клієнта OAuth2 для серверів Google. Порожній рядок означає «використовувати той, який надається під час збирання». Для набуття чинності змінами програму слід перезапустити.

en: An OAuth2 client secret to use to connect to Google servers, instead of the one provided during build time
uk: Клієнтський ключ OAuth2, який слід використовувати для з'єднання із серверами Google, замість того, який надається під час збирання

en: User-specified OAuth2 client secret for Google servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
uk: Ключ клієнта OAuth2 для серверів Google. Порожній рядок означає використовувати той, який надається під час збирання. Для набуття чинності зміненим параметром програму слід перезапустити.

en: An OAuth2 client ID to use to connect to Outlook servers, instead of the one provided during build time
uk: Ідентифікатор клієнта OAuth2, який використовується для з'єднання із серверами Outlook, замість того, який надається під час збирання

en: User-specified OAuth2 client ID for Outlook servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
uk: Вказаний користувачем ідентифікатор клієнта OAuth2 для серверів Outlook. Порожній рядок означає «використовувати той, який надається під час збирання. Для набуття чинності змінами у цьому параметрі програму слід перезапустити.

en: An OAuth2 client secret to use to connect to Outlook servers, instead of the one provided during build time
uk: Клієнтський ключ OAuth2, який слід використовувати для з'єднання із серверами Outlook, замість того, який надається під час збирання

en: User-specified OAuth2 client secret for Outlook servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
uk: Ключ клієнта OAuth2 для серверів Outlook. Порожній рядок означає використовувати той, який надається під час збирання. Для набуття чинності зміненим параметром програму слід перезапустити.

en: An OAuth2 client ID to use to connect to Yahoo! servers, instead of the one provided during build time
uk: Ідентифікатор клієнта OAuth2, який використовується для з'єднання із серверами Yahoo!, не той, який надається під час збирання

en: User-specified OAuth2 client ID for Yahoo! servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
uk: Ідентифікатор клієнта OAuth2 для серверів Yahoo!. Порожній рядок означає «використовувати той, який надається під час збирання». Для набуття чинності змінами програму слід перезапустити.

en: An OAuth2 client secret to use to connect to Yahoo! servers, instead of the one provided during build time
uk: Клієнтський ключ OAuth2, який слід використовувати для з'єднання із серверами Yahoo!, замість того, який надається під час збирання

en: User-specified OAuth2 client secret for Yahoo! servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
uk: Ключ клієнта OAuth2 для серверів Yahoo!. Порожній рядок означає використовувати той, який надається під час збирання. Для набуття чинності зміненим параметром програму слід перезапустити.

en: Whether to limit operations in Power Saver mode
uk: Чи слід обмежувати дії у режимі енергозаощадження

en: When set to “true”, possibly expensive operations required to refresh books/calendars/mail accounts/... are skipped when the machine is in the Power Saver mode.
uk: Якщо встановлено значення «true», можливі ресурсовитратні дії, які потрібні для освіження книг, календарів, облікових записів тощо, буде пропущено, якщо комп'ютер перебуває у режимі енергозаощадження.

en: (Deprecated) Proxy type to use
uk: (Застаріле) Тип проксі

en: This key was deprecated in version 3.12 and should no longer be used. Proxy settings are now integrated into Evolution-Data-Server’s account system. See the ESourceProxy API documentation for details.
uk: Цей ключ застарів у версії 3.12 і більше не повинен використовуватися. Параметри проксі-сервера тепер інтегровані в систему облікових записів Evolution-Data-Server. Детальніше див. документацію по API ESourceProxy.

en: (Deprecated) Whether to use http-proxy
uk: (Застаріле) Чи використовувати http-proxy

en: (Deprecated) Whether proxy server requires authentication
uk: (Застаріле) Чи потрібне розпізнавання для проксі-сервера

en: (Deprecated) Host name for HTTP requests
uk: (Застаріле) Назва взула для HTTP запитів

en: (Deprecated) Port number for HTTP requests
uk: (Застаріле) Номер порту для HTTP запитів

en: (Deprecated) Proxy authentication user name
uk: (Застаріле) Назва користувача автентифікації для проксі

en: (Deprecated) Proxy authentication password
uk: (Застаріле) Пароль автентифікації для проксі

en: (Deprecated) List of hosts to connect to without proxy
uk: (Застаріле) Список вузлів для підключення без проксі

en: (Deprecated) Host name for HTTPS requests
uk: (Застаріле) Назва вузла для запитів HTTPS

en: (Deprecated) Port number for HTTPS requests
uk: (Застаріле) Номер порту для запитів HTTPS

en: (Deprecated) Host name for SOCKS requests
uk: (Застаріле) Назва вузла для запитів SOCKS

en: (Deprecated) Port number for SOCKS requests
uk: (Застаріле) Номер порту для запитів SOCKS

en: (Deprecated) Automatic proxy configuration URL
uk: (Застаріле) URL автоматичного налаштування проксі

en: Events and Tasks Reminders
uk: Нагадування про події та завдання

en: Event and task notifications
uk: Сповіщення про події та завдання

en: Evolution Data Server OAuth2 Handler
uk: Обробник OAuth2 сервера даних Evolution

en: Handles OAuth2 responses and passes them to the OAuth2 prompter implementation
uk: Обробляє відповіді OAuth2 і передає їх реалізації засобу запиту OAuth2

en: Out of memory
uk: Не вистачає пам'яті

en: Can not make parent directory: %s
uk: Не вдалося створити батьківський каталог: %s

en: %s does not support creating remote resources
uk: %s не підтримує створення віддалених ресурсів

en: %s does not support deleting remote resources
uk: %s не підтримує видалення віддалених ресурсів

en: No such source for UID “%s”
uk: Немає такого джерела для UID «%s»

en: Backend factory for source “%s” and extension “%s” cannot be found.
uk: Не вдалося знайти механізм модулів для джерела «%s» та розширення «%s».

en: Data source is missing a [%s] group
uk: У джерелі даних немає групи [%s]

en: Failed to lookup credentials:
uk: Не вдалося знайти реєстраційні дані:

en: Data source “%s” does not support creating remote resources
uk: У джерелі даних «%s» не передбачено підтримки створення віддалених ресурсів

en: Data source “%s” has no collection backend to create the remote resource
uk: У джерела даних «%s» немає сервера для створення віддаленого ресурсу

en: Data source “%s” does not support deleting remote resources
uk: Джерело даних «%s» не підтримує видалення віддалених ресурсів

en: Data source “%s” has no collection backend to delete the remote resource
uk: У джерела даних «%s» немає сервера для вилучення віддаленого ресурсу

en: Data source “%s” does not support OAuth 2.0 authentication
uk: Джерело даних %s не підтримує розпізнавання OAuth 2.0

en: File must have a “.source” extension
uk: Файл повинен мати суфікс назви «.source»

en: UID “%s” is already in use
uk: Унікальний ідентифікатор «%s» вже використовується

en: Cannot find corresponding collection backend for source “%s”
uk: Не вдалося знайти відповідний модуль збірки для джерела «%s»

en: Source “%s” is not a collection source
uk: Джерело «%s» не є джерелом збірки

en: Cannot find source “%s”
uk: Не вдалося знайти джерело «%s»

en: Module “%s” for source UID “%s” cannot be loaded
uk: Не вдалося завантажити модуль «%s» для унікального ідентифікатора джерела «%s»

en: Failed to create backend of type “%s” for source UID “%s”
uk: Не вдалося створити драйвер типу «%s» для унікального ідентифікатора джерела «%s»

en: Extension dialog “%s” not found.
uk: Діалогове вікно розширень «%s» не знайдено.

[ctx: CategoryName]
en: Anniversary
uk: Річниця

[ctx: CategoryName]
en: Birthday
uk: День народження

[ctx: CategoryName]
en: Business
uk: Бізнес

[ctx: CategoryName]
en: Competition
uk: Конкуренція

[ctx: CategoryName]
en: Favorites
uk: Улюблене

[ctx: CategoryName]
en: Gifts
uk: Подарунки

[ctx: CategoryName]
en: Goals/Objectives
uk: Цілі/завдання

[ctx: CategoryName]
en: Holiday
uk: Свято (вихідний)

[ctx: CategoryName]
en: Holiday Cards
uk: Святкові картки

[ctx: CategoryName]
note: important people (e.g. new business partners)
en: Hot Contacts
uk: Гарячі контакти

[ctx: CategoryName]
en: Ideas
uk: Ідеї

[ctx: CategoryName]
en: International
uk: Міжнародне

[ctx: CategoryName]
en: Key Customer
uk: Ключовий замовник

[ctx: CategoryName]
en: Miscellaneous
uk: Різне

[ctx: CategoryName]
en: Personal
uk: Особисте

[ctx: CategoryName]
en: Phone Calls
uk: Телефонні дзвінки

[ctx: CategoryName]
note: Translators: "Status" is a category name; it can mean anything user wants to
en: Status
uk: Статус

[ctx: CategoryName]
en: Strategies
uk: Стратегії

[ctx: CategoryName]
en: Suppliers
uk: Постачальники

[ctx: CategoryName]
en: Time & Expenses
uk: Час та видатки

[ctx: CategoryName]
en: Waiting
uk: Очікування

en: Backend is busy
uk: Драйвер зайнятий

en: Source not loaded
uk: Джерело не завантажене

en: Source already loaded
uk: Джерело вже завантажене

en: Authentication failed
uk: Збій перевірки автентичності

en: Repository offline
uk: Сховище поза мережею

note: Translators: This means that the EClient does not * support offline mode, or it's not set to by a user, * thus it is unavailable while user is not connected.
en: Offline unavailable
uk: Автономний режим недоступний

en: Permission denied
uk: Доступ заборонено

en: Could not cancel
uk: Не вдалося скасувати

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Unsupported authentication method
uk: Непідтримуваний метод автентифікації

en: TLS not available
uk: TLS недоступний

en: Search size limit exceeded
uk: Перевищено обмеження на розмір результатів пошуку

en: Search time limit exceeded
uk: Перевищено обмеження на час пошуку

en: Query refused
uk: Запит відхилено

en: D-Bus error
uk: помилка D-Bus

en: Other error
uk: Інша помилка

en: Backend is not opened yet
uk: Драйвер ще не відкритий

en: Object is out of sync
uk: Об'єкт несинхронізований

en: Timeout was reached
uk: Вичерпано час очікування

en: Google server is busy, waiting to retry (%d:%02d minute) | Google server is busy, waiting to retry (%d:%02d minutes)
uk[0]: Сервер Google зайнято, очікуємо на повторну спробу (%d:%02d хвилина)
uk[1]: Сервер Google зайнято, очікуємо на повторну спробу (%d:%02d хвилини)
uk[2]: Сервер Google зайнято, очікуємо на повторну спробу (%d:%02d хвилин)
uk[3]: Сервер Google зайнято, очікуємо на повторну спробу (%d:%02d хвилина)

en: Google server is busy, waiting to retry (%d second) | Google server is busy, waiting to retry (%d seconds)
uk[0]: Сервер Google зайнято, чекаємо на повторну спробу (%d секунду)
uk[1]: Сервер Google зайнято, чекаємо на повторну спробу (%d секунди)
uk[2]: Сервер Google зайнято, чекаємо на повторну спробу (%d секунд)
uk[3]: Сервер Google зайнято, чекаємо на повторну спробу (%d секунду)

en: No JSON object returned by the server
uk: Сервером не повернуто жодного об'єкта JSON

en: Failed to call %s:
uk: Не вдалося викликати %s:

en: Failed to create broker proxy:
uk: Не вдалося створити проксі обробки:

en: Failed to call getAccounts:
uk: Не вдалося викликати getAccounts:

en: Failed to parse getAccounts response:
uk: Не вдалося обробити відповідь getAccounts:

en: Failed to parse getAccounts response: root is not an object
uk: Не вдалося обробити відповідь getAccounts: кореневий елемент не є об'єктом

en: Failed to acquire PRT SSO cookie:
uk: Не вдалося опитати щодо куки SSO PRT:

en: Failed to parse acquirePrtSsoCookie response:
uk: Не вдалося обробити відповідь acquirePrtSsoCookie:

en: Failed to parse acquirePrtSsoCookie response: root is not an object
uk: Не вдалося обробити відповідь acquirePrtSsoCookie: кореневий елемент не є об'єктом

en: Malformed, no message body set
uk: Неправильне формування, тіло повідомлення не встановлено

note: Translators: The first %s is a display name of the source, the second is its UID and the third is the name of the OAuth service.
en: Source “%s” (%s) is not valid for “%s” OAuth2 service
uk: Джерело «%s» (%s) є некоректним для служби OAuth2 «%s»

en: OAuth2 secret not found
uk: Не знайдено ключ OAuth2

en: Received incorrect response from server “%s”.
uk: Отримано неправильну відповідь від сервера «%s».

en: Failed to refresh access token. Sign to the server again, please.
    
    Detailed error: %s
uk: Не вдалося оновити ключ доступу. Увійдіть на сервер знову, будь ласка.
    
    Докладно про помилку: %s

en: Failed to refresh access token. Sign to the server again, please.
uk: Не вдалося оновити ключ доступу. Увійдіть на сервер знову, будь ласка.

note: Translators: The first %s is a display name of the source, the second is its UID.
en: Source “%s” (%s) is not a valid OAuth2 source
uk: Джерело «%s» (%s) є неприпустимим джерелом для OAuth2

en: The access token is expired and it failed to refresh it. Sign to the server again, please.
uk: Термін дії ключа доступу вичерпано, і його не вдалося оновити. Увійдіть на сервер знову, будь ласка.

en: No URI set
uk: Адресу не встановлено

en: Invalid URI “%s”
uk: Некоректна адреса «%s»

en: Failed with HTTP error %d: %s
uk: Помилка HTTP %d: %s

en: Failed to setup authentication
uk: Не вдалося налаштувати розпізнавання

en: Server is busy, waiting to retry (%d:%02d minute) | Server is busy, waiting to retry (%d:%02d minutes)
uk[0]: Сервер зайнято, очікуємо на повторну спробу (%d:%02d хвилина)
uk[1]: Сервер зайнято, очікуємо на повторну спробу (%d:%02d хвилини)
uk[2]: Сервер зайнято, очікуємо на повторну спробу (%d:%02d хвилин)
uk[3]: Сервер зайнято, очікуємо на повторну спробу (%d:%02d хвилина)

en: Server is busy, waiting to retry (%d second) | Server is busy, waiting to retry (%d seconds)
uk[0]: Сервер зайнято, чекаємо на повторну спробу (%d секунду)
uk[1]: Сервер зайнято, чекаємо на повторну спробу (%d секунди)
uk[2]: Сервер зайнято, чекаємо на повторну спробу (%d секунд)
uk[3]: Сервер зайнято, чекаємо на повторну спробу (%d секунду)

en: Too many redirects
uk: Забагато переспрямовувань

en: Source file is missing a [%s] group
uk: У вихідному файлі відсутня група [%s]

en: Data source “%s” is not removable
uk: Джерело даних «%s» не можна видалити

en: Data source “%s” is not writable
uk: Джерело даних «%s» не можна змінити

en: Unnamed
uk: Неназване

en: Credentials lookup is not supported
uk: Підтримки пошуку реєстраційних даних не передбачено

en: Credentials store is not supported
uk: Підтримки збереження реєстраційних даних не передбачено

en: Credentials delete is not supported
uk: Підтримки вилучення реєстраційних даних не передбачено

en: Password not found
uk: Пароль не знайдено

en: Signature script must be a local file
uk: Сценарій підпису повинен бути локальним файлом

en: Source “%s” does not support proxy lookups
uk: Джерело «%s» не підтримує пошук проксі

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 12-hour format. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 12-hour format.
en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
uk: %a, %d.%m.%Y %I:%M:%S %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 24-hour format. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 24-hour format.
en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
uk: %a, %d.%m.%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 12-hour format, without seconds. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 12-hour format, without seconds.
en: %a %m/%d/%Y %I:%M %p
uk: %a, %d.%m/%Y %I:%M %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 24-hour format, without seconds. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 24-hour format, without seconds.
en: %a %m/%d/%Y %H:%M
uk: %a, %d.%m.%Y %H:%M

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 12-hour format, without minutes or seconds.
en: %a %m/%d/%Y %I %p
uk: %a, %d.%m.%Y %I %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 24-hour format, without minutes or seconds.
en: %a %m/%d/%Y %H
uk: %а, %d.%m.%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date. strftime format of a weekday and a date.
en: %a %m/%d/%Y
uk: %a, %d.%m.%Y

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format.
en: %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
uk: %d.%m.%Y %I:%M:%S %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format.
en: %m/%d/%Y %H:%M:%S
uk: %d.%m.%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format, * without seconds.
en: %m/%d/%Y %I:%M %p
uk: %d.%m.%Y %I:%M %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format, * without seconds.
en: %m/%d/%Y %H:%M
uk: %d.%m.%Y %H:%M

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format, * without minutes or seconds.
en: %m/%d/%Y %I %p
uk: %d.%m.%Y %I %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format, * without minutes or seconds.
en: %m/%d/%Y %H
uk: %d.%m.%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date. This is the preferred date format for the locale.
en: %m/%d/%Y
uk: %d.%m.%Y

en: Notes
uk: Примітки

en: Cannot determine destination URL without WebDAV extension
uk: Неможливо визначити URL-адресу призначення без розширення WebDAV

en: The server responded with an HTML page, which can mean there’s an error on the server or with the client request. The used URI was: %s
uk: Сервер відповів HTML-сторінкою, що може означати, що маємо помилку на сервері або помилку обробки запиту клієнта. Використана адреса: %s

en: The server responded with an HTML page, which can mean there’s an error on the server or with the client request.
uk: Сервер відповів HTML-сторінкою, що може означати, що маємо помилку на сервері або помилку обробки запиту клієнта.

note: Translators: The first '%s' is replaced with error prefix, as provided by the caller, which can be in a form: "Failed with something". The '%d' is replaced with actual HTTP status code. The second '%s' is replaced with a reason phrase of the error (user readable text). The last '%s' is replaced with
en: %s: HTTP error code %d (%s): %s
uk: %s: код помилки HTTP %d (%s): %s

note: Translators: The '%d' is replaced with actual HTTP status code. The '%s' is replaced with a reason phrase of the error (user readable text). The last '%s' is replaced with detailed error text, as returned by the server.
en: Failed with HTTP error code %d (%s): %s
uk: Помилка з кодом помилки HTTP %d (%s): %s

note: Translators: The first '%s' is replaced with error prefix, as provided by the caller, which can be in a form: "Failed with something". The '%d' is replaced with actual HTTP status code. The second '%s' is replaced with a reason phrase of the error (user readable text).
en: %s: HTTP error code %d (%s)
uk: %s: код помилки HTTP %d (%s)

note: Translators: The '%d' is replaced with actual HTTP status code. The '%s' is replaced with a reason phrase of the error (user readable text).
en: Failed with HTTP error code %d (%s)
uk: Помилка з кодом помилки HTTP %d (%s)

en: Failed to post data
uk: Не вдалося надіслати дані

en: Failed to get input XML content
uk: Не вдалося отримати вхідний XML-вміст

en: Failed to get properties
uk: Не вдалося отримати властивості

en: Failed to update properties
uk: Не вдалося оновити властивості

en: Failed to issue REPORT
uk: Не вдалося видати REPORT

en: Failed to create collection
uk: Не вдалося створити збірку

en: Failed to get XML request content
uk: Не вдалося отримати вміст запиту XML

en: Failed to create address book
uk: Не вдалося створити адресну книгу

en: Failed to create calendar
uk: Не вдалося створити календар

en: Failed to read resource
uk: Не вдалося прочитати ресурс

en: Failed to put data
uk: Не вдалося додати дані

en: Failed to put data to server, error code %d (%s)
uk: Не вдалося додати дані на сервер, код помилки %d (%s)

en: Failed to delete resource
uk: Не вдалося вилучити ресурс

en: Failed to copy resource
uk: Не вдалося скопіювати ресурс

en: Failed to move resource
uk: Не вдалося перемістити ресурс

en: Failed to lock resource
uk: Не вдалося заблокувати ресурс

en: Expected application/xml response, but none returned
uk: Очікувалась відповідь application/xml, але нічого повернуто

en: Expected application/xml response, but %s returned
uk: Очікувалась відповідь application/xml, але повернуто %s

en: Failed to parse XML data
uk: Не вдалося проаналізувати дані XML

en: Failed to refresh lock
uk: Не вдалося оновити блокування

en: Failed to unlock
uk: Не вдалося розблокувати

en: Expected multistatus response, but %d returned (%s)
uk: Очікувана багатостанова відповідь, але повернуто %d (%s)

en: XML data does not have root node
uk: Дані XML не містять кореневого вузла

en: XML data doesn't have required structure (%s)
uk: Структура даних XML є відмінною від обов'язкової (%s)

en: Failed to get access control list
uk: Не вдалося отримати список керування доступом

en: Cannot store protected nor inherited Access Control Entry.
uk: Неможливо зберегти захищений або успадкований запис керування доступом

en: Provided invalid principal kind for Access Control Entry.
uk: Надано недійсний основний тип для запису керування доступом

en: Cannot store property-based Access Control Entry.
uk: Неможливо зберегти запис керування доступом на основі властивостей.

en: Access Control Entry can be only to Grant or Deny, but not None.
uk: Запис керування доступом може бути лише «Grant» або «Deny», але не «None»

en: Access Control Entry can be only to Grant or Deny, but not both.
uk: Запис керування доступом може бути лише «Grant» або «Deny», а не обидва водночас

en: Access Control Entry privilege cannot be NULL.
uk: Привілеї запису керування доступом не можуть бути порожніми.

en: Could not open the link.
uk: Не вдалося відкрити посилання

en: Copy _Link Location
uk: Копіювати адресу п_осилання

en: O_pen Link in Browser
uk: В_ідкрити посилання у інтернет-навігаторі

note: To Translators: The text is concatenated to a form: "Ctrl-click to open a link http://www.example.com"
en: Ctrl-click to open a link
uk: Клацніть з Ctrl, щоб перейти за посиланням

note: x509 certificate usage types
en: Digital Signature
uk: Цифровий підпис

en: Key Encipherment
uk: Шифрування ключа

en: Data Encipherment
uk: Шифрування даних

en: Non Repudiation
uk: Строге виконання зобов'язань

en: Key Agreement
uk: Узгодження ключів

en: Key Certificate Sign
uk: Підписування сертифіката ключа

en: CRL Sign
uk: Підписування CRL

en: Encipher Only
uk: Лише шифрування

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: Identity
uk: Профіль

en: Issuer
uk: Видавець

en: Expires on
uk: Строк дії до

en: Subject
uk: Тема

en: Common Name
uk: Звичайне ім'я

en: Email
uk: Ел. пошта

en: Organization Unit
uk: Відділ організації

en: Country
uk: Країна

en: State
uk: Область

en: Locality
uk: Район

en: Domain Component Name
uk: Назва компонента домену

en: Alternative Emails
uk: Альтернативні адреси ел. пошти

en: SHA-256 Fingerprint
uk: Відбиток SHA-256

en: Details
uk: Подробиці

en: Not Before
uk: Не раніше

en: Not After
uk: Не пізніше

en: Usage
uk: Використання

en: Version
uk: Версія

en: Serial Number
uk: Серійний номер

en: Key ID
uk: Ідентифікатор ключа

en: Signature Algorithm
uk: Алгоритм підпису

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: Algorithm
uk: Алгоритм

en: Credentials prompt was cancelled
uk: Запит щодо реєстраційних даних було скасовано

en: Source “%s” doesn’t support prompt for credentials
uk: Джерело «%s» не підтримує запит облікових даних

en: Failed to obtain access token from address “%s”: %s
uk: Не вдалося отримати ключ доступу з адреси «%s»: %s

en: Checking returned code
uk: Перевіряємо повернутий код

en: Requesting access token, please wait…
uk: Просимо надати ключ доступу, будь ласка, зачекайте…

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Address Book authentication request".
en: %s Address Book authentication request
uk: Запит щодо розпізнавання для доступу до адресної книги %s

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Calendar authentication request".
en: %s Calendar authentication request
uk: Запит щодо розпізнавання для доступу до календаря %s

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Memo List authentication request".
en: %s Memo List authentication request
uk: Запит щодо розпізнавання для доступу до списку приміток %s

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Task List authentication request".
en: %s Task List authentication request
uk: Запит щодо розпізнавання для доступу до списку завдань %s

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Mail authentication request".
en: %s Mail authentication request
uk: Запит розпізнавання від пошти %s

note: generic account prompt Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google account authentication request".
en: %s account authentication request
uk: Запит щодо розпізнавання для доступу до облікового запису %s

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your address book “%s”.
uk: Щоб мати доступ до вашої адресної книги «%s», ви маєте увійти до вашого облікового запису %s і погодитися із умовами.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your calendar “%s”.
uk: Щоб мати доступ до вашого календаря «%s», ви маєте увійти до вашого облікового запису %s і погодитися із умовами.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your mail account “%s”.
uk: Щоб мати доступ до вашого облікового запису пошти «%s», ви маєте увійти до вашого облікового запису %s і погодитися із умовами.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your mail transport “%s”.
uk: Щоб мати доступ до вашого передавання пошти «%s», ви маєте увійти до вашого облікового запису %s і погодитися із умовами.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your memo list “%s”.
uk: Щоб мати доступ до вашого списку приміток «%s», ви маєте увійти до вашого облікового запису %s і погодитися із умовами.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your task list “%s”.
uk: Щоб мати доступ до вашого списку завдань «%s», ви маєте увійти до вашого облікового запису %s і погодитися із умовами.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your account “%s”.
uk: Щоб мати доступ до вашого облікового запису «%s», ви маєте увійти до вашого облікового запису %s і погодитися із умовами.

en: Failed to open browser: %s
uk: Не вдалося відкрити браузер: %s

en: _Copy URL
uk: _Копіювати адресу

en: Open in _Browser
uk: В_ідкрити у інтернет-навігаторі

en: Open with “%s”
uk: Відкрити за допомогою «%s»

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: URL:
uk: Адреса:

en: Open the above URL in a browser and go through the OAuth2 wizard there. Copy the resulting authorization code, or the URL the OAuth2 wizard finished with, below to continue the authentication process.
uk: Відкрийте наведену вище адресу у браузері і пройдіть у ньому настанови майстра OAuth2. Скопіюйте отриманий код уповноваження або адресу, з якою завершив роботу майстер OAuth2, до наведеного нижче поля і продовжіть процедуру розпізнавання.

en: _Authorization code:
uk: Код _уповноваження:

en: C_ontinue
uk: Пр_одовжити

en: Preparing request, please wait…
uk: Готуємо запит, будь ласка, зачекайте…

en: Address book authentication request
uk: Запит розпізнавання від адресної книги

en: Calendar authentication request
uk: Запит розпізнавання від календаря

en: Mail authentication request
uk: Запит розпізнавання від пошти

note: generic account prompt
en: Authentication request
uk: Запит розпізнавання

en: Please enter the password for address book “%s”.
uk: Введіть пароль для адресної книги «%s».

en: Please enter the password for calendar “%s”.
uk: Введіть пароль для календаря «%s».

en: Please enter the password for mail account “%s”.
uk: Введіть пароль для облікового запису пошти «%s».

en: Please enter the password for mail transport “%s”.
uk: Введіть пароль для транспорту пошти «%s».

en: Please enter the password for memo list “%s”.
uk: Введіть пароль для списку приміток «%s».

en: Please enter the password for task list “%s”.
uk: Введіть пароль для списку завдань «%s».

en: Please enter the password for account “%s”.
uk: Введіть пароль для облікового профілю «%s».

note: Translators: This is part of a credential prompt, constructing for example: "Please enter the password for account “%s”.\n(host: hostname)"
en: 
    (host: %s)
uk: 
    (вузол: %s)

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _User Name:
uk: _Ім'я користувача:

en: _Password:
uk: _Пароль:

note: Remember password check
en: _Add this password to your keyring
uk: _Додати цей пароль у зв'язку ключів

note: Translators: meaning as "Snooze, until event start time"
en: until start time
uk: до часу початку

en: Add custom time…
uk: Додати нетиповий час…

en: Clear custom times
uk: Зняти нетиповий час

[ctx: overdue]
en: now
uk: зараз

en: %d year | %d years
uk[0]: %d рік
uk[1]: %d роки
uk[2]: %d років
uk[3]: %d років

[ctx: overdue]
en: overdue
uk: термін збіг

en: Failed to launch URI “%s”:
uk: Не вдалося відкрити адресу «%s»:

en: No reminder is selected.
uk: Не вибрано жодного нагадування.

en: No details are available.
uk: Немає доступних подробиць.

en: Multiple reminders are selected.
uk: Позначено декілька нагадувань.

en: Failed to dismiss reminder:
uk: Не вдалося відхилити нагадування:

en: Failed to dismiss all:
uk: Не вдалося відхилити все:

en: Set a custom snooze time for
uk: Встановити спеціальний час затримки для

[ctx: reminders-snooze]
note: Translators: this is part of: "Set a custom snooze time for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: da_ys
uk: д_нів

[ctx: reminders-snooze]
note: Translators: this is part of: "Set a custom snooze time for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: _hours
uk: _годин

[ctx: reminders-snooze]
note: Translators: this is part of: "Set a custom snooze time for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: _minutes
uk: _хвилин

en: _Add Snooze time
uk: Дод_ати час затримки

en: _Dismiss
uk: _Скасувати

en: Dismiss _All
uk: Скасувати _все

en: _Snooze
uk: _Затримка

en: Certificate trust...
uk: Довіряти сертифікату…

en: _Reject
uk: _Відхилити

en: Accept _Temporarily
uk: Прийняти _тимчасово

en: _Accept Permanently
uk: Прийняти _постійно

en: Temporarily reject the certificate
uk: Тимчасово відмовити у сертифікації

en: Permanently reject the certificate
uk: Остаточно відмовити у сертифікації

en: Temporarily accept the certificate
uk: Тимчасово прийняти сертифікацію

en: Permanently accept the certificate
uk: Остаточно прийняти сертифікацію

en: SSL/TLS certificate for “%s” is not trusted. Do you wish to accept it?
uk: Сертифікат SSL/TLS для «%s» не є довіреним. Прийняти сертифікат?

en: Reason:
uk: Причина:

en: Detailed error:
uk: Повідомлення про помилку:

en: The signing certificate authority is not known.
uk: Засвідчуваний центр сертифіката невідомий.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
uk: Сертифікат, отриманий від сайту, не відповідає очікуваному.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
uk: Час активації сертифіката ще не настав.

en: The certificate has expired.
uk: Сертифікат вже застарілий.

en: The certificate has been revoked according to the connection’s certificate revocation list.
uk: Сертифікат було відкликано згідно зі списком відкликаних сертифікатів з'єднання.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
uk: Алгоритм сертифіката вважається небезпечним.

en: Supports
uk: Підтримка

en: _User mail:
uk: _Пошта користувача:

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Contacts
uk: Контакти

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Events
uk: Події

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Memos
uk: Примітки

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Tasks
uk: Завдання

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Server-side scheduling
uk: Планування на боці сервера

en: Invalid URL
uk: Некоректна адреса

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Searching server sources...
uk: Пошук джерел серверів…

en: Cannot find a corresponding account in the org.gnome.OnlineAccounts service from which to obtain a password for “%s”
uk: Не вдалося знайти відповідний обліковий запис у службі org.gnome.OnlineAccounts, за допомогою якого можна отримати пароль для «%s»

en: Failed to get password from GOA:
uk: Не вдалося отримати пароль із GOA:

note: TODO: more specific
en: Code: %u — Unexpected response from server
uk: Код:%u — неочікувана відповідь від сервера

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
uk: Не вдалося проаналізувати XML відповідь автовиявлення

note: TODO: more specific
en: Failed to find Autodiscover element
uk: Не вдалося знайти елемент Autodiscover

note: TODO: more specific
en: Failed to find Response element
uk: Не вдалося знайти елемент Response

note: TODO: more specific
en: Failed to find Account element
uk: Не вдалося знайти елемент Account

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
uk: Не вдалося знайти ASUrl і OABUrl у відповіді автовизначення

en: Cannot find a corresponding account in the org.gnome.OnlineAccounts service from which to obtain an access token for “%s”
uk: Не вдалося знайти відповідний запис у службі org.gnome.OnlineAccounts, за допомогою якого можна отримати ключ доступу до «%s»

en: Failed to obtain an access token for “%s”:
uk: Не вдалося отримати маркер доступу для «%s»:

en: Keep running after the last client is closed
uk: Зберігати запущеним після закриття останнього клієнта

en: Wait running until at least one client is connected
uk: Працює до тих пір, поки під'єднаний хоча б один клієнт

en: Overrides compile-time backend per process option; use 1 to enable, 0 to disable, any other value is to use compile-time option
uk: Перевизначає визначену під час збирання програми кількість модулів на процес. Скористайтеся значенням 1 для увімкнення, 0 для вимкнення. Будь-яке інше значення — використання параметра, який визначено під час збирання програми

en: Reminders
uk: Нагадування

en: Warning
uk: Попередження

en: _No
uk: _Ні

en: _Yes
uk: _Так

en: A calendar reminder is about to trigger. This reminder is configured to run the following program:
    
            %s
    
    Are you sure you want to run this program?
uk: Зараз має бути виконано нагадування за календарем. Для цього нагадування налаштовано запуск такої програми:
    
            %s
    
    Ви справді хочете запустити цю програму?

en: Do not ask me about this program again
uk: Не питайте мене знову про цю програму

en: Display Reminders window with _notifications
uk: Показувати вікно нагадувань за допомогою с_повіщень

en: Keep reminder notification window always on _top
uk: Тримати вікно сповіщень нагадування завжди _над іншими

en: Enable _desktop notifications
uk: Увімкнути с_тільничні сповіщення

en: Enable _audio notifications
uk: Увімкнути зв_укові сповіщення

en: Display reminders for _completed tasks
uk: Відображення нагадувань про _виконані завдання

en: Display reminders for _past events
uk: Показувати нагадування _минулих завдань

en: Reminders Options:
uk: Параметри нагадувань:

en: You have %d reminder | You have %d reminders
uk[0]: Ви маєте %d нагадування
uk[1]: Ви маєте %d нагадування
uk[2]: Ви маєте %d нагадувань
uk[3]: Ви маєте %d нагадувань

en: Don’t migrate user data from previous versions of Evolution
uk: Не переносити дані з попередніх версій Evolution

en: Can not open file
uk: Не вдалося відкрити файл

en: Failed to open client “%s”: %s
uk: Не вдалося відкрити клієнт «%s»: %s

en: Unhandled error
uk: Непридатна до обробки помилка

en: Specify the output file instead of standard output
uk: Вказати файл замість стандартного виводу

en: OUTPUTFILE
uk: ФАЙЛ_ВИВОДУ

en: List available address books
uk: Вивести список доступних адресних книг

en: List available address books and show how many contacts they have
uk: Вивести список доступних адресних книг і показати кількість контактів у них

en: Show cards as vcard or csv file
uk: Показувати картки як файли vcard чи csv

en: Cannot use --list and --list-with-count together.
uk: Не можна одночасно використовувати --list і --list-with-count.

en: Command line arguments error, please use --help option to see the usage.
uk: Помилка у аргументах командного рядка, скористайтеся параметром --help, щоб переглянути список доступних аргументів.

en: Only supports csv or vcard format.
uk: Передбачено підтримку лише форматів csv та vcard.

en: Show only enabled sources
uk: Показувати лише увімкнені джерела

en: Show source’s UID
uk: Показати унікальний ідентифікатор джерела

en: Show source’s authentication information
uk: Показувати інформацію про розпізнавання з джерела

en: Write in machine readable format (one source per line, without localized property names and tab as separator)
uk: Виводити дані у зручному для обробки комп'ютером форматі (одне джерело на рядок, без назв локалізованих властивостей і використовувати роздільник-табуляцію).

en: Limit only to sources with given extension name
uk: Обмежити список лише джерелами із вказаною назвою розширення

en: yes
uk: так

en: no
uk: ні

en: Collection
uk: Збірка

en: Collection/GNOME Online Accounts
uk: Збірка/Мережеві облікові записи GNOME

en: Collection/Ubuntu Online Accounts
uk: Збірка/Мережеві облікові записи Ubuntu

en: Address Book
uk: Адреса книга

en: Calendar
uk: Календар

en: Memo List
uk: Список приміток

en: Task List
uk: Список завдань

en: Mail Account
uk: Обліковий запис пошти

en: Mail Transport
uk: Надсилання поштових повідомлень

en: Mail Identity
uk: Посвідчення пошти

en: Mail Submission
uk: Надсилання пошти

en: Mail Signature
uk: Підписування пошти

en: Proxy
uk: Проксі

en: Parent UID: %s
uk: Батьківський UID: %s

en: Enabled: %s
uk: Увімкнено: %s

en: Backend: %s
uk: Модуль: %s

en: Calendar enabled: %s
uk: Календар увімкнено: %s

en: Contacts enabled: %s
uk: Контакти увімкнено: %s

en: Mail enabled: %s
uk: Пошту увімкнено: %s

en: MIME Type: %s
uk: Тип MIME: %s

en: Auth Host: %s:%d
uk: Вузол розпізнавання: %s:%d

en: Auth Host: %s
uk: Вузол розпізнавання: %s

en: Auth User: %s
uk: Користувач розпізнавання: %s

en: Auth Method: %s
uk: Метод розпізнавання: %s

en: Auth Proxy UID: %s
uk: UID проксі-розпізнавання: %s

en: Failed to parse arguments: Unknown error
uk: Не вдалося обробити аргументи: невідома помилка

en: Failed to connect to source registry: %s
uk: Не вдалося з'єднатися із регістром джерела: %s

en: No sources had been found
uk: Жодних джерел не знайдено

en: Birthdays & Anniversaries
uk: Дні народження і річниці

en: Contacts
uk: Контакти

en: On LDAP Servers
uk: На серверах LDAP

en: On This Computer
uk: На цьому комп'ютері

en: Personal
uk: Особисте

en: Default Proxy Settings
uk: Типові параметри проксі-сервера

en: Search Folders
uk: Теки пошуку

en: Weather
uk: Погода

en: On The Web
uk: У інтернеті

en: WebDAV Notes
uk: Нотатки WebDAV
