evolution - en to uk translation catalogue (6037 entries)

en: Enable address formatting
uk: Увімкнути форматування адреси

en: Whether addresses should be formatted according to standard in their destination country
uk: Чи слід форматувати адреси відповідно до стандарту їхньої країни призначення

en: Autocomplete length
uk: Довжина автодоповнення

en: The number of characters that must be typed before Evolution will attempt to autocomplete.
uk: Кількість символів, які необхідно ввести пере активацією функції автодоповнення.

en: Show autocompleted name with an address
uk: Показати доповнене ім'я з адресою

en: Whether force showing the mail address with the name of the autocompleted contact in the entry.
uk: Чи показувати поштову адресу разом з іменем автодоповненого контакту.

en: URI for the folder last used in the select names dialog
uk: URI теки, що використовувалась останнього разу в діалозі вибору імен

en: URI for the folder last used in the select names dialog.
uk: URI теки, що використовувалась останнього разу в діалозі вибору імен.

en: Contact layout style
uk: Стиль розташування контактів

en: The layout style determines where to place the preview pane in relation to the contact list. “0” (Classic View) places the preview pane below the contact list. “1” (Vertical View) places the preview pane next to the contact list.
uk: Стиль розташування визначає місце для панелі попереднього перегляду відносно списку контактів. «0» (класичний вигляд) панель попереднього перегляду під списком контактів. «1» (вертикальний вигляд) панель поруч із списком контактів.

en: Contact preview pane position (horizontal)
uk: Розташування панелі попереднього вигляду контактів (горизонтально)

en: Position of the contact preview pane when oriented horizontally.
uk: Розташування панелі попереднього перегляду контактів при горизонтальній орієнтації.

en: Contact preview pane position (vertical)
uk: Розташування панелі попереднього вигляду контактів (вертикально)

en: Position of the contact preview pane when oriented vertically.
uk: Розташування панелі попереднього перегляду контактів при вертикальній орієнтації.

en: Show maps
uk: Показувати карти

en: Whether to show maps in preview pane
uk: чи показувати карти в панелі перегляду

en: Primary address book
uk: Основна адресна книга

en: The UID of the selected (or “primary”) address book in the sidebar of the “Contacts” view
uk: Унікальний ідентифікатор вибраної (або основної) адресної книги на бічній панелі перегляду контактів

en: Show preview pane
uk: Показувати панель попереднього перегляду

en: Whether to show the preview pane.
uk: Показувати панель попереднього перегляду.

en: Show phone numbers
uk: Показувати номери телефонів

en: Whether to show phone numbers in the editor
uk: Чи показувати телефонні номери у редакторі

en: Show SIP addresses
uk: Показувати адреси SIP

en: Whether to show SIP addresses in the editor
uk: Чи показувати адреси SIP у редакторі

en: Show IM addresses
uk: Показувати адресу служби миттєвого обміну повідомленнями

en: Whether to show IM addresses in the editor
uk: Чи показувати адреси IM у редакторі

en: Show mailing Home addresses
uk: Показувати адреси домашньої ел. пошти

en: Whether to show mailing Home addresses in the editor
uk: Чи показувати поштові домашні адреси у редакторі

en: Show mailing Work addresses
uk: Показувати адреси робочої ел. пошти

en: Whether to show mailing addresses Work in the editor
uk: Чи показувати поштові робочі адреси у редакторі

en: Show mailing Other addresses
uk: Показувати адреси іншої ел. пошти

en: Whether to show mailing addresses Other in the editor
uk: Чи показувати інші поштові адреси у редакторі

en: Show web addresses
uk: Показувати веб-адреси

en: Whether to show Web Addresses in the editor
uk: Чи показувати веб-адреси у редакторі

en: Show job information
uk: Показувати дані щодо роботи

en: Whether to show job information in the editor
uk: Чи показувати інформацію про роботу у редакторі

en: Show Miscellaneous information
uk: Показувати інші дані

en: Whether to show Miscellaneous information in the editor
uk: Чи показувати поле «Різне» у редакторі

en: Show notes-tab
uk: Показувати вкладку приміток

en: Whether to show notes in the editor
uk: Чи показувати примітки у редакторі

en: Show Certificates tab
uk: Показувати вкладку «Сертифікати»

en: Whether to show Certificates tab in the editor
uk: Чи показувати вкладку сертифікатів у редакторі

en: Where to open contact locations
uk: Мапа для відкриття місць у записах контактів

en: Currently supported values are “openstreetmap” and “google”; if unknown set, uses “openstreetmap”
uk: У поточній версії передбачено підтримку значень «openstreetmap» і «google». Якщо не вказано, буде використано «openstreetmap»

en: Whether to prefer local application over opening map in a browser
uk: Чи слід надавати перевагу локальній програмі перед відкриттям карти у навігаторі

en: Open a contact location in a local application handling 'map:' URI, if available, instead of using a web browser
uk: Відкривати місце перебування контакту у локальній програмі для обробки адрес «map:, якщо така доступна, а не у інтернет-навігаторі

en: Preview Personal before Work information
uk: Перегляд особистого перед даними про місце роботи

en: Show the Personal information before the Work information in the contact preview
uk: Показувати особисті відомості до даних про місце роботи на панелі попереднього перегляду запису контакту

en: Convert mail messages to Unicode
uk: Перетворювати поштові повідомлення на Unicode

en: Convert message text to Unicode UTF-8 to unify spam/ham tokens coming from different character sets.
uk: Перетворити текст повідомлення на кодування UTF-8 для полегшення роботи фільтрів спаму, які мають проблему з різними кодуваннями.

en: Full path command to run Bogofilter
uk: Повний шлях команди для запуску Bogofilter

en: Full path to a Bogofilter command. If not set, then a compile-time path is used, usually /usr/bin/bogofilter. The command should not contain any other arguments.
uk: Повний шлях команди Bogofilter. Якщо не вказано, використовуватиметься час під час збирання програми, зазвичай це /usr/bin/bogofilter. Команді не слід містити інших аргументів.

en: Save directory for reminder audio
uk: Каталог для аудіофайлів нагадувань

en: Directory for saving reminder audio files
uk: Каталог для зберігання звукових файлів нагадування

en: Birthday and anniversary reminder value
uk: Значення нагадування про дні народження та річниці

en: Number of units for determining a birthday or anniversary reminder
uk: Кількість одиниць для визначення нагадування про дні народження і річниці

en: Birthday and anniversary reminder units
uk: Одиниці нагадування про дні народження та річниці

en: Units for a birthday or anniversary reminder, “minutes”, “hours” or “days”
uk: Типові одиниці нагадування, «minutes», «hours» або «days»

en: Compress weekends in month view
uk: Стискати вихідні дні при перегляді місяцю

en: Whether to compress weekends in the month view, which puts Saturday and Sunday in the space of one weekday
uk: Чи стискати вихідні дні в перегляді місяця, який кладе суботу та неділю в простір вихідних

en: Ask for confirmation when deleting items
uk: Питати підтвердження при вилученні об'єктів

en: Whether to ask for confirmation when deleting an appointment or task
uk: Запитувати підтвердження про вилучення зустрічі або завдання

en: Confirm expunge
uk: Підтвердження очищення

en: Whether to ask for confirmation when expunging appointments and tasks
uk: Запитувати підтвердження про вилученні зустрічі чи завдання

en: Month view vertical pane position
uk: Позиція вертикальної панелі при огляді місяця

en: Position of the vertical pane, between the calendar lists and the date navigator calendar
uk: Позиція вертикальної панелі між переглядом списку календарів і календарем навігатора дат

en: Workday end hour
uk: Час завершення робочого дня

en: Hour the workday ends on, in twenty four hour format, 0 to 23
uk: Час закінчення робочого дня, у 24ох -годинному форматі, від 0 до 23

en: Workday end minute
uk: Хвилини завершення робочого дня

en: Minute the workday ends on, 0 to 59.
uk: Хвилина завершення робочого дня, від 0 до 59.

en: Workday start hour
uk: Час початку робочого дня

en: Hour the workday starts on, in twenty four hour format, 0 to 23.
uk: Час початку робочого дня, у 24-годинному форматі, від 0 до 23.

en: Workday start minute
uk: Хвилини початку робочого дня

en: Minute the workday starts on, 0 to 59.
uk: Хвилини початку робочого дня, від 0 до 59

en: Workday start time for Monday
uk: Час початку робочого дня для понеділка

en: Time the workday starts on, in twenty four hour format HHMM, 0000 to 2359, or -1 to use day-start-hour and day-start-minute
uk: Час початку робочого дня, в форматі двадцять чотирьох годин ГГХХ, від 0000 до 2359, або -1 для використання «day-start-hour» і «day-start-minute»

en: Workday end time for Monday
uk: Час завершення робочого дня для понеділка

en: Time the workday ends on, in twenty four hour format HHMM, 0000 to 2359, or -1 to use day-end-hour and day-end-minute
uk: Час закінчення робочого дня, в форматі двадцять чотирьох годин ГГХХ, від 0000 до 2359, або -1 для використання «day-end-hour» і «day-end-minute»

en: Workday start time for Tuesday
uk: Час початку робочого дня для вівторка

en: Time the workday ends on, in twenty four hour format HHMM, 0000 to 2359, or -1 to use day-start-hour and day-start-minute
uk: Час закінчення робочого дня, в форматі двадцять чотирьох годин ГГХХ, від 0000 до 2359, або -1 для використання «day-start-hour» і «day-start-minute»

en: Workday end time for Tuesday
uk: Час завершення робочого дня для вівторка

en: Workday start time for Wednesday
uk: Час початку робочого дня для середи

en: Workday end time for Wednesday
uk: Час завершення робочого дня для середи

en: Workday start time for Thursday
uk: Час початку робочого дня для четверга

en: Workday end time for Thursday
uk: Час завершення робочого дня для четверга

en: Workday start time for Friday
uk: Час початку робочого дня п'ятниці

en: Workday end time for Friday
uk: Час завершення робочого дня для п'ятниці

en: Workday start time for Saturday
uk: Час початку робочого дня для суботи

en: Workday end time for Saturday
uk: Час завершення робочого дня для суботи

en: Workday start time for Sunday
uk: Час початку робочого дня неділі

en: Workday end time for Sunday
uk: Час завершення робочого дня для неділі

en: The second timezone for a Day View
uk: Додатковий часовий пояс для режиму «День»

en: Shows the second time zone in a Day View, if set. Value is similar to one used in a “timezone” key
uk: Якщо зазначено, показувати другорядні зони у режимі «День». Значення є подібним до того, яке використовується у ключі «timezone»

en: Recently used second time zones in a Day View
uk: Останні використані другорядні часові пояси режиму «День».

en: List of recently used second time zones in a Day View
uk: Список останніх використаних додаткових зон у режимі «День»

en: Maximum number of recently used timezones to remember
uk: Максимальна кількість останніх використаних зон, які треба пам'ятати

en: Maximum number of recently used timezones to remember in a “day-second-zones” list
uk: Максимальна кількість останніх використаних зон, які треба запам'ятовувати у списку «day_second_zones»

en: Default reminder value
uk: Типове значення нагадування

en: Number of units for determining a default reminder
uk: Кількість одиниць для визначення типового нагадування

en: Default reminder units
uk: Типові одиниці нагадування

en: Units for a default reminder, “minutes”, “hours” or “days”
uk: Одиниці типового нагадування, «minutes», «hours» або «days».

en: Show categories field in the event/meeting/task editor
uk: Відображати поле категорій в редакторі подій/задач/зібрань

en: Whether to show categories field in the event/meeting editor
uk: Чи показувати поле категорій у редакторі подій/зібрань

en: Show Role field in the event/task/meeting editor
uk: Відображати поле «Посада» в редакторі подій/задач/зібрань

en: Whether to show role field in the event/task/meeting editor
uk: Чи показувати поле «Посада» у редакторі подій/завдань/зібрань

en: Show RSVP field in the event/task/meeting editor
uk: Показувати поле «Прохання відповісти» у редакторі подій/задач/зібрань

en: Whether to show RSVP field in the event/task/meeting editor
uk: Чи показувати поле «Прохання відповісти» у редакторі подій/завдань/зібрань

en: Show status field in the event/task/meeting editor
uk: Відображати поле стану в редакторі подій/задач/зібрань

en: Whether to show status field in the event/task/meeting editor
uk: Чи показувати поле стану у редакторі подій/завдань/зібрань

en: Show timezone field in the event/meeting editor
uk: Відображати поле часового поясу в редакторі подій/задач/зібрань

en: Whether to show timezone field in the event/meeting editor
uk: Чи показувати поле часового поясу у редакторі подій/завдань/зібрань

en: Show type field in the event/task/meeting editor
uk: Відображати поле тип в редакторі подій/задач/зібрань

en: Whether to show type field in the event/task/meeting editor
uk: Чи показувати поле «Тип» у редакторі подій/завдань/зібрань

en: Show toolbar in the event/task/memo editor
uk: Показувати панель інструментів у редакторі подій/задач/зібрань

en: Whether to show toolbar in the event/task/memo editor
uk: Визначає, чи слід показувати панель інструментів у редакторі подій/задач/зібрань

en: Hide completed tasks
uk: Приховувати виконані завдання

en: Whether to hide completed tasks in the tasks view
uk: Чи приховувати виконані завдання під час переглядання завдань

en: Hide task units
uk: Приховувати одиниці завдань

en: Units for determining when to hide tasks, “minutes”, “hours” or “days”
uk: Одиниці визначення моменту приховування завдань, «minutes», «hours» або «days».

en: Hide task value
uk: Приховувати значення завдань

en: Number of units for determining when to hide tasks
uk: Кількість одиниць для визначення, коли ховати завдання

en: Hide cancelled events
uk: Приховувати скасовані події

en: Whether to hide cancelled events in the calendar view
uk: Чи приховувати скасовані завдання на панелі перегляду календаря

en: Hide cancelled tasks
uk: Приховувати скасовані завдання

en: Whether to hide cancelled tasks in the tasks view
uk: Чи приховувати скасовані завдання на панелі перегляду завдань

en: Horizontal pane position
uk: Позиція горизонтальної панелі

en: Position of the horizontal pane, between the date navigator calendar and the task list when not in the month view, in pixels
uk: Положення горизонтальної панелі між календарем навігатора дати та списком завдань, коли поза режимом перегляду місяця, у точках

en: Last reminder time
uk: Час останнього нагадування

en: Time the last reminder ran, in time_t
uk: Час останнього нагадування, у форматі time_t

en: Marcus Bains Line Color — Day View
uk: Колір лінії Маркуса Байнса – режим «День»

en: Color to draw the Marcus Bains line in the Day View
uk: Колір для лінії Маркуса Байнса під час переглядання дня.

en: Marcus Bains Line Color — Time bar
uk: Колір лінії Маркуса Байнса – поле часу

en: Color to draw the Marcus Bains Line in the Time bar (empty for default)
uk: Колір для лінії Маркуса Байнса у розкладі (для типового значення залиште порожнім)

en: Marcus Bains Line
uk: Лінія Маркуса Байнса

en: Whether to draw the Marcus Bains Line (line at current time) in the calendar
uk: Чи малювати лінію Маркуса Байнса (поточний час) в календарі

en: Memo preview pane position (horizontal)
uk: Положення панелі попереднього перегляду приміток (горизонтально)

en: Position of the task preview pane when oriented horizontally
uk: Позиція панелі перегляду завдань у горизонтальному положенні

en: Memo layout style
uk: Стиль приміток

en: The layout style determines where to place the preview pane in relation to the memo list. “0” (Classic View) places the preview pane below the memo list. “1” (Vertical View) places the preview pane next to the memo list
uk: Стиль компонування визначає місце для панелі попереднього перегляду відносно списку приміток. «0» (класичний перегляд) розміщує панель попереднього перегляду під списком приміток. «1» (вертикальний перегляд) розташовує панель поруч із списком приміток

en: Memo preview pane position (vertical)
uk: Положення панелі попереднього перегляду приміток (вертикально)

en: Position of the memo preview pane when oriented vertically
uk: Позиція панелі перегляду приміток у вертикальному положенні

en: Month view horizontal pane position
uk: Позиція горизонтальної панелі при огляді місяця

en: Position of the horizontal pane, between the view and the date navigator calendar and task list in the month view, in pixels
uk: Позиція горизонтальної панелі між переглядом, календарем навігатора дат і списком завдань у перегляді місяця, в точках

en: Scroll Month View by a week, not by a month
uk: Гортати перегляд місяця потижнево, а не помісячно.

en: Whether to scroll a Month View by a week, not by a month
uk: чи гортати перегляд місяця потижнево, а не помісячно

en: Let the Month View start with the current week
uk: Перегляд місяця починається з поточного тижня

en: Whether the month view should show weeks starting with the current week instead of the first week of the month.
uk: Чи має перегляд місяця починатися з поточного тижня, а не першого тижня місяця.

en: Preferred New button item
uk: Бажаний об'єкт нової кнопки

en: Name of the preferred New toolbar button item
uk: Назва бажаного об'єкта нової кнопки на панелі

en: Primary calendar
uk: Головний календар

en: The UID of the selected (or “primary”) calendar in the sidebar of the “Calendar” view
uk: Унікальний ідентифікатор вибраного (або основного) календаря на бічній панелі перегляду календаря

en: Primary memo list
uk: Головний список приміток

en: The UID of the selected (or “primary”) memo list in the sidebar of the “Memos” view
uk: Унікальний ідентифікатор вибраного (або основного) списку приміток на бічній панелі у перегляді приміток

en: Primary task list
uk: Головний список завдань

en: The UID of the selected (or “primary”) task list in the sidebar of the “Tasks” view
uk: Унікальний ідентифікатор вибраного (або основного) списку завдань на бічній панелі перегляду завдань

en: Free/busy template URL
uk: URL шаблону вільний/зайнятий

en: The URL template to use as a free/busy data fallback, %u is replaced by the user part of the mail address and %d is replaced by the domain
uk: Шаблон URL для надсилання даних про зайнятість. %u замінюється на ліву частину поштової адреси, %d — домен.

en: Recurrent Events in Italic
uk: Періодичні події в курсиві

en: Show days with recurrent events in italic font in bottom left calendar
uk: Показувати дні з періодичними подіями курсивним шрифтом у кнопці зліва від календаря

en: Search range for time-based searching in years
uk: Діапазон пошуку за часовою ознакою в роках

en: How many years can the time-based search go forward or backward from currently selected day when searching for another occurrence; default is ten years
uk: Скільки років може охоплювати пошук з вибраного дня, коли шукається інше повторення; типово — десять років

en: Show appointment end times in week and month views
uk: Показувати час завершення зустрічей при перегляді тижню та місяцю

en: Whether to display the end time of events in the week and month views
uk: Чи показувати час завершення подій у переглядах тижня і місяця

en: Show appointment icons in the month view
uk: Показувати піктограми зустрічі в перегляді місяця

en: Whether to show icons of events in the month view
uk: Чи показувати піктограми зустрічі в перегляді місяця

en: Show the memo preview pane
uk: Показувати панель перегляду приміток

en: If “true”, show the memo preview pane in the main window
uk: Якщо зазначено, показує панель попереднього перегляду приміток у головному вікні

en: Show the task preview pane
uk: Показувати панель перегляду завдань

en: If “true”, show the task preview pane in the main window
uk: Якщо зазначено, показувати панель попереднього перегляду завдань у головному вікні

en: Show week numbers in Day View, Work Week View, Year view and Date Navigator
uk: Показати кількість тижнів у перегляді дня, робочого тижня, року і навігаторі дат

en: Whether to show week numbers in various places in the Calendar
uk: Чи показувати кількість тижнів у різних місцях у календарі

en: Vertical position for the tag pane
uk: Вертикальна позиція для панелі міток

en: Show Tasks and Memos pane in the Calendar view
uk: Показати панель завдань та приміток у режимі перегляду календаря

en: Whether to show Tasks and Memos pane in the Calendar view
uk: Чи слід показувати панель завдань та приміток у режимі перегляду календаря

en: Highlight tasks due today
uk: Підсвітити завдання на сьогодні

en: Whether highlight tasks due today with a special color (task-due-today-color)
uk: Чи підсвічувати завдання на сьогодні особливим кольором (task-due-today-color)

en: Tasks due today color
uk: Завдання на сьогодні

en: Background color of tasks that are due today, in “#rrggbb” format. Used together with task-due-today-highlight
uk: Колір тла завдань на сьогодні, в форматі «#rrggbb». Застосовується разом із task-due-today-highlight

en: Task preview pane position (horizontal)
uk: Розташування панелі попереднього перегляду задач (горизонтально)

en: Task layout style
uk: Стиль розташування задач

en: The layout style determines where to place the preview pane in relation to the task list. “0” (Classic View) places the preview pane below the task list. “1” (Vertical View) places the preview pane next to the task list
uk: Стиль компонування визначає місце для панелі попереднього перегляду відносно списку задач. «0» (класичний перегляд) розташовує панель попереднього перегляду під списком задач. «1» (вертикальний перегляд) розташовує панель поруч із списком завдань

en: Task preview pane position (vertical)
uk: Розташування панелі попереднього перегляду задач (вертикально)

en: Position of the task preview pane when oriented vertically
uk: Позиція панелі попереднього перегляду завдань у вертикальному положенні

en: Highlight overdue tasks
uk: Підсвітити згаяні завдання

en: Whether highlight overdue tasks with a special color (task-overdue-color)
uk: Чи підсвічувати згаяні завдання з особливим кольором (task-overdue-color)

en: Overdue tasks color
uk: Колір прострочених завдань

en: Background color of tasks that are overdue, in “#rrggbb” format. Used together with task-overdue-highlight.
uk: Колір тла згаяних завдань, в форматі «#rrggbb». Застосовується разом із overdue-highlight.

en: Time divisions
uk: Розділювачі часу

en: Intervals shown in Day and Work Week views, in minutes
uk: Інтервали, показані в перегляді дня і робочого тижня, в хвилинах

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: The default timezone to use for dates and times in the calendar, as an untranslated Olson timezone database location like “America/New York”
uk: Типовий часовий пояс, що використовується для дат і часу календаря, наприклад, неперекладена назва часового поясу Olson у базі даних часових поясів «America/New York»

en: Twenty four hour time format
uk: 24-годинний формат часу

en: Whether to show times in twenty four hour format instead of using am/pm
uk: Чи показувати час у 24-ох годинному форматі замість am/pm

en: Birthday and anniversary reminder
uk: Нагадування про дні народження та річниці

en: Whether to set a reminder for birthdays and anniversaries
uk: Чи встановлювати нагадування для днів народжень і річниць

en: Default appointment reminder
uk: Типове нагадування про зустріч

en: Whether to set a default reminder for appointments
uk: Чи встановлювати типове нагадування для зустрічей

en: Use system timezone
uk: Використовувати системний часовий пояс

en: Use the system timezone instead of the timezone selected in Evolution
uk: Використовувати системний часовий пояс замість вказаного у Evolution

en: First day of the week
uk: Перший день тижня

en: Monday is a work day
uk: Понеділок — робочий день

en: Tuesday is a work day
uk: Вівторок — робочий день

en: Wednesday is a work day
uk: Середа — робочий день

en: Thursday is a work day
uk: Четвер — робочий день

en: Friday is a work day
uk: П'ятниця — робочий день

en: Saturday is a work day
uk: Субота — робочий день

en: Sunday is a work day
uk: Неділя — робочий день

en: Create events, memos and tasks as Private by default
uk: Створювати події, примітки і завдання як Особисті

en: Draw events as flat, not shaded.
uk: Показувати події пласкими, не затіненими.

en: Whether to order days in the Week View from left to right, rather than from top to bottom.
uk: Чи впорядковувати дні у огляді тижня зліва направо, а не зверху вниз.

en: Allow direct edit of event Summary when clicking on it in the Day, Work Week, Week or Month view.
uk: Дозволити пряме редагування звіту про події при клацанні на ньому в режимі перегляду «День», «Робочий тиждень», «Тиждень або місяць».

en: User-defined reminder times, in minutes
uk: Визначені користувачем проміжки між нагадуваннями, у хвилинах

en: Whether to use markdown editor for the description in the component editor.
uk: Чи слід використовувати редактор розмітки для опису у редакторі компонентів.

en: Show week day names in the Year View
uk: Показувати назви днів тижня у перегляді року

en: Show the preview pane in the Year View
uk: Показувати попередній перегляд у перегляді  року

en: If “true”, show the preview pane in the Year View
uk: Якщо зазначено, показує панель попереднього перегляду у перегляді року

en: Year view horizontal pane position
uk: Позиція горизонтальної панелі при огляді року

en: Position of the horizontal pane, between the year calendar and the list of events for the selected day in the year view, in pixels
uk: Положення горизонтальної панелі між річним календарем навігатора та списком подій для позначеного дня у перегляді року, у точках

en: Layout style for the Year View
uk: Стиль компонування для перегляду року

en: The layout style determines where to place the preview pane. “0” (Horizontal View) places the preview pane below the calendar. “1” (Vertical View) places the preview pane next to the calendar.
uk: Стиль компонування визначає місце для панелі попереднього перегляду відносно списку задач. «0» (горизонтальний перегляд) розташовує панель попереднього перегляду під календарем. «1» (вертикальний перегляд) розташовує панель поруч із календарем.

en: Year view horizontal preview position
uk: Позиція горизонтального попереднього перегляду у перегляді року

en: Position of the horizontal event preview for the year view, in pixels
uk: Позиція горизонтальної панелі попереднього перегляду у перегляді року, в точках

en: Year view vertical preview position
uk: Позиція вертикального попереднього перегляду при огляді року

en: Position of the vertical event preview for the year view, in pixels
uk: Позиція вертикальної панелі попереднього перегляду подій для перегляду року, у точках

en: Shorten event time by minutes
uk: Скоротити тривалість події на вказану кількість хвилин

en: By how many minutes to shorted new event time. Whether event end or start is changed is determined by "shorten-time-end" setting
uk: На скільки хвилин слід скоротити тривалість нової події. Те, буде змінено час завершення чи початку, визначається параметром «shorten-time-end»

en: Whether to shorten event end time
uk: Чи слід зменшувати час завершення події

en: A pair option for "shorten-time" setting, to change the end time or the start time
uk: Парний параметр до параметра «shorten-time», призначено для зміни часу завершення або часу початку

en: Background color for the 'today' day
uk: Колір тла для дня «Сьогодні»

en: Leave empty to use a yellow color derived from the current theme, otherwise use the color of form `#RRGGBB`
uk: Залиште порожнім, якщо слід скористатися жовтим кольором на основі поточної теми. Якщо хочете вказати колір, скористайтеся форматом «#ЧЧЗЗСС»

en: Allow drag-and-drop of events in the Calendar.
uk: Дозволити перетягування зі скиданням для записів подій у календарі.

en: This influences the Day view, the Work Week view, the Week view and the Month view.
uk: Це вплине на режим перегляду «День», режим перегляду «Робочий тиждень», режим перегляду «Тиждень» і режим перегляду «Місяць».

en: Value to preselect when sending an event with attendees with reminders set.
uk: Значення, яке слід попередньо вибрати при надсиланні повідомлення про подію з учасниками і увімкненими нагадуваннями.

en: This remembers the last value of "Send my reminders with this event" option and uses it the next time.
uk: Запам'ятовує останнє значення параметр «Надіслати мої нагадування з цією подією» і використовує його наступного разу.

en: (Deprecated) First day of the week, from Sunday (0) to Saturday (6)
uk: (Застаріло) Перший день тижня, від неділі (0) до суботи (6)

en: This key was deprecated in version 3.10 and should no longer be used. Use “week-start-day-name” instead.
uk: Цей ключ застарілий з версії 3.10 і більше не використовуватиметься. Використовуйте «week-start-day-name» натомість.

en: (Deprecated) Work days
uk: (Застаріло) Робочі дні

en: Days on which the start and end of work hours should be indicated. (This key was deprecated in version 3.10 and should no longer be used. Use the “work-day-monday”, “work-day-tuesday”, etc. keys instead.)
uk: Дні, на котрі починається і закінчується робочий час слід зазначати. (Цей ключ застарів у версії 3.10 і більше не використовуватиметься. Використовуйте «work-day-monday», «work-day-tuesday» тощо натомість.)

en: Previous Evolution version
uk: Попередня версія Evolution

en: The most recently used version of Evolution, expressed as “major.minor.micro”. This is used for data and settings migration from older to newer versions.
uk: Остання використана версія Evolution у форматі «основна.другорядна.мала». Це значення потрібне для перенесення даних і параметрів зі старішої до новішої версії.

en: List of disabled plugins
uk: Перелік вимкнутих додатків

en: The list of disabled plugins in Evolution
uk: Перелік вимкнутих додатків у Evolution

en: The window’s X coordinate
uk: Координата X вікна

en: The window’s Y coordinate
uk: Координата Y вікна

en: The window’s width in pixels
uk: Ширина вікна у пікселях

en: The window’s height in pixels
uk: Висота вікна у пікселях

en: Whether the window is maximized
uk: Чи розгортати вікно

en: GNOME Calendar’s calendar import done
uk: Імпортування з Календаря GNOME завершено

en: Whether calendar from GNOME Calendar has been imported or not
uk: Визначає, чи імпортовано календар з Календаря GNOME

en: GNOME Calendar’s tasks import done
uk: Імпортування завдань Календаря GNOME завершено

en: Whether tasks from GNOME Calendar have been imported or not
uk: Визначає, чи імпортовано завдання з Календаря GNOME

en: Check whether Evolution is the default mailer
uk: перевірити чи є Evolution типовою поштовою програмою

en: Every time Evolution starts, check whether or not it is the default mailer.
uk: При кожному запуску Evolution перевіряти типову поштову програму.

en: Default charset in which to compose messages
uk: Типове кодування для створення повідомлень

en: Default charset in which to compose messages. Uses UTF-8, if not set.
uk: Типове кодування для створення листів. Використовується UTF-8, якщо не вказано.

en: Comma-separated names of the editor to prefer in the message composer
uk: Відокремлені комами назви редакторів листів, яким слід віддавати перевагу

en: If the name doesn’t correspond to any known editor, then the built-in WebKit editor is used. The mode is optional, in which case the editor is used for all the modes it supports. Modes are “plain”, “html”, "markdown-plain", "markdown-html" and "markdown". Example values: “webkit” (to use WebKit for plain and html), “plain:first-editor,html:second-editor” (to use “first-editor” for the “plain” and “second-editor” for “html”)
uk: Якщо назва не відповідає жодному відомому редактору, буде використано вбудований редактор WebKit. Режим є необов'язковим. Якщо вказано, редактор використовується для усіх режимів, підтримку яких передбачено. Режимами є «plain», «html», «markdown-plain», «markdown-html» і «markdown». Приклади значень: «webkit» (щоб скористатися WebKit для звичайного тексту та html), «plain:first-editor,html:second-editor» (щоб скористатися «first-editor» для «plain» і «second-editor» для «html»)

en: Path where picture gallery should search for its content
uk: Шлях, звідки галерея малюнків має черпати її вміст

en: This value can be an empty string, which means it’ll use the system Picture folder, usually set to ~/Pictures. This folder will be also used when the set path is not pointing to the existent folder
uk: Це значення може містити порожній рядок, що означає, що використовуватиметься системна тека малюнків, це, зазвичай, ~/Картинки. Ця тека буде також використовуватись, коли вказаний шлях не належить до наявної теки.

en: Spell check inline
uk: Перевірка орфографії при вводі

en: Draw spelling error indicators on words as you type.
uk: Виводити позначення помилок правопису при вводі тексту.

en: Automatic link recognition
uk: Автоматичне розпізнавання гіперпосилань

en: Recognize links in text and replace them.
uk: Розпізнавати посилання у тексті та замінювати їх.

en: Automatic emoticon recognition
uk: Автоматичне розпізнавання емоцій

en: Recognize emoticons in text and replace them with images or Unicode characters.
uk: Розпізнавати емоційки у тексті та замінювати їх на зображення або унікодні символи.

en: Unicode emoticons
uk: Текстові емоційки

en: Use Unicode characters for emoticons.
uk: Використовуйте унікодні символи для передавання емоцій

en: Attribute message
uk: Приписати лист

en: The text that is inserted when replying to a message, attributing the message to the original author
uk: Текст, який вставлено під час відповіді на лист, приписування листа до його автора

en: Forward message
uk: Переслати лист

en: The text that is inserted when forwarding a message, saying that the forwarded message follows
uk: Текст, який вставлено під час  пересилання листа, заявивши, що пересланий лист відповідний

en: Original message
uk: Первісний лист

en: The text that is inserted when replying to a message (top posting), saying that the original message follows
uk: Текст, який вставлено під час  відповіді на лист (верхнє дописування), заявивши, що первісний лист відповідний

en: Group Reply replies to list
uk: Групувати відповіді на відповіді у список

en: Instead of the normal “Reply to All” behaviour, this option will make the “Group Reply” toolbar button try to reply only to the mailing list through which you happened to receive the copy of the message to which you’re replying.
uk: Замість звичайної поведінки «Відповісти всім», цей параметр виконає кнопку «Групова відповідь», щоб відповісти лише списку листування, через який ви отримаєте копію повідомлення, на яке ви відповідаєте.

en: Put the cursor at the bottom of replies
uk: Розміщати курсор на початок при відповіді

en: Users get all up in arms over where the cursor should go when replying to a message. This determines whether the cursor is placed at the top of the message or the bottom.
uk: Користувач повністю контролює, куди має потрапити курсор при відповіді на повідомлення. Цей параметр визначає, чи буде курсор на початку або наприкінці повідомлення.

en: Always request read receipt
uk: Запитати звіт про прочитання

en: Whether a read receipt request gets added to every message by default.
uk: Чи додавати звіт про прочитання до кожного повідомлення.

en: Always request Delivery Status Notification
uk: Завжди надсилати запит на сповіщення про отримання

en: Whether a Delivery Status Notification request gets added to every message by default.
uk: Визначає, чи додаватиметься типово запит на сповіщення щодо стану отримання для кожного повідомлення.

en: What mode open the composer with
uk: У якому режимі слід відкривати редактор повідомлень

en: Spell checking languages
uk: Мови перевірки орфографії

en: List of dictionary language codes used for spell checking.
uk: Список мов, що використовуються для перевірки орфографії.

en: List of recently used spell checking languages
uk: Список останніх використаних для перевірки правопису мов

en: List of dictionary language codes used for spell checking, which had been used recently.
uk: Список кодів словників нещодавно використаних мов для перевірки орфографії.

en: How many recently used spell checking languages to remember
uk: Кількість нещодавно використаних мов для перевірки правопису, які пам'ятатиме програма

en: Show “Bcc” field when sending a mail message
uk: Показувати поле «Прихована копія» при надсиланні повідомлення

en: Show the “Bcc” field when sending a mail message. This is controlled from the View menu when a mail account is chosen.
uk: Показувати поле «Прихована копія» при надсиланні повідомлення. Цей параметр контролюється з меню «Перегляд», коли вибрано обліковий запис пошти.

en: Show “Cc” field when sending a mail message
uk: Показувати поле «Копія» при надсиланні повідомлення

en: Show the “Cc” field when sending a mail message. This is controlled from the View menu when a mail account is chosen.
uk: Показувати поле «Копія» при надсиланні повідомлення. Цей параметр контролюється з меню «Перегляд», коли вибрано обліковий запис пошти.

en: Show “From” override field when sending a mail message
uk: Показувати заміну поля «Від», коли надсилаєте лист

en: Show the “From” override field when sending a mail message. This is controlled from the View menu when a mail account is chosen.
uk: Показувати заміну поля «Від», коли надсилаєте лист. Цей параметр вказується з меню Перегляд, коли вибрано поштовий обліковий запис.

en: Show “Reply To” field when sending a mail message
uk: Показувати поле «Відповісти» при надсиланні повідомлення

en: Show the “Reply To” field when sending a mail message. This is controlled from the View menu when a mail account is chosen.
uk: Показувати поле «Відповісти» при надсиланні повідомлення. Цей параметр контролюється з меню «Перегляд», коли вибрано обліковий запис пошти.

en: Show “Mail-Followup-To” field when sending a mail message
uk: Показувати поле «Адреса переспрямовування» при надсиланні повідомлення

en: Show the “Mail-Followup-To” field when sending a mail message. This is controlled from the View menu when a mail account is chosen.
uk: Показувати поле «Адреса переспрямовування» при надсиланні повідомлення. Цей параметр контролюється з меню «Перегляд», коли вибрано обліковий запис пошти.

en: Show “Mail-Reply-To” field when sending a mail message
uk: Показувати поле «Зворотна адреса» при надсиланні повідомлення

en: Show the “Mail-Reply-To” field when sending a mail message. This is controlled from the View menu when a mail account is chosen.
uk: Показувати поле «Зворотна адреса» при надсиланні повідомлення. Цей параметр контролюється з меню «Перегляд», коли вибрано обліковий запис пошти.

en: Show “From” field when posting to a newsgroup
uk: Показувати поле «Від» у дописах до групи новин

en: Show the “From” field when posting to a newsgroup. This is controlled from the View menu when a news account is chosen.
uk: Показувати поле «Від» при надсиланні дописів до групи новин. Цей параметр контролюється з меню «Перегляд», коли вибрано обліковий запис новин.

en: Show “Reply To” field when posting to a newsgroup
uk: Показувати поле «Відповісти» у дописах до групи новин

en: Show the “Reply To” field when posting to a newsgroup. This is controlled from the View menu when a news account is chosen.
uk: Показувати поле «Відповісти» при надсиланні повідомлення. Цей параметр контролюється з меню Вигляд, коли обрано рахунок новин.

en: Show “Mail-Followup-To” field when posting to a newsgroup
uk: Показувати поле «Адреса переспрямовування» у дописах до групи новин

en: Show the “Mail-Followup-To” field when posting to a newsgroup. This is controlled from the View menu when a news account is chosen.
uk: Показувати поле «Адреса переспрямовування» при надсиланні дописів до групи новин. Цей параметр контролюється з меню «Перегляд», коли вибрано обліковий запис новин.

en: Show “Mail-Reply-To” field when posting to a newsgroup
uk: Показувати поле «Зворотна адреса» у дописах до групи новин

en: Show the “Mail-Reply-To” field when posting to a newsgroup. This is controlled from the View menu when a news account is chosen.
uk: Показувати поле «Зворотна адреса» при надсиланні повідомлення. Цей параметр контролюється з меню Вигляд, коли обрано рахунок новин.

en: Digitally sign replies when the original message is signed
uk: Цифровий підпис відповідей, коли первісний лист підписано

en: Automatically enable PGP or S/MIME signatures when replying to a message which is also PGP or S/MIME signed.
uk: Автоматично вмикати підписування PGP або S/MIME під час відповіді на лист, який також підписано через PGP або S/MIME

en: Encode filenames in an Outlook/GMail way
uk: Кодувати назви файлів відповідно до Outlook/GMail

en: Encode filenames in the mail headers same as Outlook or GMail do, to let them display correctly filenames with UTF-8 letters sent by Evolution, because they do not follow the RFC 2231, but use the incorrect RFC 2047 standard.
uk: Кодувати назви файлів у заголовках пошти так само, як це роблять Outlook або GMail, що дозволить їм правильно показувати назви файлів у UTF-8, які надсилаються через Evolution. Це пов'язано з тим, що вони не дотримуються RFC 2231, а використовують натомість неправильний стандарт RFC 2047.

en: Send messages through Outbox folder
uk: Надсилати повідомлення через теку Вихідні

en: Always save messages to Outbox folder when sending, to let a user choose when the messages should be sent.
uk: Завжди зберігати повідомлення у теці Вихідні при надсиланні, щоби дозволити користувачеві вибрати, коли слід відправити повідомлення.

en: How long to delay Outbox flush when sending messages through Outbox folder
uk: Наскільки довго слід затримувати очищення теки «Вихідні» при надсиланні повідомлення через теку «Вихідні»

en: A delay, in minutes, to wait for the Outbox folder flush. Less than 0 means never flush, 0 means immediately, the rest is the delay interval in minutes.
uk: Час, у хвилинах, протягом якого слід очищувати теку «Вихідні». Від'ємне значення означає «ніколи не очищувати», 0 — «очищувати негайно», решта чисел визначають час у хвилинах.

en: Include signature in new messages only
uk: Включати підпис лише до нових повідомлень

en: Include selected signature only for new messages, but have no signature added for Replies or Forwards.
uk: Включати вибраний підпис лише до нових повідомлень, і не додавати підпис до відповідей і переспрямованих повідомлень.

en: Put personalized signatures at the top of replies
uk: Розміщати особистий підпис у верхній частині відповідей

en: Users get all up in arms over where their signature should go when replying to a message. This determines whether the signature is placed at the top of the message or the bottom.
uk: Користувач може вказати, де має розміщуватися його підпис при відповіді на повідомлення. Цей параметр вказує, чи буде підпис на початку чи наприкінці повідомлення.

en: Do not add signature delimiter
uk: Не додавати розділювач для підпису

en: Set to TRUE in case you do not want to add signature delimiter before your signature when composing a mail.
uk: Встановіть у ІСТИНА, якщо не хочете додавати розділювач підпису при створенні поштового повідомлення

en: Keep original message signature in replies
uk: Зберігати підпис початкового повідомлення у відповідях

en: When set to TRUE, keep original message signature in replies, otherwise strip the signature and everything below it when replying to the message.
uk: Якщо має значення «істина», зберігати оригінальний підпис повідомлення у відповідях, інакше скорочувати підпис і все, що нижче, при відповіді на повідомлення.

en: Ignore list Reply-To:
uk: Ігнорувати список відповідей на:

en: Some mailing lists set a Reply-To: header to trick users into sending replies to the list, even when they ask Evolution to make a private reply. Setting this option to TRUE will attempt to ignore such Reply-To: headers, so that Evolution will do as you ask it. If you use the private reply action, it will reply privately, while if you use the “Reply to List” action it will do that. It works by comparing the Reply-To: header with a List-Post: header, if there is one.
uk: Деякі списки листування налаштовані відповісти на: заголовки, щоб обійти користувачів у надсиланні відповіді в список, навіть коли вони випрошують особисту відповідь. Вказання значення TRUE буде намагатись уникнути таких відповідей до: заголовок, отже програма зробить, якщо ви попрохаєте про це. Якщо ви використовуєте особисту відповідь, відповідь буде особиста, поки ви використовуватимете дію «Відповісти у список». Це працює через порівняння відповісти на: заголовок зі списком повідомлень, якщо такий є.

en: List of localized “Re”
uk: Список локалізованих «Re»

en: Comma-separated list of localized “Re” abbreviations to skip in a subject text when replying to a message, as an addition to the standard “Re” prefix. An example is “SV,AV”.
uk: Список відокремлених комами локалізованих абревіатур «Re», які слід пропускати у тексті теми повідомлення, коли відповідаєте на лист, окрім стандартного префікса «Re». Приклад — «SV,AV».

en: List of localized “Re” separators
uk: Список локалізованих роздільників для «Re»

en: A list of localized “Re” separators, used to skip in a subject text when replying to a message, as an addition to the standard “:” and the Unicode “︰” separators.
uk: Список локалізованих роздільників «Re», який використовується для відокремлення тексту теми повідомлення при відповіді на повідомлення, окрім стандартного роздільника «:» та роздільника Юнікод «︰».

en: Use localized “Fwd”/“Re” in message Subject
uk: Використовувати локалізовані «Fwd»/«Re» у темі повідомлення

en: When set to true, uses localized “Fwd”/“Re” in message Subject on reply and forward as provided by current locale translation, otherwise uses unlocalized version.
uk: Якщо «так», використовувати локалізовані «Fwd»/«Re» у темі повідомлення у відповіді або пересиланні, як пропонується поточним локалізованим перекладом, інакше залишати нелокалізовану версію.

en: Number of characters for wrapping
uk: Число символів для перенесення

en: Will autowrap lines after given number of characters.
uk: Буде автоматично переносити рядки після заданого числа символів.

en: Number of To and CC recipients to ask “prompt-on-many-to-cc-recips” from
uk: Кількість одержувачів для запиту «prompt-on-many-to-cc-recips»

en: When to ask, when the number of To and CC recipients reaches this value.
uk: Коли запитуватись, якщо число одержувачів досягло цього значення.

en: Whether to always show main toolbar
uk: Визначає, чи слід завжди показувати головну панель інструментів

en: If set to “true”, the main toolbar will be visible.
uk: Якщо встановлено значення «true», головна панель інструментів буде видимою.

en: Whether to always show edit toolbar
uk: Визначає, чи слід завжди показувати панель інструментів редагування

en: If set to “true”, the edit toolbar will be visible.
uk: Якщо встановлено значення «true», панель інструментів редагування буде видимою.

en: Whether to always show Sign and Encrypt buttons on the toolbar
uk: Чи завжди показувати кнопки «Підписати» і «Зашифрувати» на панелі

en: If set to “true”, the Sign and Encrypt buttons for either PGP or S/MIME are always shown in the composer’s toolbar. Otherwise they are shown only when being used.
uk: Якщо позначено, кнопки «Підписати» і «Зашифрувати» для PGP або S/MIME завжди показуватиметься на панелі редактора. В іншому випадку, вони будуть показуватись лише за їхнього використання.

en: Wrap quoted text in replies
uk: Згортати цитований текст у відповідях

en: If set to “true” quoted text in replies will be wrapped.
uk: Якщо позначено, цитований текст у відповідях буде згорнуто.

en: Paste plain text as preformatted
uk: Вставляти простий текст як попередньо форматований

en: When set, paste a plain text into the composer body as Preformatted paragraph. When not set, paste it as Normal paragraph.
uk: Якщо встановлено, вставляти простий текст до поля вмісту повідомлення редактора як попередньо форматовані абзаци. Якщо не встановлено, вставляти такий текст як звичайні абзаци.

en: Convert UTC time in reply credits to local time
uk: У відповідях перетворити час UTC у місцевий час

en: Whether the time in reply credits should be converted to local time when it’s in UTC in the message.
uk: Чи потрібно перетворювати час у відповідях на місцевий час, якщо у повідомленні його показано в UTC.

en: Convert time in reply credits to local time
uk: У відповідях перетворити час у місцевий час

en: Whether the time in reply credits should be converted to local time. This converts any time, not only UTC times, for which “composer-reply-credits-utc-to-localtime” can be used.
uk: Чи потрібно перетворювати час у відповідях на місцевий час. У результаті буде перетворено час у всіх часових поясах, не лише у загальносвітовому часі, для якого може бути використано «composer-reply-credits-utc-to-localtime».

en: Use user date format in reply credits
uk: Скористатися форматом дати користувача у відповідях

en: Whether the date in reply credits should be shown in the user date format. If unset, shows the header value from the original message.
uk: Визначає, чи слід показувати дату у відповідях у визначеному користувачем форматі. Якщо не вказано, буде використано значення із заголовка початкового повідомлення.

en: Mark replied to messages as read
uk: Позначати повідомлення із відповідями як прочитані

en: When replying to a message and marking it as being replied to, then whether also mark it as read.
uk: Коли ви відповідаєте на повідомлення і позначаєте його як таке, на яке надіслано відповідь, позначати його як прочитане.

en: Whether start Plain Text composer with Preformatted paragraph mode
uk: Чи слід запускати редактор режиму звичайного тексту у режимі попередньо форматованих абзаців

en: When set to true, new Plain Text messages will have preselected Preformatted paragraph mode. The Normal paragraph mode will be used when set to false.
uk: Якщо встановлено значення «істина», редагування нових текстових повідомлень із звичайним текстом працюватиме у режимі попереднього вибраного і форматованого тексту. Режим нормального абзацу буде використано, якщо встановлено значення «хибність».

en: Whether to obey Content-Disposition:inline message header hint
uk: Чи дотримуватись підказки заголовку Content-Disposition:inline

en: Set to “false” to block automatic display of attachments with Content-Disposition: inline.
uk: Вкажіть «хибність», щоб заблокувати автоматичний показ долучень з Content-Disposition: inline.

en: Save file format for drag-and-drop operation
uk: Зберегти формат файл для перетягування

en: Can be either “mbox” or “pdf”.
uk: Може бути або «mbox», або «pdf».

en: Show image animations
uk: Показувати анімацію зображень

en: Enable animated images in HTML mail. Many users find animated images annoying and prefer to see a static image instead.
uk: Увімкнути анімацію зображень у повідомленнях HTML. Багатьох користувачів дратують анімовані зображення, і натомість вони хочуть бачити статичні зображення.

en: Enable or disable type ahead search feature
uk: Увімкнути чи вимкнути

en: Enable the sidebar search feature to allow interactive searching of folder names.
uk: Увімкнути функцію пошуку бічної панелі, для інтерактивного пошуку назв тек.

en: Enable or disable magic space bar
uk: Увімкнути чи вимкнути магію для клавіші пробіл

en: Enable this to use Space bar key to scroll in message preview, message list and folders.
uk: Якщо параметр увімкнено, клавіша пробіл використовується для прокручування перегляду повідомлення, списків повідомлень та тек.

en: Enable to use a similar message list view settings for all folders
uk: Увімкнути використання подібних налаштувань перегляду списку повідомлень для всіх тек

en: Enable to use a similar message list view settings for all folders.
uk: Увімкнути використання подібних налаштувань перегляду переліку повідомлень для всіх тек.

en: Enable to use the same search settings for all folders
uk: Увімкнути використання одних параметрів пошуку для усіх тек

en: This is considered only in combination with the 'global-view-setting'.
uk: Береться до уваги лише у поєднанні із «global-view-setting».

en: Mark citations in the message “Preview”
uk: Позначати цитати у повідомленні в панелі попереднього перегляду

en: Mark citations in the message “Preview”.
uk: Позначати цитати у повідомленні в панелі попереднього перегляду.

en: Citation highlight color
uk: Колір підсвічування цитування

en: Citation highlight color.
uk: Колір підсвічування цитування.

en: Enable/disable caret mode
uk: Увімкнути/вимкнути режим вставки

en: Enable caret mode, so that you can see a cursor when reading mail.
uk: Увімкнути режим вставки, ви зможете бачити курсор при читанні пошти.

en: Default charset in which to display messages
uk: Типове кодування показу повідомлень

en: Default charset in which to display messages.
uk: Типове кодування показу повідомлень

en: Automatically load images for HTML messages over HTTP
uk: Автоматично завантажувати зображення у листах HTML через HTTP

en: Show notification about missing remote content
uk: Показувати сповіщення про брак віддаленого вмісту

en: When the message preview shows a message which requires to download remote content, while the download is not allowed for the user or the site, then show a notification about it on top of the preview panel.
uk: Коли у перегляді показано лист, який потребує звантаження віддаленого вмісту, і звантаження не дозволено для користувача або сайтом, то показувати сповіщення про це на панелі перегляду.

en: Show Animations
uk: Показувати анімацію

en: Show animated images as animations.
uk: Показувати анімаційні зображення як анімацію.

en: Show all message headers
uk: Показувати всі заголовки повідомлень

en: Show all the headers when viewing a messages.
uk: Показувати всі заголовки при перегляді повідомлень.

en: List of headers to show when viewing a message.
uk: Показувати список заголовків, коли переглядаєте лист.

en: Each header is represented as a pair: the header name, and a boolean indicating whether the header is enabled. Disabled headers are not shown when viewing a message, but are still listed in Preferences.
uk: Кожен заголовок подається як пара: назва заголовка, і двійкове число, яке вказує, чи заголовок увімкнено. Вимкнутий заголовок не показується, коли переглядаєте лист, але показується у вікні параметрів.

en: Show photo of the sender
uk: Показати фотографію відправника

en: Show the photo of the sender in the message reading pane.
uk: Показувати фотографію відправника у панелі читання повідомлень.

en: Search libravatar.org for photo of the sender
uk: Шукати на libravatar.org за фотографією для відправника

en: Allow searching also at libravatar.org for photo of the sender.
uk: Дозволяє шукати світлину для відправника на libravatar.org.

en: Mark as Seen after specified timeout
uk: Позначати повідомлення як прочитані після вказаного проміжку часу

en: Mark as Seen after specified timeout.
uk: Позначати повідомлення як прочитані після вказаного проміжку часу.

en: Mark as Seen always after specified timeout
uk: Завжди зазначити як побачене після певно періоду часу

en: If set to true, the selected message will be set as unread after the timeout also after the folder change.
uk: Якщо зазначено, вибраний лист буде зазначений як непрочитаний після певного періоду часу і зміни теки.

en: Timeout for marking messages as seen
uk: Затримка перед позначенням листів побаченими

en: Timeout in milliseconds for marking messages as seen.
uk: Час очікування в мілісекундах для позначення листів побаченими.

en: Show Attachment Bar
uk: Показувати панель долучень

en: Show Attachment Bar below the message preview pane when the message has attachments.
uk: Показує панель долучення нижче перегляду листа, коли є долучення.

en: Sender email-address column in the message list
uk: Показувати електронну адресу автора у списку повідомлень

en: Show the email-address of the sender in a separate column in the message list.
uk: Показувати електронну адресу автора у зведеному стовпчику повідомлень у списку повідомлень.

en: Show deleted messages in the message-list
uk: Показувати вилучені повідомлення у списку повідомлень

en: Show deleted messages (with a strike-through) in the message-list.
uk: Показувати вилучені повідомлення (як перекреслені) у списку повідомлень.

en: Show junk messages in the message-list
uk: Показувати спам у списку листів

en: Show junk messages (with a red strike-through) in the message-list.
uk: Показувати спам (з червоною перекресленням) у списку листів.

en: Enable Unmatched search folder
uk: Увімкнути теку незакритих пошуків

en: Enable Unmatched search folder within Search Folders. It does nothing if Search Folders are disabled.
uk: Увімкнути теку незакритих пошуків у теках пошуку. Не працює, якщо теки пошуку вимкнено.

en: Hides the per-folder preview and removes the selection
uk: Сховати попередній перегляд для кожного каталогу та вилучити виділення

en: This key is read only once and reset to “false” after read. This unselects the mail in the list and removes the preview for that folder.
uk: Цей ключ читається лише один раз та скидається у хибність після читання. За допомогою нього можна скасувати виділення пошти та скасувати панель перегляду поточного каталогу.

en: Height of the message-list pane
uk: Висота панелі списку повідомлень

en: Height of the message-list pane.
uk: Висота панелі списку повідомлень.

en: Whether message headers are collapsed in the user interface
uk: Чи заголовки листів ховати в інтерфейсі

en: Width of the message-list pane
uk: Ширина панелі списку повідомлень

en: Width of the message-list pane.
uk: Ширина панелі списку повідомлень.

en: Layout style
uk: Стиль розташування

en: The layout style determines where to place the preview pane in relation to the message list. “0” (Classic View) places the preview pane below the message list. “1” (Vertical View) places the preview pane next to the message list.
uk: Стиль розташування вказує місце для панелі попереднього перегляду відносно списку повідомлень. «0» (класичний вигляд) панель під списком повідомлень. «1» (вертикальний вигляд) панель поруч зі списком повідомлень.

en: Variable width font
uk: Шрифт змінної ширини

en: The variable width font for mail display.
uk: Пропорційний шрифт для основного дисплею.

en: Terminal font
uk: Термінальний шрифт

en: The terminal font for mail display.
uk: Шрифт термінала для показу пошти.

en: Use custom fonts
uk: Використовувати інші шрифти

en: Use custom fonts for displaying mail.
uk: Використовувати інші шрифти для показу пошти.

en: Compress display of addresses in TO/CC/BCC
uk: Стиснути показ адрес у Кому/Копія/Прихована

en: Compress display of addresses in TO/CC/BCC to the number specified in address_count.
uk: Стиснути показ Кому/Копія/Прихована до числа вказаного у address_count.

en: Number of addresses to display in TO/CC/BCC
uk: Кількість адрес, що відображаються у Кому/Копія/Прихована

en: This sets the number of addresses to show in default message list view, beyond which a “...” is shown.
uk: Задає кількість адрес, що відображаються при перегляді типового списку повідомлень, при перевищенні цього числа відображається «…».

en: Show mails in headers part of the message preview when name is available
uk: Показувати повідомлення у частині заголовка панелі попереднього перегляду повідомлень, якщо доступна назва

en: When set to false, the mail addresses which contain both the name and the email parts in headers like To/Cc/Bcc will be shown only with the name part, without the actual email, with the name made clickable.
uk: Якщо встановлено значення «хибність», адреси електронної пошти, які містять як назву, так і частини електронної пошти у заголовках, зокрема «Кому» / «Копія» / «Прихована копія», буде показано лише з частиною імені, без адреси електронної пошти, при цьому на імені можна буде клацати.

en: Thread the message-list based on Subject
uk: Розбивати список повідомлень за полем «Тема»

en: Whether or not to fall back on threading by subjects when the messages do not contain In-Reply-To or References headers.
uk: Чи вмикати розбиття на гілки за темою, коли повідомлення не містять заголовків In-Reply-To або References.

en: Default value for thread expand state
uk: Типовий стан гілки

en: This setting specifies whether the threads should be in expanded or collapsed state by default. Evolution requires a restart.
uk: Цей параметр вказує стан типової гілки. Чи повинна вона розкриватися або з'являтися згорнутою. Треба перезапустити Evolution, що зміни набрали сили.

en: Whether sort threads based on latest message in that thread
uk: Чи сортувати гілки за останнім повідомленням у цій гілці

en: This setting specifies whether the threads should be sorted based on latest message in each thread, rather than by message’s date. Evolution requires a restart.
uk: Чи повинна гілка сортуватися на основі останнього повідомлення у кожній гілці, або ж за датою повідомлень. Для набуття змінами чинності слід перезапустити Evolution.

en: Whether sort thread children always ascending
uk: Чи завжди впорядковувати гілку за зростанням

en: This setting specifies whether the thread children should be sorted always ascending, rather than using the same sort order as in the thread root level.
uk: Цей параметр вказує, чи гілку слід завжди впорядковувати за зростанням замість впорядкування на рівні кореня.

en: Whether to compress thread level
uk: Чи слід стискати рівні гілок

en: Set to true to compress thread levels for flat conversations, to make the level not so deep.
uk: Встановіть значення «істина», щоб програма стискала рівні гілок для спрощення перегляду спілкувань і зменшення надмірного розподілу за рівнями.

en: Whether to generate flat threads
uk: Визначає, чи слід створювати плоскі гілки

en: Set to true to generate flat threads. That is, the thread will have only one level, with no sublevels.
uk: Встановіть значення істинності для створення плоских гілок. Тобто буде створено гілки з одним рівнів, без підлеглих рівнів.

en: Sort accounts alphabetically in a folder tree
uk: Впорядкувати облікові записи в алфавітному порядку в дереві тек

en: Tells how to sort accounts in a folder tree used in a Mail view. When set to true accounts are sorted alphabetically, with an exception of On This Computer and Search folders, otherwise accounts are sorted based on an order given by a user
uk: Пояснює, як впорядковувати облікові записи в дереві тек у перегляді пошти. Коли зазначено, облікові записи будуть упорядковуватись у алфавітному порядку, за винятком «На цьому комп'ютері» і тек пошуку, інакше облікові записи буде впорядковано ґрунтуючись на порядку заданому користувачем.

en: Log filter actions
uk: Реєструвати дій фільтра

en: Log filter actions to the specified log file.
uk: Реєструвати дії фільтра у вказаний журнальний файл.

en: Logfile to log filter actions
uk: Журнальний файл для реєстрації дій фільтра

en: If not set, or being “stdout”, then the logging is done to stdout, instead to a file.
uk: Якщо не вказано, або вказано «stdout», тоді журнал записуватиметься до стандартного виведення, а не до файла.

en: Flush Outbox after filtering
uk: Очистити вихідні після фільтрації

en: Whether to flush Outbox after filtering is done. Outbox flush will happen only when there was used any “Forward to” filter action and approximately one minute after the last action invocation.
uk: Чи очищувати вихідні після завершення фільтрування. Очищення вихідних відбудеться лише, коли буде використано дію фільтра «Переслано до» і приблизно через хвилину після останнього виклику.

en: Default forward style
uk: Типовий стиль пересилання

en: Default reply style
uk: Типовий стиль відповіді

en: Forward and reply attribution language tag, like en_US. Empty string means to use the same language as the user interface.
uk: Мітка мови переспрямованих повідомлень та відповідей, наприклад en_US. Порожній рядок — використовувати мову перекладу інтерфейсу користувача.

en: Prompt on send when using key accelerator (Ctrl+Enter)
uk: Запитувати про надсилання при використання клавішного скорочення (Ctrl+Enter)

en: Prompt the user when he or she tries to send a message with a key accelerator.
uk: Запитувати підтвердження у користувача коли він чи вона намагається надіслати повідомлення із клавішним скороченням.

en: Prompt on empty subject
uk: Попереджати при порожній темі

en: Prompt the user when he or she tries to send a message without a Subject.
uk: Запитувати підтвердження у користувача коли він намагається надіслати повідомлення без теми.

en: Prompt when emptying the trash
uk: Спонукати під час очищення смітника

en: Prompt the user when he or she tries to empty the trash.
uk: Спонукати користувача, коли він або вона намагається очистити смітник.

en: Prompt when user expunges
uk: Попереджати при очищенні смітника

en: Prompt the user when he or she tries to expunge a folder.
uk: Запитувати підтвердження у користувача при очищенні теки.

en: Prompt when user calls Empty Junk
uk: Запитувати, якщо користувач хоче спорожнити теку спаму

en: Prompt the user when he or she tries to Empty a Junk folder.
uk: Запитувати підтвердження у користувача при очищенні теки спаму.

en: Prompt when user marks message as Junk
uk: Запитувати, якщо користувач позначає повідомлення як спам

en: Prompt the user when he or she tries to mark a message as Junk.
uk: Запитувати підтвердження у користувача коли він намагається позначити повідомлення як спам.

en: Prompt before sending to recipients not entered as mail addresses
uk: Запитувати перед надсиланням до одержувачів, адреси до яких не введено

en: It disables/enables the repeated prompts to warn that you are trying to send a message to recipients not entered as mail addresses
uk: Вмикає/вимикає повторні запити, щоб попередити, що ви намагаєтесь надіслати повідомлення до одержувачів, адреси до яких не введено

en: Prompt when user only fills Bcc
uk: Попереджати, якщо користувач вказав лише отримувачів прихованої копії

en: Prompt when user tries to send a message with no To or Cc recipients.
uk: Попереджати, коли користувач намагається надіслати повідомлення без вказування отримувача у полях «Кому:» та «Копія:»

en: Prompt when user tries to send unwanted HTML
uk: Попереджувати, коли користувач намагається надіслати небажаний HTML

en: Prompt when user tries to send HTML mail to recipients that may not want to receive HTML mail.
uk: Попереджати, якщо користувач намагається надіслати HTML повідомлення отримувачам, які цього не бажають

en: Prompt when user tries to open 10 or more messages at once
uk: Попереджати при спробі відкрити 10 чи більше повідомлень одночасно

en: If a user tries to open 10 or more messages at one time, ask the user if they really want to do it.
uk: Якщо користувач спробує відкрити 10 чи більше повідомлень одночасно, виводити діалог запиту, чи дійсно користувач бажає це зробити.

en: Prompt while marking multiple messages
uk: Попереджати при позначенні кількох повідомлень

en: Enable or disable the prompt whilst marking multiple messages.
uk: Вимкнути/увімкнути попередній перегляд при позначенні кількох повідомлень.

en: Prompt when deleting messages in search folder
uk: Попереджати при надсиланні повідомлень з порожньою темою

en: It disables/enables the repeated prompts to warn that deleting messages from a search folder permanently deletes the message, not simply removing it from the search results.
uk: Вмикає/вимикає вікно попередження по те, що вилучення повідомлень з теки пошуку призведе до остаточного вилучення повідомлення, а не просто до вилучення його з результатів пошуку.

en: Asks whether to copy a folder by drag-and-drop in the folder tree
uk: Запитує, чи копіювати теку через перетягування у дереві тек

en: Possible values are: “never” — do not allow copy with drag-and-drop of folders in folder tree, “always” — allow copy with drag-and-drop of folders in folder tree without asking, or “ask” — (or any other value) will ask user.
uk: Допустимі значення: «never» — ніколи не закривати вікно переглядача, «always» — завжди закривати вікно переглядача,  «ask» — (або будь-яке інше значення) запитувати користувача.

en: Asks whether to move a folder by drag-and-drop in the folder tree
uk: Запитує, чи перемістити теку через перетягування у дереві тек

en: Possible values are: “never” — do not allow move with drag-and-drop of folders in folder tree, “always” — allow move with drag-and-drop of folders in folder tree without asking, or “ask” — (or any other value) will ask user.
uk: Допустимі значення: «never» — ніколи не закривати вікно переглядача, «always» — завжди закривати вікно переглядача,  «ask» — (або будь-яке інше значення) запитувати користувача.

en: Prompt when replying privately to list messages
uk: Запитувати, коли відповідається особисто на список повідомлень

en: It disables/enables the repeated prompts to warn that you are sending a private reply to a message which arrived via a mailing list.
uk: Вмикає/вимикає повторні запити, щоб попередити, що ви надсилаєте особисту відповідь на повідомлення, яке отримано через список листування.

en: Prompt when mailing list hijacks private replies
uk: Запитувати, коли список листування захоплює особисті відповіді

en: It disables/enables the repeated prompts to warn that you are trying sending a private reply to a message which arrived via a mailing list, but the list sets a Reply-To: header which redirects your reply back to the list
uk: Вмикає/вимикає повторні запити, щоб попередити, що ви намагаєтесь надіслати особисту відповідь на повідомлення, яке отримано через список листування, однак список налаштовано відповідь на: заголовок, який перенаправляє відповідь назад до списку

en: Prompt when replying to many recipients
uk: Запитувати, коли відповідь надсилається кільком одержувачам

en: It disables/enables the repeated prompts to warn that you are sending a reply to many people.
uk: Вмикає/вимикає повторні запити, щоб попередити, що ви надсилаєте відповіді кільком людям.

en: Prompt when switching composer format and the content needs to lose its formatting
uk: Запитувати, коли перемикання формату редактора призводитиме до втрати форматування вмістом

en: It disables/enables the repeated prompts to warn that you are switching composer format and the content needs to lose its formatting.
uk: Вмикає/вимикає повторні запити, щоб попередити, що ви перемикаєте формат редактора, і вміст втратить форматування.

en: Prompt when sending to many To and CC recipients
uk: Запитуватись, коли надсилаєте лист з багатьма одержувачами

en: Enable or disable the prompt when sending to many To and CC recipients. The “composer-many-to-cc-recips-num” defines the threshold.
uk: Увімкнути або вимкнути запит перед надсиланнями листа багатьом одержувачам. Значення «composer-many-to-cc-recips-num» визначає поріг.

en: List of addresses, or even parts of addresses, which accept HTML
uk: Список адрес або навіть частин адрес, які приймають HTML

en: It's a complementary option for “prompt-on-unwanted-html”, containing list of addresses, which accept HTML messages.
uk: Це параметр-доповнення до «prompt-on-unwanted-html», містить список адрес, які приймають повідомлення HTML.

en: Policy for automatically closing the message browser window when forwarding or replying to the displayed message.
uk: Політика для автоматичного закривання вікна огляду листів, коли пересилають або відповідають на показаний лист.

en: Empty Trash folders on exit
uk: Очищати теку смітника при виході

en: Empty all Trash folders when exiting Evolution.
uk: Очищати теку смітника при виході з Evolution.

en: Minimum days between emptying the trash on exit
uk: Мінімальна кількість днів між очищенням смітника при виході

en: Minimum time between emptying the trash on exit, in days.
uk: Мінімальний проміжок часу між очищенням смітника при завершенні програми, у днях.

en: Last time Empty Trash was run
uk: Час останнього очищення смітника

en: The last time Empty Trash was run, in days since January 1st, 1970 (Epoch).
uk: Останній раз, коли очищувався смітник, у днях з початку епохи, починаючи з першого січня 1970 року.

en: Amount of time in seconds the error should be shown on the status bar.
uk: Інтервал часу, протягом якого у панелі стану відображається помилка.

en: Level beyond which the message should be logged.
uk: Рівень, вище якого повідомлення мають заноситися у журнал.

en: This can have three possible values. “0” for errors. “1” for warnings. “2” for debug messages.
uk: Може приймати три різні значення. 0 – помилки. 1 – попередження. 2 – діагностичні повідомлення.

en: Show original “Date” header value.
uk: Показати початкове значення заголовку «Дата»

en: Show the original “Date” header (with a local time only if the time zone differs). Otherwise always show “Date” header value in a user preferred format and local time zone.
uk: Показати первинний заголовок «Дата» (з локальним часом, лише якщо відрізняється часовий пояс). У іншому разі, завжди показувати значення заголовку «Дата» у форматі і з часовим поясом, обраним користувачем.

en: List of Labels and their associated colors
uk: Список етикеток та пов'язаних з ними кольорів

en: List of labels known to the mail component of Evolution. The list contains strings containing name:color where color uses the HTML hex encoding.
uk: Список відомих ярликів поштової компоненти Evolution. Список містить рядки, що містять пари назва:колір, де колір вказано у шістнадцятковому вигляді як у HTML.

en: Check incoming mail being junk
uk: Перевіряти чи є вхідні повідомлення спамом

en: Run junk test on incoming mail.
uk: Перевіряти на спам вхідну пошту.

en: Empty Junk folders on exit
uk: Очищати теку спаму при виході

en: Empty all Junk folders when exiting Evolution.
uk: Очищати всі теки зі спамом при виході з Evolution.

en: Minimum days between emptying the junk on exit
uk: Мінімальна кількість днів між очищенням спаму при виході

en: Minimum time between emptying the junk on exit, in days.
uk: Мінімальний проміжок часу між очищенням спаму при завершенні програми, у днях.

en: Last time Empty Junk was run
uk: Час останнього очищення спаму

en: The last time Empty Junk was run, in days since January 1st, 1970 (Epoch).
uk: Час останньої чистки спаму, в днях з початку епохи (1 січня 1970).

en: The default plugin for Junk hook
uk: Типовий додаток для виловлювання спаму

en: This is the default junk plugin, even though there are multiple plugins enabled. If the default listed plugin is disabled, then it won’t fall back to the other available plugins.
uk: Це — типовий додаток виловлювання спаму, навіть якщо декілька додатків виловлювання спаму увімкнено одночасно. Якщо типовий додаток вимкнено, доступні додатки виловлювання спаму не будуть використовуватись.

en: Determines whether to lookup in address book for sender email
uk: Визначає, чи шукати адресу відправника у адресній книзі

en: Determines whether to lookup the sender email in address book. If found, it shouldn’t be a spam. It looks up in the books marked for autocompletion. It can be slow, if remote address books (like LDAP) are marked for autocompletion.
uk: Визначає чи шукати електронну адресу відправника у адресній книзі. Якщо адресу відправника знайдено, пошта не повинна бути спамом. Пошук ведеться у адресних книгах, позначених для автоматичного доповнення. Пошук може бути повільним, якщо для автоматичного доповнення позначено віддалену адресну книгу (наприклад, LDAP).

en: Determines whether to look up addresses for junk filtering in local address book only
uk: Визначає, чи шукати адресу для фільтрування спаму лише у локальній адресній книзі

en: This option is related to the key lookup_addressbook and is used to determine whether to look up addresses in local address book only to exclude mail sent by known contacts from junk filtering.
uk: Цей параметр пов'язаний з ключем lookup_addressbook і визначає, чи шукати лише локальні адресні книги під час відкидання відомих контактів у фільтруванні спаму.

en: Determines whether to use custom headers to check for junk
uk: Визначає, чи використовувати власні заголовки для перевіряння на спам

en: Determines whether to use custom headers to check for junk. If this option is enabled and the headers are mentioned, it will be improve the junk checking speed.
uk: Визначає чи перевіряти на спам власні заголовки. Якщо цей параметр увімкнено, та відповідні заголовки вказано, це призведе до пришвидшення перевіряння на спам.

en: Custom headers to use while checking for junk.
uk: Власні заголовки для виявлення спаму.

en: Custom headers to use while checking for junk. The list elements are string in the format “headername=value”.
uk: Вказані користувачем заголовки для перевіряння спаму. Перелік елементів — рядки у форматі «назва_заголовка=значення».

en: UID string of the default account.
uk: Рядок унікального ідентифікатора типового облікового запису.

en: Save directory
uk: Каталог зберігання

en: Directory for saving mail component files.
uk: Каталог для збереження файлів компонентів пошти.

en: Save format
uk: Формат збереження

en: Last used format when saving messages to file.
uk: Останній використаний формат при збереженні повідомлень до файла.

en: Composer load/attach directory
uk: Редактор каталогу для завантаження/долучення

en: Directory for loading/attaching files to composer.
uk: Каталог редактора для файлів завантаження/ долучення.

en: Check for new messages on start
uk: Перевіряти на нові листи під час запуску

en: Whether to check for new messages when Evolution is started. This includes also sending messages from Outbox.
uk: Чи перевіряти на нові листи, коли Evolution щойно запущено. Це також ураховує надсилання вихідних листів.

en: Check for new messages in all active accounts
uk: Перевіряти на нові листи в усіх активних облікових записах

en: Whether to check for new messages in all active accounts regardless of the account “Check for new messages every X minutes” option when Evolution is started. This option is used only together with “send_recv_on_start” option.
uk: Чи шукати нові листи в усіх активних облікових записах незалежно від параметра «Перевіряти на нові листи кожних X хвилин», коли програму запущено. Цей параметр використовується лише разом з «send_recv_on_start».

en: Server synchronization interval
uk: Проміжок синхронізування із сервером

en: Controls how frequently local changes are synchronized with the remote mail server. The interval must be at least 30 seconds.
uk: Визначає, як часто локальні зміни синхронізуються з віддаленим поштовим сервером. Проміжок має бути принаймні 30 секунд.

en: Allow expunge in virtual folders
uk: _Дозволити викреслення у віртуальних теках

en: Enables Expunge in virtual folders, which means that the Folder→Expunge will be callable in virtual folders, while the expunge itself will be done in all folders for all deleted messages within the virtual folder, not only for deleted messages belonging to the virtual folder.
uk: Вмикає викреслення у віртуальних теках, тобто пункт «Тека → Викреслити» можна викликати у віртуальних теках, коли саме викреслення буде в усіх теках для всіх вилучених листів у межах віртуальної теки, а не лише для вилучених листів, які належать до віртуальної теки.

en: Inherit theme colors in HTML format
uk: Успадкувати кольори теми у форматі HTML

en: When enabled the theme colors for background, text and links are sent in resulting HTML formatted message.
uk: Коли ввімкнено, колір теми для тла, тексту і посилань надсилається листом у відформатованому HTML.

en: An Archive folder for On This Computer folders.
uk: Архівна тека для теки цього комп'ютера.

en: An Archive folder to use for Messages|Archive... feature when in an On This Computer folder.
uk: Використовувати можливості Листи|Архів для архівної тек у теці на цьому комп'ютері.

en: Whether the To Do bar is visible in the main window
uk: Чи буде показано смужку «Зробити» у основному вікні програми

en: Stores whether the To Do bar is visible in the main window.
uk: Зберігає значення, яке визначає, чи буде показано смужку «Зробити» у основному вікні програми.

en: Width of the To Do bar in the main window
uk: Ширина смужки «Зробити» у основному вікні

en: Holds the width of the To Do bar for the main window.
uk: Містить ширину смужки «Зробити» для основного вікна програми.

en: Whether the To Do bar is visible in a sub-window
uk: Чи буде показано смужку «Зробити» у підлеглих вікнах

en: Stores whether the To Do bar is visible in a sub-window.
uk: Зберігає значення, яке визначає чи слід показувати смужку «Зробити» у підлеглих вікнах.

en: Width of the To Do bar in a sub-window
uk: Ширина панелі «Зробити» у підлеглому вікні

en: Holds the width of the To Do bar for a sub-window.
uk: Зберігає ширину смужки «Зробити» у підлеглому вікні.

en: Whether the To Do bar should show also completed tasks
uk: Чи має бути показано на смужці «Зробити» завершені завдання

en: Stores whether the To Do bar should show also completed tasks.
uk: Зберігає стан показу завершених завдань в панелі «Зробити».

en: Whether the To Do bar should show also tasks without Due date
uk: Чи має панель «Зробити» показувати також завдання без терміну виконання

en: Stores whether the To Do bar should show also tasks without Due date.
uk: Зберігає значення того, чи має панель «Зробити» показувати також завдання без терміну виконання

en: How many days to show in the To Do bar
uk: Кількість днів, події для яких слід показувати на панелі «Зробити»

en: Values out of range are clamped to the boundary.
uk: Значення поза припустимим діапазоном обрізано до граничного значення.

en: Use smaller font for time in the To Do bar
uk: Використати менший розмір шрифту для часу на панелі «Зробити»

en: Show start up wizard
uk: Показувати майстер запуску

en: Whether show start up wizard when there is no mail account configured.
uk: Чи показувати майстер запуску, коли не налаштовано обліковий запис пошти.

en: Whether go to the previous message after message deletion
uk: Чи переходити до попереднього повідомлення після вилучення поточного

en: If set to true, goes to the previous message when the selected is deleted; or to the next message, when it’s set to false.
uk: Якщо встановлено «істина», після вилучення позначеного повідомлення відбуватиметься перехід до попереднього повідомлення. Якщо встановлено «хибність», перехід відбуватиметься до наступного повідомлення.

en: Show Subject above Sender in Messages column
uk: Показувати тему вище відправника у стовпчику повідомлень

en: Whether to show Subject above Sender (From/To) in the Messages column, usually shown in the Vertical/Wide view of the message list. Change of this option requires restart of the Evolution.
uk: Чи показувати тему над відправником (Від/До) у стовпчику панелі повідомлень, який, зазвичай, буде показано у вертикальному/широкому перегляді списку повідомлень. Внесення змін до цього параметра потребуватиме перезапуску Evolution.

en: Visually wrap long lines in composer
uk: Візуально переносити довгі рядки у редакторі

en: Whether to visually wrap long lines of text to avoid horizontal scrolling
uk: Чи переносити візуально довгі рядки тексту, щоб уникнути потреби у горизонтальному гортанні

en: Alternative reply style
uk: Альтернативний стиль відповідей

en: Composer mode to use.
uk: Режим редактора повідомлень, яким слід скористатися.

en: Put the cursor at the bottom of alternative replies
uk: Розташовувати курсор під альтернативними відповідями

en: This determines whether the cursor is placed at the top of the message or the bottom when using Alternative Reply.
uk: Це визначає, буде розташовано курсор у верхній частині повідомлення чи в його нижній частині під час використання можливості «Альтернативна відповідь».

en: Put the signature at the top of the message
uk: Розташовувати підпис у верхній частині повідомлення

en: This determines whether the signature is placed at the top of the message or the bottom when using Alternative Reply.
uk: Це визначає, слід розташовувати підпис у верхній частині повідомлення чи у його нижній частині при використанні можливості «Альтернативна відповідь».

en: Apply chosen template when using Alternative Reply
uk: Застосувати обраний шаблон при використанні Альтернативної відповіді

en: Last chosen template’s folder URI for Alternative Reply
uk: Адреса останньої вибраної теки шаблонів для Альтернативної відповіді

en: Last chosen template’s message UID for Alternative Reply
uk: Останній вибраний ідентифікатор шаблона повідомлення для Альтернативної відповіді

en: Whether preserve original message subject when applying template for Alternative Reply
uk: Чи зберігати тему останнього повідомлення при застосуванні Альтернативної відповіді

en: Whether set “body” in mailto: URI as Preformatted paragraph style. If set to “false”, then Normal paragraph style will be used.
uk: Визначає чи слід використовувати стиль попередньо форматованого абзацу для «body» у адресі mailto:. Якщо встановлено «хибність», буде використано стиль звичайного абзацу.

en: Close the message browser window when the selected message is deleted or marked as Junk.
uk: Закривати вікно переглядача повідомлення, якщо позначене повідомлення вилучено або позначено як спам.

en: Collapse archive folders in Move/Copy message to Folder and Go to Folder selectors.
uk: Згортати архівовані теки при переміщенні або копіюванні до теки і переході до теки.

en: Where to lookup recipient S/MIME certificates or PGP keys when encrypting messages.
uk: Де шукати сертифікати отримувача S/MIME або ключі PGP, якщо повідомлення зашифровані.

en: The “off” value completely disables certificate lookup; the “autocompleted” value provides certificates only for auto-completed contacts; the “books” value uses certificates from auto-completed contacts and searches in books marked for auto-completion.
uk: Значення «off» повністю вимикає пошук сертифікатів; значення «autocompleted» призводить до надання сертифікатів лише для автозаповнених контактів; значення «books» призводить до використання сертифікатів з автозаповнених контактів і здійснення пошуку у книгах, позначених для автозаповнення.

en: Whether Send/Receive should also download of messages for offline.
uk: Чи має натискання кнопки «Надіслати/Отримати» призводити до отримання повідомлень для автономного переглядання.

en: If enabled, whenever Send/Receive is run it also runs synchronization of messages for offline use. The option is disabled by default.
uk: Якщо увімкнено, використання дії «Надіслати/Отримати» призводитиме до запуску синхронізації повідомлень для автономного перегляду. Типово, цю можливість вимкнено.

en: Whether display delivery notification parts inline.
uk: Чи слід показувати частини сповіщення щодо отримання вбудованими до повідомлення.

en: If enabled, the message/delivery-status and message/disposition-notification parts are shown automatically inline.
uk: Якщо увімкнено, частини message/delivery-status і message/disposition-notification буде автоматично показано вбудованими.

en: Whether unset colors provided in HTML mails.
uk: Чи слід знімати кольори, які вказано у коді HTML повідомлень

en: If enabled, unset colors in HTML messages, forcing use of desktop theme colors instead.
uk: Якщо увімкнено, кольори у повідомленнях HTML буде вимкнено. Замість них буде використано визначені темою стільничного середовища кольори.

en: Whether to preserve expand state of the folders when calling Copy/Move to Folder.
uk: Чи слід зберігати розгорнутий стан тек під час виклику діалогового вікна копіювання або пересування до теки.

en: If enabled, the Copy/Move to Folder dialog will preserve the expand state of the folders in the dialog, otherwise all the folders will be expanded.
uk: Якщо увімкнено, діалогове вікно копіювання або пересування до теки зберігатиме розгорнутий стан тек у вікні. Якщо вимкнено, усі пункти тек буде розгорнуто.

en: Whether to print attachments.
uk: Чи слід друкувати долучення.

en: If enabled, and possible, attachment content is printed with the message.
uk: Якщо увімкнено і можливо, вміст долучення буде надруковано разом із повідомленням.

en: Size limit for text attachments to show
uk: Обмеження на розмір показаних текстових долучень

en: Defines the size in KB, the limit to show text attachments in the message preview. Anything above this limit will not be possible to show inline.
uk: Визначає обмеження у кілобайтах для розміру показаних текстових долучень у режимі попереднього перегляду повідомлень. Усі долучення, розмір яких перевищуватиме вказаний, не буде показано вбудованими у повідомлення.

en: Show Preview Toolbar
uk: Показувати панель попереднього перегляду

en: Show toolbar above preview panel in the Mail view.
uk: Показувати панель інструментів над панеллю попереднього перегляду на панелі перегляду пошти.

en: Whether the markdown composer should sanitize input text also for the 'Markdown as Plain text' mode
uk: Визначає, чи має редактор markdown удосконалювати вхідний текст і у режимі «Markdown як звичайний текст»

en: Disabling the sanitization allows to use the Markdown editor as a very simple text editor without mangling the input text.
uk: Вимикання удосконалення коду надає змогу скористатися редактором Markdown як дуже простим текстовим редактором без правлення до вхідного тексту.

en: Show unread count in folder tree
uk: Показувати кількість непрочитаних в ієрархії тек

en: Show unread count beside the folder name in the folder tree.
uk: Показувати кількість непрочитаних повідомлень поряд із назвою теки в ієрархії тек.

en: Show insecure parts by default
uk: Типово показувати незахищені частини

en: Set whether not signed/encrypted parts beside signed/encrypted parts should be shown after mail open. The default is to hide these possibly insecure parts.
uk: Встановлює, чи слід показувати після відкриття повідомлення непідписані і незашифровані частини повідомлення разом із підписаними і захищеними частинами. Типово програма приховує ці ймовірно небезпечні частини.

en: How to convert links from HTML to plain text
uk: Спосіб перетворення посилань з коду HTML у звичайний текст

en: Possible values: 'none' - do not store href in the plain text; 'inline' - show href beside the text link, like: "label &lt;href&gt;"; 'reference' - show href as reference to the end of the text, like: "label [1] ...... [1] label href"; 'reference-without-label' - show href as reference to the end of the text without label, like: "label [1] ...... [1] href"
uk: Можливі значення: «none» — не зберігати href у форматі звичайного тексту; «inline» — показувати href за текстовим посиланням, ось так: «мітка &lt;href&gt;»; «reference» — показувати href як посилання наприкінці тексту, ось так: «мітка [1] ...... [1] мітка href»; «reference-without-label» — показувати href як посилання наприкінці тексту без мітки, ось так: «мітка [1] ...... [1] href»

en: Whether click on a header in the message list can change sort order by the clicked column.
uk: Визначає, чи клацання на заголовку списку повідомлень може змінити порядок сортування за відповідним стовпчиком.

en: Attach multiple messages as separate files
uk: Долучити повідомлення як окремі файли

en: When attaching multiple messages at once, attach them as separate files (when set to 'true'), instead of a single mbox file.
uk: При долученні декількох повідомлень одразу долучати їх як окремі файли (якщо встановлено значення «true»), замість єдиного файла mbox.

en: (Deprecated) Default forward style
uk: (Застаріло) Типовий стиль пересилання

en: This key was deprecated in version 3.10 and should no longer be used. Use “forward-style-name” instead.
uk: Цей ключ застарілий для версії 3.10 і більше не використовуватиметься. Використовуйте «forward-style-name» натомість.

en: (Deprecated) Default reply style
uk: (Застаріло) Типовий стиль відповіді

en: This key was deprecated in version 3.10 and should no longer be used. Use “reply-style-name” instead.
uk: Цей ключ застарілий для версії 3.10 і більше не використовуватиметься. Використовуйте «reply-style-name» натомість.

en: (Deprecated) List of custom headers and whether they are enabled.
uk: (Застаріло) Список власних заголовків та їхній стан.

en: This key was deprecated in version 3.10 and should no longer be used. Use “show-headers” instead.
uk: Цей ключ застарілий для версії 3.10 і більше не використовуватиметься. Використовуйте «show-headers» натомість.

en: (Deprecated) Load images for HTML messages over HTTP
uk: (Застаріло) Автоматично завантажувати зображення у листах HTML через HTTP

en: This key was deprecated in version 3.10 and should no longer be used. Use “image-loading-policy” instead.
uk: Цей ключ застарілий для версії 3.10 і більше не використовуватиметься. Використовуйте «image-loading-policy» натомість.

en: (Deprecated) Asks whether to close the message window when the user forwards or replies to the message shown in the window
uk: (Застаріло) Запитує, чи закривати вікно листа, коли користувач пересилає або відповідає на показане лист у вікні

en: This key was deprecated in version 3.10 and should no longer be used. Use “browser-close-on-reply-policy” instead.
uk: Цей ключ застарілий для версії 3.10 і більше не використовуватиметься. Використовуйте «browser-close-on-reply-policy» натомість.

en: Prompt before send when attachment changed on the disk
uk: Запитувати, перш ніж надсилати долучення, до якого внесено зміни на диску

en: Ask whether can send a message with attachments which changed on the disk since they had been attached to the message.
uk: Запитувати, чи слід надсилати повідомлення з долученнями, до яких на диску внесено зміни з моменту останнього долучення їх до повідомлення.

note: Translators: This is a list of words for the attach reminder plugin to look for in a message body. Please use any number of words here in your language that might indicate that an attachment should have been attached to the message.
en: ['attachment','attaching','attached','enclosed']
uk: ['долучення','вкладення','долучено','долучив','долучила','долучило','вкладено','вклав','вклали','долучили','вклала','вклали']

en: List of clues for the attachment reminder plugin to look for in a message body
uk: Список ключів для модуля сповіщення про забуті долучення для пошуку у тілі листа

en: List of clues for the attachment reminder plugin to look for in a message body.
uk: Список ключів для модуля сповіщення про забуті вкладення для пошуку у тілі листа.

en: Address book source
uk: Джерело даних адресної книжки

en: Address book to use for storing automatically synced contacts.
uk: Адресна книга для зберігання автоматично синхронізованих контактів.

en: Auto sync Pidgin contacts
uk: Автоматично синхронізувати контакти Pidgin

en: Whether Pidgin contacts should be automatically synced.
uk: Чи слід контактам Pidgin автоматично синхронізувати.

en: Enable autocontacts
uk: Увімкнути автоматичні контакти

en: Whether contacts should be automatically added to the user’s address book.
uk: Чи слід контакти автоматично додавати до адресної книги користувача.

en: Whether to set “File under” field as “First Last”
uk: Чи встановити поле «Підшити як» як «Ім'я Прізвище»

en: Set File under as “First Last”, instead of “Last, First”.
uk: Встановити «Підшити як» як «Ім'я Прізвище» замість «Прізвище, Ім'я»

en: Pidgin address book source
uk: Джерело даних адресної книжки Pidgin

en: Address book to use for storing automatically synced contacts from Pidgin.
uk: Адресна книга для зберігання автоматично синхронізованих контактів з Pidgin.

en: Pidgin check interval
uk: Проміжок перевіряння Pidgin

en: Check interval for Pidgin syncing of contacts.
uk: Проміжок перевіряння на синхронізування контактів Pidgin.

en: Pidgin last sync MD5
uk: MD5 останнього синхронізування Pidgin

en: Pidgin last sync MD5.
uk: MD5 останнього синхронізування Pidgin.

en: Pidgin last sync time
uk: Час останнього синхронізування Pidgin

en: Pidgin last sync time.
uk: Час останнього синхронізування Pidgin.

en: List of Custom Headers
uk: Список додаткових заголовків

en: The key specifies the list of custom headers that you can add to an outgoing message. The format for specifying a Header and Header value is: Name of the custom header followed by “=” and the values separated by “;”
uk: Цей ключ задає список додаткових заголовків, які можна додавати до первинних повідомлень. Формат для вказування заголовку та значень наступний: Спочатку йде ім'я заголовку, потім «=» а потім значення, розділені символом «;»

en: Default External Editor
uk: Типовий зовнішній редактор

en: The default command that must be used as the editor.
uk: Команда для запуску типового редактора.

en: Automatically launch when a new mail is edited
uk: Автоматично запускати при редагуванні нової пошти

en: Automatically launch editor when key is pressed in the mail composer.
uk: Автоматично запускати редактор, якщо у поштовому редакторі натиснуто клавішу.

en: Insert Face picture by default
uk: Типово вставляти особисту фотографію

en: Whether insert Face picture to outgoing messages by default. The picture should be set before checking this, otherwise nothing happens.
uk: Чи вставляти типово зображення обличчя у повідомлення. Перед цим треба встановити зображення, інакше нічого не відбуватиметься.

en: Delete processed
uk: Вилучити оброблене

en: Whether to delete processed iTip objects
uk: Чи вилучати оброблені об'єкти iTip

en: Preserve existing reminder by default
uk: Типово зберігати наявне нагадування

en: Whether to preset option to preserve existing reminder by default
uk: Чи слід типово використовувати варіант із збереженням наявного нагадування

en: Show invitation description provided by the sender
uk: Показ опису запрошення, який надано відправником

en: Set to true to show invitation description as provided by the sender, if such is available
uk: Встановіть, якщо потрібно здійснити показ опису запрошення, який надано відправником, якщо такий є доступним

en: Whether to attach components in mail messages
uk: Чи долучати компоненти до поштових повідомлень

en: Attach components in mail messages like meeting invitations or responses, instead of saving them as a body alternative
uk: Долучати компоненти, зокрема запрошення на зустріч або відповіді, до поштових повідомлень, а не зберігати їх як альтернативу вмісту

en: Notify new messages for Inbox only.
uk: Сповіщати лише про нові повідомлення лише у теці Вхідні.

en: Whether to notify new messages in Inbox folder only.
uk: Чи сповіщати про появу нових повідомлень лише у теці Inbox.

en: Enable D-Bus messages.
uk: Увімкнути повідомлення D-Bus.

en: Generates a D-Bus message when new mail messages arrive.
uk: Генерує повідомлення D-BUS при отриманні нової пошти.

en: Enable icon in notification area.
uk: Увімкнути значок у області сповіщення.

en: Show new mail icon in notification area when new messages arrive.
uk: Сповіщає користувача значком на панелі сповіщень про появу нової пошти.

en: Popup message together with the icon.
uk: Контекстне повідомлення разом із значком.

en: Whether show message over the icon when new messages arrive.
uk: Чи показувати повідомлення над піктограмою при надходженні нової пошти.

en: Enable audible notifications when new messages arrive.
uk: Увімкнути звукове сповіщення про одержання нових листів.

en: Whether to make a sound of any kind when new messages arrive. If “false”, the “notify-sound-beep”, “notify-sound-file”, “notify-sound-play-file” and “notify-sound-use-theme” keys are disregarded.
uk: Чи подавати звук, коли одержано нові листи. Якщо значення «хибність», на ключі «notify-sound-beep», «notify-sound-file», «notify-sound-play-file» і «notify-sound-use-theme» не буде звертатись уваги.

en: Whether to emit a beep.
uk: Чи лунає гудок.

en: Whether to emit a beep when new messages arrive.
uk: Чи лунає гудок, коли одержуєте нові листи.

en: Sound filename to be played.
uk: Звуковий файл для програвання.

en: Sound file to be played when new messages arrive, if “notify-sound-play-file” is “true”.
uk: Звуковий файл, який буде відтворено, коли одержано нові листи, якщо «notify-sound-play-file» має значення «істина».

en: Whether to play a sound file.
uk: Чи програвати звуковий файл.

en: Whether to play a sound file when new messages arrive. The name of the sound file is given by the “notify-sound-file” key.
uk: Чи відтворювати звуковий файл, коли одержано нові повідомлення. Назву звукового файла задано ключем «notify-sound-file».

en: Use sound theme
uk: Використовувати звукову тему

en: Play themed sound when new messages arrive, if not in beep mode.
uk: Відтворювати звук при отриманні нової пошти, якщо не увімкнено режим гудка.

en: Do not notify for these accounts
uk: Не сповіщати для цих облікових записів

en: Contains UIDs of accounts for which the notifications should be avoided.
uk: Містить унікальні ідентифікатори облікових записів, для яких слід уникати сповіщень.

en: Mode to use when displaying mails
uk: Режим під час показування пошти

en: The mode to use for displaying mails. “normal” makes Evolution choose the best part to show, “prefer_plain” makes it use the text part, if present, “prefer_source” makes it use the text part, if present, otherwise shows HTML source, and “only_plain” forces Evolution to only show plain text
uk: Режим для показування пошти. «normal» буде найкраще за все, «prefer_plain» дозволяє використовувати текстову частину, якщо така є, «prefer_source» дозволяє використовувати текстову частину, якщо така є, або показує джерело HTML, й «only_plain» змушує показувати лише звичайний текст

en: Whether to show suppressed HTML output
uk: Чи показувати заборонений вивід HTML

en: List of Destinations for publishing
uk: Перелік призначень для оприлюднення

en: The key specifies the list of destinations to where publish calendars. Each values specifies an XML with setup for publishing to one destination.
uk: Ключ вказує перелік призначень, куди оприлюднювати календарі. Кожне значення вказує XML з параметрами для оприлюднення до одного призначення.

en: List of assignments for recipient and the address to be used with it
uk: Список прив'язок для отримувача та адреса, яку слід використовувати з ним

en: The list is of format 'recipient&lt;tab&gt;sender', where the recipient can be part of the address only and the sender is a full email address, which should match the From address precisely.
uk: Список має бути записано у форматі «отримувач&lt;tab&gt;відправник», де запис отримувача може бути лише частиною адреси, а запис відправника має бути повною адресою електронної пошти, яка має точно відповідати адресі у полі «Від».

en: List of assignments for an account, which recipients it accepts
uk: Список призначень для облікового запису, яких отримувачів він приймає

en: List of keyword/value pairs for the Templates plugin to substitute in a message body.
uk: Список пар ключове слово/значення для модулів шаблонів для заміни у тілі повідомлень.

en: Skip development warning dialog
uk: Чи пропускати діалогове вікно попередження про тестову версію

en: Whether the warning dialog in development versions of Evolution is skipped.
uk: Якщо встановлено, діалогове вікно попередження про тестову версію Evolution не відображається.

en: Initial attachment view
uk: Початковий перегляд долучень

en: Initial view for attachment bar widgets. “0” is Icon View, “1” is List View.
uk: Початковий перегляд панелі долучень. «0» – у вигляді значків, «1» – у вигляді списку.

en: Initial file chooser folder
uk: Початкова тека вибору файлів

en: Initial folder for GtkFileChooser dialogs.
uk: Початкова тека діалогових вікон GtkFileChooser.

en: Compression format used by autoar
uk: Формат стиснення визначається через autoar

en: Compression format used when compressing attached directories with autoar.
uk: Формат стиснення, який використовується, коли стискається долучений каталог через autoar.

en: Compression filter used by autoar
uk: Використаний у autoar фільтр стискання

en: Compression filter used when compressing attached directories with autoar.
uk: Фільтр стиснення, який використовується, коли стискається долучений каталог через autoar.

en: Start in offline mode
uk: Запуск у автономному режимі

en: Whether Evolution will start up in offline mode instead of online mode.
uk: Якщо встановлено, Evolution буде запускатись у автономному режимі замість мережного режиму.

en: Offline folder paths
uk: Шлях до теки автономної роботи

en: List of paths for the folders to be synchronized to disk for offline usage.
uk: Перелік шляхів для тек, які будуть синхронізуватись з диском для автономного використання

en: Enable express mode
uk: Увімкнути експрес-режим

en: Flag that enables a much simplified user interface.
uk: Ознака, яка вмикає сильно спрощений інтерфейс користувача.

en: List of button names to hide in the window switcher
uk: Список назв кнопок, які ховати у перемикачі вікна

en: Valid values are “mail”, “addressbook”, “calendar”, “tasks” and “memos”. Change of this requires restart of the application.
uk: Доступні значення — «mail», «addressbook», «calendar», «tasks» і «memos».
    Зміна вимагає перезапуску програми.

en: Window buttons are visible
uk: Кнопки вікон видимі

en: Whether the window buttons should be visible.
uk: Чи панель кнопки вікон мають бути видимими.

en: Window button style
uk: Стиль кнопок вікон

en: The style of the window buttons. Can be “text”, “icons”, “both”, “toolbar”. If “toolbar” is set, the style of the buttons is determined by the GNOME toolbar setting.
uk: Стиль кнопок вікон. Можливі варіанти: «text», «icons», «both», «toolbar». Якщо встановлено значення toolbar, стиль кнопок відповідає системним параметрам середовища GNOME.

en: Menubar is visible
uk: Смужка меню є видимою

en: Whether the menubar should be visible.
uk: Чи має бути показано смужку меню.

en: Toolbar is visible
uk: Панель інструментів є видимою

en: Whether the toolbar should be visible.
uk: Чи панель інструментів має бути видимою.

en: Sidebar is visible
uk: Бічна панель є видимою

en: Whether the sidebar should be visible.
uk: Чи панель бічна панель має бути видимою.

en: Statusbar is visible
uk: Рядок стану є видимим

en: Whether the status bar should be visible.
uk: Чи рядок стану має бути видимою.

en: ID or alias of the component to be shown by default at start-up.
uk: Ідентифікатор або псевдонім компоненту, який показуватиметься типово при старті.

en: Default sidebar width
uk: Типова ширина бічної панелі

en: The default width for the sidebar, in pixels.
uk: Типова ширина бічної панелі, у точках.

en: Enable special WebKit developer features
uk: Увімкнути спеціальні функції розробника у WebKit

en: Any change of this option requires restart of Evolution.
uk: Будь-яка зміна цього параметра потребує перезапуску Evolution для набуття чинності.

en: The last extension being used when backing up Evolution data.
uk: Останній суфікс назви, який було використано при створенні резервної копії даних Evolution.

en: It can be either “.gz” or “.xz” and it influences what extension will be preselected in the file chooser.
uk: Це може бути «.gz» або «.xz», і це впливає на те, який суфікс буде попередньо вибрано у вікні виборі файлів.

en: Prefix of the URI to use to search the web with selected text.
uk: Префікс URI, який використовується для пошуку в інтернеті позначеного фрагмента тексту.

en: The prefix of a URL to be used for searches on the web. The actual text selection is escaped and appended to this string. The URI should start with https://.
uk: Префікс адреси, який буде використано для пошуків в інтернеті. Позначений фрагмент тексту буде екрановано і дописано до цього рядка. Адреса має починатися із https://.

en: Minimum font size to be used by WebKitGTK
uk: Мінімальний розмір шрифту, який буде використано у WebKitGTK

en: The minimum font size in pixels used to display text in WebKitGTK. This setting controls the absolute smallest size. Values other than 0 can potentially break page layouts. Negative values are treated as 0.
uk: Мінімальний розмір шрифту у пікселях для показу тексту у WebKitGTK. Цей параметр керує абсолютним найменшим значенням. Значення, які відрізнятимуться від 0, потенційно можуть призвести до помилкового показу компонування сторінок. Від'ємні значення оброблятимуться тотожно до нульового.

en: Set of additional illegal characters in the filename
uk: Набір додаткових некоректних символів у назві файла

en: When generating file names from custom strings some non-printable or reserved characters are replaced with an underscore. Here's a set of additional characters to be replaced.
uk: При створенні назв файлів з нетипових рядків деякі непридатні до друку або зарезервовані символи замінюють підкресленням. У цьому параметрі визначають набір додаткових символів, які має бути замінено.

en: Override toolbar icon size
uk: Перевизначити розмір піктограм панелі

en: Controls the toolbar icon size. The 'default' value lets the system/code decide what is the best icon size for the toolbar. Changing the option requires application restart.
uk: Керує розміром піктограм на панелі інструментів. Вибір варіанта «default» надає системі або програмному коду змогу визначати найкращий розмір піктограм для панелі інструментів. Для набуття цим параметром нового значення потрібно перезапустити програму.

en: Whether to use header bar in the application
uk: Чи використовувати панель заголовка у вікні програми

en: When enabled, adds buttons to the header bar. This applies to dialogs as well. Changing the option requires application restart.
uk: Якщо увімкнено, додає кнопки на панель заголовка. Це стосується і вторинних діалогових вікон програми. Для набуття внесеними змінами чинності програму доведеться перезапустити.

en: Whether to use icon-only buttons in the header bar
uk: Чи використовувати на смужці заголовка лише піктограми для кнопок

en: When enabled, uses icon-only buttons in the header bar. Otherwise some buttons can show also text when there's enough space.
uk: Якщо увімкнено, використовувати для кнопок на смужці заголовка лише піктограми. Якщо вимкнено, для деяких кнопок може бути також показано текст, якщо достатньо місця.

en: Whether the markdown editor show have live preview
uk: Чи показуватиме редактор розмітки інтерактивний перегляд результатів

en: When enabled, the markdown editor shows a preview beside the editing text and updates it as the user types.
uk: Якщо позначено, у редакторі розмітки буде показано попередній перегляд результатів поряд із редагованим текстом. Дані оновлюватимуться паралельно із набиранням користувачем тексту.

en: Whether to prefer symbolic icons
uk: Чи надавати перевагу символічним піктограмам

en: Controls whether the application should prefer symbolic icons or not. The 'auto' value detects whether the icon theme is using symbolic icons. Note the symbolic icons cannot be used when the icon theme does not provide them. Similarly the color icons cannot be used, when they are not available.
uk: Керує тим, чи слід програмі надавати перевагу символічним піктограмам. Значення «auto» призводить до автоматичного виявлення того, чи у темі піктограм системи використано символічні піктограми. Зауважте, що символічні піктограми не можна використовувати, якщо у темі піктограм немає таких піктограм. Так само, кольорові піктограми не можна використовувати, якщо вони є недоступними.

en: Custom command to convert markdown into HTML
uk: Нетипова команда для перетворення markdown на HTML

en: When not empty, can contain a command, which will be used to convert markdown into HTML. It can contain also additional arguments, but not shell variables and the like. It's expected that the command reads the markdown from stdin and writes the HTML data into stdout. The command can be called very often, even as the user types, thus make sure it'll not be slow, because it can block the application.
uk: Якщо не є порожнім, може містити команду, яку буде використано для перетворення коду markdown на HTML. У команді можуть міститися додаткові аргументи, але не змінні оболонки та подібні змінні. Очікується, що команда читатиме код markdown зі стандартного джерела даних (stdin) і записуватиме дані HTML до стандартного виведення (stdout). Команду може бути викликано дуже часто, навіть коли користувач вводить текст, тому вона має бути доволі швидкою, оскільки може блокувати роботу програми.

en: Additional argument to use with markdown-to-html-command when want to get source position in the output HTML
uk: Додатковий аргумент, яким слід скористатися у команді перетворення markdown на html при отриманні позиції у початковому коді для результатів у форматі HTML

en: The markdown editor can ask to get also source position as additional `data-sourcepos` attributes, then this argument is added to the markdown-to-html-command command line to include them. It can be empty when not supported by that command.
uk: Редактор markdown може надсилати запити щодо отримання позиції у початковому коді як додаткові атрибути `data-sourcepos`. У цьому випадку аргумент буде дописано до команди перетворення markdown на html з метою включення цих атрибутів. Може бути порожнім, якщо підтримки таких атрибутів у команді не передбачено.

en: Use only local spam tests.
uk: Використовувати лише локальні спам-тести.

en: Use only the local spam tests (no DNS).
uk: Використовувати лише локальні спам-тести (без DNS).

en: Full path command to run spamassassin
uk: Повний шлях команди для запуску SpamAssassin

en: Full path to a spamassassin command. If not set, then a compile-time path is used, usually /usr/bin/spamassassin. The command should not contain any other arguments.
uk: Повний шлях команди SpamAssassin. Якщо не вказано, використовуватиметься час під час збирання програми, зазвичай це /usr/bin/spamassassin. Команді не слід містити інших аргументів.

en: Full path command to run sa-learn
uk: Повний шлях команди для запуску sa-learn

en: Full path to a sa-learn command. If not set, then a compile-time path is used, usually /usr/bin/sa-learn. The command should not contain any other arguments.
uk: Повний шлях команди sa-learn. Якщо не вказано, використовуватиметься час під час збирання програми, зазвичай це /usr/bin/sa-learn. Команді не слід містити інших аргументів.

en: Whether the text-highlight module is enabled
uk: Чи увімкнено модуль text-highlight

en: Theme name to use, defaults to “bclear”
uk: Назва теми, якою слід скористатися, типова назва — «bclear»

en: Use “highlight --list-scripts=themes” to get the list of installed themes and then the value to one of them. The change requires only re-format of the message part to take into effect, like using right-click→Format As→....
uk: Скористайтеся «highlight -list-scripts = themes», щоб отримати список встановлених тем, а потім значення для однієї з них. Щоб зміни набули чинності, слід лише змінити формат повідомлення, наприклад, Клацання правою кнопкою миші → Форматувати як → ….

en: Manage your email, contacts and schedule
uk: Ваша електронна пошта та розклад

en: Evolution is a personal information management application that provides integrated mail, calendaring and address book functionality.
uk: Evolution — програма керування особистими відомостями, яка забезпечує спільні можливості пошти, календаря та адресної книги.

en: Evolution supports a wide range of industry standard data formats and network protocols for information exchange, with an emphasis on standards compliance and security. Evolution can also integrate smoothly with Microsoft Exchange by way of the “Exchange Web Services” (EWS) extension.
uk: Evolution підтримує широкий ряд стандартних форматів даних і мережевих протоколів для обміну інформацією, орієнтуючись на догідливість стандартам і безпеки. Evolution також інтегровано з Microsoft Exchange через розширення «Exchange Web Services» (EWS).

en: Mail – Classic View
uk: Пошта — Класичний вигляд

en: Mail – Vertical View
uk: Пошта — Вертикальний вигляд

en: Mail Composer
uk: Редактор повідомлень

en: Calendar
uk: Календар

en: Contacts
uk: Контакти

en: The Evolution Team
uk: Команда розробників Evolution

en: Groupware Suite
uk: Пакет для групової роботи

en: Evolution Mail and Calendar
uk: Електронна пошта та календар Evolution

en: email;calendar;contact;addressbook;task;
uk: пошта;календар;контакт;адресна;книга;завдання;

en: New Window
uk: Створити вікно

en: Compose a Message
uk: Створити повідомлення

en: Mail
uk: Пошта

en: Memos
uk: Примітки

en: Tasks
uk: Завдання

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

[ctx: shortcut window]
en: General
uk: Загальні

[ctx: shortcut window]
en: Select Mail component
uk: Вибрати компонент «Пошта»

[ctx: shortcut window]
en: Select Contacts component
uk: Вибрати компонент «Контакти»

[ctx: shortcut window]
en: Select Calendar component
uk: Вибрати компонент «Календар»

[ctx: shortcut window]
en: Select Tasks component
uk: Вибрати компонент «Завдання»

[ctx: shortcut window]
en: Select Memos component
uk: Вибрати компонент «Примітки»

[ctx: shortcut window]
en: Create a new item in current component
uk: Створити запис у поточному компоненті

[ctx: shortcut window]
en: Cycle focus between panes
uk: Циклічний перехід фокусування між панелями

[ctx: shortcut window]
en: Open the Evolution user guide
uk: Відкрити підручник користувача Evolution

[ctx: shortcut window]
en: Focus search bar
uk: Фокусувати панель пошуку

[ctx: shortcut window]
en: Clear search bar
uk: Очистити панель пошуку

[ctx: shortcut window]
en: Move mails or contacts to folder
uk: Перемістити пошту чи контакти до теки

[ctx: shortcut window]
en: Copy mails or contacts to folder
uk: Копіювати пошту або контакти до теки

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
uk: Налаштування

[ctx: shortcut window]
en: Open new window
uk: Відкрити нове вікно

[ctx: shortcut window]
en: Close window
uk: Закрити вікно

[ctx: shortcut window]
en: Quit Evolution
uk: Вийти з Evolution

[ctx: shortcut window]
en: Mail
uk: Пошта

[ctx: shortcut window]
en: Create a new message
uk: Створити нове повідомлення

[ctx: shortcut window]
en: Send and receive messages
uk: Надіслати і отримати повідомлення

[ctx: shortcut window]
en: Apply filters to selection
uk: Застосувати фільтри до вибраного

[ctx: shortcut window]
en: Open selection in new window
uk: Відкрити вибране у новому вікні

[ctx: shortcut window]
en: Go to folder
uk: Перейти до теки

[ctx: shortcut window]
en: Jump to the next unread message
uk: Перейти до наступного непрочитаного повідомлення

[ctx: shortcut window]
en: Jump to the previous unread message
uk: Перейти до попереднього непрочитаного повідомлення

[ctx: shortcut window]
en: Scroll up
uk: Гортати вгору

[ctx: shortcut window]
en: Scroll down
uk: Гортати вниз

[ctx: shortcut window]
en: Mail Message
uk: Надіслати повідомлення

[ctx: shortcut window]
en: Copy selected messages to folder
uk: Скопіювати позначені повідомлення до теки

[ctx: shortcut window]
en: Move selected messages to folder
uk: Перемістити позначені повідомлення до теки

[ctx: shortcut window]
en: Archive selected messages
uk: Архівувати позначені повідомлення

[ctx: shortcut window]
en: Mark selected messages as read
uk: Позначити вибрані повідомлення як прочитані

[ctx: shortcut window]
en: Mark selected messages as unread
uk: Позначити вибрані повідомлення як непрочитані

[ctx: shortcut window]
en: Mark selected messages as junk
uk: Позначити вибрані повідомлення як спам

[ctx: shortcut window]
en: Mark selected messages as not junk
uk: Позначити вибрані повідомлення як неспам

[ctx: shortcut window]
en: Flag selected messages for follow-up
uk: Позначити «до виконання» вибрані повідомлення

[ctx: shortcut window]
en: Forward selected messages
uk: Переслати вибрані повідомлення

[ctx: shortcut window]
en: Reply to sender
uk: Відповісти відправнику

[ctx: shortcut window]
en: Reply to list
uk: Відповісти до списку листування

[ctx: shortcut window]
en: Reply to all recipients
uk: Відповісти всім одержувачам

[ctx: shortcut window]
en: Alternative reply
uk: Альтернативна відповідь

[ctx: shortcut window]
en: Delete mail
uk: Вилучити лист

[ctx: shortcut window]
en: Undelete mail
uk: Скасувати вилучення листа

[ctx: shortcut window]
en: Calendar
uk: Календар

[ctx: shortcut window]
en: Create a new appointment
uk: Створити нову зустріч

[ctx: shortcut window]
en: Create a new meeting
uk: Створити новий запис зібрання

[ctx: shortcut window]
en: Create a new task
uk: Створити нове завдання

[ctx: shortcut window]
en: Create a new memo
uk: Створити нову примітку

[ctx: shortcut window]
en: Go to today
uk: Перейти до списку на сьогодні

[ctx: shortcut window]
en: Go to date
uk: Перейти до дати

[ctx: shortcut window]
en: Day View
uk: Перегляд дня

[ctx: shortcut window]
en: Work Week View
uk: Перегляд робочого тижня

[ctx: shortcut window]
en: Week View
uk: Перегляд тижня

[ctx: shortcut window]
en: Month View
uk: Перегляд місяця

[ctx: shortcut window]
en: List View
uk: Перегляд списком

[ctx: shortcut window]
en: Delete event
uk: Вилучити подію

[ctx: shortcut window]
en: Contacts
uk: Контакти

[ctx: shortcut window]
en: Create a new contact
uk: Створити новий контакт

[ctx: shortcut window]
en: Create a new contact list
uk: Створити новий список контактів

[ctx: shortcut window]
en: Delete contact
uk: Вилучити контакт

en: _Address Cards
uk: _Адресні картки

en: _List View
uk: У вигляді _списку

en: By _Company
uk: За _компанією

en: _Day View
uk: Перегляд _доби

en: _Work Week View
uk: Перегляд _робочого тижня

en: W_eek View
uk: Перегляд _тижня

en: _Month View
uk: Перегляд _місяця

en: _Year View
uk: Перегляд _року

en: _Messages
uk: _Повідомлення

en: As _Sent Folder
uk: Як тека _надісланих повідомлень

en: By Su_bject
uk: За т_емою

en: By Se_nder
uk: За _відправником

en: By S_tatus
uk: За _станом

en: By _Follow Up Flag
uk: За ознакою «_До виконання»

en: For _Wide View
uk: _Широкий вигляд

en: As Sent Folder for Wi_de View
uk: Як тека надісланих повідомлень _широкий вигляд

en: _Memos
uk: _Примітки

en: _Tasks
uk: _Завдання

en: With _Due Date
uk: З _датою виконання

en: With _Status
uk: З _станом

en: This address book could not be opened.
uk: Цю адресну книгу неможливо відкрити.

en: Failed to communicate with LDAP server.
uk: Не вдалося встановити зв'язок із сервером LDAP.

en: This address book server does not have any suggested search bases.
uk: Цей сервер адресної книги не містить підтримуваних баз пошуку.

en: This server does not support LDAPv3 schema information.
uk: Цей сервер не підтримує схему інформації LDAPv3.

en: Could not get schema information for LDAP server.
uk: Не вдалося отримати дані схеми для сервера LDAP.

en: LDAP server did not respond with valid schema information.
uk: Відповідь сервера не містить підтримуваної схеми інформації.

en: Could not remove address book.
uk: Не вдалось вилучити адресну книгу.

en: Are you sure you want to delete address book “{0}”?
uk: Ви справді хочете вилучити адресну книгу «{0}»?

en: This address book will be removed permanently.
uk: Цю адресну книгу буде остаточно вилучено.

en: Do _Not Delete
uk: _Не вилучати

en: Delete remote address book “{0}”?
uk: Вилучити віддалену адресну книгу «{0}»?

en: This will permanently remove the address book “{0}” from the server. Are you sure you want to proceed?
uk: У результаті виконання цієї дії адресну книгу «{0}» буде остаточно вилучено із сервера. Продовжити?

en: _Delete From Server
uk: _Вилучити із сервера

en: Category editor not available.
uk: Редактор категорій недоступний.

en: Unable to open address book “{0}”
uk: Не вдалося відкрити адресну книгу «{0}»

en: Unable to perform search.
uk: Не вдалося виконати пошук.

en: Failed to refresh address book “{0}”
uk: Не вдалося оновити адресну книгу «{0}»

en: Would you like to save your changes?
uk: Зберегти зміни?

en: You have made modifications to this contact. Do you want to save these changes?
uk: Цей контакт містить незбережені зміни. Зберегти зміни?

en: _Discard
uk: _Відкинути

en: Cannot move contact.
uk: Не вдалось перемістити контакт.

en: You are attempting to move a contact from one address book to another but it cannot be removed from the source. Do you want to save a copy instead?
uk: Ви намагаєтесь перемістити контакт з однієї адресної книги у іншу, але його неможливо вилучити з джерела. Зберегти копію контакту?

en: The image you have selected is large. Do you want to resize and store it?
uk: Вибране вами зображення надто велике. Змінювати його масштаб перед збереженням?

en: An expected image size is up to 1024 x 1024 pixels.
uk: Очікуваний розмір зображення — до 1024 x 1024 пікселів.

en: _Resize
uk: З_мінити розмір

en: _Use as it is
uk: _Використовувати як є

en: _Do not save
uk: _Не зберігати

en: Unable to save {0}.
uk: Не вдалося зберегти {0}.

en: Error saving {0} to {1}: {2}
uk: Помилка при збереженні {0} у {1}: {2}

en: Address “{0}” already exists.
uk: Запис адреси «{0}» вже існує.

en: A contact already exists with this address. Would you like to add a new card with the same address anyway?
uk: Контакт з такою адресою вже існує. Додати ще одну картку з такою ж адресою?

en: _Add
uk: _Додати

en: Some addresses already exist in this contact list.
uk: Деякі адреси вже існують у списку контактів.

en: You are trying to add addresses that are part of this list already. Would you like to add them anyway?
uk: Ви намагаєтесь додати адреси, які вже є частиною цього списку. Однаково бажаєте їх додати?

en: Skip duplicates
uk: Пропустити повторювання

en: Add with duplicates
uk: Додати з повторюваннями

en: List “{0}” is already in this contact list.
uk: Список «{0}» уже існує у списку контактів.

en: A contact list named “{0}” is already in this contact list. Would you like to add it anyway?
uk: Список контактів з назвою «{0}» уже існує в списку контактів. Хочете його додати попри це?

en: Failed to delete contact
uk: Не вдалось вилучити контакт

en: You do not have permission to delete contacts in this address book.
uk: Недостатньо прав для вилучення контактів з цієї адресної книги.

en: Cannot add new contact
uk: Не вдалося додати новий контакт

note: For Translators: {0} is the name of the address book source
en: “{0}” is a read-only address book and cannot be modified. Please select a different address book from the sidebar in the Contacts view.
uk: «{0}» є джерелом адресної книги, доступним лише для читання. Виберіть іншу адресну книгу з бічної панелі у режимі перегляду «Контакти».

en: Cannot save a contact, address book is still opening
uk: Неможливо зберегти контакт, адресна книга відкривається

note: For Translators: {0} is the name of the address book source
en: Cannot save a contact to the address book “{0}”, because it is still opening. Either wait till it’s opened, or select a different address book.
uk: Неможливо зберегти контакт до адресної книги «{0}», бо її все ще відкрито. Почекайте поки її не закриють або виберіть іншу адресну книгу.

en: Something has gone wrong when displaying the contact
uk: Під час спроби показати запис контакту сталася якась помилка

en: A WebKitWebProcess crashed when displaying the contact. You can try again by moving to another contact and back. If the issue persists, please file a bug report in GNOME GitLab.
uk: При показі контакту робота процесу WebKitWebProces закінчилась аварійно. Ви можете спробувати ще раз, перейшовши на інший контакт і повернувшись. Якщо проблема не зникає, будь ласка, надішліть звіт про помилку на GNOME GitLab.

en: Failed to refresh list of account address books
uk: Не вдалося оновити список адресних книг облікового запису

en: Do you want to unset contact image?
uk: Хочете скинути зображення для контакту?

en: Do _Not Unset
uk: Не с_касовувати

en: _Unset
uk: _Скасувати

en: Contact already exists in the address book.
uk: Запис контакту вже є в адресній книзі

en: Contact “{0}” already exists in the address book “{1}”. Do you want to add a copy of it instead?
uk: Запис контакту «{0}» вже є в адресній книзі «{1}». Хочете додати його копію?

note: This is only shown if the EActivity has a GCancellable. no flags
en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Add Copy
uk: _Додати копію

en: Show Telephone
uk: Показати телефон

en: Show SIP Address
uk: Показати адресу SIP

en: Show Instant Messaging
uk: Показати назви профілів для чатів

en: Show Web Addresses
uk: Показати веб-адресу

en: Show Job section
uk: Показувати розділ робота

en: Show Miscellaneous
uk: Показати «Різне»

en: Show Home Mailing Address
uk: Показати адреси домашньої ел. пошти

en: Show Work Mailing Address
uk: Показати адреси робочої ел. пошти

en: Show Other Mailing Address
uk: Показати адреси іншої ел. пошти

en: Show Notes
uk: Показати примітки

en: Show Certificates
uk: Показати сертифікати

en: Options
uk: Параметри

en: _Save
uk: З_берегти

en: Image
uk: Зображення

en: Nic_kname:
uk: Пр_ізвисько:

en: _File under:
uk: _Підшити як:

en: _Where:
uk: _Місце:

en: Ca_tegories...
uk: Ка_тегорії…

en: Full _Name...
uk: Повне _ім'я…

en: Email
uk: Ел.пошта

en: _Wants to receive HTML mail
uk: _Згоден отримувати пошту в форматі HTML

en: Telephone
uk: Телефон

en: SIP Address
uk: Адреса SIP

en: Instant Messaging
uk: Миттєві повідомлення

en: Contact
uk: Контакт

en: _Home Page:
uk: _Домашня сторінка:

en: _Calendar:
uk: _Календар:

en: _Free/Busy:
uk: За_йнятий/вільний:

en: _Video Chat:
uk: Відео_чат:

en: Home Page:
uk: Домашня сторінка:

en: Calendar:
uk: Календар:

en: Free/Busy:
uk: Вільний/зайнятий:

en: Video Chat:
uk: Відеочат:

en: _Blog:
uk: _Блог:

note: Translators: an accessibility name
en: Blog:
uk: Блог:

note: tab title
en: Web Addresses
uk: Адреси

en: _Profession:
uk: _Фах:

[ctx: Job]
en: _Title:
uk: _Титул:

en: _Company:
uk: _Компанія:

en: _Department:
uk: В_ідділ:

en: _Office:
uk: _Офіс:

en: _Manager:
uk: _Менеджер:

en: _Assistant:
uk: _Помічник:

en: Job
uk: Робота

en: _Spouse:
uk: _Дружина/чол:

en: _Birthday:
uk: _День народження:

en: _Anniversary:
uk: _Річниця:

en: Anniversary
uk: Річниця

en: Birthday
uk: День народження

note: Other options
en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Personal Information
uk: Особиста інформація

en: _City:
uk: _Місто:

en: _Zip/Postal Code:
uk: _Індекс:

en: _State/Province:
uk: _Область/край (Штат/провінція):

en: _Country:
uk: К_раїна:

en: _PO Box:
uk: А_бон. скринька:

en: _Address:
uk: _Адреса:

note: tab title
en: Home
uk: Дім

en: Work
uk: Робота

en: Other
uk: Інша

en: Mailing Address
uk: Поштова адреса

en: Notes
uk: Примітки

en: Add _PGP
uk: Додати _PGP

en: _Remove
uk: В_илучити

en: Load P_GP
uk: Завантажити P_GP

en: _Load X.509
uk: _Завантажити X.509

en: Certificates
uk: Сертифікати

en: Error adding contact
uk: Помилка при додаванні картки

en: Error modifying contact
uk: Помилка при модифікації контакту

en: Error removing contact
uk: Помилка при вилученні контакту

en: Contact Editor
uk: Редактор контактів

en: Contact Editor — %s
uk: Редактор контактів – %s

en: X.509 certificates
uk: Сертифікати X.509

en: PGP keys
uk: Ключі PGP

en: All files
uk: Усі файли

en: Open PGP key
uk: Відкрити ключ PGP

en: Open X.509 certificate
uk: Відкрити сертифікат X.509

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Chosen file is not a local file.
uk: Вибраний файл не є локальним файлом.

en: Failed to load certificate: %s
uk: Не вдалося завантажити сертифікат: %s

en: Save PGP key
uk: Зберегти ключ PGP

en: Save X.509 certificate
uk: Зберегти сертифікат X.509

en: Failed to save certificate: %s
uk: Не вдалося зберегти сертифікат: %s

en: Please select an image for this contact
uk: Виберіть зображення для цього контакту

en: _No image
uk: _Немає зображення

en: The contact data is invalid:
uk: Неправильні дані контакту:

en: “%s” has an invalid format
uk: «%s» має некоректний формат

en: “%s” cannot be a future date
uk: «%s» не може бути датою у майбутньому

en: %s“%s” has an invalid format
uk: %s«%s» має неправильний формат

en: %s“%s” is empty
uk: %s«%s» порожнє

en: Invalid contact.
uk: Неправильний контакт.

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Undo
uk: В_ернути

en: Undo
uk: Повернути

en: _Redo
uk: Повт_орити

en: Redo
uk: Повторити

en: _OK
uk: _Гаразд

en: Failed to find contact
uk: Не вдалось знайти контакт

en: Contact Quick-Add
uk: Швидке додавання контакту

en: _Edit Full
uk: _Зміна повного імені

en: _Full name
uk: _Повне ім'я

en: E_mail
uk: Ел._пошта

en: _Select Address Book
uk: _Виберіть адресну книгу

en: Failed to parse vCard data
uk: Не вдалося обробити дані vCard

en: Mr.
uk: Пан

en: Mrs.
uk: Пані

en: Ms.
uk: Панна

en: Miss
uk: Панна

en: Dr.
uk: Доктор

en: Sr.
uk: Ст.

en: Jr.
uk: Мол.

en: Esq.
uk: Ескв.

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: _First:
uk: _Ім'я:

[ctx: FullName]
en: _Title:
uk: _Титул:

en: _Middle:
uk: По _батькові:

en: _Last:
uk: _Прізвище:

en: _Suffix:
uk: С_уфікс:

en: Contact List Editor
uk: Редактор списку контактів

en: _List name:
uk: _Назва списку:

en: Members
uk: Учасники

en: _Type an email address or drag a contact into the list below:
uk: _Введіть ел.адресу або перетягніть контактну інформацію у список:

en: _Hide addresses when sending mail to this list
uk: _Приховати адресу при надсиланні пошти до цього списку

en: Add an email to the List
uk: Додати пошту до списку

en: Remove an email address from the List
uk: Вилучити поштову адресу зі списку

en: _Select...
uk: В_ибрати…

en: Insert email addresses from Address Book
uk: Вставити поштові адреси з адресної книги

en: _Top
uk: _Верх

en: _Up
uk: В_гору

en: _Down
uk: У_низ

en: _Bottom
uk: _Знизу

en: Contact List Members
uk: Учасники списку контактів

en: _Members
uk: _Учасники

en: Error adding list
uk: Помилка при додаванні списку

en: Error modifying list
uk: Помилка при зміні списку

en: Error removing list
uk: Помилка при вилученні списку

en: Name
uk: Ім'я

en: contains
uk: містить

en: does not contain
uk: не містить

en: is
uk: збігається з

en: is not
uk: не збігається з

en: starts with
uk: починається з

en: ends with
uk: закінчується на

en: Phone
uk: Телефон

en: Category
uk: Категорія

en: Expression
uk: Вираз

en: Name contains
uk: Ім'я містить

en: Email begins with
uk: Поштова адреса починається з

en: Email contains
uk: Адреса ел. пошти містить

en: Phone contains
uk: Телефон містить

en: Any field contains
uk: Будь-яке поле містить

en: evolution address book
uk: адресна книга evolution

en: Copy _Email Address
uk: Копіювати _адресу ел.пошти

en: Copy the email address to the clipboard
uk: Копіює елементи у буфер обміну

en: _Send New Message To…
uk: _Надіслати нове повідомлення до…

en: Send a mail message to this address
uk: Перетворити виділене повідомлення на завдання

en: Click to mail %s
uk: Клацніть, щоб надіслати лист %s

en: Click to open map for %s
uk: Клацніть, щоб відкрити мапу %s

en: Open map
uk: Відкрити карту

en: List Members:
uk: Перелік учасників:

en: Fax
uk: Факс

en: Nickname
uk: Прізвисько

en: Categories
uk: Категорії

en: Company
uk: Компанія

en: Department
uk: Відділ

en: Office
uk: Офіс

en: Profession
uk: Фах

en: Position
uk: Посада

en: Manager
uk: Керівник

en: Assistant
uk: Помічник

en: Video Chat
uk: Відеочат

en: Free/Busy
uk: Зайнятий/вільний

en: Address
uk: Адреса

en: Home Page
uk: Домашня сторінка

en: Web Log
uk: Веб-журнал

en: Spouse
uk: Дружина

en: Personal
uk: Особисте

en: Note
uk: Примітка

en: List Members
uk: Учасники списку

en: Job Title
uk: Посада

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Blog
uk: Блог

en: Unnamed
uk: Без назви

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Merge Contact
uk: Об'єднати контакт

en: _Merge
uk: _Об'єднати

en: Duplicate Contact Detected
uk: Виявлено дубльований контакт

en: The name or email address of this contact already exists
    in this folder. Would you like to save the changes anyway?
uk: Назва або електронна адреса цього контакту вже існує в цій теці. Однаково бажаєте зберегти зміни?

en: The name or email address of this contact already exists
    in this folder. Would you like to add it anyway?
uk: Назва чи електронна адреса цього контакту вже існує
    у цій теці. Додати його попри все?

en: Changed Contact:
uk: Змінений контакт:

en: New Contact:
uk: Новий контакт:

en: Conflicting Contact:
uk: Конфліктуючий контакт:

en: Old Contact:
uk: Старий контакт:

en: This address book cannot be opened. This either means this book is not marked for offline usage or not yet downloaded for offline usage. Please load the address book once in online mode to download its contents.
uk: Не вдалося відкрити цю адресну книгу. Це означає, що або книгу не позначено для автономного використання, або ще не отримано для автономного використання. Отримайте цю книгу у режимі з'єднання із мережею, щоб отримати доступ до її вмісту.

en: This address book cannot be opened.  Please check that the path %s exists and that permissions are set to access it.
uk: Не вдалося відкрити цю адресну книгу. Перевірте, чи існує шлях %s і чи маєте ви потрібні права доступу до нього.

en: This version of Evolution does not have LDAP support compiled in to it.  To use LDAP in Evolution an LDAP-enabled Evolution package must be installed.
uk: Ця версія Evolution скомпільована без підтримки LDAP. Якщо Ви бажаєте використовувати LDAP в Evolution, необхідно встановити версію Evolution скомпільовану з підтримкою LDAP.

en: This address book cannot be opened.  This either means that an incorrect URI was entered, or the server is unreachable.
uk: Не вдалося відкрити адресну книгу. Це означає, що або ви вказали неправильну адресу, або сервер LDAP недоступний.

en: Detailed error message:
uk: Докладна помилка:

en: More cards matched this query than either the server is 
    configured to return or Evolution is configured to display.
    Please make your search more specific or raise the result limit in
    the directory server preferences for this address book.
uk: Кількість карток, що відповідають запиту перевищує кількість,
    яку сервер здатен повернути, або кількість, яку Evolution може
    показати. Зробіть ваш запит більш вибірковим або підвищить
    обмеження у властивостях серверу цієї книги адрес.

en: The time to execute this query exceeded the server limit or the limit
    configured for this address book.  Please make your search
    more specific or raise the time limit in the directory server
    preferences for this address book.
uk: Час виконання запиту перевищує обмеження серверу або обмеження
    встановлене для цієї адресної книги. Вам слід або зробити запит більш 
    детальним або збільшити обмеження часу у налаштуваннях сервера
    для цієї адреси книги.

note: Translators: %s is replaced with a detailed error message, or an empty string, if not provided
en: The backend for this address book was unable to parse this query. %s
uk: Модуль для цієї адресної книги не може розібрати цей запит. %s

note: Translators: %s is replaced with a detailed error message, or an empty string, if not provided
en: The backend for this address book refused to perform this query. %s
uk: Модуль для цієї адресної книги відмовляється виконати запит. %s

note: Translators: %s is replaced with a detailed error message, or an empty string, if not provided
en: This query did not complete successfully. %s
uk: Цей запит завершено невдало. %s

en: Select Address Book
uk: Виберіть адресну книга

en: list
uk: список

en: Move contact to
uk: Переміщення контакту у

en: Copy contact to
uk: Копіювання контакту у

en: Move contacts to
uk: Переміщення контактів у

en: Copy contacts to
uk: Копіювання контактів у

en: Error getting book view
uk: Помилка при отриманні вигляду книги

en: Search Interrupted
uk: Пошук перервано

en: Error modifying card
uk: Помилка при модифікації картки

en: No contacts
uk: Немає контактів

en: %u contact | %u contacts
uk[0]: %u контакт
uk[1]: %u контакти
uk[2]: %u контактів
uk[3]: %u контакт

en: Cut selected contacts to the clipboard
uk: Вирізати виділені контакти у буфер обміну

en: Copy selected contacts to the clipboard
uk: Копіювати виділені контакти у буфер обміну

en: Paste contacts from the clipboard
uk: Вставити контакти з буферу обміну

en: Delete selected contacts
uk: Вилучити вибрані контакти

en: Select all visible contacts
uk: Вибрати всі видимі контакти

en: Searching for the Contacts…
uk: Пошук контактів…

en: Failed to get contacts with unknown error
uk: Не вдалося отримати контакти, невідома помилка

en: Are you sure you want to delete these contact lists?
uk: Вилучити ці списки контактів?

en: Are you sure you want to delete this contact list?
uk: Вилучити цей список контактів?

en: Are you sure you want to delete this contact list (%s)?
uk: Вилучити список контактів (%s)?

en: Are you sure you want to delete these contacts?
uk: Вилучити ці контакти?

en: Are you sure you want to delete this contact?
uk: Вилучити ці контакти?

en: Are you sure you want to delete this contact (%s)?
uk: Вилучити цей контакт (%s)?

en: _Delete
uk: В_илучити

note: Translators: This is shown for > 5 contacts.
en: Opening %d contacts will open %d new windows as well.
    Do you really want to display all of these contacts? | Opening %d contacts will open %d new windows as well.
    Do you really want to display all of these contacts?
uk[0]: Відкривання %d контакту призведе до відкривання %d нового вікна.
    Показати цей контакт?
uk[1]: Відкривання %d контактів призведе до відкривання %d нових вікон.
    Показати ці контакти?
uk[2]: Відкривання %d контактів призведе до відкривання %d нових вікон.
    Показати ці контакти?
uk[3]: Відкривання %d контакту призведе до відкривання %d нового вікна.
    Показати цей контакт?

en: _Don’t Display
uk: _Не показувати

en: Display _All Contacts
uk: Відображати _всі контакти

en: File As
uk: Підшити як

en: Given Name
uk: Ім'я

en: Family Name
uk: Прізвище

en: Email 2
uk: Ел.пошта 2

en: Email 3
uk: Ел.пошта 3

en: Assistant Phone
uk: Телефон помічника

en: Business Phone
uk: Робочий телефон

en: Business Phone 2
uk: Робочий телефон 2

en: Business Fax
uk: Робочий факс

en: Callback Phone
uk: Телефон для зворотного дзвінка

en: Car Phone
uk: Автомобільний телефон

en: Company Phone
uk: Телефон компанії

en: Home Phone
uk: Домашній телефон

en: Home Phone 2
uk: Домашній телефон 2

en: Home Fax
uk: Домашній факс

en: ISDN Phone
uk: Телефон ISDN

en: Mobile Phone
uk: Мобільний телефон

en: Other Phone
uk: Інший телефон

en: Other Fax
uk: Інший факс

en: Pager
uk: Пейджер

en: Primary Phone
uk: Основний телефон

en: Radio
uk: Радіо

en: Telex
uk: Телекс

en: Unit
uk: Підрозділ

en: Title
uk: Титул

en: Role
uk: Роль

en: Web Site
uk: Сайт

en: Journal
uk: Журнал

en: Home Address Street
uk: Домашня адреса (вулиця)

en: Home Address Extended
uk: Розширена домашня адреса

en: Home Address PO Box
uk: Домашня адреса (поштова скринька)

en: Home Address City
uk: Домашня адреса (місто)

en: Home Address Zip/Postal code
uk: Домашня адреса (поштовий індекс)

en: Home Address State/Province
uk: Домашня адреса (область або провінція)

en: Home Address Country
uk: Домашня адреса (країна)

en: Work Address Street
uk: Робоча адреса (вулиця)

en: Work Address Extended
uk: Розширена робоча адреса

en: Work Address PO Box
uk: Робоча адреса (поштова скринька)

en: Work Address City
uk: Робоча адреса (місто)

en: Work Address Zip/Postal code
uk: Робоча адреса (поштовий індекс)

en: Work Address State/Province
uk: Робоча адреса (область або провінція)

en: Work Address Country
uk: Робоча адреса (країна)

en: Other Address Street
uk: Інша адреса (вулиця)

en: Other Address Extended
uk: Розширена інша адреса

en: Other Address PO Box
uk: Інша адреса (поштова скринька)

en: Other Address City
uk: Інша адреса (місто)

en: Other Address Zip/Postal code
uk: Інша адреса (поштовий індекс)

en: Other Address State/Province
uk: Інша адреса (область або провінція)

en: Other Address Country
uk: Інша адреса (країна)

en: Saving changes, please wait…
uk: Збереження внесених змін, зачекайте…

en: Failed to save changes
uk: Не вдалося зберегти зміни

en: Co_untry:
uk: К_раїна:

en: Modify a contact | Modify %u contacts
uk[0]: Змінити %u запис контакту
uk[1]: Змінити %u записи контактів
uk[2]: Змінити %u записів контактів
uk[3]: Змінити запис контакту

en: Select values to be modified.
uk: Виберіть значення, які слід змінити.

en: _Title:
uk: _Посада:

en: Compa_ny:
uk: _Компанія:

en: M_odify
uk: З_мінити

en: Ca_ncel
uk: _Скасувати

en: Search for the Contact
    
    or double-click here to create a new Contact.
uk: Пошук контакту
    
    Двічі клацніть для створення нового контакту.

en: There are no items to show in this view.
    
    Double-click here to create a new Contact.
uk: Немає елементів для показу у цьому вікні
    
    Двічі клацніть для створення нового контакту.

en: Search for the Contact.
uk: Пошук контакту.

en: There are no items to show in this view.
uk: Немає елементів для показу у цьому вікні.

en: Contacts Map
uk: Мапа контактів

note: Zoom-in button
en: Zoom _In
uk: З_близити

note: Zoom-out button
en: Zoom _Out
uk: З_меншити

note: Search button
en: _Find
uk: З_найти

en: Importing…
uk: Імпортування…

en: Can’t open .csv file
uk: Неможливо відкрити файл .csv

en: Outlook Contacts CSV or Tab (.csv, .tab)
uk: Outlook Contacts CSV або Tab (.csv, .tab)

en: Outlook Contacts CSV and Tab Importer
uk: Outlook Contacts CSV та імпортер Tab

en: Mozilla Contacts CSV or Tab (.csv, .tab)
uk: Mozilla Contacts CSV або Tab (.csv, .tab)

en: Mozilla Contacts CSV and Tab Importer
uk: Mozilla Contacts CSV та імпортер Tab

en: Evolution Contacts CSV or Tab (.csv, .tab)
uk: Evolution Contacts CSV або Tab (.csv, .tab)

en: Evolution Contacts CSV and Tab Importer
uk: Evolution Contacts CSV та імпортер Tab

en: Can’t open .ldif file
uk: Неможливо відкрити файл .ldif

en: LDAP Data Interchange Format (.ldif)
uk: Формат обміну даними системи LDAP (.ldif)

en: Evolution LDIF importer
uk: Імпортер файлів LDIF

en: Evolution vCard Importer
uk: Імпортер файлів VCard для Evolution

note: Uncomment next if it is successful to get total number if pages in list view * g_object_get (operation, "n-pages", &n_pages, NULL)
en: Page %d
uk: Сторінка %d

[ctx: addressbook-label]
en: Work Email
uk: Робоча ел.пошта

[ctx: addressbook-label]
en: Home Email
uk: Домашня ел.пошта

[ctx: addressbook-label]
en: Other Email
uk: Інша ел.пошта

[ctx: addressbook-label]
en: Work SIP
uk: Робочий SIP

[ctx: addressbook-label]
en: Home SIP
uk: Домашній SIP

[ctx: addressbook-label]
en: Other SIP
uk: Інший SIP

[ctx: addressbook-label]
note: To Translators: * if an email address type is not one of the predefined types, * this generic label is used instead of one of the predefined labels.
en: Email
uk: Ел.пошта

[ctx: addressbook-label]
note: To Translators: * if an IM address type is not one of the predefined types, * this generic label is used instead of one of the predefined labels. * IM=Instant Messaging
en: IM
uk: Обмін повідомленнями

[ctx: addressbook-label]
note: To Translators: * if a phone number type is not one of the predefined types, * this generic label is used instead of one of the predefined labels.
en: Phone
uk: Телефон

en: Would you like to send all the participants a cancellation notice?
uk: Надіслати усім учасникам повідомлення про скасування?

en: If you do not send a cancellation notice, the other participants may not know the meeting is canceled.
uk: Якщо повідомлення про скасування не буде надіслано, інші учасники зможуть дізнатися, що зібрання скасовано.

en: Do _not Send
uk: _Не надсилати

en: _Send Notice
uk: _Надіслати сповіщення

en: Would you like to send the organizer a deletion notice?
uk: Надіслати організатору повідомлення про вилучення?

en: If you do not send a deletion notice, the organizer may not know the meeting has been deleted.
uk: Якщо ви не надішлете сповіщення про вилучення, організатора може не бути сповіщено про те, що зустріч вилучено.

en: Are you sure you want to delete this meeting?
uk: Вилучити цей запис зібрання?

en: All information on this meeting will be deleted and can not be restored.
uk: Усі відомості про це зібрання буде остаточно вилучено без можливості відновлення.

en: All information on this meeting will be deleted and can not be restored. If you do not send a cancellation notice, the other participants may not know the meeting is canceled.
uk: Усі відомості щодо цієї зустрічі буде остаточно вилучено. Якщо повідомлення про скасування не буде надіслано, інші учасники не зможуть дізнатися, що зустріч скасовано.

en: _Delete and Send Notice
uk: Вилучити і _надіслати сповіщення

en: Delete _without Notice
uk: Вилучити _без сповіщення

en: All information on this meeting will be deleted and can not be restored. If you do not send a deletion notice, the organizer may not know the meeting has been deleted.
uk: Усі відомості щодо цієї зустрічі буде остаточно вилучено. Якщо ви не надішлете сповіщення про вилучення, організатора може не бути сповіщено про те, що зустріч вилучено.

en: Are you sure you want to delete the meeting titled “{0}”?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити цей запис зібрання із назвою «{0}»?

en: If you do not send a cancellation notice, the other participants may not know the task has been deleted.
uk: Якщо ви не надішлете сповіщення про скасування, інші учасники можуть не знати, що завдання вилучено.

en: If you do not send a deletion notice, the organizer may not know the task has been deleted.
uk: Якщо ви не надішлете сповіщення про вилучення, організатора може не бути сповіщено про те, що завдання вилучено.

en: Are you sure you want to delete this task?
uk: Вилучити це завдання?

en: All information on this task will be deleted and can not be restored.
uk: Усі відомості про це завдання будуть остаточно вилучено.

en: Would you like to send a cancellation notice for this memo?
uk: Надіслати сповіщення про скасування цієї примітки?

en: If you do not send a cancellation notice, the other participants may not know the memo has been deleted.
uk: Якщо ви не надішлете сповіщення про скасування, інші учасники можуть не знати, що примітку вилучено.

en: Would you like to send a deletion notice for this memo?
uk: Надіслати сповіщення про вилучення цієї примітки?

en: If you do not send a deletion notice, the organizer may not know the memo has been deleted.
uk: Якщо ви не надішлете сповіщення про вилучення, організатора може не бути сповіщено про те, що примітку вилучено.

en: Are you sure you want to delete this memo?
uk: Вилучити цю примітку?

en: All information on this memo will be deleted and can not be restored.
uk: Усі відомості про цю примітку будуть остаточно вилучено.

en: Are you sure you want to delete the appointment titled “{0}”?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити цей запис зустрічі із назвою «{0}»?

en: All information on this appointment will be deleted and can not be restored.
uk: Усі відомості про цю зустріч будуть остаточно вилучено.

en: Are you sure you want to delete this appointment?
uk: Вилучити цю зустріч?

en: Are you sure you want to delete the “{0}” task?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити запис завдання «{0}»?

en: Are you sure you want to delete the memo “{0}”?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити примітку «{0}»?

en: All information in this memo will be deleted and can not be restored.
uk: Усі відомості з цієї примітки будуть остаточно вилучено.

en: Are you sure you want to delete these {0} appointments?
uk: Вилучити ці {0} зустрічі?

en: All information on these appointments will be deleted and can not be restored.
uk: Усі відомості про ці зустрічі будуть остаточно вилучено.

en: Are you sure you want to delete these {0} tasks?
uk: Вилучити завдання ці {0} завдання?

en: All information on these tasks will be deleted and can not be restored.
uk: Усі відомості про ці завдання будуть остаточно вилучено.

en: Are you sure you want to delete these {0} memos?
uk: Вилучити завдання ці {0} примітки?

en: All information in these memos will be deleted and can not be restored.
uk: Усі відомості про ці примітки будуть остаточно вилучено.

en: Would you like to save your changes to this meeting?
uk: Зберегти зміни цієї зустрічі?

en: You have changed this meeting, but not yet saved it.
uk: Зустріч змінено, але не зміни збережено.

en: _Save Changes
uk: З_берегти зміни

en: _Discard Changes
uk: _Відкинути зміни

en: Would you like to save your changes to this appointment?
uk: Зберегти зміни цієї зустрічі?

en: You have changed this appointment, but not yet saved it.
uk: Ви внесли зміни у цю зустріч, але не зберегли їх.

en: Would you like to save your changes to this task?
uk: Зберегти зміни завдання?

en: You have changed this task, but not yet saved it.
uk: Ви внесли зміни у це завдання, але не зберегли їх.

en: Would you like to save your changes to this memo?
uk: Зберегти зміни примітки?

en: You have made changes to this memo, but not yet saved them.
uk: Ви внесли зміни у цю примітку, але не зберегли їх.

en: Would you like to send meeting invitations to participants?
uk: Надіслати учасникам запрошення на зібрання?

en: Email invitations will be sent to all participants and allow them to reply.
uk: Усім учасникам буде надіслано запрошення ел.поштою, щоб надати їм можливість відповісти.

en: _Send
uk: _Надіслати

en: Would you like to send updated meeting information to participants?
uk: Розіслати учасникам оновлену інформацію про зібрання?

en: Sending updated information allows other participants to keep their calendars up to date.
uk: Надсилання оновленої інформації дозволить іншим учасникам підтримувати власні календарі у поточному стані.

en: Would you like to send this task to participants?
uk: Розіслати це завдання учасникам?

en: Email invitations will be sent to all participants and allow them to accept this task.
uk: Запрошення будуть розіслані усім учасникам, щоб вони змогли прийняти це завдання.

en: Download in progress. Do you want to save the task?
uk: Триває звантаження. Зберегти це завдання?

en: Some attachments are being downloaded. Saving the task would result in the loss of these attachments.
uk: Деякі долучення ще звантажуються. Збереження завдання призведе до того, що її буде збережено без цих долучень.

en: Download in progress. Do you want to save the appointment?
uk: Триває звантаження. Зберегти цю зустріч?

en: Some attachments are being downloaded. Saving the appointment would result in the loss of these attachments.
uk: Деякі долучення ще звантажуються. Збереження зустрічі призведе до того, що її буде збережено без цих долучень.

en: Would you like to send updated task information to participants?
uk: Розіслати учасникам оновлену інформацію про завдання?

en: Sending updated information allows other participants to keep their task lists up to date.
uk: Надсилання оновленої інформації дозволить іншим учасникам підтримувати власні списки завдань у поточному стані.

en: Would you like to send this memo to participants?
uk: Надіслати цю примітку учасникам?

en: Email invitations will be sent to all participants and allow them to accept this memo.
uk: Запрошення будуть надіслані усім учасникам, щоб вони змогли прийняти цю примітку.

en: Would you like to send updated memo information to participants?
uk: Надіслати учасникам оновлену інформацію про примітку?

en: Sending updated information allows other participants to keep their memo lists up to date.
uk: Надсилання оновленої інформації дозволить іншим учасникам підтримувати власні списки приміток у поточному стані.

en: Editor could not be loaded.
uk: Не вдалось завантажити редактор.

en: Are you sure you want to delete calendar “{0}”?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити календар «{0}»?

en: This calendar will be removed permanently.
uk: Цей календар буде остаточно вилучено.

en: Are you sure you want to delete task list “{0}”?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити список завдань «{0}»?

en: This task list will be removed permanently.
uk: Завдання буде остаточно вилучено.

en: Are you sure you want to delete memo list “{0}”?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити список приміток «{0}»?

en: This memo list will be removed permanently.
uk: Примітку буде остаточно вилучено.

en: Are you sure you want to delete remote calendar “{0}”?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити віддалений календар «{0}»?

en: This will permanently remove the calendar “{0}” from the server. Are you sure you want to proceed?
uk: Це призведе до безповоротного вилучення календаря «{0}» з сервера. Дійсно продовжити?

en: Are you sure you want to delete remote task list “{0}”?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити віддалений список завдань «{0}»?

en: This will permanently remove the task list “{0}” from the server. Are you sure you want to proceed?
uk: Це призведе до безповоротного вилучення списку завдань «{0}» з сервера. Хочете продовжити?

en: Are you sure you want to delete remote memo list “{0}”?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити віддалений список приміток «{0}»?

en: This will permanently remove the memo list “{0}” from the server. Are you sure you want to proceed?
uk: Це призведе до безповоротного вилучення списку приміток «{0}» з сервера. Дійсно продовжити?

en: Are you sure you want to save the appointment without a summary?
uk: Зберегти зустріч без зведення?

en: Adding a meaningful summary to your appointment will give you an idea of what your appointment is about.
uk: Додавши змістовне зведення до зустрічі, буде простіше зрозуміти, чому присвячена зустріч.

en: Are you sure you want to save the task without a summary?
uk: Зберегти завдання без зведення?

en: Adding a meaningful summary to your task will give you an idea of what your task is about.
uk: Додавши змістовне зведення до завдання, буде простіше зрозуміти, чому присвячене завдання.

en: Are you sure you want to save the memo without a summary?
uk: Ви дійсно бажаєте зберегти примітку без зведення?

note: Translators: {0} is the name of the calendar.
en: Error loading calendar “{0}”
uk: Помилка завантаження календаря «{0}»

en: The calendar is not marked for offline usage.
uk: Цей календар не відмічений для автономного використання.

en: Cannot save event
uk: Не вдалося зберегти подію

note: Translators: {0} is the name of the calendar source
en: “{0}” is a read-only calendar and cannot be modified. Please select a different calendar that can accept appointments.
uk: «{0}» є календарем з режимом лише для читання і не може бути змінений. Будь ласка, виберіть інший календар, який здатен записувати зустрічі.

en: Cannot save task
uk: Неможливо зберегти завдання

note: Translators: {0} is the name of the calendar source
en: “{0}” does not support assigned tasks, please select a different task list.
uk: «{0}» не підтримує призначені завдання, будь ласка, виберіть інший список завдань.

note: Translators: {0} is the name of the task list.
en: Error loading task list “{0}”
uk: Помилка завантаження списку завдань «{0}»

en: The task list is not marked for offline usage.
uk: Цей список завдань не позначений для автономного використання.

note: Translators: {0} is the name of the memo list.
en: Error loading memo list “{0}”
uk: Помилка завантаження списку приміток «{0}»

en: The memo list is not marked for offline usage.
uk: Цей список приміток не позначений для автономного використання.

note: Translators: {0} is the name of the calendar/memo list/task list.
en: Failed to add timezone to “{0}”
uk: Не вдалося додати часовий пояс до «{0}»

note: The {0} is a calendar/memo list/task list name, which is useless here
en: Failed to save attachments
uk: Не вдалося зберегти долучення

note: Translators: {0} is the name of the calendar.
en: Failed to open calendar “{0}”
uk: Не вдалося відкрити календар «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the memo list.
en: Failed to open memo list “{0}”
uk: Не вдалося відкрити список приміток «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the task list.
en: Failed to open task list “{0}”
uk: Не вдалося відкрити список завдань «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the calendar.
en: Failed to create an event in the calendar “{0}”
uk: Не вдалося створити подію в календарі «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the memo list.
en: Failed to create a memo in the memo list “{0}”
uk: Не вдалося створити примітку в списку приміток «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the task list.
en: Failed to create a task in the task list “{0}”
uk: Не вдалося створити завдання в списку завдань «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the calendar.
en: Failed to modify an event in the calendar “{0}”
uk: Не вдалося змінити подію в списку подій «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the memo list.
en: Failed to modify a memo in the memo list “{0}”
uk: Не вдалося змінити примітку в списку приміток «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the task list.
en: Failed to modify a task in the task list “{0}”
uk: Не вдалося змінити завдання в списку завдань «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the calendar.
en: Failed to delete an event in the calendar “{0}”
uk: Не вдалося вилучити подію з календаря «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the memo list.
en: Failed to delete a memo in the memo list “{0}”
uk: Не вдалося вилучити примітку зі списку приміток «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the task list.
en: Failed to delete a task in the task list “{0}”
uk: Не вдалося вилучити завдання зі списку завдань «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the calendar.
en: Failed to update an event in the calendar “{0}”
uk: Не вдалося оновити подію в календарі «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the memo list.
en: Failed to update a memo in the memo list “{0}”
uk: Не вдалося оновити примітку в списку приміток «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the task list.
en: Failed to update a task in the task list “{0}”
uk: Не вдалося оновити завдання в списку завдань «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the calendar.
en: Failed to send an event to the calendar “{0}”
uk: Не вдалося надіслати подію в календар «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the memo list.
en: Failed to send a memo to the memo list “{0}”
uk: Не вдалося надіслати примітку в список приміток «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the task list.
en: Failed to send a task to the task list “{0}”
uk: Не вдалося надіслати завдання в список завдань «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the calendar.
en: Error creating view for the calendar “{0}”
uk: Помилка створення огляду для календаря «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the task list.
en: Error creating view for the task list “{0}”
uk: Помилка створення огляду для списку завдань «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the memo list.
en: Error creating view for the memo list “{0}”
uk: Помилка створення огляду для списку приміток «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the calendar.
en: Failed to copy an event into the calendar “{0}”
uk: Не вдалося скопіювати подію в календар «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the task list.
en: Failed to copy a task into the task list “{0}”
uk: Не вдалося скопіювати подію в список завдань «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the memo list.
en: Failed to copy a memo into the memo list “{0}”
uk: Не вдалося скопіювати подію в список приміток «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the calendar.
en: Failed to move an event into the calendar “{0}”
uk: Не вдалося перемістити подію в календар «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the task list.
en: Failed to move a task into the task list “{0}”
uk: Не вдалося перемістити подію в список завдань «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the memo list.
en: Failed to move a memo into the memo list “{0}”
uk: Не вдалося перемістити подію в список приміток «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the calendar.
en: Failed to get an event from the calendar “{0}”
uk: Не вдалося отримати подію з календаря «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the task list.
en: Failed to get a task from the task list “{0}”
uk: Не вдалося отримати подію зі списку завдань «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the memo list.
en: Failed to get a memo from the memo list “{0}”
uk: Не вдалося отримати подію зі списку приміток «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the calendar.
en: Copying an event into the calendar “{0}”
uk: Копіювання події в календар «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the task list.
en: Copying a task into the task list “{0}”
uk: Копіювання завдання в список завдань «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the memo list.
en: Copying a memo into the memo list “{0}”
uk: Копіювання примітки в список приміток «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the calendar.
en: Moving an event into the calendar “{0}”
uk: Перенесення події в календар «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the task list.
en: Moving a task into the task list “{0}”
uk: Перенесення завдання в список завдань «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the memo list.
en: Moving a memo into the memo list “{0}”
uk: Перенесення примітки в список приміток «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the calendar.
en: Failed to refresh calendar “{0}”
uk: Не вдалося оновити календар «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the task list.
en: Failed to refresh task list “{0}”
uk: Не вдалося оновити список завдань «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the memo list.
en: Failed to refresh memo list “{0}”
uk: Не вдалося оновити список приміток «{0}»

en: Failed to make an occurrence movable
uk: Не вдалося зробити цей екземпляр переміщуваним

en: Something has gone wrong when displaying the event
uk: Під час показу події сталася помилка

en: A WebKitWebProcess crashed when displaying the event. You can try again by moving to another event and back. If the issue persists, please file a bug report in GNOME GitLab.
uk: При показі події робота процесу WebKitWebProces закінчилась аварійно. Ви можете спробувати ще раз, перейшовши на іншу подію і назад. Якщо проблема не зникає, будь ласка, надішліть звіт про помилку в GNOME GitLab.

en: Something has gone wrong when displaying the memo
uk: Під час показу примітки сталася помилка

en: A WebKitWebProcess crashed when displaying the memo. You can try again by moving to another memo and back. If the issue persists, please file a bug report in GNOME GitLab.
uk: При показі нотаток робота процесу WebKitWebProces закінчилась аварійно. Ви можете спробувати ще раз, перейшовши на іншу нотатку і назад. Якщо проблема не зникає, будь ласка, надішліть звіт про помилку в GNOME GitLab.

en: Something has gone wrong when displaying the task
uk: Під час показу завдання сталася помилка

en: A WebKitWebProcess crashed when displaying the task. You can try again by moving to another task and back. If the issue persists, please file a bug report in GNOME GitLab.
uk: При показі завдання робота процесу WebKitWebProces закінчилась аварійно. Ви можете спробувати ще раз, перейшовши на інше завдання і назад. Якщо проблема не зникає, будь ласка, надішліть звіт про помилку в GNOME GitLab.

en: Do you want to detach event from the series?
uk: Хочете від'єднати подію від послідовності?

en: The event “{0}” will be detached from its series and saved as a new standalone event.
uk: Подію «{0}» буде від'єднано від її послідовності і збережено як нову окрему подію.

en: _Detach and Create Copy
uk: В_ід'єднати і створити копію

en: Summary
uk: Зведення

en: Description
uk: Опис

en: Any Field
uk: Будь-яке поле

en: Classification
uk: Класифікація

en: Public
uk: Загальне

en: Private
uk: Приватне

en: Confidential
uk: Конфіденційне

en: Organizer
uk: Організатор

en: Attendee
uk: Присутній

en: Location
uk: Адреса

en: Attachments
uk: Долучення

en: Exist
uk: існує

en: Do Not Exist
uk: не існує

en: Recurrence
uk: Повторення

en: Occurs
uk: Трапляється

en: Less Than
uk: Менше за

en: Exactly
uk: Точно

en: More Than
uk: Більше за

en: Summary Contains
uk: Зведення містить

en: Description Contains
uk: Опис містить

en: with one guest | with %d guests
uk[0]: з %d гостем
uk[1]: з %d гостями
uk[2]: з %d гостями
uk[3]: з одним гостем

en: Comments: %s
uk: Коментарі: %s

[ctx: iCalendarStatus]
en: None
uk: Немає

[ctx: iCalendarStatus]
en: Tentative
uk: Умовно прийнято

[ctx: iCalendarStatus]
en: Confirmed
uk: Підтверджено

[ctx: iCalendarStatus]
en: Draft
uk: Чернетка

[ctx: iCalendarStatus]
en: Final
uk: Остаточний

[ctx: iCalendarStatus]
en: Not Started
uk: Не почато

[ctx: iCalendarStatus]
en: Needs Action
uk: Необхідна дія

[ctx: iCalendarStatus]
en: In Progress
uk: Виконується

[ctx: iCalendarStatus]
en: Completed
uk: Завершено

[ctx: iCalendarStatus]
en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Accepted
uk: Прийнято

en: Declined
uk: Відхилено

en: Tentative
uk: Експериментальний

en: Delegated
uk: Доручено

en: Needs action
uk: Необхідна дія

note: Translators: 'Status' here means the state of the attendees, the resulting string will be in a form: * Status: Accepted: X   Declined: Y   ...
en: Status
uk: Стан

en: No Summary
uk: Немає зведення

note: Translators: It will display "Organizer: NameOfTheUser <email@ofuser.com>"
en: Organizer: %s <%s>
uk: Організатор:  %s <%s>

note: Translators: It will display "Organizer: NameOfTheUser"
en: Organizer: %s
uk: Організатор: %s

note: Translators: It will display "Location: PlaceOfTheMeeting" Translators: It will display "Location: LocationOfTheAppointment"
en: Location: %s
uk: Адреса: %s

note: Translators: It will display "Start: ActualStartDateAndTime (DurationOfTheMeeting)"
en: Start: %s (%s)
uk: Початок: %s (%s)

note: Translators: It will display "Start: ActualStartDateAndTime" Translators: It will display "Start: StartDateAndTime"
en: Start: %s
uk: Початок: %s

note: Translators: It's for a task due date, it will display "Due: DateAndTime" Translators: It will display "Due: DueDateAndTime"
en: Due: %s
uk: До: %s

note: Translators: It's for a task completed date, it will display "Completed: DateAndTime" Translators: It will display "Completed: DateAndTimeWhenCompleted"
en: Completed: %s
uk: Завершено: %s

en: Untitled
uk: Без заголовку

en: Location:
uk: Адреса:

en: GEO Location:
uk: Геопозиціювання:

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Start Date:
uk: Дата початку:

en: End Date:
uk: Дата завершення:

en: Recurs:
uk: Повторення:

en: Due Date:
uk: Дата завершення:

en: Estimated duration:
uk: Оцінка тривалості:

en: Status:
uk: Стан:

en: Categories:
uk: Категорії:

en: High
uk: Високий

en: Normal
uk: Звичайний

en: Low
uk: Низький

en: Priority:
uk: Пріоритет:

en: Classification:
uk: Класифікація:

en: Organizer:
uk: Організатор:

en: Attendees:
uk: Запрошені:

en: Web Page:
uk: Веб-сторінка:

en: New Appointment
uk: Створити зустріч

en: New All Day Event
uk: Створити щоденну подію

en: New Meeting
uk: Нове зібрання

en: Go to Today
uk: Перейти до сьогоднішнього дня

en: Go to Date
uk: Перейти до дати

en: It has reminders.
uk: Має нагадування.

en: It has recurrences.
uk: Має повтори.

en: It is a meeting.
uk: Це - зібрання.

en: Calendar Event: Summary is %s.
uk: Подія календаря: Зведення %s.

en: Calendar Event: It has no summary.
uk: Подія календаря: Не має зведення.

en: calendar view event
uk: подія огляду календаря

en: Grab Focus
uk: Перехоплювати фокус

note: To translators: Here, "It" is either like "Work Week View: July 10th - July 14th, 2006." or "Day View: Thursday July 13th, 2006."
en: It has %d event. | It has %d events.
uk[0]: Має  %d подію.
uk[1]: Має  %d події.
uk[2]: Має  %d події.
uk[3]: Має  %d подію.

note: To translators: Here, "It" is either like "Work Week View: July 10th - July 14th, 2006." or "Day View: Thursday July 13th, 2006."
en: It has no events.
uk: Не має подій.

note: To translators: First %s is the week, for example "July 10th - July 14th, 2006". Second %s is the number of events in this work week, for example "It has %d event/events." or  "It has no events."
en: Work Week View: %s. %s
uk: Перегляд робочого тижня: %s. %s

note: To translators: First %s is the day, for example "Thursday July 13th, 2006". Second %s is the number of events on this day, for example "It has %d event/events." or  "It has no events."
en: Day View: %s. %s
uk: Перегляд дня: %s. %s

en: calendar view for a work week
uk: вікно календаря для перегляду робочого тижня

en: calendar view for one or more days
uk: вікно календаря для перегляду одного чи більше днів

en: a table to view and select the current time range
uk: таблиця для перегляду та вибору поточного діапазону часу

en: Jump button
uk: Кнопка переходу

en: Click here, you can find more events.
uk: Натисніть тут, щоб знайти більше подій.

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: Part of: [ Play a sound ] [ x ] [ minute(s) ] [ before ] [ start ]
en: Play a sound
uk: Програти звук

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: Part of: [ Pop up an alert ] [ x ] [ minute(s) ] [ before ] [ start ]
en: Pop up an alert
uk: Виводити попередження

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: Part of: [ Send an email ] [ x ] [ minute(s) ] [ before ] [ start ]
en: Send an email
uk: Надіслати пошту

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: Part of: [ Run a program ] [ x ] [ minute(s) ] [ before ] [ start ]
en: Run a program
uk: Запустити програму

[ctx: cal-reminders]
en: Unknown action to be performed
uk: Невідома дія для виконання

[ctx: cal-reminders]
note: Translator: The first %s refers to the base, which would be actions like * "Play a Sound". Second %s refers to the duration string e.g:"15 minutes"
en: %s %s before the start
uk: %s %s перед початком

[ctx: cal-reminders]
note: Translator: The first %s refers to the base, which would be actions like * "Play a Sound". Second %s refers to the duration string e.g:"15 minutes"
en: %s %s after the start
uk: %s %s після початку

[ctx: cal-reminders]
note: Translator: The %s refers to the base, which would be actions like * "Play a sound"
en: %s at the start
uk: %s на початку

[ctx: cal-reminders]
note: Translator: The first %s refers to the base, which would be actions like * "Play a Sound". Second %s refers to the duration string e.g:"15 minutes"
en: %s %s before the end
uk: %s %s перед закінченням

[ctx: cal-reminders]
note: Translator: The first %s refers to the base, which would be actions like * "Play a Sound". Second %s refers to the duration string e.g:"15 minutes"
en: %s %s after the end
uk: %s %s після закінчення

[ctx: cal-reminders]
note: Translator: The %s refers to the base, which would be actions like * "Play a sound"
en: %s at the end
uk: %s на закінченні

[ctx: cal-reminders]
note: Translator: The first %s refers to the base, which would be actions like * "Play a Sound". Second %s is an absolute time, e.g. "10:00AM"
en: %s at %s
uk: %s на %s

[ctx: cal-reminders]
note: Translator: The %s refers to the base, which would be actions like * "Play a sound". "Trigger types" are absolute or relative dates
en: %s for an unknown trigger type
uk: %s для невідомого типу перемикача

en: Month View: %s. %s
uk: Перегляд місяця: %s. %s

en: Week View: %s. %s
uk: Перегляд тижня: %s. %s

en: calendar view for a month
uk: вікно календаря для огляду місяця

en: calendar view for one or more weeks
uk: вікно календаря одного чи більше тижнів

en: Modify a task | Modify %u tasks
uk[0]: Змінити %u завдання
uk[1]: Змінити %u завдання
uk[2]: Змінити %u завдань
uk[3]: Змінити завдання

en: _General
uk: З_агальне

[ctx: ECompEditor]
en: Sta_rt date:
uk: По_чаток:

en: _Categories
uk: _Категорії

en: Creating view for calendar “%s”
uk: Створення огляду для календаря «%s»

en: Creating view for task list “%s”
uk: Створення огляду для списку завдань «%s»

en: Creating view for memo list “%s”
uk: Створення огляду для списку приміток «%s»

en: Deletion _reason:
uk: П_ричина вилучення:

en: Cancellation _reason:
uk: П_ричина скасування:

en: Destination is read only
uk: Призначення доступне лише для читання

en: Copying events to the calendar “%s”
uk: Копіювання подій в календар «%s»

en: Copying memos to the memo list “%s”
uk: Копіювання приміток в список приміток «%s»

en: Copying tasks to the task list “%s”
uk: Копіювання завдань в список завдань «%s»

en: _Delete this item from all other recipient’s mailboxes?
uk: _Видалити цей елемент з усіх інших поштових скриньок одержувача?

en: _Retract comment
uk: _Розгорнути коментар

en: Select Date
uk: Вибір дати

en: Select _Today
uk: Вибрати _сьогодні

en: January
uk: Січень

en: February
uk: Лютий

en: March
uk: Березень

en: April
uk: Квітень

en: May
uk: Травень

en: June
uk: Червень

en: July
uk: Липень

en: August
uk: Серпень

en: September
uk: Вересень

en: October
uk: Жовтень

en: November
uk: Листопад

en: December
uk: Грудень

en: You are modifying a recurring event. What would you like to modify?
uk: Ви змінюєте періодичну подію. Що ви бажаєте змінити?

en: You are delegating a recurring event. What would you like to delegate?
uk: Ви доручаєте періодичну подію. Що саме ви бажаєте доручити?

en: You are modifying a recurring task. What would you like to modify?
uk: Ви змінюєте періодичне завдання. Що ви бажаєте змінити?

en: You are modifying a recurring memo. What would you like to modify?
uk: Ви змінюєте періодичну примітку. Що ви бажаєте змінити?

en: This Instance Only
uk: Лише цей екземпляр

en: This and Prior Instances
uk: Цей та попередні екземпляри

en: This and Future Instances
uk: Цей та наступні екземпляри

en: All Instances
uk: Усі екземпляри

en: Send my reminders with this event
uk: Надіслати мої нагадування з цією подією

en: Notify new attendees _only
uk: Сповідати _лише нових учасників

en: Cut selected events to the clipboard
uk: Вирізати виділені події у буфер обміну

en: Copy selected events to the clipboard
uk: Копіювати виділені події у буфер обміну

en: Paste events from the clipboard
uk: Вставити події з буфера обміну

en: Delete selected events
uk: Вилучити вибрані події

en: Pasted text doesn’t contain valid iCalendar data
uk: Вставлений текст не містить дійсних даних iCalendar

en: Default calendar not found
uk: Типовий календар не знайдено

en: Default memo list not found
uk: Типовий список приміток не знайдено

en: Default task list not found
uk: Типовий список завдань не знайдено

en: No suitable component found
uk: Не знайдено належний модель

en: Pasting iCalendar data
uk: Вставлення даних iCalendar

en: %A %d %b %Y
uk: %A, %d %b %Y

note: strftime format %a = abbreviated weekday name, %d = day of month, * %b = abbreviated month name. Don't use any other specifiers. strftime format %a = abbreviated weekday name, * %d = day of month, %b = abbreviated month name. * You can change the order but don't change the * specifiers or add anythi
en: %a %d %b
uk: %a, %d %b

en: %a %d %b %Y
uk: %a, %d %b %Y

en: %d appointment | %d appointments
uk[0]: %d зустріч
uk[1]: %d зустрічі
uk[2]: %d зустрічей
uk[3]: %d зустріч

en: %d selected
uk: виділено %d

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Дата завершення

en: Created
uk: Створено

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: Source
uk: Джерело

en: Type
uk: Тип

en: Unknown
uk: Невідоме

en: Source with UID “%s” not found
uk: Джерела з унікальним ідентифікатором «%s» не знайдено

en: Creating an event
uk: Створення події

en: Creating a memo
uk: Створення примітки

en: Creating a task
uk: Створення завдання

en: Recurring
uk: Періодично

en: Assigned
uk: Прив'язано

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Free
uk: Вільний

en: Busy
uk: Зайнятий

en: The geographical position must be entered in the format: 
    
    45.436845,125.862501
uk: Географічне положення потрібно вводити у такому форматі: 
    
    45.436845,125.862501

en: In Progress
uk: Виконується

en: Modifying an event
uk: Зміна події

en: Modifying a memo
uk: Зміна примітки

en: Modifying a task
uk: Зміна завдання

en: Removing an event
uk: Вилучення події

en: Removing a memo
uk: Вилучення примітки

en: Removing a task
uk: Вилучення завдання

en: Deleting an event | Deleting %d events
uk[0]: Вилучається %d подія
uk[1]: Вилучаються %d події
uk[2]: Вилучається %d подій
uk[3]: Вилучається %d подія

en: Deleting a memo | Deleting %d memos
uk[0]: Вилучається %d примітка
uk[1]: Вилучаються %d примітки
uk[2]: Вилучається %d приміток
uk[3]: Вилучається %d примітка

en: Deleting a task | Deleting %d tasks
uk[0]: Вилучається %d завдання
uk[1]: Вилучаються %d завдання
uk[2]: Вилучається %d завдань
uk[3]: Вилучається %d завдання

en: Pasting an event | Pasting %d events
uk[0]: Вставка %d події
uk[1]: Вставка %d подій
uk[2]: Вставка %d подій
uk[3]: Вставка %d події

en: Pasting a memo | Pasting %d memos
uk[0]: Вставка %d примітки
uk[1]: Вставка %d приміток
uk[2]: Вставка %d приміток
uk[3]: Вставка %d примітки

en: Pasting a task | Pasting %d tasks
uk[0]: Вставка %d завдання
uk[1]: Вставка %d завдань
uk[2]: Вставка %d завдань
uk[3]: Вставка %d завдання

en: Updating an event
uk: Оновлення події

en: Updating a memo
uk: Оновлення примітки

en: Updating a task
uk: Оновлення завдання

en: Getting events to purge in the calendar “%s”
uk: Отримання подій для очищення в календарі «%s»

en: Getting memos to purge in the memo list “%s”
uk: Отримання приміток для очищення в списку приміток «%s»

en: Getting tasks to purge in the task list “%s”
uk: Отримання завдань для очищення в списку завдань «%s»

en: Purging events in the calendar “%s”
uk: Очищення подій в календарі «%s»

en: Purging memos in the memo list “%s”
uk: Очищення приміток в списку приміток «%s»

en: Purging tasks in the task list “%s”
uk: Очищення завдань в списку завдань «%s»

en: Purging events
uk: Очищення подій

en: Purging memos
uk: Очищення приміток

en: Purging tasks
uk: Очищення завдань

en: Expunging completed tasks
uk: Очищення виконаних завдань

en: Moving an event | Moving %d events
uk[0]: Переміщення %d події
uk[1]: Переміщення %d подій
uk[2]: Переміщення %d подій
uk[3]: Переміщення %d події

en: Copying an event | Copying %d events
uk[0]: Копіювання %d події
uk[1]: Копіювання %d подій
uk[2]: Копіювання %d подій
uk[3]: Копіювання %d події

en: Moving a memo | Moving %d memos
uk[0]: Переміщення %d примітки
uk[1]: Переміщення %d приміток
uk[2]: Переміщення %d приміток
uk[3]: Переміщення %d примітки

en: Copying a memo | Copying %d memos
uk[0]: Копіювання %d примітки
uk[1]: Копіювання %d приміток
uk[2]: Копіювання %d приміток
uk[3]: Копіювання %d примітки

en: Moving a task | Moving %d tasks
uk[0]: Переміщення %d завдання
uk[1]: Переміщення %d завдань
uk[2]: Переміщення %d завдань
uk[3]: Переміщення %d завдання

en: Copying a task | Copying %d tasks
uk[0]: Копіювання %d завдання
uk[1]: Копіювання %d завдань
uk[2]: Копіювання %d завдань
uk[3]: Копіювання %d завдання

note: strftime format of a weekday, a date and a time, 24-hour.
en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
uk: %a, %d.%m.%Y %H:%M:%S

note: strftime format of a weekday, a date and a time, 12-hour.
en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
uk: %a, %d.%m.%Y %I:%M:%S %p

en: The date must be entered in the format: 
    %s
uk: Дата має бути введена у форматі: 
    %s

en: Event’s time is in the past
uk: Час події в минулому

en: Event cannot be edited, because the selected calendar could not be opened
uk: Подію неможливо редагувати, оскільки вибраний календар неможливо відкрити

en: Event cannot be edited, because the selected calendar is read only
uk: Подію неможливо змінити, оскільки обраний календар доступний лише для читання

en: Changes made to the event will not be sent to the attendees, because you are not the organizer
uk: Зміни, які внесено до запису події, не буде надіслано учасникам, оскільки ви не є організатором

en: Start date is not a valid date
uk: Дата початку — недійсна дата

en: Start time is not a valid time
uk: Час початку — недійсний час

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: End date is not a valid date
uk: Дата закінчення — недійсна дата

en: End time is not a valid time
uk: Час закінчення — недійсний час

en: Toggles whether to display categories
uk: Перемкнути показ поля «Категорії»

en: Time _Zone
uk: _Часовий пояс

en: Toggles whether the time zone is displayed
uk: Перемикнути показ поля часового поясу

en: All _Day Event
uk: Подія на весь _день

en: Toggles whether to have All Day Event
uk: Перемикнути, чи є подія подією на весь день

en: Show Time as _Busy
uk: Показувати час як _зайнятий

en: Toggles whether to show time as busy
uk: Перемикнути показ часу як «зайнятий»

en: Pu_blic
uk: П_ублічне

en: Classify as public
uk: Класифікувати як публічне

en: _Private
uk: _Приватне

en: Classify as private
uk: Класифікувати як приватне

en: _Confidential
uk: К_онфіденційне

en: Classify as confidential
uk: Класифікувати як конфіденційне

[ctx: ECompEditor]
en: _Start time:
uk: По_чаток:

[ctx: ECompEditor]
en: _End time:
uk: Кіне_ць:

[ctx: ECompEditor]
en: All da_y event
uk: Подія на весь _день

[ctx: ECompEditorPage]
en: General
uk: Загальне

[ctx: ECompEditorPage]
en: Reminders
uk: Нагадування

[ctx: ECompEditorPage]
en: Recurrence
uk: Повторення

[ctx: ECompEditorPage]
en: Attachments
uk: Долучення

[ctx: ECompEditorPage]
en: Schedule
uk: Розклад

en: Meeting — %s
uk: Зібрання — %s

en: Appointment — %s
uk: Зустріч — %s

en: New note
uk: Створити нотатку

en: Memo cannot be edited, because the selected memo list could not be opened
uk: Примітку неможливо редагувати, оскільки вибраний список приміток неможливо відкрити

en: Memo cannot be edited, because the selected memo list is read only
uk: Позначку неможливо змінити, оскільки обраний список позначок доступний лише для читання

en: Changes made to the memo will not be sent to the attendees, because you are not the organizer
uk: Зміни, які внесено до запису примітки, не буде надіслано учасникам, оскільки ви не є організатором

en: _List:
uk: _Список:

en: Assigned Memo — %s
uk: Призначена примітка — %s

en: Memo — %s
uk: Примітка — %s

en: Attachment | Attachments
uk[0]: Долучення
uk[1]: Долучення
uk[2]: Долучень
uk[3]: Долучення

en: Could not load “%s”
uk: Не вдалося завантажити «%s»

en: Could not load the attachment
uk: Не вдалося завантажити долучення

en: Some attachments are still being downloaded. Please wait until the download is finished.
uk: Деякі долучення ще звантажуються. Заждіть поки воно завершиться.

en: Attachment “%s” cannot be found, remove it from the list, please
uk: Не вдалося знайти долучення «%s», вилучіть його зі списку

en: Attachment “%s” doesn’t have valid URI, remove it from the list, please
uk: Долучення «%s» має недійсний URI, вилучіть його зі списку

en: _Attachment…
uk: _Долучення…

en: Attach a file
uk: Вкласти файл

en: _Attachments
uk: _Долучення

en: Show attachments
uk: Показати долучення

en: Icon View
uk: Перегляд піктограм

en: List View
uk: Перегляд списків

en: Cannot find attendee “%s” in the list of attendees
uk: Не вдалося знайти учасника «%s» у списку учасників

en: Not enough rights to delete attendee “%s”
uk: Недостатньо прав для вилучення учасника «%s»

en: Failed to delete selected attendee | Failed to delete selected attendees
uk[0]: Не вдалося вилучити вибраного учасника
uk[1]: Не вдалося вилучити вибраних учасників
uk[2]: Не вдалося вилучити вибраних учасників
uk[3]: Не вдалося вилучити вибраного учасника

en: Organizer address is not a valid user mail address
uk: Адреса організатора не є коректною поштовою адресою користувача

en: A_ttendees
uk: _Учасники

en: Toggles whether the Attendees are displayed
uk: Перемикнути, чи показувати учасників

en: R_ole Field
uk: Поле «_Посада»

en: Toggles whether the Role field is displayed
uk: Перемикнути показ поля «Посада»

en: _RSVP
uk: Про_хання відповісти

en: Toggles whether the RSVP field is displayed
uk: Перемикнути показ поля «Прохання відповісти»

en: _Status Field
uk: поле _стану

en: Toggles whether the Status field is displayed
uk: Перемикнути показ поля «Стан»

en: _Type Field
uk: Поле _типу

en: Toggles whether the Attendee Type is displayed
uk: Перемикнути показ поля типу учасників

en: An organizer is required.
uk: Потрібно вказати організатора.

en: At least one attendee is required.
uk: Потрібен хоча б один учасник.

en: Or_ganizer:
uk: Ор_ганізатор:

en: Override color of the event. If not set, then color of the calendar is used.
uk: Перевизначити колір події. Якщо не встановлено, то використовується колір календаря.

en: Override color of the memo. If not set, then color of the memo list is used.
uk: Перевизначити колір нотатки. Якщо не встановлено, то використовується колір списку нотаток.

note: E_SOURCE_EXTENSION_TASK_LIST
en: Override color of the task. If not set, then color of the task list is used.
uk: Перевизначити колір завдання. Якщо не встановлено, то використовується колір списку завдань.

[ctx: ECompEditor]
en: Atte_ndees…
uk: _Учасники…

note: ** Menus **
en: _Edit
uk: З_міни

en: Add exception
uk: Додати виняток

en: Modify exception
uk: Змінити виняток

note: TRANSLATORS: Entire string is for example: This appointment recurs/Every [x] week(s) on [Wednesday] [forever]' * (dropdown menu options are in [square brackets]). This means that after the 'on', name of a week day always follows.
en: on
uk: у

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: TRANSLATORS: Entire string is for example: This appointment recurs/Every [x] month(s) on the [first] [Monday] [forever]' * (dropdown menu options are in [square brackets]). This means that after 'first', either the string 'day' or * the name of a week day (like 'Monday' or 'Friday') always follow.
en: first
uk: перший

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: TRANSLATORS: here, "second" is the ordinal number (like "third"), not the time division (like "minute") * Entire string is for example: This appointment recurs/Every [x] month(s) on the [second] [Monday] [forever]' * (dropdown menu options are in [square brackets]). This means that after 'second', e
en: second
uk: другий

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: TRANSLATORS: Entire string is for example: This appointment recurs/Every [x] month(s) on the [third] [Monday] [forever]' * (dropdown menu options are in [square brackets]). This means that after 'third', either the string 'day' or * the name of a week day (like 'Monday' or 'Friday') always follow.
en: third
uk: третій

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: TRANSLATORS: Entire string is for example: This appointment recurs/Every [x] month(s) on the [fourth] [Monday] [forever]' * (dropdown menu options are in [square brackets]). This means that after 'fourth', either the string 'day' or * the name of a week day (like 'Monday' or 'Friday') always follow.
en: fourth
uk: четвертий

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: TRANSLATORS: Entire string is for example: This appointment recurs/Every [x] month(s) on the [fifth] [Monday] [forever]' * (dropdown menu options are in [square brackets]). This means that after 'fifth', either the string 'day' or * the name of a week day (like 'Monday' or 'Friday') always follow.
en: fifth
uk: п'ятий

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: TRANSLATORS: Entire string is for example: This appointment recurs/Every [x] month(s) on the [last] [Monday] [forever]' * (dropdown menu options are in [square brackets]). This means that after 'last', either the string 'day' or * the name of a week day (like 'Monday' or 'Friday') always follow.
en: last
uk: останній

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: TRANSLATORS: Entire string is for example: This appointment recurs/Every [x] month(s) on the [Other date] [11th to 20th] [17th] [forever]' * (dropdown menu options are in [square brackets]).
en: Other Date
uk: Інша дата

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: TRANSLATORS: This is a submenu option string to split the date range into three submenus to choose the exact day of * the month to setup an appointment recurrence. The entire string is for example: This appointment recurs/Every [x] month(s) * on the [Other date] [1st to 10th] [7th] [forever]' (dropd
en: 1st to 10th
uk: з 1-го по 10-те

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: TRANSLATORS: This is a submenu option string to split the date range into three submenus to choose the exact day of * the month to setup an appointment recurrence. The entire string is for example: This appointment recurs/Every [x] month(s) * on the [Other date] [11th to 20th] [17th] [forever]' (dro
en: 11th to 20th
uk: з 11-го по 20-те

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: TRANSLATORS: This is a submenu option string to split the date range into three submenus to choose the exact day of * the month to setup an appointment recurrence. The entire string is for example: This appointment recurs/Every [x] month(s) * on the [Other date] [21th to 31th] [27th] [forever]' (dro
en: 21st to 31st
uk: з 21-го по 31-ше

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: For Translator : 'day' is part of the sentence of the form 'appointment recurs/Every [x] month(s) on the [first] [day] [forever]' * (dropdown menu options are in[square brackets]). This means that after 'first', either the string 'day' or * the name of a week day (like 'Monday' or 'Friday') always f
en: day
uk: день

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Monday
uk: Понеділок

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Tuesday
uk: Вівторок

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Wednesday
uk: Середа

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Thursday
uk: Четвер

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Friday
uk: П'ятниця

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Saturday
uk: Субота

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Sunday
uk: Неділя

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: TRANSLATORS: Entire string is for example: 'This appointment recurs/Every [x] month(s) on the [second] [Tuesday] [forever]' * (dropdown menu options are in [square brackets])."
en: on the
uk: у

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: occurrences
uk: випадки

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: Translators: Entire string is for example:     'This appointment recurs/Every[x][day(s)][for][1]occurrences' (combobox options are in [square brackets])
en: This appointment rec_urs
uk: Ця зустріч _повторюється

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: Translators: Entire string is for example:     'This task recurs/Every[x][day(s)][for][1]occurrences' (combobox options are in [square brackets])
en: This task rec_urs
uk: Це завдання _повторюється

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: Translators: Entire string is for example:     'This memo recurs/Every[x][day(s)][for][1]occurrences' (combobox options are in [square brackets])
en: This memo rec_urs
uk: Ця примітка _повторюється

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: Translators: Entire string is for example:     'This component recurs/Every[x][day(s)][for][1]occurrences' (combobox options are in [square brackets])
en: This component rec_urs
uk: Ця компонента _повторюється

en: Recurrence exception date is invalid
uk: Неправильна дата винятків повторення

en: End time of the recurrence is before the start
uk: Кінцевий час повторювання вказано до початку

en: R_ecurrence
uk: _Повторність

en: Set or unset recurrence
uk: Вказати або забрати повторність

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: Translators: Entire string is for example:     'This appointment recurs/Every[x][day(s)][for][1]occurrences' (combobox options are in [square brackets])
en: Every
uk: Кожен

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: Translators: Entire string is for example:     'This appointment recurs/Every[x][day(s)][for][1]occurrences' (combobox options are in [square brackets])
en: day(s)
uk: добу

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: Translators: Entire string is for example:     'This appointment recurs/Every[x][day(s)][for][1]occurrences' (combobox options are in [square brackets])
en: week(s)
uk: тиждень

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: Translators: Entire string is for example:     'This appointment recurs/Every[x][day(s)][for][1]occurrences' (combobox options are in [square brackets])
en: month(s)
uk: місяць

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: Translators: Entire string is for example:     'This appointment recurs/Every[x][day(s)][for][1]occurrences' (combobox options are in [square brackets])
en: year(s)
uk: рік

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: Translators: Entire string is for example:     'This appointment recurs/Every[x][day(s)][for][1]occurrences' (combobox options are in [square brackets])
en: for
uk: протягом

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: Translators: Entire string is for example:     'This appointment recurs/Every[x][day(s)][for][1]occurrences' (combobox options are in [square brackets])
en: until
uk: до

[ctx: ECompEditorPageRecur]
note: Translators: Entire string is for example:     'This appointment recurs/Every[x][day(s)][for][1]occurrences' (combobox options are in [square brackets])
en: forever
uk: завжди

en: This appointment contains recurrences that Evolution cannot edit.
uk: Ця зустріч містить правила повторення, які Evolution не може редагувати.

en: Exceptions
uk: Винятки<

en: A_dd
uk: _Додати

en: Re_move
uk: В_илучити

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Send To
uk: Надіслати

en: _Reminders
uk: На_гадування

en: Set or unset reminders
uk: Вказати або забрати нагадування

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: "None" for "No reminder set"
en: None
uk: Немає

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: This constructs predefined reminder's description, for example "15 minutes before", "1 hour before", "1 day before", but, if user has set, also more complicated strings like "2 days 13 hours 1 minute before".
en: %s before
uk: за %s до

[ctx: cal-reminders]
en: at the start
uk: на початку

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: "Custom" for "Custom reminder set"
en: Custom
uk: Інше

en: Add predefined time…
uk: Додати попередньо визначений час…

en: Remove predefined times
uk: Вилучити попередньо визначені записи часу

en: Set a custom predefined time to
uk: Встановити нетиповий попередньо визначений час

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: this is part of: "Set a custom predefined time to [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: da_ys
uk: д_нів

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: this is part of: "Set a custom predefined time to [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: _hours
uk: _годин

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: this is part of: "Set a custom predefined time to [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: _minutes
uk: _хвилин

en: _Add time
uk: _Додати час

en: Reminders
uk: Нагадування

en: _Reminder
uk: На_гадування

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: Part of: [ Pop up an alert ] [ x ] [ minute(s) ] [ before ] [ start ]
en: minute(s)
uk: хвилин

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: Part of: [ Pop up an alert ] [ x ] [ hour(s) ] [ before ] [ start ]
en: hour(s)
uk: годин

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: Part of: [ Pop up an alert ] [ x ] [ day(s) ] [ before ] [ start ]
en: day(s)
uk: діб

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: Part of: [ Pop up an alert ] [ x ] [ minute(s) ] [ before ] [ start ]
en: before
uk: перед

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: Part of: [ Pop up an alert ] [ x ] [ minute(s) ] [ after ] [ start ]
en: after
uk: після

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: Part of: [ Pop up an alert ] [ x ] [ minute(s) ] [ before ] [ start ]
en: start
uk: починається

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: Part of: [ Pop up an alert ] [ x ] [ minute(s) ] [ before ] [ end ]
en: end
uk: закінчується

note: Translators: Part of: Repeat the reminder [ x ] extra times every [ y ] [ minutes ]
en: Re_peat the reminder
uk: _Повторити нагадування

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: Part of: Repeat the reminder [ x ] extra times every [ y ] [ minutes ]
en: extra times every
uk: раз додатково кожні

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: Part of: Repeat the reminder [ x ] extra times every [ y ] [ minutes ]
en: minutes
uk: хвилини

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: Part of: Repeat the reminder [ x ] extra times every [ y ] [ hours ]
en: hours
uk: годин

[ctx: cal-reminders]
note: Translators: Part of: Repeat the reminder [ x ] extra times every [ y ] [ days ]
en: days
uk: діб

[ctx: cal-reminders]
note: page_reminders->priv->custom_email_entry is initialized on demand
en: Custom _message
uk: Інше _повідомлення

[ctx: cal-reminders]
en: Custom reminder _sound
uk: Інший _звук нагадування

en: Select a sound file
uk: Вибрати звуковий файл

en: _Program:
uk: _Програма:

en: _Arguments:
uk: _Аргументи:

en: _Send To:
uk: _Надіслати:

en: _Schedule
uk: _Розклад

en: Query free / busy information for the attendees
uk: Запитати інформацію про зайнятість для учасників

[ctx: ECompEditor]
en: _Summary:
uk: _Зведення:

en: Click here to open the URL
uk: Натисніть, щоб відкрити URL

en: Click here to open map
uk: Натисніть, щоб відкрити мапу

[ctx: ECompEditor]
en: _Location:
uk: _Розташування:

[ctx: ECompEditor]
en: _Categories…
uk: _Категорії…

en: Edit as text
uk: Редагувати як текст

en: View as text
uk: Переглянути як текст

en: View as HTML
uk: Переглянути як HTML

[ctx: ECompEditor]
en: _Description:
uk: _Опис:

[ctx: ECompEditor]
en: _Web page:
uk: _Адреса сайту:

[ctx: ECompEditor]
en: D_ue date:
uk: Дата з_авершення:

[ctx: ECompEditor]
en: Date _completed:
uk: Дата _завершення:

[ctx: ECompEditor]
en: Public
uk: Загальне

[ctx: ECompEditor]
en: Private
uk: Особисте

[ctx: ECompEditor]
en: Confidential
uk: Конфіденційне

[ctx: ECompEditor]
en: C_lassification:
uk: _Класифікація:

[ctx: ECompEditor]
en: _Status:
uk: _Стан:

[ctx: ECompEditor]
en: Undefined
uk: Невизначено

[ctx: ECompEditor]
en: High
uk: Високий

[ctx: ECompEditor]
en: Normal
uk: Звичайний

[ctx: ECompEditor]
en: Low
uk: Низький

[ctx: ECompEditor]
en: Priorit_y:
uk: _Пріоритет:

[ctx: ECompEditor]
en: Percent complete:
uk: Відсотків виконано:

[ctx: ECompEditor]
en: Time _zone:
uk: _Часовий пояс:

[ctx: ECompEditor]
en: Show time as _busy
uk: Показувати час як _зайнятий

[ctx: ECompEditor]
note: Translators: This 'None' is meant for 'Color' in calendar component editor, like 'None color'
en: None
uk: Жодного

en: Esti_mated duration:
uk: _Оцінка тривалості:

en: Task’s start date is in the past
uk: Дата початку завдання в минулому

en: Task’s due date is in the past
uk: Термін виконання завдання в минулому

en: Task cannot be edited, because the selected task list could not be opened
uk: Завдання неможливо редагувати, оскільки вибраний список завдань неможливо відкрити

en: Task cannot be edited, because the selected task list is read only
uk: Задачу неможливо змінити, оскільки обраний список задач доступний лише для читання

en: Changes made to the task will not be sent to the attendees, because you are not the organizer
uk: Зміни, які внесено до запису завдання, не буде надіслано учасникам, оскільки ви не є організатором

en: Due date is not a valid date
uk: Дата завершення — недійсна дата

en: Completed date is not a valid date
uk: Дата завершення — недійсна дата

en: Completed date cannot be in the future
uk: Дата завершення не може бути у майбутньому

en: Due date cannot be the same as the Start date
uk: Дата завершення не може бути тією самою, що і дата початку

en: Start date is required for recurring tasks
uk: Дата початку потрібна для повторюваних завдань

en: All _Day Task
uk: Завдання на весь день

en: Toggles whether to have All Day Task
uk: Перемикання стану завдання  на весь день

en: Assigned Task — %s
uk: Призначене завдання — %s

en: Task — %s
uk: Завдання — %s

en: attachment
uk: долучення

en: Sending notifications to attendees…
uk: Надсилання сповіщення учасникам…

en: Saving changes…
uk: Збереження змін…

note: == Button box ==
en: _Close
uk: _Закрити

en: Close the current window
uk: Закрити поточне вікно

note: copy menu item
en: _Copy
uk: _Скопіювати

en: Copy the selection
uk: Копіювати виділене

en: _Customize Toolbar…
uk: _Налаштувати панель інструментів…

en: Customize actions in the toolbar
uk: Налаштувати пункти на панелі інструментів

note: cut menu item
en: Cu_t
uk: _Вирізати

en: Cut the selection
uk: Вирізати виділене

en: Delete the selection
uk: Вилучити виділене

en: View help
uk: Переглянути довідку

note: paste menu item
en: _Paste
uk: Вст_авити

en: Paste the clipboard
uk: Вставити з буфера обміну

en: _Print…
uk: Над_рукувати…

en: Pre_view…
uk: _Перегляд…

en: Select _All
uk: Вибрати _все

en: Select all text
uk: Виділити весь текст

en: Show _toolbar
uk: Показати панель _інструментів

en: _Classification
uk: Класи_фікація

note: ** Menus ** menus
en: _File
uk: _Файл

en: _Insert
uk: Вс_тавка

en: Menu
uk: Меню

en: _Options
uk: _Параметри

en: _View
uk: П_ерегляд

en: Save current changes
uk: Зберегти поточні зміни

en: Save and Close
uk: Зберегти і закрити

en: Save current changes and close editor
uk: Зберегти поточні зміни і закрити редактор

note: strftime format %A = full weekday name, %d = day of month, * %B = full month name. Don't use any other specifiers. strftime format %A = full weekday name, %d = day of * month, %B = full month name. You can change the * order but don't change the specifiers or add * anything.
en: %A %d %B
uk: %A, %d %B

note: To Translators: the %d stands for a week number, it's value between 1 and 52/53
en: Week %d
uk: %d тиждень

note: Translators: %02i is the number of minutes; * this is a context menu entry to change the * length of the time division in the calendar * day view, e.g. a day is displayed in * 24 "60 minute divisions" or * 48 "30 minute divisions".
en: %02i minute divisions
uk: Поділки через %02i хвилин

en: Show the second time zone
uk: Показувати додатковий часовий пояс

[ctx: cal-second-zone]
note: Translators: "None" indicates no second time zone set for a day view
en: None
uk: Немає

en: Select…
uk: Вибрати…

[ctx: estimated-duration]
en: None
uk: Немає

en: Set an estimated duration for
uk: Встановити оцінювану тривалість для

[ctx: estimated-duration]
note: Translators: this is part of: "Set an estimated duration for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: _days
uk: ді_б

[ctx: estimated-duration]
note: Translators: this is part of: "Set an estimated duration for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: _hours
uk: _годин

[ctx: estimated-duration]
note: Translators: this is part of: "Set an estimated duration for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: _minutes
uk: _хвилин

en: _Set
uk: _Встановити

en: Chan_ge…
uk: З_мінити…

en: Required Participants
uk: Обов'язкові учасники

en: Optional Participants
uk: Необов'язкові учасники

en: Resources
uk: Ресурси

en: Chair Persons
uk: Головуючі

en: Attendees
uk: Учасники

en: Individual
uk: Індивідуально

en: Group
uk: Група

en: Resource
uk: Ресурс

en: Room
uk: Кімната

en: Chair
uk: Голова

en: Required Participant
uk: Обов'язковий учасник

en: Optional Participant
uk: Додатковий учасник

en: Non-Participant
uk: Не бере участі

en: Needs Action
uk: Необхідна дія

note: To translators: RSVP means "please reply"
en: RSVP
uk: Зацікавлена особа

en: Completed
uk: Завершено

en: In Process
uk: У процесі

en: Enter password to access free/busy information on server %s as user %s
uk: Введіть пароль для доступу до інформації на сервері %s як користувач %s

en: Failure reason: %s
uk: Причина помилки: %s

en: Enter password
uk: Ввід паролю

en: Out of Office
uk: За межами офісу

en: No Information
uk: Немає інформації

en: Atte_ndees…
uk: _Учасники…

en: O_ptions
uk: _Параметри

en: Show _only working hours
uk: Показувати _лише робочі години

en: Show _zoomed out
uk: Показати _зменшене

en: _Update free/busy
uk: _Оновити інформацію про зайнятість

en: _Autopick
uk: _Автовибір

en: >_>
uk: _>>

en: _All people and resources
uk: _Всі люди і ресурси

en: All _people and one resource
uk: Всі _люди і один ресурс

en: _Required people
uk: _Потрібні люди

en: Required people and _one resource
uk: Потрібні люди і _один ресурс

en: _Start time:
uk: По_чаток:

en: _End time:
uk: Кіне_ць:

en: Summary: %s
    Location: %s
uk: Зведення: %s
    Адреса: %s

en: Summary: %s
uk: Зведення: %s

en: Click here to add an attendee
uk: Клацніть, щоб додати учасника

en: Member
uk: Член

en: Delegated To
uk: Доручено

en: Delegated From
uk: Доручення від

en: Common Name
uk: Загальна назва

en: Language
uk: Мова

en: Cut selected memos to the clipboard
uk: Вирізати виділені примітки в буфер обміну

en: Copy selected memos to the clipboard
uk: Копіювати виділені примітки в буфер обміну

en: Paste memos from the clipboard
uk: Вставити примітку з буфера обміну

en: Delete selected memos
uk: Вилучити вибрані примітки

en: Select all visible memos
uk: Виділити всі видимі примітки

en: Click to add a memo
uk: Клацніть, щоб додати примітку

en: Undefined
uk: Невизначено

en: Cut selected tasks to the clipboard
uk: Вирізати виділені завдання у буфер обміну

en: Copy selected tasks to the clipboard
uk: Копіювати виділені завдання у буфер обміну

en: Paste tasks from the clipboard
uk: Вставити завдання з буферу обміну

en: Delete selected tasks
uk: Вилучити вибрані завдання

en: Select all visible tasks
uk: Виділити всі видимі завдання

en: Click to add a task
uk: Клацніть, щоб додати завдання

en: Start date
uk: Дата початку

en: Completion date
uk: Дата завершення

en: Complete
uk: Виконано

en: Due date
uk: Термін виконання

en: % Complete
uk: % виконання:

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Estimated duration
uk: Оцінка тривалості

[ctx: timezone]
note: Translators: 'None' for a time zone, like 'No time zone being set'
en: None
uk: Немає

en: Select Timezone
uk: Вибрати часовий пояс

note: Translators: It will display "Time: StartDateAndTime (Duration)"
en: Time: %s (%s)
uk: Час: %s (%s)

note: Translators: It will display "Time: StartDateAndTime"
en: Time: %s
uk: Час: %s

note: strftime format of a weekday and a date.
en: Today
uk: Сьогодні

note: strftime format of a weekday and a date.
en: Tomorrow
uk: Завтра

en: Tasks without Due date
uk: Завдання без терміну виконання

note: It doesn't matter which data-model is picked, because it's used only for thread creation and manipulation, not for its content.
en: Marking a task as complete
uk: Позначаємо завдання як виконане

en: New _Appointment…
uk: Створити з_устріч…

en: New _Meeting…
uk: С_творити зібрання…

en: New _Task…
uk: Створити за_вдання…

en: _New Assigned Task…
uk: С_творити пов'язане завдання…

en: _Open…
uk: _Відкрити…

en: Mark Task as _Complete
uk: Поз_начити завдання як виконане

en: _Delete This Instance…
uk: Ви_лучити цей екземпляр…

en: Delete This and F_uture Occurrences…
uk: Вилучити цей і _майбутні екземпляри…

en: D_elete All Instances…
uk: Ви_лучити усі екземпляри…

en: _Delete…
uk: В_илучити…

en: _Show Tasks without Due date
uk: _Показувати завдання без терміну виконання

en: To Do
uk: Зробити

en: %u event | %u events
uk[0]: %u подія
uk[1]: %u події
uk[2]: %u подій
uk[3]: %u подія

en: An organizer must be set.
uk: Потрібно вказати організатора.

en: At least one attendee is necessary
uk: Необхідно вказати хоча б одного учасника

en: Event information
uk: Інформація про подію

en: Task information
uk: Інформація про завдання

en: Memo information
uk: Інформація про примітку

en: Free/Busy information
uk: Інформація про зайнятість

en: Calendar information
uk: Інформація календаря

[ctx: Meeting]
note: Translators: This is part of the subject * line of a meeting request or update email. * The full subject line would be: * "Accepted: Meeting Name".
en: Accepted
uk: Прийнято

[ctx: Meeting]
note: Translators: This is part of the subject * line of a meeting request or update email. * The full subject line would be: * "Tentatively Accepted: Meeting Name".
en: Tentatively Accepted
uk: Попередньо прийнято

[ctx: Meeting]
note: Translators: This is part of the subject * line of a meeting request or update email. * The full subject line would be: * "Declined: Meeting Name". Translators: This is part of the subject line of a * meeting request or update email.  The full subject * line would be: "Declined: Meeting Name".
en: Declined
uk: Відхилено

[ctx: Meeting]
note: Translators: This is part of the subject * line of a meeting request or update email. * The full subject line would be: * "Delegated: Meeting Name".
en: Delegated
uk: Доручено

[ctx: Meeting]
note: Translators: This is part of the subject line of a * meeting request or update email.  The full subject * line would be: "Updated: Meeting Name".
en: Updated
uk: Оновлено

[ctx: Meeting]
note: Translators: This is part of the subject line of a * meeting request or update email.  The full subject * line would be: "Cancel: Meeting Name".
en: Cancel
uk: Скасовано

[ctx: Meeting]
note: Translators: This is part of the subject line of a * meeting request or update email.  The full subject * line would be: "Refresh: Meeting Name".
en: Refresh
uk: Оновлено

[ctx: Meeting]
note: Translators: This is part of the subject line of a * meeting request or update email.  The full subject * line would be: "Counter-proposal: Meeting Name".
en: Counter-proposal
uk: Контрпропозиція

en: Free/Busy information (%s to %s)
uk: Інформація про зайнятість (%s до %s)

en: iCalendar information
uk: Інформація iCalendar

en: Unable to book a resource, the new event collides with some other.
uk: Не вдалося зарезервувати ресурс, нова подія конфліктує з якоюсь іншою.

en: Unable to book a resource, error:
uk: Неможливо зарезервувати ресурс, помилка:

en: You must be an attendee of the event.
uk: Ви маєте бути учасником події.

en: Sending an event
uk: Надсилання події

en: Sending a memo
uk: Надсилання примітки

en: Sending a task
uk: Надсилання завдання

en: Original Appointment
uk: Початкова зустріч

note: G_DATE_BAD_WEEKDAY Translators: These are workday abbreviations, * e.g. Su=Sunday and Th=thursday G_DATE_MONDAY
en: Mo
uk: Пнд

note: G_DATE_TUESDAY
en: Tu
uk: Втр

note: G_DATE_WEDNESDAY
en: We
uk: Срд

note: G_DATE_THURSDAY
en: Th
uk: Чтв

note: G_DATE_FRIDAY
en: Fr
uk: Птн

note: G_DATE_SATURDAY
en: Sa
uk: Сбт

note: G_DATE_SUNDAY
en: Su
uk: Ндл

note: Translators: This is part of "START to END" text, * where START and END are date/times.
en:  to
uk:  до

note: Translators: This is part of "START to END * (Completed COMPLETED)", where COMPLETED is a * completed date/time.
en:  (Completed
uk:  (Виконано

note: Translators: This is part of "Completed COMPLETED", * where COMPLETED is a completed date/time.
en: Completed
uk: Виконано

note: Translators: This is part of "START (Due DUE)", * where START and DUE are dates/times.
en:  (Due
uk:  (до дати

note: Translators: This is part of "Due DUE", * where DUE is a date/time due the event * should be finished.
en: Due
uk: До дати

en: Appointment
uk: Зустріч

en: Task
uk: Завдання

en: Memo
uk: Примітка

en: Attendees:
uk: Учасники:

en: Estimated duration: %s
uk: Оцінка тривалості: %s

en: Status: %s
uk: Стан: %s

en: Priority: %s
uk: Пріоритет: %s

en: Percent Complete: %i
uk: Відсоток виконання: %i

en: Categories: %s
uk: Категорії: %s

en: Contacts:
uk: Контакти:

en: Not Started
uk: Не розпочато

en: In progress
uk: Виконується

en: % Completed
uk: % завершено

en: is greater than
uk: більше ніж

en: is less than
uk: менше ніж

en: Current State
uk: Поточний стан

en: is Overdue
uk: прострочено

en: is Scheduled
uk: заплановано

en: is not Scheduled
uk: не заплановано

en: Due In
uk: Граничний термін

en: Next Days
uk: Наступні дні

en: Previous Days
uk: Попередні дні

en: Appointments and Meetings
uk: Зустрічі та зібрання

en: New Calendar
uk: Створити календар

en: New Task List
uk: Новий список завдань

en: Cre_ate new calendar
uk: _Створити новий календар

en: Cre_ate new task list
uk: _Створити новий список завдань

en: Opening calendar
uk: Відкривання календаря

en: iCalendar files (.ics)
uk: Файли iCalendar (.ics)

en: Evolution iCalendar importer
uk: Компонент імпорту iCalendar Evolution

en: vCalendar files (.vcs)
uk: Файли vCalendar (.vcs)

en: Evolution vCalendar importer
uk: Компонент імпорту vCalendar Evolution

en: Calendar Events
uk: Календарні події

en: GNOME Calendar
uk: Календар GNOME

en: Evolution Calendar intelligent importer
uk: Інтелектуальний компонент імпорту календаря Evolution

[ctx: iCalImp]
en: Meeting
uk: Зас_ідання

[ctx: iCalImp]
en: Event
uk: Подія

[ctx: iCalImp]
en: Task
uk: Завдання

[ctx: iCalImp]
en: Memo
uk: Примітка

[ctx: iCalImp]
en: is an instance
uk: — екземпляр

[ctx: iCalImp]
note: have ? NULL :
en: has recurrences
uk: має повтори.

[ctx: iCalImp]
en: has reminders
uk: має нагадування

[ctx: iCalImp]
en: has attachments
uk: має долучення

[ctx: iCalImp]
note: Translators: Appointment's classification
en: Public
uk: Загальне

[ctx: iCalImp]
note: Translators: Appointment's classification
en: Private
uk: Особисте

[ctx: iCalImp]
note: Translators: Appointment's classification
en: Confidential
uk: Конфіденційне

[ctx: iCalImp]
note: Translators: Appointment's classification section name
en: Classification
uk: Класифікація

[ctx: iCalImp]
note: Translators: Appointment's summary Translators: Column header for a component summary
en: Summary
uk: Зведення

[ctx: iCalImp]
note: Translators: Appointment's location
en: Location
uk: Адреса

[ctx: iCalImp]
note: Translators: Appointment's start time Translators: Column header for a component start date/time
en: Start
uk: Починається

[ctx: iCalImp]
note: Translators: 'Due' like the time due a task should be finished
en: Due
uk: Закінчується

[ctx: iCalImp]
note: Translators: Appointment's end time
en: End
uk: Кінець

[ctx: iCalImp]
note: Translators: Appointment's categories
en: Categories
uk: Категорії

[ctx: iCalImp]
note: Translators: Appointment's complete value (either percentage, or a date/time of a completion)
en: Completed
uk: Завершено

[ctx: iCalImp]
note: Translators: Appointment's organizer
en: Organizer
uk: Організатор

[ctx: iCalImp]
note: Translators: Appointment's attendees
en: Attendees
uk: Учасники

[ctx: iCalImp]
en: Description
uk: Опис

[ctx: iCalImp]
note: Translators: Column header for a component type; it can be Event, Task or Memo
en: Type
uk: Тип

note: * * This program is free software; you can redistribute it and/or modify it * under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by * the Free Software Foundation. * This program is distributed in the hope that it will be useful, but * WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implie
en: Africa/Abidjan
uk: Африка/Абіджан

en: Africa/Accra
uk: Африка/Аккра

en: Africa/Addis_Ababa
uk: Африка/_Адіс-Абеба

en: Africa/Algiers
uk: Африка/Алжир

en: Africa/Asmera
uk: Африка/Асмара

en: Africa/Bamako
uk: Африка/Бамако

en: Africa/Bangui
uk: Африка/Банґі

en: Africa/Banjul
uk: Африка/Банджул

en: Africa/Bissau
uk: Африка/Бісау

en: Africa/Blantyre
uk: Африка/Блантайр

en: Africa/Brazzaville
uk: Африка/Бразавіль

en: Africa/Bujumbura
uk: Африка/Бужумбура

en: Africa/Cairo
uk: Африка/Каїр

en: Africa/Casablanca
uk: Африка/Касабланка

en: Africa/Ceuta
uk: Африка/Сеута

en: Africa/Conakry
uk: Африка/Конакрі

en: Africa/Dakar
uk: Африка/Дакар

en: Africa/Dar_es_Salaam
uk: Африка/Дар-ес-Салам

en: Africa/Djibouti
uk: Африка/Джибуті

en: Africa/Douala
uk: Африка/Дуала

en: Africa/El_Aaiun
uk: Африка/_Ель-Аюн

en: Africa/Freetown
uk: Африка/Фрітаун

en: Africa/Gaborone
uk: Африка/Ґабороне

en: Africa/Harare
uk: Африка/Хараре

en: Africa/Johannesburg
uk: Африка/Йоганнесбург

en: Africa/Kampala
uk: Африка/Кампала

en: Africa/Khartoum
uk: Африка/Хартум

en: Africa/Kigali
uk: Африка/Кіґалі

en: Africa/Kinshasa
uk: Африка/Кіншаса

en: Africa/Lagos
uk: Африка/Лагос

en: Africa/Libreville
uk: Африка/Лібревіль

en: Africa/Lome
uk: Африка/Ломе

en: Africa/Luanda
uk: Африка/Луанда

en: Africa/Lubumbashi
uk: Африка/Лубумбаші

en: Africa/Lusaka
uk: Африка/Лусака

en: Africa/Malabo
uk: Африка/Малабо

en: Africa/Maputo
uk: Африка/Мапуту

en: Africa/Maseru
uk: Африка/Масеру

en: Africa/Mbabane
uk: Африка/Мбабане

en: Africa/Mogadishu
uk: Африка/Могадішо

en: Africa/Monrovia
uk: Африка/Монровія

en: Africa/Nairobi
uk: Африка/Найробі

en: Africa/Ndjamena
uk: Африка/Нджамена

en: Africa/Niamey
uk: Африка/Ніамей

en: Africa/Nouakchott
uk: Африка/Нуакшот

en: Africa/Ouagadougou
uk: Африка/Уаґадуґу

en: Africa/Porto-Novo
uk: Африка/Порто-Ново

en: Africa/Sao_Tome
uk: Африка/Сан-_Томе

en: Africa/Timbuktu
uk: Африка/Тімбукту

en: Africa/Tripoli
uk: Африка/Тріполі

en: Africa/Tunis
uk: Африка/Туніс

en: Africa/Windhoek
uk: Африка/Віндгук

en: America/Adak
uk: Америка/Адак

en: America/Anchorage
uk: Америка/Анкорідж

en: America/Anguilla
uk: Америка/Анґілья

en: America/Antigua
uk: Америка/Антігуа

en: America/Araguaina
uk: Америка/Араґуяна

en: America/Aruba
uk: Америка/Аруба

en: America/Asuncion
uk: Америка/Асунсьон

en: America/Barbados
uk: Америка/Барбадос

en: America/Belem
uk: Америка/Белем

en: America/Belize
uk: Америка/Беліз

en: America/Boa_Vista
uk: Америка/Боа_Віста

en: America/Bogota
uk: Америка/Богота

en: America/Boise
uk: Америка/Бойсе

en: America/Buenos_Aires
uk: Америка/Буенос-_Айрес

en: America/Cambridge_Bay
uk: Америка/Кембрідж_Бей

en: America/Cancun
uk: Америка/Канкун

en: America/Caracas
uk: Америка/Каракас

en: America/Catamarca
uk: Америка/Катамарка

en: America/Cayenne
uk: Америка/Каєна

en: America/Cayman
uk: Америка/Кайманові острови

en: America/Chicago
uk: Америка/Чикаго

en: America/Chihuahua
uk: Америка/Чіуауа

en: America/Cordoba
uk: Америка/Кордоба

en: America/Costa_Rica
uk: Америка/Коста-_Рика

en: America/Cuiaba
uk: Америка/Куяба

en: America/Curacao
uk: Америка/Кюрасао

en: America/Danmarkshavn
uk: Америка/Денмаркшавн

en: America/Dawson
uk: Америка/Досон

en: America/Dawson_Creek
uk: Америка/Досон_Крік

en: America/Denver
uk: Америка/Денвер

en: America/Detroit
uk: Америка/Детройт

en: America/Dominica
uk: Америка/Домініка

en: America/Edmonton
uk: Америка/Едмонтон

en: America/Eirunepe
uk: Америка/Ірунепе

en: America/El_Salvador
uk: Америка/Ель-_Сальвадор

en: America/Fortaleza
uk: Америка/Форталеза

en: America/Glace_Bay
uk: Америка/Ґлейс_Бей

en: America/Godthab
uk: Америка/Ґодтаб

en: America/Goose_Bay
uk: Америка/Ґуз_Бей

en: America/Grand_Turk
uk: Америка/Ґрад_Тюрк

en: America/Grenada
uk: Америка/Гренада

en: America/Guadeloupe
uk: Америка/Гваделупа

en: America/Guatemala
uk: Америка/Гватемала

en: America/Guayaquil
uk: Америка/Ґуаякіль

en: America/Guyana
uk: Америка/Гаяна

en: America/Halifax
uk: Америка/Галіфакс

en: America/Havana
uk: Америка/Гавана

en: America/Hermosillo
uk: Америка/Ермосільо

en: America/Indiana/Indianapolis
uk: Америка/Індіана/Індіанаполіс

en: America/Indiana/Knox
uk: Америка/Індіана/Нокс

en: America/Indiana/Marengo
uk: Америка/Індіана/Маренґо

en: America/Indiana/Vevay
uk: Америка/Індіана/Вевей

en: America/Indianapolis
uk: Америка/Індіанаполіс

en: America/Inuvik
uk: Америка/Інувік

en: America/Iqaluit
uk: Америка/Ікалуіт

en: America/Jamaica
uk: Америка/Ямайка

en: America/Jujuy
uk: Америка/Джуждуй

en: America/Juneau
uk: Америка/Джуно

en: America/Kentucky/Louisville
uk: Америка/Кентуккі/Луісвілл

en: America/Kentucky/Monticello
uk: Америка/Кентуккі/Монтічелло

en: America/La_Paz
uk: Америка/Ла_Паз

en: America/Lima
uk: Америка/Ліма

en: America/Los_Angeles
uk: Америка/Лос_Анжелес

en: America/Louisville
uk: Америка/Луісвілл

en: America/Maceio
uk: Америка/Масейо

en: America/Managua
uk: Америка/Манагуа

en: America/Manaus
uk: Америка/Манаус

en: America/Martinique
uk: Америка/Мартініка

en: America/Mazatlan
uk: Америка/Мазатлан

en: America/Mendoza
uk: Америка/Мендоза

en: America/Menominee
uk: Америка/Меноміні

en: America/Merida
uk: Америка/Меріда

en: America/Mexico_City
uk: Америка/Мехіко_сіті

en: America/Miquelon
uk: Америка/Мікелон

en: America/Monterrey
uk: Америка/Мотеррей

en: America/Montevideo
uk: Америка/Монтевідео

en: America/Montreal
uk: Америка/Монреаль

en: America/Montserrat
uk: Америка/Монтсеррат

en: America/Nassau
uk: Америка/Нассау

en: America/New_York
uk: Америка/Нью_Йорк

en: America/Nipigon
uk: Америка/Ніпіґон

en: America/Nome
uk: Америка/Ном

en: America/Noronha
uk: Америка/Норонга

en: America/North_Dakota/Center
uk: Америка/Півн._Дакота/Центр

en: America/Panama
uk: Америка/Панама

en: America/Pangnirtung
uk: Америка/Панґніртунґ

en: America/Paramaribo
uk: Америка/Парамарібо

en: America/Phoenix
uk: Америка/Фенікс

en: America/Port-au-Prince
uk: Америка/Порт-о-Пренс

en: America/Port_of_Spain
uk: Америка/Порт_оф_Спейн

en: America/Porto_Velho
uk: Америка/Порто_Велго

en: America/Puerto_Rico
uk: Америка/Пуерто_Ріко

en: America/Rainy_River
uk: Америка/Рейні_Рівер

en: America/Rankin_Inlet
uk: Америка/Rankin_Inlet

en: America/Recife
uk: Америка/Ресіфі

en: America/Regina
uk: Америка/Ріджайна

en: America/Rio_Branco
uk: Америка/Ріо_Бранко

en: America/Rosario
uk: Америка/Розаріо

en: America/Santiago
uk: Америка/Сантьяґо

en: America/Santo_Domingo
uk: Америка/Санто_Домінґо

en: America/Sao_Paulo
uk: Америка/Сан_Паоло

en: America/Scoresbysund
uk: Америка/Скорсбайзунд

en: America/Shiprock
uk: Америка/Шіпрок

en: America/St_Johns
uk: Америка/Сент_Джонс

en: America/St_Kitts
uk: Америка/Сент_Кіттс

en: America/St_Lucia
uk: Америка/Санта_Лючія

en: America/St_Thomas
uk: Америка/Сент_Томас

en: America/St_Vincent
uk: Америка/Сент_Вінсент

en: America/Swift_Current
uk: Америка/Свіфт_Карент

en: America/Tegucigalpa
uk: Америка/Теґучіґальпа

en: America/Thule
uk: Америка/Тулє

en: America/Thunder_Bay
uk: Америка/Тандер_Бей

en: America/Tijuana
uk: Америка/Тіхуана

en: America/Tortola
uk: Америка/Тортола

en: America/Vancouver
uk: Америка/Ванкувер

en: America/Whitehorse
uk: Америка/Вайтхорс

en: America/Winnipeg
uk: Америка/Вінніпег

en: America/Yakutat
uk: Америка/Якутат

en: America/Yellowknife
uk: Америка/Єллоунайф

en: Antarctica/Casey
uk: Антарктика/Кейсі

en: Antarctica/Davis
uk: Антарктика/Девіс

en: Antarctica/DumontDUrville
uk: Антарктика/Дюмон-д'Юрвиль

en: Antarctica/Mawson
uk: Антарктика/Моусон

en: Antarctica/McMurdo
uk: Антарктика/Макмердо

en: Antarctica/Palmer
uk: Антарктика/Палмер

en: Antarctica/South_Pole
uk: Антарктика/Південний_Полюс

en: Antarctica/Syowa
uk: Антарктика/Сєва

en: Antarctica/Vostok
uk: Антарктика/Восток

en: Arctic/Longyearbyen
uk: Арктика/Лонґєрбєн

en: Asia/Aden
uk: Азія/Аден

en: Asia/Almaty
uk: Азія/Алмати

en: Asia/Amman
uk: Азія/Амман

en: Asia/Anadyr
uk: Азія/Анадир

en: Asia/Aqtau
uk: Азія/Актау

en: Asia/Aqtobe
uk: Азія/Актобе (Актюбинськ)

en: Asia/Ashgabat
uk: Азія/Ашхабад

en: Asia/Baghdad
uk: Азія/Багдад

en: Asia/Bahrain
uk: Азія/Бахрейн

en: Asia/Baku
uk: Азія/Баку

en: Asia/Bangkok
uk: Азія/Бангкок

en: Asia/Beirut
uk: Азія/Бейрут

en: Asia/Bishkek
uk: Азія/Бішкек

en: Asia/Brunei
uk: Азія/Бруней

en: Asia/Calcutta
uk: Азія/Калькутта

en: Asia/Choibalsan
uk: Азія/Чойбалсан

en: Asia/Chongqing
uk: Азія/Чунцін

en: Asia/Colombo
uk: Азія/Коломбо

en: Asia/Damascus
uk: Азія/Дамаск

en: Asia/Dhaka
uk: Азія/Дакка

en: Asia/Dili
uk: Азія/Ділі

en: Asia/Dubai
uk: Азія/Дубаї

en: Asia/Dushanbe
uk: Азія/Душанбе

en: Asia/Gaza
uk: Азія/Ґаза

en: Asia/Harbin
uk: Азія/Гарбін

en: Asia/Hong_Kong
uk: Азія/Гонконг

en: Asia/Hovd
uk: Азія/Ховд

en: Asia/Irkutsk
uk: Азія/Іркутськ

en: Asia/Istanbul
uk: Азія/Стамбул

en: Asia/Jakarta
uk: Азія/Джакарта

en: Asia/Jayapura
uk: Азія/Джаяпура

en: Asia/Jerusalem
uk: Азія/Єрусалим

en: Asia/Kabul
uk: Азія/Кабул

en: Asia/Kamchatka
uk: Азія/Камчатка

en: Asia/Karachi
uk: Азія/Карачі

en: Asia/Kashgar
uk: Азія/Кашгар

en: Asia/Kathmandu
uk: Азія/Катманду

en: Asia/Krasnoyarsk
uk: Азія/Красноярськ

en: Asia/Kuala_Lumpur
uk: Азія/Куала_Лумпур

en: Asia/Kuching
uk: Азія/Кучінґ

en: Asia/Kuwait
uk: Азія/Кувейт

en: Asia/Macao
uk: Азія/Макао

en: Asia/Macau
uk: Азія/Макау

en: Asia/Magadan
uk: Азія/Магадан

en: Asia/Makassar
uk: Азія/Макассар

en: Asia/Manila
uk: Азія/Маніла

en: Asia/Muscat
uk: Азія/Мускат

en: Asia/Nicosia
uk: Азія/Нікосія

en: Asia/Novosibirsk
uk: Азія/Новосибірськ

en: Asia/Omsk
uk: Азія/Омськ

en: Asia/Oral
uk: Азія/Орал

en: Asia/Phnom_Penh
uk: Азія/Пном_пень

en: Asia/Pontianak
uk: Азія/Понтіанак

en: Asia/Pyongyang
uk: Азія/Пхеньян

en: Asia/Qatar
uk: Азія/Катар

en: Asia/Qyzylorda
uk: Азія/Кизилорда

en: Asia/Rangoon
uk: Азія/Рагун

en: Asia/Riyadh
uk: Азія/Ер-Ріяд

en: Asia/Saigon
uk: Азія/Сайгон

en: Asia/Sakhalin
uk: Азія/Сахалін

en: Asia/Samarkand
uk: Азія/Самарканд

en: Asia/Seoul
uk: Азія/Сеул

en: Asia/Shanghai
uk: Азія/Шанхай

en: Asia/Singapore
uk: Азія/Сінгапур

en: Asia/Taipei
uk: Азія/Тайпей

en: Asia/Tashkent
uk: Азія/Ташкент

en: Asia/Tbilisi
uk: Азія/Тбілісі

en: Asia/Tehran
uk: Азія/Тегеран

en: Asia/Thimphu
uk: Азія/Тімфу

en: Asia/Tokyo
uk: Азія/Токіо

en: Asia/Ujung_Pandang
uk: Азія/Уджунгпанданг

en: Asia/Ulaanbaatar
uk: Азія/Улан-Батор

en: Asia/Urumqi
uk: Азія/Урумчі

en: Asia/Vientiane
uk: Азія/В'єнтьян

en: Asia/Vladivostok
uk: Азія/Владивосток

en: Asia/Yakutsk
uk: Азія/Якутськ

en: Asia/Yekaterinburg
uk: Азія/Єкатеринбург

en: Asia/Yerevan
uk: Азія/Єреван

en: Atlantic/Azores
uk: Атлантика/Азорські_острови

en: Atlantic/Bermuda
uk: Атлантика/Бермудські_острови

en: Atlantic/Canary
uk: Атлантика/Канарські_острови

en: Atlantic/Cape_Verde
uk: Атлантика/Кабо_Верде

en: Atlantic/Faeroe
uk: Атлантика/Фарерські_острови

en: Atlantic/Jan_Mayen
uk: Атлантика/Ян_Маєн

en: Atlantic/Madeira
uk: Атлантика/Мадейра

en: Atlantic/Reykjavik
uk: Атлантика/Рейк'явік

en: Atlantic/South_Georgia
uk: Атлантика/Південна_Джорджія

en: Atlantic/St_Helena
uk: Атлантика/Св._Олени

en: Atlantic/Stanley
uk: Атлантика/Стенлі

en: Australia/Adelaide
uk: Австралія/Аделаїда

en: Australia/Brisbane
uk: Австралія/Брісбен

en: Australia/Broken_Hill
uk: Австралія/Брокен_Гілл

en: Australia/Darwin
uk: Австралія/Дарвін

en: Australia/Hobart
uk: Австралія/Гобарт

en: Australia/Lindeman
uk: Австралія/Ліндеман

en: Australia/Lord_Howe
uk: Австралія/Лорд_Гоув

en: Australia/Melbourne
uk: Австралія/Мельбурн

en: Australia/Perth
uk: Австралія/Перт

en: Australia/Sydney
uk: Австралія/Сідней

en: Europe/Amsterdam
uk: Європа/Амстердам

en: Europe/Andorra
uk: Європа/Андорра

en: Europe/Athens
uk: Європа/Афіни

en: Europe/Belfast
uk: Європа/Белфаст

en: Europe/Belgrade
uk: Європа/Белград

en: Europe/Berlin
uk: Європа/Берлін

en: Europe/Bratislava
uk: Європа/Братислава

en: Europe/Brussels
uk: Європа/Брюссель

en: Europe/Bucharest
uk: Європа/Бухарест

en: Europe/Budapest
uk: Європа/Будапешт

en: Europe/Chisinau
uk: Європа/Кишинів

en: Europe/Copenhagen
uk: Європа/Копенгаген

en: Europe/Dublin
uk: Європа/Дублін

en: Europe/Gibraltar
uk: Європа/Гібралтар

en: Europe/Helsinki
uk: Європа/Гельсінкі

en: Europe/Istanbul
uk: Європа/Стамбул

en: Europe/Kaliningrad
uk: Європа/Калінінград

en: Europe/Kiev
uk: Європа/Київ

en: Europe/Lisbon
uk: Європа/Лісабон

en: Europe/Ljubljana
uk: Європа/Любляна

en: Europe/London
uk: Європа/Лондон

en: Europe/Luxembourg
uk: Європа/Люксембург

en: Europe/Madrid
uk: Європа/Мадрид

en: Europe/Malta
uk: Європа/Мальта

en: Europe/Minsk
uk: Європа/Мінськ

en: Europe/Monaco
uk: Європа/Монако

en: Europe/Moscow
uk: Європа/Москва

en: Europe/Nicosia
uk: Європа/Нікосія

en: Europe/Oslo
uk: Європа/Осло

en: Europe/Paris
uk: Європа/Париж

en: Europe/Prague
uk: Європа/Прага

en: Europe/Riga
uk: Європа/Рига

en: Europe/Rome
uk: Європа/Рим

en: Europe/Samara
uk: Європа/Самара

en: Europe/San_Marino
uk: Європа/Сан_Маріно

en: Europe/Sarajevo
uk: Європа/Сараєво

en: Europe/Simferopol
uk: Європа/Сімферополь

en: Europe/Skopje
uk: Європа/Скоп'є

en: Europe/Sofia
uk: Європа/Софія

en: Europe/Stockholm
uk: Європа/Стокгольм

en: Europe/Tallinn
uk: Європа/Таллін

en: Europe/Tirane
uk: Європа/Тірана

en: Europe/Uzhgorod
uk: Європа/Ужгород

en: Europe/Vaduz
uk: Європа/Вадуц

en: Europe/Vatican
uk: Європа/Ватикан

en: Europe/Vienna
uk: Європа/Відень

en: Europe/Vilnius
uk: Європа/Вільнюс

en: Europe/Warsaw
uk: Європа/Варшава

en: Europe/Zagreb
uk: Європа/Загреб

en: Europe/Zaporozhye
uk: Європа/Запоріжжя

en: Europe/Zurich
uk: Європа/Цюрих

en: Indian/Antananarivo
uk: Індійський океан/Антананаріву

en: Indian/Chagos
uk: Індійський океан/Чагос

en: Indian/Christmas
uk: Індійський океан/Різдва острів

en: Indian/Cocos
uk: Індійський океан/Кокосові острови

en: Indian/Comoro
uk: Індійський океан/Коморо

en: Indian/Kerguelen
uk: Індійський/Керґелен

en: Indian/Mahe
uk: Індійський океан/Маге

en: Indian/Maldives
uk: Індійський океан/Мальдіви

en: Indian/Mauritius
uk: Індійський океан/Маврикій

en: Indian/Mayotte
uk: Індійський океан/Майотт

en: Indian/Reunion
uk: Індійський океан/Реюніон

en: Pacific/Apia
uk: Тихий океан/Апіа

en: Pacific/Auckland
uk: Тихий океан/Окленд

en: Pacific/Chatham
uk: Тихий океан/Чатем

en: Pacific/Easter
uk: Тихий океан/Острів_Пасхи

en: Pacific/Efate
uk: Тихий океан/Ефат

en: Pacific/Enderbury
uk: Тихий океан/Енденбері

en: Pacific/Fakaofo
uk: Тихий океан/Факаофо

en: Pacific/Fiji
uk: Тихий океан/Фіджі

en: Pacific/Funafuti
uk: Тихий океан/Фунафуті

en: Pacific/Galapagos
uk: Тихий океан/Галапагоські_острови

en: Pacific/Gambier
uk: Тихий океан/Ґамб'єр

en: Pacific/Guadalcanal
uk: Тихий океан/Гуадалканал

en: Pacific/Guam
uk: Тихий океан/Ґуам

en: Pacific/Honolulu
uk: Тихий океан/Гонолулу

en: Pacific/Johnston
uk: Тихий океан/Джонстон

en: Pacific/Kiritimati
uk: Тихий океан/Кірітіматі

en: Pacific/Kosrae
uk: Тихий океан/Косрае

en: Pacific/Kwajalein
uk: Тихий океан/Кваджалейн

en: Pacific/Majuro
uk: Тихий океан/Махуро

en: Pacific/Marquesas
uk: Тихий океан/Маркізькі острови

en: Pacific/Midway
uk: Тихий океан/Мідвей

en: Pacific/Nauru
uk: Тихий океан/Науру

en: Pacific/Niue
uk: Тихий океан/Ніуе

en: Pacific/Norfolk
uk: Тихий океан/Норфолк

en: Pacific/Noumea
uk: Тихий океан/Нумеа

en: Pacific/Pago_Pago
uk: Тихий океан/Паґо_Паґо

en: Pacific/Palau
uk: Тихий океан/Палау

en: Pacific/Pitcairn
uk: Тихий океан/Піткерн

en: Pacific/Ponape
uk: Тихий океан/Понапе

en: Pacific/Port_Moresby
uk: Тихий океан/Порт_Морсбі

en: Pacific/Rarotonga
uk: Тихий океан/Раротонга

en: Pacific/Saipan
uk: Тихий океан/Сайпан

en: Pacific/Tahiti
uk: Тихий океан/Таїті

en: Pacific/Tarawa
uk: Тихий океан/Тарава

en: Pacific/Tongatapu
uk: Тихий океан/Тонгатапу

en: Pacific/Truk
uk: Тихий океан/Трак

en: Pacific/Wake
uk: Тихий океан/Вейк

en: Pacific/Wallis
uk: Тихий океан/Волліс

en: Pacific/Yap
uk: Тихий океан/Яп

en: Save as…
uk: Зберегти як…

en: Close the current file
uk: Закрити поточний файл

en: New _Message
uk: _Створити повідомлення

en: Open New Message window
uk: Відкрити вікно створення нового повідомлення

en: _Preferences
uk: _Параметри

en: Configure Evolution
uk: Налаштувати Evolution

en: Save the current file
uk: Зберегти поточний файл

en: Save _As…
uk: Зберегти _як…

en: Save the current file with a different name
uk: Зберегти поточний файл з іншою назвою

en: Character _Encoding
uk: _Кодування символів

en: Option_s
uk: П_араметри

en: Print Pre_view
uk: _Попередній перегляд

en: Save as _Draft
uk: Зберегти як _чернетку

en: Save as draft
uk: Зберегти як чернетку

en: S_end
uk: _Надіслати

en: Send this message
uk: Відіслати це повідомлення

en: _Main toolbar
uk: _Головна панель

en: Main toolbar
uk: Головна панель

en: Edit _toolbar
uk: _Панель засобів редагування

en: Edit toolbar
uk: Панель засобів редагування

en: PGP _Encrypt
uk: _Шифрувати використовуючи PGP

en: Encrypt this message with PGP
uk: Зашифрувати це повідомлення PGP

en: PGP _Sign
uk: _Підписати використовуючи PGP

en: Sign this message with your PGP key
uk: Підписати це повідомлення вашим ключем PGP

en: _Picture Gallery
uk: _Галерея малюнків

en: Show a collection of pictures that you can drag to your message
uk: Показати колекцію малюнків, які ви можете перенести у ваше повідомлення

en: _Prioritize Message
uk: Змінити _пріоритет повідомлення

en: Set the message priority to high
uk: Встановити високий пріоритет повідомлення

en: Re_quest Read Receipt
uk: _Запитати підтвердження про прочитання

en: Get delivery notification when your message is read
uk: Встановіть, щоб отримати сповіщення про прочитання вашого повідомлення

en: Request _Delivery Status Notification
uk: Надсилати запит щодо с_повіщення про стан отримання

en: Get delivery status notification for the message
uk: Отримувати сповіщення щодо стану доставлення для повідомлення

en: S/MIME En_crypt
uk: Шифрувати _використовуючи S/MIME

en: Encrypt this message with S/MIME
uk: Зашифрувати це повідомлення S/MIME

en: S/MIME Sig_n
uk: Підписати в_икористовуючи S/MIME

en: Sign this message with your S/MIME Signature Certificate
uk: Підписати це повідомлення вашим сертифікатом підпису S/MIME

en: _Bcc Field
uk: Поле при_хованої копії

en: Toggles whether the BCC field is displayed
uk: Перемикнути стан показу поля прихованої копії

en: _Cc Field
uk: Поле _копії

en: Toggles whether the CC field is displayed
uk: Перемикнути стан показу поля копії

en: _From Override Field
uk: Заміна поля _Від

en: Toggles whether the From override field to change name or email address is displayed
uk: Перемикає, чи показувати заміну поля Від для зміни імені або адреси.

en: Mail-Follow_up-To Field
uk: Поле Mail-Follow_up-To

en: Toggles whether the Mail-Followup-To field is displayed
uk: Перемикнути стан показу поля «Зворотна адреса»

en: Mail-R_eply-To Field
uk: Поле «Зв_оротна адреса»

en: Toggles whether the Mail-Reply-To field is displayed
uk: Перемикнути стан показу поля «Зворотна адреса»

en: _Reply-To Field
uk: Поле «В_ідповідь»

en: Toggles whether the Reply-To field is displayed
uk: Перемикнути стан показу поля «Відповідь»

en: Visually _Wrap Long Lines
uk: Візуально _переносити довгі рядки

en: _Name:
uk: _Назва:

en: Enter the recipients of the message
uk: Введіть адресатів повідомлення

en: Enter the addresses that will receive a carbon copy of the message
uk: Введіть адресатів, що отримають копію повідомлення

en: Enter the addresses that will receive a carbon copy of the message without appearing in the recipient list of the message
uk: Введіть адресатів, що отримають копію повідомлення не попавши до списку отримувачів.

en: Fr_om:
uk: В_ід:

en: _Reply-To:
uk: Зв_оротна адреса:

en: Mail-Followu_p-To:
uk: Адреса п_ереспрямовування:

en: Mail-Repl_y-To:
uk: Зв_оротна адреса:

en: _To:
uk: _Кому:

en: _Cc:
uk: Ко_пія:

en: _Bcc:
uk: При_х.копія:

en: _Post To:
uk: Наді_слати до:

en: S_ubject:
uk: _Тема:

en: Si_gnature:
uk: П_ідпис:

en: Click here for the address book
uk: Клацніть тут, щоб викликати адресну книгу

en: Click here to select folders to post to
uk: Натисніть тут, щоб вибрати теку для відсилання

en: Cannot sign outgoing message: No signing certificate set for this account
uk: Не вдалося підписати повідомлення: для цього облікового запису не встановлений сертифікат підпису

en: Cannot encrypt outgoing message: No encryption certificate set for this account
uk: Не вдалося зашифрувати повідомлення: для облікового запису не встановлений сертифікат шифрування

en: Failed to retrieve text/plain processed content
uk: Не вдалося отримати оброблені звичайні текстові дані

en: Failed to retrieve draft content
uk: Не вдалося отримати вміст чернетки

en: Failed to retrieve HTML processed content
uk: Не вдалося отримати оброблені дані HTML

en: Compose Message
uk: Нове повідомлення

en: Reading text content…
uk: Читаємо текстові дані…

en: Send _without encryption
uk: Надіслати _без шифрування

en: Review attachment before sending. | Review attachments before sending.
uk[0]: Переглянути долучення перед надсиланням.
uk[1]: Переглянути долучення перед надсиланням.
uk[2]: Переглянути долучення перед надсиланням.
uk[3]: Переглянути долучення перед надсиланням.

en: %d attachment was added by an external application. Make sure it does not contain any sensitive information before sending the message. | %d attachments were added by an external application. Make sure they do not contain any sensitive information before sending the message.
uk[0]: Зовнішньою програмою додано %d долучення. Перш ніж надсилати повідомлення, переконайтеся, що у долученні не міститься ніяких конфіденційних даних.
uk[1]: Зовнішньою програмою додано %d долучення. Перш ніж надсилати повідомлення, переконайтеся, що у долученні не міститься ніяких конфіденційних даних.
uk[2]: Зовнішньою програмою додано %d долучень. Перш ніж надсилати повідомлення, переконайтеся, що у долученні не міститься ніяких конфіденційних даних.
uk[3]: Зовнішньою програмою додано одне долучення. Перш ніж надсилати повідомлення, переконайтеся, що у долученні не міститься ніяких конфіденційних даних.

en: The composer contains a non-text message body, which cannot be edited.
uk: Редактор містить не текстовий вміст, який неможливо редагувати.

en: You cannot attach the file “{0}” to this message.
uk: Неможливо долучити файл «{0}» до цього повідомлення

en: The file “{0}” is not a regular file and cannot be sent in a message.
uk: Файл «{0}» не є звичайним і не може бути надісланий в повідомленні.

en: Could not retrieve messages to attach from {0}.
uk: Не вдалось отримати повідомлення для долучення з {0}.

en: Because “{1}”.
uk: Оскільки «{1}».

en: Do you want to recover unfinished messages?
uk: Відновити незавершені повідомленні?

en: Evolution quit unexpectedly while you were composing a new message. Recovering the message will allow you to continue where you left off.
uk: Програма Evolution несподівано завершилась при написанні нового повідомлення. Відновлення повідомлення дозволить вам продовжити з місця останнього редагування.

en: _Do not Recover
uk: _Не відновлювати

en: _Recover
uk: Від_новити

en: Do you want to recover last saved version of the message?
uk: Ви хочете відновити останню збережену версію повідомлення?

en: Recovering the message will allow you to continue where it had been saved the last time.
uk: Відновлення повідомлення дозволить вам продовжувати з місця останнього збереження.

en: Could not save to autosave file “{0}”.
uk: Неможливо зберегти файл автозбереження «{0}».

en: Error saving to autosave because “{1}”.
uk: Помилка збереження автозбереження через «{1}».

en: Are you sure you want to discard the message, titled “{0}”, you are composing?
uk: Ви дійсно бажаєте скинути повідомлення під заголовком «{0}», який ви створюєте?

en: Closing this composer window will discard the message permanently, unless you choose to save the message in your Drafts folder. This will allow you to continue the message at a later date.
uk: При закриванні цього вікна повідомлення буде остаточно відкинуто, якщо ви не накажете програмі зберігати його до теки «Чернетки». За допомогою чернеток ви можете продовжити написання повідомлення пізніше.

note: Response codes were chosen somewhat arbitrarily.
en: _Continue Editing
uk: _Продовжити редагування

en: _Save Draft
uk: З_берегти чернетку

en: Are you sure you want to discard the message you are composing?
uk: Ви дійсно бажаєте відкинути написане вами повідомлення?

en: Could not create message.
uk: Не вдалось створити повідомлення.

en: You may need to select different mail options.
    
    Detailed error: {0}
uk: Вам може знадобитися вибрати різні параметри пошти.
    
    Подробиці помилки: {0}

en: Could not read signature file “{0}”.
uk: Не вдалося прочитати файл підпису «{0}».

en: All accounts have been removed.
uk: Всі облікові записи вилучено.

en: You need to configure an account before you can compose mail.
uk: Необхідно налаштувати обліковий рахунок, перш ніж ви зможете створювати повідомлення.

en: An error occurred while saving to your Outbox folder.
uk: Виникла помилка при збереженні теки вихідних.

en: The reported error was “{0}”. The message has not been sent.
uk: Повідомлено про помилку «{0}». Повідомлення не було відправлено.

en: An error occurred while saving to your Drafts folder.
uk: Виникла помилка при збереженні теки чернеток.

en: The reported error was “{0}”. The message has most likely not been saved.
uk: Повідомлено про помилку «{0}». Повідомлення, швидше за все, не було збережене.

en: An error occurred while sending. How do you want to proceed?
uk: Виникла помилка при надсиланні. ЯК бажаєте продовжувати?

en: The reported error was “{0}”.
uk: Повідомлено про помилку «{0}».

en: _Save to Outbox
uk: З_берегти у вихідні

en: _Try Again
uk: _Спробувати знову

en: Your message was sent, but an error occurred during post-processing.
uk: Повідомлення надіслано, проте сталася помилка протягом оброблення.

en: Saving message to Outbox.
uk: Збереження повідомлення у вихідні.

en: The message will be saved to your local Outbox folder, because the destination service is currently unavailable. You can send the message by clicking the Send/Receive button in Evolution’s toolbar.
uk: Повідомлення буде збережено у вашій локальній теці «Вихідні», оскільки цільова служба наразі недоступна. Ви можете надіслати повідомлення, натиснувши кнопку «Надіслати/отримати» на панелі інструментів Evolution.

en: Are you sure you want to send the message?
uk: Справді волієте надіслати повідомлення?

en: A keyboard accelerator to send the message has been pressed. Either cancel sending the message, if it was done by an accident, or send the message.
uk: Клавіатурне скорочення для надсилання листа натиснуто. Або скасуйте надсилання, якщо це сталось випадково, або надішліть його.

en: Are you sure you want to change the composer format?
uk: Ви дійсно бажаєте змінити формат редактора?

en: Switching to Plain Text format will cause the text to lose all the HTML formatting. Do you want to continue?
uk: Перехід на звичайний текстовий формат призведе до втрати тексту у форматі HTML. Продовжити?

en: _Don’t lose formatting
uk: _Не забирати форматування

en: Lose _formatting
uk: Забрати _форматування

en: An error occurred while saving to your Templates folder.
uk: Виникла помилка при збереженні теки шаблонів.

en: Are you sure you want to convert the message into a meeting?
uk: Ви дійсно бажаєте перетворити повідомлення у запис зібрання?

en: By converting the message into the meeting the composed message will be closed and the changes being done discarded.
uk: При перетворенні повідомлення на запис зібрання створене повідомлення буде закрито, а внесені зміни буде відхилено.

en: Convert to _Meeting
uk: Перетворити на зі_брання

en: Are you sure you want to convert the event into a message?
uk: Ви дійсно бажаєте перетворити подію у повідомлення?

en: By converting the event into the message the editing window will be closed and the changes being done discarded.
uk: При перетворенні події у повідомлення, вікно редагування буде закрите, а внесені зміни буде відхилено.

en: Convert to _Message
uk: Перетворити у _повідомлення

en: Are you sure you want to convert the memo into a message?
uk: Ви дійсно бажаєте перетворити примітку у повідомлення?

en: By converting the memo into the message the editing window will be closed and the changes being done discarded.
uk: При перетворенні примітки у повідомлення, вікно редагування буде закрите, а внесені зміни буде відхилено.

en: Are you sure you want to convert the task into a message?
uk: Ви дійсно бажаєте перетворити завдання у повідомлення?

en: By converting the task into the message the editing window will be closed and the changes being done discarded.
uk: При перетворенні завдання у повідомлення, вікно редагування буде закрите, а внесені зміни буде відхилено.

en: Something has gone wrong when editing the message
uk: Під час редагування повідомлення сталася помилка

en: A WebKitWebProcess crashed when editing the message. You can try again by closing the composer window and opening a new one. If the issue persists, please file a bug report in GNOME GitLab.
uk: При редагуванні повідомлення робота процесу WebKitWebProces закінчилась аварійно. Ви можете спробувати ще раз, закривши вікно редактора і відкривши нове. Якщо проблема не зникає, будь ласка, надішліть звіт про помилку на GNOME GitLab.

en: An error occurred while creating message composer.
uk: Виникла помилка при відкриванні редактора повідомлень.

en: Message Redirection
uk: Переспрямування повідомлення

en: This message is a redirection, which allows you to change the recipients, subject and other message attributes, but not the contents of the message.
uk: Це повідомлення є переспрямуванням, у якому вам можна змінити отримувачів, тему та інші атрибути повідомлення, але не вміст повідомлення.

en: Not adding OpenPGP public key into the mail.
uk: Не додаємо відкритий ключ OpenPGP до пошти.

en: The OpenPGP public key for “{0}” is too large for the transfer.
uk: Відкритий ключ OpenPGP для «{0}» є надто великим для цього передавання даних.

en: Toggle View Inline
uk: Перемкнути вбудований перегляд

en: Open in default application
uk: Відкрити у типовій програмі

en: Display as attachment
uk: Показати як долучення

en: Audio Player
uk: Звуковий програвач

en: Play the attachment in embedded audio player
uk: Програти долучення у вбудованим програвачем

en: From
uk: Від

en: (no subject)
uk: (без теми)

en: Remote content download had been blocked for this message.
uk: Звантаження віддаленого вмісту заблоковано для цього листа.

en: Import OpenPGP key provided in this message
uk: Імпортувати ключ OpenPGP, який надано у цьому повідомленні

note: Translators: This message suggests to the recipients * that the sender of the mail is different from the one * listed in From field.
en: This message was sent by %s on behalf of %s
uk: Це повідомлення надіслав %s від імені %s

en: Regular Image
uk: Звичайне зображення

en: Display part as an image
uk: Показати частину як зображення

en: RFC822 message
uk: Лист RFC822

en: Format part as an RFC822 message
uk: Форматувати частину як лист RFC822

en: Size
uk: Розмір

en: Subject
uk: Тема

note: pseudo-header
en: Mailer
uk: Поштова програма

en: Richtext
uk: Форматований текст

en: Display part as enriched text
uk: Показати частину як неформатований текст

en: Format part as HTML
uk: Форматувати частину як HTML

en: Plain Text
uk: Звичайний текст

en: Format part as plain text
uk: Форматувати частину як звичайний текст

en: Unsigned
uk: Не підписано

en: This message is not signed. There is no guarantee that this message is authentic.
uk: Це повідомлення не підписано цифровим підписом. Тому немає гарантій його автентичності.

en: Valid signature
uk: Підпис дійсний

en: Valid signature, but sender address and signer address do not match
uk: Підпис дійсний, але адреса відправника і автора підпису не збігаються

en: This message is signed and is valid meaning that it is very likely that this message is authentic.
uk: Це повідомлення підписано дійсним підписом, що підтверджує автентичність відправника.

en: Invalid signature
uk: Підпис недійсний

en: The signature of this message cannot be verified, it may have been altered in transit.
uk: Підпис цього повідомлення не може бути перевірений. Можливо повідомлення було змінене при доставці.

en: Valid signature, but cannot verify sender
uk: Підпис дійсний, але не вдається перевірити відправника

en: This message is signed with a valid signature, but the sender of the message cannot be verified.
uk: Це повідомлення підписане правильним підписом, але відправник повідомлення не може бути перевірений.

en: This message is signed, but the public key is not in your keyring
uk: Цей лист підписано, проте відкритий ключ не є у вашому сховищі ключів

en: This message was digitally signed, but the corresponding public key is not present in your keyring. If you want to be able to verify the authenticity of messages from this person, you should obtain the public key through a trusted method and add it to your keyring. Until then, there is no guarantee that this message truly came from that person and that it arrived unaltered.
uk: Цей лист підписано, проте відповідного відкритого ключа немає у вашому сховищі ключів. Якщо бажаєте завірити, чи цей лист справді від цієї особи, слід одержати відкритий ключ через довірений спосіб і додати у ваше сховище ключів. До того часу, немає жодної гарантії, що цей лист справді надіслано від цієї особи і він прийшов без змін.

en: Unencrypted
uk: Не зашифровано

en: This message is not encrypted. Its content may be viewed in transit across the Internet.
uk: Це повідомлення не зашифровано. Його вміст може бути переглянутий при доставці через Інтернет.

en: Encrypted, weak
uk: Шифроване, слабке шифрування

en: This message is encrypted, but with a weak encryption algorithm. It would be difficult, but not impossible for an outsider to view the content of this message in a practical amount of time.
uk: Це повідомлення зашифроване, але алгоритм шифрування слабкий. Сторонні особи можуть переглянути вміст цього повідомлення за розумний інтервал часу.

en: Encrypted
uk: Шифроване

en: This message is encrypted.  It would be difficult for an outsider to view the content of this message.
uk: Це повідомлення зашифроване. Перегляд вмісту цього повідомлення для сторонніх осіб буде ускладнений.

en: Encrypted, strong
uk: Шифроване, сильне шифрування

en: This message is encrypted, with a strong encryption algorithm. It would be very difficult for an outsider to view the content of this message in a practical amount of time.
uk: Це повідомлення зашифроване сильним алгоритмом криптографії. Перегляд вмісту цього повідомлення для сторонніх осіб буде дуже ускладнений за розумний інтервал часу.

en: View Certificate
uk: Переглянути сертифікат

en: Import Certificate
uk: Імпортувати сертифікат

note: image
en: Details
uk: Подробиці

en: Digital Signature
uk: Цифровий підпис

en: Signer: | Signers:
uk[0]: Власники підпису:
uk[1]: Власники підпису:
uk[2]: Власники підпису:
uk[3]: Власник підпису:

en: Encryption
uk: Шифрування

en: Encrypted by:
uk: Зашифровано:

en: Display source of a MIME part
uk: Показати джерело частини MIME

en: Markdown Text
uk: Текст Markdown

en: Format part as markdown text
uk: Форматувати частину як текст markdown

en: To
uk: Кому

en: Cc
uk: Копія:

en: Bcc
uk: Прихована:

en: Security
uk: Безпека

en: GPG signed
uk: Підписано через GPG

en: partially GPG signed
uk: частково підписано за допомогою GPG

en: GPG encrypted
uk: Зашифровано через GPG

en: partially GPG encrypted
uk: частково зашифровано за допомогою GPG

en: S/MIME signed
uk: Підписати через S/MIME

en: partially S/MIME signed
uk: частково підписано за допомогою S/MIME

en: S/MIME encrypted
uk: Зашифровано через S/MIME

en: partially S/MIME encrypted
uk: частково зашифровано за допомогою S/MIME

en: Show parts not being secured
uk: Показати частини, які не захищено

en: Hide parts not being secured
uk: Приховати частини, які не захищено

en: Error parsing MBOX part: %s
uk: Помилка розбирання частини MBOX: %s

en: Could not parse S/MIME message: %s
uk: Неможливо розібрати лист S/MIME: %s

en: Could not parse PGP message: %s
uk: Неможливо розібрати лист PGP: %s

en: Error verifying signature: %s
uk: Помилка перевіряння підпису: %s

en: Malformed external-body part
uk: Частину external-body сформовано неправильно

en: Pointer to FTP site (%s)
uk: Вказівник на сайт FTP (%s)

en: Pointer to local file (%s) valid at site “%s”
uk: Вказівник на локальний файл (%s) чинний на сайті «%s»

en: Pointer to local file (%s)
uk: Вказівник на локальний файл (%s)

en: Pointer to remote data (%s)
uk: Вказівник на віддалені дані (%s)

en: Pointer to unknown external data (“%s” type)
uk: Вказівник на невідомі зовнішні дані (тип «%s»)

en: Could not parse MIME message. Displaying as source.
uk: Не вдалося розібрати MIME-повідомлення. Показазуємо як код.

en: Unsupported encryption type for multipart/encrypted
uk: Непідтримуваний тип шифрування для multipart/encrypted

en: Could not parse PGP/MIME message: %s
uk: Неможливо розібрати лист PGP/MIME: %s

en: Unsupported signature format
uk: Непідтримуваний формат підпису

en: Reply-To
uk: Зворотна адреса

en: Date
uk: Дата

en: Newsgroups
uk: Група новин

en: Face
uk: Фото

en: Failed to import certificate: %s
uk: Не вдалося імпортувати сертифікат: %s

en: %s attachment
uk: долучення %s

en: %d %B %Y
uk: %d %d %Y

en: Calendar: from %s to %s
uk: Календар: з %s до %s

en: evolution calendar item
uk: елемент календаря Evolution

en: Mail Accounts
uk: Облікові записи

en: Address Books
uk: Адресні книги

en: Calendars
uk: Календарі

en: Memo Lists
uk: Списки приміток

en: Task Lists
uk: Списки завдань

en: Enabled
uk: Активно

en: Account Name
uk: Назва облікового запису

en: Collection _Account
uk: _Обліковий запис-збірка

en: _Mail Account
uk: Обліковий запис _пошти

en: Address _Book
uk: Адресна _книга

en: _Calendar
uk: _Календар

en: M_emo List
uk: Список _приміток

en: _Task List
uk: Список _завдань

en: Evolution Accounts
uk: Облікові записи Evolution

note: widget = gtk_button_new_with_mnemonic (_("_Permissions")); gtk_box_pack_start (GTK_BOX (container), widget, FALSE, FALSE, 0); webdav_browser->priv->permissions_button = widget;
en: _Refresh
uk: _Оновити

en: Initiates refresh of account sources
uk: Ініціює оновлення джерел облікових записів

note: Translators: This is a cancelled activity.
en: %s (cancelled)
uk: %s (скасовано)

note: Translators: This is a completed activity.
en: %s (completed)
uk: %s (виконано)

note: Translators: This is an activity waiting to run.
en: %s (waiting)
uk: %s (очікування)

note: Translators: This is a running activity which *              the user has requested to cancel.
en: %s (cancelling)
uk: %s (скасування)

note: Translators: This is a running activity whose *              percent complete is known. Translators: This is a running activity whose percent complete is known.
en: %s (%d%% complete)
uk: %s (%d%% виконано)

en: Cancel
uk: Скасувати

note: Translators: Escape is a keyboard binding.
en: Close this message (Escape)
uk: Закрити цей лист (Escape)

note: Translators: there are always at least two messages to be closed
en: Close a message | Close all %u messages
uk[0]: Закрити усі %u повідомлення
uk[1]: Закрити усі %u повідомлення
uk[2]: Закрити усі %u повідомлень
uk[3]: Закрити повідомлення

en: _Dismiss
uk: _Скасувати

en: Failed to create a thread:
uk: Помилка при створенні гілки:

en: _Show Inline Parts in Attachments
uk: _Показувати вбудовані частини у долученнях

en: _Hide Inline Parts in Attachments
uk: П_риховати вбудовані частини у долученнях

note: To Translators: This text is set as a description of an attached * message when, for example, attaching it to a composer. When the * message to be attached has also filled Subject, then this text is * of form "Attached message - Subject", otherwise it's left as is.
en: Attached message
uk: Долучене повідомлення

en: Operation was cancelled
uk: Операцію було відмінено

en: A load operation is already in progress
uk: Виконується операція завантаження

en: A save operation is already in progress
uk: Виконується операція зберігання

en: Could not open “%s”
uk: Не вдалося відкрити «%s»

en: Could not open the attachment
uk: Не вдалося відкрити долучення

en: Attachment contents not loaded
uk: Вміст долучення не завантажено

en: Could not save “%s”
uk: Не вдалося зберегти «%s»

en: Could not save the attachment
uk: Не можу зберегти долучення

en: Could not set as background
uk: Не можу встановити як тло

en: Set as _Background
uk: Встановити як _тло

en: Loading
uk: Завантаження

en: Saving
uk: Зберігання

en: Hide Attachment _Bar
uk: Сховати _панель долучень

en: Show Attachment _Bar
uk: Показати _панель долучень

en: Attachment Properties
uk: Властивості долучень

en: _URI:
uk: _Адреса:

en: _Filename:
uk: _Назва файла:

en: _Description:
uk: _Опис:

en: _MIME Type:
uk: _Тип MIME:

en: Suggest _automatic display of attachment
uk: _Пропонувати автоматичний показ долучення

en: Add Attachment
uk: Додати долучення

en: A_ttach
uk: В_класти

en: _Suggest automatic display of attachment
uk: _Пропонувати автоматичний показ долучення

en: Archive selected directories using this format:
uk: Архівувати вибрані теки за допомогою цього формату:

en: Save Attachment | Save Attachments
uk[0]: Зберегти долучення
uk[1]: Зберегти долучення
uk[2]: Зберегти долучення
uk[3]: Зберегти долучення

en: Do _not extract files from the attachment
uk: Не _видобувати файли із вкладення

en: Save extracted files _only
uk: Зберегти _лише видобуті файли

en: Save extracted files and the original _archive
uk: Зберегти видобуті файли і початковий _архів

en: Open With “%s”
uk: Відкрити у «%s»

en: Open With Default Application
uk: Відкрити за допомогою типової програми

en: Open With Other Application…
uk: Відкрити за допомогою іншої програми…

en: S_ave All
uk: Зберегти _як

en: Sa_ve As
uk: З_берегти як

en: Save _As
uk: Зберегти _як…

en: Open with…
uk: Відкрити за допомогою…

en: A_dd Attachment…
uk: _Додати долучення…

en: Add _URI…
uk: Д_одати адресу…

en: Attach a URI
uk: Вкласти адресу

en: _Properties
uk: В_ластивості

en: Re_load
uk: П_ерезавантажити

en: Reload attachment content
uk: Перезавантажити вміст долучення

en: Mark as default address book
uk: Зазначити як типову адресну книгу

en: Autocomplete with this address book
uk: Автоматичне доповнення через цю адресну книгу

en: Copy book content locally for offline operation
uk: Скопіювати книгу локально для автономної роботи

en: Previous month
uk: Попередній місяць

en: Next month
uk: Наступний місяць

en: Previous year
uk: Попередній рік

en: Next year
uk: Наступний рік

en: Month Calendar
uk: Календар місяця

en: Mark as default calendar
uk: Зазначити як типовий календар

en: Mark as default task list
uk: Зазначити як типовий список завдань

en: Mark as default memo list
uk: Зазначити як типовий список приміток

en: Color:
uk: Колір:

en: Show reminder _before every event
uk: Показувати нагадування п_еред кожною подією

en: Copy calendar contents locally for offline operation
uk: Копіювати вміст календаря для автономної роботи

en: Copy task list contents locally for offline operation
uk: Копіювати список завдань календаря для автономної роботи

en: Copy memo list contents locally for offline operation
uk: Копіювати вміст списку приміток для автономної роботи

en: Currently _used categories:
uk: Поточно _використовувані категорії:

en: _Available Categories:
uk: _Наявні категорії:

[ctx: category]
en: _New
uk: _Створити

[ctx: category]
en: _Edit
uk: _Редагувати

[ctx: category]
en: _Delete
uk: В_илучити

en: Icon
uk: Піктограма

en: Create category “%s”
uk: Створити категорію «%s»

en: Category Icon
uk: Піктограма категорії

en: _No Image
uk: _Без зображення

en: Category _Name
uk: _Назва категорії

en: Category _Icon
uk: П_іктограма категорії

en: _Unset icon
uk: С_кинути піктограму

en: Category Properties
uk: Властивості категорії

en: There is already a category “%s” in the configuration. Please use another name
uk: В конфігурації вже є категорія «%s». Виберіть іншу назву.

en: popup list
uk: контекстний список

en: Now
uk: зараз

[ctx: table-date]
note: Translators: "None" as a label of a button to unset date in a * date table cell.
en: None
uk: Немає

en: OK
uk: Гаразд

en: The time must be in the format: %s
uk: Час має бути у такому форматі: %s

en: The percent value must be between 0 and 100, inclusive
uk: Значення відсотка має бути між 0 та 100, включно

en: Arabic
uk: Арабська

en: Baltic
uk: Балтійський

en: Central European
uk: Центральноєвропейський

en: Chinese
uk: Китайський

en: Cyrillic
uk: Кириличний

en: Greek
uk: Грецький

en: Hebrew
uk: Єврейський

en: Japanese
uk: Японський

en: Korean
uk: Корейський

en: Thai
uk: Тайська

en: Turkish
uk: Турецький

en: Unicode
uk: Юнікод

en: Western European
uk: Західноєвропейський

en: Western European, New
uk: Західноєвропейський, новий

note: Translators: Character set "Chinese, Traditional"
en: Traditional
uk: Традиційний

note: Translators: Character set "Chinese, Simplified"
en: Simplified
uk: Спрощений

note: Translators: Character set "Cyrillic, Ukrainian"
en: Ukrainian
uk: Український

note: Translators: Character set "Hebrew, Visual"
en: Visual
uk: Візуальний

en: Character Encoding
uk: Набір символів

en: Enter the character set to use
uk: Введіть бажаний набір символів

en: Other…
uk: Інше…

en: Cannot create a client object from extension name “%s”
uk: Неможливо створити клієнтський об'єкт з назвою розширення «%s»

[ctx: Status]
en: Offline
uk: Поза мережею

[ctx: Status]
en: Online
uk: У мережі

[ctx: Status]
en: Unreachable
uk: Недоступний

[ctx: Status]
en: Failed to connect
uk: Не вдалося з'єднатися

en: _Finish
uk: _Завершити

en: _Look Up
uk: _Шукати

en: _Next
uk: Н_аступне

en: New Collection Account
uk: Новий обліковий запис-збірка

en: _Previous
uk: П_опереднє

en: Looking up details, please wait…
uk: Пошук подробиць, зачекайте…

note: Translators: The %s is replaced with a clickable text "Enter password", thus it'll be "Requires password to continue. Enter password." at the end.
en: Requires password to continue. %s.
uk: Для продовження необхідний пароль. %s.

en: View certificate
uk: Переглянути сертифікат

en: Found no candidates. It can also mean that the server doesn’t provide any information about its configuration using the selected lookup methods. Enter the account manually instead or change above settings.
uk: Не знайдено жодних кандидатів. Це також може означати, що сервер не надає будь-якої інформації про конфігурацію, якщо використано вибрані методи пошуку. Введіть обліковий запис вручну або змініть налаштування вище.

en: Found one candidate | Found %d candidates
uk[0]: Знайдено %d кандидата
uk[1]: Знайдено %d кандидатів
uk[2]: Знайдено %d кандидатів
uk[3]: Знайдено одного кандидата

en: User name contains letters, which can prevent log in. Make sure the server accepts such written user name.
uk: У імені користувача містяться символи, які можуть завадити входу до системи. Переконайтеся, що сервер приймає такі записи імені користувача.

en: _Username:
uk: _Назва запису:

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Remember password
uk: _Запам'ятати пароль

en: Collection
uk: Колекція

en: Mail Receive
uk: Отримання пошти

en: Mail Send
uk: Надсилання пошти

en: Address Book
uk: Адресна книга

en: Memo List
uk: Список приміток

en: Task List
uk: Список завдань

en: Looking up LDAP server’s search base…
uk: Пошук у базі сервера LDAP…

en: Failed to store password:
uk: Не вдалося зберегти пароль:

en: Failed to create sources:
uk: Не вдалося створити джерела:

en: Saving account settings, please wait…
uk: Збереження параметрів облікового запису, зачекайте…

en: User details
uk: Подробиці користувача

en: _Email Address or User name:
uk: _Електронна адреса чи ім'я користувача:

en: _Advanced Options
uk: _Додаткові параметри

en: _Server:
uk: _Сервер:

en: Semicolon (“;”) separated list of servers to look up information for, in addition to the domain of the e-mail address.
uk: Список через крапку з комою серверів для пошуку відомостей, додаткових щодо домену електронної адреси.

en: Select which parts should be configured:
uk: Виберіть, які частини потрібно налаштувати:

en: Account Information
uk: Інформація про обліковий запис

en: Choose custom color
uk: Вибрати нетиповий колір

en: Default
uk: Типовий

en: Running…
uk: Виконуємо…

en: Date and Time
uk: Дата та час

en: Text entry to input date
uk: Поле для текстового вводу дати

en: Click this button to show a calendar
uk: Натисніть цю кнопку для показу календаря

en: Drop-down combination box to select time
uk: Розкривний список для вибору часу

en: Time
uk: Час

en: No_w
uk: _Зараз

en: _Today
uk: _Сьогодні

note: Note that we don't show this here, since by default a 'None' date * is not permitted.
en: _None
uk: _Немає

[ctx: date]
note: Translators: "None" for date field of a date edit, shown when * there is no date set.
en: None
uk: Немає

en: Invalid Date Value
uk: Неправильне значення дати

en: Invalid Time Value
uk: Неправильне значення часу

en: Yesterday
uk: Вчора

[ctx: DateFmt]
note: Translators: This is used for abbreviated days in the future. *         You can use strftime modifiers here too, like "Next %a", to avoid * repeated translation of the abbreviated day name.
en: Next Mon
uk: Наступний Пнд

[ctx: DateFmt]
note: Translators: This is used for abbreviated days in the future. *         You can use strftime modifiers here too, like "Next %a", to avoid * repeated translation of the abbreviated day name.
en: Next Tue
uk: Наступний Втр

[ctx: DateFmt]
note: Translators: This is used for abbreviated days in the future. *         You can use strftime modifiers here too, like "Next %a", to avoid * repeated translation of the abbreviated day name.
en: Next Wed
uk: Наступна Срд

[ctx: DateFmt]
note: Translators: This is used for abbreviated days in the future. *         You can use strftime modifiers here too, like "Next %a", to avoid * repeated translation of the abbreviated day name.
en: Next Thu
uk: Наступний Чтв

[ctx: DateFmt]
note: Translators: This is used for abbreviated days in the future. *         You can use strftime modifiers here too, like "Next %a", to avoid * repeated translation of the abbreviated day name.
en: Next Fri
uk: Наступна Птн

[ctx: DateFmt]
note: Translators: This is used for abbreviated days in the future. *         You can use strftime modifiers here too, like "Next %a", to avoid * repeated translation of the abbreviated day name.
en: Next Sat
uk: Наступна Сбт

[ctx: DateFmt]
note: Translators: This is used for abbreviated days in the future. *         You can use strftime modifiers here too, like "Next %a", to avoid * repeated translation of the abbreviated day name.
en: Next Sun
uk: Наступна Ндл

en: Use locale default
uk: Використовувати типову локаль

en: Format:
uk: Формат:

[ctx: time-unit]
note: Translators: This is part of: "Do not synchronize locally mails older than [ xxx ] [ days ]"
en: days
uk: днів

[ctx: time-unit]
note: Translators: This is part of: "Do not synchronize locally mails older than [ xxx ] [ weeks ]"
en: weeks
uk: тижнів

[ctx: time-unit]
note: Translators: This is part of: "Do not synchronize locally mails older than [ xxx ] [ months ]"
en: months
uk: місяців

[ctx: time-unit]
note: Translators: This is part of: "Do not synchronize locally mails older than [ xxx ] [ years ]"
en: years
uk: років

note: Translators: This is part of: "Do not synchronize locally mails older than [ xxx ] [ days ]"
en: Do not synchronize locally mails older than
uk: Не синхронізувати локальні повідомлення, вік яких перевищує

note: Translators: The %s is replaced with a spin button; always keep it in the string at the right position
en: Mark messages as read after %s seconds
uk: Позначати повідомлення як прочитані за %s секунд

note: Translators: :-)
en: _Smile
uk: _Усмішка

note: Translators: :-(
en: S_ad
uk: С_муток

note: Translators: ;-)
en: _Wink
uk: _Моргання

note: Translators: :-P
en: Ton_gue
uk: _Язик

note: Translators: :-))
en: Laug_h
uk: _Регіт

note: Translators: :-|
en: _Plain
uk: _Байдужість

note: Translators: :-!
en: Smi_rk
uk: _Самовдоволеність

note: Translators: :"-)
en: _Embarrassed
uk: З_бентеженість

note: Translators: :-D
en: _Big Smile
uk: _Широка усмішка

note: Translators: :-/
en: Uncer_tain
uk: Су_мнів

note: Translators: :-O
en: S_urprise
uk: _Здивування

note: Translators: :-S
en: W_orried
uk: Зане_покоєність

note: Translators: :-*
en: _Kiss
uk: _Поцілунок

note: Translators: X-(
en: A_ngry
uk: _Гнів

note: Translators: B-)
en: _Cool
uk: _Прохолодність

note: Translators: O:-)
en: Ange_l
uk: _Ангел

note: Translators: :'(
en: Cr_ying
uk: _Плач

note: Translators: :-Q
en: S_ick
uk: Не_дужий

note: Translators: |-)
en: Tire_d
uk: Вто_млений

note: Translators: >:-)
en: De_vilish
uk: Бі_сеня

note: Translators: :-(|)
en: _Monkey
uk: _Мавпа

en: (Unknown Filename)
uk: (Невідома назва файлу)

note: Translators: The string value is the basename of a file.
en: Writing “%s”
uk: Запис «%s»

note: Translators: The first string value is the basename of a * remote file, the second string value is the hostname.
en: Writing “%s” to %s
uk: Запис «%s» до «%s»

note: Don't delete this code, since it is needed so that xgettext can extract the translations. * Please, keep these strings in sync with the strings in the timespans array
en: 1 second ago | %d seconds ago
uk[0]: %d секунду тому
uk[1]: %d секунди тому
uk[2]: %d секунд тому
uk[3]: %d секунду тому

en: 1 second in the future | %d seconds in the future
uk[0]: %d секунда у майбутньому
uk[1]: %d секунди у майбутньому
uk[2]: %d секунд у майбутньому
uk[3]: %d секунда у майбутньому

en: 1 minute ago | %d minutes ago
uk[0]: %d хв тому
uk[1]: %d хв тому
uk[2]: %d хв тому
uk[3]: %d хв тому

en: 1 minute in the future | %d minutes in the future
uk[0]: %d хвилина у майбутньому
uk[1]: %d хвилини у майбутньому
uk[2]: %d хвилин у майбутньому
uk[3]: %d хвилина у майбутньому

en: 1 hour ago | %d hours ago
uk[0]: %d годину тому
uk[1]: %d години тому
uk[2]: %d годин тому
uk[3]: %d годину тому

en: 1 hour in the future | %d hours in the future
uk[0]: %d година у майбутньому
uk[1]: %d години у майбутньому
uk[2]: %d годин у майбутньому
uk[3]: %d година у майбутньому

en: 1 day ago | %d days ago
uk[0]: %d день тому
uk[1]: %d дні тому
uk[2]: %d днів тому
uk[3]: %d день тому

en: 1 day in the future | %d days in the future
uk[0]: %d день у майбутньому
uk[1]: %d дні у майбутньому
uk[2]: %d днів у майбутньому
uk[3]: %d день у майбутньому

en: 1 week ago | %d weeks ago
uk[0]: %d тиждень тому
uk[1]: %d тижні тому
uk[2]: %d тижнів тому
uk[3]: %d тиждень тому

en: 1 week in the future | %d weeks in the future
uk[0]: %d тиждень у майбутньому
uk[1]: %d тижні у майбутньому
uk[2]: %d тижнів у майбутньому
uk[3]: %d тиждень у майбутньому

en: 1 month ago | %d months ago
uk[0]: %d місяць тому
uk[1]: %d місяці тому
uk[2]: %d місяців тому
uk[3]: %d місяць тому

en: 1 month in the future | %d months in the future
uk[0]: %d місяць у майбутньому
uk[1]: %d місяці у майбутньому
uk[2]: %d місяців у майбутньому
uk[3]: %d місяць у майбутньому

en: 1 year ago | %d years ago
uk[0]: %d рік тому
uk[1]: %d роки тому
uk[2]: %d років тому
uk[3]: %d рік тому

en: 1 year in the future | %d years in the future
uk[0]: %d рік у майбутньому
uk[1]: %d роки у майбутньому
uk[2]: %d років у майбутньому
uk[3]: %d рік у майбутньому

en: <click here to select a date>
uk: <клацніть тут, щоб вибрати дату>

en: now
uk: зараз

note: strftime for date filter display, only needs to show a day date (i.e. no time)
en: %d-%b-%Y
uk: %d.%m.%Y

en: Select a time to compare against
uk: Вибір часу для порівняння

en: Choose a File
uk: Виберіть файл

en: R_ule name:
uk: _Назва правила

en: all the following conditions
uk: усі подальші умови

en: any of the following conditions
uk: будь-який з подальших умов

en: _Find items which match:
uk: З_найти об'єкти, які збігаються:

en: Find items that meet the following conditions
uk: Знайти елементи, що відповідають вказаним критеріям

note: Translators: "None" for not including threads; * part of "Include threads: None" protocol: name:
en: None
uk: Немає

en: All related
uk: Усе пов'язане

en: Replies
uk: Відповіді

en: Replies and parents
uk: Відповіді та батьківські

en: No reply or parent
uk: Не є відповіддю чи батьківським

en: I_nclude threads:
uk: _Ураховуючи гілки:

en: A_dd Condition
uk: Додати _критерій

en: Incoming
uk: Вхідні

en: Outgoing
uk: Вихідні

[ctx: EmojiChooser]
en: Recent
uk: Нещодавні

[ctx: EmojiChooser]
en: Smileys & People
uk: Емоційки та люди

[ctx: EmojiChooser]
en: Body & Clothing
uk: Тіло і одяг

[ctx: EmojiChooser]
en: Animals & Nature
uk: Тварини і природа

[ctx: EmojiChooser]
en: Food & Drink
uk: Їжа і напої

[ctx: EmojiChooser]
en: Travel & Places
uk: Подорожі і місця

[ctx: EmojiChooser]
en: Activities
uk: Діяльність

[ctx: EmojiChooser]
en: Objects
uk: Об'єкти

[ctx: EmojiChooser]
en: Symbols
uk: Символи

[ctx: EmojiChooser]
en: Flags
uk: Прапорці

[ctx: EmojiChooser]
en: No Results Found
uk: Нічого не знайдено

[ctx: EmojiChooser]
en: Try a different search
uk: Спробувати інші критерії пошуку

en: Failed to insert HTML file.
uk: Не вдалося вставити файл HTML.

en: Failed to insert text file.
uk: Не вдалось вставити текстовий файл.

en: Insert HTML File
uk: Вставити файл HTML

en: HTML file
uk: Файл HTML

[ctx: dialog-title]
en: Insert Image
uk: Вставити зображення

en: Image files
uk: Файл зображення

en: Insert text file
uk: Вставити текстовий файл

en: Text file
uk: Текстовий файл

en: Copy selected text to the clipboard
uk: Копіювати позначений текст до буфера обміну

en: Cut selected text to the clipboard
uk: Вирізати вибраний текст до кишені

en: Paste text from the clipboard
uk: Вставити текст з буфера обміну

en: Redo the last undone action
uk: Вернути останню скасовану дію

en: Undo the last action
uk: Скасувати останню дію

en: For_mat
uk: Фор_мат

en: _Paragraph Style
uk: _Стиль параграфа

en: _Alignment
uk: _Вирівнювання

en: Current _Languages
uk: Поточні _мови

en: Recent spell check languages
uk: Нещодавні мови перевірки правопису

en: All spell check languages
uk: Усі мови перевірки правопису

en: Editing Mode
uk: Режим редагування

en: Paragraph Style
uk: Стиль параграфа

en: Font Name
uk: Назва шрифту

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Font Color
uk: Колір шрифту

en: Background Color
uk: Колір тла

en: _Increase Indent
uk: З_більшити відступ

en: Increase Indent
uk: Збільшити відступ

en: E_moji
uk: _Емодзі

en: Insert Emoji
uk: Вставити емодзі

en: _Emoticon
uk: _Емоційка

en: Insert Emoticon
uk: Вставити емоційки

en: Insert E_moji
uk: Вставити е_модзі

en: _HTML File…
uk: Файл _HTML…

en: Te_xt File…
uk: Те_кстовий файл…

en: Paste _Quotation
uk: Вставити _цитату

en: _Find…
uk: З_найти…

en: Search for text
uk: Знайти текст

en: Find A_gain
uk: Знайти _знову

en: Re_place…
uk: За_мінити…

en: Search for and replace text
uk: Знайти та замінити текст

en: Check _Spelling…
uk: Перевірка _правопису…

en: _Decrease Indent
uk: _Зменшити відступ

en: Decrease Indent
uk: Зменшити відступ

en: _Wrap Lines
uk: _Переносити рядки

note: Center
en: _Center
uk: _По центру

en: Center Alignment
uk: Вирівнювання по центру

note: Justified
en: _Justified
uk: За _шириною

en: Align Justified
uk: Вирівняти за шириною

note: Left
en: _Left
uk: З_ліва

en: Left Alignment
uk: Ліве вирівнювання

note: Right
en: _Right
uk: Сп_рава

en: Right Alignment
uk: Праве вирівнювання

en: HTML editing mode
uk: Режим редагування HTML

en: Plain _Text
uk: _Звичайний текст

en: Plain text editing mode
uk: Режим редагування звичайного тексту

en: Markdown editing mode
uk: Режим редагування розмітки

en: Ma_rkdown as Plain Text
uk: Роз_мітка як звичайний текст

en: Markdown editing mode, exported as Plain Text
uk: Режим редагування розмітки, експортування у звичайний текст

en: Mar_kdown as HTML
uk: Розм_ітка як HTML

en: Markdown editing mode, exported as HTML
uk: Режим редагування розмітки, експортування у HTML

en: _Normal
uk: _Звичайний

en: Heading _1
uk: Заголовок _1

en: Heading _2
uk: Заголовок _2

en: Heading _3
uk: Заголовок _3

en: Heading _4
uk: Заголовок _4

en: Heading _5
uk: Заголовок _5

en: Heading _6
uk: Заголовок _6

en: _Preformatted
uk: _Попередньо сформатовані

en: A_ddress
uk: А_дреса

en: _Bulleted List
uk: _Список з позначками

en: _Roman Numeral List
uk: _Нумерований список (римські цифри)

en: Numbered _List
uk: Нумерований _список

en: _Alphabetical List
uk: _Алфавітний список

en: _Image…
uk: З_ображення…

note: Translators: This is an action tooltip
en: Insert Image
uk: Вставити зображення

en: _Link…
uk: По_силання…

en: Insert Link
uk: Вставити посилання

note: Translators: 'Rule' here means a horizontal line in an HTML text
en: _Rule…
uk: _Відріз…

note: Translators: 'Rule' here means a horizontal line in an HTML text
en: Insert Rule
uk: Вставити відріз

en: _Table…
uk: _Таблиця…

en: Insert Table
uk: Вставити таблицю

en: _Cell…
uk: _Комірка…

en: Pa_ge…
uk: С_торінка…

en: Font _Size
uk: _Розмір шрифту

en: _Font Style
uk: Стиль _шрифту

en: Paste As _Text
uk: Вставити як _текст

en: _Bold
uk: _Напівжирний

en: Bold
uk: Напівжирний

en: _Italic
uk: _Курсив

en: Italic
uk: Курсив

en: _Strikethrough
uk: _Закреслений

en: Strikethrough
uk: Закреслений

en: Subs_cript
uk: _Нижній індекс

en: Subscript
uk: Нижній індекс

en: Su_perscript
uk: _Верхній індекс

en: Superscript
uk: Верхній індекс

en: _Underline
uk: _Підкреслений

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Copy _Link Location
uk: Копіювати адресу п_осилання

en: Copy the link to the clipboard
uk: Копіювати посилання у буфер обміну

en: _Open Link in Browser
uk: _Відкрити посилання у Інтернет-навігаторі

en: Open the link in a web browser
uk: Відкрити посилання у Інтернет-навігаторі

en: Cell Contents
uk: Вміст комірки

en: Column
uk: Стовпчик

en: Row
uk: Рядок

en: Table
uk: Таблиця

note: Translators: Popup menu item caption, containing all the Delete options for a table
en: Table Delete
uk: Вилучити у таблиці

note: Translators: Popup menu item caption, containing all the Insert options for a table
en: Table Insert
uk: Вставити у таблицю

en: Properties
uk: Властивості

en: Delete Rule
uk: Вилучити правило

en: Delete Image
uk: Вилучити зображення

en: Column After
uk: Стовпчик після

en: Column Before
uk: Стовпчик до

en: Insert _Link
uk: Вставити _посилання

en: Row Above
uk: Рядок вище

en: Row Below
uk: Рядок нижче

en: Cell…
uk: Комірка…

en: Image…
uk: Зображення…

en: Link…
uk: Посилання…

en: Page…
uk: Сторінка…

en: Paragraph…
uk: Абзац…

note: Translators: 'Rule' here means a horizontal line in an HTML text
en: Rule…
uk: Відріз…

en: Table…
uk: Таблиця…

en: Text…
uk: Текст…

en: Remove Link
uk: Вилучити посилання

en: Add Word to Dictionary
uk: Додати слово до словника

en: Ignore Misspelled Word
uk: Нехтувати _неграмотним словом

en: Add Word To
uk: Додати слово до

en: Spell check suggestions
uk: Пропозиції перевірки правопису

en: More Suggestions
uk: Більше пропозицій

note: Translators: %s will be replaced with the actual dictionary * name, where a user can add a word to. This is part of an * "Add Word To" submenu.
en: %s Dictionary
uk: Словника %s

en: Context Menu
uk: Контекстне меню

en: Main Toolbar
uk: Головна панель

en: Edit Toolbar
uk: Змінити панель інструментів

en: HTML Toolbar
uk: Панель HTML

en: Failed to obtain content of editor
uk: Не вдалося отримати дані редактора

en: <b>Scope</b>
uk: <b>Область</b>

note: Scope: cell
en: C_ell
uk: К_омірка

en: _Row
uk: _Рядок

en: _Table
uk: _Таблиця

en: Col_umn
uk: Ст_овпчик

en: <b>Alignment &amp; Behavior</b>
uk: <b>Вирівнювання і поведінка</b>

en: Left
uk: Ліворуч

en: Center
uk: По центру

en: Right
uk: Праворуч

en: _Horizontal:
uk: _Горизонталь:

en: Top
uk: Вгорі

en: Middle
uk: Посередині

en: Bottom
uk: Внизу

en: _Vertical:
uk: _Вертикаль:

note: Wrap Text
en: _Wrap Text
uk: _Переносити текст

note: Header Style
en: _Header Style
uk: _Стиль заголовка

en: <b>Layout</b>
uk: <b>Компонування</b>

note: Width
en: _Width
uk: _Ширина

en: Row S_pan:
uk: Діапазон _рядків:

en: Co_lumn Span:
uk: Діапазон _стовпців:

en: <b>Background</b>
uk: <b>Тло</b>

en: Transparent
uk: Прозорість

en: C_olor:
uk: _Колір:

en: Images
uk: Зображення

en: Choose Background Image
uk: Вибрати зображення тла

en: _Image:
uk: _Зображення:

en: _Remove image
uk: _Вилучити зображення

en: Cell Properties
uk: Властивості комірки

en: No match found
uk: Збігів не знайдено

en: Search _backwards
uk: _Шукати назад

en: Case _Sensitive
uk: Враховувати _регістр

en: _Wrap Search
uk: _Переносити пошук

en: Find
uk: Знайти

en: <b>Size</b>
uk: <b>Розмір</b>

note: Width
en: _Width:
uk: _Ширина:

en: _Size:
uk: _Розмір:

en: <b>Style</b>
uk: <b>Стиль</b>

en: _Alignment:
uk: _Вирівнювання:

note: Shaded
en: S_haded
uk: Від_тінено

en: Rule properties
uk: Властивості правила

en: <b>General</b>
uk: <b>Загальне</b>

en: _Source:
uk: _Джерело:

en: _Height:
uk: _Висота:

en: Preserve aspect ratio
uk: Зберігати співвідношення розмірів

en: _X-Padding:
uk: _X-заповнення:

en: _Y-Padding:
uk: _Y-заповнення:

en: _Border:
uk: _Рамка:

en: <b>Link</b>
uk: <b>Посилання</b>

en: _Test URL…
uk: П_еревірити адресу…

en: Image Properties
uk: Властивості зображення

en: Upd_ate
uk: О_новити

en: Link Properties
uk: Властивості посилання

en: Perforated Paper
uk: Перфорований папір

en: Blue Ink
uk: Синє чорнило

en: Paper
uk: Папір

en: Ribbon
uk: Смужка

en: Midnight
uk: Північ

en: Draft
uk: Чернетка

en: Graph Paper
uk: Міліметровий папір

note: == Colors ==
en: Colors
uk: Кольори

en: _Text:
uk: _Текст:

en: _Link:
uk: По_силання:

en: _Visited Link:
uk: _Відвідане посилання:

en: _Background:
uk: _Тло:

note: == Text ==
en: Text
uk: Текст

en: _Font Name:
uk: _Назва шрифту:

note: == Background Image ==
en: Background Image
uk: Зображення тла

en: _Template:
uk: _Шаблон:

en: Select a file
uk: Вибрати файл

en: _Custom:
uk: _Інший:

en: Page Properties
uk: Властивості сторінки

en: _Style:
uk: _Стиль:

en: <b>Alignment</b>
uk: <b>Вирівнювання</b>

en: Paragraph Properties
uk: Властивості абзацу

en: %d occurrence replaced | %d occurrences replaced
uk[0]: %d збіг замінено
uk[1]: %d збіги замінено
uk[2]: %d збігів замінено
uk[3]: %d збіг замінено

en: R_eplace:
uk: За_мінити:

en: _With:
uk: _Із:

en: _Case sensitive
uk: _З врахуванням регістру

en: Wra_p search
uk: _Переносити пошук

en: _Skip
uk: _Пропустити

en: _Replace
uk: За_мінити

en: Replace _All
uk: Замінити _усе

[ctx: dialog-title]
en: Replace
uk: Замінити

en: <b>Suggestions for “%s”</b>
uk: <b>Пропозиції для «%s»</b>

en: <b>Suggestions</b>
uk: <b>Варіанти</b>

note: Replace
en: Replace
uk: Замінити

note: Replace All
en: Replace All
uk: Замінити всі

note: Ignore
en: Ignore
uk: Ігнорувати

note: Skip
en: Skip
uk: Пропустити

note: Back
en: Back
uk: Назад

en: <b>Dictionary</b>
uk: <b>Словник</b>

note: Add Word button
en: Add word
uk: Додати слово

en: Spell Checking
uk: Перевірка орфографії

en: _Rows:
uk: _Рядки:

en: C_olumns:
uk: _Стовпчики:

en: _Spacing:
uk: _Інтервал:

en: _Padding:
uk: _Заповнення:

en: _Color:
uk: _Колір:

en: Image:
uk: Зображення:

en: Table Properties
uk: Властивості таблиці

en: Si_ze:
uk: _Розмір:

en: Text Properties
uk: Властивості тексту

en: Choose the file that you want to import into Evolution, and select what type of file it is from the list.
uk: Вкажіть файл який бажаєте імпортувати у Evolution, та виберіть тип файлу зі списку.

en: F_ilename:
uk: _Назва файлу:

en: File _type:
uk: _Тип файлу:

en: Pre_view:
uk: П_ерегляд:

en: Choose the destination for this import
uk: Виберіть ціль для цієї операції імпорту

en: Choose the type of importer to run:
uk: Оберіть тип імпортера для виконання:

en: Import data and settings from _older programs
uk: Імпорт даних та параметрів _старих програм

en: Import a _single file
uk: Імпорт _одного файлу

en: Please select the information that you would like to import:
uk: Вкажіть інформацію яку бажаєте імпортувати:

en: Evolution checked for settings to import from the following applications: Pine, Netscape, Elm, iCalendar, KMail. No importable settings found. If you would like to try again, please click the “Back” button.
uk: Evolution перевіряє параметри для імпорту з наступних програм: Pine, Netscape, Elm, iCalendar, KMail. Не знайдено жодних доступних для імпорту параметрів. Якщо ви хочете спробувати ще раз, натисніть кнопку «Назад».

en: From %s:
uk: Від %s:

note: Install a custom "Cancel Import" button.
en: _Cancel Import
uk: С_касувати імпортування

en: Preview data to be imported
uk: Переглянути дані, які буде імпортовано

en: Import Data
uk: Імпорт даних

en: Select what type of file you want to import from the list.
uk: Виберіть тип файлу зі списку для імпорту

en: Evolution Import Assistant
uk: Помічник імпорту в Evolution

en: Import Location
uk: Адреса імпорту

en: Welcome to the Evolution Import Assistant.
    With this assistant you will be guided through the process of importing external files into Evolution.
uk: Ласкаво просимо до Асистента імпорту Evolution.
    Цей асистент допоможе імпортувати у Evolution зовнішні файли.

en: Importer Type
uk: Тип імпортера

en: Select Information to Import
uk: Виберіть інформацію, яку імпортувати

en: Select a File
uk: Вибір файлу

en: Click “Apply” to begin importing the file into Evolution.
uk: Натисніть кнопку «Застосувати», щоб почати імпортування файла до Evolution.

note: Translators: This is part of
en: minutes
uk: хвилини

en: hours
uk: годин

note: Translators: This is the last part of the sentence: * "Purge events older than <<spin-button>> days"
en: days
uk: діб

en: Autogenerated
uk: Генерується автоматично

en: Close
uk: Закрити

en: _Save and Close
uk: З_берегти та закрити

en: Edit Signature
uk: Редагувати підпис

en: _Signature Name:
uk: _Ім'я підпису:

en: Add _Script
uk: Додати _сценарій

en: Add Signature Script
uk: Додати сценарії підпису

en: Edit Signature Script
uk: Редагування сценарію підпису

en: The output of this script will be used as your
    signature. The name you specify will be used
    for display purposes only.
uk: Дані, які буде виведено цим скриптом, буде використано як
    ваш цифровий підпис. Вказане вами ім'я буде використано
    лише для показу.

en: Sc_ript:
uk: _Сценарій:

en: Auto-detect
uk: Авт_овизначення

en: Script file must be executable.
uk: Файл сценарію повинен бути виконуваним.

en: World Map
uk: Мапа світу

en: Mouse-based interactive map widget for selecting timezone. Keyboard users should instead select the timezone from the drop-down combination box below.
uk: Інтерактивна мапа для вибору часового поясу мишею. За допомогою клавіатури часовий пояс можна вибрати у розкривному списку, розташованому нижче.

en: _Write
uk: З_апис

note: ** Menus **
en: _Preview
uk: _Попередній перегляд

en: Add bold text
uk: Додати текст напівжирним

en: Add italic text
uk: Додати текст курсивом

en: Insert a quote
uk: Вставити цитату

en: Insert code
uk: Вставити код

en: Add a link
uk: Додати посилання

en: Add a bullet list
uk: Додати список з пунктами

en: Add a numbered list
uk: Додати нумерований список

en: Add a header
uk: Додати заголовок

en: Open online common mark documentation
uk: Відкрити документацію щодо типової розмітки в інтернеті

en: Show preview beside text
uk: Показувати панель перегляду поруч із текстом

en: Command “%s” returned error: %s
uk: Командою «%s» повернуто повідомлення про помилку: %s

en: Failed to read data from command “%s”: %s
uk: Не вдалося прочитати дані з команди «%s»: %s

en: Failed to run process from command line “%s”: %s
uk: Не вдалося запустити процес з рядка команди «%s»: %s

en: Failed to parse command line “%s”: %s
uk: Не вдалося обробити рядок команди «%s»: %s

en: Could not open the link.
uk: Не вдалося відкрити посилання.

en: Could not display help for Evolution.
uk: Не вдалося показати довідку Evolution.

en: Opening calendar “%s”
uk: Відкриття календаря «%s»

en: Opening memo list “%s”
uk: Відкриття списку приміток «%s»

en: Opening task list “%s”
uk: Відкриття списку завдань «%s»

en: Opening address book “%s”
uk: Відкриття адресної книги «%s»

en: _Do not show this message again
uk: _Не показувати це повідомлення знову.

en: This address book server might be unreachable or the server name may be misspelled or your network connection could be down.
uk: Можливо, цей сервер адресної книги недосяжний, або неправильно вказана назва сервера, або ж мережне з'єднання вимкнено.

en: Failed to set protocol version to LDAPv3 (%d): %s
uk: Не вдалося встановити версію протоколу LDAPv3 (%d): %s

en: Failed to set connection timeout option (%d): %s
uk: Не вдалося встановити параметр часу очікування на з'єднання (%d): %s

en: Failed to use STARTTLS (%d): %s
uk: Не вдалося скористатися STARTTLS (%d): %s

en: Failed to authenticate with LDAP server (%d): %s
uk: Не вдалося пройти розпізнавання на сервері LDAP (%d): %s

en: This LDAP server may use an older version of LDAP, which does not support this functionality or it may be misconfigured. Ask your administrator for supported search bases.
    
    Detailed error (%d): %s
uk: Цей сервер LDAP може використовувати стару версію LDAP, у якій не передбачено підтримки цієї функції або яку може бути неправильно налаштовано. Проконсультуйтеся у свого адміністратора щодо підтримуваних пошукових баз.
    
    Подробиці помилки (%d): %s

en: This LDAP server may use an older version of LDAP, which does not support this functionality or it may be misconfigured. Ask your administrator for supported search bases.
uk: Цей LDAP сервер може використовувати старішу версію LDAP, яка не підтримує цю функціональність, або він може бути неправильно налаштований. Спитайте у вашого системного адміністратора які бази пошуку підтримуються.

en: Evolution had not been compiled with LDAP support
uk: Evolution було зібрано без підтримки LDAP

[ctx: language]
note: Translators: %s is the language ISO code.
en: Unknown (%s)
uk: Невідома (%s)

en: Click to call %s
uk: Клацніть, щоб подзвонити %s

en: Click to hide/unhide addresses
uk: Клацніть, щоб показати/сховати адреси

en: Go to the section %s of the message
uk: Перейти до розділу %s повідомлення

en: Go to the beginning of the message
uk: Перейти до початку повідомлення

en: Click to open %s
uk: Клацніть, щоб відкрити %s

en: Show Contacts
uk: Показати контакти

en: Address B_ook:
uk: Адресна _книга:

en: Cat_egory:
uk: Ка_тегорія:

en: _Search:
uk: По_шук :

en: Any Category
uk: Будь-яка категорія

en: Co_ntacts
uk: К_онтакти

en: Search
uk: Пошук

en: Select Contacts from Address Book
uk: Виберіть контакти з адресної книги

note: To Translators: This would be similiar to "Expand MyList Inline" where MyList is a Contact List
en: E_xpand %s Inline
uk: _Розгорнути %s в рядок

note: Copy Contact Item
en: Cop_y %s
uk: _Копіювати %s

note: Cut Contact Item
en: C_ut %s
uk: _Вирізати %s

note: Edit Contact item
en: _Edit %s
uk: Ре_дагувати %s

en: _Delete %s
uk: В_лучити %s

en: Evolution is currently online.  Click this button to work offline.
uk: Evolution у мережному режимі. Натисніть цю кнопку для переходу у автономний режим.

en: Evolution is currently offline.  Click this button to work online.
uk: Evolution у автономному режимі. Натисніть цю кнопку для переходу до роботи у мережі.

en: Evolution is currently offline because the network is unavailable.
uk: Evolution у автономному режимі, оскільки мережа недоступна.

en: Keyring key is unusable: no user or host name
uk: Ключ зі сховища ключів неправильний: не вказано користувача або назви вузла

en: You have the Caps Lock key on.
uk: Натиснуто клавішу Caps Lock.

en: _Remember this passphrase
uk: _Запам'ятати цей пароль

en: _Remember this passphrase for the remainder of this session
uk: _Пам'ятати цей пароль до закінчення цього сеансу

en: _Remember this password
uk: З_апам'ятати цей пароль

en: _Remember this password for the remainder of this session
uk: _Пам'ятати цей пароль до закінчення цього сеансу

en: Help
uk: Довідка

en: Evolution Preferences
uk: Параметри Evolution

en: An error occurred while printing
uk: Під час друку сталася помилка

en: The printing system reported the following details about the error:
uk: Від системи друку отримані наступні подробиці:

en: The printing system did not report any additional details about the error.
uk: Система друку не надала подробиць через помилку.

en: _Method:
uk: _Спосіб:

en: Defer to Desktop Settings
uk: Зважати на стільничні параметри

en: _Open Desktop Settings
uk: _Відкрити стільничні параметри

en: Manual
uk: Вручну

en: _HTTP Proxy:
uk: Проксі _HTTP:

en: H_TTPS Proxy:
uk: Проксі H_TTPS:

en: _Socks Proxy:
uk: Проксі _SOCKS:

en: _Ignore Hosts:
uk: Не_хтувати вузли:

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Configuration _URL:
uk: Налаштування _URL:

en: No proxy
uk: Без проксі

en: Use a direct connection, no proxying required.
uk: Використовувати прямий зв'язок, проксі не потрібно.

en: Switch to Basic Proxy Preferences
uk: Перейти до основних параметрів проксі

en: Switch to Advanced Proxy Preferences
uk: Перейти до розширених параметрів проксі

en: Apply custom proxy settings to these accounts:
uk: Застосувати власні параметри проксі до цих облікових записів:

en: <b>Advanced Proxy Preferences</b> lets you define alternate network proxies and apply them to specific accounts
uk: <b>Розширенні параметри проксі</b> дозволяють визначити альтернативні мережеві проксі та застосувати їх до певних облікових записів

en: Custom Proxy
uk: Свій проксі

en: Create a new proxy profile
uk: Створити новий профіль проксі

en: Delete the selected proxy profile
uk: Вилучити вибраний профіль проксі

en: Add Rule
uk: Додати правило

en: Edit Rule
uk: Змінити правило

note: Translators: the '%s' is replaced with a rule name, making it for example "Copy of Subject contains work"; the text itself is provided by the user.
en: Copy of %s
uk: Копія %s

en: No matches
uk: Немає відповідників

note: Translators: The '%u' is the actual number of the matches found
en: %u match | %u matches
uk[0]: %u відповідник
uk[1]: %u відповідники
uk[2]: %u відповідників
uk[3]: %u відповідник

en: Close the find bar
uk: Закрити рядок пошуку

en: Fin_d:
uk: З_найти:

en: Clear the search
uk: Очистити пошук

en: Find the previous occurrence of the phrase
uk: Знайти попереднє входження фрази

en: Find the next occurrence of the phrase
uk: Знайти наступне входження фрази

en: Mat_ch case
uk: Збігається _регістр

en: Reached bottom of page, continued from top
uk: Досягнуто кінця сторінки, починаю згори

en: Reached top of page, continued from bottom
uk: Досягнуто верху сторінки, починаю знизу

en: Type:
uk: Тип:

en: Name:
uk: Назва:

en: Name cannot be empty
uk: Назва не може бути порожня

note: Translators: This is the first of a sequence of widgets: * "Refresh every [NUMERIC_ENTRY] [TIME_UNITS_COMBO]"
en: Refresh every
uk: Оновлювати кожні

en: Refresh content on metered network
uk: Оновлювати дані у мережі із обліком даних

en: Use a secure connection
uk: Використовувати безпечне з'єднання

en: Unset _trust for SSL/TLS certificate
uk: Скасувати _довіру з цього сертифіката SSL/TLS

en: User:
uk: Користувач:

en: Connection timeout (in seconds)
uk: Час очікування на з'єднання (у секундах)

en: Show
uk: Показати

en: Group name
uk: Назва групи

en: _Hide
uk: С_ховати

en: _Show
uk: _Показати

en: Manage Groups
uk: Організувати групи

en: Available Groups:
uk: Доступні групи:

en: Select destination
uk: Виберіть призначення

note: no suggestions. Put something in the menu anyway...
en: (no suggestions)
uk: (немає варіантів)

en: More…
uk: Більше…

note: + Add to Dictionary
en: Add “%s” to Dictionary
uk: Додати «%s» до словника

note: - Ignore All
en: Ignore All
uk: Ігнорувати все

en: Spelling Suggestions
uk: Поради з правопису

en: A file named “{0}” already exists. Do you want to replace it?
uk: Файл з назвою «{0}» вже існує. Замінити його?

en: The file already exists in “{0}”. Replacing it will overwrite its contents.
uk: Файл з назвою «{0}» вже існує. Заміна перезапише його вміст.

en: Cannot save file “{0}”.
uk: Неможливо зберегти файл «{0}».

en: Cannot open file “{0}”.
uk: Неможливо відкрити файл «{0}».

en: Failed to remove data source “{0}”.
uk: Не вдалося вилучити джерело даних «{0}».

en: The reported error was “{1}”.
uk: Повідомлено про помилку «{1}».

en: Failed to update data source “{0}”.
uk: Не вдалося оновити джерело даних «{0}».

en: Failed to delete resource “{0}”.
uk: Не вдалося вилучити ресурс «{0}».

en: The address book backend servicing “{0}” has quit unexpectedly.
uk: Модуль адресної книги для обслуговування «{0}» несподівано припинив роботу.

en: Some of your contacts may not be available until Evolution is restarted.
uk: Деякі з ваших контактів можуть бути недоступні до перезапуску Evolution.

en: The calendar backend servicing “{0}” has quit unexpectedly.
uk: Модуль календаря для обслуговування «{0}» несподівано припинив роботу.

en: Some of your appointments may not be available until Evolution is restarted.
uk: Деякі з ваших зустрічей можуть бути недоступні до перезапуску Evolution.

en: The memo list backend servicing “{0}” has quit unexpectedly.
uk: Модуль списку приміток для обслуговування «{0}» несподівано припинив роботу.

en: Some of your memos may not be available until Evolution is restarted.
uk: Деякі з ваших приміток можуть бути недоступні до перезапуску Evolution.

en: The task list backend servicing “{0}” has quit unexpectedly.
uk: Модуля списку завдань для обслуговування «{0}» несподівано припинив роботу.

en: Some of your tasks may not be available until Evolution is restarted.
uk: Деякі з ваших завдань можуть бути недоступні до перезапуску Evolution.

en: The address book backend servicing “{0}” encountered an error.
uk: У модуль адресної книги для обслуговування «{0}» сталася помилка.

en: The calendar backend servicing “{0}” encountered an error.
uk: У модулі календаря для обслуговування «{0}» сталася помилка.

en: The memo list backend servicing “{0}” encountered an error.
uk: У модулі списку приміток для обслуговування «{0}» сталася помилка.

en: The task list backend servicing “{0}” encountered an error.
uk: У модулі списку завдань для обслуговування «{0}» сталася помилка.

en: Something has gone wrong
uk: Щось пішло не так

en: A WebKitWebProcess crashed when displaying the content. You can try again by reopening the window. If the issue persists, please file a bug report in GNOME GitLab.
uk: При показі вмісту повідомлення робота процесу WebKitWebProces закінчилась аварійно. Ви можете спробувати ще раз, повторно відкривши вікно. Якщо проблема не зникає, будь ласка, надішліть звіт про помилку в GNOME GitLab.

en: Are you sure you want to delete remote collection “{0}”?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити віддалену збірку «{0}»?

en: This will permanently remove the collection “{0}” from the server. Are you sure you want to proceed?
uk: Це призведе до безповоротного вилучення збірки «{0}» з сервера. Дійсно продовжити?

en: Failed to refresh list of account sources
uk: Не вдалося оновити список джерел облікових записів

en: click to add
uk: натисніть, щоб додати

en: Move selected column names to top
uk: Перемістити вибрані назви стовпців уверх

en: Move selected column names up one row
uk: Перемістити вибрані назви стовпців на один рядок уверх

en: Move selected column names down one row
uk: Перемістити вибрані назви стовпців на один рядок униз

en: Move selected column names to bottom
uk: Перемістити вибрані назви стовпців униз

en: Select all column names
uk: Вибрати всі назви стовпців

en: (Ascending)
uk: (Зростання)

en: (Descending)
uk: (Спадання)

en: Not sorted
uk: Без сортування

en: No grouping
uk: Без групування

en: Show Fields
uk: Показ полів

en: Choose the order of information to appear in the message list.
uk: Виберіть порядок, в якому інформація з'являтиметься у списку листів.

en: Clear _All
uk: Очистити вс_е

en: _Show field in View
uk: _Показати поле у вікні

en: Ascending
uk: зростанням

en: Descending
uk: спаданням

en: Group Items By
uk: Групувати елементи за

en: Show _field in View
uk: Показати _поле у вікні

en: Then By
uk: Потім за

en: Show field i_n View
uk: Показати поле _у вікні

en: Show field in _View
uk: Показати поле у _вікні

en: Sort
uk: Сортувати

en: Clear All
uk: Очистити все

en: Sort Items By
uk: Сортувати елементи за

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: _Sort...
uk: Сор_тування…

en: _Group By...
uk: Гр_упування…

en: _Fields Shown...
uk: _Показ полів…

en: To add a column to your table, drag it into
    the location in which you want it to appear.
uk: Щоб додати стовпчик у вашу таблицю,
    перетягніть його на місце, де він має розташуватись.

en: Add a Column
uk: Додати стовпчик

note: Translators: This text is used as a special row when an ETable * has turned on grouping on a column, which has set a title. * The first %s is replaced with a column title. * The second %s is replaced with an actual  group value. * Finally the %d is replaced with count of items in this group. * Examp
en: %s: %s (%d item) | %s: %s (%d items)
uk[0]: %s : %s (%d об'єкт)
uk[1]: %s : %s (%d об'єкти)
uk[2]: %s : %s (%d об'єктів)
uk[3]: %s : %s (%d об'єкт)

note: Translators: This text is used as a special row when an ETable * has turned on grouping on a column, which doesn't have set a title. * The %s is replaced with an actual group value. * The %d is replaced with count of items in this group. * Example: "Smith (13 items)"
en: %s (%d item) | %s (%d items)
uk[0]: %s (%d елемент)
uk[1]: %s (%d елемент)
uk[2]: %s (%d елемент)
uk[3]: %s (%d елемент)

en: Customize Current View
uk: Змінити поточний вигляд

en: Sort _Ascending
uk: Сортування за з_ростанням

en: Sort _Descending
uk: Сортування за с_паданням

en: _Reset sort
uk: _Скинути впорядкування

en: Group By This _Field
uk: Групувати за цим _полем

en: Group By _Box
uk: Групувати за _скринькою

en: Remove This _Column
uk: Вилучити цей с_товпчик

en: Add a C_olumn…
uk: Додати с_товпчик…

en: A_lignment
uk: _Вирівнювання

en: B_est Fit
uk: Най_краще заповнення

en: Format Column_s…
uk: Формат стовп_чиків…

en: Custo_mize Current View…
uk: З_мінити поточний вигляд…

en: _Sort By
uk: _Упорядкувати за

note: Custom
en: _Custom
uk: _Інший

en: Select All
uk: Виділити все

en: Input Methods
uk: Спосіб вводу

en: Select a Time Zone
uk: Вибрати часовий пояс

en: Use the left mouse button to zoom in on an area of the map and select a time zone.
    Use the right mouse button to zoom out.
uk: Використовуйте ліву кнопку миші для збільшення карти та вибору зони.
    Використовуйте праву кнопку миші для зменшення карти.

en: Time Zones
uk: Часові пояси

en: _Selection
uk: _Виділення

en: Timezone drop-down combination box
uk: Розкривний список часових поясів

en: _Unset from other action | _Unset from other actions
uk[0]: _Скасувати прив'язку до інших дій
uk[1]: _Скасувати прив'язку до інших дій
uk[2]: _Скасувати прив'язку до інших дій
uk[3]: _Скасувати прив'язку до іншої дії

en: Shortcut is used by other %u action | Shortcut is used by other %u actions
uk[0]: Скорочення використано в %u іншій дії
uk[1]: Скорочення використано у %u інших діях
uk[2]: Скорочення використано у %u інших діях
uk[3]: Скорочення використано в %u іншій дії

en: Shortcut is used by action “%s”
uk: Скорочення використано для дії «%s»

en: Press the keys to be used as a shortcut.
uk: Натисніть клавіші, які буде використано у скороченні.

en: Save
uk: Зберегти

en: No shortcut set
uk: Не встановлено клавіатурного скорочення

en: No action selected
uk: Не вибрано жодної дії

en: < separator >
uk: < роздільник >

en: Selected _Action
uk: Вибрана д_ія

en: Selected _Actions
uk: Вибрані д_ії

en: _Separator
uk: _Роздільник

note: Translators: this is like "Part of the user interface"
en: _Part:
uk: _Частина:

en: Available _Actions
uk: Д_оступні дії

en: _Layout
uk: _Компонування

note: Translators: This is for "Toolbar Icon Size: Default"
en: _Default
uk: _Типово

en: _Shortcuts
uk: С_корочення

en: Add or remove shortcuts for the selected action.
uk: Додати або вилучити скорочення для позначеної дії.

en: Customize User Interface
uk: Налаштувати інтерфейс користувача

note: Translators: for RTL locales it should be "< right side >"
en: < left side >
uk: < лівий бік >

note: Translators: for RTL locales it should be "< left side >"
en: < right side >
uk: < правий бік >

en: Failed to save changes.
uk: Не вдалося зберегти зміни.

en: Headerbar
uk: Смужка заголовка

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Enter a URL here
uk: Введіть URL тут

en: Evolution Source Viewer
uk: Переглядач коду Evolution

note: Translators: The name that is displayed in the user interface
en: Display Name
uk: Екранне ім'я

en: Flags
uk: Ознаки

en: Identity
uk: Особисті дані

en: Address book
uk: Адресна книга

en: Events
uk: Події

en: Calendar handling meeting invitations
uk: Обробка запрошень на зібрання за допомогою календаря

en: Scheduling Inbox
uk: Плануємо «Вхідні»

en: Scheduling Outbox
uk: Плануємо «Вихідні»

en: Loading…
uk: Завантаження…

en: Searching collection children…
uk: Пошук складових збірки…

en: Failed to search for collection children
uk: Не вдалося здійснити пошук складових колекції

en: Searching for user home, please wait…
uk: Пошук домівки користувача, будь ласка, зачекайте…

en: Failed to search for user home
uk: Не вдалося знайти домівку користувача

en: At least one component type should be set
uk: Має бути визначений принаймні один тип компонента

en: Failed to get selected collection HREF
uk: Не вдалося отримати HREF вибраної збірки

en: Creating new book…
uk: Створення нової книги…

en: Failed to create new book
uk: Не вдалося створити нову книгу

en: Creating new calendar…
uk: Створення нового календаря…

en: Failed to create new calendar
uk: Не вдалося створити новий календар

en: Creating new collection…
uk: Створення нової збірки…

en: Failed to create new collection
uk: Не вдалося створити нову збірку

en: It is not allowed to create book under another book or calendar
uk: Не дозволяється створювати книги під іншою книгою чи календарем

note: if (button == webdav_browser->priv->create_calendar_button)
en: It is not allowed to create calendar under another book or calendar
uk: Не дозволяється створювати календар під іншою книгою чи календарем

en: Deleting book…
uk: Вилучення книги…

en: Failed to delete book
uk: Не вдалося вилучити книгу

en: Deleting calendar…
uk: Вилучення календаря…

en: Failed to delete calendar
uk: Не вдалося вилучити календар

en: Deleting collection…
uk: Вилучення збірки…

en: Failed to delete collection
uk: Не вдалося вилучити збірку

note: Translators: It's 'order' as 'sorting order'
en: _Order:
uk: П_орядок:

en: Use -1 to not set the sort order
uk: Скористайтеся значенням -1, якщо не хочете встановлювати впорядкування

en: For Components:
uk: Для компонентів:

en: _Events
uk: _Події

en: WebDAV server:
uk: Сервер WebDAV:

en: Create _Book
uk: Створити _книгу

en: Create _Calendar
uk: Створити _календар

en: Create Collectio_n
uk: Створити з_бірку

en: _Copy Link Location
uk: _Копіювати посилання

en: _Copy Name and Email Address
uk: _Копіювати ім'я і адресу ел.пошти

en: Copy the email address with the name to the clipboard
uk: Копіює адресу електронної пошти із іменем до буфера обміну

en: Copy Only Email Add_ress
uk: Копіювати лише ад_ресу ел.пошти

en: Copy only the email address without the name to the clipboard
uk: Копіювати лише адресу електронної пошти без імені до буфера обміну даними

en: _Copy Image
uk: _копіювати зображення

en: Copy the image to the clipboard
uk: Копіювати зображення в буфер

en: Save _Image…
uk: З_берегти зображення…

en: Save the image to a file
uk: Зберегти зображення у файл

en: Search _Web…
uk: Шукати в _інтернеті…

en: Search the Web with the selected text
uk: Шукати позначений фрагмент тексту в інтернеті

en: Select all text and images
uk: Виділити весь текст та зображення

en: _Print
uk: _Надрукувати

en: Save _as…
uk: Зберегти _як…

en: Copying image to clipboard
uk: Копіювати зображення в буфер

en: Save Image
uk: Зберегти зображення

en: Saving image to “%s”
uk: Збереження зображення до «%s»

en: Cannot get URI “%s”, do not know how to download it.
uk: Не вдалося отримати URI «%s», невідомо, як його завантажити.

en: Undo “Insert text”
uk: Повернути дію «Вставити текст»

en: Redo “Insert text”
uk: Повторити дію «Вставити текст»

en: Undo “Delete text”
uk: Повернути дію «Видалити текст»

en: Redo “Delete text”
uk: Повторити дію «Видалити текст»

en: Missing date.
uk: Відсутня дата.

en: You must choose a date.
uk: Необхідно вибрати дату.

en: Missing filename.
uk: Без назви файла.

en: You must specify a filename.
uk: Потрібно вказати назву файла.

en: File “{0}” does not exist or is not a regular file.
uk: Файл «{0}» не існує або не є звичайним файлом.

en: Bad regular expression “{0}”.
uk: Неправильний регулярний вираз «{0}».

en: Could not compile regular expression “{1}”.
uk: Неможливо скомпілювати регулярний вираз «{1}».

en: Missing name.
uk: Відсутня назва.

en: You must name this filter.
uk: Цьому фільтру необхідно дати назву.

en: Name “{0}” already used.
uk: Назва «{0}» вже використовується.

en: Please choose another name.
uk: Виберіть іншу назву.

en: Missing condition.
uk: Немає умов.

en: Filter should have at least one condition.
uk: Фільтр повинен мати щонайменше одну умову.

en: Missing value.
uk: Немає значення.

en: One or more values cannot be empty.
uk: Одне або більше значень не можуть бути порожні.

en: Are you sure you want to remove rule “{0}”?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити правило «{0}»?

en: _Keep
uk: _Зберегти

en: the current time
uk: поточний час

en: the time you specify
uk: вказаний вами час

en: a time relative to the current time
uk: час відносно поточного

en: seconds
uk: секунди

en: weeks
uk: тижні

en: months
uk: місяці

en: years
uk: років

en: ago
uk: тому

en: in the future
uk: у майбутньому

en: Compare against
uk: Порівнювати з

en: The message’s date will be compared against
    the current time when filtering occurs.
uk: Дата повідомлення буде порівнюватися з
    поточним часом під час фільтрування.

en: The message’s date will be compared against
    the beginning of the specified day.
uk: Дата повідомлення буде порівнюватися
    з початком вказаного дня.

en: The message’s date will be compared against
    a time relative to when filtering occurs.
uk: Дата повідомлення буде порівнюватися з
    часом відносно якого відбувається фільтрування.

en: Show filters for mail:
uk: Показувати фільтри для пошти:

en: _Filter Rules
uk: Правила _фільтрування

en: Rule Name
uk: Назва правила

en: Du_plicate
uk: Д_ублювати

en: Table Cell
uk: Комірка таблиці

note: Translators: description of a "popup" action
en: popup a child
uk: створити контекстне вікно

note: Translators: description of an "edit" action
en: begin editing this cell
uk: почати редагування комірки

note: Translators: description of a "toggle" action
en: toggle the cell
uk: перемикнути комірку

note: Translators: description of an "expand" action
en: expands the row in the ETree containing this cell
uk: розширити рядок у ETree, що містить цю комірку

note: Translators: description of a "collapse" action
en: collapses the row in the ETree containing this cell
uk: згорнути рядок у ETree, що містить цю комірку

en: click
uk: натисніть

en: sort
uk: впорядкувати

en: Save Current View
uk: Зберегти поточний режим

en: _Create new view
uk: _Створити новий режим

en: _Replace existing view
uk: _Замінити існуючий режим

en: Do you wish to save your changes?
uk: Бажаєте зберегти зміни?

en: This signature has been changed, but has not been saved.
uk: Цей підпис змінився, але не був збережений.

en: _Discard changes
uk: _Відкинути зміни

en: Blank Signature
uk: Породній підпис

en: Please provide a unique name to identify this signature.
uk: Введіть унікальну назву для ідентифікації цього підпису.

en: Unable to copy image to clipboard.
uk: Неможливо скопіювати зображення в буфер.

en: Unable to save image.
uk: Неможливо зберегти зображення.

en: Could not load signature.
uk: Неможливо завантажити підпис.

en: Could not save signature.
uk: Неможливо зберегти підпис.

en: Could not get selected text.
uk: Не вдалося отримати позначений фрагмент тексту.

en: Saving message to folder “%s”
uk: Збереження повідомлення у теку «%s»

en: Forwarded messages
uk: Переслані повідомлення

en: Retrieving %d message | Retrieving %d messages
uk[0]: Отримання %d повідомлення
uk[1]: Отримання %d повідомлень
uk[2]: Отримання %d повідомлень
uk[3]: Отримання %d повідомлення

en: Scanning messages for duplicates
uk: Сканування листів на повторення

en: Removing folder “%s”
uk: Вилучення теки «%s»

en: File “%s” has been removed.
uk: Файл «%s» був успішно вилучений.

en: File has been removed.
uk: Файл вилучено.

en: Removing attachments
uk: Вилучення долучень

en: Saving %d message | Saving %d messages
uk[0]: Збереження %d повідомлення
uk[1]: Збереження %d повідомлень
uk[2]: Збереження %d повідомлень
uk[3]: Збереження %d повідомлення

en: Invalid folder URI “%s”
uk: Неправильний URI теки «%s»

note: Some local folders
en: Inbox
uk: Вхідні

note: E_MAIL_LOCAL_FOLDER_INBOX
en: Drafts
uk: Чернетки

note: E_MAIL_LOCAL_FOLDER_DRAFTS
en: Outbox
uk: Вихідні

note: E_MAIL_LOCAL_FOLDER_OUTBOX
en: Sent
uk: Надіслані

note: E_MAIL_LOCAL_FOLDER_SENT
en: Templates
uk: Шаблони

en: User cancelled operation
uk: Користувач скасував операцію

en: No destination address provided, forwarding of the message has been cancelled.
uk: Пересилання листа скасовано, бо не вказано кінцеву адресу.

en: No identity found to use, forwarding of the message has been cancelled.
uk: Пересилання листа скасовано, бо не знайдено тотожності.

en: Corresponding source for service with UID “%s” not found
uk: Відповідне джерело для служби із унікальним ідентифікатором «%s» не знайдено

en: Looking up recipient S/MIME certificates in address books…
uk: Триває пошук сертифікатів отримувача S/MIME в адресних книгах…

en: Looking up recipient PGP keys in address books…
uk: Триває пошук ключів PGP отримувача в адресних книгах…

en: Waiting for “%s”
uk: Очікування на «%s»

en: No mail transport service available
uk: Немає доступної поштової служби

en: Posting message to “%s”
uk: Публікація повідомлення на «%s»

en: Failed to apply outgoing filters: %s
uk: Не вдалося застосувати фільтри на виході: %s

en: Storing sent message to “%s”
uk: Збереження надісланого повідомлення у «%s»

en: Failed to append to %s: %s
    Appending to local “Sent” folder instead.
uk: Не вдалося додати до %s: %s
    Натомість додаємо до локальної теки «Надіслані».

en: Failed to append to local “Sent” folder: %s
uk: Не вдалося додати до локальної теки «Надіслані»: %s

note: This gets popped in async_context_free().
en: Sending message
uk: Надсилається повідомлення

en: Disconnecting from “%s”
uk: Від'єднання від «%s»

en: Reconnecting to “%s”
uk: Повторне з'єднання з «%s»

en: Preparing account “%s” for offline
uk: Підготовка облікового запису «%s» до автономного режиму

en: Filtering Selected Messages
uk: Фільтрація виділених повідомлень

en: Failed to filter selected messages. One reason can be that folder location set in one or more filters is invalid. Please check your filters in Edit→Message Filters.
    Original error was: %s
uk: Не вдалося відфільтрувати вибрані повідомлення. Однією з причин може бути те, що розташування теки, вказане в одному або декількох фільтрах є невірним. Будь ласка, перевірте свої фільтри в «Редагувати → Фільтри повідомлень». Повідомлення помилки: %s

en: Fetching mail from “%s”
uk: Отримання пошти з «%s»

en: Failed to apply outgoing filters. One reason can be that folder location set in one or more filters is invalid. Please check your filters in Edit→Message Filters.
    Original error was: %s
uk: Не вдалося застосувати вихідні фільтри. Однією з причин може бути те, що розташування теки, вказане в одному або декількох фільтрах є невірним. Будь ласка, перевірте свої фільтри в «Редагувати → Фільтри повідомлень». Повідомлення помилки: %s

en: Sending message %d of %d
uk: Відсилання повідомлення %d з %d

note: Translators: The string is distinguished by total * count of messages to be sent.  Failed messages is * always more than zero.
en: Failed to send a message | Failed to send %d of %d messages
uk[0]: Не вдалось надіслати %d з %d листа
uk[1]: Не вдалось надіслати %d з %d листів
uk[2]: Не вдалось надіслати %d з %d листів
uk[3]: Не вдалось надіслати %d з %d листа

en: Cancelled.
uk: Скасовано.

en: Complete.
uk: Виконано.

en: Moving messages to “%s”
uk: Перенесення повідомлень до «%s»

en: Copying messages to “%s”
uk: Копіювання повідомлень до «%s»

en: Storing folder “%s”
uk: Збереження теки «%s»

en: Expunging and storing account “%s”
uk: Очищення і збереження облікового запису «%s»

en: Storing account “%s”
uk: Збереження облікового запису «%s»

en: Emptying trash in “%s”
uk: Очищення смітника в «%s»

en: Processing folder changes in “%s”
uk: Обробка змін теки в «%s»

en: Could not create spool directory “%s”: %s
uk: Неможливо створити каталог черги «%s»: %s

en: Trying to movemail a non-mbox source “%s”
uk: Спроба перемістити пошту з не «mbox» джерела «%s»

note: Translators: This is a subject attribution for forwarded messages, used when there could not be used any subject. It results in "[Fwd: No Subject]" being used as a subject of the forwarded message.
en: No Subject
uk: Без теми

en: Forwarded message — %s
uk: Переслане повідомлення — %s

en: Forwarded message
uk: Переслане повідомлення

en: Setting up Search Folder: %s
uk: Налаштовування віртуальної теки: %s

en: Updating Search Folders for “%s : %s”
uk: Оновлення тек пошуку для «%s : %s»

note: Translators: The first %s is name of the affected * search folder(s), the second %s is the URI of the * removed folder. For more than one search folder is * each of them on a separate line, with four spaces * in front of its name, without quotes.
en: The Search Folder “%s” has been modified to account for the deleted folder
    “%s”. | The following Search Folders
    %s have been modified to account for the deleted folder
    “%s”.
uk[0]: Теку пошуку «%s» було змінено, щоб відповідати за вилучену теку
    «%s».
uk[1]: Наступні теки пошуку
    %s були змінені, щоб відповідати за вилучену теку
    «%s».
uk[2]: Наступні теки пошуку
    %s були змінені, щоб відповідати за вилучену теку
    «%s».
uk[3]: Наступні теки пошуку
    %s були змінені, щоб відповідати за вилучену теку
    «%s».

en: Open _Online Accounts
uk: Відкрити _мережеві облікові записи

en: This account was created through the Online Accounts service.
uk: Цей обліковий запис створено через службу мережевих облікових записів.

en: _Reset Order
uk: _Розкинути

en: You can drag and drop account names to reorder them.
uk: Можете перетягувати назви облікових записів, щоб перевпорядкувати їх.

en: De_fault
uk: Зробити _типовим

en: Invalid URI: “%s”
uk: Недійсна адреса URI: “%s”

en: Host: %s:%d
uk: Вузол: %s:%d

en: User: %s
uk: Користувач: %s

en: Security method: %s
uk: Метод захисту: %s

en: Authentication mechanism: %s
uk: Механізм автентифікації: %s

en: No email address provided
uk: Не надано поштової адреси

en: Missing domain in email address
uk: Немає домену в поштовій адресі

en: IMAP server
uk: Сервер IMAP

en: POP3 server
uk: Сервер POP3

en: SMTP server
uk: Сервер SMTP

en: (No Subject)
uk: (Немає теми)

en: Close this window
uk: Закрити це вікно

note: GtkAssistant's back button label.
en: _Back
uk: _Назад

note: GtkAssistant sinks the floating button reference.
en: _Skip Lookup
uk: _Пропустити пошук

en: Evolution Account Assistant
uk: Помічник з облікових записів Evolution

en: _Revise Details
uk: _Змінити подробиці

en: Querying authentication types…
uk: Визначення типів розпізнавання…

en: Check for Supported Types
uk: Перевірити підтримувані типи

[ctx: ReplyForward]
en: Use global setting
uk: Використовувати загальні параметри

[ctx: ReplyForward]
en: Attachment
uk: Долучення

[ctx: ReplyForward]
en: Inline (Outlook style)
uk: Вбудовувати (у стилі Outlook)

[ctx: ReplyForward]
en: Quoted
uk: Цитувати

[ctx: ReplyForward]
en: Do Not Quote
uk: Не цитувати

en: Use global setting
uk: Використовувати загальні параметри

en: Composing Messages
uk: Створення повідомлення

en: Alway_s carbon-copy (cc) to:
uk: Зав_жди надсилати копію (Сс) до:

en: Always _blind carbon-copy (bcc) to:
uk: Завжди _надсилати приховану копію (Bcc) до:

en: Re_ply style:
uk: Стиль _відповіді:

en: Lang_uage:
uk: _Мова:

en: Language for Reply and Forward attribution text
uk: Мова для тексту пояснення у відповідях та переспрямованих повідомленнях

en: Start _typing at the bottom
uk: Починати _набір знизу

en: _Keep signature above the original message
uk: _Залишати підпис над оригінальним повідомленням

en: Message Receipts
uk: Звіти

en: S_end message receipts:
uk: _Надіслати сповіщення про отримання:

en: Never
uk: Ніколи

en: Always
uk: Завжди

en: Ask for each message
uk: Питати для кожного повідомлення

en: Congratulations, your mail configuration is complete.
    
    You are now ready to send and receive email using Evolution.
    
    Click “Apply” to save your settings.
uk: Вітаємо, налаштування вашої пошти завершено.
    
    Тепер ви можете надсилати та отримувати електронні листи за допомогою Evolution.
    
    Натисніть «Застосувати», щоб зберегти налаштування.

en: Done
uk: Виконано

en: Checking server settings…
uk: Перевіряємо параметри сервера…

en: Special Folders
uk: Особливі теки

en: Draft Messages _Folder:
uk: _Тека чернеток:

en: Choose a folder for saving draft messages.
uk: Виберіть теку для зберігання чернеток.

en: Sent _Messages Folder:
uk: Тека _надісланих повідомлень:

en: Choose a folder for saving sent messages.
uk: Виберіть теку для зберігання надісланих листів.

en: Save s_ent messages into the Sent folder
uk: Зберігати _надіслані повідомлення до теки «Надіслані»

en: S_ave replies and forwards in the folder of the original message
uk: З_берегти відповіді і переспрямування у теці початкового повідомлення

en: Archi_ve Folder:
uk: _Архівна тека:

en: Choose a folder to archive messages to.
uk: Виберіть теку, в яку архівувати листи.

en: _Templates Folder:
uk: Тека _шаблонів:

en: Choose a folder to use for template messages.
uk: Виберіть теку для шаблонів листів.

en: _Restore Defaults
uk: _Типові значення

en: _Lookup Folders
uk: Теки по_шуку

en: Use a Real Folder for _Trash:
uk: Використовувати справжню теку для _смітника:

en: Choose a folder for deleted messages.
uk: Виберіть теку для вилучених листів.

en: Use a Real Folder for _Junk:
uk: Використовувати справжню теку для _спаму:

en: Choose a folder for junk messages.
uk: Виберіть теку для спаму.

en: Restore _Not-Junk to Folder:
uk: Відновлювати _неспам до теки:

en: Choose a folder to restore not-junk messages from the Junk folder to.
uk: Виберіть теку для відновлення повідомлень, які не є спамом, з теки спаму.

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Please enter your name and email address below. The “optional” fields below do not need to be filled in, unless you wish to include this information in email you send.
uk: Будь ласка, введіть нижче своє ім'я та адресу електронної пошти. «Необов'язкові» заповнювати не потрібно, хіба що ви бажаєте додавати цю інформацію в електронне повідомлення, яке ви надсилаєте.

en: The above name will be used to identify this account.
    Use for example, “Work” or “Personal”.
uk: Наведена вище назва буде використана для ідентифікації цього облікового запису. 
    Використовуйте, наприклад, «Робочий» або «Особистий».

en: Required Information
uk: Обов'язкова інформація

en: Full Nam_e:
uk: _Повне ім'я:

en: Email _Address:
uk: _Електронна адреса:

en: Optional Information
uk: Додаткова інформація

en: Re_ply-To:
uk: З_воротна адреса:

en: Or_ganization:
uk: _Організація:

en: Add Ne_w Signature…
uk: Додати _новий підпис…

en: A_liases:
uk: П_севдоніми:

en: Edi_t
uk: З_мінити

en: _Look up mail server details based on the entered e-mail address
uk: По_шук подробиць про поштовий сервер ґрунтуються на введеній поштовій адресі

note: This is only a warning, not a blocker complete = complete && correct;
en: Full Name should not be empty
uk: Повне ім'я не може бути порожнє

en: Email Address cannot be empty
uk: Адреса не може бути порожня

en: Email Address is not a valid email
uk: Поштова адреса — недійсна

en: Reply To is not a valid email
uk: Поле «Відповісти» містить недійсну адресу

en: Account Name cannot be empty
uk: Назва облікового запису не може бути порожня

en: Looking up account details…
uk: Визначаємо параметри облікового запису…

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Checking for New Mail
uk: Перевіряння на нову пошту

en: Check for _new messages every
uk: Перевіряти _нову пошту кожні

en: Receiving Options
uk: Параметри отримання

en: Receiving Email
uk: Отримання пошти

en: Use sender e-mail address
uk: Використати адресу відправника

en: General
uk: Загальне

en: _Do not sign meeting requests (for Outlook compatibility)
uk: Н_е підписувати запрошення на зібрання (для сумісності з Outlook)

en: OpenPGP _Key ID:
uk: Ідентифікатор _ключа OpenPGP:

en: Si_gning algorithm:
uk: Алгоритм підп_исування:

en: Al_ways sign outgoing messages when using this account
uk: Зав_жди підписувати повідомлення при використанні цього облікового запису

en: Always enc_rypt outgoing messages when using this account
uk: Завжди _шифрувати виходові листи, коли використовуєте цей обліковий запис

en: Always encrypt to _myself when sending encrypted messages
uk: Завжди ши_фрувати для себе при надсиланні шифрованої пошти

en: Ad_vanced Options
uk: Д_одаткові параметри

en: Always _trust keys in my keyring when encrypting
uk: Завжди _довіряти ключам в моєму сховищі ключів при шифруванні

en: Prefer _inline sign/encrypt for plain text messages
uk: Віддавати перевагу _вбудованим підписам/шифрам для текстових листів

en: _Lookup keys for encryption in Web Key Directory (WKD)
uk: _Шукати ключі для шифрування у Web Key Directory (WKD)

en: Send own _public key in outgoing mails
uk: Надсилати власний _відкритий ключ у вихідній пошті

en: Advertise encryption is pre_ferred
uk: Повідомлення про шифрування є _бажаним

en: A_sk before sending mails with own public key
uk: П_итати перед надсиланням повідомлень із власним відкритим ключем

en: Secure MIME (S/MIME)
uk: Безпечний MIME (S/MIME)

en: Sig_ning certificate:
uk: Сертифікат _підпису:

en: Select
uk: Вибрати

en: _Clear
uk: О_чистити

en: Signing _algorithm:
uk: _Алгоритм підписування:

en: Always sign outgoing messages when using this account
uk: Завжди підписувати листи, коли використовуєте цей обліковий запис

en: Encryption certificate:
uk: Сертифікат для шифрування:

en: Always encrypt outgoing messages when using this account
uk: Завжди шифрувати листи, коли використовуєте цей обліковий запис

en: Always encrypt to myself when sending encrypted messages
uk: Завжди шифрувати для себе, коли надсилаєте шифровані листи

en: Sending Email
uk: Відсилання пошти

en: Server _Type:
uk: _Тип сервера:

en: Description:
uk: Опис:

en: This is a summary of the settings which will be used to access your mail.
uk: Це підсумок усіх налаштувань, які потрібні для доступу до пошти.

en: Personal Details
uk: Особисті відомості

en: Full Name:
uk: Повне ім'я:

en: Email Address:
uk: Електронна адреса:

en: Receiving
uk: Отримання

en: Sending
uk: Надсилання

en: Server Type:
uk: Тип сервера:

en: Server:
uk: Сервер:

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Security:
uk: Безпека:

en: Cannot have both receiving and sending parts set to None
uk: Неможливо встановити обидва параметри «Приймання» і «Надсилання» на «Немає»

en: Account Summary
uk: Підсумок облікового запису

en: Welcome to the Evolution Mail Configuration Assistant.
    
    Click “Next” to begin.
uk: Ласкаво просимо до помічника налаштування електронної пошти Evolution. 
    
    Натисніть «Далі», щоб розпочати.

en: Welcome
uk: Ласкаво просимо

en: Account Editor
uk: Редактор облікових записів

en: Hid_e All
uk: С_ховати все

en: _View Inline
uk: _Вбудований перегляд

en: Vie_w All Inline
uk: Пере_глянути всі вбудовані

en: _Zoom to 100%
uk: _Масштабувати до 100%

en: Zoom the image to its natural size
uk: Масштабувати до оригінального розміру зображення

en: _Zoom to window
uk: _Масштабувати до вікна

en: Zoom large images to not be wider than the window width
uk: Масштабувати великі зображення, щоб вони не були ширші за ширину вікна

en: Load this image
uk: Завантажити це зображення

en: _Add to Address Book…
uk: _Додати до адресної книги…

en: _To This Address
uk: _За цією адресою

en: _From This Address
uk: _З цієї адреси

en: Send _Reply To…
uk: Надіслати _відповідь до…

en: Send a reply message to this address
uk: Надіслати відповідь на лист до цієї адреси

en: Create Search _Folder
uk: Створити теку _пошуку

en: Allow remote content from %s
uk: Дозволити віддалений вміст з %s

en: Load remote content from %s
uk: Завантажити віддалені дані з %s

en: Create Folder
uk: Створити теку

en: Specify where to create the folder:
uk: Вкажіть, де створити теку:

en: C_reate
uk: С_творити

en: Folder _name:
uk: _Назва теки:

en: Folder Sort Order
uk: Порядок сортування у теці

en: Reset current level
uk: Скинути поточний рівень

en: Reset sort order in the current level to the defaults
uk: Скинути порядок сортування на поточному рівні до типового

en: Reset all levels
uk: Скинути усі рівні

en: Reset sort order in all levels to their defaults
uk: Скинути порядок сортування на всіх рівнях до типового

[ctx: ffe]
note: Translators: This is a name of a flag, the same as all strings in the 'ffe' context. The translated value should not contain spaces.
en: Answered
uk: Відповіли

[ctx: ffe]
en: Deleted
uk: Вилучено

[ctx: ffe]
en: Draft
uk: Чернетка

[ctx: ffe]
en: Flagged
uk: З прапорцем

[ctx: ffe]
en: Seen
uk: Побачено

[ctx: ffe]
en: Attachment
uk: Долучення

[ctx: ffe]
en: no
uk: ні

[ctx: ffe]
en: not
uk: не

[ctx: ffe]
en: false
uk: хибність

en: Junk filtering software:
uk: Програма фільтрування спаму:

en: _Label name:
uk: _Назва позначки:

en: I_mportant
uk: _Важливо

note: red
en: _Work
uk: _Робота

note: orange
en: _Personal
uk: _Особисте

note: green
en: _To Do
uk: З_робити

note: blue
en: _Later
uk: _Пізніше

en: Add Label
uk: Додати позначку

en: Edit Label
uk: Змінити позначку

en: Note: Underscore in the label name is used
    as mnemonic identifier in menu.
uk: Примітка: символи підкреслення у позначках
    використовується як мнемонічний ідентифікатор у меню.

en: Color
uk: Колір

en: Message Note
uk: Примітки до листа

en: Cannot find message in its folder summary
uk: Неможливо знайти лист у її теці

en: Failed to convert text to message
uk: Не вдалося перетворити текст на повідомлення

en: Storing changes…
uk: Зберігаємо зміни…

en: Edit Message Note
uk: Редагувати примітки до листа

en: Retrieving message…
uk: Отримуємо повідомлення…

en: Move selected headers to top
uk: Пересунути вибрані заголовки догори

en: Move selected headers up one row
uk: Пересунути вибрані заголовки на один рядок уверх

en: Move selected headers down one row
uk: Пересунути вибрані заголовки на один рядок униз

en: Move selected headers to bottom
uk: Пересунути вибрані заголовки донизу

en: Select all headers
uk: Вибрати всі заголовки

en: Header Name
uk: Назва заголовка

en: Header Value
uk: Значення заголовка

en: Headers
uk: Заголовки

en: Page %d of %d
uk: Сторінка %d з %d

en: Deleting message note…
uk: Вилучення примітки до листа…

en: Are you sure you want to mark %d message as Junk? | Are you sure you want to mark %d messages as Junk?
uk[0]: Ви справді хочете позначити %d повідомлення як спам?
uk[1]: Ви справді хочете позначити %d повідомлення як спам?
uk[2]: Ви справді хочете позначити %d повідомлень як спам?
uk[3]: Ви справді хочете позначити %d повідомлення як спам?

en: The message will be shown in the Junk folder. | The messages will be shown in the Junk folder.
uk[0]: Повідомлення буде показано у теці «Спам».
uk[1]: Повідомлення буде показано у теці «Спам».
uk[2]: Повідомлення буде показано у теці «Спам».
uk[3]: Повідомлення буде показано у теці «Спам».

en: _Do not ask me again.
uk: _Не питати знову.

en: _Always ignore Reply-To: for mailing lists.
uk: _Завжди ігнорувати відповісти на: для списків листування.

en: Failed to retrieve message:
uk: Не вдалося одержати лист:

en: Retrieving message “%s”
uk: Отримання повідомлення «%s»

en: A_dd Sender to Address Book
uk: _Додати відправника до адресної книги

en: Add sender to address book
uk: Додати відправника до адресної книги

en: _Archive
uk: _Архівувати

en: Move selected messages to the Archive folder for the account
uk: Перемістити вибрані листи до теки архівів для цього облікового запису

en: Check for _Junk
uk: Перевіряти на _спам

en: Filter the selected messages for junk status
uk: Фільтрувати виділені повідомлення за ознакою «спам»

en: Assign C_olor…
uk: Призначити кол_ір…

en: Assign color for the selected messages
uk: Призначити колір для обраних повідомлень

en: Unse_t Color
uk: Невстановле_ний колір

en: Unset color for the selected messages
uk: Невстановлено колір для обраних повідомлень

en: _Copy to Folder…
uk: С_копіювати до теки…

en: Copy selected messages to another folder
uk: Скопіювати вибрані повідомлення у іншу теку

en: _Delete Message
uk: В_илучити повідомлення

en: Mark the selected messages for deletion
uk: Позначити вибрані повідомлення до вилучення

en: _Add note…
uk: _Додати нотатку…

en: Add a note for the selected message
uk: Додати примітку до вибраного листа

en: Delete no_te
uk: Вилучити _примітку

en: Delete the note for the selected message
uk: Вилучити примітку для вибраного листа

en: _Edit note…
uk: З_мінити нотатку…

en: Edit a note for the selected message
uk: Редагувати примітку для вибраного листа

en: Create a Filter Rule for Mailing _List…
uk: Створити правило відсіювання для списку _листування…

en: Create a rule to filter messages to this mailing list
uk: Створити правило фільтрування повідомлень у цей список листування

en: Create a Filter Rule for _Recipients…
uk: Створити правило відсіювання для _одержувачів…

en: Create a rule to filter messages to these recipients
uk: Створити правило фільтрування повідомлень до цих отримувачів

en: Create a Filter Rule for Se_nder…
uk: Створити правило відсіювання для _відправників…

en: Create a rule to filter messages from this sender
uk: Створити правило фільтрування повідомлень від цього відправника

en: Create a Filter Rule for _Subject…
uk: Створити правило відсіювання для _тем…

en: Create a rule to filter messages with this subject
uk: Створити правило фільтрування повідомлень з цією темою

en: A_pply Filters
uk: Заст_осувати фільтри

en: Apply filter rules to the selected messages
uk: Застосувати правила фільтрування до виділених повідомлень

en: _Find in Message…
uk: З_найти у повідомленні…

en: Search for text in the body of the displayed message
uk: Пошук у тексті відображеного повідомлення

en: _Clear Flag
uk: О_чистити ознаку

en: Remove the follow-up flag from the selected messages
uk: Вилучити прапорець «до виконання» з вибраних повідомлень

en: _Flag Completed
uk: _Прапорець «Виконано»

en: Set the follow-up flag to completed on the selected messages
uk: Встановити прапорець стеження у значення «виконано» для позначених повідомлень

en: Follow _Up…
uk: До ви_конання…

en: Flag the selected messages for follow-up
uk: Позначити «до виконання» обрані повідомлення

en: Mark for Follo_w Up…
uk: Позначити як «_до виконання»…

en: _Forward
uk: _Переслати

en: Forward the selected message to someone
uk: Переслати вибране повідомлення до когось

en: _Attached
uk: До_лучено

en: Forward the selected message to someone as an attachment
uk: Переслати вибране повідомлення до когось як долучення

en: Forward As _Attached
uk: Переслати як до_лучення

en: _Inline
uk: В_будоване

en: Forward the selected message in the body of a new message
uk: Переслати вибране повідомлення в тілі нового повідомлення

en: Forward As _Inline
uk: Переслати як в_будоване

en: _Quoted
uk: _Цитування

en: Forward the selected message quoted like a reply
uk: Переслати вибране повідомлення процитоване як відповідь

en: Forward As _Quoted
uk: Переслати як _цитоване

en: Change _More Labels…
uk: Змінити _більше міток…

en: _New Label
uk: _Нова позначка

note: Translators: "None" is used in the message label context menu. *              It removes all labels from the selected messages.
en: N_one
uk: _Немає

en: _Load Images
uk: _Завантажити зображення

en: Force images in HTML mail to be loaded
uk: Ввімкнути завантаження зображень у пошті в форматі HTML

en: _Ignore Subthread
uk: _Нехтувати підгілкою

en: Mark new mails in a subthread as read automatically
uk: Автоматично зазначати нову пошту в підгілці як прочитану

en: _Ignore Thread
uk: _Нехтувати гілкою

en: Mark new mails in this thread as read automatically
uk: Автоматично зазначати нову пошту в цій гілці як прочитану

en: _Important
uk: Ва_жливе

en: Mark the selected messages as important
uk: Позначити виділені повідомлення як важливі

en: Mark as _Important
uk: Позначити як ва_жливе

en: _Junk
uk: _Спам

en: Mark the selected messages as junk
uk: Позначити виділені повідомлення як спам

en: Mark as _Junk
uk: Зазначити як _спам

en: _Not Junk
uk: Н_е спам

en: Mark the selected messages as not being junk
uk: Позначити вибрані повідомлення як не спам

en: Mark as _Not Junk
uk: Позначити як _не спам

en: _Read
uk: _Читання

en: Mark the selected messages as having been read
uk: Позначити виділені повідомлення як прочитані

en: Mar_k as Read
uk: Позначити як _прочитане

en: Do not _Ignore Subthread
uk: Не не_хтувати підгілкою

en: Do not mark new mails in a subthread as read automatically
uk: Автоматично не зазначати нову пошту в підгілці як прочитану

en: Do not _Ignore Thread
uk: Не не_хтувати гілкою

en: Do not mark new mails in this thread as read automatically
uk: Автоматично не зазначати нову пошту в цій гілці як прочитану

en: Uni_mportant
uk: _Неважливе

en: Mark the selected messages as unimportant
uk: Позначити вибрані повідомлення як неважливі

en: Mark as Uni_mportant
uk: Позначити як н_еважливе

en: _Unread
uk: _Непрочитане

en: Mark the selected messages as not having been read
uk: Позначити вибрані повідомлення як непрочитані

en: Mark as _Unread
uk: Позначити як непро_читане

en: _Edit as New Message…
uk: _Редагувати як нове повідомлення…

en: Open the selected messages in the composer for editing
uk: Відкрити виділені повідомлення у редакторі для редагування

en: Compose _New Message
uk: Створити _нове повідомлення

en: Open a window for composing a mail message
uk: Відкрити вікно для написання нового повідомлення

en: _Open in New Window
uk: _Відкрити у новому вікні

en: Open the selected messages in a new window
uk: Відкрити виділені повідомлення у новому вікні

en: _Move to Folder…
uk: П_ересунути до теки…

en: Move selected messages to another folder
uk: Перемістити вибрані повідомлення у іншу теку

en: _Next Message
uk: _Наступне повідомлення

en: Display the next message
uk: Показати наступне повідомлення

en: Next _Important Message
uk: Наступне _важливе повідомлення

en: Display the next important message
uk: Показати наступне важливе повідомлення

en: Next _Thread
uk: Наступна _гілка

en: Display the next thread
uk: Показати наступну гілку

en: Next _Unread Message
uk: Наступне н_епрочитане повідомлення

en: Display the next unread message
uk: Показати попереднє повідомлення

en: _Previous Message
uk: _Попереднє повідомлення

en: Display the previous message
uk: Показати попереднє повідомлення

en: Pr_evious Important Message
uk: Попе_реднє важливе повідомлення

en: Display the previous important message
uk: Показати попереднє важливе повідомлення

en: Previous T_hread
uk: Попередня _гілка

en: Display the previous thread
uk: Показати попередню гілку

en: P_revious Unread Message
uk: П_опереднє непрочитане повідомлення

en: Display the previous unread message
uk: Показати попереднє непрочитане повідомлення

en: Print this message
uk: Надрукувати це повідомлення

en: Preview the message to be printed
uk: Переглянути вигляд повідомлення при друку

en: Re_direct
uk: _Перенаправити

en: Redirect (bounce) the selected message to someone
uk: Перенаправити вибране повідомлення до когось

en: Remo_ve Attachments
uk: Ви_лучити долучення

en: Remove attachments
uk: Вилучити долучення

en: Remove Du_plicate Messages
uk: Вилучити п_одвійні повідомлення

en: Checks selected messages for duplicates
uk: Перевіряє, чи не повторювались вибрані повідомлення

en: Reply to _All
uk: Відповісти _усім

en: Compose a reply to all the recipients of the selected message
uk: Відповісти усім отримувачам виділеного повідомлення

en: Al_ternative Reply…
uk: Аль_тернативна Відповідь…

en: Choose reply options for the selected message
uk: Обрати параметри відповіді для обраних повідомлень

en: _Group Reply
uk: _Групувати відповіді

en: Reply to the mailing list, or to all recipients
uk: Відповісти у список листування або всім одержувачам

en: Reply to _List
uk: Відповісти у _список

en: Compose a reply to the mailing list of the selected message
uk: Відповісти у список розсилки цього повідомлення

en: _Reply to Sender
uk: В_ідповісти відправнику

en: Compose a reply to the sender of the selected message
uk: Відповісти відправнику цього повідомлення

en: _Save to File…
uk: _Зберегти до файла…

en: Save selected messages as an mbox file
uk: Зберегти виділені повідомлення як файл mbox

en: _Message Source
uk: Джерело _повідомлення

en: Show the raw email source of the message
uk: Показати повний вихідний текст повідомлення

en: _Undelete Message
uk: Від_новити повідомлення

en: Undelete the selected messages
uk: Відновити вибрані повідомлення

en: _Normal Size
uk: З_вичайний розмір

en: Reset the text to its original size
uk: Повернути оригінальний розмір тексту

en: _Zoom In
uk: З_більшити

en: Increase the text size
uk: Збільшити розмір тексту

en: Decrease the text size
uk: Зменшити розмір тексту

en: _Caret Mode
uk: Режим _каретки

en: Show a blinking cursor in the body of displayed messages
uk: Показувати мерехтливий курсор у тілі повідомлень, що відображаються

en: All Message _Headers
uk: Усі заг_оловки повідомлень

en: Show messages with all email headers
uk: Показати повідомлення з усіма заголовками

note: ** Menus **
en: Cre_ate
uk: С_творити

en: F_orward As
uk: _Переслати як…

en: _Label
uk: _Позначка

en: _Go To
uk: Пере_йти до

en: Mar_k As
uk: По_значити як

en: _Message
uk: П_овідомлення

en: _Zoom
uk: Зміна _масштабу

en: Ch_aracter Encoding
uk: Набір си_мволів

en: List of Labels
uk: Список міток

en: Create a Search Folder from Mailing _List…
uk: Створити теку пошуку зі списку _листування…

en: Create a search folder for this mailing list
uk: Створити теку пошуку для цього списку листування

en: Create a Search Folder from Recipien_ts…
uk: Створити теку пошуку з _одержувачів…

en: Create a search folder for these recipients
uk: Створити теку пошуку для цих отримувачів

en: Create a Search Folder from Sen_der…
uk: Створити теку пошуку з _відправників…

en: Create a search folder for this sender
uk: Створити теку пошуку для цього відправника

en: Create a Search Folder from S_ubject…
uk: Створити теку пошуку з _теми…

en: Create a search folder for this subject
uk: Створити теку пошуку для цієї теми

en: Retrieving message
uk: Одержання листа

en: Modify labels for selected message | Modify labels for selected messages
uk[0]: Змінити мітки для позначених повідомлень
uk[1]: Змінити мітки для позначених повідомлень
uk[2]: Змінити мітки для позначених повідомлень
uk[3]: Змінити мітки для позначеного повідомлення

en: Set _Selected
uk: Встановити _вибрані

en: Set _None
uk: _Скасувати усі

en: Do not warn me again
uk: Більше не попереджати

en: Deleting messages in Junk folder “%s”…
uk: Вилучення повідомлень у теці спаму «%s»

en: Refreshing folder “%s”
uk: Оновлення теки «%s»

en: Marking thread to be ignored
uk: Зазначення гілки як нехтувану

en: Unmarking thread from being ignored
uk: Зазначення гілки як не нехтувану

en: Marking subthread to be ignored
uk: Зазначення підгілки як нехтувану

en: Unmarking subthread from being ignored
uk: Зазначення підгілки як не нехтувану

en: Printing
uk: Друкування

note: Translators: %s is replaced with a folder * name %u with count of duplicate messages.
en: Folder “%s” contains %u duplicate message. Are you sure you want to delete it? | Folder “%s” contains %u duplicate messages. Are you sure you want to delete them?
uk[0]: Тека «%s» містить %u дублікат повідомлення. Ви дійсно бажаєте його вилучити?
uk[1]: Тека «%s» містить %u дублікати повідомлення. Ви дійсно бажаєте їх вилучити?
uk[2]: Тека «%s» містить %u дублікатів повідомлення. Ви дійсно бажаєте їх вилучити?
uk[3]: Тека «%s» містить %u дублікатів повідомлення. Ви дійсно бажаєте їх вилучити?

en: Save Message | Save Messages
uk[0]: Зберегти повідомлення
uk[1]: Зберегти повідомлення
uk[2]: Зберегти повідомлення
uk[3]: Зберегти повідомлення

note: Translators: This is part of a suggested file name * used when saving a message or multiple messages to * mbox format, when the first message doesn't have a * subject.  The extension ".mbox" is appended to the * string; for example "Message.mbox".
en: Message | Messages
uk[0]: Повідомлення
uk[1]: Повідомлення
uk[2]: Повідомлення
uk[3]: Повідомлення

en: Parsing message
uk: Розбирання листа

en: Allow remote content for anyone from %s
uk: Дозволити віддалений вміст для всіх з %s

en: Allow remote content for %s
uk: Дозволити віддалений вміст для %s

en: Do not show this message again
uk: Не показувати цей лист знову

en: Load remote content
uk: Завантажити віддалений вміст

en: You can download remote content manually, or set to remember to download remote content for this sender or used sites.
uk: Може звантажити віддалений вміст вручну або запам'ятати, щоб віддалений вміст завантажувався для цього відправника або сайту.

en: The message has no text content.
uk: Лист не має текстового вмісту.

en: Flag to Follow Up
uk: Позначити до виконання

en: Cl_ear
uk: О_чистити

en: No Title
uk: Немає заголовку

en: Book '%s' not found
uk: Книгу «%s» не знайдено

en: No data source found for UID “%s”
uk: Немає джерела даних для унікальний ідентифікатора «%s»

en: %s authentication failed
uk: Не вдалось розпізнати %s

en: Failed to open file “%s”: %s
uk: Не вдалося відкрити файл «%s»: %s

en: Failed to seek to offset in file
uk: Не вдалось виконати позиціювання на відступ у файлі

en: Import to Folder
uk: Імпортувати до теки

en: _Import
uk: _Імпортувати

en: Could not import any message
uk: Не вдалося імпортувати жодне повідомлення

en: Imported one message. | Imported %u messages.
uk[0]: Імпортовано %u повідомлення.
uk[1]: Імпортовано %u повідомлення.
uk[2]: Імпортовано %u повідомлень.
uk[3]: Імпортовано одне повідомлення.

en: Failed to import message
uk: Не вдалося імпортувати повідомлення

en: Failed to print message: %s
uk: Не вдалося надрукувати повідомлення: %s

en: Open Message File
uk: Відкрити файл повідомлення

en: Mail Messages
uk: Надіслати повідомлення

en: All Files (*)
uk: Усі файли (*)

note: Intentionally the "Mail Viewer" first, because it's more important than the message subject
en: Mail Viewer — %s
uk: Перегляд пошти — %s

en: Failed to load message
uk: Не вдалося завантажити повідомлення

en: _Import…
uk: _Імпортувати…

en: _Import All…
uk: _Імпортувати все…

en: C_ut
uk: Ви_різати

en: _Select All
uk: Позна_чити все

en: Message _Source
uk: Джерело _повідомлення

en: _Edit as New Message
uk: _Редагувати як нове повідомлення

en: Go to _Next Message
uk: Перейти до _наступного повідомлення

en: Go to _Previous Message
uk: Перейти до _попереднього повідомлення

[ctx: mboxImp]
note: Translators: Column header for a message subject
en: Subject
uk: Тема

[ctx: mboxImp]
note: Translators: Column header for a message From address
en: From
uk: Від

en: File “%s” does not contain MIME message
uk: У файлі «%s» не міститься повідомлення MIME

en: Reading file…
uk: Читаємо файл…

en: Failed to read file content
uk: Не вдалося прочитати вміст файла

note: Translators: The %d is replaced with the actual count of recipients, which is always more than one.
en: Are you sure you want to send a message with %d To and CC recipients? | Are you sure you want to send a message with %d To and CC recipients?
uk[0]: Надіслати лист з %d одержувачем?
uk[1]: Надіслати лист з %d одержувачами?
uk[2]: Надіслати лист з %d одержувачами?
uk[3]: Надіслати лист з %d одержувачем?

note: Translators: The %d is replaced with the actual count of recipients, which is always more than one.
en: You are trying to send a message to %d recipients in To and CC fields. This would result in all recipients seeing the email addresses of each other. In some cases this behaviour is undesired, especially if they do not know each other or if privacy is a concern. Consider adding recipients to the BCC field instead. | You are trying to send a message to %d recipients in To and CC fields. This would result in all recipients seeing the email addresses of each other. In some cases this behaviour is undesired, especially if they do not know each other or if privacy is a concern. Consider adding recipients to the BCC field instead.
uk[0]: Ви намагаєтесь надіслати лист %d одержувачу в полях «Кому» і «Копія». Це спричинить те, що всі одержувачі будуть бачити адреси одне одного. В деяких випадках ця ситуація небажана, особливо якщо воно не знають одне одного або конфіденційність не дозволяє. Натомість радимо розглянути додання одержувачів у поле «Прихована копія».
uk[1]: Ви намагаєтесь надіслати лист %d одержувачам в полях «Кому» і «Копія». Це спричинить те, що всі одержувачі будуть бачити адреси одне одного. В деяких випадках ця ситуація небажана, особливо якщо воно не знають одне одного або конфіденційність не дозволяє. Натомість радимо розглянути додання одержувачів у поле «Прихована копія».
uk[2]: Ви намагаєтесь надіслати лист %d одержувачам в полях «Кому» і «Копія». Це спричинить те, що всі одержувачі будуть бачити адреси одне одного. В деяких випадках ця ситуація небажана, особливо якщо воно не знають одне одного або конфіденційність не дозволяє. Натомість радимо розглянути додання одержувачів у поле «Прихована копія».
uk[3]: Ви намагаєтесь надіслати лист %d одержувачу в полях «Кому» і «Копія». Це спричинить те, що всі одержувачі будуть бачити адреси одне одного. В деяких випадках ця ситуація небажана, особливо якщо воно не знають одне одного або конфіденційність не дозволяє. Натомість радимо розглянути додання одержувачів у поле «Прихована копія».

en: Attachment changed | %d attachments changed
uk[0]: %d долучення змінено
uk[1]: %d долучення змінено
uk[2]: %d долучень змінено
uk[3]: Долучення змінено

en: Attachment “%s” changed after being added to the message. Do you want to send the message anyway?
uk: До долучення «%s» внесено зміни після додавання його до повідомлення. Хочете надіслати повідомлення попри це?

en: One attachment changed after being added to the message. Do you want to send the message anyway? | %d attachments changed after being added to the message. Do you want to send the message anyway?
uk[0]: До %d долучення внесено зміни після додавання їх до повідомлення. Хочете надіслати повідомлення попри це?
uk[1]: До %d долучень внесено зміни після додавання їх до повідомлення. Хочете надіслати повідомлення попри це?
uk[2]: До %d долучень внесено зміни після додавання їх до повідомлення. Хочете надіслати повідомлення попри це?
uk[3]: До долучення внесено зміни після додавання його до повідомлення. Хочете надіслати повідомлення попри це?

note: This message is never removed from the camel operation, otherwise the GtkInfoBar hides itself and the user sees no feedback.
en: Waiting for attachments to load…
uk: Очікуємо на завантаження долучень…

note: Note to translators: this is the attribution string used * when quoting messages.  Each ${Variable} gets replaced * with a value.  To see a full list of available variables, * see mail/em-composer-utils.c:attribvars array.
en: On ${AbbrevWeekdayName}, ${Year}-${Month}-${Day} at ${24Hour}:${Minute} ${TimeZone}, ${Sender} wrote:
uk: У ${AbbrevWeekdayName}, ${Year}-${Month}-${Day} у ${24Hour}:${Minute} ${TimeZone}, ${Sender} пише:

en: -------- Forwarded Message --------
uk: -------- Переслане повідомлення --------

en: -----Original Message-----
uk: -------- Оригінальне повідомлення --------

[ctx: reply-attribution]
note: Translators: This is a reply attribution in the message reply subject. The %s is replaced with the subject of the original message. Both 'Re'-s in the 'reply-attribution' translation context should translate into the same string, the same as the ':' separator.
en: Re: %s
uk: На: %s

en: an unknown sender
uk: невідомий відправник

en: Alternative Reply
uk: Альтернативна відповідь

en: _Reply
uk: _Відповісти

en: Recipients:
uk: Отримувачі:

en: Reply to _Sender
uk: Відповісти _відправнику

en: Reply style:
uk: Стиль відповіді:

en: Attach_ment
uk: _Долучення

en: Inline (_Outlook style)
uk: Вбудовано (_стиль Outlook)

en: _Quote
uk: _Цитата

en: Do _Not Quote
uk: Не _цитувати

note: Translators: The text is followed by the format combo with values like 'Plain Text', 'HTML' and so on
en: _Format message in
uk: _Форматувати повідомлення до

en: Apply t_emplate
uk: Застосувати ш_аблон

en: Preserve original message S_ubject
uk: Зберегти оригінальну т_ему повідомлення

en: one recipient | %d recipients
uk[0]: %d отримувач
uk[1]: %d отримувачі
uk[2]: %d отримувачів
uk[3]: один отримувач

note: FIXME GTK_WINDOW (composer)
en: Posting destination
uk: Адреса призначення

en: Choose folders to post the message to.
uk: Виберіть теку у яку надіслати повідомлення.

en: Description of Filters
uk: Опис фільтрів

note: Translators: The first '%s' is replaced with the rule name; the second '%s' with 'enabled' or 'disabled' word; the third '%s' is replaced with the account name
en: %s (%s, for account %s)
uk: %s (%s для облікового запису %s)

en: enabled
uk: увімкнено

en: disabled
uk: вимкнено

note: Translators: The first '%s' is replaced with the rule name; the second '%s' with 'enabled' or 'disabled' word
en: %s (%s, for any account)
uk: %s (%s для будь-якого облікового запису)

en: If all the following conditions are met
uk: Якщо виконано усі наступні умови

en: If any of the following conditions are met
uk: Якщо виконано будь-яку з наступних умов

note: and now for the action area
en: Then
uk: Потім

en: De_scribe Filters…
uk: _Описати фільтри…

en: Select Folder
uk: Вибір теки

en: Default Account
uk: Типовий обліковий запис

[ctx: mail-filter-rule]
note: Translators: This is in a Mail filter rule editor, part of "For account: [ Any   ]" section
en: Any
uk: Будь-який

en: Rul_e type:
uk: Тип прав_ила:

en: _For Account:
uk: _Для облікового запису:

en: Add Ac_tion
uk: Додати д_ію

en: Select Custom Icon
uk: Вибрати нетипову піктограму

en: _Use custom icon
uk: _Нетипова піктограма

en: Use te_xt color
uk: Колір _тексту

en: Path:
uk: Шлях:

en: Unread messages: | Unread messages:
uk[0]: Непрочитане повідомлення:
uk[1]: Непрочитаних повідомлення:
uk[2]: Непрочитаних повідомлень:
uk[3]: Непрочитане повідомлення:

en: Total messages: | Total messages:
uk[0]: Загалом повідомлення:
uk[1]: Загалом повідомлення:
uk[2]: Загалом повідомлень:
uk[3]: Загалом повідомлення:

en: Quota usage (%s):
uk: Квота (%s):

en: Quota usage
uk: Квота

note: Translators: the string is related to a quota usage, constructing a text like "50% (500 KB of 1 MB lefts)"
en: %d%% (%s of %s lefts)
uk: %d%% (лишилося %s з %s)

note: Translators: Label of a combo with a list of configured accounts where a user can choose which account to use as the sender when composing a message in this folder
en: _Send Account Override:
uk: _Надіслати відмову облікового запису:

en: Archive this folder using these settings:
uk: Архівувати даний каталог з використанням таких налаштувань:

[ctx: autoarchive]
note: Translators: This text is part of "Auto-cleanup messages older than [X] [days/weeks/months]"
en: Auto-_cleanup messages older than
uk: Авто_очистити повідомлення старші ніж

[ctx: autoarchive]
note: Translators: This text is part of "Auto-cleanup messages older than [X] [days/weeks/months]"
en: days
uk: діб

[ctx: autoarchive]
note: Translators: This text is part of "Auto-cleanup messages older than [X] [days/weeks/months]"
en: weeks
uk: тижнів

[ctx: autoarchive]
note: Translators: This text is part of "Auto-cleanup messages older than [X] [days/weeks/months]"
en: months
uk: місяців

en: Move messages to the default archive _folder
uk: Перемістити повідомлення до типового _каталогу архівів

en: _Move messages to:
uk: _Перемістити повідомлення до:

en: Archive folder
uk: Тека архівування

en: Select folder to use for Archive
uk: Обрати каталог для Архівів

en: _Delete messages
uk: _Вилучити повідомлення

en: Server Tag
uk: Тег сервера

en: Label
uk: Позначка

en: Appearance
uk: Вигляд

note: Translators: "Archive" is a noun (This is a tab heading in the mail folder properties)
en: Archive
uk: Архів

en: Labels
uk: Позначки

en: Folder Properties
uk: Властивості теки

en: Gathering folder properties
uk: Збір властивостей теки

en: <click here to select a folder>
uk: <клацніть, щоб вибрати теку>

en: Search for folder…
uk: Шукати теку…

en: Create a new folder
uk: Створити нову теку

en: Folder names cannot contain “/”
uk: Назви файлів не можуть містити «/»

en: Mail Folder Tree
uk: Дерево поштових тек

en: Moving folder %s
uk: Переміщення теки %s

en: Copying folder %s
uk: Відкривання теки %s

en: Moving messages into folder %s
uk: Переміщення повідомлень у теку %s

en: Copying messages into folder %s
uk: Копіювання повідомлень у теку %s

en: Cannot drop message(s) into toplevel store
uk: Не вдалося скинути повідомлення у сховище верхнього рівня

note: UNMATCHED is always last.
en: UNMATCHED
uk: БЕЗВІДПОВІДНОСТІ

en: Trash
uk: Смітник

en: Junk
uk: Спам

en: Moving folder “%s”
uk: Перенесення теки «%s»

en: Copying folder “%s”
uk: Копіювання теки «%s»

en: Moving folder “%s” (%d/%d)
uk: Перенесення теки «%s» (%d/%d)

en: Copying folder “%s” (%d/%d)
uk: Копіювання теки «%s» (%d/%d)

en: _Move
uk: П_еремістити

en: C_opy
uk: _Копіювати

en: Move Folder To
uk: Перемістити теку у

en: Copy Folder To
uk: Копіювати теку у

en: _Subscribe
uk: _Підписатись

en: Su_bscribe To Shown
uk: П_ідписатись на показане

en: Subscribe To _All
uk: Підписатись на _все

en: _Unsubscribe
uk: _Відписатись

en: Unsu_bscribe From Hidden
uk: _Відписатись від схованого

en: Unsubscribe From _All
uk: Відписатись від _усього

en: %d unread,  | %d unread,
uk[0]: %d не прочитане
uk[1]: %d не прочитаних
uk[2]: %d не прочитаних
uk[3]: %d не прочитане

en: %d total | %d total
uk[0]: %d всього
uk[1]: %d всього
uk[2]: %d всього
uk[3]: %d всього

en: Folder Subscriptions
uk: Тека підписок

en: _Account:
uk: _Обліковий запис:

en: Clear Search
uk: Очистити пошук

en: Sho_w items that contain:
uk: _Показати об'єкти, які містять:

en: Subscribe to the selected folder
uk: Підписатися до вибраної теки

en: Su_bscribe
uk: П_ідписатись

en: Unsubscribe from the selected folder
uk: Відписатися від виділеної теки

en: Collapse all folders
uk: Згорнути всі теки

en: C_ollapse All
uk: З_горнути все

en: Expand all folders
uk: Розгорнути всі теки

en: E_xpand All
uk: _Розгорнути все

en: Refresh the folder list
uk: Оновити перелік тек

en: Stop the current operation
uk: Зупинити поточну дію

en: _Stop
uk: З_упинити

note: Translators: This message is shown only for ten or more * messages to be opened.  The %d is replaced with the actual * count of messages. If you need a '%' in your text, then * write it doubled, like '%%'.
en: Are you sure you want to open %d message at once? | Are you sure you want to open %d messages at once?
uk[0]: Відкрити %d повідомлення одночасно?
uk[1]: Відкрити %d повідомлення одночасно?
uk[2]: Відкрити %d повідомлень одночасно?
uk[3]: Відкрити %d повідомлення одночасно?

en: Message Filters
uk: Фільтри повідомлень

en: Messages from %s
uk: Повідомлення від %s

[ctx: reply-attribution]
note: Translators: This is a reply attribution in the message reply subject. Both 'Re'-s in the 'reply-attribution' translation context should translate into the same string.
en: Re
uk: На

en: Deleting old messages
uk: Вилучення старих листів

[ctx: trust]
en: _Unknown
uk: _Невідома

[ctx: trust]
en: _Never trust
uk: Ні_коли не довіряти

[ctx: trust]
en: Trust _marginally
uk: Довіряти _частково

[ctx: trust]
en: Trust _fully
uk: Довіряти _повністю

[ctx: trust]
en: Trust _ultimately
uk: Довіряти _беззастережно

en: Key ID: %s
uk: Ід. ключа: %s

en: Fingerprint: %s
uk: Відбиток: %s

en: Created: %s
uk: Створено: %s

en: User ID: %s
uk: Користувач: %s

en: Set trust level for the key:
uk: Встановити такий рівень довіри до ключа:

en: Move to Folder
uk: Перемістити в теку

en: Copy to Folder
uk: Скопіювати у теку

en: Search _Folders
uk: _Віртуальні теки

en: Add Folder
uk: Додати теку

en: Customize Appearance
uk: Налаштовування вигляду

en: Search Folder Sources
uk: Джерело тек пошуку

en: Automatically update on any _source folder change
uk: Автоматично оновлювати за будь-якої зміни д_жерельної теки

en: All local folders
uk: Усі локальні теки

en: All active remote folders
uk: Усі активні віддалені теки

en: All local and active remote folders
uk: Усі локальні теки та активні віддалені теки

en: Specific folders
uk: Певні теки

en: include subfolders
uk: залучити підтеки

en: Sender
uk: Відправник

en: does not start with
uk: не починається з

en: does not end with
uk: не закінчується на

en: sounds like
uk: схоже на

en: does not sound like
uk: не схоже на

en: Recipients
uk: Отримувач

en: Sender or Recipients
uk: Відправник або отримувачі

en: has words
uk: має слова

en: does not have words
uk: Немає слів

en: Specific header
uk: Особливий заголовок

en: exists
uk: існує

en: does not exist
uk: не існує

en: Message Body
uk: Вміст повідомлення

en: Free Form Expression
uk: Вираз у довільній формі

en: Date sent
uk: Дата відсилання

en: is before
uk: перед

en: is after
uk: після

en: Date received
uk: Дата отримання

en: Score
uk: Вага

en: Size (kB)
uk: Розмір (кБ)

en: is greater than or equal to
uk: більше за або дорівнює

en: is less than or equal to
uk: менший за або дорівнює

en: Replied to
uk: У відповідь до

en: Important
uk: Важливо

note: Past tense, as in "has been read".
en: Read
uk: Прочитане

en: Follow Up
uk: До виконання

en: is Flagged
uk: відмічено

en: is not Flagged
uk: не відмічено

en: is Completed
uk: — завершено

en: is not Completed
uk: — незавершено

en: Follow Up Due By
uk: До виконання строком до

en: Contain iCalendar Data
uk: Містить дані iCalendar

en: Do Not Contain iCalendar Data
uk: Не містить даних iCalendar

en: Mailing list
uk: Список розсилки

en: Regex Match
uk: Відповідність рег.виразу

en: Message Header
uk: Заголовок повідомлення

en: Source Account
uk: Обліковий рахунок відправника

en: Pipe to Program
uk: Канал до програми

en: returns
uk: повертає

en: does not return
uk: не повертає

en: returns greater than
uk: повертає більше ніж

en: returns less than
uk: повертає менше ніж

en: Junk Test
uk: Перевірка на спам

en: Message is Junk
uk: Повідомлення є спамом

en: Message is not Junk
uk: Повідомлення не є спамом

en: Inconclusive whether Message is Junk
uk: Немає певності щодо того, чи є повідомлення непотребом

en: Message Location
uk: Місцезнаходження повідомлення

en: contains Sender
uk: містить відправника

en: does not contain Sender
uk: не містить відправника

en: Match All
uk: Відповідає усім

en: Delete
uk: Вилучити

en: Stop Processing
uk: Зупинити обробку

en: Set Label
uk: Встановити позначку

en: Unset Label
uk: Скасувати позначку

en: Assign Color
uk: Призначити колір

en: Unset Color
uk: Невказаний колір

en: Assign Score
uk: Призначити вагу

en: Adjust Score
uk: Скоригувати вагу

en: Set Status
uk: Встановити стан

en: Deleted
uk: Вилучено

en: Unset Status
uk: Скинути стан

en: Learn as Junk
uk: Вивчити як _спам

en: Beep
uk: Звукове повідомлення

en: Play Sound
uk: Відтворити звук

en: Run Program
uk: Запустити програму

en: Forward to
uk: Переслати

en: with
uk: з

en: Importing Elm data
uk: Імпортування даних Elm

en: Evolution Elm importer
uk: Компонент Evolution імпорту з Elm

en: Import mail from Elm.
uk: Імпорт пошти з програми Elm.

en: _Destination folder:
uk: _Цільова тека:

en: Select folder
uk: Вибрати теку

en: Select folder to import into
uk: Виберіть теку у яку імпортувати

en: Showing only first few messages, more will be imported
uk: Показано лише перші декілька повідомлень, інші буде імпортовано

en: Berkeley Mailbox (mbox)
uk: Скринька Berkeley (mbox)

en: Importer Berkeley Mailbox format folders
uk: Імпорт тек у форматі Berkeley Mailbox (mbox)

en: %d Address | %d Addresses
uk[0]: %d адреса
uk[1]: %d адреси
uk[2]: %d адрес
uk[3]: %d адреса

en: Evolution KMail importer
uk: Імпортування KMail

en: Import mail and contacts from KMail.
uk: Імпортувати пошту і контакти з KMail.

en: Importing mailbox
uk: Імпортується поштова скринька

en: Importing mail and contacts from KMail
uk: Імпортування пошту і контакти з KMail

note: Destination folder, was set in our widget
en: Importing “%s”
uk: Імпортування «%s»

en: Scanning %s
uk: Сканування %s

en: Importing Pine data
uk: Імпорт даних з Pine

en: Evolution Pine importer
uk: Компонент Evolution імпорту з Pine

en: Import mail from Pine.
uk: Імпорт пошти з Pine.

en: Mail to %s
uk: Пошта до %s

en: Mail from %s
uk: Пошта від %s

en: Subject is %s
uk: Тема - %s

en: %s mailing list
uk: Список розсилки %s

en: Add Filter Rule
uk: Додати правило фільтрування

note: Translators: The first %s is name of the affected * filter rule(s), the second %s is URI of the removed * folder. For more than one filter rule is each of * them on a separate line, with four spaces in front * of its name, without quotes.
en: The filter rule “%s” has been modified to account for the deleted folder
    “%s”. | The following filter rules
    %s have been modified to account for the deleted folder
    “%s”.
uk[0]: Правило фільтрування «%s» було змінено, щоб відповідати за вилучену теку
    «%s».
uk[1]: Наступні правила фільтрування
    %s були змінені щоб відповідати за вилучену теку
    «%s».
uk[2]: Наступні правила фільтрування
    %s були змінені щоб відповідати за вилучену теку
    «%s».
uk[3]: Наступні правила фільтрування
    %s були змінені щоб відповідати за вилучену теку
    «%s».

en: Open Message Filters
uk: Відкрити фільтри повідомлень

en: Set custom junk header
uk: Вказати власний заголовок спаму

en: All new emails with header that matches given content will be automatically filtered as junk
uk: Усі нові листи із заголовком, який збігається із заданим вмістом, буде автоматично відсіяно як спам

en: Header name
uk: Назва заголовку

en: Header content
uk: Вміст заголовка

en: Default Behavior
uk: Типова поведінка

note: Translators: The text is followed by the format combo with values like
en: For_mat messages in
uk: Ф_орматувати повідомлення у

en: Automatically insert _emoticons
uk: Автоматично вставляти _емоцій

en: Use Un_icode characters for emoticons
uk: Вживати _унікодні символи для емоцій

en: Always request rea_d receipt
uk: _Запитувати підтвердження про прочитання

en: Always request Deli_very Status Notification
uk: Завжди надсилати запит на спові_щення про отримання

en: Encode filenames in an _Outlook/GMail way
uk: Кодувати назви файлів відповідно до _Outlook/GMail

en: Send messages through Outbo_x folder
uk: Надіслати повідомлення через теку _Вихідні

en: Number of characters for word w_rapping:
uk: Число символів для перенесення _слів:

en: Ch_aracter encoding:
uk: _Кодування символів:

en: Replies and Forwards
uk: Відповіді та переслані

en: _Reply style:
uk: Стиль _відповіді:

en: _Forward style:
uk: Стиль _пересилання:

en: _Language:
uk: _Мова:

en: Include si_gnature in new messages only
uk: Додавати пі_дпис тільки в нових повідомленнях

en: Ig_nore Reply-To: for mailing lists
uk: _Ігнорувати відповісти на: для списків листування.

en: Gro_up Reply goes only to mailing list, if possible
uk: _Групові відповіді йдуть лише до списку листування, якщо це можливо

en: Digitally _sign messages when original message signed (PGP or S/MIME)
uk: Цифровий _підпис листів, коли первісний лист підписано (PGP або S/MIME)

en: _Wrap quoted text in replies
uk: З_гортати цитований текст у відповідях

en: _Attach multiple messages as separate files
uk: Д_олучати повідомлення як окремі файли

[ctx: ReplyForward]
en: Inline
uk: Вбудувати

en: Sig_natures
uk: П_ідписи

en: Signatures
uk: Підписи

en: _Languages
uk: _Мова

en: Languages Table
uk: Таблиця мов

en: The list of languages here reflects only the languages for which you have a dictionary installed.
uk: Список мов відображує лише ті мови, для яких встановлено словники.

en: Check spelling while I _type
uk: Перевіряти правопис під час набору _тексту

en: To help avoid email accidents and embarrassments, ask for confirmation before taking the following checkmarked actions:
uk: Щоб уникнути нещасних випадків і дрібних неприємностей, запитуйте про підтвердження перед виконанням таких позначених дій:

note: This is in the context of: Ask for confirmation before...
en: Sending a message with an _empty subject line
uk: Надсилання листа з _порожнім рядком теми

note: This is in the context of: Ask for confirmation before...
en: Sending a message with only _Bcc recipients defined
uk: Надсилання листа лише з вказаним  п_рихованими одержувачами

note: This is in the context of: Ask for confirmation before...
en: Sending a message to many _To and CC recipients
uk: Надсилання листа багатьом _одержувачам у полях «Кому» і «Копія»

note: This is in the context of: Ask for confirmation before...
en: Sending a _private reply to a mailing list message
uk: Надсилання _особистої відповіді на лист списку листування

note: This is in the context of: Ask for confirmation before...
en: Sending a reply to a large _number of recipients
uk: Надсилання відповіді до великої _кількості одержувачі

note: This is in the context of: Ask for confirmation before...
en: Allowing a _mailing list to redirect a private reply to the list
uk: Дозвіл списку _листування перенаправляти особисті відповіді в список

note: This is in the context of: Ask for confirmation before...
en: Sending a message with _recipients not entered as mail addresses
uk: Надсилання листа з о_держувачем, адресу якого не введено

note: This is in the context of: Ask for confirmation before...
en: Sending a message using _key accelerator (Ctrl+Enter)
uk: Надсилання листа за допомогою _клавішного скорочення (Ctrl+Enter)

note: Translators:
en: Before composer _format changes from HTML to Plain Text
uk: Перед зміною _формату редактора з  HTML на простий текст

note: This is in the context of: Ask for confirmation before...
en: Sending a message with _attachments which changed since being attached
uk: Надсилання повідомлення з д_олученнями, до яких внесено зміни з моменту долучення

en: Sending an _HTML mail to contacts that do not want them
uk: Надсилання _HTML-пошти контактам, які не бажають отримувати такі повідомлення

en: Addresses or domains which accept HTML messages:
uk: Адреси або домени, які приймають повідомлення HTML:

en: Confirmations
uk: Підтвердження

note: Translators: Label of a frame with a list of folders for which to use selected account in Send account overrides
en: Use for Folders
uk: Використовувати для тек

note: Translators: Label of a frame with a list of recipients for whom to use selected account in Send account overrides
en: Use for Recipients
uk: Використовувати для одержувачів

note: Translators: Label of a frame with a list of configured accounts in Send account overrides
en: Account
uk: Обліковий запис

en: Send account overrides
uk: Надіслати відмови облікового запису

en: Assign which account should be used as a send account for respective folders or recipients, an override for usual send account detection. List of recipients can contain partial addresses or names. The name and the address parts are compared separately.
uk: Призначити, який обліковий запис слід використовувати як відправника для відповідної теки чи одержувачів, відмови для звичайного виявлення облікового запису відправника. Перелік одержувачів може містити неповні адреси або ім'я. Частини імен і адрес зіставляються окремо.

en: _Folder override has precedence over Recipient override
uk: Нехтування _теки має перевагу над нехтуванням одержувача

en: Send Account
uk: Обліковий запис відправника

en: Start up
uk: Запуск

en: Check for new _messages on start
uk: Перевіряти на нові _листи під часу запуску

en: Check for new messa_ges in all active accounts
uk: Перевіряти на нові _листи в усіх активних облікових записах

en: Message Display
uk: Показ повідомлень

en: _Use the same fonts as other applications
uk: _Використовувати такі ж шрифти, як і інші програми

en: S_tandard Font:
uk: _Стандартний шрифт:

en: Select HTML fixed width font
uk: Виберіть шрифт HTML фіксованої ширини

en: Select HTML variable width font
uk: Виберіть шрифт HTML змінної ширини

en: Fix_ed Width Font:
uk: Шрифт не_змінної ширини:

en: Minimum Font _Size:
uk: Мінімальний _розмір шрифту:

note: Translators: This is part of
en: (in pixels)
uk: (у пікселях)

en: _Mark messages as read after
uk: _Позначати повідомлення як «Прочитані» через

en: Highlight _quotations with
uk: Висвітлювати _цитування

en: Pick a color
uk: Вибір кольору

en: color
uk: колір

en: Default character e_ncoding:
uk: Типовий _набір символів:

en: Apply the same _view settings to all folders
uk: Застосувати однаковий _перегляд налаштувань для всіх тек

en: F_all back to threading messages by subject
uk: Повернутись до розбиття повідомлень на гілки за _темою

en: Group messages to _flat threads
uk: Групувати повідомлення до п_лоских гілок

en: Delete Mail
uk: Вилучити лист

en: Empty _trash folders
uk: _Спорожнити всі теки

en: Confirm _when expunging a folder
uk: _Питати підтвердження при очищенні вилучених повідомлень

en: Confirm when emptying a _Junk folder
uk: Підтверджувати про очищення теки _спаму

en: Go to the previ_ous message after message deletion
uk: Переходити на п_опереднє повідомлення після вилучення поточного

en: Archive Mail
uk: Архівувати пошту

en: Archive folder to use for On This Computer messages
uk: Архівна тека для листів на цьому комп'ютері

en: On This Computer A_rchive folder:
uk: _Архівна тека на цьому комп'ютері:

note: If enabled, show animation; if disabled, only display a static image without any animation
en: _Show animated images
uk: _Показувати рухомі зображення

en: Unset colors provided in HTML mails in message previe_w
uk: Скидати кольори з повідомлень у HTML на панелі поп_ереднього перегляду

en: Loading Remote Content
uk: Завантаження віддаленого вмісту

en: _Never load remote content from the Internet
uk: _Ніколи не завантажувати віддалений вміст з інтернету

en: _Load remote content only in messages from contacts
uk: _Завантажувати віддалений вміст лише в листах від контактів

en: _Always load remote content from the Internet
uk: _Завжди не завантажувати віддалений вміст з інтернету

en: Notify about _missing remote content in the message preview
uk: Сповіщати про _брак віддаленого вмісту в перегляді листа

en: Add
uk: Додати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Allow for sites:
uk: Дозволити для сайтів:

en: Allow for senders:
uk: Дозволити для відправників:

en: HTML Messages
uk: Повідомлення HTML

en: Sender Photograph
uk: Фотографія відправника

en: _Show the photograph of sender in the message preview
uk: Показувати фотографію _відправника у панелі перегляду пошти

en: Search libra_vatar.org for the photograph of sender
uk: Шукати на libra_vatar.org фотографію відправника

en: Displayed Message Headers
uk: Показані заголовки листів

en: Show _full mail addresses in message preview
uk: Показати _повну поштову адресу у попередньому перегляді повідомлень

en: Mail Headers Table
uk: Таблиця поштових заголовків

en: Re_set
uk: С_кинути

en: Message List User Headers
uk: Заголовки користувача у списку повідомлень

en: Message List User Headers Table
uk: Таблиця заголовків користувача у списку повідомлень

en: Date/Time Format
uk: Формат дати та часу

en: Check incoming _messages for junk
uk: Перевіряти вхідні _повідомлення на спам

en: _Delete junk messages
uk: В_илучити листи зі спамом

en: _Prompt before marking message as junk
uk: _Питати до позначення повідомлення як спаму

en: Junk Test Options
uk: Параметри тестування спаму

en: Do not mar_k messages as junk if sender is in my address book
uk: _Не позначати повідомлення як спам, якщо відправник у моїй адресній книзі

en: _Lookup in local address book only
uk: Переглядати теки _локальну адресну книгу

en: Check cu_stom headers for junk
uk: Перевіряти _інші заголовки на спам

en: Ask for confirmation before taking the following checkmarked actions:
uk: Запитувати про підтвердження перед виконанням таких позначених дій:

note: This is in the context of: Ask for confirmation before...
en: Check whether Evolution is the _default mailer
uk: Перевірити чи є Evolution _типовою поштовою програмою

note: This is in the context of: Ask for confirmation before...
en: Emptying the _Trash
uk: Спорожняємо те_ку «Вилучені»

note: This is in the context of: Ask for confirmation before...
en: Tries to _open 10 or more messages at once
uk: При спробі від_крити 10 чи більше повідомлень одночасно

note: This is in the context of: Ask for confirmation before...
en: Marking _all messages as read
uk: Позначенні _усіх повідомлень як прочитаних

note: This is in the context of: Ask for confirmation before...
en: Deleting messages in _search folder
uk: Вилученні повідомлень у те_ці пошуку

note: This is in the context of: Ask for confirmation before...
en: Copy _folder by drag-and-drop in folder tree
uk: Копіюванні _теки перетягуванням зі скиданням у дереві тек

note: This is in the context of: Ask for confirmation before...
en: _Move folder by drag-and-drop in folder tree
uk: При п_ереміщенні теки перетягуванням зі скиданням у дереві тек

note: This is in the context of: Ask for confirmation before...
en: Sort message list on _header click
uk: Упорядковувати список повідомлень за _клацанням на заголовку

en: No encryption
uk: Без шифрування

en: TLS encryption
uk: Шифрування TLS

en: SSL encryption
uk: Шифрування SSL

en: Call
uk: Виклик

en: Do Not Forward
uk: Не переслати

en: Follow-Up
uk: До виконання

en: For Your Information
uk: До відома

en: Forward
uk: Переслати

en: No Response Necessary
uk: Можна не відповідати

en: Reply
uk: Відповісти

en: Reply to All
uk: Відповісти всім

en: Review
uk: Перевірити

en: The messages you have selected for follow up are listed below.
    Please select a follow up action from the “Flag” menu.
uk: Повідомлення, які ви обрали для подальшої роботи, наведено нижче. Будь ласка, виберіть відповідну дію в меню «Ознака».

en: _Flag:
uk: _Ознака:

en: _Due By:
uk: _Термін до:

note: Translators: Flag Completed
en: Co_mpleted
uk: _Завершено

en: License Agreement
uk: Ліцензійна угода

en: _No
uk: _Ні

en: _Accept License
uk: _Прийняти ліцензію

en: _Tick this to accept the license agreement
uk: Від_значте це, щоб прийняти ліцензійну угоду

en: Invalid authentication
uk: Непідтримувана автентифікація

en: This server does not support this type of authentication and may not support authentication at all.
uk: Цей сервер не підтримує автентифікацію цей тип автентифікації, та, можливо, не підтримує автентифікацію взагалі.

en: Your login to your server “{0}” as “{0}” failed.
uk: Ваш вхід на сервер «{0}» як «{0}» був невдалий.

en: Check to make sure your password is spelled correctly. Remember that many passwords are case sensitive; your caps lock might be on.
uk: Перевірте чи ваш пароль введений правильно. Пам'ятайте, що більшість паролів чутлива до регістру символів; можливо у вас натиснута клавіша CapsLock.

en: Are you sure you want to send a message in HTML format?
uk: Надіслати повідомлення у форматі HTML?

en: Please make sure the following recipients are willing and able to receive HTML email:
    {0}
uk: Перевірте, чи наступні адресати бажають приймати пошту у форматі HTML:
    {0}

en: Are you sure you want to send a message without a subject?
uk: Надіслати повідомлення без теми?

en: Adding a meaningful Subject line to your messages will give your recipients an idea of what your mail is about.
uk: Додавання змістовного рядка теми для ваших повідомлень надасть адресатам уяву про зміст вашого повідомлення.

en: Are you sure you want to send a message with only BCC recipients?
uk: Надіслати повідомлення лише до отримувачів прихованої копії?

en: The contact list you are sending to is configured to hide list recipients.
    
    Many email systems add an Apparently-To header to messages that only have BCC recipients. This header, if added, will list all of your recipients in your message. To avoid this, you should add at least one To: or CC: recipient.
uk: Список контактів, який ви надсилаєте, налаштований на приховування переліку отримувачів.
    
    Багато поштових систем додають заголовок Apparently-To до повідомлень, які мають лише отримувачів прихованої копії (BCC). У цьому заголовку, якщо він додається, перераховуються усі отримувачі вашого повідомлення. Щоб цього уникнути, необхідно додати принаймні одну адресу у поле Кому: або Копія:.

en: Many email systems add an Apparently-To header to messages that only have BCC recipients. This header, if added, will list all of your recipients to your message anyway. To avoid this, you should add at least one To: or CC: recipient.
uk: Багато поштових систем додають заголовок Apparently-To до повідомлень, які мають лише отримувачів прихованої копії (BCC). У цьому заголовку, якщо він додається, перераховуються усі отримувачі вашого повідомлення. Щоб цього уникнути, необхідно додати принаймні одну адресу у поле Кому: або Копія:.

en: Are you sure you want to send a message with invalid address?
uk: Надіслати повідомлення з некоректною адресою?

en: The following recipient was not recognized as a valid mail address:
    {0}
uk: Адресу електронної пошти наступного отримувача не розпізнано як коректну:
    {0}

en: Are you sure you want to send a message with invalid addresses?
uk: Надіслати повідомлення з некоректними адресами?

en: The following recipients were not recognized as valid mail addresses:
    {0}
uk: Адреси електронної пошти наступних отримувача не розпізнано як коректні:
    {0}

en: Send private reply?
uk: Надіслати особисту відповідь?

en: You are replying privately to a message which arrived via a mailing list, but the list is trying to redirect your reply to go back to the list. Are you sure you want to proceed?
uk: Ви відповідаєте особисто на лист, який прийшов через список листування, однак список намагається перенаправити вашу відповідь назад у список. Продовжити?

en: Reply _Privately
uk: Відповісти _особисто

en: You are replying to a message which arrived via a mailing list, but you are replying privately to the sender; not to the list. Are you sure you want to proceed?
uk: Ви відповідаєте на лист, який прийшов через список листування, однак ви відповідаєте особисто відправнику; не у список. Продовжити?

en: Send reply to all recipients?
uk: Надіслати відповідь усім одержувачам?

en: You are replying to a message which was sent to many recipients. Are you sure you want to reply to ALL of them?
uk: Ви відповідаєте на лист, який надіслано кільком одержувачам. Відповісти їм усім?

en: This message cannot be sent because you have not specified any recipients
uk: Це повідомлення не може бути надіслане, тому що не вказаний жоден отримувач

en: Please enter a valid email address in the To: field. You can search for email addresses by clicking on the To: button next to the entry box.
uk: Введіть правильну електронну адресу у поле Кому:. Можна виконати пошук адрес, натисканням на кнопці «Кому:» розташованій за полем вводу.

en: Use default drafts folder?
uk: Використовувати типову теку чернеток?

en: Unable to open the drafts folder for this account. Use the system drafts folder instead?
    
    The reported error was “{0}”.
uk: Неможливо відкрити теку чернеток для цього облікового запису. Скористатися натомість текою загальносистемних чернеток?
    
    Повідомлено про помилку «{0}».

en: Use _Default
uk: _Типову

en: Are you sure you want to permanently remove all the deleted messages in folder “{0}”?
uk: Ви дійсно бажаєте остаточно вилучити всі видалені повідомлення в теці «{0}»?

en: If you continue, you will not be able to recover these messages.
uk: Якщо ви продовжите, ви не зможете відновити ці повідомлення.

en: _Expunge
uk: Вик_реслити

en: Are you sure you want to permanently remove all the deleted messages in all folders?
uk: Остаточно вилучити всі вилучені повідомлення з усіх тек?

en: _Empty Trash
uk: О_чистити смітник

en: Opening too many messages at once may take a long time.
uk: Для відкривання надто великої кількості повідомлень одночасно може знадобитись багато часу.

en: _Open Messages
uk: _Відкрити повідомлення

en: You have unsent messages, do you wish to quit anyway?
uk: Є невідіслані повідомлення! Бажаєте вийти попри все?

en: If you quit, these messages will not be sent until Evolution is started again.
uk: Якщо ви вийдете, ці повідомлення не будуть надіслані доки Evolution не буде запущений знову.

note: Translators: the {0} is replaced with an operation name, which failed. It can be basically anything run asynchronously, like "Fetching Mail", "Sending message" and others, mostly from mail-ops.c file.
en: Error while {0}.
uk: Помилка при {0}.

en: Error while performing operation.
uk: Помилка при виконанні операції.

en: Enter password.
uk: Введіть пароль.

en: Error loading filter definitions.
uk: Помилка при завантаженні визначення фільтру.

en: Cannot save to directory “{0}”.
uk: Неможливо зберегти у каталог «{0}».

en: Cannot save to file “{0}”.
uk: Неможливо зберегти у файл «{0}».

en: Cannot create the save directory, because “{1}”
uk: Неможливо створити каталог збереження, оскільки «{1}».

en: Cannot create temporary save directory.
uk: Не вдалося створити тимчасовий каталог збереження.

en: File exists but cannot overwrite it.
uk: Файл існує, але не може бути перезаписаний.

en: File exists but is not a regular file.
uk: Файл існує або не є звичайним файлом.

en: Cannot delete folder “{0}”.
uk: Неможливо вилучити каталог «{0}».

en: Cannot delete system folder “{0}”.
uk: Неможливо вилучити системний каталог «{0}».

en: System folders are required for Evolution to function correctly and cannot be renamed, moved, or deleted.
uk: Системні теки потрібні Evolution для коректної роботи та не можуть бути перейменовані, переміщені або вилучені.

en: Failed to expunge folder “{0}”.
uk: Не вдалося очистити теку «{0}».

en: Failed to refresh folder “{0}”.
uk: Не вдалося оновити теку «{0}».

en: Cannot rename or move system folder “{0}”.
uk: Неможливо перейменувати або перемістити системну теку «{0}».

en: Really delete folder “{0}” and all of its subfolders?
uk: Дійсно вилучити теку «{0}» та всі її підтеки?

en: If you delete the folder, all of its contents and its subfolders’ contents will be deleted permanently.
uk: Якщо ви вилучите теку, весь її вміст та вміст її підтек буде вилучено назавжди.

en: Really unsubscribe folder “{0}”?
uk: Дійсно відписатися від теки «{0}».

en: If you unsubscribe the folder, it might not be visible in the Evolution, while still being available on the server. You can re-subscribe in Folder→Subscriptions... menu.
uk: Якщо ви скасуєте підписку на теку, вона може бути невидимою в Evolution, але вона все ще доступна на сервері. Ви можете повторно підписатися на неї в меню Тека → Підписки ….

en: Do _Not Unsubscribe
uk: Не _відписуватись

en: Really delete folder “{0}”?
uk: Дійсно вилучити теку «{0}»?

en: If you delete the folder, all of its contents will be deleted permanently.
uk: Якщо ви вилучите теку, весь її вміст та вміст всіх її підтек буде остаточно вилучено.

en: These messages are not copies.
uk: Ті листи не є копіями.

en: Messages shown in Search Folders are not copies. Deleting them from a Search Folder will delete the actual messages from the folder or folders in which they physically reside. Do you really want to delete these messages?
uk: Листи показані в теках пошуку не є копіями. Вилучення їх з теки пошуку вилучить справжні листи з теки або тек, у яких вони фізично перебувають. Вилучити ті листи?

en: Cannot rename “{0}” to “{1}”.
uk: Не вдалося перейменувати «{0}» на «{1}».

en: A folder named “{1}” already exists. Please use a different name.
uk: Тека з назвою «{1}» вже існує. Виберіть іншу назву.

en: Cannot move folder “{0}” to “{1}”.
uk: Не вдалося перемістити теку «{0}» до «{1}».

en: Cannot open source folder. Error: {2}
uk: Неможливо відкрити теку з кодом. Помилка: {2}

en: Cannot open target folder. Error: {2}
uk: Неможливо відкрити цільову теку. Помилка: {2}

en: Cannot copy folder “{0}” to “{1}”.
uk: Не вдалося скопіювати теку «{0}» до «{1}».

en: Cannot create folder “{0}”.
uk: Не вдалося створити теку «{0}».

en: Cannot open folder. Error: {1}
uk: Неможливо відкрити теку. Помилка: {1}

en: Cannot save changes to account.
uk: Не вдалося зберегти зміни у обліковому записі.

en: You have not filled in all of the required information.
uk: Ви ще не ввели потрібну інформацію.

en: You may not create two accounts with the same name.
uk: Не можна створювати два облікових рахунки з однаковою назвою.

en: Are you sure you want to delete account “{0}”?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити обліковий запис «{0}»?

en: If you proceed, the account information will be deleted permanently.
uk: Якщо ви продовжите, обліковий запис буде остаточно вилучено.

en: Are you sure you want to delete this account and all its proxies?
uk: Вилучити цей обліковий запис та усі його проксі?

en: If you proceed, the account information and
    all proxy information will be deleted permanently.
uk: Якщо ви продовжите, відомості про обліковий рахунок
    та вся прикладена інформацію будуть остаточно вилучено.

en: Are you sure you want to disable this account and delete all its proxies?
uk: Вилучити це обліковий запис та усі його проксі?

en: If you proceed, all proxy accounts will be deleted permanently.
uk: Якщо ви продовжите, відомості про обліковий запис будуть остаточно вилучено.

en: Do _Not Disable
uk: _Не вимикати

en: _Disable
uk: _Вимкнено

en: Cannot edit Search Folder “{0}” as it does not exist.
uk: Неможливо відредагувати теку пошуку «{0}», оскільки її не існує

en: This folder may have been added implicitly,
    go to the Search Folder editor to add it explicitly, if required.
uk: Ця тека має бути додана явно, перейдіть у
    редактор віртуальних тек, щоб явно її додати, якщо потрібно.

en: Cannot add Search Folder “{0}”.
uk: Неможливо додати теку пошуку «{0}».

en: A folder named “{0}” already exists. Please use a different name.
uk: Тека з назвою «{0}» вже існує. Виберіть іншу назву.

en: Search Folders automatically updated.
uk: Віртуальні теки автоматично оновлені.

en: Mail filters automatically updated.
uk: Поштові фільтри автоматично оновлені.

en: Missing folder.
uk: Неіснуюча тека.

en: You must specify a folder.
uk: Необхідно вказати теку.

en: You must name this Search Folder.
uk: Цій віртуальній теці необхідно дати назву.

en: No folder selected.
uk: Не вибрано жодної теки.

en: You must specify at least one folder as a source.
    Either by selecting the folders individually, and/or by selecting all local folders, all remote folders, or both.
uk: Необхідно вказати принаймні одну теку як джерело.
    Або шляхом вибору окремих тек, та/чи шляхом вибору усіх
    локальних тек, усіх віддалених тек, або обома способами.

en: Problem migrating old mail folder “{0}”.
uk: Проблема перенесення старої теки з поштою «{0}».

en: A non-empty folder at “{1}” already exists.
    
    You can choose to ignore this folder, overwrite or append its contents, or quit.
uk: Непорожня тека на «{1}» вже існує. 
    Ви можете вибрати один із таких варіантів: ігнорувати цю теку, переписати або додати її вміст або вийти.

en: _Overwrite
uk: _Переписати

en: _Append
uk: _Додати

en: Evolution’s local mail format has changed.
uk: Локальний формат пошти Evolution змінився.

en: Evolution’s local mail format has changed from mbox to Maildir. Your local mail must be migrated to the new format before Evolution can proceed. Do you want to migrate now?
    
    An mbox account will be created to preserve the old mbox folders. You can delete the account after ensuring the data is safely migrated. Please make sure there is enough disk space if you choose to migrate now.
uk: Локальний формат пошти в Evolution змінився з mbox на Maildir. Ваша локальна пошта повинна бути перенесена до нового формату, перш ніж Evolution може продовжити роботу. Ви хочете здійснити перенесення зараз?
    
    Буде створено обліковий запис mbox для збереження старих тек mbox. Ви можете вилучити обліковий запис після того, як дані будуть безпечно перенесено. Перевірте, чи достатньо місця на диску, якщо ви вирішите перенести все зараз.

en: _Exit Evolution
uk: _Вийти з Evolution

en: _Migrate Now
uk: _Перенести зараз же

en: Unable to read license file.
uk: Не вдалося прочитати файл ліцензії.

en: Cannot read the license file “{0}”, due to an installation problem. You will not be able to use this provider until you can accept its license.
uk: Не вдалося прочитати файл ліцензії «{0}» через проблему з інсталяцією. Ви не зможете скористатись цим постачальником, поки не приймете його умови ліцензування.

en: Please wait.
uk: Будь ласка, зачекайте.

en: Querying server for a list of supported authentication mechanisms.
uk: Для запитаного механізму автентифікації вимагається шифрування.

en: Failed to query server for a list of supported authentication mechanisms.
uk: Не вдалось одержати інформацію про перелік підтримуваних механізмів автентифікації сервера.

en: Failed to get server setup.
uk: Не вдалося налаштувати сервер.

en: Synchronize folders locally for offline usage?
uk: Синхронізувати каталоги для автономної роботи?

en: Do you want to locally synchronize the folders that are marked for offline usage?
uk: Синхронізувати каталоги, що призначені для автономної роботи, з локальним комп'ютером?

en: Do _Not Synchronize
uk: _Не синхронізувати

en: _Synchronize
uk: _Синхронізувати

en: Do you want to mark all messages as read?
uk: Позначити всі повідомлення як прочитані?

en: This will mark all messages as read in the selected folder.
uk: Усі листи у вибраній теці буде призначено як прочитані.

en: Also mark messages in subfolders?
uk: Позначити повідомлення у підтеках?

en: Do you want to mark messages as read in the current folder only, or in the current folder as well as all subfolders?
uk: Позначити повідомлення прочитаними лише у поточних теках або у теці та усіх підтеках?

en: In Current Folder and _Subfolders
uk: У поточній теці та до_лучених теках

en: In Current _Folder Only
uk: Лише у пото_чній теці

en: _Always In Current Folder Only
uk: З_авжди лише у поточній теці

en: Should Evolution close this window when replying or forwarding?
uk: Чи варто закривати це вікно, коли відповідаєте або пересилаєте?

en: _Yes, Always
uk: _Так, завжди

en: _No, Never
uk: _Ні, ніколи

en: Copy folder in folder tree.
uk: Скопіювати теку в дерево тек.

en: Are you sure you want to copy folder “{0}” to folder “{1}”?
uk: Ви дійсно бажаєте скопіювати теку «{0}» до теки «{1}»?

en: Do _not copy
uk: _Не копіювати

en: _Always copy
uk: _Завжди копіювати

en: N_ever copy
uk: Н_іколи не копіювати

en: Move folder in folder tree.
uk: Перемістити теку в дерево тек.

en: Are you sure you want to to move folder “{0}” to folder “{1}”?
uk: Ви дійсно бажаєте перемістити теку «{0}» до теки «{1}»?

en: Do _not move
uk: _Не переміщати

en: _Always move
uk: _Завжди переміщати

en: N_ever move
uk: Н_іколи не переміщати

en: This message cannot be sent because the account you chose to send with is not enabled
uk: Це повідомлення не може бути надіслане, вибраний обліковий рахунок вимкнений

en: Please enable the account or send using another account.
uk: Включіть обліковий запис або використовуйте для надсилання інший запис.

en: This message cannot be sent because there is no mail account configured
uk: Це повідомлення не може бути надіслане, оскільки не налаштовано облікового запису пошти

en: There had not been found any active mail account to send the message. Create or enable one first, please.
uk: Не було знайдено жодного активного облікового запису пошти для надсилання повідомлення. Спершу створіть або увімкніть його, будь ласка.

en: Mail Deletion Failed
uk: Помилка вилучення пошти

en: You do not have sufficient permissions to delete this mail.
uk: Недостатньо прав для вилучення цього листа.

en: “Check Junk” Failed
uk: Перевірка спаму зазнала невдачі

en: “Report Junk” Failed
uk: Повідомлення про спам зазнало невдачі

en: “Report Not Junk” Failed
uk: Повідомлення про не спам зазнало невдачі

en: Remove duplicate messages?
uk: Вилучити листи, які повторюються?

en: No duplicate messages found.
uk: Не знайдено повторів листів.

note: Translators: {0} is replaced with a folder name
en: Folder “{0}” doesn’t contain any duplicate message.
uk: Тека «{0}» не містить жодних дублікатів повідомлень

en: Failed to connect account “{0}”.
uk: Не вдалося приєднати обліковий запис «{0}».

en: Failed to disconnect account “{0}”.
uk: Не вдалося від'єднати обліковий запис «{0}».

en: Failed to unsubscribe from folder “{0}”.
uk: Не вдалося відписатись від теки «{0}».

en: Unable to retrieve message.
uk: Неможливо одержати лист.

en: Message is not available in offline mode.
uk: Лист недоступний поза мережею.

en: This can be due to the message not being downloaded yet. The folder, or the account, can be marked for offline synchronization. Then, once the account is online again, use File→Download Messages for Offline Usage, when this folder is selected, to make sure that all the messages in the folder will be available in offline mode.
uk: Це може бути пов'язано з тим, що повідомлення ще не отримано. Теку або обліковий запис можна позначити для автономної синхронізації. Потім, коли обліковий запис буде знову в мережі, скористайтеся пунктом меню «Файл → Завантажити повідомлення для автономного використання», коли вибрано цю теку, щоб забезпечити доступність усіх повідомлень в автономному режимі.

en: Failed to open folder.
uk: Не вдалось відкрити теку.

en: Failed to find duplicate messages.
uk: Не вдалося знайти повторюваних листів.

en: Failed to retrieve messages.
uk: Не вдалося одержати повідомлення.

en: Failed to mark messages as read.
uk: Не вдалося зазначити лист як прочитаний.

en: Failed to remove attachments from messages.
uk: Не вдалося вилучити долучення з листів.

en: Failed to download messages for offline viewing for account “{0}”.
uk: Не вдалося отримати повідомлення для автономного перекладу з облікового запису «{0}».

en: Failed to save messages to disk.
uk: Не вдалося зберегти листи на диску.

en: Hidden file is attached.
uk: Прихований файл долучено.

en: The attachment named {0} is a hidden file and may contain sensitive data. Please review it before sending.
uk: Долучення з назвою {0} — прихований файл і може містити конфіденційні дані. Перегляньте їх перед надсиланням.

en: Printing failed.
uk: Не вдалось надрукувати.

en: The printer replied “{0}”.
uk: Відповідь принтера «{0}».

en: Could not perform this operation on {0}.
uk: Неможливо виконати цю операцію на {0}.

en: You must be working online to complete this operation.
uk: Потрібно бути в мережі, щоб завершити цю операцію.

en: Message from “{0}” account:
uk: Повідомлення від облікового запису «{0}».

en: Failed to mark thread to be ignored in folder “{0}”
uk: Не вдалося позначити гілку ігнорованою в теці «{0}»

en: Failed to unmark thread from being ignored in folder “{0}”
uk: Не вдалося зняти позначку ігнорованої з гілки у теці «{0}»

en: Failed to mark subthread to be ignored in folder “{0}”
uk: Не вдалося позначити підгілку ігнорованою в теці «{0}»

en: Failed to unmark subthread from being ignored in folder “{0}”
uk: Не вдалося зняти позначку ігнорованої з підгілки в теці «{0}»

note: Translators: This constructs a string like "Follow-up, Completed on Tuesday, January 13, 2009"
en: {0}, Completed on {1}
uk: {0}, завершено у {1}

note: Translators: This constructs a string like "Follow-up by Tuesday, January 13, 2009"
en: {0} by {1}
uk: {0} від {1}

note: Translators: This constructs a string like "Overdue: Follow-up by Tuesday, January 13, 2009"
en: Overdue: {0} by {1}
uk: Прострочено: {0} від {1}

en: This message note has been changed, but has not been saved.
uk: Змінено цю примітку до листа, але не збережено.

note: Translators: {0} is the name of the folder where the delete of the message note failed.
en: Failed to delete message note in folder “{0}”
uk: Не вдалося вилучити примітку повідомлення у теці «{0}»

note: Translators: {0} is the name of the folder where the store of the message note failed.
en: Failed to store message note in folder “{0}”
uk: Не вдалося зберегти примітку повідомлення у теці «{0}»

en: Something has gone wrong when displaying the message
uk: Під час показу повідомлення сталася помилка

en: A WebKitWebProcess crashed when displaying the message. You can try again by moving to another message and back. If the issue persists, please file a bug report in GNOME GitLab.
uk: При показі повідомлення робота процесу WebKitWebProces закінчилась аварійно. Ви можете спробувати ще раз, перейшовши на інше повідомлення і назад. Якщо проблема не зникає, будь ласка, надішліть звіт про помилку в GNOME GitLab.

en: Something has gone wrong when displaying the signature
uk: Під час показу підпису сталася помилка

en: A WebKitWebProcess crashed when displaying the signature. You can try again by moving to another signature and back. If the issue persists, please file a bug report in GNOME GitLab.
uk: При показі підпису робота процесу WebKitWebProces закінчилась аварійно. Ви можете спробувати ще раз, перейшовши на інший підпис і назад. Якщо проблема не зникає, будь ласка, надішліть звіт про помилку в GNOME GitLab.

en: Are you sure you want to delete all the messages in the Junk folder?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити всі повідомлення у теці спаму?

en: These messages will be shown in the Trash folder, where they can be permanently deleted later.
uk: Ці повідомлення буде показано у теці «Смітник», звідки їх згодом можна буде вилучити остаточно.

en: _Empty Junk
uk: С_порожнити спам

en: Failed to empty Junk folder “{0}”
uk: Не вдалося спорожнити теку спаму «{0}»

en: Cannot archive messages
uk: Не вдалося архівувати повідомлення

en: No Archive folder is configured. Please configure one for the account in order to be able to archive messages.
uk: Не налаштовано теки архівування. Будь ласка, налаштуйте таку теку для облікового запису, щоб мати змогу архівувати повідомлення.

en: Failed to generate message list
uk: Не вдалось створити список повідомлень

en: _Mark as Junk
uk: Позначити як сп_ам

note: Translators: {0} is the name of the folder where the delete of the message note failed.
en: Label named “{0}” already exists
uk: Мітка з назвою «{0}» вже існує.

en: Choose a different name, please.
uk: Виберіть, будь ласка, іншу назву.

en: Do you wish to import OpenPGP key?
uk: Хочете імпортувати ключ OpenPGP?

en: Failed to import OpenPGP key
uk: Не вдалося імпортувати ключ OpenPGP

en: Change sort order of the message list?
uk: Змінити порядок сортування списку повідомлень?

en: Click in the list headers usually changes sort order. Choose what to do.
uk: клацання на заголовках списку, зазвичай, змінює порядок сортування. Визначтеся з тим, що слід робити.

en: _Sort
uk: _Впорядковувати

en: _Don’t Sort
uk: _Не впорядковувати

en: _Always Sort
uk: _Завжди впорядковувати

en: N_ever Sort
uk: Н_іколи не впорядковувати

en: Send mail with Pretty Good Privacy (PGP) public key?
uk: Надіслати повідомлення з відкритим ключем Pretty Good Privacy (PGP)?

en: The message contains your public PGP key, which the recipients can use to encrypt messages sent to you or to verify signatures made with this PGP key.
    
    This option is set for each mail account separately. You can find it in the Security tab of the mail account Properties.
uk: Повідомлення містить ваш відкритий ключ PGP, яким отримувачі зможуть скористатися для шифрування повідомлень, які надіслано вам, або для перевірки підписів, які створено за допомогою цього ключа PGP.
    
    Цей параметр встановлюється для кожного поштового облікового запису окремо. Ви можете знайти відповідний пункт на вкладці «Безпека» вікна «Властивості» поштового облікового запису.

en: _Send with Key
uk: _Надіслати з ключем

en: Send _without Key
uk: Надіслати _без ключа

en: _Always
uk: З_авжди

en: _Never
uk: Н_іколи

en: Canceling…
uk: Скасування…

en: Edit Message
uk: Редагування повідомлення

en: Open Outbox Folder
uk: Відкрити теку «Вихідні»

en: Send & Receive Mail
uk: Надсилання та одержання пошти

en: Cancel _All
uk: Скасувати _все

en: Updating…
uk: Оновлення…

en: Waiting…
uk: Очікуємо…

en: Checking for new mail at “%s”
uk: Перевірка нової пошти на «%s»

en: Deleting junk and expunging trash at “%s”
uk: Вилучення спаму та очищення смітника в «%s»

en: Deleting junk at “%s”
uk: Вилучення спаму у «%s»

en: Expunging trash at “%s”
uk: Очищення смітника в «%s»

en: Search Folders
uk: Теки пошуку

en: Edit Search Folder
uk: Редагування віртуальної теки

en: New Search Folder
uk: Нова віртуальна тека

en: Unseen
uk: Не прочитано

en: Seen
uk: Прочитано

en: Answered
uk: Дана відповідь

note: and unread
en: Forwarded
uk: Переслано

en: Lowest
uk: Найнижчий

en: Lower
uk: Низький

en: Higher
uk: Високий

en: Highest
uk: Найвищий

en: Generating message list
uk: Створення списку повідомлень

note: strftime format of a time, * in 12-hour format, without seconds.
en: Today %l:%M %p
uk: Сьогодні %I:%M %p

en: Yesterday %l:%M %p
uk: Вчора %l:%M %p

en: %a %l:%M %p
uk: %a, %I:%M %p

en: %b %d %Y
uk: %d %b %Y

en: User Header 1
uk: Заголовок користувача 1

en: User Header 2
uk: Заголовок користувача 2

en: User Header 3
uk: Заголовок користувача 3

en: Select all visible messages
uk: Вибрати всі видимі повідомлення

en: Messages
uk: Повідомлення

note: default follow-up flag name to use when clicked in the message list column
en: Follow-up
uk: Відповісти

en: Generating message list…
uk: Створення списку повідомлень…

en: No message satisfies your search criteria. Change search criteria by selecting a new Show message filter from the drop down list above or by running a new search either by clearing it with Search→Clear menu item or by changing the query above.
uk: Повідомлення не задовольняють вашим критеріям пошуку. Змініть критерій пошуку, вибравши новий фільтр показу повідомлень зі спадного списку вище або запустивши новий пошук через очищення його за допомогою пункту меню «Пошук → Очистити пункт меню» або зміну запиту вище.

en: There are no messages in this folder.
uk: У теці немає повідомлень.

en: Flagged
uk: Позначено

en: Received
uk: Отримано

en: Flag Status
uk: Стан ознаки

en: Follow Up Flag
uk: Ознака «До виконання»

en: Due By
uk: До

en: Messages To
uk: Лист до

en: Subject — Trimmed
uk: Тема — скорочено

en: Sender Mail
uk: Пошта відправника

en: Recipients Mail
uk: Пошта отримувачів

en: Body Preview
uk: Попередній перегляд вмісту

en: Correspondents
uk: Кореспонденти

en: Any header
uk: Будь-який заголовок

en: Subject or Addresses contains
uk: Тема або адреси містять

en: Recipients contain
uk: Отримувач містять

en: Message contains
uk: Повідомлення містить

en: Subject contains
uk: Тема містить

en: Sender contains
uk: Відправник містить

en: Body contains
uk: Вміст містить

en: Free form expression
uk: Вираз у довільній формі

en: Edit Collection
uk: Редагувати колекцію

en: Use for
uk: Використовувати для

en: _Mail
uk: _Пошта

en: C_alendar
uk: К_алендар

en: New Address Book
uk: Нова адресна книга

en: New Memo List
uk: Створити список приміток

en: Address Book Properties
uk: Властивості адресної книги

en: Calendar Properties
uk: Властивості календаря

en: Memo List Properties
uk: Властивості списку приміток

en: Task List Properties
uk: Властивості списку завдань

en: _Browse
uk: О_гляд

en: Browse a WebDAV (CalDAV or CardDAV) server and create, edit or delete address books, calendars, memo lists or task lists there
uk: Оглянути сервер WebDAV (CalDAV або CardDAV) і створювати, редагувати та вилучати адресні книги, календарі, списки приміток або списки завдань там

en: Title Bar Mode
uk: Режим смужки заголовка

en: Use buttons with _icons only
uk: Показувати лише к_нопки-піктограми

note: Translators: This belongs under "Title Bar Mode" setting, thus similar to "Title Bar Mode: Standard"
en: _Standard
uk: С_тандартний

en: Toolbar Icon Size
uk: Розмір піктограм панелі

note: Translators: this is in a sense of "Look & Feel of the icons"
en: Icons Look
uk: Вигляд піктограм

note: Translators: This is for "Icons Look: Autodetect"
en: Aut_odetect
uk: Авт_овизначення

note: Translators: This is for "Toolbar Icon Size: Small"
en: Sm_all
uk: _Малий

note: Translators: This is for "Icons Look: Prefer symbolic"
en: _Prefer symbolic
uk: _Перевага символічних

note: Translators: This is for "Toolbar Icon Size: Large"
en: _Large
uk: _Великий

note: Translators: This is for "Icons Look: Prefer regular"
en: Prefer _regular
uk: Перевага _звичайних

en: Layout
uk: Компонування

en: Show M_enu Bar
uk: _Показати панель меню

en: Show _Tool Bar
uk: Показати панель _інструментів

en: Show Side _Bar
uk: Показати _бічну панель

en: Show Stat_us Bar
uk: Показати панель _стану

en: Note: Some changes will not take effect until restart
uk: Примітка: Деякі зміни не наберуть сили до перезапуску

note: To Translators: 'Table column' is a label for configurable date/time format for table columns showing a date in message list
en: _Table column:
uk: Стовпчик _таблиці:

en: _Format address according to standard of its destination country
uk: _Форматувати адресу відповідно до стандарту їхньої країни призначення

en: _Preview Personal information before Work information
uk: П_ерегляд особистого перед даними про місце роботи

[ctx: OpenMap]
note: Translators: This is part of a sentence "Open maps with OpenStreetMap" and "Open maps with Google"
en: Open _maps with
uk: Відкрити _мапу з

en: Use system map _application, if available
uk: Загальносистемна про_грама мап, якщо така доступна

en: Autocompletion
uk: Автодоповнення

en: Always _show address of the autocompleted contact
uk: Завжди _показувати адресу контакту автозаповнення

en: Multiple vCards
uk: Декілька карток

en: vCard for %s
uk: vCard для %s

en: Contact information
uk: Інформація про контакт

en: Contact information for %s
uk: Інформація про контакт для %s

[ctx: New]
en: _Contact
uk: _Контакт

en: Create a new contact
uk: Створити новий контакт

[ctx: New]
en: Contact _List
uk: _Список контактів

en: Create a new contact list
uk: Створити новий список контактів

[ctx: New]
en: Address _Book
uk: Адресна _книга

en: Create a new address book
uk: Створити нову адресну книгу

note: Translators: This is a save dialog title
en: Save as vCard
uk: Зберегти як VCard

en: Retrieving selected contacts…
uk: Отримуємо вибрані контакти…

en: Co_py All Contacts To…
uk: К_опіювати контакти до…

en: Copy the contacts of the selected address book to another
uk: Копіювати контакти з виділеної адресної книги у іншу книгу

en: D_elete Address Book
uk: В_илучити адресну книгу

en: Delete the selected address book
uk: Вилучити вибрану адресну книгу

en: _Manage Address Book groups…
uk: _Організувати групи адресної книги…

en: Manage addres book groups order and visibility
uk: Організувати порядок груп адресної книги і їхню видимість

en: _Manage groups…
uk: _Організувати групи…

en: Mo_ve All Contacts To…
uk: Пере_містити усі контакти до…

en: Move the contacts of the selected address book to another
uk: Перемістити контакти з виділеної адресної книги у іншу адресну книгу

en: _New Address Book
uk: _Нова адресна книга

en: Address _Book Properties
uk: Властивості адресної _книги

en: Show properties of the selected address book
uk: Показати властивості вибраної адресної книги

en: Re_fresh
uk: О_новити

en: Refresh the selected address book
uk: Оновити вибрану адресну книгу

en: Re_fresh list of account address books
uk: Оно_вити список облікових записів адресної книги

en: Address Book _Map
uk: _Карта адресної книги

en: Show map with all contacts from selected address book
uk: Показати карту з усіма контактами з вибраної адресної книги

en: Address Book Map
uk: Карта адресної книги

en: _Rename…
uk: Пере_йменувати…

en: Rename the selected address book
uk: Перейменувати виділену адресну книгу

en: Stop loading
uk: Зупинити завантаження

en: _Bulk Edit…
uk: П_акетне редагування…

en: Edit selected contacts in a bulk
uk: Виконати пакетне редагування позначених записів контактів

en: _Copy Contact To…
uk: _Копіювати контакт до…

en: Copy selected contacts to another address book
uk: Копіювати вибрані контакти у іншу адресну книгу

en: _Delete Contact
uk: В_илучити контакт

en: _Find in Contact…
uk: З_найти у контакті…

en: Search for text in the displayed contact
uk: Пошук тексті у показаному повідомленні

en: _Forward Contact…
uk: _Переслати контакт…

en: Send selected contacts to another person
uk: Відіслати виділені контакти іншій особі

en: _Move Contact To…
uk: Пере_містити контакт до…

en: Move selected contacts to another address book
uk: Перемістити вибрані контакти у іншу адресну книгу

en: _New Contact…
uk: С_творити контакт…

en: New Contact _List…
uk: Ств_орити список контактів…

en: _Open Contact
uk: _Відкрити контакт

en: View the current contact
uk: Переглянути поточний контакт

en: _Send Message to Contact…
uk: Надіслати _повідомлення контакту…

en: Send a message to the selected contacts
uk: Надіслати повідомлення до обраних контактів

note: ** Menus **
en: _Actions
uk: Ді_ї

en: _Sort Cards By
uk: _Упорядкувати картки за

en: Contact _Preview
uk: _Попередній перегляд контакту

en: Show contact preview window
uk: Показати вікно перегляду контакту

en: Show _Maps
uk: Показати _карти

en: Show maps in contact preview window
uk: Показати карти у вікні перегляду контактів

en: _Classic View
uk: _Класичний вигляд

en: Show contact preview below the contact list
uk: Показувати попередній перегляд контактів нижче списку контактів

en: _Vertical View
uk: _Вертикальний вигляд

en: Show contact preview alongside the contact list
uk: Показувати попередній перегляд контактів поруч зі списком контактів

en: Advanced Search
uk: Розширений пошук

en: _File Under
uk: _Підшити як

en: _Given Name
uk: _Ім'я

en: Family _Name
uk: _Прізвище

en: Print all shown contacts
uk: Друкувати всіх виділених контактів

en: Preview the contacts to be printed
uk: Попередній перегляд контактів для друку

en: Print selected contacts
uk: Надрукувати виділені контакти

en: S_ave Address Book as vCard
uk: З_берегти адресну книгу у форматі VCard

en: Save the contacts of the selected address book as a vCard
uk: Зберегти контакти з обраної адресної книги у форматі vCard

note: Translators: This is an action label
en: _Save as vCard…
uk: З_берегти як vCard…

en: Save selected contacts as a vCard
uk: Зберегти виділені контакти як vCard

en: Unmatched
uk: Інше

en: Address Book Context Menu
uk: Контекстне меню адресної книги

en: Contact Context Menu
uk: Контекстне меню контакту

en: _Forward Contacts
uk: _Переслати контакти

en: _Forward Contact
uk: _Переслати контакт

en: _Send Message to Contacts
uk: Надіслати _повідомлення контактам

en: _Send Message to List
uk: Надіслати _повідомлення у список

en: _Send Message to Contact
uk: Надіслати _повідомлення контакту

en: Failed to launch command “%s”:
uk: Помилка запуску команди «%s»:

en: You can restore Evolution from a backup file.
    
    This will restore all your personal data, settings mail filters, etc.
uk: Можете відновити Evolution із резервної копії.
    
    Так можна відновити всі особисті дані, параметри поштових фільтрів, тощо.

en: _Restore from a backup file:
uk: _Відновити з резервної копії:

en: Choose a backup file to restore
uk: Вибрати файл копії для відновлення

en: Backup Files
uk: Файли резервних копій

note: Keep the title identical to EMailConfigRestorePage * so it's only shown once in the assistant sidebar.
en: Restore from Backup
uk: Відновити з резервної копії

en: Program '%s' not found
uk: Не знайдено програми «%s»

en: Select name of the Evolution backup file
uk: Виберіть назву файлу для архіву Evolution

en: _Restart Evolution after backup
uk: _Перезапустити Evolution після збереження

en: Re_start Evolution after restore
uk: Пе_резапустити програму після відновлення

en: Select name of the Evolution backup file to restore
uk: Виберіть файл архіву Evolution для відновлення

en: Checking content of backup file “%s”, please wait…
uk: Перевіряємо вміст резервної копії файла «%s», заждіть…

en: _Back up Evolution Data…
uk: _Резервне копіювання даних Evolution…

en: Back up Evolution data and settings to an archive file
uk: Зберегти дані й параметри Evolution у архівний файл

en: R_estore Evolution Data…
uk: _Відновити дані Evolution…

en: Restore Evolution data and settings from an archive file
uk: Відновити дані та параметри Evolution з архівного файлу

en: Back up Evolution directory
uk: Зберегти каталог Evolution

en: Restore Evolution directory
uk: Відновити каталог Evolution

en: Check Evolution Back up
uk: Перевірити архів Evolution

en: Restart Evolution
uk: Перезапустити Evolution

en: With Graphical User Interface
uk: з графічним інтерфейсом

note: FIXME Will the versioned setting always work?
en: Shutting down Evolution
uk: Зупиняється Evolution

en: Backing Evolution accounts and settings
uk: Збереження та відновлення даних та параметрів

en: Backing Evolution data (Mails, Contacts, Calendar, Tasks, Memos)
uk: Збереження даних Evolution (листів, контактів, календарів, задач, приміток)

en: Checking validity of the archive
uk: Перевіряємо коректність архіву

en: Back up complete
uk: Архів створено

en: Restarting Evolution
uk: Перезапуск Evolution

en: Back up current Evolution data
uk: Зберегти поточні дані Evolution

en: Extracting files from back up
uk: Розпакування файлів з архіву

en: Loading Evolution settings
uk: Завантаження параметрів Evolution

en: Removing temporary back up files
uk: Вилучення тимчасових резервних файлів

en: Reloading registry service
uk: Перезавантаження служби реєстру

en: Failed to verify the backup file “%s”, the archive is broken.
uk: Перевірку коректності файла резервної копії «%s» не пройдено. Архів пошкоджено.

en: Evolution Back Up
uk: Архів Evolution

en: Backing up to the file %s
uk: Резервування у файл %s

en: Evolution Restore
uk: Відновлення Evolution

en: Restoring from the file %s
uk: Відновлення з файла %s

en: Backing up Evolution Data
uk: Резервне копіювання даних Evolution

en: Please wait while Evolution is backing up your data.
uk: Зачекайте, доки Evolution виконає резервне копіювання ваших даних.

en: Restoring Evolution Data
uk: Відновлення даних Evolution

en: Please wait while Evolution is restoring your data.
uk: Зачекайте, доки Evolution відновлює ваші дані.

en: This may take a while depending on the amount of data in your account.
uk: Це може зайняти деякий час, залежно від обсягу даних вашого облікового запису.

en: Invalid Evolution backup file
uk: Некоректний файл архіву Evolution

en: File “{0}” is not a valid Evolution backup file.
uk: Файл «{0}» не є належним файлом резервної копії Evolution

en: Cannot restore from backup file
uk: Не вдалося виконати відновлення з файла резервної копії

en: Cannot create backup file
uk: Не вдалося створити файл резервної копії

en: Are you sure you want to close Evolution?
uk: Ви дійсно хочете закрити Evolution?

en: To back up your data and settings, you must first close Evolution. Please make sure that you save any unsaved data before proceeding.
uk: Щоб зберегти ваші дані та параметри, потрібно закрити Evolution. Насамперед переконайтесь, що ви зберегли незбережені дані.

en: Close and _Back up Evolution
uk: Закрити і зробити _резервну копію

en: Are you sure you want to restore Evolution from the selected backup file?
uk: Відновити Evolution з вибраного файла архіву?

en: To restore your data and settings, you must first close Evolution. Please make sure that you save any unsaved data before proceeding. This will delete all your current Evolution data and settings and restore them from your backup.
uk: Щоб відновити ваші дані та параметри, потрібно спочатку закрити Evolution. Насамперед переконайтесь, що ви зберегли незбережені дані. Це вилучить всі поточні дані та параметри Evolution і відновить їх з архіву.

en: Close and _Restore Evolution
uk: Закрити і ві_дновити дані

en: Insufficient Permissions
uk: Недостатньо прав доступу

en: The selected folder is not writable.
uk: Виділена тека недоступна для запису.

en: Failed to spawn Bogofilter (%s):
uk: Не вдалося породити Bogofilter (%s):

en: Failed to stream mail message content to Bogofilter:
uk: Не вдалося створити потік вмісту листів до Bogofilter:

en: Bogofilter either crashed or failed to process a mail message
uk: Bogofilter зазнав краху або не спромігся обробити листа

en: Bogofilter Options
uk: Параметри Bogofilter

en: Convert message text to _Unicode
uk: Перетворити текст листа на _Unicode

en: Junk filter using Bogofilter
uk: Фільтрувати спам через Bogofilter

en: Choose an Address Book
uk: Виберіть адресну книгу

en: Find Address Books
uk: Знайти адресну книгу

en: Avoid IfMatch (needed on Apache < 2.2.8)
uk: Уникати IfMatch (потрібно для Apache < 2.2.8)

en: URL is not a valid http:// nor https:// URL
uk: Неправильне посилання, воно не починається ні на http://, ні на https://

en: Default User Address Book
uk: Типова адресна книга користувача

en: Address Book:
uk: Адресна книга:

en: User name cannot be empty
uk: Обов'язково вкажіть користувача

en: Looking up server search bases, please wait…
uk: Пошук серед баз сервера, зачекайте…

en: Standard LDAP Port
uk: Стандартний порт LDAP

en: LDAP over SSL/TLS (deprecated)
uk: LDAP над SSL/TLS  (застаріло)

en: Microsoft Global Catalog over SSL/TLS
uk: Microsoft Global Catalog над SSL/TLS

note: Page 1
en: Connecting to LDAP
uk: З'єднання з LDAP

en: Server Information
uk: Інформація про сервер

en: Port:
uk: _Порт:

en: Port number is not valid
uk: Неправильний номер порту

en: StartTLS (recommended)
uk: StartTLS (рекомендовано)

en: Encryption:
uk: Шифрування:

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Anonymous
uk: Анонімно

en: Username can be left empty
uk: Ім'я користувача можна залишити порожнім

en: Using email address
uk: За електронною адресою

en: requires anonymous access to your LDAP server
uk: вимагає анонімного доступу до вашого сервера LDAP

en: Using distinguished name (DN)
uk: Використовуючи відокремлене ім'я (DN)

en: for example: uid=user,dc=example,dc=com
uk: приклад: uid=користувач,dc=приклад,dc=com

en: Method:
uk: Спосіб:

en: This is the method Evolution will use to authenticate you.
uk: Це метод вашої автентифікації, що буде використовуватись в Evolution.

note: Page 2
en: Using LDAP
uk: Використання LDAP

en: Searching
uk: Пошук

en: Search Base:
uk: База пошуку:

en: Find Possible Search Bases
uk: Знайти можливі бази пошуку

en: One Level
uk: Один рівень

en: Subtree
uk: Піддерево

en: Search Scope:
uk: Діапазон пошуку:

en: The search scope defines how deep you would like the search to extend down the directory tree.  A search scope of “Subtree” will include all entries below your search base.  A search scope of “One Level” will only include the entries one level beneath your search base.
uk: Діапазон пошуку визначає, наскільки глибоко ви хочете поширювати пошук дерево каталогів. Діапазон пошуку «Піддерево» міститиме усі записи під вашою пошуковою базою. Обсяг пошуку «Один рівень» включатиме лише записи на одному рівні під вашою пошуковою базою.

en: Search Filter:
uk: Фільтр пошуку:

en: Downloading
uk: Завантаження

en: Limit:
uk: Обмеження:

en: contacts
uk: контакти

en: Browse until limit is reached
uk: Переглядати, поки не буде досягнуто обмеження

en: Server address cannot be empty
uk: Адреса сервера не може бути порожня

en: Choose a Calendar
uk: Вибрати календар

en: Choose a Memo List
uk: Вибрати список приміток

en: Choose a Task List
uk: Вибрати список завдань

en: Find Calendars
uk: Знайти календарі

en: Find Memo Lists
uk: Знайти списки приміток

en: Find Task Lists
uk: Знайти списки завдань

en: Email:
uk: Ел. адреса:

en: Server handles meeting invitations
uk: Сервер обробляє запрошення на зібрання

en: Choose which address books to use.
uk: Виберіть, котру адресну книжку використовувати.

en: Use in Birthdays & Anniversaries calendar
uk: Використовувати у календарі днів народжень та річниць

en: Enable Calendars to synchronize
uk: Увімкнути календарі для синхронізації

en: Default User Calendar
uk: Типовий користувацький календар

en: Use an existing iCalendar (ics) file
uk: Використовувати наявний файл iCalendar (ics)

en: iCalendar File
uk: Файл iCalendar

en: Choose an iCalendar file
uk: Вибрати файл iCalendar

en: File:
uk: Файл:

en: Allow Evolution to update the file
uk: Дозволяє програмі оновлювати файл

note: Translators: This is the temperature in degrees * Fahrenheit. (\302\260 is U+00B0 DEGREE SIGN)
en: Fahrenheit (°F)
uk: Фаренгейт (°F)

note: Translators: This is the temperature in degrees * Celsius. (\302\260 is U+00B0 DEGREE SIGN)
en: Centigrade (°C)
uk: Цельсій (°C)

note: Translators: This is the temperature in kelvin.
en: Kelvin (K)
uk: Кельвін (K)

en: Units:
uk: Одиниці:

en: Location cannot be empty
uk: Місцевість не може бути порожньою

en: Choose Notes
uk: Вибір нотаток

en: Find Notes
uk: Пошук нотаток

en: File extension for new notes:
uk: Суфікс назв файлів для нових нотаток:

en: I_mport
uk: _Імпорт

en: Importing an event
uk: Імпортування події

en: Importing a memo
uk: Імпортування примітки

en: Importing a task
uk: Імпортування завдання

en: Select a Calendar
uk: Виберіть календар

en: Select a Memo List
uk: Вибрати список приміток

en: Select a Task List
uk: Виберіть список завдань

en: I_mport to Calendar
uk: І_мпортувати у календар

en: I_mport to Memo List
uk: _Імпорт у список приміток

en: I_mport to Task List
uk: _Імпорт у список завдань

en: Copying an event into the calendar “%s”
uk: Копіювання події в календар «%s»

en: Moving an event into the calendar “%s”
uk: Перенесення події в календар «%s»

en: Copying a memo into the memo list “%s”
uk: Копіювання примітки в список приміток «%s»

en: Moving a memo into the memo list “%s”
uk: Перенесення примітки в список приміток «%s»

en: Copying a task into the task list “%s”
uk: Копіювання завдання в список завдань «%s»

en: Moving a task into the task list “%s”
uk: Перенесення завдання в список завдань «%s»

en: Calendar Selector
uk: Вибір календаря

en: Memo List Selector
uk: Вибір списку приміток

en: Task List Selector
uk: Вибір списку задач

note: Translators: The '%s' is replaced with the time zone name, like "America/New York" or "UTC"
en: Use s_ystem time zone (%s)
uk: Використовувати _системний часовий пояс (%s)

en: Selected Calendars for Notifications of Reminders
uk: Вибрані календарі для сповіщень про нагадування

en: Selected Task Lists for Notifications of Reminders
uk: Вибрані списки завдань для сповіщень про нагадування

en: Meeting Invitations
uk: Запрошення на зібрання

en: _Delete message after acting
uk: В_илучити повідомлення після дії

en: Delete _meeting from calendar on Decline
uk: Вилучити з_устріч з календаря при відхиленні

en: _Preserve existing reminder by default
uk: Типово з_берігати наявне нагадування

en: _Show invitation description provided by the sender
uk: _Показувати опис запрошення, який надано відправником

en: _Always attach components in mail messages
uk: З_авжди долучати компоненти до поштових повідомлень

en: Conflict Search
uk: Пошук конфліктів

note: Source selector
en: Select the calendars to search for meeting conflicts
uk: Виберіть календарі для пошуку конфліктуючих зібрань

en: Ti_me and date:
uk: Дата й _час:

en: _Date only:
uk: Лише _дата:

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Hours
uk: Години

en: Days
uk: Дні

en: 60 minutes
uk: 60 хвилини

en: 30 minutes
uk: 30 хвилини

en: 15 minutes
uk: 15 хвилини

en: 10 minutes
uk: 10 хвилини

en: 05 minutes
uk: 05 хвилини

en: Se_cond zone:
uk: Додатковий _часовий пояс:

en: (Shown in a Day View)
uk: (Показувати у режимі «День»)

en: Time _zone:
uk: _Часовий пояс:

en: Time format:
uk: Формат часу:

en: _12 hour (AM/PM)
uk: _12 годин (дп/пп)

en: _24 hour
uk: _24 години

note: Translators: This is part of
en: Sh_orten event time by
uk: З_меншити тривалість події на

en: End events earlier
uk: Завершувати події раніше

en: Start events later
uk: Починати події пізніше

en: Work Week
uk: Робочий тиждень

note: A weekday like "Monday" follows
en: Wee_k starts on:
uk: _Тиждень починається:

en: Work days:
uk: Робочі дні:

en: _Day begins:
uk: _День починається:

note: Monday
en: _Mon
uk: _Пнд

en: Monday
uk: Понеділок

note: Tuesday
en: _Tue
uk: _Втр

en: Tuesday
uk: Вівторок

note: Wednesday
en: _Wed
uk: _Срд

en: Wednesday
uk: Середа

note: Thursday
en: T_hu
uk: _Чтв

en: Thursday
uk: Четвер

note: Friday
en: _Fri
uk: _Птн

en: Friday
uk: П'ятниця

note: Saturday
en: _Sat
uk: С_бт

en: Saturday
uk: Субота

note: Sunday
en: S_un
uk: _Ндл

en: Sunday
uk: Неділя

en: Day _ends:
uk: День за_кінчується:

en: Create events, memos and tasks as _Private by default
uk: Типово створювати події, примітки і завдання як _Особисті

en: Use ma_rkdown for Description in the component editor
uk: Використовувати роз_мітку для «Опису» у редакторі компонентів

en: Allo_w direct edit of event Summary
uk: Доз_волити пряме редагування Звіту події

en: Allow dra_g-and-drop of events
uk: Дозволити п_еретягування зі скиданням для подій

en: View Options
uk: Параметри перегляду

en: _Time divisions:
uk: Поділки _часу:

en: _Show appointment end times in week and month view
uk: _Показувати час завершення зустрічей при перегляді тижню та місяцю

en: Show appointment _icons in the month view
uk: Показувати _піктограми зустрічі в перегляді місяця

en: _Compress weekends in month view
uk: С_тискати вихідні дні при перегляді місяцю

en: Show week _numbers
uk: Показувати _кількість тижнів

en: Show r_ecurring events in italic in bottom left calendar
uk: Показувати пер_іодичні події курсивом у кнопці зліва від календарю

en: Sc_roll Month View by a week
uk: _Прокручувати огляд місяцю по тижнях

en: Start Month View with the c_urrent week
uk: Починати перегляд місяця з по_точного тижня

en: Order days in Week View from _left to right
uk: Впорядковувати дні у огляді тижня _зліва направо

en: Hi_de cancelled events
uk: При_ховати скасовані події

en: Alerts
uk: Сигнали

en: _Ask for confirmation when deleting items
uk: П_итати підтвердження при вилученні об'єктів

en: Display
uk: Відображення

en: Highlight t_asks due today
uk: Підсвітити _завдання на сьогодні

en: Highlight _overdue tasks
uk: Підсвітити з_гаяні завдання

en: _Hide completed tasks after
uk: При_ховувати виконані завдання через

en: Hid_e cancelled tasks
uk: При_ховати скасовані завдання

en: To Do bar
uk: Панель «Зробити»

en: Show Tasks without _Due date
uk: Показувати завдання без _терміну виконання

en: Use smaller _font for time
uk: Менший _шрифт для часу

[ctx: to-do-bar-n-days]
note: Translators: This constructs: Show [spinner] days
en: Show
uk: Показати

[ctx: to-do-bar-n-days]
note: Translators: This constructs: Show [spinner] days
en: da_ys
uk: д_нів

en: Display Reminders window with _notifications
uk: Показувати вікно нагадувань за допомогою с_повіщень

en: Keep reminder notification _window always on top
uk: Тримати _вікно сповіщення про нагадування завжди зверху

en: Enable de_sktop notifications
uk: Увімкнути сповіщення на с_тільниці

en: Enable _audio notifications
uk: Увімкнути зв_укові сповіщення

en: Display reminders for completed _tasks
uk: Показувати нагадування виконаних _завдань

en: Display reminders for _past events
uk: Показувати нагадування _минулих завдань

note: This is the first half of a user preference. "Set default reminder [time-period] before every new appointment"
en: Set _default reminder
uk: Встановити _типове нагадування

note: This is the last half of a user preference. "Set default reminder [time-period] before every new appointment"
en: before every new appointment
uk: перед кожною новою зустріччю

note: This is the first half of a user preference. "Show a reminder [time-period] before every anniversary/birthday"
en: Show a _reminder
uk: Показати _нагадування

note: This is the last half of a user preference. "Show a reminder [time-period] before every anniversary/birthday"
en: before every anniversary/birthday
uk: до кожної річниці/дня народження

note: This is the first half of a user preference. "Show a reminder [time-period] before every event in chosen calendars"
en: Show a r_eminder
uk: Показувати н_агадування

note: This is the last half of a user preference. "Show a reminder [time-period] before every event in chosen calendars"
en: before every event in chosen calendars
uk: перед кожною подією у вибраних календарях

en: Select the sources for reminder notification:
uk: Виберіть джерела для сповіщення про нагадування:

en: Default Free/Busy Server
uk: <span weight="bold">Типовий сервер «Вільний/зайнятий»</span>

en: %u and %d will be replaced by user and domain from the email address.
uk: %u и %d будуть замінені на користувача та домен з адреси електронної пошти.

en: Specify login user name as part of the URL in case the server requires authentication, like: https://USER@example.com/
uk: Вкажіть ім'я користувача для входу як частину адреси, якщо для доступу до сервера слід пройти розпізнавання. Приклад: https://USER@example.com/

en: Publishing Information
uk: Оприлюднення інформації

en: Calendar and Tasks
uk: Календар та завдання

[ctx: New]
en: _Appointment
uk: З_устріч

en: Create a new appointment
uk: Створити нову зустріч

[ctx: New]
en: All Day A_ppointment
uk: _Щоденна зустріч

en: Create a new all-day appointment
uk: Створити нову щоденну зустріч

[ctx: New]
en: M_eeting
uk: Зас_ідання

en: Create a new meeting request
uk: Створити новий запит на зібрання

[ctx: New]
en: Cale_ndar
uk: Кале_ндар

en: Create a new calendar
uk: Створити новий календар

en: Print
uk: Друк

en: This operation will permanently erase all events older than the selected amount of time. If you continue, you will not be able to recover these events.
uk: Ця операція остаточно знищить всі події, старші за вибраний час. Якщо ви продовжите: ви не зможете відновити ці завдання події.

note: Translators: This is the first part of the sentence: * "Purge events older than <<spin-button>> days"
en: Purge events older than
uk: Очищати події старші за

en: Making an occurrence movable
uk: Створення екземпляра пере_міщуваним

note: Translators: Default filename part saving an event to a file when * no summary is filed, the '.ics' extension is concatenated to it.
en: event
uk: подія

en: Save as iCalendar
uk: Зберегти як iCalendar

en: _Copy…
uk: С_копіювати…

en: D_elete Calendar…
uk: В_илучити календар…

en: Delete the selected calendar
uk: Вилучити вибраний календар

en: Previous
uk: Попереднє

en: Go Back
uk: Перейти назад

en: Next
uk: Далі

en: Go Forward
uk: Перейти вперед

en: Select today
uk: Виділити сьогоднішній день

en: Select _Date
uk: Виділити _дати

en: Select a specific date
uk: Виділити вказану дату

en: _Manage Calendar groups…
uk: _Організувати календарні групи…

en: Manage Calendar groups order and visibility
uk: Організувати порядок календарних груп і їхню видимість

en: _New Calendar
uk: _Створити календар

en: Purg_e
uk: О_чистити

en: Purge old appointments and meetings
uk: Очистити старі зустрічі та зібрання

en: Refresh the selected calendar
uk: Оновити виділений календар

en: Re_fresh list of account calendars
uk: Оно_вити список календарів облікового запису

en: Rename the selected calendar
uk: Перейменувати виділений календар

en: Find _Next
uk: Знайти _наступне

en: Find next occurrence of the current search string
uk: Знайти наступне повторення поточного рядка пошуку

en: Find _Previous
uk: Знайти _попереднє

en: Find previous occurrence of the current search string
uk: Знайти попереднє повторення поточного рядка пошуку

en: Stop _Running Search
uk: Зупинити по_шук

en: Stop currently running search
uk: Зупинити поточну роботу пошуку

en: Sho_w All Calendars
uk: Пока_зувати всі календарі

en: Show _Only This Calendar
uk: Показувати _лише цей календар

en: Cop_y to Calendar…
uk: _Копіювати у календар…

en: _Delegate Meeting…
uk: _Доручити зібрання…

en: Delete This _Occurrence…
uk: Вилучити цей _екземпляр…

en: Delete this occurrence
uk: Вилучити цей екземпляр

en: Delete this and any future occurrences
uk: Вилучити цей екземпляр і усі майбутні екземпляри

en: Delete All Occ_urrences…
uk: Вилучити _всі екземпляри…

en: Delete all occurrences
uk: Вилучити всі екземпляри

en: Edit as Ne_w…
uk: Редагувати як _новий…

en: Edit the selected event as new
uk: Редагувати позначений запис події як новий

en: New All Day _Event…
uk: Створити _подію на увесь день…

en: Create a new all day event
uk: Створити нову щоденну подію

en: _Forward as iCalendar…
uk: Перес_лати як iCalendar…

en: Create a new meeting
uk: Створити новий запит на зібрання

en: _Accept
uk: При_йняти

en: Accept meeting request
uk: Прийняти запрошення на засідання

en: A_ccept this instance
uk: При_йняти цей запис

en: Accept meeting request for selected instance only
uk: Прийняти запрошення на засідання лише для позначеного запису

en: _Decline
uk: Від_хилити

en: Decline meeting request
uk: Відхилити запрошення на засідання

en: D_ecline this instance
uk: Від_хилити цей запис

en: Decline meeting request for selected instance only
uk: Відхилити запрошення на засідання лише для позначеного запису

en: _Tentatively accept
uk: _Умовно прийняти

en: Tentatively accept meeting request
uk: Умовно прийняти запрошення на засідання

en: Te_ntatively accept this instance
uk: _Умовно прийняти запрошення для цього запису

en: Tentatively accept meeting request for selected instance only
uk: Умовно прийняти запрошення на засідання лише для позначеного запису

en: Mo_ve to Calendar…
uk: Пере_містити у календар…

en: Make this Occurrence _Movable
uk: Зробити цей екземпляр пере_міщуваним

en: Edit the selected event
uk: Редагувати позначений запис події

en: _Schedule Meeting…
uk: _Запланувати зібрання…

en: Converts an appointment to a meeting
uk: Перетворює зустріч на зібрання

en: Conv_ert to Appointment…
uk: Перетворити на Зустріч…

en: Converts a meeting to an appointment
uk: Перетворює зібрання на зустріч

en: Quit
uk: Вийти

en: Event _Preview
uk: _Попередній перегляд подій

en: Show event preview pane
uk: Показувати панель попереднього перегляду подій

en: Show T_asks and Memos pane
uk: Показувати панель з_авдань і приміток

en: Show Tasks and Memos pane
uk: Показати панель завдань та приміток

en: Send _RSVP
uk: Надіслати пр_охання відповісти

en: Navigation buttons
uk: Кнопки навігації

en: Day
uk: День

en: Show one day
uk: Показати один день

en: List
uk: Список

en: Show as list
uk: Показувати як список

en: Month
uk: Місяць

en: Show one month
uk: Показати один місяць

en: Week
uk: Тиждень

en: Show one week
uk: Показати один тиждень

en: Show one work week
uk: Показати один робочий тиждень

en: Year
uk: Рік

en: Show as year
uk: Показати як рік

en: Show event preview below the calendar
uk: Показувати попередній перегляд подій під календарем

en: Show event preview alongside the calendar
uk: Показувати попередній перегляд подій поруч із календарем

en: Description contains
uk: Опис містить

en: Summary contains
uk: Зведення містить

en: Print…
uk: Надрукувати…

en: Print this calendar
uk: Надрукувати цей календар

en: Preview the calendar to be printed
uk: Переглянути перегляд календаря при друку

en: _Save as iCalendar…
uk: З_берегти як iCalendar…

en: Active Appointments
uk: Активні зустрічі

en: Next 7 Days’ Appointments
uk: Зустрічі найближчого тижня

en: Occurs Less Than 5 Times
uk: Трапилось менше за 5 разів

en: Without Category
uk: Без категорії

en: Show events with no category set
uk: Показувати записи подій без встановлено категорії

en: Calendar Context Menu
uk: Контекстне меню календаря

en: Event Context Menu
uk: Контекстне меню події

en: Memo Context Menu
uk: Контекстне меню примітки

en: Task Context Menu
uk: Контекстне меню завдання

en: No Event Context Menu
uk: Контекстне меню без події

note: Translators: Default filename part saving a memo to a file when * no summary is filed, the '.ics' extension is concatenated to it.
en: memo
uk: примітка

en: New _Memo
uk: Створити _примітку

en: Create a new memo
uk: Створити нову примітку

en: _Open Memo
uk: _Відкрити примітку

en: View the selected memo
uk: Переглянути виділені примітки

en: Open _Web Page
uk: _Відкрити веб-сторінку

en: Print the selected memo
uk: Друкувати виділену примітку

en: Searching next matching event
uk: Пошук наступного збігу події

en: Searching previous matching event
uk: Пошук попереднього збігу події

en: Cannot find matching event in the next %d year | Cannot find matching event in the next %d years
uk[0]: Неможливо знайти збіг події за наступний %d рік
uk[1]: Неможливо знайти збіг події за наступні %d роки
uk[2]: Неможливо знайти збіг події за наступні %d років
uk[3]: Неможливо знайти збіг події за наступний %d рік

en: Cannot find matching event in the previous %d year | Cannot find matching event in the previous %d years
uk[0]: Неможливо знайти збіг події за попередній %d рік
uk[1]: Неможливо знайти збіг події за попередні %d роки
uk[2]: Неможливо знайти збіг події за попередні %d років
uk[3]: Неможливо знайти збіг події за попередній %d рік

en: Cannot search with no active calendar
uk: Неможливо шукати без чинного календаря

note: Translators: Default filename part saving a task to a file when * no summary is filed, the '.ics' extension is concatenated to it. * no summary is filed, the '.ics' extension is concatenated to it
en: task
uk: завдання

en: _Assign Task
uk: _Призначити завдання

en: _Mark as Complete
uk: Поз_начити як виконане

en: Mark selected tasks as complete
uk: Позначити вибрані завдання як виконані

en: _Mark as Incomplete
uk: Поз_начити як незавершене

en: Mark selected tasks as incomplete
uk: Позначити вибрані завдання як невиконані

en: New _Task
uk: Створити за_вдання

en: Create a new task
uk: Створити нове завдання

en: _Open Task
uk: _Відкрити завдання

en: View the selected task
uk: Переглянути виділене завдання

en: Print the selected task
uk: Друкувати виділене завдання

[ctx: New]
en: Mem_o
uk: При_мітка

[ctx: New]
en: _Shared Memo
uk: С_пільна примітка

en: Create a new shared memo
uk: Створити нову спільну примітку

[ctx: New]
en: Memo Li_st
uk: Сп_исок приміток

en: Create a new memo list
uk: Створити новий список приміток

en: Print Memos
uk: Надрукувати примітки

en: _Delete Memo…
uk: В_илучити примітку…

en: _Find in Memo…
uk: З_найти у примітці…

en: Search for text in the displayed memo
uk: Пошук тексту у показаній примітці

en: D_elete Memo List…
uk: В_илучити список приміток…

en: Delete the selected memo list
uk: Вилучити список вибраних приміток

en: _Manage Memo List groups…
uk: _Організувати групи списків приміток…

en: Manage Memo List groups order and visibility
uk: Організувати порядок груп списків приміток і їхню видимість

en: _New Memo List
uk: _Створити список приміток

en: Refresh the selected memo list
uk: Оновити список виділених приміток

en: Re_fresh list of account memo lists
uk: Оно_вити список нотаток облікового запису

en: Rename the selected memo list
uk: Перейменувати список виділених приміток

en: Show _Only This Memo List
uk: _Показувати лише цей список приміток

en: Sho_w All Memo Lists
uk: Показ_увати всі списки приміток

en: Memo _Preview
uk: _Попередній перегляд примітки

en: Show memo preview pane
uk: Показувати панель попереднього перегляду приміток

en: Show memo preview below the memo list
uk: Показувати панель попереднього перегляду приміток зі списком приміток

en: Show memo preview alongside the memo list
uk: Показувати панель попереднього перегляду приміток зі списком приміток

en: Print the list of memos
uk: Друкувати список приміток

en: Preview the list of memos to be printed
uk: Попередній перегляд списку приміток перед друком

en: Show memos with no category set
uk: Показувати записи приміток без встановлено категорії

en: Delete Memos
uk: Вилучити примітки

en: Delete Memo
uk: Вилучити примітку

en: Memo List Context Menu
uk: Контекстне меню списку приміток

en: %d memo | %d memos
uk[0]: %d примітка
uk[1]: %d примітки
uk[2]: %d приміток
uk[3]: %d примітка

[ctx: New]
en: _Task
uk: _Завдання

[ctx: New]
en: Assigne_d Task
uk: Приз_начене завдання

en: Create a new assigned task
uk: Створити нове призначене завдання

[ctx: New]
en: Tas_k List
uk: Список _завдань

en: Create a new task list
uk: Створити новий список завдань

en: Print Tasks
uk: Надрукувати завдання

en: This operation will permanently erase all tasks marked as completed. If you continue, you will not be able to recover these tasks.
    
    Really erase these tasks?
uk: Ця операція назавжди зітре всі завдання, позначені як «виконані». Якщо ви продовжите, ви не зможете відновити ці завдання.
    
    Вилучити ці завдання?

en: Do not ask me again
uk: Не питати знову

en: Edit selected tasks in a bulk
uk: Виконати пакетне редагування позначених завдань

en: _Delete Task…
uk: В_илучити завдання…

en: _Find in Task…
uk: З_найти у завданні…

en: Search for text in the displayed task
uk: Пошук тексту у показаному завданні

en: D_elete Task List…
uk: В_илучити список завдань…

en: Delete the selected task list
uk: Вилучити вибраний список задач

en: _Manage Task List groups…
uk: _Організувати групи списків завдань…

en: Manage task list groups order and visibility
uk: Керувати порядком списку груп і їхньою видимістю

en: _New Task List
uk: _Створити список завдань

en: Refresh the selected task list
uk: Оновити обраний список задач

en: Re_fresh list of account task lists
uk: Оно_вити список завдань облікового запису

en: Rename the selected task list
uk: Перейменувати виділений список завдань

en: Sho_w All Task Lists
uk: Показ_увати всі списки завдань

en: Show _Only This Task List
uk: Показувати _лише цей список завдань

en: Mar_k as Incomplete
uk: Поз_начити як незавершене

en: Delete completed tasks
uk: Вилучити виконані завдання

en: Task _Preview
uk: _Попередній перегляд завдання

en: Show task preview pane
uk: Показувати панель попереднього перегляду завдань

en: Show task preview below the task list
uk: Показувати попередній перегляд завдань нижче списку завдань

en: Show task preview alongside the task list
uk: Показувати попередній перегляд завдань поруч зі списком завдань

en: Print the list of tasks
uk: Надрукувати список завдань

en: Preview the list of tasks to be printed
uk: Попередній перегляд списку завдань для друку

en: Active Tasks
uk: Активні завдання

en: Cancelled Tasks
uk: Скасовані завдання

en: Completed Tasks
uk: Завершені завдання

en: Uncompleted Tasks
uk: Незавершені завдання

en: Scheduled Tasks
uk: Заплановані завдання

en: Show scheduled tasks, aka those with a Due date
uk: Показати заплановані завдання або завдання із терміном виконання

en: Next 7 Days’ Tasks
uk: Завдання наступних 7 днів

en: Overdue Tasks
uk: Прострочені завдання

en: Tasks with Attachments
uk: Завдання з долученнями

en: Show tasks with no category set
uk: Показувати записи завдань без встановлено категорії

en: Started Tasks
uk: Початі завдання

en: Filters for tasks that either do not have a start date or the start date is earlier than the time the filter is selected at
uk: Лишає у списку завдання, у яких немає дати початку, або завдання, дата початку яких передує вибраному часу фільтрування

en: Delete Tasks
uk: Вилучити завдання

en: Delete Task
uk: Вилучити завдання

en: Task List Context Menu
uk: Контекстне меню списку завдань

en: %d task | %d tasks
uk[0]: %d завдання
uk[1]: %d завдання
uk[2]: %d завдань
uk[3]: %d завдання

en: Convert to M_eeting
uk: Перетворити на з_ібрання

en: Convert the message to a meeting request
uk: Перетворити повідомлення на запит зібрання

en: Convert to M_essage
uk: Перетворити на п_овідомлення

en: Convert to the mail message
uk: Перетворити на поштове повідомлення

en: Look up configuration with e-mail domain
uk: Знайти конфігурацію через домен електронної пошти

en: Looking up IMAP server…
uk: Пошук сервера IMAP…

en: Looking up POP3 server…
uk: Пошук сервера POP3…

en: Looking up SMTP server…
uk: Пошук сервера SMTP…

en: CalDAV server
uk: Сервер CalDAV

en: Looking up CalDAV server…
uk: Пошук сервера CalDAV…

en: CardDAV server
uk: Сервер CardDAV

en: Looking up CardDAV server…
uk: Пошук сервера CardDAV…

en: LDAP server
uk: Сервер LDAP

en: Looking up LDAP server…
uk: Пошук сервера LDAP…

en: Look up in SRV records
uk: Шукати у записах SRV

en: CalDAV and CardDAV server
uk: Сервер CalDAV і CardDAV

en: Requires password to continue.
uk: Для продовження необхідний пароль.

en: Look up for a CalDAV/CardDAV server
uk: Шукати сервер CalDAV/CardDAV

en: Display part as an invitation
uk: Показати частину як зібрання

note: strftime format of a time, * in 24-hour format, without seconds.
en: Today %H:%M
uk: Сьогодні о %H:%M

note: strftime format of a time, * in 24-hour format.
en: Today %H:%M:%S
uk: Сьогодні о %H:%M:%S

note: strftime format of a time, * in 12-hour format.
en: Today %l:%M:%S %p
uk: Сьогодні о %l:%M:%S %p

note: strftime format of a time, * in 24-hour format, without seconds.
en: Tomorrow %H:%M
uk: Завтра о %H:%M

note: strftime format of a time, * in 24-hour format.
en: Tomorrow %H:%M:%S
uk: Завтра о %H:%M:%S

note: strftime format of a time, * in 12-hour format, without seconds.
en: Tomorrow %l:%M %p
uk: Завтра о %I:%M %p

note: strftime format of a time, * in 12-hour format.
en: Tomorrow %l:%M:%S %p
uk: Сьогодні о %l:%M:%S %p

note: strftime format of a weekday and a * time, in 12-hour format, without seconds.
en: %A %l:%M %p
uk: %A %I:%M %p

note: strftime format of a weekday and a * time, in 12-hour format.
en: %A %l:%M:%S %p
uk: %A %I:%M:%S %p

note: strftime format of a weekday and a date * without a year.
en: %A, %B %e
uk: %A, %e %b

note: strftime format of a weekday, a date * without a year and a time, * in 24-hour format, without seconds.
en: %A, %B %e %H:%M
uk: %A, %e %b %H:%M

note: strftime format of a weekday, a date without a year * and a time, in 24-hour format.
en: %A, %B %e %H:%M:%S
uk: %A, %e %b %H:%M:%S

note: strftime format of a weekday, a date without a year * and a time, in 12-hour format, without seconds.
en: %A, %B %e %l:%M %p
uk: %A, %e %b %I:%M:%p

note: strftime format of a weekday, a date without a year * and a time, in 12-hour format.
en: %A, %B %e %l:%M:%S %p
uk: %A, %e %b %I:%M:%S %p

note: strftime format of a weekday and a date.
en: %A, %B %e, %Y
uk: %A, %e %b %Y

note: strftime format of a weekday, a date and a * time, in 24-hour format, without seconds.
en: %A, %B %e, %Y %H:%M
uk: %A, %e %b %Y %H:%M

note: strftime format of a weekday, a date and a * time, in 24-hour format.
en: %A, %B %e, %Y %H:%M:%S
uk: %A, %e %b %Y %H:%M:%S

note: strftime format of a weekday, a date and a * time, in 12-hour format, without seconds.
en: %A, %B %e, %Y %l:%M %p
uk: %A, %e %b %Y %I:%M %p

note: strftime format of a weekday, a date and a * time, in 12-hour format.
en: %A, %B %e, %Y %l:%M:%S %p
uk: %A, %e %b %Y %I:%M:%S %p

en: An unknown person
uk: Невідома особа

en: Please respond on behalf of %s
uk: Дайте відповідь від імені %s

en: Received on behalf of %s
uk: Одержано від імені %s

en: %s through %s has published the following meeting information:
uk: %s через %s оприлюднив інформацію про зібрання:

en: %s has published the following meeting information:
uk: %s оприлюднив таку інформацію про зібрання:

en: The following meeting information has been published:
uk: Оприлюднено такі дані щодо зібрання:

en: %s has delegated the following meeting to you:
uk: %s доручає таке зібрання вам:

en: %s through %s requests your presence at the following meeting:
uk: %s через %s запитує про вашу присутність на такому зібранні:

en: %s requests your presence at the following meeting:
uk: %s запитує про вашу присутність на такому зібранні:

en: %s through %s wishes to add to an existing meeting:
uk: %s через %s бажає додати до наявного зібрання:

en: %s wishes to add to an existing meeting:
uk: %s бажає додати до наявного зібрання:

en: %s through %s wishes to receive the latest information for the following meeting:
uk: %s через %s бажає одержати останню інформацію про таке зібрання:

en: %s wishes to receive the latest information for the following meeting:
uk: %s бажає одержати останню інформацію про таке зібрання:

en: %s through %s has sent back the following meeting response:
uk: %s через %s надіслано такий відгук про зібрання:

en: %s has sent back the following meeting response:
uk: %s надіслано такий відгук про зібрання:

en: %s through %s has cancelled the following meeting:
uk: %s через %s скасовано таке зібрання:

en: %s has cancelled the following meeting:
uk: %s скасовано таке зібрання:

en: %s through %s has proposed the following meeting changes.
uk: %s> через %s запропоновано такі зміни у зібранні.

en: %s has proposed the following meeting changes:
uk: %s запропоновано такі зміни у зібранні:

en: %s through %s has declined the following meeting changes:
uk: %s через %s відхилено такі зміни у зібранні:

en: %s has declined the following meeting changes:
uk: %s відхилено такі зміни у зібранні:

en: %s through %s has published the following task:
uk: %s через %s оприлюднив таке завдання:

en: %s has published the following task:
uk: %s оприлюднив таке завдання:

en: The following task has been published:
uk: Було оприлюднено таке завдання:

en: %s requests the assignment of %s to the following task:
uk: %s запитує про призначення %s на таке завдання:

en: %s through %s has assigned you a task:
uk: %s через %s призначив вам завдання:

en: %s has assigned you a task:
uk: %s призначив вам завдання:

en: %s through %s wishes to add to an existing task:
uk: %s через %s бажає додати до наявного завдання:

en: %s wishes to add to an existing task:
uk: %s бажає додати до наявного завдання:

en: %s through %s wishes to receive the latest information for the following assigned task:
uk: %s через %s бажає одержати останню інформацію про таке призначене завдання:

en: %s wishes to receive the latest information for the following assigned task:
uk: %s бажає одержати останню інформацію про таке призначене завдання:

en: %s through %s has sent back the following assigned task response:
uk: %s через %s надіслав назад таку відповідь на призначене завдання:

en: %s has sent back the following assigned task response:
uk: %s надіслав назад таку відповідь на призначене завдання:

en: %s through %s has cancelled the following assigned task:
uk: %s через %s скасував таке призначене завдання:

en: %s has cancelled the following assigned task:
uk: %s скасував таке призначене завдання:

en: %s through %s has proposed the following task assignment changes:
uk: %s через %s запропонував такі зміни у призначенні завдання:

en: %s has proposed the following task assignment changes:
uk: %s запропонував такі зміни у призначенні завдання:

en: %s through %s has declined the following assigned task:
uk: %s через %s відхилив таке призначене завдання:

en: %s has declined the following assigned task:
uk: %s відхилив таке призначене завдання:

en: %s through %s has published the following memo:
uk: %s через %s оприлюднив таку примітку:

en: %s has published the following memo:
uk: %s оприлюднив таку примітку:

en: The following memo has been published:
uk: Було оприлюднено таку нотатку:

en: %s through %s wishes to add to an existing memo:
uk: %s через %s бажає додати до наявної примітки:

en: %s wishes to add to an existing memo:
uk: %s бажає додати до наявної примітки:

en: %s through %s has cancelled the following shared memo:
uk: %s через %s скасував таку спільну примітку:

en: %s has cancelled the following shared memo:
uk: %s скасував таку спільну примітку:

en: All day:
uk: Весь день:

en: Start day:
uk: День початку:

en: Start time:
uk: Час початку:

en: End day:
uk: День завершення:

en: End time:
uk: Час завершення:

en: Imported event will have removed the organizer and all the attendees.
uk: Імпортування події призведе до вилучення записів організатора та усіх учасників.

en: Ope_n Calendar
uk: Відк_рити календар

en: _Decline all
uk: Від_хилити все

en: _Tentative all
uk: _Невизначені усі

en: _Tentative
uk: _Невизначені

en: Acce_pt all
uk: При_йняти усе

en: Acce_pt
uk: _Прийняти

en: Send _Information
uk: Надіслати _інформацію

en: _Update Attendee Status
uk: _Оновити стан учасника

en: _Update
uk: _Оновити

en: Im_port
uk: І_мпорт

en: Im_port as Event
uk: І_мпортувати як подію

en: Due date:
uk: Дата завершення:

en: Show description provided by the sender
uk: Показати опис, який надано відправником

en: Hide description provided by the sender
uk: Приховати опис, який надано відправником

note: RSVP area
en: Send reply to organizer
uk: Надіслати відповідь організатору

note: Updates
en: Send _updates to attendees
uk: Надіслати _оновлення учасникам

note: The recurrence check button
en: _Apply to all instances
uk: Застосувати до усіх _записів

en: Show time as _free
uk: Показувати час як _зайнятий

en: _Preserve my reminder
uk: З_берегти нагадування

en: _Inherit reminder
uk: _Успадковувати нагадування

en: _Tasks:
uk: _Завдання

en: _Memos:
uk: _Примітки:

en: Sa_ve
uk: З_берегти

en: Attendee status updated
uk: Стан учасника оновлено!

en: An appointment “%s” in the calendar “%s” conflicts with this meeting
uk: Зустріч «%s» в календарі «%s» конфліктує з цією нарадою

en: A task “%s” in the task list “%s” conflicts with this task
uk: Завдання «%s» у списку завдань «%s» конфліктує із цим завданням

en: A memo “%s” in the memo list “%s” conflicts with this memo
uk: Примітка «%s» у списку приміток «%s» конфліктує із цією приміткою

en: The calendar “%s” contains an appointment which conflicts with this meeting | The calendar “%s” contains %d appointments which conflict with this meeting
uk[0]: Календар «%s» містить %d зустріч, яка конфліктує з цим зібранням
uk[1]: Календар «%s» містить %d зустрічі, які конфліктують з цим зібранням
uk[2]: Календар «%s» містить %d зустрічей, які конфліктують з цим зібранням
uk[3]: Календар «%s» містить зустріч, яка конфліктує з цим зібранням

en: The task list “%s” contains a task which conflicts with this task | The task list “%s” contains %d tasks which conflict with this task
uk[0]: У списку завдань «%s» міститься %d запис, який конфліктує із цим завданням
uk[1]: У списку завдань «%s» містяться %d записи, які конфліктують із цим завданням
uk[2]: У списку завдань «%s» містяться %d записів, які конфліктують із цим завданням
uk[3]: У списку завдань «%s» міститься один запис, який конфліктує із цим завданням

en: The memo list “%s” contains a memo which conflicts with this memo | The memo list “%s” contains %d memos which conflict with this memo
uk[0]: У списку приміток «%s» міститься %d примітка, які конфліктують із цією приміткою
uk[1]: У списку приміток «%s» містяться %d примітки, які конфліктують із цією приміткою
uk[2]: У списку приміток «%s» містяться %d приміток, які конфліктують із цією приміткою
uk[3]: У списку приміток «%s» міститься %d примітка, які конфліктують із цією приміткою

en: Found the appointment in the calendar “%s” as accepted
uk: Знайдено зустріч в календарі «%s» як прийняте

en: Found the appointment in the calendar “%s” as declined
uk: Знайдено зустріч в календарі «%s» як відхилене

en: Found the appointment in the calendar “%s” as tentatively accepted
uk: Знайдено зустріч в календарі «%s» як умовно прийняте

en: Found the appointment in the calendar “%s” as delegated
uk: Знайдено зустріч в календарі «%s» як делеговане

en: Found the appointment in the calendar “%s”
uk: Знайдено зустріч в календарі «%s»

en: Found the task in the task list “%s”
uk: Знайдено завдання у списку завдань «%s»

en: Found the memo in the memo list “%s”
uk: Знайдено примітку у списку приміток «%s»

en: This meeting invitation is obsolete. It had been updated.
uk: Це запрошення на нараду є застарілими. Вона була оновлена.

en: Unable to find any calendars
uk: Не вдалося знайти жоден календар

en: Unable to find this meeting in any calendar
uk: Не вдалося знайти цю зустріч у жодному календарі

en: Unable to find this task in any task list
uk: Не вдалося знайти це завдання у жодному списку завдань

en: Unable to find this memo in any memo list
uk: Не вдалося знайти цю примітку у жодному списку приміток

en: Searching for an existing version of this appointment
uk: Пошук наявної версії цієї зустрічі

en: Searching for an existing version of this task
uk: Шукаємо наявну версію цього завдання

en: Searching for an existing version of this memo
uk: Шукаємо наявну версію цієї примітки

en: Opening the calendar. Please wait…
uk: Відкривання календаря. Заждіть…

en: Unable to send item to calendar “%s”. %s
uk: Не вдалося надіслати календар «%s».  %s

en: Unable to send item to task list “%s”. %s
uk: Не вдалося надіслати запис до списку завдань «%s».  %s

en: Unable to send item to memo list “%s”. %s
uk: Не вдалося надіслати список приміток «%s».  %s

en: Sent to calendar “%s” as accepted
uk: Надіслано до календаря «%s» як прийняте

en: Sent to task list “%s” as accepted
uk: Надіслано до списку завдань «%s» як прийняте

en: Sent to memo list “%s” as accepted
uk: Надіслано до списку приміток «%s» як прийняте

en: Sent to calendar “%s” as tentative
uk: Надіслано до календаря «%s» як можливе

en: Sent to task list “%s” as tentative
uk: Надіслано до списку завдань «%s» як можливе

en: Sent to memo list “%s” as tentative
uk: Надіслано до списку приміток «%s» як можливе

en: Sent to calendar “%s” as declined
uk: Надіслано до календаря «%s» як відхилене

en: Sent to task list “%s” as declined
uk: Надіслано до списку завдань «%s» як відхилене

en: Sent to memo list “%s” as declined
uk: Надіслано до списку приміток «%s» як відхилене

en: Sent to calendar “%s” as cancelled
uk: Надіслано до календаря «%s» як скасоване

en: Sent to task list “%s” as cancelled
uk: Надіслано до списку завдань «%s» як скасоване

en: Sent to memo list “%s” as cancelled
uk: Надіслано до списку приміток «%s» як скасоване

en: Imported to calendar “%s”
uk: Імпортовано до календаря «%s»

en: Imported to task list “%s”
uk: Імпортовано до списку завдань «%s»

en: Imported to memo list “%s”
uk: Імпортовано до списку приміток «%s»

en: Saving changes to the calendar. Please wait…
uk: Збереження змін до календаря. Заждіть…

en: Saving changes to the task list. Please wait…
uk: Збереження змін до списку завдань. Заждіть…

en: Saving changes to the memo list. Please wait…
uk: Збереження змін до списку приміток. Заждіть…

en: Unable to parse item
uk: Не вдалося розібрати елемент

en: Organizer has removed the delegate %s
uk: Організатор вилучив уповноваженого %s

en: Sent a cancellation notice to the delegate
uk: Надіслано уповноваженому сповіщення про скасування

en: Could not send the cancellation notice to the delegate
uk: Не вдалося надіслати сповіщення про скасування

en: Unable to update attendee. %s
uk: Не вдалося оновити учасника. %s

en: The meeting is invalid and cannot be updated
uk: Засідання неправильне і його неможливо оновити

en: Attendee status could not be updated because the status is invalid
uk: Не вдалося оновити стан учасника, оскільки поточний стан є некоректним

en: Attendee status can not be updated because the item no longer exists
uk: Не вдалося оновити стан учасника, оскільки відповідного запису вже не існує

en: Meeting information sent
uk: Інформацію про зібрання надіслано

en: Task information sent
uk: Інформацію про завдання надіслано

en: Memo information sent
uk: Інформацію про примітку надіслано

en: Unable to send meeting information, the meeting does not exist
uk: Не вдалося надіслати інформацію про зустріч, зустріч не існує

en: Unable to send task information, the task does not exist
uk: Не вдалося надіслати інформацію про завдання, завдання не існує

en: Unable to send memo information, the memo does not exist
uk: Не вдалося надіслати інформацію про примітку, примітка не існує

note: Translators: This is a default filename for a calendar.
en: calendar.ics
uk: календар.ics

en: Save Calendar
uk: Зберегти календар

en: The calendar attached is not valid
uk: Долучений календар недійсний

en: The message claims to contain a calendar, but the calendar is not a valid iCalendar.
uk: Це повідомлення заявляє, що містить календар, але календар не є дійсним iCalendar.

en: The item in the calendar is not valid
uk: Елемент календаря - недійсний

en: The message does contain a calendar, but the calendar contains no events, tasks or free/busy information
uk: Це повідомлення містить календар, але календар не містить подій, задач або відомостей про зайнятість.

en: The calendar attached contains multiple items
uk: Долучений календар містить декілька об'єктів

en: To process all of these items, the file should be saved and the calendar imported
uk: Щоб обробити усі елементи, файл треба зберегти та імпортувати календар

[ctx: cal-itip]
en: None
uk: Немає

en: Tentatively Accepted
uk: Експериментально прийнято

en: This response is not from a current attendee. Add the sender as an attendee?
uk: Ця відповідь не від поточного учасника. Додати його як учасника?

en: This meeting has been delegated
uk: Цю зустріч було направлено

en: “{0}” has delegated the meeting. Do you want to add the delegate “{1}”?
uk: «{0}» доручено провести нараду. Ви бажаєте додати представника «{1}»?

en: Google Features
uk: Можливості Google

en: Add Ca_lendar to this account
uk: Додати _календар до цього облікового запису

en: Add Con_tacts to this account
uk: Додати кон_такти до цього облікового запису

[ctx: GoggleSummary]
note: Translators: This is part of a sentence "You may need to enable IMAP access and Calendars to synchronize", where the 'IMAP access' and 'Calendars to synchronize' are clickable.
en: IMAP access
uk: доступ до IMAP

[ctx: GoggleSummary]
note: Translators: This is part of a sentence "You may need to enable IMAP access and Calendars to synchronize", where the 'IMAP access' and 'Calendars to synchronize' are clickable.
en: Calendars to synchronize
uk: синхронізацію календарів

[ctx: GoggleSummary]
note: Translators: This is part of a sentence "You may need to enable IMAP access and Calendars to synchronize", where the 'IMAP access' and 'Calendars to synchronize' are clickable.
en: You may need to enable %s and %s
uk: Слід увімкнути %s та %s

en: Mail _Directory:
uk: Поштовий _каталог:

en: Choose a MH mail directory
uk: Вибрати поштовий каталог MH

en: MH mail directory cannot be empty
uk: Поштовий каталог MH не може бути порожній

en: Local Delivery _File:
uk: Локальний _файл доставлення:

en: Choose a local delivery file
uk: Вибрати локальний файл доставлення

en: Local delivery file cannot be empty
uk: Локальний файл, що доставляється, не може бути порожній

en: Choose a Maildir mail directory
uk: Вибрати поштовий каталог Maildir

en: Maildir mail directory cannot be empty
uk: Поштовий каталог Maildir не може бути порожній

en: Spool _File:
uk: _Файл розвантажування:

en: Choose a mbox spool file
uk: Вибрати файл розвантаження mbox

en: Mbox spool file cannot be empty
uk: Файл Mbox не може бути пороженій

en: Spool _Directory:
uk: Розвантажувальний _каталог:

en: Choose a mbox spool directory
uk: Вибрати розвантажувальний каталог mbox

en: Mbox spool directory cannot be empty
uk: Поштовий каталог Mbox не може бути порожній

en: Configuration
uk: Налаштовування

en: _Port:
uk: _Порт:

note: do not reference
en: User_name:
uk: _Назва запису:

en: _Forget password
uk: _Забути пароль

en: Encryption _method:
uk: _Спосіб шифрування:

en: STARTTLS after connecting
uk: STARTTLS після з'єднання

en: TLS on a dedicated port
uk: TLS на особливому порті

en: _Use custom binary, instead of “sendmail”
uk: _Використовувати власний двійковий файл замість «sendmail»

en: _Custom binary:
uk: _Власний бінарний файл:

en: U_se custom arguments
uk: _Використовувати власні аргументи

en: Cus_tom arguments:
uk: В_ласні аргументи:

en: Default arguments are “-i -f %F -- %R”, where
       %F — stands for the From address
       %R — stands for the recipient addresses
uk: Типові аргументи «-i -f %F -- %R», де
       %F — означає адресу «Від»
       %R — означає адресу отримувачів

en: Send mail also when in offline _mode
uk: Надсилати пошту також, _коли немає мережі

en: Custom binary cannot be empty
uk: Бінарний файл не може бути порожній

note: do not reference
en: Ser_ver requires authentication
uk: Потрібна ав_тентифікація

en: T_ype:
uk: Т_ип:

en: Yahoo! Features
uk: Можливості Yahoo!

en: Add Ca_lendar and Tasks to this account
uk: Додати ка_лендар і завдання до цього облікового запису

en: Saving message…
uk: Збереження повідомлення…

en: Failed to save message to folder.
uk: Не вдалося зберегти повідомлення до теки.

en: %d attached message | %d attached messages
uk[0]: %d долучений лист
uk[1]: %d долучених листа
uk[2]: %d долучених листів
uk[3]: %d долучений лист

en: Save Message to _Folder…
uk: Збереження повідомлення до _теки…

en: Save the message attachment to a chosen folder
uk: Зберегти долучення до повідомлення до вибраної теки

en: Import OpenP_GP key…
uk: Імпортувати ключ OpenP_GP…

en: Import Pretty Good Privacy (OpenPGP) key
uk: Імпортувати ключ Pretty Good Privacy (OpenPGP)

[ctx: New]
en: _Mail Message
uk: _Поштове повідомлення

en: Compose a new mail message
uk: Створити нове поштове повідомлення

[ctx: New]
en: Mail Acco_unt
uk: _Облікові записи пошти

en: Create a new mail account
uk: Створити новий обліковий запис

[ctx: New]
en: Mail _Folder
uk: Поштова _тека

en: Create a new mail folder
uk: Створити нову поштову теку

[ctx: NetworkMonitor]
en: Method to detect _online state:
uk: Спосіб визначення стану _мережі:

[ctx: NetworkMonitor]
note: Translators: The '%s' is replaced with the actual name of the GNetworkMonitor implementation
en: Default (%s)
uk: Типове (%s)

[ctx: NetworkMonitor]
note: Always as the first
en: Default
uk: Типовий

[ctx: NetworkMonitor]
note: Always as the last
en: Always Online
uk: Завжди в мережі

en: _Limit operations in Power Saver mode
uk: _Обмежити дії у режимі заощадження енергії

en: Mail Preferences
uk: Параметри пошти

en: Composer Preferences
uk: Параметри редактора

en: Network Preferences
uk: Параметри мережі

[ctx: label]
note: Translators: The first item in the list, to be able to set rule: [Label] [is/is-not] [None]
en: None
uk: Немає

[ctx: label]
note: Translators: The first item in the list, to be able to set rule: [Unset Label] [All]
en: All
uk: Усі

[ctx: addrbook]
note: Translators: Meaning "any configured addressbook included in autocompletion" in the filter dialog
en: Included in Autocompletion
uk: Включені до автодоповнення

[ctx: addrbook]
note: Translators: Meaning "any configured addressbook" in the filter dialog
en: Any
uk: Будь-яка

en: Marking messages as read…
uk: Позначаємо повідомлення як прочитані…

en: Go to Folder
uk: Перейти до теки

en: _Select
uk: _Вибрати

en: _Disable Account
uk: В_имкнути обліковий запис

en: Disable this account
uk: Вимкнути цей обліковий запис

en: Permanently remove all the deleted messages from all folders
uk: Остаточно знищити з усіх тек всі повідомлення, що позначені вилученими

en: Empty _Junk
uk: Вилучити _спам

en: Delete all Junk messages from all folders
uk: Вилучити всі спам-повідомлення з усіх тек

en: Edit properties of this account
uk: Редагувати властивості цього облікового запису

en: Refresh list of folders of this account
uk: Оновити перелік тек цього облікового запису

en: _Download Messages for Offline Usage
uk: _Завантажити повідомлення для автономної роботи

en: Download messages of accounts and folders marked for offline usage
uk: Завантажити повідомлення облікових записів/каталогів для автономної роботи

en: Fl_ush Outbox
uk: Надіслати ви_хідні

en: _Copy Folder To…
uk: _Копіювати теку до…

en: Copy the selected folder into another folder
uk: Скопіювати вибрану теку у іншу теку

en: Permanently remove this folder
uk: Остаточно вилучити цю теку

en: Edit Sort _Order…
uk: Змінити п_орядок сортування…

en: Change sort order of the folders in the folder tree
uk: Змінити порядок сортування тек у ієрархії тек

en: E_xpunge
uk: Вик_реслити

en: Permanently remove all deleted messages from this folder
uk: Остаточно вилучити всі повідомлення, позначені як вилучені з цієї теки

en: Mar_k All Messages as Read
uk: Позначити повідомлення як про_читані

en: Mark all messages in the folder as read
uk: Позначити всі повідомлення у піці та долучених теках як прочитані

en: _Move Folder To…
uk: П_еремістити теку до…

en: Move the selected folder into another folder
uk: Перемістити вибрану теку у іншу теку

note: Translators: An action caption to create a new mail folder
en: _New…
uk: С_творити…

en: Create a new folder for storing mail
uk: Створити нову теку для зберігання пошти

en: _New Folder…
uk: Створити _теку…

en: Change the properties of this folder
uk: Змінити властивості цієї теки

en: Refresh the folder
uk: Оновити теку

en: Change the name of this folder
uk: Змінити назву цієї теки

en: Select Message _Thread
uk: Виділити _гілку повідомлення

en: Select all messages in the same thread as the selected message
uk: Виділити всі повідомлення у гілці вибраного повідомлення

en: Select Message S_ubthread
uk: Виділити _збірку повідомлень

en: Select all replies to the currently selected message
uk: Виділити всі відповіді на поточні виділені повідомлення

en: Empty _Trash
uk: О_чистити теку «Вилучені»

en: Permanently remove all the deleted messages from all accounts
uk: Стерти в усіх облікових записах повідомлення, що позначені вилученими

en: Go to _Folder
uk: Перейти до _теки

en: Opens a dialog to select a folder to go to
uk: Відкриває вікно вибору теки для переходу

en: _Manage Subscriptions
uk: _Організувати підписки

en: Subscribe or unsubscribe to folders on remote servers
uk: Підписатися або відписатися від тек на віддалених серверах

en: Send / _Receive
uk: Відіслати / _отримати

en: Send queued items and retrieve new items
uk: Відіслати повідомлення з черги та отримати нові

en: R_eceive All
uk: _Одержати все

en: Receive new items from all accounts
uk: Одержати нові об'єкти з усіх облікових записів

en: _Send All
uk: _Надіслати все

en: Send queued items in all accounts
uk: Надіслати об'єкти в черзі з усіх облікових записів

en: Cancel the current mail operation
uk: Скасувати поточну поштову операцію

en: Collapse All _Threads
uk: Згорнути усі _гілки

en: Collapse all message threads
uk: Згорнути усі гілки повідомлень

en: E_xpand All Threads
uk: _Розгорнути гілки

en: Expand all message threads
uk: розгорнути усі гілки повідомлень

en: _Message Filters
uk: _Фільтри повідомлень

en: Create or edit rules for filtering new mail
uk: Створити або редагувати правила фільтрації пошти

en: _Subscriptions…
uk: _Підписки…

note: ** Menus **
en: F_older
uk: _Тека

en: C_reate Search Folder From Search…
uk: Створити _віртуальну теку за результатами пошуку…

en: Search F_olders
uk: Пошук _тек

en: Create or edit search folder definitions
uk: Створити або редагувати визначення теки пошуку

en: Show Message _Preview
uk: _Попередній перегляд повідомлення

en: Show message preview pane
uk: Показати вікно попереднього перегляду повідомлень

en: Show _Attachment Bar
uk: показати панель в_кладень

en: Show Attachment Bar below the message preview pane when the message has attachments
uk: Показує панель долучення нижче перегляду листа, коли є долучення

en: Show _Deleted Messages
uk: Показати _вилучені листи

en: Show deleted messages with a line through them
uk: Показувати вилучені листи з лінією, що проходить повз них

en: Show _Junk Messages
uk: Показувати листи зі _спамом

en: Show junk messages with a red line through them
uk: Показувати спам з лінією, що проходить повз них

en: Show _Preview Tool Bar
uk: Показати панель _попереднього перегляду

en: Show tool bar above the preview panel
uk: Показувати панель інструментів над панеллю перегляду

en: _Group By Threads
uk: Групувати за _гілками

en: Threaded message list
uk: Список підшитих повідомлень

en: Show To _Do Bar
uk: Показувати панель «_Зробити»

en: Show To Do bar with appointments and tasks
uk: Показувати панель «Зробити» з зустрічами та завданнями

en: _Unmatched Folder Enabled
uk: _Незакриту теку ввімкнено

en: Toggles whether Unmatched search folder is enabled
uk: Визначає, чи теку незакритого пошуку ввімкнено

en: Show message preview below the message list
uk: Показувати попередній перегляд повідомлення нижче списку повідомлень

en: Show message preview alongside the message list
uk: Показувати попередній перегляд повідомлення поруч зі списком повідомлень

en: Subject or Addresses contain
uk: Тема або адреси містять

en: All Accounts
uk: Усі облікові записи

en: Current Account
uk: Поточний обліковий запис

en: Current Folder
uk: Поточна тека

en: Current Folder and Subfolders
uk: Поточна тека і підтеки

en: All Messages
uk: Усі повідомлення

en: Important Messages
uk: Наступне повідомлення

en: Last 5 Days’ Messages
uk: Останні повідомлення за 5 діб

en: Messages Not Junk
uk: Повідомлення не є спамом

en: Messages with Attachments
uk: Повідомлення з долученнями

en: Messages with Notes
uk: Листи з примітками

en: No Label
uk: Немає позначки

en: Read Messages
uk: Прочитати повідомлення

en: Unread Messages
uk: Непрочитане повідомлення

en: Message Thread
uk: Заголовок листа

en: Preview Toolbar
uk: Панель попереднього перегляду

en: Preview Context Menu
uk: Контекстне меню попереднього перегляду

en: Folder Context Menu
uk: Контекстне меню теки

en: Message Context Menu
uk: Контекстне меню повідомлення

en: Current Folder and Subfolders Search
uk: Пошук у поточній теці і підтеках

en: All Account Search
uk: Усі облікові записи

en: Account Search
uk: Поточний обліковий запис

en: %d selected,  | %d selected,
uk[0]: %d вибрано
uk[1]: %d вибрано
uk[2]: %d вибрано
uk[3]: %d вибрано

en: %d deleted | %d deleted
uk[0]: %d вилучено
uk[1]: %d вилучено
uk[2]: %d вилучено
uk[3]: %d вилучено

en: %d junk | %d junk
uk[0]: %d спам
uk[1]: %d спам
uk[2]: %d спам
uk[3]: %d спам

en: %d draft | %d drafts
uk[0]: %d чернетка
uk[1]: %d чернетки
uk[2]: %d чернеток
uk[3]: %d чернетка

en: %d unsent | %d unsent
uk[0]: %d не відіслано
uk[1]: %d не відіслано
uk[2]: %d не відіслано
uk[3]: %d не відіслано

en: %d sent | %d sent
uk[0]: %d відіслано
uk[1]: %d відіслано
uk[2]: %d відіслано
uk[3]: %d відіслано

en: %d unread | %d unread
uk[0]: %d непрочитаний
uk[1]: %d непрочитані
uk[2]: %d непрочитаних
uk[3]: %d непрочитаний

en: Select Folder to Add
uk: Вибрати яку теку додати

en: Folder
uk: Тека

en: Recipient
uk: Одержувач

en: Keep in Outbox
uk: Зберегти у вихідних

en: Send immediately
uk: Надіслати негайно

en: Send after 1 minute
uk: Надіслати за 1 хвилину

en: Send after 5 minutes
uk: Надіслати через 15 хвилин

en: Language(s)
uk: Мова

en: Same as user interface
uk: Те саме, що і в інтерфейсі користувача

en: On exit, every time
uk: Коли виходиш, кожного разу

en: Once per day
uk: Раз на день

en: Once per week
uk: Раз на тиждень

en: Once per month
uk: Раз на місяць

en: Immediately, on folder leave
uk: Відразу, коли покидаєш теку

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Contains Value
uk: Містить значення

[ctx: UserHeaders]
note: Translators: This is a column caption, in which a mail header name is shown. Example: Header: "X-GitLab-Project" Title: "GitLab Project"
en: Header
uk: Заголовок

[ctx: UserHeaders]
note: Translators: This is a column caption, in which a mail header title is shown; it's the text the header is presented in the GUI, aka a user friendly name of the header. Example: Header: "X-GitLab-Project" Title: "GitLab Project"
en: Title
uk: Назва

note: To Translators: 'Date header' is a label for configurable date/time format for 'Date' header in mail message window/preview
en: _Date header:
uk: З_аголовок дати:

en: Show _original header value
uk: Показувати _первинне значення заголовку

en: Do _not change settings
uk: _Не змінювати параметри

en: _Set as default email client
uk: З_робити типовим поштовим клієнтом

en: Do you want to make Evolution your default email client?
uk: Зробити Evolution типовою поштовою програмою?

note: Translators: First %s is an email address, second %s * is the subject of the email, third %s is the date.
en: Your message to %s about “%s” on %s has been displayed. This is no guarantee that the message has been read or understood.
uk: Ваше повідомлення до %s із темою «%s» від %s було показано отримувачу. Але це не гарантує те, що його прочитали та правильно зрозуміли.

note: Translators: %s is the subject of the email message This text is used as a subject of a delivery notification email (basically a notification, that the user did read (or better displayed) the message).
en: Read: %s
uk: Прочитано: %s

en: Send a read receipt to “%s”
uk: Надіслати квитанцію про прочитання до «%s»

en: _Notify Sender
uk: _Сповістити відправника

en: Sender wants to be notified when you have read this message.
uk: Відправник бажає сповістити його, коли ви прочитаєте цей лист.

en: Sender has been notified that you have read this message.
uk: Відправника сповіщено, що ви прочитали цього листа.

en: Evolution is currently offline.
uk: Evolution наразі працює автономно.

en: Click “Work Online” to return to online mode.
uk: Натисніть «Працювати в мережі», щоб повернутись до відповідного режиму.

en: Evolution is currently offline due to a network outage.
uk: Evolution у автономному режимі, бо не працює мережа.

en: Evolution will return to online mode once a network connection is established.
uk: Evolution повернеться до мережі, коли буде встановлено з'єднання.

en: Author(s)
uk: Автор(и)

en: Overview
uk: Огляд

en: Plugin
uk: Модуль

en: Plugins
uk: Модулі

en: Display plain text version
uk: Показати звичайну текстову версію

en: Display plain text version of multipart/alternative message
uk: Показати звичайну текстову версію багаточасткового/альтернативного листа

en: Display HTML version
uk: Показати версію в HTML

en: Display HTML version of multipart/alternative message
uk: Показати версію в HTML багаточасткового/альтернативного листа

en: Show HTML if present
uk: Показувати HTML, якщо є

en: Let Evolution choose the best part to show.
uk: Evolution обирає кращу частину для показу.

en: Show plain text if present
uk: Показувати простий текст, якщо є

en: Show plain text part, if present, otherwise let Evolution choose the best part to show.
uk: Показувати частину з простим текстом, якщо вона є, інакше Evolution обере кращу частину для показу.

en: Show plain text if present, or HTML source
uk: Показувати просто текст, якщо вона є, або джерело HTML

en: Show plain text part, if present, otherwise the HTML part source.
uk: Показувати частину з простим текстом, якщо вона є, інакше частину джерела HTML.

en: Only ever show plain text
uk: Завжди показувати простий текст

en: Always show plain text part and make attachments from other parts, if requested.
uk: Завжди показувати часину з простим текстом та робити долучення з інших частин, за потреби.

en: Show s_uppressed HTML parts as attachments
uk: _Показувати заборонені частини HTML як долучення

en: HTML _Mode
uk: Ре_жим HTML

en: Prefer Plain Text
uk: Надавати перевагу звичайному тексту

note: but then we also need to create our own section frame
en: Plain Text Mode
uk: Режим звичайного тексту

en: Allows to view mail messages as plain text, even if they contain HTML. To modify the options switch to the Mail Preferences section → HTML Messages tab → Plain Text Mode group.
uk: Надає змогу переглядати поштові повідомлення у форматі звичайного тексту, навіть якщо у них міститься код HTML. Щоб змінити параметри перегляду, перемкніться до розділу «Параметри пошти → вкладка «Повідомлення HTML» → група «Режим звичайного тексту»».

en: Cannot add message into News and Blogs folder
uk: Не вдалося додати повідомлення до теки новин і блогів

en: Message is not available
uk: Повідомлення є недоступним

en: Invalid Feed URL “%s”.
uk: Некоректна адреса стрічки «%s».

en: Failed to download feeds, error code %d (%s)
uk: Не вдалося отримати стрічки, код помилки %d (%s)

en: Invalid Feed URL.
uk: Некоректна адреса стрічки.

en: Apply message _filters to this folder
uk: Застосувати _фільтри повідомлень до цієї теки

en: _Download complete articles
uk: _Отримати статті повністю

en: Download feed _enclosures
uk: Отримати з_амикання стрічки

en: Enclosures:
uk: Замикання:

en: News and Blogs
uk: Новини і блоги

en: This is a provider for reading RSS news and blogs.
uk: Це засіб надання даних для читання новин і блогів RSS.

en: Folder '%s' not found
uk: Не знайдено теки «%s»

en: Cannot create a folder in a News and Blogs store.
uk: Не вдалося створити теку у сховищі новин і блогів.

en: Unknown author
uk: Невідомий автор

en: Failed to fetch feed icon: %s
uk: Не вдалося отримати піктограму стрічки: %s

en: Fetching feed icon…
uk: Отримуємо піктограму стрічки…

en: Failed to read feed information.
uk: Не вдалося прочитати дані стрічки.

en: Failed to fetch feed information: %s
uk: Не вдалося отримати відомості щодо стрічки: %s

en: Fetching feed information…
uk: Отримуємо відомості щодо стрічки…

en: Invalid Feed URL
uk: Некоректна адреса стрічки

en: Choose Feed Image
uk: Виберіть зображення стрічки

en: Feed _URL:
uk: _Адреса стрічки:

en: _Fetch
uk: _Отримати

en: C_ontent:
uk: В_міст:

en: Import RSS Feeds
uk: Імпортувати стрічки RSS

en: Export RSS Feeds
uk: Експортувати стрічки RSS

en: Export
uk: Експорт

en: OPML files
uk: файли OPML

note: Translators: This is a default file name for exported RSS feeds. Keep the extension (".opml") as is, translate only the "feeds" word, if needed.
en: feeds.opml
uk: стрічки.opml

en: Failed to export RSS feeds:
uk: Не вдалося експортувати стрічки RSS:

en: Failed to read file content:
uk: Не вдалося прочитати вміст файла:

en: Failed to add feed:
uk: Не вдалося додати стрічку:

en: No RSS feeds found
uk: Не знайдено стрічок RSS

en: No new RSS feeds imported
uk: Не імпортовано жодної нової стрічки RSS

en: Imported %d feed | Imported %d feeds
uk[0]: Імпортовано %d стрічку
uk[1]: Імпортовано %d стрічки
uk[2]: Імпортовано %d стрічок
uk[3]: Імпортовано %d стрічку

en: Failed to import data, the file does not contain valid OPML data.
uk: Не вдалося імпортувати дані — у файлі не міститься коректних даних OPML.

en: Failed to parse file content. Expected is an OPML file.
uk: Не вдалося обробити вміст файла. У файлі мали бути дані OPML.

en: Download _feed enclosures
uk: _Отримати замикання стрічок

note: Translators: This is part of "Do not download enclosures larger than [ nnn ] KB"
en: Do not download e_nclosures larger than
uk: Не отримувати за_микання, розмір яких перевищує

note: Translators: This is part of "Do not download enclosures larger than [ nnn ] KB"
en: KB
uk: кБ

en: Feeds
uk: Стрічки

en: Content
uk: Вміст

en: E_xport
uk: _Експортувати

en: Re_load feed articles
uk: П_ерезавантажити статті стрічки

en: Reload all feed articles from the server, updating existing and adding any missing
uk: Перезавантажити з сервера усі статті стрічки, оновити наявні і додати пропущені

en: Failed to spawn SpamAssassin (%s):
uk: Не вдалось породити SpamAssassin (%s):

en: Failed to stream mail message content to SpamAssassin:
uk: Не вдалось утворити потік вмісту листів у SpamAssassin:

en: Failed to write “%s” to SpamAssassin:
uk: Не вдалося записати «%s» у SpamAssassin:

en: Failed to read output from SpamAssassin:
uk: Не вдалося прочитати вивід з SpamAssassin:

en: SpamAssassin either crashed or failed to process a mail message
uk: SpamAssassin або зазнав краху, або не вдалось обробити листа

en: SpamAssassin Options
uk: Параметри SpamAssassin

en: I_nclude remote tests
uk: _Включити віддалені тести

en: This will make SpamAssassin more reliable, but slower.
uk: Це зробить SpamAssassin надійнішим, проте повільнішим.

en: Junk filter using SpamAssassin
uk: Фільтрувати спам через SpamAssassin

note: Keep the title identical to EMailConfigImportPage * so it's only shown once in the assistant sidebar.
en: Importing Files
uk: Імпортування файлів

en: Import cancelled.
uk: Імпортування скасовано.

en: Import complete.
uk: Імпортування завершено.

en: Welcome to Evolution.
    
    The next few screens will allow Evolution to connect to your email accounts, and to import files from other applications.
uk: Ласкаво просимо до Evolution. 
    
    Декілька наступних екранів допоможуть Evolution налаштувати ваші поштові облікові записи та імпортувати файли з інших програм.

en: Do not _show this wizard again
uk: Не по_казувати цей майстер знову

[ctx: wizard-ca-note]
note: Translators: This is part of "Alternatively, you can %s (email, contacts and calendaring) instead." sentence from the same translation context.
en: create a collection account
uk: створити обліковий запис — збірку

[ctx: wizard-ca-note]
note: Translators: The '%s' is replaced with "create a collection account" from the same translation context.
en: Alternatively, you can %s (email, contacts and calendaring) instead.
uk: Крім того, ви можете %s (електронної пошти, контактів та календаря).

en: Loading accounts…
uk: Завантаження облікових записів…

en: _Format as…
uk: _Форматувати як…

en: _Other languages
uk: _Інші мови

en: Text Highlight
uk: Підсвічування тексту

en: Syntax highlighting of mail parts
uk: Підсвічування синтаксису поштової частини

en: _Plain text
uk: _Звичайний текст

en: _Cascade Style Sheet
uk: Таблиця _каскадного стилю

en: _Patch/diff
uk: _Латка/різниця

en: Show F_ull vCard
uk: Показувати в_сю картку

en: Show Com_pact vCard
uk: Показувати _компактну картку

en: Save _To Addressbook
uk: Зберегти _у адресній книзі

en: There is one other contact.
uk: Є інший контакт.

note: Translators: This will always be two or more.
en: There is %d other contact. | There are %d other contacts.
uk[0]: Є %d інший контакт.
uk[1]: Є %d інших контактів.
uk[2]: Є %d інших контактів.
uk[3]: Є %d інший контакт.

en: Addressbook Contact
uk: Контакт адресної книги

en: Display the part as an addressbook contact
uk: Показати частину як контакт адресної книги

en: Failed to retrieve message content
uk: Не вдалося отримати вміст повідомлення

en: Ctrl-click to go to the section “%s” of the message
uk: Клацніть з одночасним натисканням клавіші Ctrl, щоб перейти до розділу «%s» повідомлення

note: Translators: The "%s" is replaced with a link, constructing a text like: "Ctrl-click to open a link “http://www.example.com”"
en: Ctrl-click to open a link “%s”
uk: Клацніть з одночасним натисканням Ctrl, щоб відкрити посилання «%s»

en: _Do not show this message again.
uk: _Не показувати це повідомлення знову.

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Message has no attachments
uk: Повідомлення не містить долучень

en: Evolution has found some keywords that suggest that this message should contain an attachment, but cannot find one.
uk: Знайдено декілька ключових слів, які говорять, що повідомлення має містити долучення. Але його не знайдено.

en: _Add Attachment...
uk: _Додати долучення…

en: _Edit Message
uk: _Редагування повідомлення

en: Attachment Reminder
uk: Нагадування про долучення

en: Reminds you when you forgot to add an attachment to a mail message.
uk: Нагадує, якщо Ви забули вкласти долучення до поштового повідомлення.

en: Automatic Contacts
uk: Автоматичні контакти

note: Enable BBDB checkbox
en: Create _address book entries when sending mails
uk: _Автоматично створювати записи у адресній книзі при надсиланні повідомлень

note: File Under setting
en: Set File _under as “First Last”, instead of “Last, First”
uk: Встановити «Підшити _як» як «Ім'я Прізвище» замість «Прізвище, Ім'я»

en: Select Address book for Automatic Contacts
uk: Вибрати адресну книгу для автоматичних контактів

en: Instant Messaging Contacts
uk: Контакти миттєвих повідомлень

note: Enable Gaim Checkbox
en: _Synchronize contact info and images from Pidgin buddy list
uk: _Синхронізувати інформацію та зображення зі списку контактів Pidgin

en: Select Address book for Pidgin buddy list
uk: Виберіть адресну книгу для списку контактів Pidgin

note: Synchronize now button.
en: Synchronize with _buddy list now
uk: Синхронізувати зі списком _контактів зараз

en: Takes the gruntwork out of managing your address book.
    
    Automatically fills your address book with names and email addresses as you reply to messages.  Also fills in IM contact information from your buddy lists.
uk: Бере на себе «брудну» роботу з керуванню вашими адресними книгами.
    
    Автоматично додає до адресної книги імена та адреси отримувачів, коли ви відповідаєте на повідомлення. Також заповнює контактні дані зі списку контактів служби миттєвих повідомлень.

en: Importing Outlook Express data
uk: Імпортування даних Outlook Express

en: Outlook DBX import
uk: Імпортування Outlook DBX

en: Outlook Express 5/6 personal folders (.dbx)
uk: Особисті теки Outlook Express 5/6 (.dbx)

en: Import Outlook Express messages from DBX file
uk: Імпортування листів Outlook Express з файла DBX

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Security:
uk: Безпека:

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Personal
uk: Особисте

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Unclassified
uk: Не класифіковано

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Protected
uk: Захищено

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Confidential
uk: Конфіденційно

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Secret
uk: Таємно

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Top secret
uk: Цілком таємно

[ctx: email-custom-header]
note: Translators: "None" as an email custom header option in a dialog invoked by Insert->Custom Header from Composer, * indicating the header will not be added to a mail message
en: None
uk: Немає

en: _Custom Header
uk: _Додаткові заголовки

note: To translators: This string is used while adding a new message header to configuration, to specifying the format of the key values
en: The format for specifying a Custom Header key value is:
    Name of the Custom Header key values separated by “;”.
uk: Формат визначення додаткового заголовку:
    Зміна значень ключів додаткових заголовків розділюються знаком «;».

en: Key
uk: Ключ

en: Values
uk: Значення

en: Custom Header
uk: Додаткові заголовки

note: For Translators: 'custom header' string is used while adding a new message header to outgoing message, to specify what value for the message header would be added
en: Add custom headers to outgoing mail messages.
uk: Додавати додаткові заголовки до вихідних повідомлень.

en: Email Custom Header
uk: Додаткові заголовки

en: Command to be executed to launch the editor:
uk: Команда для запуску редактора:

en: For XEmacs use “xemacs”
    For Vim use “gvim -f”
uk: Для XEmacs використовуйте «xemacs»
    Для Vim використовувати «gvim -f»

en: _Automatically launch when a new mail is edited
uk: _Автоматично запускати під час редагування нової пошти

en: Compose in External Editor
uk: Створювати повідомлення _у зовнішньому редакторі

en: External Editor
uk: Зовнішній редактор

en: Use an external editor to compose plain-text mail messages.
uk: Використовуйте зовнішній редактор для написання лише текстові повідомлення без форматування.

en: Editor not launchable
uk: Не вдалося запустити редактор

en: The external editor set in your plugin preferences cannot be launched. Try setting a different editor.
uk: Не вдалося запустити текстовий редактор з налаштовування модуля. Спробуйте вказати інший редактор.

en: Cannot create Temporary File
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл.

en: Evolution is unable to create a temporary file to save your mail. Retry later.
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл для поштового повідомлення. Спробуйте ще раз.

en: External editor still running
uk: Зовнішній редактор все ще працює

en: The external editor is still running. The mail composer window cannot be closed as long as the editor is active.
uk: Зовнішній редактор все ще працює. Вікно редактора пошти не може закритися допоки редактор активний.

en: Select a Face Picture
uk: Вибір малюнка з лицем

en: _Insert Face picture by default
uk: Типово _вставляти по особисту фотографію

en: Load new _Face picture
uk: З_авантажити нову особисту фотографію

en: Change Face Image
uk: Вибрати лице

en: Include _Face
uk: Включ_ати особисту фотографію

en: Attach a small picture of your face to outgoing messages.
uk: Вкладати невелике зображення вашого обличчя до повідомлень, що надсилаються.

en: Failed Read
uk: Не вдалося прочитати

en: The file cannot be read
uk: Неможливо прочитати файл

en: Invalid Image Size
uk: Неправильний розмір зображення

en: Please select a PNG image of size 48 × 48 pixels, whose file size doesn’t exceed 723 bytes.
uk: Виберіть зображення PNG розміром 48 × 48 точок, розмір файла якого не перевищує 723 байтів.

en: Incorrect Face Image Byte Size
uk: Неправильний розмір зображення

en: The Face image size is {0} bytes, while it should not be more than 723 bytes. Please select a PNG image of size 48 × 48 pixels, whose file size doesn’t exceed 723 bytes.
uk: Розмір зображення — {0} байтів, коли допустимий розмір перевищує 723 байтів. Виберіть зображення PNG розміром 48 × 48 точок, розмір файла якого не перевищує 723 байтів.

en: Not an image
uk: Не є зображенням

en: The file you selected does not look like a valid PNG image. Error: {0}
uk: Вибраний файл не є справжнім зображенням PNG. Помилка: {0}

en: Get List _Archive
uk: Отримати _архів списку

en: Get an archive of the list this message belongs to
uk: Отримати архів списку розсилки, до якого належить це повідомлення

en: Copy _Message Archive URL
uk: Копіювати посилання на архів _листів

en: Copy direct URL for the selected message in its archive
uk: Копіювати пряме посилання для вибраного листа і його архіву

en: Get List _Usage Information
uk: Отримати інформацію про _використання списку

en: Get information about the usage of the list this message belongs to
uk: Отримати інформацію про використання списку розсилки, до якого належить це повідомлення

en: Contact List _Owner
uk: _Власник списку контактів

en: Contact the owner of the mailing list this message belongs to
uk: Написати власнику списку розсилки, до якого належить повідомлення

en: _Post Message to List
uk: Відіслати _повідомлення у список

en: Post a message to the mailing list this message belongs to
uk: Відповісти у список розсилки, якому належить це повідомлення

en: _Subscribe to List
uk: П_ідписатись на список

en: Subscribe to the mailing list this message belongs to
uk: Підписатись на список розсилки, якому належить це повідомлення

en: _Unsubscribe from List
uk: _Відписатись від списку

en: Unsubscribe from the mailing list this message belongs to
uk: Відписатись від списку розсилки, якому належить це повідомлення

en: Mailing _List
uk: Список _розсилки

en: Mailing List Actions
uk: Дії для списку розсилки

en: Perform common mailing list actions (subscribe, unsubscribe, etc.).
uk: Надає дії для основних команд списків розсилок (приєднання до списку, від'єднання тощо…).

en: Action not available
uk: Дія недоступна

en: This message does not contain the header information required for this action.
uk: Повідомлення не містить інформації, необхідної для цієї дії.

en: Posting not allowed
uk: Надсилання не дозволено

en: Posting to this mailing list is not allowed. Possibly, this is a read-only mailing list. Contact the list owner for details.
uk: Надсилання у цей список розсилки не дозволено. Можливо, цей список лише для читання. Зв'яжіться з власником списку, щоб отримати додаткові подробиці.

en: Send e-mail message to mailing list?
uk: Надіслати e-mail повідомлення у список розсилки?

en: An e-mail message will be sent to the URL “{0}”. You can either send the message automatically, or see and change it first.
    
    You should receive an answer from the mailing list shortly after the message has been sent.
uk: Повідомлення електронної пошти буде надіслано на адресу «{0}». Ви можете або надіслати повідомлення автоматично, або спочатку переглянути та змінити його.
    
    Ви повинні отримати відповідь із списку розсилок незабаром після надсилання повідомлення.

en: _Send message
uk: _Надіслати повідомлення

en: _Edit message
uk: _Редагування повідомлення

en: Malformed header
uk: Спотворений заголовок

en: The {0} header of this message is malformed and could not be processed.
    
    Header: {1}
uk: Заголовок {0} цього повідомлення сформовано неправильно та його неможливо обробити.
    
    Заголовок: {1}

en: No e-mail action
uk: Немає дії e-mail

en: The action could not be performed. The header for this action did not contain any action that could be processed.
    
    Header: {0}
uk: Дію неможливо виконати. Це означає, що заголовок цієї дії не містить дії, які можна обробити.
    
    Заголовок: {0}

note: Translators: '%d' is the count of mails received.
en: You have received %d new message. | You have received %d new messages.
uk[0]: Отримано %d нове повідомлення.
uk[1]: Отримано %d нових повідомлення.
uk[2]: Отримано %d нових повідомлень.
uk[3]: Отримано %d нове повідомлення.

note: Translators: "From:" is preceding a new mail * sender address, like "From: user@example.com"
en: From: %s
uk: Від: %s

note: Translators: "Subject:" is preceding a new mail * subject, like "Subject: It happened again"
en: Subject: %s
uk: Тема: %s

note: Translators: The '%s' is replaced by the folder name, where a new * mail message arrived. Example: "Folder: On This Computer : Inbox"
en: Folder: %s
uk: Тека: %s

note: Translators: %d is the count of mails received in addition * to the one displayed in this notification.
en: (and %d more) | (and %d more)
uk[0]: (і ще %d)
uk[1]: (і ще %d)
uk[2]: (і ще %d)
uk[3]: (і ще %d)

en: New email in Evolution
uk: Створити пошту в Evolution

note: Translators: The '%s' is a mail * folder name.  (e.g. "Show Inbox")
en: Show %s
uk: Показати %s

en: _Play sound when a new message arrives
uk: П_рогравати звук, коли приходить новий лист

en: _Beep
uk: _Звуковий сигнал

en: Use sound _theme
uk: Використовувати звукову _тему

en: Play _file:
uk: Відтворювати _файл:

en: Select sound file
uk: Вибрати звуковий файл

en: Select _accounts for which enable notifications:
uk: Виберіть _облікові записи для увімкнення сповіщень:

en: Mail Notification
uk: Сповіщення про нову пошту

en: Notify new messages for _Inbox only
uk: Сповідати про нові повідомлення лише у теці _Inbox

en: Show _notification when a new message arrives
uk: Показує _сповіщення, коли приходить новий лист

en: Accounts
uk: Облікові записи

en: Notifies you when new mail messages arrive.
uk: Сповіщати про отримання нової пошти.

note: To Translators: The full sentence looks like: "Created from a mail by John Doe <john.doe@myco.example>"
en: Created from a mail by %s
uk: Створено з повідомлення від %s

[ctx: mail-to-task]
note: Translators: Dialog button to Cancel edit of an existing event/memo/task
en: _Cancel
uk: _Скасувати

[ctx: mail-to-task]
note: Translators: Dialog button to Edit an existing event/memo/task
en: _Edit
uk: _Редагувати

[ctx: mail-to-task]
note: Translators: Dialog button to create a New event/memo/task
en: _New
uk: _Створити

en: Selected calendar contains event “%s” already. Would you like to edit the old event?
uk: Вибраний календар вже містить подію «%s». Ви бажаєте відредагувати стару подію?

en: Selected task list contains task “%s” already. Would you like to edit the old task?
uk: Вибраний список завдань вже містить завдань «%s». Ви бажаєте відредагувати старе завдання?

en: Selected memo list contains memo “%s” already. Would you like to edit the old memo?
uk: Вибраний список приміток вже містить примітку «%s». Ви бажаєте відредагувати стару примітку?

note: Translators: Note there are always more than 10 mails selected
en: You have selected %d mails to be converted to events. Do you really want to add them all? | You have selected %d mails to be converted to events. Do you really want to add them all?
uk[0]: Вибрано %d лист для перетворення на подію. Додати його?
uk[1]: Вибрано %d листи для перетворення на події. Додати їх усіх?
uk[2]: Вибрано %d листів для перетворення на події. Додати їх усіх?
uk[3]: Вибрано %d лист для перетворення на подію. Додати його?

note: Translators: Note there are always more than 10 mails selected
en: You have selected %d mails to be converted to tasks. Do you really want to add them all? | You have selected %d mails to be converted to tasks. Do you really want to add them all?
uk[0]: Вибрано %d лист для перетворення на завдання. Додати його?
uk[1]: Вибрано %d листа для перетворення на завдання. Додати їх усіх?
uk[2]: Вибрано %d листів для перетворення на завдання. Додати їх усіх?
uk[3]: Вибрано %d лист для перетворення на завдання. Додати його?

note: Translators: Note there are always more than 10 mails selected
en: You have selected %d mails to be converted to memos. Do you really want to add them all? | You have selected %d mails to be converted to memos. Do you really want to add them all?
uk[0]: Вибрано %d лист для перетворення на примітку. Додати його?
uk[1]: Вибрано %d листа для перетворення на примітки. Додати їх усіх?
uk[2]: Вибрано %d листів для перетворення на примітки. Додати їх усіх?
uk[3]: Вибрано %d лист для перетворення на примітку. Додати його?

en: Do you wish to continue converting remaining mails?
uk: Продовжити перетворення залишкових листів?

en: [No Summary]
uk: [Немає зведення]

en: Invalid object returned from a server
uk: Сервер повернув неправильний об'єкт

en: An error occurred during processing: %s
uk: При обробці сталася помилка: %s

en: Cannot open calendar. %s
uk: Не вдалося відкрити календар. %s

en: Selected calendar is read only, thus cannot create event there. Select other calendar, please.
uk: Вибраний календар — тільки для читання, тому там неможливо створити подію. Виберіть інший календар.

en: Selected task list is read only, thus cannot create task there. Select other task list, please.
uk: Вибраний список завдань — тільки для читання, тому там неможливо створити завдання. Виберіть інший список завдань.

en: Selected memo list is read only, thus cannot create memo there. Select other memo list, please.
uk: Вибраний список приміток — тільки для читання, тому там неможливо створити примітки. Виберіть інший список приміток.

en: Cannot create component: %s
uk: Не вдалося створити компонент: %s

en: Create an _Appointment
uk: Створити _зустріч

en: Create a new event from the selected message
uk: Створити нову подію з виділеного повідомлення

en: Create a Mem_o
uk: Створити при_мітку

en: Create a new memo from the selected message
uk: Створити нову примітку з виділеного повідомлення

en: Create a _Task
uk: Створити _завдання

en: Create a new task from the selected message
uk: Створити нове завдання з виділеного повідомлення

en: Create a _Meeting
uk: Створити з_устріч

en: Create a new meeting from the selected message
uk: Створити нову зустріч з виділеного повідомлення

en: Mail-to-Task
uk: Пошту у завдання

en: Convert a mail message to a task.
uk: Перетворити  виділене повідомлення у нове завдання

en: Outlook PST import
uk: Імпорту Outlook PST

en: Import Outlook messages from PST file
uk: Імпорт повідомлень Outlook з PST файлу

en: Outlook personal folders (.pst)
uk: Особисті теки Outlook (.pst)

en: Destination folder:
uk: Тека призначення:

en: _Address Book
uk: _Адресна книга

en: A_ppointments
uk: _Зустрічі

en: _Journal entries
uk: Записи у _журналі

en: Importing Outlook data
uk: Імпортування даних Outlook

en: Calendar Publishing
uk: Публікація календарів

en: Locations
uk: Адреса

en: Publish calendars to the web.
uk: Надає можливість публікації календарів у веб.

en: Could not open %s:
uk: Не вдалося відкрити %s:

en: There was an error while publishing to %s:
uk: Помилка при публікуванні до %s:

en: Publishing to %s finished successfully
uk: Публікування до %s завершилося успішно

en: Mount of %s failed:
uk: Приєднання %s зазнало невдачі:

en: Are you sure you want to remove this location?
uk: Вилучити цю адресу?

note: To Translators: This is shown to a user when creation of a new thread, * where the publishing should be done, fails. Basically, this shouldn't * ever happen, and if so, then something is really wrong.
en: Could not create publish thread.
uk: Не вдалося створити опубліковану гілку.

en: _Publish Calendar Information
uk: _Публікувати відомості календаря

en: Free/Busy with Details
uk: Вільно/Зайнято з подробицями

en: Daily
uk: Щоденно

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Manual (via Actions menu)
uk: Вручну (з меню Дії)

en: Secure FTP (SFTP)
uk: Безпечний FTP (SFTP)

en: Public FTP
uk: Загальнодоступний FTP

en: FTP (with login)
uk: FTP (з авторизацією)

en: Windows share
uk: Ресурс Windows

en: Secure WebDAV (HTTPS)
uk: Безпечний WebDAV (HTTPS)

en: Custom Location
uk: Інше місце

en: _Publish as:
uk: _Публікувати як:

en: Publishing _Frequency:
uk: _Частота публікації

en: Time _duration:
uk: _Тривалість часу:

en: Sources
uk: Джерела

en: Service _type:
uk: _Тип служби:

en: _File:
uk: _Файл:

en: P_ort:
uk: _Порт:

en: Publishing Location
uk: Адреса для публікації

en: Invalid source UID “%s”
uk: Неприпустимий вихідний Унікальний ідентифікатор «%s»

en: New Location
uk: Нова адреса

en: Edit Location
uk: Редагувати адресу

en: Description List
uk: Список описів

en: Categories List
uk: Список категорій

en: Comment List
uk: Список коментарів

en: Contact List
uk: Список контактів

en: Start
uk: Починається

en: End
uk: Закінчується

en: Due
uk: Термін завершення

en: percent Done
uk: відсоток завершення

en: Attendees List
uk: Список учасників

en: Modified
uk: Змінено

en: Prepend a _header
uk: Попереду за_головку

en: _Value delimiter:
uk: Розділювач _значень:

en: _Record delimiter:
uk: _Розділювач записів:

en: _Encapsulate values with:
uk: _Інкапсулювати значення у:

en: A_dvanced options for the CSV format
uk: _Додаткові параметри формату CSV

en: Comma separated values (.csv)
uk: Значення, розділені комами (.csv)

en: Save Selected
uk: Зберегти виділене

en: Save a calendar or task list to disk.
uk: Зберегти календар або список завдань на диск.

en: _Format:
uk: _Формат:

en: Select destination file
uk: Виберіть файл призначення

en: _Save As
uk: З_берегти як

en: Save the selected calendar to disk
uk: Зберегти виділений календар на диск

en: Save the selected memo list to disk
uk: Зберегти виділений список приміток на диск

en: Save the selected task list to disk
uk: Зберегти виділений список завдань на диск

en: Sender Validation
uk: Перевірка відправника

en: Validates sender before sending an e-mail against a list of recipients and for them assigned expected send account.
uk: Виконує перевірку запису відправника до надсилання електронної пошти за списком відправників і призначає очікуваний обліковий запис відправника.

en: Confirm sender address
uk: Підтвердження адреси відправника

en: The message contains recipient “{0}” for which it is set to use sender account “{1}”, but the account “{2}” is used instead.
uk: У повідомленні міститься запис отримувача «{0}», для якого налаштовано використання облікового запису відправника «{1}», але замість нього використано обліковий запис «{2}».

en: _Send Anyway
uk: _Надіслати попри це

en: Confirm recipient address
uk: Підтвердження адреси отримувача

en: The message contains recipient “{0}”, which does not match recipient pattern “{1}” for the account “{2}”.
uk: Повідомлення містить запис отримувача «{0}», який не відповідає взірцю отримувачів «{1}» для облікового запису «{2}».

en: Set which account should be used for certain recipient patterns.
    For example, setting recipient as “@company.org” for account “me@company.org” will warn when a recipient containing “@company.org” is not used with the “me@company.org” account.
uk: Встановити, який обліковий запис слід використовувати для певних взірців отримувачів.
    Наприклад, встановлення отримувача «@company.org» для облікового запису «me@company.org» призведе до попередження, коли запис отримувача, що містить «@company.org», не використано з обліковим записом «me@company.org».

en: Recipient Contains
uk: Отримувач містить

en: Account to Use
uk: Використаний обліковий запис

en: Set which recipient patterns can be used for certain account.
    For example, setting account “me@company.org” for recipients “@company.org” will warn when any of the recipients does not contain “@company.org” when sending with the “me@company.org” account.
uk: Встановити, який обліковий запис може бути використано для певного облікового запису.
    Наприклад, встановлення облікового запису «@company.org» для отримувачів «me@company.org» призведе до попередження, якщо якийсь із записів отримувачів не містить «@company.org» при надсиланні із обліковим записом «me@company.org».

en: Allow Recipients Which Contain
uk: Дозволити отримувачів, записи яких містять

en: Drafts based template plugin. You can use variables like $ORIG[subject], $ORIG[from], $ORIG[to], $ORIG[body], $ORIG[quoted-body] or $ORIG[reply-credits], which will be replaced by values from an email you are replying to.
uk: Додаток шаблонів, які ґрунтуються на чернетках. Можете використовувати такі змінні, як  $ORIG[subject], $ORIG[from], $ORIG[to], $ORIG[body], $ORIG[quoted-body] та $ORIG[reply-credits], які буде замінено значеннями з пошти, на яку ви відповідаєте.

en: Saving message template
uk: Збереження шаблонів листів

en: Save _Template
uk: Зберегти _шаблон

en: Replace opened Template message
uk: Повідомлення про заміну відкритого шаблона

en: Save as _New Template
uk: Зберегти як _новий шаблон

en: Save as Template
uk: Зберегти як шаблон

en: Repl_y with Template
uk: Від_повісти за шаблоном

en: Preparing to go offline…
uk: Підготовка до виходу з мережі…

en: Preparing to go online…
uk: Підготовка до входу до мережі…

en: Preparing to quit
uk: Підготовлення до виходу

en: Preparing to quit…
uk: Приготування до виходу…

en: Open _Settings
uk: Відкрити _налаштування

en: Credentials are required to connect to the destination host.
uk: Потрібно реєстраційні дані, щоб з'єднатись з вузлом призначення.

note: Translators: Do NOT translate the five component * names, they MUST remain in English!
en: Start Evolution showing the specified component. Available options are “mail”, “calendar”, “contacts”, “tasks”, and “memos”
uk: Запустити Evolution в певному режимі. Доступні параметри: «mail» (пошта), «calendar» (календар), «contacts» (контакти), «tasks» (завдання) і «memos» (примітки)

en: Apply the given geometry to the main window
uk: Застосувати цю геометрію до головного вікна

en: Start in online mode
uk: Запуск у режимі підключення до мережі

en: Ignore network availability
uk: Ігнорувати доступність до мережі

en: Forcibly shut down Evolution and background Evolution-Data-Server processes
uk: Примусово завершити роботу Evolution та фонових процесів Evolution-Data-Server

en: Disable loading of any plugins.
uk: Заборонити завантаження будь-яких модулів

en: Disable preview pane of Mail, Contacts and Tasks.
uk: Вимкнути область перегляду пошити, контактів та задач.

en: Import URIs or filenames given as rest of arguments.
uk: Імпортувати URI чи назви файлів, задані в решті аргументів.

en: View URIs or filenames given as rest of arguments.
uk: Переглянути адреси чи назви файлів, задані в решті аргументів.

en: Request a running Evolution process to quit
uk: Запит на завершення запущеного процесу Evolution

en: %s: --online and --offline cannot be used together.
      Run “%s --help” for more information.
uk: %s: --online і --offline не можуть використовуватися одночасно.
    Виконайте «%s --help» для отримання більш докладної інформації.

en: %s: --force-online and --offline cannot be used together.
      Run “%s --help” for more information.
uk: %s: --force-online і --offline не можуть використовуватися одночасно. 
    Виконайте «%s --help» для отримання більш докладної інформації.

en: Searches
uk: Пошуки

en: Save Search
uk: Зберегти результати пошуку

note: Translators: The "Show:" label precedes a combo box that * allows the user to filter the current view.  Examples of * items that appear in the combo box are "Unread Messages", * "Important Messages", or "Active Appointments".
en: Sho_w:
uk: _Показати:

note: Translators: This is part of the quick search interface. * example: Search: [_______________] in [ Current Folder ]
en: Sear_ch:
uk: З_найти:

note: Translators: This is part of the quick search interface. * example: Search: [_______________] in [ Current Folder ]
en: i_n
uk:  _у

en: Mail Message (eml)
uk: поштове повідомлення (eml)

en: Website
uk: Сайт

en: Saving user interface state
uk: Збереження стану інтерфейсу

en: Execute these search parameters
uk: Виконати ці параметри пошуку

en: _Advanced Search…
uk: _Розширений пошук…

en: Construct a more advanced search
uk: Створити більш розширені параметри пошуку

en: Clear the current search parameters
uk: Очистити поточні параметри пошуку

en: _Edit Saved Searches…
uk: _Редагувати збережені результати пошуку…

en: Manage your saved searches
uk: Керування збереженими параметрами пошуку

en: Click here to change the search type
uk: Натисніть, щоб змінити тип пошуку

en: _Find Now
uk: З_найти зараз

en: Execute the current search parameters
uk: Виконати пошук з поточними параметрами

en: _Save Search…
uk: З_берегти результати пошуку…

en: Save the current search parameters
uk: Зберегти поточні параметри пошуку

en: Show _Menu Bar
uk: Показати панель _меню

en: Show the menu bar
uk: Показати панель меню

en: Show Side_bar
uk: Показати _бічну панель

en: Show the sidebar
uk: Показати бічну панель

en: Show _Buttons
uk: Показувати _кнопки

en: Show the switcher buttons
uk: Показувати кнопки перемикача

en: Show _Status Bar
uk: Показати панель _стану

en: Show the status bar
uk: Показати панель стану

en: Show the tool bar
uk: Показати панель інструментів

en: Delete Current View
uk: Вилучити поточний перегляд

en: Save Custom View…
uk: Зберегти нетиповий перегляд…

en: Save current custom view
uk: Зберегти поточний огляд

en: Custom View
uk: Спеціальний вигляд

en: Current view is a customized view
uk: Поточний огляд налаштований користувачем

en: _New
uk: _Створити

en: Customi_ze…
uk: _Налаштувати…

en: Customize user interface, like toolbar content and shortcuts
uk: Налаштувати інтерфейс користувача, зокрема вміст панелі інструментів та клавіатурні скорочення

note: ** Menus **
en: C_urrent View
uk: _Поточний вигляд

en: Saved searches
uk: Збережені пошуки

en: List of available views
uk: Список доступних панелей перегляду

en: List of saved searches
uk: Список збережених пошуків

en: List of views
uk: Список панелей перегляду

en: _Icons Only
uk: Лише _значки

en: Display window buttons with icons only
uk: Показувати кнопки вікна лише зі значками

en: _Text Only
uk: Лише _текст

en: Display window buttons with text only
uk: Відображати кнопки вікна лише з текстом

en: Icons _and Text
uk: Значки т_а текст

en: Display window buttons with icons and text
uk: Відображати кнопки вікна зі значками та текстом

en: Tool_bar Style
uk: Стиль па_нелі інструментів

en: Display window buttons using the desktop toolbar setting
uk: Відображати кнопки вікна, використовуючи системні параметри

[ctx: toolbar-button]
en: New
uk: Створити

en: Select view: %s
uk: Виберіть перегляд: %s

en: Delete view: %s
uk: Вилучити перегляд: %s

en: Categories Editor
uk: Редактор категорій

en: Bug Buddy is not installed.
uk: Bug Buddy не встановлено.

en: Bug Buddy could not be run.
uk: Не вдалося запустити Bug Buddy.

en: Collect_ion Account
uk: Обліковий запис-з_бірка

en: Create a new collection account
uk: Створити обліковий запис-збірку

en: _About
uk: _Про програму

en: Show information about Evolution
uk: Показати інформацію про Evolution

en: _Accounts
uk: _Облікові записи

en: Configure Evolution Accounts
uk: Налаштувати облікові записи Evolution

en: _Close Window
uk: _Закрити вікно

en: _Contents
uk: _Зміст

en: Open the Evolution User Guide
uk: Відкрити посібник користувача Evolution

en: I_mport…
uk: _Імпортувати…

en: Import data from other programs
uk: Імпорт даних з інших програм

en: New _Window
uk: Створити _вікно

en: Create a new window displaying this view
uk: Створити нове вікно з цим оглядом

en: Available Cate_gories
uk: Доступні _категорії

en: Manage available categories
uk: Керувати доступними категоріями

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: Exit the program
uk: Вийти з програми

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: Show keyboard shortcuts
uk: Показати клавіатурні скорочення

en: Show _WebKit GPU information
uk: Показати дані WebKit щодо _граф. процесора

en: Show WebKit GPU information page in the preview panel
uk: Показувати сторінку відомостей щодо графічного процесора WebKit на панелі попереднього перегляду

en: Submit _Bug Report…
uk: _Надіслати повідомлення про помилку…

en: Submit a bug report using Bug Buddy
uk: Відіслати звіт про помилку за допомогою Bug Buddy

en: _Work Offline
uk: Пра_цювати автономно

en: Put Evolution into offline mode
uk: Перевести Evolution у автономний режим

en: _Work Online
uk: Пра_цювати у мережі

en: Put Evolution into online mode
uk: Перевести Evolution у режим з'єднання з мережею

en: Lay_out
uk: _Розташування

en: _Search
uk: П_ошук

en: _Switcher Appearance
uk: _Вигляд перемикача

en: _Window
uk: _Вікно

en: Page Set_up…
uk: Пара_метри сторінки…

en: Change the page settings for your current printer
uk: Змінити орієнтацію сторінки для вашого поточного принтера

en: Switch to %s
uk: Перемикнутись на %s

note: Preview/Alpha/Beta version warning message
en: Hi.  Thanks for taking the time to download this preview release
    of the Evolution groupware suite.
    
    This version of Evolution is not yet complete. It is getting close,
    but some features are either unfinished or do not work properly.
    
    If you want a stable version of Evolution, we urge you to uninstall
    this version, and install version %s instead.
    
    If you find bugs, please report them at
    https://gitlab.gnome.org/GNOME/evolution/issues/.
    This product comes with no warranty and is not intended for
    individuals prone to violent fits of anger.
    
    We hope that you enjoy the results of our hard work, and we
    eagerly await your contributions!
uk: Привіт. Дякуємо, що знайшли час для завантаження цього тестового
    випуску пакунка для групової роботи Evolution.
    
    Ця версія Evolution ще не закінчена. Вона дуже близька до закінчення,
    але деякі функції ще не закінчені або не працюють належним чином.
    
    Якщо вам потрібна стабільна версія Evolution, рекомендується вилучити
    цю версію, та натомість встановити версію %s.
    
    Якщо ви знайшли помилку в програмі, сповістіть про неї на https://gitlab.gnome.org/GNOME/evolution/issues/
    Цей продукт розповсюджується без будь-якої гарантії. Його
    не призначено для осіб, у яких трапляються напади руйнівної люті.
    
    Сподіваємось, вам сподобається результат нашої праці. Будемо
    раді вашим внескам у розвиток програми!

en: Thanks
    The Evolution Team
uk: Дякуємо
    Команда розробників Evolution

en: Do not tell me again
uk: Більше не нагадувати

en: Cannot start Evolution.  Another Evolution instance may be unresponsive. System error: %s
uk: Неможливо запустити Evolution. Інший екземпляр Evolution може не відповідати. Системна помилка: %s

en: Importing...
uk: Імпортування…

en: Upgrade from previous version failed:
uk: Помилка при оновленні з попередньої версії:

en: {0}
    
    If you choose to continue, you may not have access to some of your old data.
uk: {0}
    
    Якщо ви виберете продовжувати, ви можете втратити доступ до деяких старих даних.

en: Continue Anyway
uk: Однаково продовжити

en: Quit Now
uk: Вийти зараз же

en: Cannot upgrade directly from version {0}
uk: Неможливо оновити напряму з версії {0}

en: Evolution no longer supports upgrading directly from version {0}. However as a workaround you might try first upgrading to Evolution 2, and then upgrading to Evolution 3.
uk: Evolution більше не підтримує оновлення напряму з версії {0}. Однак, ви можете обійти це оновивши спочатку до Evolution 2, а потім до Evolution 3.

en: Close Evolution with pending background operations?
uk: Закрити програму з діями на тлі?

en: Evolution is taking a long time to shut down, possibly due to network connectivity issues. Would you like to cancel all pending operations and close immediately, or keep waiting?
uk: Evolution забирає багато часу на вимкнення, можливо через мережеві проблеми. Скасувати всі дії і закрити його негайно чи зачекати?

en: _Close Immediately
uk: _Закрити негайно

en: Keep _Waiting
uk: За_чекати

en: Failed to get values from “{0}”
uk: Не вдалося отримати значення з «{0}»

en: Failed to invoke authenticate for “{0}”
uk: Не вдалося виконати автентифікацію для «{0}»

en: Failed to connect “{0}”
uk: Не вдалося підключити «{0}»

en: _Reconnect
uk: Пе_рез'єднати

en: Failed to connect address book “{0}”
uk: Не вдалося підключитися до адресної книги «{0}»

en: Failed to connect calendar “{0}”
uk: Не вдалося підключитися до календаря «{0}»

en: Failed to connect mail account “{0}”
uk: Не вдалося підключитися до облікового запису пошти «{0}»

en: Failed to connect memo list “{0}”
uk: Не вдалося підключитися до списку приміток «{0}»

en: Failed to connect task list “{0}”
uk: Не вдалося підключитися до списку завдань «{0}»

en: Failed to prompt for credentials for “{0}”
uk: Не вдалося запросити облікові дані для «{0}»

en: Failed to finish trust prompt for “{0}”
uk: Не вдалося завершити запит довіри для параметра «{0}»

en: SSL certificate for “{0}” is not trusted.
uk: Сертифікат SSL для «{0}» не є довіреним.

en: Reason: {1}
uk: Причина: {1}

en: _View Certificate
uk: _Переглянути сертифікат

en: SSL certificate for address book “{0}” is not trusted.
uk: Сертифікат SSL для адресної книги «{0}» не є довіреним.

en: SSL certificate for calendar “{0}” is not trusted.
uk: Сертифікат SSL для календаря «{0}» не є довіреним.

en: SSL certificate for mail account “{0}” is not trusted.
uk: Сертифікат SSL для облікового запису пошти «{0}» не є довіреною.

en: SSL certificate for memo list “{0}” is not trusted.
uk: Сертифікат SSL для списку приміток «{0}» не є довіреним.

en: SSL certificate for task list “{0}” is not trusted.
uk: Сертифікат SSL для списку завдань «{0}» не є довіреним.

en: Menu Bar is hidden
uk: Смужку меню приховано

en: Press the “Alt” key to access the Menu Bar again.
uk: Натисніть клавішу Alt», щоб відновити доступ до смужки меню.

en: _Show Menu Bar
uk: _Показати панель меню

en: Certificate “%s” is a CA certificate.
    
    Edit trust settings:
uk: Сертифікат «%s» є сертифікатом CA.
    
    Змінити довіру сертифіката:

en: Certificate Name
uk: Назва сертифіката

en: Issued To Organization
uk: Видано організації

en: Issued To Organizational Unit
uk: Видано одиниці організації

en: Serial Number
uk: Серійний номер

en: Purposes
uk: Призначення

en: Issued By
uk: Виданий ким

en: Issued By Organization
uk: Видано організацію

en: Issued By Organizational Unit
uk: Видано одиницею організації

en: Issued
uk: Видано

en: Expires
uk: Придатний до

en: SHA256 Fingerprint
uk: Відбиток SHA256

en: SHA1 Fingerprint
uk: Відбиток SHA1

en: MD5 Fingerprint
uk: Відбитки MD5

en: Email Address
uk: Адреса пошти

en: Select a file to backup your key and certificate…
uk: Виберіть файл для резервної копії вашого ключа та сертифіката…

en: Backup Certificate
uk: Резервувати сертифікат

note: filename selection
en: _File name:
uk: _Назва файлу:

note: FIXME when gtk_file_chooser_button allows GTK_FILE_CHOOSER_ACTION_SAVE use it
en: Please select a file…
uk: Будь ласка, виберіть файл…

en: _Include certificate chain in the backup
uk: _Включити ланцюжок сертифікатів у резервну копію

note: To Translators: this text was copied from Firefox
en: The certificate backup password you set here protects the backup file that you are about to create.
    You must set this password to proceed with the backup.
uk: Пароль до резервної копії сертифіката, заданий вами тут, захищає файл, який ви маєте намір створити.
    Вам слід вказати цей пароль, щоб перейти до створення резервної копії.

en: _Repeat Password:
uk: _Повторити пароль:

en: Passwords do not match
uk: Паролі не збігаються

note: To Translators: this text was copied from Firefox
en: Important:
    If you forget your certificate backup password, you will not be able to restore this backup later.
    Please record it in a safe location.
uk: Застереження:
    Якщо ви забудете пароль до резервної копії сертифіката, то ви не зможете згодом відновити його із резервної копії.
    Будь ласка, запишіть і зберігайте його у безпечному місці.

en: No file name provided
uk: Не надано назви файлу

en: Failed to backup key and certificate
uk: Не вдалось резервувати ключ і сертифікат

en: Select a certificate to import…
uk: Виберіть сертифікат для імпортування…

en: Failed to import certificate
uk: Не вдалось імпортувати сертифікат

[ctx: CamelTrust]
en: Ask when used
uk: Питати, коли використовувати

[ctx: CamelTrust]
en: Never
uk: Ніколи

[ctx: CamelTrust]
en: Marginally
uk: Нечасто

[ctx: CamelTrust]
en: Fully
uk: Завжди

[ctx: CamelTrust]
en: Ultimately
uk: Беззастережно

[ctx: CamelTrust]
en: Temporarily
uk: Тимчасово

en: Change certificate trust
uk: Змінити довіру до сертифіката

en: Change trust for the host “%s”:
uk: Змінити довіру для вузла «%s»:

[ctx: CamelTrust]
en: _Ask when used
uk: _Питати, коли використовувати

[ctx: CamelTrust]
en: _Never trust this certificate
uk: _Ніколи не довіряти цьому сертифікату

[ctx: CamelTrust]
en: _Temporarily trusted (this session only)
uk: _Тимчасово довірений (тільки на цей сеанс)

[ctx: CamelTrust]
en: _Marginally trusted
uk: _Беззастережно довіряти

[ctx: CamelTrust]
en: _Fully trusted
uk: _Повністю довіряти

[ctx: CamelTrust]
en: _Ultimately trusted
uk: _Беззастережно довіряти

en: Before trusting this site, you should examine its certificate and its policy and procedures (if available).
uk: Перш ніж довіряти цьому сайту, ви повинні перевірити його сертифікат, його політику та процедури (якщо вони доступні).

en: _Display certificate
uk: _Переглянути сертифікат

en: You have certificates on file that identify these mail servers:
uk: Ви маєте сертифікати у файлі, що ототожнюють ці поштові сервери:

en: Host name
uk: Назва вузла

en: Issuer
uk: Постачальник

en: Fingerprint
uk: Відбиток

en: Trust
uk: Довіряти

en: _Edit Trust
uk: _Змінити довіру

en: All PKCS12 files
uk: Всі файли PKCS12

en: All email certificate files
uk: Всі файли з сертифікатами ел.пошти

en: All CA certificate files
uk: Всі файли сертифікатів CA

en: Because you trust the certificate authority that issued this certificate, then you trust the authenticity of this certificate unless otherwise indicated here
uk: Оскільки ви довіряєте агенції сертифікації, яка видала цей сертифікат, ви довіряєте автентичності цього сертифіката, якщо тут не буде вказано інше

en: Because you do not trust the certificate authority that issued this certificate, then you do not trust the authenticity of this certificate unless otherwise indicated here
uk: Оскільки ви не довіряєте агенції сертифікації, яка видала цей сертифікат, ви не довіряєте автентичності цього сертифіката, якщо тут не буде вказано інше

en: Enter the password for “%s”, token “%s”
uk: Введіть пароль для «%s», ключ «%s»

en: Enter the password for “%s”
uk: Введіть пароль для «%s»

note: we're setting the password initially
en: Enter new password for certificate database
uk: Введіть новий пароль для бази даних сертифікатів

en: Enter new password
uk: Введіть новий пароль

en: Select certificate
uk: Виберіть сертифікат

en: You have certificates from these organizations that identify you:
uk: Ви маєте сертифікати від наступних організацій, що вас ідентифікували:

en: Certificates Table
uk: Таблиця сертифікатів

note: This is a verb, as in "make a backup".
en: _Backup
uk: _Зберегти

en: Backup _All
uk: Зберегти _все

en: Your Certificates
uk: Ваші сертифікати

en: You have certificates on file that identify these people:
uk: Ви маєте сертифікати у файлі, що ідентифікують ці особи:

en: Contact Certificates
uk: Сертифікати контактів

en: You have certificates on file that identify these certificate authorities:
uk: Ви маєте сертифікати у файлі, що ідентифікують ці агенції сертифікації:

en: Authorities
uk: Постачальники

en: Certificate Authority Trust
uk: Довіра постачальнику сертифіката

en: Trust this CA to identify _websites.
uk: Довіряти цій CA для ідентифікації _сайтів.

en: Trust this CA to identify _email users.
uk: Довіряти цій CA для ідентифікації по_штових користувачів.

en: Trust this CA to identify _software developers.
uk: Довіряти цій CA для ідентифікації розробників _програми.

en: Before trusting this CA for any purpose, you should examine its certificate and its policy and procedures (if available).
uk: Перш ніж довіряти цій CA для будь-якої мети, ви повинні перевірити її сертифікат, її політику та процедури (якщо вони доступні).

en: Email Certificate Trust Settings
uk: Параметри довіри сертифіката пошти

en: _Edit CA Trust
uk: _Редагувати довірені CA

en: Trust the authenticity of this certificate
uk: Довіряти достовірності цього сертифіката

en: Do not trust the authenticity of this certificate
uk: Не довіряти дійсності цього сертифіката

en: C_ertificate:
uk: _Сертифікат:

note: x509 certificate usage types
en: Sign
uk: Підпис

en: Encrypt
uk: Шифрування

en: Certificate already exists
uk: Сертифікат вже існує

en: PKCS12 File Password
uk: Пароль файлу PKCS12

en: Enter password for PKCS12 file:
uk: Ведіть пароль для файлу PKCS12:

en: Unable to create export context, err_code: %i
uk: Не вдалося створити вміст експорту, код помилки: %i

en: Unable to setup password integrity, err_code: %i
uk: Не вдалося налаштувати цілісність паролю, код помилки: %i

en: Unable to create safe bag, err_code: %i
uk: Не вдалося створити безпечну торбинку, код помилки: %i

en: Unable to add key/cert to the store, err_code: %i
uk: Неможливо додати ключ/сертифікат до сховища, код помилки: %i

en: Unable to write store to disk, err_code: %i
uk: Неможливо записати сховище на диск, код помилки: %i

en: Imported Certificate
uk: Імпортований сертифікат
