glib-networking master - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Proxy resolver internal error.
hu: Proxyfeloldó belső hiba.

en: Could not parse DER certificate: %s
hu: A DER tanúsítvány nem dolgozható fel: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
hu: A PEM tanúsítvány nem dolgozható fel: %s

en: Could not parse DER private key: %s
hu: A DER személyes kulcs nem dolgozható fel: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
hu: A PEM személyes kulcs nem dolgozható fel: %s

en: No certificate data provided
hu: Nincsenek megadva tanúsítványadatok

en: Server required TLS certificate
hu: A kiszolgáló TLS-tanúsítványt kért

en: Could not create TLS connection: %s
hu: Nem sikerült létrehozni TLS-kapcsolatot: %s

en: Connection is closed
hu: A kapcsolat lezárva

en: Operation would block
hu: A művelet blokkoló lenne

en: Peer failed to perform TLS handshake
hu: A partner nem tudta végrehajtani a TLS-kézfogást

en: Peer requested illegal TLS rehandshake
hu: A partner illegális ismételt TLS-kézfogást kért

en: TLS connection closed unexpectedly
hu: A TLS-kapcsolat váratlanul befejeződött

en: TLS connection peer did not send a certificate
hu: A TLS kapcsolat partner nem küldött tanúsítványt

en: Error performing TLS handshake: %s
hu: Hiba a TLS-kézfogás végrehajtásakor: %s

en: Unacceptable TLS certificate
hu: Elfogadhatatlan TLS-tanúsítvány

en: Server did not return a valid TLS certificate
hu: A kiszolgáló nem adott vissza érvényes TLS-tanúsítványt

en: Error reading data from TLS socket: %s
hu: Hiba az adatok olvasásakor a TLS-foglalatból: %s

en: Error writing data to TLS socket: %s
hu: Hiba az adatok TLS-foglalatba írásakor: %s

en: Connection is already closed
hu: A kapcsolat már le van zárva

en: Error performing TLS close: %s
hu: Hiba a TLS-lezárás végrehajtásakor: %s

en: Certificate has no private key
hu: A tanúsítványnak nincs személyes kulcsa

en: This is the last chance to enter the PIN correctly before the token is locked.
hu: Ez az utolsó lehetősége a helyes PIN megadására, mielőtt a jelsor zárolásra kerül.

en: Several PIN attempts have been incorrect, and the token will be locked after further failures.
hu: Több PiN-megadás sikertelen volt, és a további sikertelen próbálkozások után a jelsor zárolásra kerül.

en: The PIN entered is incorrect.
hu: A megadott PIN helytelen.

en: Module
hu: Modul

en: PKCS#11 Module Pointer
hu: PKCS#11 modulmutató

en: Slot ID
hu: Nyílásazonosító

en: PKCS#11 Slot Identifier
hu: PKCS#11 nyílásazonosító
