glib-networking master - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Proxy resolver internal error.
oc: Error intèrna del resolvedor de servidor mandatari.

en: Could not parse DER certificate: %s
oc: Impossible d'analisar lo certificat DER : %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
oc: Impossible d'analisar lo certificat PEM : %s

en: Could not parse DER private key: %s
oc: Impossible d'analisar la clau privada DER : %s

en: Could not parse PEM private key: %s
oc: Impossible d'analisar la clau privada PEM : %s

en: No certificate data provided
oc: Cap de donada de certificat pas provesida

en: Server required TLS certificate
oc: Lo servidor requerís un certificat TLS

en: Could not create TLS connection: %s
oc: Impossible de crear una connexion TLS : %s

en: Connection is closed
oc: La connexion es tampada

en: Operation would block
oc: L'operacion se poiriá blocar

en: Peer failed to perform TLS handshake
oc: La negociacion TLS amb lo servidor par a fracassat

en: Peer requested illegal TLS rehandshake
oc: Lo servidor par a demandat una renegociacion TLS pas autorizada

en: TLS connection closed unexpectedly
oc: La connexion TLS es estada tampada d'un biais imprevist

en: TLS connection peer did not send a certificate
oc: Lo par TLS a pas mandat cap de certificat

en: Error performing TLS handshake: %s
oc: Error al moment de la negociacion TLS : %s

en: Server did not return a valid TLS certificate
oc: Lo servidor a pas renviat cap de certificat TLS valid

en: Unacceptable TLS certificate
oc: Certificat TLS inacceptable

en: Error reading data from TLS socket: %s
oc: Error al moment de la lectura de donadas del connectador TLS : %s

en: Error writing data to TLS socket: %s
oc: Error al moment de l'escritura de donadas sul connectador TLS : %s

en: Error performing TLS close: %s
oc: Error al moment de la tampadura TLS : %s

en: Certificate has no private key
oc: Lo certificat a pas cap de clau privada

en: This is the last chance to enter the PIN correctly before the token is locked.
oc: Es la darrièra chança d'entrar lo PIN corrècte abans que la carta de piuse siá verrolhada.

en: Several PIN attempts have been incorrect, and the token will be locked after further failures.
oc: Mantun PIN incorrèctes son estats picats, tota novèla error provocarà lo verrolhatge de la carta de piuse.

en: The PIN entered is incorrect.
oc: Lo PIN picat es incorrècte.

en: Module
oc: Modul

en: PKCS#11 Module Pointer
oc: Puntador de modul PKCS#11

en: Slot ID
oc: ID del connectador

en: PKCS#11 Slot Identifier
oc: Identificant d'emplaçament PKCS#11
