gvfs master - en to sl_SI translation catalogue (598 entries)

en: Operation not supported, files on different mounts
sl_SI: Dejanje ni podprto, saj so datoteke na različnih priklopnih mestih

en: Couldn't get stream file descriptor
sl_SI: Ni mogoče pridobiti opisa datoteke pretoka

en: Didn't get stream file descriptor
sl_SI: Opisa datoteke pretoka ni mogoče pridobiti

en: Invalid return value from %s
sl_SI: Vrnjena neveljavna vrednost %s

note: translators: this is an error message when there is no user visible "mount" object corresponding to a particular path/uri
en: Could not find enclosing mount
sl_SI: Ni mogoče najti določene priklopne točke

en: Invalid filename %s
sl_SI: Neveljavno ime datoteke %s

en: Error setting file metadata: %s
sl_SI: Napaka med nastavitvijo metapodatkov datoteke: %s

en: can't open metadata tree
sl_SI: ni mogoče odpreti metapodatkovnega drevesa

en: can't get metadata proxy
sl_SI: ni mogoče pridobiti metapodatkov posredniškega strežnika

en: values must be string or list of strings
sl_SI: vrednosti morajo biti v nizu ali v seznamu nizov

en: Operation not supported
sl_SI: Opravilo ni podprto

en: Operation was cancelled
sl_SI: Opravilo je bilo preklicano.

en: Error in stream protocol: %s
sl_SI: Napaka v protokolu pretoka: %s

en: End of stream
sl_SI: Konec pretoka

en: Seek not supported on stream
sl_SI: Iskanje po pretoku ni podprto

en: Truncate not supported on stream
sl_SI: Razčlenitev ni podprta na pretoku

en: Error while getting mount info: %s
sl_SI: Napaka med pridobivanjem podrobnosti priklopa: %s

en: Invalid file info format
sl_SI: Neveljaven zapis podrobnosti datoteke

en: Error initializing Avahi: %s
sl_SI: Napaka med začenjanjem Avahi: %s

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain
en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
sl_SI: Napaka med razreševanjem storitve "%s" "%s" na domeni "%s"

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain * - the fourth %s refers to the required TXT keys
en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s". One or more TXT records are missing. Keys required: "%s".
sl_SI: Napaka med razreševanjem storitve "%s" "%s" na domeni "%s". Manjka en ali več besedilnih zapisov. Zahtevan ključ: "%s".

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain
en: Timed out resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
sl_SI: Časovni pretek razreševanja storitve "%s" "%s" na domeni "%s"

en: Malformed DNS-SD encoded_triple '%s'
sl_SI: Neveljaven zapis DNS-SD predmeta encoded_triple '%s'

en: Can't handle version %d of GVfsIcon encoding
sl_SI: Ni mogoče upravljati z različico %d kodiranja GVfsIcon

en: Malformed input data for GVfsIcon
sl_SI: Neveljavno oblikovani vnosni podatki za GVfsIcon

note: translators: This is the default daemon's application name, * the %s is the type of the backend, like "FTP"
en: %s File System Service
sl_SI: Storitev datotečnega sistema %s

en: Error: %s
sl_SI: Napaka: %s

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
sl_SI: Uporaba: %s --spawner dbus-id object_path

en: Usage: %s key=value key=value ...
sl_SI: Uporaba: %s key=value key=value ...

en: No mount type specified
sl_SI: Ni določene vrste pogona

en: mountpoint for %s already running
sl_SI: priklopna točka %s je že dejavna

en: error starting mount daemon
sl_SI: napaka med zaganjanjem ozadnjega programa priklopa

en: The connection is not opened
sl_SI: Povezava ni odprta

en: The connection is closed
sl_SI: Povezava je zaprta

en: Got EOS
sl_SI: Pridobljen EOS

en: Host closed connection
sl_SI: Gostitelj je prekinil povezavo

en: Connection unexpectedly went down
sl_SI: Povezava je nepričakovano prekinjena

en: Got unexpected end of stream
sl_SI: Prejet je nepričakovan konec pretoka.

en: The server doesn't support passwords longer than %d character. | The server doesn't support passwords longer than %d characters.
sl_SI[0]: Strežnik ne podpira gesel, daljših od %d znakov
sl_SI[1]: Strežnik ne podpira gesel, daljših od %d znaka
sl_SI[2]: Strežnik ne podpira gesel, daljših od %d znakov
sl_SI[3]: Strežnik ne podpira gesel, daljših od %d znakov

en: An invalid username was provided.
sl_SI: Vpisano je neveljavno uporabniško ime.

en: Unable to login to the server “%s” with the given password.
sl_SI: Prijava na strežnik “%s” s podanim geslom ni uspela.

en: Unable to connect to the server “%s”. A communication problem occurred.
sl_SI: Povezava na strežnik “%s” ni uspela. Prišlo je do težav med izmenjavo podatkov.

en: Unable to connect to the server “%s” with the given password.
sl_SI: Povezava na strežnik “%s” s podanim geslom ni uspela.

en: The server “%s” doesn't support anonymous access.
sl_SI: Strežnik "%s" ne podpira brezimne prijave.

en: Unable to connect to the server “%s”. No suitable authentication mechanism was found.
sl_SI: Prijava na strežnik "%s" je spodletela. Ustreznega načina overitve ni mogoče najti.

en: Unable to connect to the server “%s”. The server doesn't support AFP version 3.0 or later.
sl_SI: Povezava na strežnik “%s” ni uspela. Strežnik ne podpira različice AFP 3.0 ali novejše.

en: Permission denied.
sl_SI: Ni ustreznih dovoljenj.

en: The command is not supported by the server.
sl_SI: Strežnik ne podpira ukaza.

en: Your password has expired.
sl_SI: Geslo je preteklo.

en: Your password needs to be changed.
sl_SI: Geslo je treba spremeniti.

note: translators: %s here is the hostname
en: Enter your password for the server “%s”.
sl_SI: Vnesite geslo za strežnik "%s".

note: translators: %s here is the hostname
en: Enter your name and password for the server “%s”.
sl_SI: Vnesite ime in geslo za strežnik “%s”.

en: The password prompt was cancelled.
sl_SI: Vnos gesla je preklican.

en: Unable to disconnect from the server.
sl_SI: Prekinitev povezave s strežnikom je spodletela.

en: Unable to connect to the server. A communication problem occurred.
sl_SI: Povezava na strežnik ni uspela. Prišlo je do težave pri izmenjavi podatkov.

en: Identification not found.
sl_SI: Identifikacije ni mogoče najti.

en: Got error "%s" from server
sl_SI: S strežnika je pridobljena koda napake "%s"

en: Got unknown error code %d from server
sl_SI: S strežnika je pridobljena koda napake %d

en: Volume doesn't exist
sl_SI: Pogon ne obstaja

note: Translators: first %s is volumename and second servername
en: Couldn't load %s on %s
sl_SI: Ni mogoče naložiti %s na %s

en: Permission denied
sl_SI: Ni ustreznih dovoljenj

en: File doesn't exist
sl_SI: Datoteka ne obstaja

en: File is directory
sl_SI: Datoteka je mapa

en: Too many files open
sl_SI: Odprtih je preveliko število datotek

en: Target file is open
sl_SI: Ciljna datoteka je odprta

en: Directory not empty
sl_SI: Mapa ni prazna

en: Target object is marked as not deletable (DeleteInhibit)
sl_SI: Ciljnega predmeta ni mogoče izbrisati (DeleteInhibit)

en: Target object doesn't exist
sl_SI: Ciljni predmet ne obstaja

en: Volume is read-only
sl_SI: Nosilec ima dovoljenja le za branje

en: Not enough space on volume
sl_SI: Na nosilcu ni dovolj prostora

en: Target file already exists
sl_SI: Ciljna datoteka že obstaja

en: Ancestor directory doesn't exist
sl_SI: Predhodna mapa ne obstaja

note: Translators: flat means volume doesn't support directories (all files are in the volume root)
en: Volume is flat and doesn't support directories
sl_SI: Datotečni sistem nosilca je ploski sistem in ne podpira map

en: Target directory already exists
sl_SI: Ciljna mapa že obstaja

en: Can't rename volume
sl_SI: Ni mogoče preimenovati nosilca

en: Object with that name already exists
sl_SI: Predmet s tem imenom že obstaja

en: Target object is marked as not renameable (RenameInhibit)
sl_SI: Ciljnega predmeta ni mogoče preimenovati (RenameInhibit)

en: Can't move directory into one of its descendants
sl_SI: Ni mogoče premakniti mape v podrejeno mapo

en: Can't move sharepoint into a shared directory
sl_SI: Točke souporabe ni mogoče premakniti v map v souporabi

en: Can't move a shared directory into the Trash
sl_SI: Mape v souporabi ni mogoče premakniti v smeti.

en: Object being moved is marked as not renameable (RenameInhibit)
sl_SI: Predmeta, pripravljenega za premikanje, ni mogoče preimenovati (RenameInhibit)

en: Object being moved doesn't exist
sl_SI: Predmet, ki ga je treba premakniti, ne obstaja

en: Server doesn't support the FPCopyFile operation
sl_SI: Strežnik ne podpira opravila FPCopyFile

en: Unable to open source file for reading
sl_SI: Ni mogoče odpreti izvorne datoteke za branje

en: Source file and/or destination directory doesn't exist
sl_SI: Izvorna datoteka ali pa ciljna mapa ne obstaja

en: Source file is a directory
sl_SI: Izvorna datoteka je mapa

note: Translators: range conflict means requested data are locked by another user
en: Range lock conflict exists
sl_SI: Obstaja spor obsega zaklepa

en: Directory doesn't exist
sl_SI: Mapa ne obstaja

en: Target object is not a directory
sl_SI: Ciljni predmet ni mapa

en: File is not open for write access
sl_SI: Datoteka ni odprta z dovoljenji za pisanje

en: File is locked by another user
sl_SI: Datoteko je zaklenil drug uporabnik

en: File is not open for read access
sl_SI: Datoteka je odprta z dovoljenji za branje

en: Internal Apple File Control error
sl_SI: Notranja napaka Apple nadzora datotek

en: The device did not respond
sl_SI: Naprava se ne odziva

en: The connection was interrupted
sl_SI: Povezava je bila prekinjena

en: Invalid Apple File Control data received
sl_SI: Prejeti neveljavni podatki Apple nadzora datotek

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
sl_SI: Prezrta napaka Apple nadzora datotek (%d)

en: Listing applications installed on device failed
sl_SI: Izpisovanje nameščenih programov je spodletelo

en: Accessing application icons on device failed
sl_SI: Dostop do ikon programov je spodletel

en: Lockdown Error: Invalid Argument
sl_SI: Napaka zaklepanja: neveljaven argument

en: The device is password protected
sl_SI: Naprava je zaščitena z geslom

en: Unable to connect
sl_SI: Povezava ni uspela

en: User refused to trust this computer
sl_SI: Uporabnik je zavrnil zaupanje v to napravo

en: The user has not trusted this computer
sl_SI: Uporabnik ne zaupa tej napravi

en: Unhandled Lockdown error (%d)
sl_SI: Neupravljana napaka zaklepanja (%d)

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
sl_SI: Napaka libimobiledevice: neveljaven argument

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
sl_SI: Napaka libimobiledevice: ni mogoče najti naprave; prepričajte se, da usbmuxd deluje pravilno.

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
sl_SI: Prezrta napaka libimobiledevice (%d)

en: Try again
sl_SI: Poskusi znova

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Invalid mount spec
sl_SI: Neveljavno določilo priklopa

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
sl_SI: Neveljavno mesto AFC: zapis mora biti oblikovan kot afc://uuid:port-number

en: Apple Mobile Device
sl_SI: Naprava Apple Mobile

en: Apple Mobile Device, Jailbroken
sl_SI: Prenosna Apple naprava, odklenjena

en: Documents on Apple Mobile Device
sl_SI: Dokumenti na napravi Apple Mobile

note: translators: * This is the device name, with the service being browsed in brackets, eg.: * Alan Smithee's iPhone (jailbreak)
en: %s (jailbreak)
sl_SI: %s (odklenjeno)

note: translators: * This is "Documents on foo" where foo is the device name, eg.: * Documents on Alan Smithee's iPhone
en: Documents on %s
sl_SI: Dokumenti na napravi %s

note: translators: * %s is the device name. 'Try again' is the caption of the button * shown in the dialog which is defined above.
en: The device “%s” is locked. Enter the passcode on the device and click “Try again”.
sl_SI: Naprava "%s" je zaklenjena. Vnesite geslo za napravo in pritisnite tipko "Poskusi znova".

note: translators: * %s is the device name. 'Try again' is the caption of the button * shown in the dialog which is defined above. 'Trust' is the caption * of the button shown in the device.
en: The device “%s” is not trusted yet. Select “Trust” on the device and click “Try again”.
sl_SI: Naprava “%s” ni opredeljena kot vredna zaupanja. Izberite “Zaupaj” na napravi in poskusite znova.

en: Can't open directory
sl_SI: Ni mogoče odpreti mape

en: Backups are not yet supported.
sl_SI: Izdelava varnostnih kopij ni podprta.

en: Unsupported seek type
sl_SI: Nepodprta vrsta iskanja

note: Return G_IO_ERROR_NOT_SUPPORTED instead of * G_IO_ERROR_CANT_CREATE_BACKUP to proceed with the GIO * fallback copy.
en: Operation unsupported
sl_SI: Dejanje ni podprto

en: Backups not supported
sl_SI: Izdelava varnostnih kopij ni podprta

en: Not a mountable file
sl_SI: Ni priklopna datoteka

note: Translators: first %s is username and second serververname Translators: first %s is volumename and second servername Translators: the first %s is the username, the second the host name Translators: This is "<mount point> on <host>" and is used as name for an NFS mount Translators: This is the name o
en: %s on %s
sl_SI: %s na %s

en: No hostname specified
sl_SI: Ni določenega imena gostitelja

en: Apple Filing Protocol Service
sl_SI: Storitev Apple Filing Protocol

en: Can't copy directory over directory
sl_SI: Ni mogoče kopirati mape preko mape

en: Can't recursively copy directory
sl_SI: Ni mogoče kopirati drevesne strukture mape

en: Can't move directory over directory
sl_SI: Ni mogoče premakniti mape čez mapo

en: backups not supported
sl_SI: izdelava varnostnih kopij ni podprta

en: Unable to create temporary file (%s)
sl_SI: Ni mogoče ustvariti začasne datoteke (%s)

en: The file was externally modified
sl_SI: Datoteka je bila zunanje spremenjena

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
sl_SI: Neveljavna vrsta atributa (pričakovan je uint32)

note: Translators: first %s is volumename, second username and third servername
en: %s for %s on %s
sl_SI: %s za %s na %s

en: No volume specified
sl_SI: Ni določenega nosilca

note: Translators: This is the name of the root in a mounted archive file, e.g. "/ in archive.tar.gz" for a file with the name "archive.tar.gz"
en: / in %s
sl_SI: / v %s

en: The file is not a directory
sl_SI: Datoteka ni mapa

en: Unable to create temporary directory
sl_SI: Ni mogoče ustvariti začasne mape

en: No such file or directory
sl_SI: Ni take datoteke ali mape

en: Can't copy file over directory
sl_SI: Ni mogoče kopirati datoteke preko mape

note: Translators: this is the display name of the backend
en: CD/DVD Creator
sl_SI: CD/DVD zapisovalnik

en: File exists
sl_SI: Datoteka obstaja

en: Operation not supported by backend
sl_SI: Zaledje ne podpira dejanja

en: No such file or directory in target path
sl_SI: Ni take datoteke ali mape na ciljni poti

en: Target file exists
sl_SI: Ciljna datoteka obstaja

en: Not supported
sl_SI: Ni podprto

en: File system is busy
sl_SI: Datotečni sistem je zaposlen

en: Unmount Anyway
sl_SI: Vseeno odklopi

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
sl_SI: Pogon je zaseden.
    En ali več programov ohranjajo pogon zaposlen.

en: Cannot create gudev client
sl_SI: Ni mogoče ustvariti gudev odjemalca

en: Cannot connect to the system bus
sl_SI: Ni se mogoče povezati s sistemskim vodilom

en: Cannot create libhal context
sl_SI: Ni mogoče ustvariti libhal vsebine

en: Cannot initialize libhal
sl_SI: Ni mogoče zagnati libhal

en: No drive specified
sl_SI: Ni določenega pogona

en: Cannot find drive %s
sl_SI: Ni mogoče najti pogona %s

en: Drive %s does not contain audio files
sl_SI: Pogon %s ne vsebuje zvočnih datotek

note: Translator: %s is the device the disc is inserted into. 'cdda' is the name name of the backend and shouldn't be translated.
en: cdda mount on %s
sl_SI: cdda priklop na %s

en: Audio Disc
sl_SI: Glasbeni disk

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
sl_SI[0]: Datotečni sistem je zaposlen: %d odprtih datotek
sl_SI[1]: Datotečni sistem je zaposlen: %d odprta datoteka
sl_SI[2]: Datotečni sistem je zaposlen: %d odprti datoteki
sl_SI[3]: Datotečni sistem je zaposlen: %d odprte datoteke

en: No such file %s on drive %s
sl_SI: Ni take datoteke %s na pogonu %s

note: Translators: paranoia is the name of the cd audio reading library
en: Error from 'paranoia' on drive %s
sl_SI: Napaka programa 'paranoia' na pogonu %s

en: Error seeking in stream on drive %s
sl_SI: Napaka med iskanjem po pretoku na pogonu %s

en: No such file
sl_SI: Ni take datoteke

en: The file does not exist or isn't an audio track
sl_SI: Datoteka ne obstaja ali pa ni običajna zvočna sled

en: Audio CD File System Service
sl_SI: Storitev datotečnega sistema zvočnega CD

en: Computer
sl_SI: Računalnik

en: File System
sl_SI: Datotečni sistem

en: Can't open mountable file
sl_SI: Ni mogoče odpreti priklopne datoteke

en: Internal error: %s
sl_SI: Notranja napaka: %s

en: Can't mount file
sl_SI: Ni mogoče priklopiti datoteke

en: No medium in the drive
sl_SI: V pogonu ni nosilca

en: Can't unmount file
sl_SI: Ni mogoče odklopiti datoteke

en: Can't eject file
sl_SI: Ni mogoče izvreči datoteke

en: Can't start drive
sl_SI: Ni mogoče zagnati pogona

en: Can't stop drive
sl_SI: Ni mogoče zaustaviti pogona

en: Can't poll file
sl_SI: Ni mogoče vrednotiti datoteke

note: Translators: This is the name of the WebDAV share constructed as "WebDAV as <username> on <hostname>:<port>"; the ":<port>" part is the second %s and only shown if it is not the default http(s) port.
en: %s on %s%s
sl_SI: %s na %s%s

en: HTTP Error: %s
sl_SI: Napaka HTTP: %s

en: Could not parse response
sl_SI: Ni mogoče razčleniti odgovora

en: Empty response
sl_SI: Odziv brez vsebine

en: Unexpected reply from server
sl_SI: Nepričakovan odgovor strežnika

en: Response invalid
sl_SI: Neveljaven odziv

en: WebDAV share
sl_SI: Izmenjava WebDAV

note: translators: %s here is the hostname Translators: %s is the hostname
en: Enter password for %s
sl_SI: Vnesite geslo za %s

en: Please enter proxy password
sl_SI: Vnesite geslo namestniškega strežnika

en: Not a WebDAV enabled share
sl_SI: Ni podprta WebDAV souporaba

en: Could not create request
sl_SI: Ni mogoče ustvariti zahteve

en: Backup file creation failed
sl_SI: Ni mogoče ustvariti varnostne kopije

en: Can't move over directory
sl_SI: Ni mogoče premakniti mape čez mapo

en: File length changed during transfer
sl_SI: Dolžina datoteke je bila med prenosom spremenjena.

en: Local Network
sl_SI: Krajevno omrežje

en: Can't monitor file or directory.
sl_SI: Ni mogoče nadzirati datoteke ali mape.

en: Network
sl_SI: Omrežje

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Enter password for %s on %s
sl_SI: Vnesite geslo za %s na %s

en: Password dialog cancelled
sl_SI: Vnos gesla je preklican

en: Insufficient permissions
sl_SI: Nezadostna dovoljenja

en: Error getting data from file
sl_SI: Napaka med branjem podatkov iz datoteke

en: Invalid reply received
sl_SI: Prejet neveljaven odgovor

en: Target file is a directory
sl_SI: Ciljna datoteka je mapa

en: Target file is not a regular file
sl_SI: Ciljna datoteka ni običajna datoteka

en: Error writing file
sl_SI: Napaka med pisanjem datoteke

en: %s: %d: Directory or file exists
sl_SI: %s: %d: datoteka ali mapa že obstaja

en: %s: %d: No such file or directory
sl_SI: %s: %d: ni take mape ali datoteke

en: %s: %d: Invalid filename
sl_SI: %s: %d: neveljavno ime datoteke

en: %s: %d: Not Supported
sl_SI: %s: %d: ni podprto

note: Translator: %s represents the device, e.g. usb:001,042
en: Digital Camera (%s)
sl_SI: Digitalni fotoaparat (%s)

note: Translator: %s is the vendor name, e.g. Panasonic Translators: %s is the device vendor
en: %s Camera
sl_SI: %s kamera

note: Translator: %s is the vendor name, e.g. Panasonic Translators: %s is the device vendor
en: %s Audio Player
sl_SI: %s predvajalnik zvoka

en: Camera
sl_SI: Fotoaparat

en: Audio Player
sl_SI: Predvajalnik zvoka

en: No device specified
sl_SI: Ni določene naprave

en: Cannot create gphoto2 context
sl_SI: Ni mogoče ustvariti gphoto2 vsebine

en: Error creating camera
sl_SI: Napaka med ustvarjanjem kamere

en: Error loading device information
sl_SI: Napaka med nalaganjem podrobnosti naprave

en: Error looking up device information
sl_SI: Napaka med preverjanjem podrobnosti naprave

en: Error getting device information
sl_SI: Napaka med pridobivanjem podrobnosti naprave

en: Error setting up camera communications port
sl_SI: Napaka med nastavljanjem povezovalnih vrat kamere

en: Error initializing camera
sl_SI: Napaka med zaganjanjem kamere

note: Translator: %s represents the device, e.g. usb:001,042. 'gphoto2' is the name of the backend and shouldn't be translated.
en: gphoto2 mount on %s
sl_SI: gphoto2 priklop na %s

en: No camera specified
sl_SI: Ni določene kamere

en: Error creating file object
sl_SI: Napaka med ustvarjanjem predmeta datoteke

en: Error getting file
sl_SI: Napaka med pridobivanjem datoteke

en: Malformed icon identifier '%s'
sl_SI: Neveljavno oblikovano določilo ikone '%s'

en: Error seeking in stream on camera %s
sl_SI: Napaka med iskanjem pretoka na kameri %s

en: Not a directory
sl_SI: Ni imenik

en: Failed to get folder list
sl_SI: Napaka med pridobivanjem seznama map

en: Failed to get file list
sl_SI: Napaka med pridobivanjem seznama datotek

en: Error creating directory
sl_SI: Napaka med ustvarjanjem mape

en: Name already exists
sl_SI: Ime že obstaja

en: New name too long
sl_SI: Novo ime datoteke je predolgo

en: Error renaming directory
sl_SI: Napaka med preimenovanjem mape

en: Error renaming file
sl_SI: Napaka med preimenovanjem datoteke

en: Directory '%s' is not empty
sl_SI: Mapa '%s' ni prazna

en: Error deleting directory
sl_SI: Napaka med brisanjem mape

en: Error deleting file
sl_SI: Napaka med brisanjem datoteke

en: Can't write to directory
sl_SI: Ni mogoče pisati v mapo

en: Cannot allocate new file to append to
sl_SI: Ni mogoče določiti nove datoteke za pripenjanje

en: Cannot read file to append to
sl_SI: Ni mogoče prebrati datoteke za pripenjanje

en: Cannot get data of file to append to
sl_SI: Ni mogoče pridobiti podatkov datoteke za pripenjanje

en: Not supported (not same directory)
sl_SI: Ni podprto (ni ista mapa)

en: Not supported (the source is a directory, the destination is a directory too)
sl_SI: Ni podprto (izvorno mesto je mapa in ciljno mesto je mapa)

en: Not supported (the source is a directory, but the destination is an existing file)
sl_SI: Ni podprto (izvorno mesto je mapa, ciljno mesto je obstoječa datoteka)

en: Not supported (the source is a file, but the destination is a directory)
sl_SI: Ni podprto (izvorno mesto je datoteka, ciljno mesto je mapa)

en: HTTP Client Error: %s
sl_SI: Napaka odjemalca HTTP: %s

en: Directory notification not supported
sl_SI: Opombe map niso podprte

en: Unknown error.
sl_SI: Neznana napaka.

en: libmtp error: %s
sl_SI: Napaka libmtp: %s

en: Unexpected host URI format.
sl_SI: Nepričakovan zapisa naslova URI gostitelja.

en: Malformed host URI.
sl_SI: Nepravilno oblikovan naslov URI gostitelja

en: Couldn't find matching udev device.
sl_SI: Ni mogoče najti ustrezne naprave udev.

en: No MTP devices found
sl_SI: Ni najdenih naprav MTP.

en: Unable to connect to MTP device
sl_SI: Ni se mogoče povezati z napravo MTP.

en: Unable to allocate memory while detecting MTP devices
sl_SI: Ni mogoče dodeliti pomnilnika med zaznavanjem naprav MTP

en: Generic libmtp error
sl_SI: Splošna napaka libmtp

en: Unable to open MTP device '%s'
sl_SI: Ni mogoče odpreti naprave MTP '%s'

en: Device not found
sl_SI: Naprave ni mogoče najti

en: File not found
sl_SI: Datoteke ni mogoče najti

en: Cannot make directory in this location
sl_SI: Mape na tem mestu ni dovoljeno ustvariti.

en: Not a regular file
sl_SI: Ni običajna datoteka

en: Target is a directory
sl_SI: Ciljna datoteka je mapa

en: Can't merge directories
sl_SI: Ni mogoče  združiti map

en: Cannot write to this location
sl_SI: Pisanje na to mesto ni mogoče.

en: No thumbnail for entity '%s'
sl_SI: Ni sličice za vnos '%s'

en: File Sharing
sl_SI: Skupna raba datotek

en: Remote Login
sl_SI: Oddaljena prijava

en: Windows Network
sl_SI: Omrežje Windows

note: Translators: this is the friendly name of the 'network://' backend that * shows computers in your local network.
en: Network Location Monitor
sl_SI: Monitor omrežnih mest

en: Mount point does not exist
sl_SI: Priklopna točka ne obstaja

en: Permission denied: Perhaps this host is disallowed or a privileged port is needed
sl_SI: Dostop je zavrnjen: najverjetneje gostitelj ne dovoli dostopa ali pa je zahtevan dostop preko določenih vrat

en: Unable to create temporary file
sl_SI: Ni mogoče ustvariti začasne datoteke

en: Invalid attribute type
sl_SI: Neveljavna vrsta atributa

en: The recent folder may not be deleted
sl_SI: Nedavne mape ni mogoče izbrisati

note: Translators: this is the display name of the backend translators: This is the name of the backend
en: Recent
sl_SI: Nedavno

en: Connection failed
sl_SI: Povezava je spodletela

en: Hostname not known
sl_SI: Ime gostitelja ni znano

en: No route to host
sl_SI: Ni poti do gostitelja

en: Connection refused by server
sl_SI: Strežnik je zavrnil povezavo

en: Host key verification failed
sl_SI: Neuspešna overitev ključa gostitelja

en: Too many authentication failures
sl_SI: Zaznanih je preveč neuspešnih overitev

en: Unable to spawn SSH program
sl_SI: Ni mogoče oživiti programa SSH

en: Unable to spawn SSH program: %s
sl_SI: Ni mogoče oživiti programa SSH: %s

en: Timed out when logging in
sl_SI: Časovni  zamik prijave je potekel

en: Log In Anyway
sl_SI: Vseeno se prijavi

en: Cancel Login
sl_SI: Prekliči prijavo

en: Login dialog cancelled
sl_SI: Prijava je preklicana

en: Can't send host identity confirmation
sl_SI: Ni mogoče poslati potrdila istovetnosti gostitelja

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Enter passphrase for secure key for %s on %s
sl_SI: Vnesite šifrirno geslo varnega ključa za %s na %s

note: Translators: %s is the hostname
en: Enter passphrase for secure key for %s
sl_SI: Vnesite šifrirno geslo varnega ključa za %s

en: Can't send password
sl_SI: Ni mogoče poslati gesla

en: Can't verify the identity of “%s”.
    This happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is “%s”. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
sl_SI: Istovetnosti “%s” ni mogoče preveritie.
    To se zgodi, kadar se prvič prijavite v sistem.
    
    Podatki overitve, ki jih pošilja oddaljeni računalnik so “%s”. V primeru, da želite biti popolnoma prepričani, da je varno nadaljevati, stopite v stik s skrbnikom sistema.

en: The host key for “%s” differs from the key for the IP address “%s”
    If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
sl_SI: Ključ gostitelja za “%s” se razlikuje od ključa naslova IP “%s”
    Če želite biti povsem prepričani, da je varno nadaljevati, stopite v stik s skrbnikom sistema.

en: The connection is closed (the underlying SSH process exited)
sl_SI: Povezava je zaprta (proces SSH se je nepričakovano končal)

en: Internal error: Unknown Error
sl_SI: Notranja napaka: neznana napaka ...

en: Protocol error
sl_SI: Napaka v protokolu

en: Unable to find supported SSH command
sl_SI: Ni mogoče najti podprtega ukaza SSH

en:  (invalid encoding)
sl_SI:  (neveljavni nabor znakov)

note: Translators: This is the name of the root of an SFTP share, like "/ on <hostname>"
en: / on %s
sl_SI: / na %s

en: Failure
sl_SI: Napaka

en: Error creating backup file: %s
sl_SI: Napaka med ustvarjanjem varnostne datoteke: %s

en: backups not supported yet
sl_SI: izdelava varnostnih kopij ni podprta

note: translators: %s is a server name
en: Password required for %s
sl_SI: Zahtevano geslo za %s

en: Internal Error (%s)
sl_SI: Notranja napaka (%s)

note: translators: Name for the location that lists the smb shares availible on a server (%s is the name of the server)
en: Windows shares on %s
sl_SI: Souporaba z Windows sistemom na %s

note: translators: We tried to mount a windows (samba) share, but failed
en: Failed to retrieve share list from server: %s
sl_SI: Pridobivanje seznama souporabe s strežnika je spodletelo: %s

en: Windows Network File System Service
sl_SI: Storitev omrežnega datotečnega sistema Windows

note: translators: First %s is a share name, second is a server name
en: Password required for share %s on %s
sl_SI: Zahtevano geslo za mesto %s na %s

note: translators: We tried to mount a windows (samba) share, but failed
en: Failed to mount Windows share: %s
sl_SI: Priklapljanje mape souporabe s sistema Windows je spodletelo: %s

en: Backup file creation failed: %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti varnostne kopije: %s

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
sl_SI: Neveljavna vrsta atributa (pričakovan je uint64)

en: Can't rename file, filename already exists
sl_SI: Ni mogoče preimenovati datoteke, izbrano ime že obstaja

en: Error deleting file: %s
sl_SI: Napaka med brisanjem datoteke: %s

en: Error moving file: %s
sl_SI: Napaka med premikanjem datoteke: %s

en: Error removing target file: %s
sl_SI: Napaka med odstranjevanjem ciljne datoteke: %s

en: Can't recursively move directory
sl_SI: Ni mogoče po strukturi map premakniti mape

en: Windows Shares File System Service
sl_SI: Storitev souporabe datotečnega sistema Windows

en: The trash folder may not be deleted
sl_SI: Mape smeti ni mogoče izbrisati

en: Items in the trash may not be modified
sl_SI: Predmetov v smeteh ni mogoče spreminjati

note: Translators: this is the display name of the backend translators: This is the name of the backend
en: Trash
sl_SI: Smeti

en: Channel blocked
sl_SI: Blokiran kanal

en: The signing certificate authority is not known.
sl_SI: Podpisnik potrdila ni znan.

en: The certificate does not match the identity of the site.
sl_SI: Potrdilo ni skladno z istovetnostjo strani.

en: The certificate's activation time is in the future.
sl_SI: Čas aktivacije potrdila je v prihodnosti.

en: The certificate has expired.
sl_SI: Potrdilo je preteklo.

en: The certificate has been revoked.
sl_SI: Potrdilo je preklicano.

en: The certificate's algorithm is considered insecure.
sl_SI: Algoritem potrdila ni varen.

en: Error occurred when validating the certificate.
sl_SI: Prišlo je do napake med overjanjem potrdila.

en: Yes
sl_SI: Da

en: No
sl_SI: Ne

en: The site's identity can't be verified:%s
    
    %s
    
    Are you really sure you would like to continue?
sl_SI: Istovetnosti strani ni mogoče preveriti:%s
    
    %s
    
    Ali ste prepričani, da želite nadaljevati?

en: Unexpected end of stream
sl_SI: Nepričakovan konec pretoka

en: Invalid reply
sl_SI: neveljaven odgovor

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
sl_SI: Ni mogoče odpreti dejavne povezave FTP. Najverjetneje usmerjevalnik dejanja ne podpira.

en: Failed to create active FTP connection.
sl_SI: Napaka med ustvarjanjem dejavne povezave FTP.

en: Filename contains invalid characters.
sl_SI: Ime datoteke vsebuje neveljavne znake.

en: The FTP server is busy. Try again later
sl_SI: Strežnik FTP je zaposlen. Poskusite kasneje.

en: Backend currently unmounting
sl_SI: Odklapljanje ozadnjega priklopa

en: Accounts are unsupported
sl_SI: Računi niso podprti

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
sl_SI: Ni mogoče odpreti podatkovne povezave. Najverjetneje dejanje preprečuje požarni zid.

en: Data connection closed
sl_SI: Podatkovna povezava je zaprta

en: Operation failed
sl_SI: Dejanje ni uspelo

en: No space left on server
sl_SI: Na strežniku ni več prostora

en: Unsupported network protocol
sl_SI: Nepodprt omrežni protokol

en: Page type unknown
sl_SI: Neznana vrsta strani

en: Invalid filename
sl_SI: Neveljavno ime datoteke

en: Error seeking in stream
sl_SI: Napaka med iskanjem po pretoku

en: Symlinks not supported by backend
sl_SI: Simbolnih povezav hrbtenica ne podpira

en: Invalid dbus message
sl_SI: Neveljavno dbus sporočilo

en: %s has been unmounted
sl_SI: %s je bil odklopljen.

en: Unmounting %s
    Please wait
sl_SI: Odklapljanje %s
    Počakajte trenutek ...

en: Replace old daemon.
sl_SI: Zamenjaj starejši ozadnji program

en: Don't start fuse.
sl_SI: Ne zaženi programa fuse.

en: Enable debug output.
sl_SI: Omogoči odvod razhroščevanja

en: Show program version.
sl_SI: Pokaži različico programa.

en: GVFS Daemon
sl_SI: Ozadnji program GVFS

en: Main daemon for GVFS
sl_SI: Glavni ozadnji program za GVFS

en: Try "%s --help" for more information.
sl_SI: Poskusite "%s --help" za več podrobnosti.

en: Automount failed: %s
sl_SI: Samodejen priklop ni uspel: %s

en: The specified location is not mounted
sl_SI: Določeno mesto ni priklopljeno

en: The specified location is not supported
sl_SI: Določeno mesto ni podprto

en: Location is already mounted
sl_SI: Mesto je že priklopljeno

en: Location is not mountable
sl_SI: Mesta ni mogoče priklopiti

en: Can't find metadata file %s
sl_SI: Ni mogoče najti metapodatkovne datoteke %s

en: Unable to set metadata key
sl_SI: Ni mogoče določiti metapodatkovnega ključa

en: Unable to unset metadata key
sl_SI: Ni mogoče odstraniti metapodatkovnega ključa

en: Unable to remove metadata keys
sl_SI: Ni mogoče izbrisati metapodatkovnega ključa

en: Unable to move metadata keys
sl_SI: Ni mogoče premakniti metapodatkovnega ključa

en: GVFS Metadata Daemon
sl_SI: GVFS zadnji program metapodatkov

en: Metadata daemon for GVFS
sl_SI: Metapodatkovni ozadnji program za GVFS

en: GVfs GDU Volume Monitor
sl_SI: Nadzornik pogonov GVfs GDU

en: Floppy Drive
sl_SI: Disketna enota

en: Unnamed Drive (%s)
sl_SI: Neimenovan pogon (%s)

en: Unnamed Drive
sl_SI: Neimenovan pogon

en: Failed to eject medium; one or more volumes on the medium are busy.
sl_SI: Napaka med odpiranjem nosilca: ena ali več enot nosilcev je zasedenih.

en: Start drive in degraded mode?
    Starting a drive in degraded mode means that the drive is no longer tolerant to failures. Data on the drive may be irrevocably lost if a component fails.
sl_SI: Ali naj se pogon zažene v Start drive in odstavljenem načinu?
    Zagon pogona v tem načinu pomeni, da na pogonu ne bodo delovale sistemske varovalke in zato zapisovanje ne bo nadzorovano. Podatki pogona bodo izgubljeni, če delovanje pogona odpove.

en: Start Anyway
sl_SI: Vseeno zaženi

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
sl_SI: En ali več programov preprečujejo odklop pogona.

note: Translators: can't get block device with unencrypted data to unmount
en: Cannot get LUKS cleartext slave
sl_SI: Ni mogoče pridobiti LUKS cleartext podrejenega procesa

note: Translators: can't get block device with unencrypted data from path
en: Cannot get LUKS cleartext slave from path `%s'
sl_SI: Ni mogoče pridobiti LUKS cleartext podrejenega procesa na poti `%s'

en: Floppy Disk
sl_SI: Disketna enota

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data on partition %d.
sl_SI: Vnesite geslo za odklepanje pogona
    Naprava "%s" vsebuje tudi šifrirane podatke na razdelku %d.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data.
sl_SI: Vnesite geslo za odklepanje pogona
    Naprava "%s" vsebuje tudi šifrirane podatke.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device %s contains encrypted data.
sl_SI: Vnesite geslo za odklepanje pogona
    Naprava %s vsebuje tudi šifrirane podatke.

en: Failed to get org.gnome.OnlineAccounts.Files for %s
sl_SI: Pridobivanje vrednosti org.gnome.OnlineAccounts.Files za %s je spodletelo

en: Invalid credentials for %s
sl_SI: Neveljavna poverila za %s

en: Unsupported authentication method for %s
sl_SI: Nepodprt način overitve za %s

en: CD-ROM Disc
sl_SI: CD-ROM disk

en: Blank CD-ROM Disc
sl_SI: Prazen CD-ROM disk

en: CD-R Disc
sl_SI: CD-R disk

en: Blank CD-R Disc
sl_SI: Prazen CD-R disk

en: CD-RW Disc
sl_SI: CD-RW disk

en: Blank CD-RW Disc
sl_SI: Prazen CD-RW disk

en: DVD-ROM Disc
sl_SI: DVD-ROM disk

en: Blank DVD-ROM Disc
sl_SI: Prazen DVD-ROM disk

en: DVD-RAM Disc
sl_SI: DVD-RAM disk

en: Blank DVD-RAM Disc
sl_SI: Prazen DVD-RAM disk

en: DVD-RW Disc
sl_SI: DVD-RW disk

en: Blank DVD-RW Disc
sl_SI: Prazen DVD-RW disk

en: DVD+R Disc
sl_SI: DVD+R disk

en: Blank DVD+R Disc
sl_SI: Prazen DVD+R disk

en: DVD+RW Disc
sl_SI: DVD+RW disk

en: Blank DVD+RW Disc
sl_SI: Prazen DVD+RW disk

en: DVD+R DL Disc
sl_SI: DVD+R DL disk

en: Blank DVD+R DL Disc
sl_SI: Prazen DVD+R DL disk

en: Blu-Ray Disc
sl_SI: Blu-Ray disk

en: Blank Blu-Ray Disc
sl_SI: Prazen Blu-Ray disk

en: Blu-Ray R Disc
sl_SI: Blu-Ray R disk

en: Blank Blu-Ray R Disc
sl_SI: Prazen Blu-Ray R disk

en: Blu-Ray RW Disc
sl_SI: Blu-Ray RW disk

en: Blank Blu-Ray RW Disc
sl_SI: Prazen Blu-Ray RW disk

en: HD DVD Disc
sl_SI: HD DVD disk

en: Blank HD DVD Disc
sl_SI: Prazen HD DVD disk

en: HD DVD-R Disc
sl_SI: HD DVD-R disk

en: Blank HD DVD-R Disc
sl_SI: Prazen HD DVD-R disk

en: HD DVD-RW Disc
sl_SI: HD DVD-RW disk

en: Blank HD DVD-RW Disc
sl_SI: Prazen HD DVD-RW disk

en: MO Disc
sl_SI: MO disk

en: Blank MO Disc
sl_SI: Prazen MO disk

en: Disc
sl_SI: Disk

en: Blank Disc
sl_SI: Prazen disk

en: HDDVD-r
sl_SI: HDDVD-R

note: translators: This wis something like "CD-ROM/DVD Drive" or "CD-RW/Blue-ray Drive" depending on the properties of the drive
en: %s/%s Drive
sl_SI: %s/%s pogon

note: translators: This wis something like "CD-ROM Drive" or "CD-RW Drive depending on the properties of the drive
en: %s Drive
sl_SI: %s pogon

en: Software RAID Drive
sl_SI: Programski RAID pogon

en: USB Drive
sl_SI: Pogon USB

en: ATA Drive
sl_SI: Pogon ATA

en: SCSI Drive
sl_SI: pogon SCSI

en: FireWire Drive
sl_SI: Pogon FireWire

en: Tape Drive
sl_SI: Tračni pogon

en: CompactFlash Drive
sl_SI: Pogon CompactFlash

en: MemoryStick Drive
sl_SI: Pomnilniška kartica

en: SmartMedia Drive
sl_SI: Pogon SmartMedia

en: SD/MMC Drive
sl_SI: Pogon SD/MMC

en: Zip Drive
sl_SI: Pogon Zip

en: Jaz Drive
sl_SI: Pogon Jaz

en: Thumb Drive
sl_SI: Pogon Thumb

en: Mass Storage Drive
sl_SI: Pogon za shranjevanje podatkov

en: Failed to eject media; one or more volumes on the media are busy.
sl_SI: Napaka med izmetavanjem nosilca: ena ali več enot nosilcev je zaposlenih.

en: Mixed Audio/Data Disc
sl_SI: Mešani zvočno-podatkovni disk

note: Translators: %s is the size of the mount (e.g. 512 MB)
en: %s Medium
sl_SI: %s nosilec

note: Translators: %s is the size of the volume (e.g. 512 MB)
en: %s Encrypted Data
sl_SI: %s šifrirani nosilec

note: Translators: %s is the size of the volume (e.g. 512 MB)
en: %s Media
sl_SI: %s nosilec

note: Note that the GUI (Shell, Files) currently use the term * "Eject" for both GDrive.stop() and GDrive.eject().
en: Eject Anyway
sl_SI: Vseeno izvrzi

en: Timed out running command-line `%s'
sl_SI: Zaganjanje ukaza `%s' je časovno poteklo.

en: Writing data to %s
    Don't unplug until finished
sl_SI: Poteka zapisovanje podatkov v %s
    Naprave ni priporočljivo odklopiti pred končanjem

en: You can now unplug %s
sl_SI: Zdaj lahko izklopite %s

note: Translators: This is used for encrypted volumes. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Encrypted
sl_SI: %s šifrirani razdelek

note: Translators: This is used for volume with no filesystem label. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Volume
sl_SI: %s nosilec

note: Translators: Name used for volume
en: Volume
sl_SI: Nosilec

en: Error storing passphrase in keyring (%s)
sl_SI: Napaka pri shranjevanju šifrirnega gesla v zbirki ključev (%s)

en: Error deleting invalid passphrase from keyring (%s)
sl_SI: Napaka pri brisanju šifrirnega gesla iz zbirke ključev (%s)

en: The unlocked device does not have a recognizable file system on it
sl_SI: Odklenjena naprava ne vsebuje prepoznavnega datotečnega sistema.

en: Encryption passphrase for %s
sl_SI: Šifrirno geslo za %s

en: A passphrase is required to access the volume
sl_SI: Za dostop do nosilca je zahtevano šifrirno geslo

note: Translators: This is the message shown to users
en: Enter a passphrase to unlock the volume
    The passphrase is needed to access encrypted data on %s.
sl_SI: Vnesite šifrirno geslo za odklepanje pogona.
    To geslo je zahtevan za dostop do šifriranih podatkov na %s.

en: GVfs UDisks2 Volume Monitor
sl_SI: Nadzornik nosilcev GVfs UDisks2

en: Show program version
sl_SI: Pokaži različico programa

note: Translators: the first %s is the program name, the second one is the URI of the file, the third is the error message.
en: %s: %s: error opening file: %s
sl_SI: %s: %s: napaka med odpiranjem datoteke: %s

note: Translators: the first %s is the program name, the second one is the URI of the file.
en: %s: %s, error writing to stdout
sl_SI: %s: %s, napaka med pisanjem v standardni odvod

note: Translators: the first %s is the program name, the second one is the URI of the file, the third is the error message.
en: %s: %s: error reading: %s
sl_SI: %s: %s: napaka med branjem: %s

note: Translators: the first %s is the program name, the second one is the URI of the file, the third is the error message.
en: %s: %s: error closing: %s
sl_SI: %s: %s: napaka med zapiranjem: %s

en: FILE
sl_SI: DATOTEKA

note: Translators: this message will appear after the usage string and before the list of options.
en: Concatenate files and print to the standard output.
sl_SI: Spoji datoteke in jih izpiši na standardni izhod.

en: gvfs-cat works just like the traditional cat utility, but using gvfs
    locations instead of local files: for example you can use something
    like smb://server/resource/file.txt as location.
sl_SI: gvfs-cat deluje kot orodje cat z razliko, da uporablja gvfs namesto
    krajevnih datotek. Primer: uporabite lahko nekaj podobnega, kot je
    pot smb://strežnik/vir/datoteka.txt kot mesto združevanja.

en: Note: just pipe through cat if you need its formatting options
    like -n, -T or other.
sl_SI: Opomba: uporaba cevi z ukazom cat je koristna, kadar potrebujete
    možnosti oblikovanja kot so -n, -T in druge.

en: Error parsing commandline options: %s
sl_SI: Napaka med razčlenjevanjem možnosti ukazne vrstice: %s

note: Translators: the %s is the program name. This error message means the user is calling gvfs-cat without any argument.
en: %s: missing locations
sl_SI: %s: manjka mesto

en: No target directory
sl_SI: Ni ciljne mape

en: Show progress
sl_SI: Pokaži napredek

en: Prompt before overwrite
sl_SI: Opozori pred prepisovanjem

en: Preserve all attributes
sl_SI: Ohrani vse atribute

en: Backup existing destination files
sl_SI: Varnostno kopiraj obstoječe ciljne datoteke

en: Never follow symbolic links
sl_SI: Nikoli ne sledi simbolnim povezavam

en: Transferred %s out of %s (%s/s)
sl_SI: Preneseno %s od %s (%s/s)

en: SOURCE
sl_SI: VIR

en: DEST
sl_SI: CILJ

en: Copy one or more files from SOURCE to DEST.
sl_SI: VIR ... CILJ - kopiraj eno ali več datotek iz vira na cilj.

en: Missing operand
sl_SI: Manjkajoči operand

en: Too many arguments
sl_SI: Preveč argumentov

en: Target %s is not a directory
sl_SI: Cilj %s ni mapa

en: %s: overwrite ‘%s’?
sl_SI: %s: Ali želite prepisati ‘%s’?

en: Error copying file %s: %s
sl_SI: Napaka med kopiranjem datoteke %s: %s

en: List writable attributes
sl_SI: Izpiši zapisljive atribute

en: Get file system info
sl_SI: Pridobi podrobnosti datotečnega sistema

en: The attributes to get
sl_SI: Zahtevani atributi

en: ATTRIBUTES
sl_SI: ATRIBUTI

en: Don't follow symbolic links
sl_SI: Ne sledi simbolnim povezavam

en: invalid type
sl_SI: neveljavna vrsta

en: unknown
sl_SI: neznano

en: regular
sl_SI: običajno

en: directory
sl_SI: mapa

en: symlink
sl_SI: simbolna povezava

en: special
sl_SI: posebno

en: shortcut
sl_SI: bližnjica

en: mountable
sl_SI: priklopno

en: attributes:
sl_SI: atributi:

note: Translators: This is a noun and represents and attribute of a file
en: display name: %s
sl_SI: prikaži ime: %s

note: Translators: This is a noun and represents and attribute of a file
en: edit name: %s
sl_SI: uredi ime: %s

en: name: %s
sl_SI: ime: %s

en: type: %s
sl_SI: vrsta: %s

en: size:
sl_SI: velikost:

en: hidden
sl_SI: skrito

en: uri: %s
sl_SI: naslov URI: %s

en: Copy with file
sl_SI: Kopiraj z datoteko

en: Keep with file when moved
sl_SI: Ohrani z datoteko ob premikanju

en: Error getting writable attributes: %s
sl_SI: Napaka med pridobivanjem zapisljivih atributov: %s

en: Settable attributes:
sl_SI: nastavljivi atributi:

en: Writable attribute namespaces:
sl_SI: Imenski prostor zapisljivih atributov:

en: LOCATION
sl_SI: MESTO

en: Show information about locations.
sl_SI: Pokaže podatke o mestih.

en: Show hidden files
sl_SI: Pokaži skrite datoteke

en: Use a long listing format
sl_SI: Uporabi zapis v dolgi obliki

en: Show completions
sl_SI: Pokaži dopolnjevanje

en: PREFIX
sl_SI: PREDPONA

en: Print full URIs
sl_SI: Izpiši celotne naslove URI

en: Error: %s
sl_SI: Napaka: %s

en: List the contents of the locations.
sl_SI: Izpiši vsebino mest.

en: gvfs-ls is similar to the traditional ls utility, but using gvfs
    locations instead of local files: for example you can use something
    like smb://server/resource/file.txt as location. File attributes can
    be specified with their gvfs name, e.g. standard::icon.
sl_SI: gvfs-ls eluje kot orodje ls z razliko, da uporablja gvfs namesto
    krajevnih datotek. Primer: uporabite lahko nekaj podobnega, 
    kot je pot smb://strežnik/vir/datoteka.txt kot mesto združevanja.
    Atribute datotek lahko navedete z njihovim imenom gvfs, npr. standard::icon.

en: Query handler for mime-type
sl_SI: Izvedi poizvedovanje ročnika za vrsto MIME

en: Set handler for mime-type
sl_SI: Določi ročnik za vrsto MIME

en: MIMETYPE
sl_SI: VRSTA-MIME

en: HANDLER
sl_SI: ROČNIK

en: Get or set the handler for a mime-type.
sl_SI: Pridobi ali določi ročnik za vrsto MIME.

en: Specify either --query or --set
sl_SI: Določiti je treba argument --query ali --set

en: Must specify a single mime-type.
sl_SI: Navesti je treba je eno vrsto MIME.

en: Must specify the mime-type followed by the default handler.
sl_SI: Določiti je treba vrsto MIME in navesti privzet ročnik.

en: No default applications for '%s'
sl_SI: Ni privzetega programa za '%s'

en: Default application for '%s': %s
sl_SI: Privzet program za '%s': %s

en: Registered applications:
sl_SI: Vpisani programi:

en: No registered applications
sl_SI: Ni vpisanih programov.

en: Recommended applications:
sl_SI: Priporočeni programi:

en: No recommended applications
sl_SI: Ni priporočenih programov.

en: Failed to load info for handler '%s'
sl_SI: Nalaganje podrobnosti ročnika '%s' je spodletelo.

en: Failed to set '%s' as the default handler for '%s': %s
sl_SI: Določanje '%s' kot privzet ročnik za '%s' je spodletelo: %s

en: Create parent directories
sl_SI: Ustvari nadrejene mape

en: Create directories.
sl_SI: Ustvarite mape.

en: Error creating directory: %s
sl_SI: Napaka med ustvarjanjem mape: %s

en: Don't send single MOVED events
sl_SI: Ne pošlji enojnih MOVED dogodkov.

en: Monitor directories for changes.
sl_SI: Spremljaj spremembe map.

en: Monitor files for changes.
sl_SI: Spremljaj spremembe datotek.

en: Mount as mountable
sl_SI: priklopi kot priklopno

en: Mount volume with device file
sl_SI: Priklopi enoto z datoteko naprave

en: DEVICE
sl_SI: NAPRAVA

en: Unmount
sl_SI: Odklopi

en: Eject
sl_SI: Izvrzi

en: Unmount all mounts with the given scheme
sl_SI: Odklopi vse priklope s podano shemo

en: SCHEME
sl_SI: SHEMA

en: Ignore outstanding file operations when unmounting or ejecting
sl_SI: Prezri opravila datotek med odklapljanjem oziroma izmetavanjem priklopa

en: Use an anonymous user when authenticating
sl_SI: Uporabni brezimni dostop med overjanjem

note: Translator: List here is a verb as in 'List all mounts'
en: List
sl_SI: Seznam

en: Monitor events
sl_SI: Nadzor dogodkov

en: Show extra information
sl_SI: Pokaži dodatne podrobnosti

en: Error mounting location: Anonymous access denied
sl_SI: Napaka med priklapljanjem brezimni dostop ni dovoljen.

en: Error mounting location: %s
sl_SI: Napaka med priklapljanjem mesta: %s

en: Error unmounting mount: %s
sl_SI: Napaka med odklapljanjem mesta: %s

en: Error finding enclosing mount: %s
sl_SI: Napaka med priklapljanjem mesta: %s

en: Error ejecting mount: %s
sl_SI: Napaka med izmetavanjem nosilca: %s

en: Error mounting %s: %s
sl_SI: napaka med priklapljanjem %s: %s

en: Mounted %s at %s
sl_SI: Priklopljen %s na %s

en: No volume for device file %s
sl_SI: Ni pogona za datoteko naprave %s

en: Mount the locations.
sl_SI: Priklopi mesta.

en: Don't use copy and delete fallback
sl_SI: Ne ustvari kopije in izbriši povrnitvene datoteke

en: Move one or more files from SOURCE to DEST.
sl_SI: VIR ... CILJ - premakni datoteke iz vira na cilj.

en: Error moving file %s: %s
sl_SI: Napaka med premikanjem datoteke %s: %s

note: Translators: this message will appear after the usage string and before the list of options.
en: Open files with the default application that
    is registered to handle files of this type.
sl_SI: Odpre datoteke s privzetim programom, ki
    je nastavljen za odpiranje te vrste datotek.

note: Translators: the first %s is the program name, the second one is the URI of the file, the third is the error message.
en: %s: %s: error opening location: %s
sl_SI: %s: %s: napaka med odpiranjem mesta: %s

en: NEW-NAME
sl_SI: NOVO-IME

en: Rename a file.
sl_SI: Preimenujte datoteko.

en: Rename successful. New uri: %s
sl_SI: Preimenovanje je bilo uspešno. Nov naslov URI: %s

en: Ignore nonexistent files, never prompt
sl_SI: Prezri neobstoječe datoteke in ne opozarjaj

en: Delete the given files.
sl_SI: Izbriši podane datoteke.

en: Only create if not existing
sl_SI: Ustvari le, če ne obstaja

en: Append to end of file
sl_SI: Pripni na konec datoteke

en: When creating, restrict access to the current user
sl_SI: Pri ustvarjanju datoteke omogoči dostop le trenutnemu uporabniku

en: When replacing, replace as if the destination did not exist
sl_SI: Med zamenjavo zamenjaj ciljno mesto, kot da to še ne obstaja.

note: Translators: The "etag" is a token allowing to verify whether a file has been modified
en: Print new etag at end
sl_SI: Natisni nov etag na koncu

note: Translators: The "etag" is a token allowing to verify whether a file has been modified
en: The etag of the file being overwritten
sl_SI: Etag datoteke, ki bo prepisana

en: Error opening file: %s
sl_SI: Napaka med odpiranjem datoteke: %s

en: Error reading stdin
sl_SI: Napaka med branjem standardnega dovoda

en: Error closing: %s
sl_SI: Napaka med zapiranjem: %s

note: Translators: The "etag" is a token allowing to verify whether a file has been modified
en: Etag not available
sl_SI: Etag ni na voljo

en: Read from standard input and save to DEST.
sl_SI: Preberi preko standardnega vhoda in shrani na CILJ.

en: Type of the attribute
sl_SI: Vrsta atributa

en: TYPE
sl_SI: VRSTA

en: ATTRIBUTE
sl_SI: ATRIBUT

en: VALUE
sl_SI: VREDNOST

en: Set a file attribute of LOCATION.
sl_SI: Določitev atributa MESTA za datoteko

en: Location not specified
sl_SI: Mesto ni določeno

en: Attribute not specified
sl_SI: Atribut ni določen

en: Value not specified
sl_SI: Vrednost ni določena

en: Invalid attribute type %s
sl_SI: Neveljavna vrsta atributa %s

en: Error setting attribute: %s
sl_SI: Napaka med določevanjem atributa: %s

en: Empty the trash
sl_SI: Izprazni smeti

en: Move files or directories to the trash.
sl_SI: Premakni datoteke in mape v smeti

en: Error trashing file: %s
sl_SI: Napaka ob premikanjem datoteke v smeti: %s

en: Follow symbolic links, mounts and shortcuts
sl_SI: Sledi simbolnim povezavam, priklopom in bližnjicam map

en: List contents of directories in a tree-like format.
sl_SI: Izpiši seznam vsebine map v drevesni obliki.
