kdevphp - en to nds translation catalogue (40 entries)

en: Override
nds: Övergahn

en: Implement
nds: Ümsetten

en: From %1
nds: Vun %1

en: Usage of %1 is deprecated.
nds: Bruuk vun %1 is överhaalt.

en: Circular inheritance of %1 and %2
nds: Wedderkamen Verarven vun %1 un %2

en: Access type for interface method %1 must be omitted.
nds: Togrieptyp för Koppelsteed-Metood %1 mutt utlaten warrn.

en: Interface function %1 cannot contain body.
nds: Koppelsteed-Funkschoon %1 mutt keen Hööftdeel bargen.

en: Class %1 contains abstract method %2 and must therefore be declared abstract or implement the method.
nds: Klass %1 bargt afstrakt Metood %2 un mutt dorwegen afstrakt angeven warrn oder de Metood ümsetten.

en: Abstract function %1 cannot contain body.
nds: Afstrakt Funkschoon %1 mutt keen Hööftdeel bargen.

en: Cannot use the final modifier on an abstract class member.
nds: Finaal Modifikater lett sik nich för afstrakt Klass-Liddmaat bruken.

en: Non-abstract method %1 must contain body.
nds: Nich-afstrakt Metood %1 mutt en Hööftdeel bargen.

en: Properties cannot be declared final.
nds: Egenschappen laat sik nich finaal angeven.

en: Properties cannot be declared abstract.
nds: Egenschappen laat sik nich afstrakt angeven.

en: Cannot redeclare private property %1 from this context.
nds: Privaat Egenschap %1 lett sik ut dissen Kontext nich nochmaal verkloren.

en: Cannot redeclare protected property %1 from this context.
nds: Schuult Egenschap %1 lett sik ut dissen Kontext nich nochmaal verkloren.

en: Only booleans, ints, floats and strings are allowed for class constants.
nds: För Klass-Konstanten sünd bloots Heeltall-, Fleetkomma-, boolsch Weerten un Tekenkeden tolaten.

en: Default value for parameters with a class type hint can only be NULL.
nds: Standardweerten för Parameters mit en Klassentyp-Henwies köönt bloots NULL wesen.

en: Following parameters must have a default value assigned.
nds: För disse Parameters deit towiest Standardweerten noot.

en: Cannot redeclare PHP internal %1.
nds: PHP-Internal %1 lett sik nich nochmaal angeven.

en: Cannot redeclare %1, already declared in %2 on line %3.
nds: %1 lett sik nich nochmaal verkloren, dat wöör al in %2, Reeg %3 verkloort.

en: Cannot re-assign $this.
nds: "$this" lett sik nich nochmaal towiesen.

en: The use statement with non-compound name '%1' has no effect.
nds: De Anwiesen "use" mit nich tosamensett Naam "%1" hett keen Utwarken.

en: PHP internal
nds: PHP-Internal

[ctx: kind of a php-constant, as shown in the declaration tooltip]
en: Constant
nds: Konstant

en: magic constant
nds: Magisch Konstant

en: empty (not inside a class)
nds: leddig (nich binnen en Klass)

en: empty (not inside a method)
nds: leddig (nich binnen en Metood)

en: empty (not inside a function)
nds: leddig (nich binnen en Funkschoon)

en: empty (not inside a namespace)
nds: leddig (nich binnen en Naamruum)

en: current value: %1
nds: Aktuell Weert: %1

en: php-parser
nds: PHP-Inleser

en: KDevelop PHP parser debugging utility
nds: Fehlersöker för KDevelop sien PHP-Inleser

en: (c) 2008 Niko Sams, 2009 Milian Wolff
nds: © 2008 Niko Sams, 2009 Milian Wolff

en: Could not open file '%1'
nds: Datei "%1" lett sik nich opmaken.

en: File could not be read from.
nds: Datei lett sik nich lesen.

en: File could not be opened.
nds: Datei lett sik nich opmaken.

en: File permissions prevent opening for read.
nds: Dateiverlöven verhöödt dat Lesen.

en: Php Support
nds: PHP-Ünnerstütten

en: Support for Php Language
nds: Ünnerstütten för PHP

en: Author
nds: Autor
