kdevphp - en to nl translation catalogue (64 entries)

en: Override
nl: Heeft voorrang

en: Implement
nl: Implementatie

en: From %1
nl: Van %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, PhpDoc)
en: PHP Manual Integration
nl: PHP-handboekintegratie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, PhpDocNote)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">By default the online <a href="http://php.net"><span style=" text-decoration: underline; color:#0000ff;">PHP documentation</span></a> is used remotely. Alternatively you can set the location to a local copy of the documentation in the language of your choice. Make sure you downloaded the <span style=" font-style:italic;">"Many HTML files"</span> package.</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">By default the online <a href="http://php.net"><span style=" text-decoration: underline; color:#0000ff;">PHP-documentatie</span></a> op afstand wordt gebruikt. Als alternatief kunt u de locatie naar een locale kopie van de documentatie in de taal van uw keuze instellen. Verzeker u ervan dat u ze downloadt in een pakket in <span style=" font-style:italic;">"Veel HTML-bestanden"</span>.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, PhpDocLocationLabel)
en: Location:
nl: Locatie:

en: <lost declaration>
nl: <verloren declaratie>

en: PHP Documentation
nl: PHP-documentatie

note: i18n: ectx: label, entry (phpDocLocation), group (PHP Documentation)
en: Specifies the location of the PHP documentation to use.
nl: Specificeert de locatie van de te gebruiken PHP-documentatie.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (phpDocLocation), group (PHP Documentation)
en: The location of the PHP documentation to use. You can either use a remote
                     location like http://php.net or a local directory which contains the
                     PHP documentation in HTML format with many files.
nl: De te gebruiken locatie van de PHP-documentatie. U kunt ofwel een locatie op
                     afstand zoals http://php.net gebruiken of een locale map die de
                     PHP-documentatie in HTML-formaat met vele bestanden bevat.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (phpDocLocation), group (PHP Documentation)
en: Make sure local copies are downloaded in HTML format with many files.
nl: Verzeker u ervan dat lokale kopieën worden gedownload in HTML-formaat met vele bestanden.

en: ...loading documentation...
nl: ...laden van documentatie...

en: Circular inheritance of %1 and %2
nl: Circulaire overerving van %1 en %2

en: Cannot use '%1' as class name as it is reserved
nl: Kan '%1' niet als klassenaam gebruiken omdat het gereserveerd is.

en: Access type for interface method %1 must be omitted.
nl: Toegangstype voor interface-methode %1 moet worden weggelaten.

en: Interface function %1 cannot contain body.
nl: Interface-functie %1 kan geen body bevatten.

en: Class %1 contains abstract method %2 and must therefore be declared abstract or implement the method.
nl: Klasse %1 bevat abstracte methode %2 en moet daarom abstract worden gedeclareerd od de methode implementeren.

en: Abstract function %1 cannot contain body.
nl: Abstracte functie %1 kan geen body bevatten.

en: Cannot use the final modifier on an abstract class member.
nl: Kan de finale modifiër op een abstract klassemember niet gebruiken.

en: Non-abstract method %1 must contain body.
nl: Niet-abstracte methode %1 moet een body bevatten.

en: Properties cannot be declared final.
nl: Eigenschappen kunnen niet finaal worden gedeclareerd.

en: Properties cannot be declared abstract.
nl: Eigenschappen kunnen niet abstract worden gedeclareerd.

en: Trait method %1 has not been applied, because there are collisions with other trait methods on %2
nl: Trait-methode %1 is niet toegepast, omdat er botsingen zijn met andere trait-methoden op %2

en: Traits cannot have constants.
nl: Traits kunnen geen constanten hebben.

en: A class constant must not be called 'class'; it is reserved for class name fetching
nl: Een klasseconstante mag niet 'class' genoemd worden; het is gereserveerd voor ophalen van een klassenaam

en: Cannot use 'abstract' as method modifier
nl: Kan 'abstract' niet gebruiken als methode-modifier

en: Cannot use 'final' as method modifier
nl: Kan 'final' niet gebruiken als methode-modifier

en: Cannot use 'static' as method modifier
nl: Kan 'static' niet gebruiken als methode-modifier

en: Variadic parameter cannot have a default value
nl: Een variadic parameter kan geen standaardwaarde hebben.

en: Default value for parameters with a class type hint can only be NULL.
nl: Standaardwaarde voor parameters met een klassetype tip kunnen alleen NULL zijn.

en: Default value for parameters with an object type can only be NULL.
nl: Standaardwaarde voor parameters met een objecttype kunnen alleen NULL zijn.

en: Only the last parameter can be variadic.
nl: Alleen de laatste parameter kan variadic zijn.

en: Cannot redeclare PHP internal %1.
nl: Kan PHP-intern %1 niet opnieuw declareren.

en: %1 and %2 define the same property (%3) in the composition of %1. This might be incompatible, to improve maintainability consider using accessor methods in traits instead.
nl: %1 en %2 definiëren dezelfde eigenschap (%3) in de samenstelling van %1. Dit kan incompatibel zijn, overweeg om in plaats daarvan in traits accessor-methoden te gebruiken om onderhoudbaarheid te verbeteren.

en: Cannot redeclare %1, already declared in %2 on line %3.
nl: Kan %1 niet opnieuw declareren, is al gedeclareerd in %2 op regel %3.

en: Class %1 contains %2 abstract methods and must therefore be declared abstract or implement the remaining methods.
nl: Klasse %1 bevat %2 abstracte methodes en moet daarom abstract worden gedeclareerd of de overblijvende methodes implementeren.

en: Cannot re-assign $this.
nl: Kan $this niet opnieuw toekennen.

en: Cannot access private property %1
nl: Heb geen toegang tot private eigenschap %1

en: Cannot access protected property %1
nl: Heb geen toegang tot beschermde eigenschap %1

en: Cannot use positional argument after argument unpacking
nl: Kan geen positioneel argument gebruiken na uitpakken van argument

en: The use statement with non-compound name '%1' has no effect.
nl: Het gebruiksstatement met niet-compound naam '%1' heeft geen effect.

en: Cannot use '%1' as '%2' because the name is already in use.
nl: Kan '%1' niet als '%2' gebruiken omdat de naam al in gebruik is.

en: Cannot use %1 as %2 because '%2' is a special class name
nl: Kan '%1' niet als '%2' gebruiken omdat '%2' een speciale klassenaam is.

en: The 'yield' expression can only be used inside a function
nl: De expressie 'yield' kan alleen gebruikt worden binnen een functie

en: Usage of %1 is deprecated.
nl: Gebruik van %1 is verouderd.

en: Declaration not found: %1
nl: Declaratie niet gevonden: %1

en: Lost trait alias %1
nl: Verloren trait-alias %1

en: Use of %1 from %2<br />
nl: Gebruik van %1 uit %2<br />

en: Broken member alias trait.
nl: Alias-trait van gebroken.

en: PHP internal
nl: PHP-intern

[ctx: kind of a php-constant, as shown in the declaration tooltip]
en: Constant
nl: Constante

en: magic constant
nl: magische constante

en: empty (not inside a class)
nl: leeg (niet in een klasse)

en: empty (not inside a trait)
nl: leeg (niet in een trait)

en: empty (not inside a method)
nl: leeg (niet in een methode)

en: empty (not inside a function)
nl: leeg (niet in een functie)

en: empty (not inside a namespace)
nl: leeg (niet in een naamruimte)

en: current value: %1
nl: Huidige waarde: %1

[ctx: as in list of int, set of string]
en: %1 of %2
nl: %1 van %2

en: KDevelop PHP parser debugging utility
nl: KDevelop PHP-parser-debugging-hulpmiddel

en: Could not open file '%1'
nl: Kon bestand '%1' niet openen

en: File could not be read from.
nl: Bestand  kon niet worden gelezen.

en: File could not be opened.
nl: Bestand kon niet worden geopend.

en: File permissions prevent opening for read.
nl: Toegangsrechten van bestand voorkomen het openen voor lezen
