kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

[ctx: @action]
en: Last Used Views
ca@valencia: Vistes emprades per última vegada

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens a list to walk through the list of last used views.
ca@valencia: Obri una llista per a recórrer les vistes emprades per última vegada.

[ctx: @info:tooltip]
en: Walk through the list of last used views
ca@valencia: Recorre les vistes emprades per última vegada

[ctx: @action]
en: Last Used Views (Reverse)
ca@valencia: Vistes emprades per última vegada (a l'inrevés)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens a list to walk through the list of last used views in reverse.
ca@valencia: Obri una llista per a recórrer a l'inrevés les vistes emprades per última vegada.
