kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (6 entries)

en: The %1 directory is about to be removed in KDevelop's list.
    Do you want KDevelop to delete it in the file system as well?
ca@valencia: El directori %1 està a punt de ser eliminat de la llista de KDevelop.
    Voleu que KDevelop el suprimisca també del sistema de fitxers?

[ctx: @action:button]
en: Do Not Delete
ca@valencia: No el suprimisques

en: Could not remove: %1.
ca@valencia: No s'ha pogut eliminar: %1.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Build Settings
ca@valencia: Configuració de construcció

en: No project specified.
ca@valencia: No s'ha especificat el projecte.

en: Configure error
ca@valencia: S'ha produït un error de «configure»
