kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

[ctx: @action]
note: i18n: action name; 'Document' is a verb
en: Document Declaration
ca@valencia: Documenta la declaració

[ctx: default shortcut for "Document Declaration"]
en: Alt+Shift+d
ca@valencia: Alt+Maj+d

[ctx: @info:tooltip]
en: Add Doxygen skeleton for declaration under cursor.
ca@valencia: Afig un esquelet de Doxygen per a la declaració baix el cursor.

[ctx: @info:whatthis]
en: Adds a basic Doxygen comment skeleton in front of the declaration under the cursor, e.g. with all the parameter of a function.
ca@valencia: Afig un esquelet de comentari bàsic de Doxygen davant de la declaració baix el cursor, p. ex., amb tots els paràmetres d'una funció.

en: ...
ca@valencia: …
