kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (21 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Go back in context history
ca@valencia: Retrocedix en l'historial del context

[ctx: @info:tooltip]
en: Go forward in context history
ca@valencia: Avança en l'historial del context

[ctx: item quick open item type]
en: Outline
ca@valencia: Esquema

[ctx: @info:placeholder]
en: Outline
ca@valencia: Esquema

[ctx: @info:tooltip]
en: Navigate outline of active document, click to browse
ca@valencia: Navegueu per l'esquema del document actiu, cliqueu per a explorar-lo

[ctx: @action]
en: Source &Browse Mode
ca@valencia: Mode de &navegació del codi font

[ctx: @action]
en: &Previous Visited Context
ca@valencia: Context visitat &anterior

[ctx: @action]
en: &Next Visited Context
ca@valencia: Context visitat &següent

[ctx: @action]
en: &Previous Use
ca@valencia: Ús &anterior

[ctx: @action]
en: &Next Use
ca@valencia: Ús &següent

[ctx: @action]
en: Context Browser
ca@valencia: Navegador de context

[ctx: @title:window]
en: Code Browser
ca@valencia: Navegador de codi

[ctx: @action]
en: Find Uses
ca@valencia: Busca usos

en: (changed)
ca@valencia: (canviat)

[ctx: @info:tooltip]
en: Show declaration menu
ca@valencia: Mostra el menú de declaració

[ctx: @action]
en: Declaration Menu
ca@valencia: Menú de declaració

[ctx: @action]
en: Lock Current View
ca@valencia: Bloqueja la vista actual

[ctx: @info:tooltip]
en: Lock current view
ca@valencia: Bloqueja la vista actual

[ctx: @action]
en: Unlock Current View
ca@valencia: Desbloqueja la vista actual

[ctx: @info:tooltip]
en: Unlock current view
ca@valencia: Desbloqueja la vista actual

note: i18n: ectx: ToolBar (KDevCodebrowserToolBar)
en: Code Browser Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines del navegador de codi
