kdevcmakebuilder - en to ca@valencia translation catalogue (15 entries)

en: CMake Builder
ca@valencia: Constructor de CMake

en: Support for building CMake projects
ca@valencia: Implementació per a construir projectes de CMake

en: No Build Directory configured, cannot build
ca@valencia: No s'ha configurat cap directori de construcció, no es pot construir

en: Aborting build
ca@valencia: S'està cancel·lant la construcció

en: No Build Directory configured, cannot clean
ca@valencia: No s'ha configurat cap directori de construcció, no es pot netejar

en: Aborting clean
ca@valencia: S'està cancel·lant la neteja

en: No Build Directory configured, cannot install
ca@valencia: No s'ha configurat cap directori de construcció, no es pot instal·lar

en: Aborting install
ca@valencia: S'està cancel·lant la instal·lació

en: No Build Directory configured, cannot configure
ca@valencia: No s'ha configurat cap directori de construcció, no es pot configurar

en: Aborting configure
ca@valencia: S'està cancel·lant la configuració

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Generator:
ca@valencia: Generador:

en: No Build Directory configured, cannot clear builddir
ca@valencia: No s'ha configurat un directori de construcció, no s'ha pogut netejat el directori de construcció

en: Wrong build directory, cannot clear the build directory
ca@valencia: Directori de construcció incorrecte, no s'ha pogut netejar el directori de construcció

en: ** Prune successful **
ca@valencia: ** Eliminat amb èxit **

en: ** Prune failed: %1 **
ca@valencia: ** L'eliminació ha fallat: %1 **
