kdevcmakebuilder - en to ca@valencia translation catalogue (11 entries)

en: Couldn't find the make builder. Check your installation
ca@valencia: No s'ha pogut trobar el constructor del «make». Comproveu la vostra instal·lació.

en: Couldn't find a builder for %1
ca@valencia: No s'ha trobat un constructor per a «%1»

en: No Build Directory configured, cannot install
ca@valencia: No s'ha configurat cap directori de construcció, no es pot instal·lar

en: No Build Directory configured, cannot configure
ca@valencia: No s'ha configurat cap directori de construcció, no es pot configurar

en: Configure global CMake settings
ca@valencia: Configura l'arranjament global del CMake

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Default CMake executable:
ca@valencia: Executable per omissió del CMake:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Default generator:
ca@valencia: Generador per defecte:

en: No Build Directory configured, cannot clear builddir
ca@valencia: No s'ha configurat un directori de construcció, no s'ha pogut netejar el directori de construcció

en: Wrong build directory, cannot clear the build directory
ca@valencia: Directori de construcció incorrecte, no s'ha pogut netejar el directori de construcció

en: ** Prune successful **
ca@valencia: ** Eliminat amb èxit **

en: ** Prune failed: %1 **
ca@valencia: ** L'eliminació ha fallat: %1 **
