kdevcmake - en to ca@valencia translation catalogue (51 entries)

en: Configure a build directory - %1
ca@valencia: Configura un directori de construcció - %1

en: Configure a build directory for %1
ca@valencia: Configura un directori de construcció per %1

en: You need to specify a build directory.
ca@valencia: Heu d'especificar un directori de construcció.

en: Using an already created build directory.
ca@valencia: S'està usant un directori de construcció ja creat.

en: Creating a new build directory.
ca@valencia: S'està creant un nou directori de construcció.

en: Build directory already configured.
ca@valencia: El directori de construcció ja s'ha configurat.

en: This build directory is for %1, but the project directory is %2.
ca@valencia: Aquest directori de construcció és per %1, però el directori del projecte és %2.

en: You may not select a relative build directory.
ca@valencia: No podeu seleccionar un directori de construcció relatiu.

en: The selected build directory is not empty.
ca@valencia: El directori de construcció seleccionat no és buit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, availableLabel)
en: Available build directories:
ca@valencia: Directoris de construcció disponibles:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, availableBuildDirs)
en: New build directory
ca@valencia: Directori nou de construcció

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Build &directory:
ca@valencia: &Directori de construcció:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Installation prefix:
ca@valencia: &Prefix d'instal·lació:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Build &type:
ca@valencia: &Tipus de construcció:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, extraArgumentsLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Extra arguments:
ca@valencia: Arguments extres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: CMake &executable:
ca@valencia: &Executable del CMake:

en: INVALID
ca@valencia: NO VÀLID

en: Command
ca@valencia: Ordre

en: Path
ca@valencia: Camí

en: Target
ca@valencia: Objectiu

en: wrong
ca@valencia: erroni

en: Commands
ca@valencia: Ordres

en: Modules
ca@valencia: Mòduls

en: Properties
ca@valencia: Propietats

en: Policies
ca@valencia: Polítiques

en: <p>For better cmake documentation rendering, install rst2html</p>
ca@valencia: <p>Per a una millor presentació de la documentació del cmake, instal·leu rst2html</p>

en: Unable to find a CMake executable. Is one installed on the system?
ca@valencia: No s'ha pogut trobar l'executable del CMake. Es troba instal·lat al sistema?

en: <br /><em>Cache Value:</em> %1
ca@valencia: <br /><em>Valor a la memòria cau:</em> %1

en: <br /><em>Cache Documentation:</em> %1
ca@valencia: <br /><em>Documentació a la memòria cau:</em> %1

en: CMake Content Page
ca@valencia: Pàgina de contingut del CMake

en: KDevelop - CMake Support
ca@valencia: KDevelop - Implementació de CMake

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: KDevelop has found several possible root directories for your project, please select the correct one.
ca@valencia: El KDevelop ha trobat diversos directoris arrel possibles pel vostre projecte. Seleccioneu el correcte.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Cache Values
ca@valencia: Memòria cau de valors

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Comment:
ca@valencia: Comentari:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showAdvanced)
en: Show Advanced
ca@valencia: Mostra avançat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedBox)
en: Advanced
ca@valencia: Avançat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, installationPrefixLabel)
en: Installation prefix:
ca@valencia: Prefix d'instal·lació:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, buildTypeLabel)
en: Build type:
ca@valencia: Tipus de construcció:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Configure environment:
ca@valencia: Configuració de l'entorn:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KDevelop::EnvironmentSelectionWidget, environment)
en: Select an environment to be used
ca@valencia: Seleccioneu un entorn a usar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showInternal)
en: Show advanced values
ca@valencia: Mostra els valors avançats

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CMake executable:
ca@valencia: Executable del CMake:

en: Name
ca@valencia: Nom

en: Type
ca@valencia: Tipus

en: Value
ca@valencia: Valor

en: Comment
ca@valencia: Comentari

en: Strings
ca@valencia: Cadenes

en: The %1 directory is about to be removed in KDevelop's list.
    Do you want KDevelop to remove it in the file system as well?
ca@valencia: El directori %1 està a punt de ser eliminat de la llista del KDevelop.
    Voleu que el KDevelop l'elimini també del sistema de fitxers?

en: Could not remove: %1
ca@valencia: No s'ha pogut eliminar: %1

en: Configure CMake settings
ca@valencia: Configura l'arranjament del CMake

en: Parse test suite %1
ca@valencia: Analitza el conjunt de proves %1
