kdevlldb - en to ca@valencia translation catalogue (32 entries)

en: (running)
ca@valencia: (en execució)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboStartWith)
en: LLDB Console
ca@valencia: Consola del LLDB

en: Attempting to execute user command on unsupported LLDB version
ca@valencia: S'està intentant executar una ordre d'usuari en una versió no admesa del LLDB

en: <b>Could not start debugger:</b><br />
ca@valencia: <b>No s'ha pogut iniciar el depurador:</b><br />

en: Startup error
ca@valencia: Error d'inici

en: <b>Error connecting to remote target:</b><br />
ca@valencia: <b>Error en connectar a l'objectiu remot:</b><br />

en: <b>Failed to load core file</b><p>Debugger reported the following error:<p><tt>%1
ca@valencia: <b>Ha fallat en carregar el fitxer de nucli</b><p>El depurador ha informat del següent error:<p><tt>%1

en: <b>Your lldb-mi version is unsupported, as it lacks an essential patch.</b><br/>See https://llvm.org/bugs/show_bug.cgi?id=28026 for more information.<br/>Debugger console will be disabled to prevent crash.<br/>Do you want to continue?
ca@valencia: <b>Aquesta versió del «lldb-mi» no està admesa, ja que li falta un pedaç important.</b><br/>Vegeu https://llvm.org/bugs/show_bug.cgi?id=28026 per a més informació.<br/>La consola del depurador es desactivarà per evitar una fallada.<br/>Voleu continuar?

en: LLDB Version Unsupported
ca@valencia: Versió no admesa de la LLDB

en: <b>You need lldb-mi from LLDB 3.8.1 or higher.</b><br />You are using: %1
ca@valencia: <b>Necessiteu el «lldb-mi» des de LLDB 3.8.1 o superior.</b><br />Esteu usant: %1

en: LLDB Error
ca@valencia: Error del LLDB

note: i18n: ectx: ToolBar (debugToolBar)
en: Debugger Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines del depurador

en: Debug a native application in LLDB
ca@valencia: Depura una aplicació nativa en el LLDB

en: A program is already being debugged. Do you want to abort the currently running debug session and continue with the launch?
ca@valencia: Ja s'està depurant un programa. Voleu interrompre la sessió de depuració actualment en execució i continuar amb el llançament?

en: LLDB Configuration
ca@valencia: Configuració del LLDB

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupDebugger)
en: Debugger
ca@valencia: Depurador

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Debugger executable:
ca@valencia: Executable del depurador:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, lineDebuggerExec)
en: Override path to lldb-mi executable
ca@valencia: Substitueix el camí a l'executable del «lldb-mi»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Additional arguments:
ca@valencia: Arguments addicionals:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Environment:
ca@valencia: Entorn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkInheritSystem)
en: Inherit system environment
ca@valencia: Entorn del sistema heretat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupOptions)
en: Options
ca@valencia: Opcions

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Config script:
ca@valencia: Script de configuració:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, lineConfigScript)
en: /path/to/lldb/config/script
ca@valencia: /camí/a/lldb/config/script

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Start debugger with:
ca@valencia: Inicia el depurador amb:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboStartWith)
en: Application Output
ca@valencia: Eixida de l'aplicació

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboStartWith)
en: Frame Stack
ca@valencia: Pila d'execució

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Break on start:
ca@valencia: Atura en iniciar:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupRemote)
en: Remo&te Debugging
ca@valencia: Depuració remo&ta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Remote server:
ca@valencia: Servidor remot:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Remote work path:
ca@valencia: Camí de treball remot:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, lineOnDevPath)
en: /path/to/a/on-device/writable/directory
ca@valencia: /camí/a/un/dispositiu/gravable/directori
