kdevqmljs - en to ca@valencia translation catalogue (33 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, Utils::WizardPage)
en: Choose the Location
ca@valencia: Escolliu la ubicació

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name:
ca@valencia: Nom:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pathLabel)
en: Path:
ca@valencia: Camí:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, classNameLabel)
en: &Class name:
ca@valencia: Nom de la &classe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, baseClassLabel)
en: &Base class:
ca@valencia: Classe &base:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, classTypeLabel)
en: &Type information:
ca@valencia: &Tipus d'informació:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: None
ca@valencia: Cap

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: Inherits QObject
ca@valencia: QObject hereu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: Inherits QWidget
ca@valencia: QWidget hereu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: Inherits QDeclarativeItem - Qt Quick 1
ca@valencia: QDeclarativeItem hereu - Qt Quick 1

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: Inherits QQuickItem - Qt Quick 2
ca@valencia: QQuickItem hereu - Qt Quick 2

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: Based on QSharedData
ca@valencia: Basat en QSharedData

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headerLabel)
en: &Header file:
ca@valencia: Fitxer de &capçalera:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: &Source file:
ca@valencia: Fitxer d'o&rigen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, generateFormLabel)
en: &Generate form:
ca@valencia: &Generar un formulari:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, formLabel)
en: &Form file:
ca@valencia: Fitxer de &formulari:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pathLabel)
en: &Path:
ca@valencia: &Camí:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, Utils::ProjectIntroPage)
en: Introduction and Project Location
ca@valencia: Introducció i ubicació del projecte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pathLabel)
en: Create in:
ca@valencia: Crea dins:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, projectsDirectoryCheckBox)
en: Use as default project location
ca@valencia: Usa com a ubicació per omissió del projecte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, projectLabel)
en: Project:
ca@valencia: Projecte:

en: Possible type mismatch between the argument type (%1) and the value passed as argument (%2)
ca@valencia: Possible discordança de tipus entre el tipus d'argument (%1) i el valor passat com a argument (%2)

en: Module not found, some types or properties may not be recognized
ca@valencia: No s'ha trobat el mòdul, és possible que no es reconeguin alguns tipus o propietats

en: Mismatch between the value type (%1) and the property type (%2)
ca@valencia: Discordança entre el tipus de valor (%1) i el tipus de propietat (%2)

en: Error loading QML file: %1
ca@valencia: Error en carregar el fitxer QML: %1

en: Duration in milliseconds
ca@valencia: Durada en mil·lisegons

[ctx: example text to test a font]
en: The lazy dog jumps over<br>the quick brown fox.
ca@valencia: El gos mandrós salta per sobre<br>de la ràpida guineu marró.

en: Font family
ca@valencia: Família del tipus de lletra

en: Font size
ca@valencia: Mida del tipus de lletra

en: Height of an item in pixels
ca@valencia: Alçària d'un element en píxels

en: Opacity of an item
ca@valencia: Opacitat d'un element

en: Spacing between items
ca@valencia: Espaiat entre els elements

en: Width of an item in pixels
ca@valencia: Amplària d'un element en píxels
