kdevcppdebugger - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Attach to a Process
cs: Připojit k procesu

en: Attach
cs: Přiložit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Executable:
cs: Program:

en: <br>Old value: %1
cs: <br>Stará hodnota: %1

en: <br>New value: %1
cs: <br>Nová hodnota: %1

en: Process exited
cs: Proces ukončen

en: Process failed to start
cs: Proces se nepovedlo spustit

en: Debugger crashed
cs: Ladicí program zhavaroval

en: Process crashed
cs: Proces zhavaroval

en: Examine Core File with %1
cs: Procházet hlavní soubor s %1

en: Attach to Process with %1
cs: Připojit k procesu s %1

en: <b>Attach to process</b><p>Attaches the debugger to a running process.</p>
cs: <b>Připojit k procesu</b><p>Připojí ladicí program k běžícímu procesu.</p>

en: Evaluate: %1
cs: Vyhodnotit: %1

en: Watch: %1
cs: Sledovat: %1

en: Debugger
cs: Ladicí program

en: Debug process %1
cs: Ladit proces %1

en: Running program
cs: Běžící program

en: warning
cs: varování

en: Application is running
cs: Aplikace běží

en: Application is paused
cs: Aplikace je pozastavena

en: Internal error
cs: Vnitřní chyba

en: Debugger status
cs: Stav ladicího nástroje

en: Debugger error
cs: Chyba ladění

en: (running)
cs: (běží)

en: Binary
cs: Dvojkový

en: Octal
cs: Osmičkový

en: Decimal
cs: Desítkový

en: Hexadecimal
cs: Šestnáctkový

en: General
cs: Obecné

en: Flags
cs: Příznaky

en: Format
cs: Formát

en: Mode
cs: Režim

en: Update
cs: Aktualizovat

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, MainWindow)
en: Debugger Console
cs: Konzole ladiče

en: &Command:
cs: &Příkaz:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QToolBar, toolBar)
en: toolBar
cs: Panel nástrojů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Interrupt
cs: Přerušení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolBar, toolBar)
en: Repeat
cs: Opakovat

en: Address
cs: Adresa

en: Function
cs: Funkce

en: Instruction
cs: Instrukce
