kdevgit - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Try to keep summary length below %1 characters.
gl: Intentar que a lonxitude do resumo sexa inferior a %1 caracteres.

en: Separate summary from details with one empty line.
gl: Separar o resumo dos detalles cunha liña baleira.

en: Try to keep line length below %1 characters.
gl: Intentar que a lonxitude da liña sexa inferior a %1 caracteres.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, GitNameEmailDialog)
en: Configure Name and Email for Git
gl: Configurar o nome e o enderezo de correo electrónico para Git

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: <html><head/><body><p>You have not yet configured the name and email to be associated with your Git commits.<br/>The values you enter here will be written to the Git configuration, either locally for the current project only, or globally for all Git projects.</p></body></html>
gl: <html><head/><body><p> Aínda non configurou o nome e o enderezo de correo electrónico que quere asociar coas súas remisións de Git.<br/> Os valores que escriba gardaranse na configuración de Git, ou ben unicamente para o proxecto actual, ou ben globalmente para todos os proxectos que usen Git.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Name:
gl: &Nome:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Emai&l:
gl: Correo e&lectrónico:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, globalCheckBox)
en: Write to global config
gl: Gardar na configuración global

en: Unable to find git executable. Is it installed on the system?
gl: Non se pode atopar o executábel git. Está instalado no sistema?

en: Git Stashes
gl: Reservas de Git

en: Stash Manager
gl: Xestor de Reservas

en: Push Stash
gl: Push Reserva

en: Pop Stash
gl: Pop Reserva

en: error: %1
gl: erro: %1

en: Did not specify the list of files
gl: Non se indicou a lista de ficheiros

en: Could not revert changes
gl: Non foi posíbel desfacer os cambios

en: The following files have uncommitted changes, which will be lost. Continue?
gl: Os seguintes ficheiros conteñen cambios que non forman parte de ningunha remisión e polo tanto se perderán. Está seguro de que quere continuar?

en: No files or message specified
gl: non se indicaron ficheiros ou mensaxe

en: Email or name for Git not specified
gl: Non indicou o enderezo de correo electrónico ou o nome para Git.

en: No files to remove
gl: Non hai ficheiros para eliminar

en: There are pending changes, do you want to stash them first?
gl: Hai cambios pendentes; deséxaos pór en reserva primeiro?

en: Are you sure you want to drop the stash '%1'?
gl: Está seguro de que quere eliminar a reserva «%1»?

en: KDevelop - Git Stash
gl: KDevelop - Reserva de Git

en: Select a name for the new branch:
gl: Escolla un nome para a nova rama:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, apply)
en: Applies stash's patch
gl: Aplica o parche da reserva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, apply)
en: Apply
gl: Aplicar

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, pop)
en: Applies stash's patch and drops the stash
gl: Aplica o parche da reserva e elimina a reserva

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, branch)
en: Creates a new branch and applies the stash there, then it drops the stash.
gl: Crea unha galla nova e aplica a reserva nela e a continuación elimina a reserva.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, branch)
en: Branch
gl: Galla

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, drop)
en: Removes the selected branch
gl: Elimina a galla escollida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, drop)
en: Drop
gl: Eliminar

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, show)
en: Show the contents of the stash
gl: Mostra o contido do almacén temporal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, show)
en: Show
gl: Mostrar
