kdevquickopen - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: none
lt: nieko

en: Classes
lt: Klasės

en: Functions
lt: Funkcijos

en: Project
lt: Projektas

en: Quick Open
lt: Greitas atidarymas

en: Files
lt: Failai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: Search:
lt: Ieškoti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, okButton)
en: Open
lt: Atidaryti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel
lt: Atšaukti
