kdevcontextbrowser - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Go back in context history
pl: Idź do tył w historii kontekstu

en: Go forward in context history
pl: Idź do przodu w historii kontekstu

en: Outline
pl: Konspekt

en: Outline...
pl: Konspekt...

en: Navigate outline of active document, click to browse.
pl: Poruszaj się po konspekcie aktywnego dokumentu, kliknij, aby przeglądać.

en: Source &Browse Mode
pl: Try&b przeglądania źródła

en: &Previous Visited Context
pl: &Ostatnio odwiedzony kontekst

en: &Next Visited Context
pl: &Następny odwiedzony kontekst

en: &Previous Use
pl: &Poprzednie użycie

en: &Next Use
pl: &Następne użycie

en: Context Browser
pl: Przeglądarka kontekstu

en: Code Browser
pl: Przeglądarka źródeł

en: Find Uses
pl: Znajdź użycia

en: (changed)
pl: (zmienione)

en: Show declaration menu
pl: Pokaż menu deklaracji

en: Declaration Menu
pl: Menu deklaracji

en: Lock Current View
pl: Zablokuj bieżący widok

en: Lock current view
pl: Zablokuj bieżący widok

en: Unlock Current View
pl: Odblokuj bieżący widok

en: Unlock current view
pl: Odblokuj bieżący widok

note: i18n: ectx: ToolBar (KDevCodebrowserToolBar)
en: Code Browser Toolbar
pl: Pasek narzędzi przeglądarki źródeł
