kdevcppdebugger - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Internal debugger error
ro: Eroare internă depanator

en: Internal error
ro: Eroare internă

en: Debugger status
ro: Stare depanator

en: Debugger error
ro: Eroare depanator

en: Address
ro: Adresă

en: Function
ro: Funcție

en: Instruction
ro: Instrucțiune
