kdevplatform - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Documentation in the %1
bs: Dokumentacija u %1

en: Not available any more: %1
bs: Nije više dostupno: %1

en: Not available any more
bs: Nije više dostupno

[ctx: %1: function signature]
en: Return: %1
bs: Vrati: %1

[ctx: %1: file path]
en: File: %1
bs: Datoteka: %1

note: i18n: ectx: ToolBar (quickOpenToolBar)
en: Quick Open Toolbar
bs: Alatna traka za brzo otvaranje

[ctx: %1: project name]
en: Project %1
bs: Projekt %1

en: Not parsed yet
bs: Nije još analizirano
