kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (13 entries)

en: Tried include path resolution while another resolution process was still running
ca@valencia: Intenta la resolució del camí als «include» mentre s'està executant un altre procés de resolució

en: Makefile is missing in folder "%1"
ca@valencia: Falta el Makefile a la carpeta «%1»

en: Problem while trying to resolve include paths for %1
ca@valencia: Hi ha un problema en intentar identificar els camins dels «include» per a %1

en: Cached: %1
ca@valencia: A la memòria cau: %1

en: Filename %1 seems to be malformed
ca@valencia: El nom de fitxer %1 sembla estar amb format incorrecte

en: Failed to extract new working directory
ca@valencia: Ha fallat en extreure el nou directori de treball

en: Output was: %1
ca@valencia: El resultat és: %1

en: Recursive make call failed
ca@valencia: Ha fallat la crida recursiva al «make»

en: The parameter string "%1" does not seem to be valid. Output was: %2.
ca@valencia: La cadena del paràmetre «%1» no sembla vàlida. El resultat és: %2.

en: The directory "%1" does not exist. Output was: %2.
ca@valencia: El directori «%1» no existeix. El resultat és %2.

en: Malformed recursive make call
ca@valencia: La crida recursiva al «make» està amb format incorrecte

en: Could not extract include paths from make output
ca@valencia: No s'han pogut extreure els camins als «include» des de l'eixida de «make»

en: Folder: "%1"  Command: "%2"  Output: "%3"
ca@valencia: Carpeta: «%1» Ordre: «%2» Resultat: «%3»
