kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (19 entries)

en: Please specify path to QMake executable.
ca@valencia: Especifiqueu el camí a l'executable del QMake.

en: QMake executable "%1" does not exist.
ca@valencia: L'executable «%1» del QMake no existeix.

en: QMake executable is not a file.
ca@valencia: L'executable del QMake no és un fitxer.

en: QMake executable is not executable.
ca@valencia: L'executable del QMake no és un executable.

en: QMake executable cannot be queried for variables.
ca@valencia: No és possible consultar variables amb l'executable del QMake.

en: No basic MkSpec file could be found for the given QMake executable.
ca@valencia: No s'ha pogut trobar cap fitxer «MkSpec» bàsic per a l'executable del QMake indicat.

en: Please specify a build folder.
ca@valencia: Especifiqueu una carpeta de construcció.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: QMake &executable:
ca@valencia: &Executable del QMake:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Build directory:
ca@valencia: &Directori de construcció:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Install to (target.path):
ca@valencia: &Instal·la a (camí.objectiu):

[ctx: @labal:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Build &type:
ca@valencia: &Tipus de construcció:

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_buildType)
en: (Use default from .pro file)
ca@valencia: (Useu els predeterminats des del fitxer «.pro»)

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Extra arguments:
ca@valencia: Arguments extres:

[ctx: @title:window]
en: Configure a Build Directory
ca@valencia: Configura un directori de construcció

en: Run QMake in %1
ca@valencia: Executa «QMake» a %1

en: *** Exited with return code: %1 ***
ca@valencia: *** S'ha eixit retornant el codi: %1 ***

en: *** Process aborted ***
ca@valencia: *** Procés cancel·lat ***

en: *** Crashed with return code: %1 ***
ca@valencia: *** Ha fallat retornant el codi: %1 ***

[ctx: @action]
en: Run QMake
ca@valencia: Executa «QMake»
