kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title:tab]
en: Source Formatter
ca@valencia: Formatador del codi font

[ctx: @title:tab]
en: Configure Source Formatter
ca@valencia: Configura el formatador del codi font

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useDefault)
en: &Use default
ca@valencia: Es&tableix com a predeterminat

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_overrideKateIndentation)
en: Override the editor indentation mode according to the formatting style for documents without a Kate modeline.
ca@valencia: Substitueix el mode de sagnat de l'editor segons l'estil de formatat pels documents sense un mode de línia del Kate.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_overrideKateIndentation)
en: Override editor indentation mode
ca@valencia: Substitueix el mode de sagnat de l'editor

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_modelinesEnabled)
en: Add a Kate modeline according to the formatting style to formatted documents.
ca@valencia: Afig un mode de línia del Kate segons l'estil de formatat als documents formatats.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_modelinesEnabled)
en: Add Kate modeline
ca@valencia: Afig el mode de línia del Kate

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, formattinStylesGroupBox)
en: Formatting Styles
ca@valencia: Estils de formatació
