kdevelop - en to lt translation catalogue (34 entries)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (session)
en: Session
lt: Sesija

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
lt: &Projektas

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: &Navigation
lt: &Navigacija

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (code)
en: Code
lt: Kodas

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
lt: &Langas

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
lt: Nuostatos

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (help)
en: Help
lt: Pagalba

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Code
lt: Kodas

en: Could not open %1
lt: Nepavyko atverti %1

en: The KDevelop Integrated Development Environment
lt: KDevelop integruota programavimo aplinka

en: GDB integration
lt: GDB integracija

en: Distributed VCS, Git, Mercurial
lt: Paskirstytos VKS, Git, Mercurial

en: The KWrite authors
lt: KWrite autoriai

en: Kate editor component
lt: Kate redaktoriaus komponentas

en: Java & Objective C support
lt: Java ir Objektinio C palaikymas

en: KDE application templates
lt: KDE programų šablonai

en: Help with KParts infrastructure
lt: Pagalba su KParts infrastruktūra

en: Ada support
lt: Ada palaikymas

en: ClearCase support
lt: ClearCase palaikymas

en: Ruby support
lt: Ruby palaikymas

en: Fortran documentation
lt: Fortran dokumentacija

en: Doxygen wizard
lt: Doxygen vedlys

en: Patches
lt: Pataisos

en: Help with Perl support
lt: Pagalba su Perl palaikymu

en: Name: Opened Projects
lt: Pavadinimas: atidaryti projektai

en: [running]
lt: [vykdoma]

en: Debug %1
lt: Derinti %1

en: Arbitrary String Which Says Something
lt: Sutartinė kažką sakanti eilutė

en: Finds KDevelop sessions matching :q:.
lt: Randa KDevelop sesijas, atitinkančias :q:.

en: Lists all the KDevelop editor sessions in your account.
lt: Išvardija visas KDevelop rengyklės sesijas jūsų paskyroje.

en: Open KDevelop Session
lt: Atverti KDevelop sesiją
