kdevplatform - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: All projects classes
bs: Sve klase projekta

en: Class Browser
bs: Pregledač klasa

en: Browser for all known classes
bs: Pregledač poznatih klasa

en: Classes
bs: Klase

en: Find in &Class Browser
bs: Nađi u pregledaču &klasa

en: Base classes
bs: Bazne klase

en: Derived classes
bs: Izvedene klase

en: S&earch:
bs: &Traži:

en: Classes in project %1
bs: Klase u projektu %1
