kdevplatform - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Go back in context history
bs: Idi  nazad u kontekstnoj istoriji

en: Go forward in context history
bs: Idi naprijed u kontekstnoj istoriji

en: Enable/disable source browse mode
bs: Omogući/onemogući režim pregledanja izvornog koda

en: When this is enabled, you can browse the source-code by clicking in the editor.
bs: Kada je ovo omogućeno, možete pregledati izvorni kod klikom u editor

en: Outline
bs: Kontura

en: Outline...
bs: Kontura...

en: Navigate outline of active document, click to browse.
bs: Navigirajte kosturom aktivnog dokumenta, kliknite za pregled

en: &Previous Visited Context
bs: &Prethodno posjećeni sadržaj

en: &Next Visited Context
bs: &Naredni posjećeni sadržaj

en: &Previous Use
bs: &Prethodna upotreba

en: &Next Use
bs: &Naredna upotreba

en: Context Browser
bs: Pretraživač konteksta

en: Shows information for the current context
bs: Prikazuje informacije o trenutnom kontekstu

en: Code Browser
bs: Pregledač koda

en: Find Uses
bs: Nađi upotrebe

en: (changed)
bs: (promijenjeno)

en: Declaration menu
bs: Deklaracijski meni

en: Lock current view
bs: Zaključaj trenutni pogled

[ctx: @title:menu]
note: i18n: file: kdevcontextbrowser.rc:5 i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
bs: Navigacija

note: i18n: file: kdevcontextbrowser.rc:25 i18n: ectx: ToolBar (KDevCodebrowserToolBar)
en: Code Browser Toolbar
bs: Alatna traka za pregled koda
