kdevclassbrowser - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: All projects classes
ca: Totes les classes dels projectes

en: Class Browser
ca: Navegador de classes

en: Browser for all known classes
ca: Navegador per totes les classes conegudes

en: Find in &Class Browser
ca: &Cerca al navegador de classes

en: Base classes
ca: Classes bàsiques

en: Derived classes
ca: Classes derivades

en: S&earch:
ca: C&erca:

en: Classes in project %1
ca: Classes en el projecte %1
