kdevsubversion - en to ca translation catalogue (127 entries)

en: Support for Subversion version control systems
ca: Implementació del sistema de control de versions subversion

en: Copy...
ca: Copia...

en: Move...
ca: Mou...

en: Please select only one item for this operation
ca: Per favor, seleccioneu només un ítem per esta operació

en: Destination file/directory
ca: Fitxer/directori de destinació

en: Copying only works on local files
ca: Copia només funciona amb fitxers locals

en: Moving only works on local files/dirs
ca: Mou només funciona amb fitxers/directoris locals

en: Import into Subversion repository
ca: Importa al repositori del subversion

en: Checkout from Subversion repository
ca: Obtén (checkout) del repositori de subversion

en: Subversion Add
ca: Afig del subversion

en: Not enough information to add file
ca: No hi ha prou informació per afegir el fitxer

en: Subversion Annotate
ca: Anota del subversion

en: Not enough information to blame location
ca: No hi ha prou informació per responsabilitzar la ubicació

en: Subversion Cat
ca: «Cat» del subversion

en: Not enough information to execute cat
ca: No hi ha prou informació per executar «cat»

en: Subversion Checkout
ca: Obtén (checkout) del subversion

en: Not enough information to checkout
ca: No hi ha prou informació per obtindre

en: Committing...
ca: S'està publicant...

en: Not enough information to execute commit
ca: No hi ha prou informació per executar la publicació

en: Subversion Copy
ca: Copia del subversion

en: Not enough information to copy file
ca: No hi ha prou informació per copiar el fitxer

en: Subversion Diff
ca: «Diff» del subversion

en: Not enough information given to execute diff
ca: No hi ha prou informació per executar «diff»

en: Subversion Import
ca: Importa del subversion

en: Not enough information to import
ca: No hi ha prou informació per importar

en: Subversion Info
ca: Informació del subversion

en: Not enough information to execute info job
ca: No hi ha prou informació per executar la tasca d'info

[ctx: A file was marked to be added to svn]
en: Added %1
ca: Afig %1

[ctx: A file was marked for deletion from svn]
en: Deleted %1
ca: Esborra %1

[ctx: A file was deleted during an svn update operation]
en: Deleted %1
ca: S'ha esborrat %1

[ctx: A file was added during an svn update operation]
en: Added %1
ca: S'ha afegit %1

en: Revision %1
ca: Revisió %1

en: Updating externals: %1
ca: S'estan actualitzant externs: %1

en: Sending %1
ca: S'està enviant %1

en: Adding %1 using mimetype %2.
ca: S'està afegint %1 usant el tipus MIME %2.

en: Adding %1.
ca: S'està afegint %1.

en: Deleting %1.
ca: S'està esborrant %1.

en: Replacing %1.
ca: S'està substituint %1.

en: Transmitting file data
ca: S'estan transmetent les dades del fitxer

en: Blame finished for revision %1, path %2
ca: S'ha acabat de responsabilitzar per la revisió %1, ruta %2

en: Reverted working copy %1
ca: S'ha revertit la còpia de treball %1

en: Reverting failed on working copy %1
ca: Ha fallat en revertir sobre la còpia de treball %1

en: Copied %1
ca: S'ha copiat %1

en: Certificate is not yet valid.
ca: El certificat encara no és vàlid.

en: Certificate has expired.
ca: El certificat ha caducat.

en: Certificate's CN (hostname) doesn't match the remote hostname.
ca: El CN (nom de la màquina) del certificat no correspon amb el nom de la màquina remota.

en: Certificate authority is unknown.
ca: La autoritat certificadora és desconeguda.

en: Other unknown error.
ca: Un altre error desconegut.

en: Enter Login for: %1
ca: Introduïu usuari per: %1

en: Completed
ca: Completada

en: Error executing Job:
    %1
ca: Error en executar la tasca:
    %1

en: Subversion Log
ca: Registre del subversion

en: Not enough information to log location
ca: No hi ha prou informació per iniciar sessió en la ubicació

en: Subversion Move
ca: Mou del subversion

en: Not enough information to move file
ca: No hi ha prou informació per moure el fitxer

en: Subversion Remove
ca: Elimina del subversion

en: Not enough information to execute remove job
ca: No hi ha prou informació per executar la tasca d'eliminació

en: Subversion Revert
ca: Reverteix del subversion

en: Not enough information to execute revert
ca: No hi ha prou informació per revertir

en: Ssl Server Certificate
ca: Certificat ssl del servidor

en: Trust Temporarily
ca: Confia temporalment

en: Trust Permanently
ca: Confia permanentment

en: Ssl Server Certificate: %1
ca: Certificat ssl del servidor: %1

en: Subversion Status
ca: Estat del subversion

en: Not enough information to execute status job
ca: No hi ha prou informació per executar la tasca d'estat

en: Subversion Update
ca: Actualitza del subversion

en: Not enough Information to execute update
ca: No hi ha prou informació per executar l'actualització

note: i18n: file: ui/blameoptiondlg.ui:16 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: file: ui/diffoptiondlg.ui:36 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, startRevWidget) i18n: file: ui/logviewoptiondlg.ui:19
en: Start Revision
ca: Inicia la revisió

note: i18n: file: ui/blameoptiondlg.ui:28 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: file: ui/diffoptiondlg.ui:43 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, endRevWidget) i18n: file: ui/logviewoptiondlg.ui:31
en: End Revision
ca: Finalitza la revisió

note: i18n: file: ui/checkoutmetadatawidget.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SvnCheckoutMetadataWidget)
en: Checkout
ca: Obtén

note: i18n: file: ui/checkoutmetadatawidget.ui:19 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Repository Url:
ca: URL del repositori:

note: i18n: file: ui/checkoutmetadatawidget.ui:29 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Destination Path:
ca: Ruta de destinació:

note: i18n: file: ui/checkoutmetadatawidget.ui:39 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Recursive:
ca: Recursiu:

note: i18n: file: ui/copyoptiondlg.ui:22 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: file: ui/moveoptiondlg.ui:22 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Requested local path:
ca: Ruta local sol·licitada:

note: i18n: file: ui/copyoptiondlg.ui:39 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: file: ui/moveoptiondlg.ui:39 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Source
ca: Codi font

note: i18n: file: ui/copyoptiondlg.ui:45 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, urlRadio) i18n: file: ui/moveoptiondlg.ui:45
en: Specify by repository URL
ca: Especifica per URL del repositori

note: i18n: file: ui/copyoptiondlg.ui:52 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, pathRadio) i18n: file: ui/moveoptiondlg.ui:52
en: Specify by local working copy
ca: Especifica per còpia de treball local

note: i18n: file: ui/copyoptiondlg.ui:65 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Source revision
ca: Revisió d'origen

note: i18n: file: ui/copyoptiondlg.ui:77 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: file: ui/moveoptiondlg.ui:65
en: Destination
ca: Destinació

note: i18n: file: ui/copyoptiondlg.ui:89 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: file: ui/moveoptiondlg.ui:77
en: Specify either the full repository URL or local working path
ca: Especifica l'URL complet del repositori o bé la ruta de treball local

note: i18n: file: ui/diffoptiondlg.ui:22 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Target Url
ca: URL de destinació

note: i18n: file: ui/diffoptiondlg.ui:50 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, nonrecurseChk)
en: Non Recursive
ca: No recursiu

note: i18n: file: ui/diffoptiondlg.ui:57 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, nodiffDeletedChk)
en: No diff deleted
ca: Cap diferència esborrada

note: i18n: file: ui/diffoptiondlg.ui:64 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreContentsChk)
en: Ignore contents type
ca: Ignora el tipus de contingut

note: i18n: file: ui/importmetadatawidget.ui:17 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelForSrc)
en: Source directory:
ca: Directori d'origen:

note: i18n: file: ui/importmetadatawidget.ui:24 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Repository:
ca: Repositori:

note: i18n: file: ui/importmetadatawidget.ui:31 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, dest)
en: Repository Location
ca: Ubicació del repositori

note: i18n: file: ui/importmetadatawidget.ui:34 i18n: ectx: property (statusTip), widget (KLineEdit, dest)
en: Repository Location to import into
ca: Ubicació del repositori on importar

note: i18n: file: ui/importmetadatawidget.ui:37 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, dest)
en: Choose the repository into which the source directory is imported
ca: Seleccioneu el repositori on s'importarà el directori d'origen

note: i18n: file: ui/importmetadatawidget.ui:50 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Commit Message:
ca: Missatge de publicació:

note: i18n: file: ui/logviewoptiondlg.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SvnLogViewOptionDlg)
en: Subversion Log View Options
ca: Opcions de la vista del registre del subversion

note: i18n: file: ui/logviewoptiondlg.ui:60 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum number of logs to be displayed
ca: Nombre màxim de registres a mostrar

note: i18n: file: ui/logviewoptiondlg.ui:82 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox1)
en: Do not show logs before branching point
ca: No mostres els registres anteriors al punt de ramificació

note: i18n: file: ui/moveoptiondlg.ui:90 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, forceChk)
en: Forcefully delete locally modified and/or unversioned items
ca: Força l'esborrat complet dels ítems modificats localment i/o sense versió

note: i18n: file: ui/revertoptiondlg.ui:16 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select working copies to be reverted:
ca: Selecciona les còpies de treball a revertir:

note: i18n: file: ui/revertoptiondlg.ui:30 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Select
ca: Selecciona

note: i18n: file: ui/revertoptiondlg.ui:35 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Text Status
ca: Estat del text

note: i18n: file: ui/revertoptiondlg.ui:40 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Prop Status
ca: Estat de la propietat

note: i18n: file: ui/revertoptiondlg.ui:45 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Working Copy
ca: Còpia de treball

note: i18n: file: ui/revertoptiondlg.ui:53 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, recursive)
en: Recursive
ca: Recursiu

note: i18n: file: ui/revisionwidget.ui:28 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, revnumRadio)
en: Specify as number:
ca: Especifica com número:

note: i18n: file: ui/revisionwidget.ui:42 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, revkindRadio)
en: Specify as keyword:
ca: Especifica com paraula clau:

note: i18n: file: ui/revisionwidget.ui:52 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, revdateRadio)
en: Specify as date:
ca: Especifica com data:

note: i18n: file: ui/ssltrustdialog.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SvnSSLTrustDialog)
en: SSL Server Certificate
ca: Certificat ssl del servidor

note: i18n: file: ui/ssltrustdialog.ui:20 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, msgLabel)
en: There were errors validating the server certificate.
    Do you want to trust this certificate?
ca: Han ocorregut errors en validar el certificat del servidor.
    Voleu confiar en este certificat?

note: i18n: file: ui/ssltrustdialog.ui:33 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reasons why the validation failed
ca: Motius pels quals ha fallat la validació

note: i18n: file: ui/ssltrustdialog.ui:55 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Certificate Information
ca: Informació del certificat

note: i18n: file: ui/ssltrustdialog.ui:67 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hostname:
ca: Nom de la màquina:

note: i18n: file: ui/ssltrustdialog.ui:80 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostname)
en: someserver
ca: un servidor

note: i18n: file: ui/ssltrustdialog.ui:87 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Issuer:
ca: Emissor:

note: i18n: file: ui/ssltrustdialog.ui:100 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, issuer)
en: someissuer
ca: un emissor

note: i18n: file: ui/ssltrustdialog.ui:107 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Valid From:
ca: Vàlid des de:

note: i18n: file: ui/ssltrustdialog.ui:120 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validFrom)
en: validfrom
ca: vàlid des de

note: i18n: file: ui/ssltrustdialog.ui:127 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Valid Until:
ca: Vàlid fins:

note: i18n: file: ui/ssltrustdialog.ui:140 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validUntil)
en: validuntil
ca: valid fins

note: i18n: file: ui/ssltrustdialog.ui:147 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Fingerprint:
ca: Empremta digital:

note: i18n: file: ui/ssltrustdialog.ui:160 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerprint)
en: fingerprint
ca: empremta digital

note: i18n: file: ui/statusoptiondlg.ui:22 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Status Requested for:
ca: Estat sol·licitat per:

note: i18n: file: ui/statusoptiondlg.ui:36 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Specify revision
ca: Especifica revisió

note: i18n: file: ui/statusoptiondlg.ui:48 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, nonrecurse)
en: Non recursive
ca: No recursiu

note: i18n: file: ui/statusoptiondlg.ui:55 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, onlyInterests)
en: Retrieve only "interesting" entries (such as local modifications)
ca: Obtén només entrades «interessants» (com modificacions locals)

note: i18n: file: ui/statusoptiondlg.ui:71 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, contactRepChk)
en: Contact repository and augment with repository information
ca: Contacta amb el repositori i afig amb la informació del repositori

note: i18n: file: ui/statusoptiondlg.ui:78 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, noignore)
en: Do not ignore svn:ignore
ca: No ignoris svn::ignore

note: i18n: file: ui/statusoptiondlg.ui:85 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreExternalsChk)
en: Ignore external items
ca: Ignora els ítems externs

note: i18n: file: ui/updateoptiondlg.ui:34 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, nonrecurseChk)
en: Update immediate children only (non-recursive)
ca: Actualitza només els fills immediats (no recursiu)

note: i18n: file: ui/updateoptiondlg.ui:41 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreexternalChk)
en: Ignore external entries
ca: Ignora les entrades externes

note: i18n: file: ui/updateoptiondlg.ui:48 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Select Revision
ca: Selecciona revisió
