kdevclassbrowser - en to de translation catalogue (9 entries)

en: All projects classes
de: Alle Klassen des Projekts

en: Class Browser
de: Klassen-Browser

en: Browser for all known classes
de: Browser für alle bekannten Klassen

en: Classes
de: Klassen

en: Find in &Class Browser
de: In &Klassen-Browser suchen

en: Base classes
de: Basisklassen

en: Derived classes
de: Abgeleitete Klassen

en: S&earch:
de: &Suchen:

en: Classes in project %1
de: Klassen im Projekt %1
