kdevclassbrowser - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: All projects classes
gl: Todas as clases dos proxectos

en: Class Browser
gl: Navegador de clases

en: Browser for all known classes
gl: Navegador para todas as clases coñecidas

en: Classes
gl: Clases

en: Find in &Class Browser
gl: Atopar no navegador de &clases

en: Base classes
gl: Clases de base

en: Derived classes
gl: Clases derivadas

en: S&earch:
gl: &Procurar:

en: Classes in project %1
gl: Clases do proxecto %1
