kdevcontextbrowser - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Go back in context history
gl: Volver atrás no historial de contexto

en: Go forward in context history
gl: Avanzar no historial de contexto

en: Enable/disable source browse mode
gl: Conmutar o modo de navegación polo código

en: When this is enabled, you can browse the source-code by clicking in the editor.
gl: Se escolle esta opción poderá navegar polo código fonte premendo o editor.

en: Outline
gl: Esquema

en: Outline...
gl: Esquema...

en: Navigate outline of active document, click to browse.
gl: Navegue polo esquema do documento activo, prema para examinar.

en: &Previous Visited Context
gl: Contexto &anterior visitado

en: &Next Visited Context
gl: Contexto &seguinte visitado

en: &Previous Use
gl: Utilización &anterior

en: &Next Use
gl: Utilización &seguinte

en: Context Browser
gl: Navegador do contexto

en: Shows information for the current context
gl: Mostra información do contexto actual

en: Code Browser
gl: Navegador do código

en: Find Uses
gl: Atopar utilizacións

en: (changed)
gl: (modificado)

en: Declaration menu
gl: Menú de declaración

en: Lock current view
gl: Trancar a vista actual

[ctx: @title:menu]
note: i18n: file: kdevcontextbrowser.rc:5 i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
gl: Navegación

note: i18n: file: kdevcontextbrowser.rc:25 i18n: ectx: ToolBar (KDevCodebrowserToolBar)
en: Code Browser Toolbar
gl: Barra de ferramentas do Navegador do código
