kdevquickopen - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Not available any more: %1
gl: Non dispoñíbeis máis: %1

en: Not available any more
gl: Non dispoñíbeis máis

en: Return:
gl: Voltar:

en: File:
gl: Ficheiro:

en: Project
gl: Proxecto

note: i18n("Url") + " " + totalUrl().prettyUrl() + "<br>" +
en: Not parsed yet
gl: Aínda non procesado

en: none
gl: ningún

en: Classes
gl: Clases

en: Functions
gl: Funcións

note: i18n: file: quickopen.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QuickOpen)
en: Quick Open
gl: Abertura rápida

en: Quickly open resources such as files, classes and methods.
gl: Abrir rapidamente recursos como ficheiros, clases e métodos.

en: &Quick Open
gl: &Abertura rápida

en: Quick Open &File
gl: Abrir un &ficheiro rapidamente

en: Quick Open &Class
gl: Abrir unha &clase rapidamente

en: Quick Open &Function
gl: Abrir unha f&unción rapidamente

en: Jump to Declaration
gl: Ir á declaración

en: Jump to Definition
gl: Ir á definición

en: Embedded Quick Open
gl: Abertura rápida incorporada

en: Next Function
gl: Función seguinte

en: Previous Function
gl: Función anterior

en: Outline
gl: Contorno

en: Includes
gl: Inclusións

en: Includers
gl: Incluíntes

en: Currently Open
gl: Abertos agora

en: Files
gl: Ficheiros

en: Navigate
gl: Navegar

note: i18n: file: quickopen.ui:44 i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, searchLine)
en: Quick Open...
gl: Abertura rápida...

en: Search for files, classes, functions and more, allowing you to quickly navigate in your source code.
gl: Buscar ficheiros, clases, funcións e máis, permitindo navegar rapidamente polo código fonte.

note: i18n: file: kdevquickopen.rc:39 i18n: ectx: ToolBar (quickOpenToolBar)
en: Quick Open Toolbar
gl: Barra de ferramentas de apertura rápida

note: i18n: file: quickopen.ui:31 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: Search:
gl: Buscar:

note: i18n: file: quickopen.ui:54 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, okButton)
en: Open
gl: Abrir

note: i18n: file: quickopen.ui:61 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel
gl: Cancelar

note: i18n: file: quickopen.ui:91 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Scopes:
gl: Ám&bitos:

note: i18n: file: quickopen.ui:136 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Items:
gl: &Elementos:
