kdevclassbrowser - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: All projects classes
pl: Wszystkie klasy projektu

en: Class Browser
pl: Przeglądarka klas

en: Browser for all known classes
pl: Przeglądarka wszystkich znanych klas

en: Classes
pl: Klasy

en: Find in &Class Browser
pl: Przeglądarka znajdowania w &klasie

en: Base classes
pl: Klasy bazowe

en: Derived classes
pl: Klasy pochodne

en: S&earch:
pl: &Znajdź:

en: Classes in project %1
pl: Klasy w projekcie %1
