kdevcontextbrowser - en to ca@valencia translation catalogue (20 entries)

en: Go back in context history
ca@valencia: Retrocedeix en l'historial del context

en: Go forward in context history
ca@valencia: Avança en l'historial del context

en: Enable/disable source browse mode
ca@valencia: Activa/desactiva el mode de navegació del codi font

en: When this is enabled, you can browse the source-code by clicking in the editor.
ca@valencia: Quan això està activat, podeu navegar pel codi font clicant a l'editor.

en: Outline
ca@valencia: Esquema

en: Outline...
ca@valencia: Esquema...

en: Navigate outline of active document, click to browse.
ca@valencia: Navegació per l'esquema del document actiu, cliqueu per explorar-lo.

en: &Previous Visited Context
ca@valencia: Context visitat &anterior

en: &Next Visited Context
ca@valencia: Context visitat &següent

en: &Previous Use
ca@valencia: Ús &anterior

en: &Next Use
ca@valencia: Ús &següent

en: Context Browser
ca@valencia: Navegador de context

en: This plugin shows information about the current language context in a side view, and highlights relevant declarations and uses.
ca@valencia: Este connector mostra informació quant al context del llenguatge actual en una vista lateral i ressalta les declaracions i els usos apropiats.

en: Code Browser
ca@valencia: Navegador de codi

en: Find Uses
ca@valencia: Cerca usos

en: (changed)
ca@valencia: (canviat)

en: Declaration menu
ca@valencia: Menú de declaració

en: Lock current view
ca@valencia: Bloqueja la vista actual

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
ca@valencia: Navegació

note: i18n: ectx: ToolBar (KDevCodebrowserToolBar)
en: Code Browser Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines del navegador de codi
