kdevproblemreporter - en to ca@valencia translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title:column source of problem]
en: Source
ca@valencia: Origen

[ctx: @title:column problem description]
en: Problem
ca@valencia: Problema

[ctx: @title:column file where problem was found]
en: File
ca@valencia: Fitxer

[ctx: @title:column line number with problem]
en: Line
ca@valencia: Línia

[ctx: @title:column column number with problem]
en: Column
ca@valencia: Columna

en: Problem Reporter
ca@valencia: Notificador de problemes

en: Shows errors in source code
ca@valencia: Mostra errors del codi font

en: Problems
ca@valencia: Problemes

en: Solve Problem
ca@valencia: Soluciona problema

en: Solve: %1
ca@valencia: Resol: %1

en: Force Full Update
ca@valencia: Força actualització completa

[ctx: @info:tooltip]
en: Re-parse all watched documents
ca@valencia: Torna a analitzar tots els documents vigilats

en: Show Imports
ca@valencia: Mostra les importacions

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in imported files
ca@valencia: Visualitza els problemes en els fitxers importats

en: Scope
ca@valencia: Àmbit

[ctx: @info:tooltip]
en: Which files to display the problems for
ca@valencia: Els fitxers pels que es mostraran els problemes

en: Current Document
ca@valencia: Document actual

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current document
ca@valencia: Visualitza els problemes en el document actual

en: Open Documents
ca@valencia: Documents oberts

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all open documents
ca@valencia: Visualitza els problemes en tots els documents oberts

en: Current Project
ca@valencia: Projecte actual

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current project
ca@valencia: Visualitza els problemes en el projecte actual

en: All Projects
ca@valencia: Tots els projectes

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all projects
ca@valencia: Visualitza els problemes en tots els projectes

en: Severity
ca@valencia: Severitat

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the lowest level of problem severity to be displayed
ca@valencia: Selecciona el nivell de severitat més baix de problema a visualitzar

[ctx: @info:tooltip]
en: Display only errors
ca@valencia: Visualitza només els errors

en: Warning
ca@valencia: Avís

[ctx: @info:tooltip]
en: Display errors and warnings
ca@valencia: Visualitza els errors i els avisos

en: Hint
ca@valencia: Suggeriment

[ctx: @info:tooltip]
en: Display errors, warnings and hints
ca@valencia: Visualitza els errors, els avisos i els suggeriments
