kdevgit - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Try to keep summary length below %1 characters.
pl: Próbuj utrzymać długość podsumowania poniżej %1 znaków.

en: Separate summary from details with one empty line.
pl: Odseparuj podsumowanie od szczegółów jednym pustym wierszem.

en: Try to keep line length below %1 characters.
pl: Próbuj utrzymać długość wiersza poniżej %1 znaków.

en: A plugin to support git version control systems
pl: Wtyczka obsługująca system kontroli wersji git

en: git is not installed
pl: git nie jest zainstalowany

en: Git Stashes
pl: Składowiska Git

en: Stash Manager
pl: Zarządzanie składowiskiem

en: Push Stash
pl: Popchnij na składowisko

en: Pop Stash
pl: Pobierz ze składowiska

en: error: %1
pl: błąd: %1

en: Did not specify the list of files
pl: Nie określono listy plików

en: Could not revert changes
pl: Nie można odczynić zmian

en: The following files have uncommited changes, which will be lost. Continue?
pl: Następujące pliki mają niewdrożone zmiany, które zostaną utracone. Czy kontynuować?

en: No files or message specified
pl: Nie określono plików lub wiadomości

en: No files to remove
pl: Brak plików do usunięcia

en: There are pending changes, do you want to stash them first?
pl: Istnieją oczekujące zmiany, czy chcesz je najpierw zeskładować?

en: Are you sure you want to drop the stash '%1'?
pl: Czy na pewno chcesz obniżyć składowisko '%1'?

en: KDevelop - Git Stash
pl: KDevelop - Git Składowisko

en: Select a name for the new branch:
pl: Wybierz nazwę dla nowej gałęzi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, show)
en: Show the contents of the stash
pl: Pokaż zawartość stosu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, show)
en: Show
pl: Pokaż

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, apply)
en: Applies stash's patch
pl: Zastosuje łatkę składowiska

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, apply)
en: Apply
pl: Zastosuj

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, pop)
en: Applies stash's patch and drops the stash
pl: Zastosuje łatkę składowiska i obniża składowisko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pop)
en: Pop
pl: Pobierz

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, branch)
en: Creates a new branch and applies the stash there, then it drops the stash.
pl: Tworzy nową gałąź i stosuje tam składowisko, następnie obniża składowisko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, branch)
en: Branch
pl: Gałąź

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, drop)
en: Removes the selected branch
pl: Usuwa wybraną gałąź

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, drop)
en: Drop
pl: Obniż
